Share
Goto down
Počet příspěvků : 1382
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sun Feb 11, 2018 4:36 pm
LNS

Schovat se do úkrytu se nakonec ukázalo jako velmi chytrý tah - Mitril hledala a Argdem? Krčil se v opuštěné jezevčí noře, v puse svíral svůj klacek a očima rozevřenýma hrůzou zíral ven. Rychle se snažil najít něco, co by vysvětlovalo podivný oheň v Kayových a Mitriliných očích. Váhal - ma se vrhnout ven a překvapit ji? Nebo raději zůstat v bezpečí? Pak si ale uvědomil, že ho sestra prostě dřív a nebo později najde, ať se děje co se děje. Nemůže se tady pořád motat do kola a nevšimnout si bylinek, na kterých byla trocha krve. Argdemovy krve. Naštěstí se ty rostlinky nacházely až pár metrů od vchodu do jezevčí nory, kde se skrýval.
Okolo vchodu prosvištěla včela. Podobnou včelu už Argdem viděl a zatajil dech. Vždyť taková včela píchla toho černého vlka! A ten kousl Mitril! A ten černý měl předtím stejný plamen v očích, jako má teď Mitril! Argdem si všechno uvědomil a byl si tím úplně jistý. Když včela odletěla pryč, tak zachytil znamý pach, který ho silně znepokojil. To je Aysu! Míří sem! Bude si myslet, že je to hra, ale není! Musím jí varovat! Argdem napl svaly a plnou rychlostí vyběhl z nory. Jestli tam Mitril stále stála, skočil na ní a svojí vahou jí povalil. A pak běžel. Jako o závod. "Mitril má babu! Utíkej!" Zařval na celé kolo když to málem napálil přímo do Aysu. Nezastavoval se. Musí se dostat k mamince a varovat jí!
Počet příspěvků : 3194
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

za Sun Feb 11, 2018 4:46 pm
Destiny Aqua
VTP-Watwayské skaly

Destiny sa zrazu zastavila. Všimla si, že okolo nej prebehla nejaká vlčica (Jack) a zahryzla sa mu do krku, takže ona už nemala šancu na to aby sa o niečo pokúsila. Od sklamania takmer zakňučala, no po chvíli sa rozbehla preč. Cítila ďalšie pachy, vzdialenejšie no aj na tie by mohla zaútočiť. V očiach sa jej šialene zalesklo. Mierila k Watwayským skalám takmer bez problémov. Inokedy by pravdepodobne funela od námahy, no vďaka nákaze bola omnoho silnejšia a rýchlejšia, takže sa zastavovala len občas.
Angelo Amadeo FKA
Tábor Ishimury-LNS

Angelo zamyslene sedel v tábore. Nakoniec sa však znudene postavil a otriasol. Do ňufáka mu udrelo viacero pachov, no niečo sa mu na nich jednoducho nezdalo. Možno predtucha? Mal skrátka pocit, že niečo je zle a pachy vĺčat vychádzajúce z lesa to len potvrdzovali. Rozbehol sa teda za nimi. Možno sa im niečo stalo alebo tak. Možno sa len hrajú, možno je to úplne v poriadku, uvažoval. Inokedy by sa nerád plietol do cudzích vecí, no dnes to bolo inak. Nakoniec sa zastavil, dostatočne ďaleko na to aby ho nespozorovali. Privrel oči od sústredenia a jeho inokedy žiariace znaky zhasli, v očiach sa mu usadili tmavšie farby.
Počet příspěvků : 664
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo

za Sun Feb 11, 2018 4:49 pm
LNS
Čuchám, čuchám stále nič. Obzriem sa vpravo, nič. Vlavo, nič. Pod seba, nič. Na hor, nič. To znamená, že mi ostávala jediná možnosť, pozrieť sa vzad. Ten pocit vo mne silil čím ďalej tým viacej až mi do čumáku udrel pach mojej sestričky. Cítila som, že bola normálna. Nebola pokúsaná - to bolo proste špatne! Otočím sa, než spatrím mihotavý flek, ktorý sa ma pokúsil zraziť na zem. Moja mágia mi zvyšovala aj váhu tela, to znamená, že so mnou moc nehol, ale spravil dobre, že sa dal na útek. Kam pak, nikam! Musíš spoznať ten pocit sily! pošlem myšlienku Argdemovi. Rozbehnem sa za ním, pritom zničoho nič z môjho tela vyletel kovové lano, ktoré sa obmotalo okolo nôžky môjho brata. Lano som schmatla v papule a začala chyteného brata ťahať k sebe po zemi. Zároveň som sa aj ja približovala k nemu, keď na to moja packa padla na jeho telo. S úsmevom som vycerila svoje ihličky a zakúsla sa do jeho stehna - čím mu predala onen vírus.
Keď bolo dielo vykonané, môj pohľad padol na sestričku Aysu. Venujem jej rovnaký úsmev a lano, ktoré predtým zvieralo Argdema letelo priamo k Aysu s úmyslom ju obmotať a rovnakým spôsobom jej venovať kúsnutie. Sestričko, poď ku mne.. pošlem aj jej myšlienku.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 26. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

za Sun Feb 11, 2018 5:10 pm
Poblíž hranic
Díky zvědavosti nebo spíše křivosti svého charakteru, jsem se od Jaq krátce vzdálil. Přec jsem nemohl ta malá cosi nechat utéct! Šlo o mravence. Divoce jsem poskakoval a šlapal po nich, chtěl jsem je všechny zničit. Od této zábavy mě odradilo až zasýpání, které se z mého hrdla znenadání ozvalo. Kdybych pokračoval, nejspíš by mě zachvátil kašel.  "Jaká škoda," odplivl jsem si směrem ke hmyzím mrtvolkám na pískové cestě, a vyrazil nazpět za sestrou. Přišel jsem k ní zezadu snažíc se ji překvapit. Jakmile byla na dosah mých tlapek, natáhl jsem se po ní a vzal do zubů její ucho, které jsem za zvráceného smíchu krátce požvýkal a olízl. 
Počet příspěvků : 887
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle

za Sun Feb 11, 2018 5:18 pm
LNS
Argdem se rozběhl přímo ke mě. Zazubila jsem se. Bráška však vypadal poněkud rozhozeně. Zmateně jsem naklonila hlavu na stranu. Vždyť Mitril vypadala v pořádku. Je snad něco špatně? Než jsem se stačila Argdema na cokoliv zeptat, Mitril na něj použila svou magii. "Hej to není fér. Nehraješ podle pravidel!" zamračila jsem se.  Moje sestra mě ignorovala a místo toho se zakousla do bratra. Tohle nevypadalo jako hra! Proč je taková? Proč se všichni chovají tak divně? napadlo mě. Pak se Mitril rozhodla použít svou magii na mě. Ale proč když teď má babu bráška? Znovu jsem se utvrdila v tom, že tohle není hra. Musím pryč. Na poslední chvíli se mi podařilo vyhnout se jejímu lanu. Otočila jsem se a dala jsem se na útěk. Netušila jsem, proč mi chce moje sestra ublížit navzdory tomu, že mi slíbila, že mě vždycky ochrání. Neustále jsem se ohlížela za sebe a přitom jsem narazila do tmavě zbarveného vlka (Angelo). Vykřikla jsem a začala jsem couvat. Když nemůžu věřit vlastní sestře, pak nemůžu věřit vůbec nikomu.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 511
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 11, 2018 5:28 pm
//...následně začínají vlci šílet - mají větší sílu, rychlost, přestávají logicky uvažovat a přicházejí o schopnost vědomě využít magii... - Prosím, nezapomínejte na to.
Počet příspěvků : 812
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Sun Feb 11, 2018 6:24 pm
//: tak ak ešte môžem zapájam sa s Aragornom, Ghostom a Sauronom (ostatný nech odpočívajú najmä yllena)
ARAGORN
Brloh-LNS
Spal som v brlohu, musel som uznať, že keď som sa stal rodičom, zanedbával som svoje hraničiarske povinnosti, nepáčilo sa mi to, ale bol som otec a rodinu som staval na prvé miesto. Dvihol som hlavu a videl som, že brloh je prázdny. Asi sú niekde vonku a hrajú sa. pomyslel som si a vstal. Zívol som si a plnú papuľu a vyšiel som z brloha. Bolo leto, pekné obdobie, zarastené a vyhovovalo mi. Mal by som ich nájsť. ,,Išli do lesa..." povedal Balrog a ja som klusal smerom tam. Mal by som im ukázať aj Kirigakure. Tam je to pekné. Vyšiel som na čistinku. A uvidel som ich. Mitril, Aysu, Agrdema. ,,No čo sa deje?" opýtam sa a pozriem sa na vĺčatá.

Profil postavy

za Sun Feb 11, 2018 6:40 pm
LNS

"Není to hra Aysu, zdrhej jako o život!" Zařve na ní sekundu před tím, než se ho zmocní Aysu. Zuřivě na ní cení zuby a když se octne pod ní, tak neváhá a zakousne se Mitril do ramene a drží. Avšak už bylo pozdě. Sliny Argdemovy sestry a virus se přenesl rychle. Pocítil zmatek a slabost a cítil nepříjemný pocit, který se šířil celým jeho malým tělem. Když vstal, zrak se mu dvojil a on se chvíli motal, než se mu v očích objevily stejné ohníčky, jako měla Mitril a Kay. Bojoval, ale stejně to bylo k ničemu. Cítil se hrozně... Podivně. Neovládal své tělo a pomalu ani nevnímal svět kolem, ale věděl, že běží přímo za Aysu. Ať přemlouval své tlapky jak chtěl, virus v něm způsobil touhu po nenakaženém mase, které cítil nedaleko. Aysu je krásným kouskem, jistě bude chutnat dobře! Řekl si v duchu. Už ani své myšlenky neovládal. Hnal se přímo za svou sestrou, aby jí mohl kousnout. Vlastně ani nevěděl, proč to chce. Způsoboval to virus. A ten jasně velel: Předat virus!
Když Aysu narazila na cizího vlka, Argdem byl za ní jen pár skoků. A jakmile měl oba vlky na dosah jednoho skoku, odrazil se a letěl vzduchem s otevřenými čelistmi, připravenými k kousnutí. Jestli chtějí uniknout, musí zareagovat opravdu rychle.
Jestli se vlče trefilo a kouslo, je otázka osudu. Zahlédlo ale svého biologického otce a na tváři se mu objevil děsivý úsměv. Běžel přímo na nic netušícího otce.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4859

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

za Sun Feb 11, 2018 7:32 pm
Aiko Nirakebe
SSF » Nad Velkými travnatými planinami » Směr Watawayské skály
Pronásledoval jsem nadále Destiny. Dvě vlčice se střetly. Co se děje? I z mého pohledu ze vzduchu to vypadalo podezřele. Se zamyšleným pohledem jsem se snesl ještě níž a zrychlil, abych Destiny dohnal. "Destiny!" Zavolal jsem ještě na ni. Bežela bezhlavě dál a mířila k Watawayským skalám. Byla dost rychlá, rychlejší než já, sotva jsem jí stačil. Skoro to vypadalo, jakoby náhle dostala nějakou super rychlost. V mé mysli se začaly mísit obavy. Naposledy jsem zrychlil a pak přistál na zemi. "Destiny!" Zavolal jsem na ní ještě, dokud mi dočista neutekla. Co když potřebuje pomoc?

Jaqueline "Clown"

Poblíž hranic
Rozhlížela jsem se okolo ve snaze najít bratra. Udělala jsem krok, že se rozejdu, ale v tom se po mě zezadu něco natáhlo. Nadskočila jsem, avšak v uvědomění, že je to Jaeha, jsem se uklidnila. Mé tělo zahalil opět pocit jistoty. Nechala jsem ho požvýkat mé ucho, načež jsem se trochu přidušeně a zvráceně zasmála. Štípla jsem ho poté silně do tváře a následně jsem se uspokojeně zazubila. Náhle se však proti nám přihnala jakási zdeformovaná včela za doprovodu divného bzučení. Byla tak rychlá, že jsem nestačila ani uskočit, a zmohla jsem se jen na pouhý udivený křik. Včela mě bodla do ramena a tak rychle, jako se objevila, tak i zmizela. Pocítila jsem ostrou bolest a na chvíli se mi zamlžilo před očima. Trochu jsem se zapotácela, a až jsem chytila opět rovnováhu, zastavila jsem se a zatřepala hlavou. Vůbec jsem si neuvědomila, co se stalo, že mě zdeformovaná obří včela nakazila nějakým virusem. Cítila jsem se náhle zvláštně, tak silně a mocně, toužíc jen a pouze po nakažení druhých. Chvíli jsem jen strnule stála na místě se sklopenou hlavou. Pak se z mého hrdla začalo drát tiché chrčení, které postupně nabíralo na intenzitě. Prudce jsem otočila hlavu na Jaeha a na mé tváři se rozzářil nepřítomný, šílený a krvežádoucí výraz. Otevřela jsem dokořán svou tlamu, ze které pomalu stékaly sliny, a jedním rychlým pohybem jsem kousla Jaeha do krku. Skus jsem si nesmírně vychutnávala, chtěla jsem veškerou tu bolest, co mohl cítit, jen pro sebe. Až jsem se ujistila, že je nakažený, skus jsem povolila a odvrátila se od něho samotného.
Počet příspěvků : 664
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo

za Sun Feb 11, 2018 9:50 pm
LNS
Stála som tam, očami sledovala Aysu, pritom som spokojne pozrela na Arga - podarilo sa mi nemu predať tú najlepšiu vec na svete, ktorá sa ku mne naskytla. Aysu sa vyhla môjmu kovovému lanu, ktorý prudko narazil a spravil dieru do nejakého toho, zbytočného stromu. Otočila som hlavu za Aysu, ktorá objavila ďalší objekt na pohryznutie. No, bracha bol rýchlejší, ale to nezanemalo, že by som mu všetko prenechala. Rozbehla som sa za sestričkou a tým druhým vlkom a obidvoch som pokúsala.
Nič som nehodlala nenechať len tak - dar (vírus xd) sa musí prenášať ďalej. Na to k mojím ušiam doliahol ďalší hlas, hlas otecka. Arg sa po ňom rozbehol, nechcela som byť pozadu. Rozbehnem sa rovnako za ním s nádejou, že sa mi podarí otecka pohrýzť.
Počet příspěvků : 6060
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Niruš❤
Postavení ve smečce: Delta

za Mon Feb 12, 2018 10:30 am
Nira - Tábor (Zeiss) -> Krvavé jezero -> Někam do pryč(Určím v příštím příspěvku..)
Nudila jsem se a předcházela ze strany na Tábora. Až na pár málo věcí, se vlastně v poslední době nic nedělo a tak nebylo pomalu a jistě co dělat. Protáhla jsem si ztuhlé svaly a vyšla pryč z Tábora. ''Zdá se mi to, nebo je tu příliš mnoho hmyzu?'' Odfrkla jsem a snažila se ignorovat hromadící se hmyz, kolem mě. Měla jsem namířeno ke Krvavému jezeru, jenž mi vždy slouží jako dobré místo k tréninkům. Trvalo mi delší dobu, než obvykle tam dojít. 'Mě se to nechce nechat líbit.' Ozvala se Auriel a já se rozhlédla. 'Co konkrétně?' Zeptala jsem se ji v mysli a pozvedla obočí. 'Něco se mi prostě nezdá v pořádku.' Odpověděla a já nad tím zavrtěla hlavou. Švihla jsem ocasem a zastavila se u jezera krvavě zbarveného. Pozvedla jsem hlavou a pohlédla na včelu, jenž se na mě snad úplně hladově dívala.. A nejen to. Byla obrovská. Jenže nadtím jsem jen odfrkla a otočila se k ní zády. Jenže v tu najednou. ''Au!'' Vyštěkla jsem. ''Ta mrška mě vyžihadlovala!'' Zamračila jsem se. Nakonec jsem to tedy chtěla přestat po chvíli řešit a pokračovat v účelu, za kterým jsem zde přišla. Snažila jsem se soustředit na stíny okolo.. Jenže.. Neposlouchali mě. Pokračovala jsem v soustředění a snažila se ovládnout i jen jeden jediný stín, jenže nic. 'Tohle se mi nelíbí..' Zopakovala Auriel. Zúžili se mi zornice a já se začala uchechtávat. Cítila jsem zvláštní pocit. Síla ve mě snad začala růst. Cítila jsem se silněji, než kdy předtím. Že by ta včela? Ne to není možné.. Prolétlo mi myslí a já se rozběhla pryč od Krvavého jezera, snažíc se podvědomě najít nějakého vlka. Měla jsem strašnou chuť někoho pokousat.. (Nira je nakažená..)

Diego - Tábor (Ishimura) -> LNS
Mladý vlk z Ishimury cítil něco ve vzduchu. Ne že by to někde páchlo. Něco se mu zkrátka nezdálo. Proto se poklusem vydal prozkoumat území, ostatně jako Gamma měl své povinnosti hlídat území a kdyby se něco dělo pokusit se to vyřešit. Jako první doklusal do lesa a tam se mísilo spousta pachů a okolo poletovalo více hmyzu.. Obrovského hmyzu, než obvykle. Ucítil pach jeho otce a vlčat od Haske a proto se za nimi vydal. První co spatřil bylo, že obě z vlčat Haske, mířili na svého otce a na první pohled to opravdu nevypadalo jenom na to, že si chtějí hrát. ''Tohle se mi prostě zdaleka nelíbí..'' Povzdychnul a kvapem se urychleně vydal mezi ně, zjistit co se to tu u draka děje.. (Diego je kandidát na nakažení..)

Akio - Magicae (SSF) -> Waywatské skály
Mladý vlček, nedávno sotva dospělí se rozhodl od svého návratu vlastně rozhodl, než požádá o zkoušku do smečky že prozkoumá znovu území, aby potom mohl na určité místo jenom zaběhnout. Švihl ocasem a kvapem se rozběhl do skal. Tam mu do čumáčku překvapivě vlezl pach jeho mamči a proto se zvědavě za pachem vydal. Zvědavost v něm převládla a chtěl zjistit co mamka dělá tady. Najednou se předním objevila obrovská včela a vypadala snad, že jej chce bodnout. Oči mu blikli na červeno a včela uhořela v plamenech. Oči znovu zmodrali a pokračoval dál v běhu za pachem mámy. ''Jestli ji tu je takových včel víc.. Asi je nějaký problém..'' Pověděl si víceméně pro sebe a najednou spatřil běžet mámu. Dosti rychle. Nezvykle rychle. Jak mamku znal, něco bylo prostě jiné.. ''Mami!'' Zvolal co nejhlasitěji dokázal a doufal, že to slyšela. (Akio je kandidát na nakažení..)
Počet příspěvků : 225
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy

za Mon Feb 12, 2018 1:35 pm
Palouk ohne-Okolie
Slastné vyvaľovanie bolo dobré ale len do chvíle dokým som sa neprebudil. Postavil som sa a obzeral sa vôkol seba. Bolo to zvláštne vo vzduchu niečo bolo, cítil som to. Vykročil som cez lúku, s úmyslom pekne sa poprechádzať, veď je taký krásny čas. Už len nejaká vlčica k tomu. pomyslel som si a pokračoval som svojou cestou. Bol som úplne pokojne znudený, do Zeiss nezavítal nijaký votrelec. To sprosté biele šteňa určite nevnímam za plnohodnotného tvora. Štence sú hlúpe, na všetko sa vypytujú, sú otravné a vyzerajú divne. Ten biely tvor bol fakt divný, ba dalo by sa povedať... že škaredý, nebol vôbec pekný, to teda nie. Mal divnú hlavu a smiešne uši. Nejaký bastard zo severu, to je pochopiteľné, že to je skazené. To malo aj meno, ale ja som ho tak nevolal a malo to svoje dôvody. Bzzz.Bzzz. Čosi zabzučalo. Akýsi malý a bezvýznamný tvor. Nie je hodný Saurona. pomyslel som si pyšne. Bol som hrdý to áno, ale bol som až priveľmi hrdý aby som sa zapodieval akýmsi bzučiakom. Ako som tak kráčal, ten bzukot išiel za mnou. Bzzz bzzz. ,,Ticho ty bzúkadlo." napajedil som sa a išiel som sa po tom bzúkadle zahnať labou. Ako som tak pacol packou žihadlo sa mi zabodlo do laby. ,,Vrrr. Ja ho zabijem." bol som v peknej trhacej nálade. Kráčal som cez lúku, vrčal si popod ňufák oplzlosti. Začínal som byť pekne podrážedný a zrazu ma ovládla chuť zabíjať, roztrhnem ich ako hadov. Rozpučím ich ako pandravy, nech sa mi pracú z očí. Nie jabijem ich vyrvem im črevá, rozsekám hrdlá a prebodám bruchá. Nie nikto mi nebude stáť v ceste.
(Sauronko sa nám nakazil)

Profil postavy

za Mon Feb 12, 2018 1:42 pm
Destiny Aqua
Watawayské skaly (SSF)

Destiny zrazu zacítila pach. Pach patriaci nenakazenému vlkovi. Začula hlas, no slovám v podstate nerozumela, jej správanie teraz nemalo logiku, nič. Bola skrátka len zvieraťom ktoré chcelo preniesť svoju chorobu na čo najväčší počet iných. A teraz mala obeť. Prudko zastala a otočila sa. Podišla bližšie k zdroju toho hlasu. V jej očiach to už nebol jej syn Akio, v jej očiach to už bol len neznámy bielo-zeleno-čierny vlk. Prikrčila sa, pripravila sa na skok a vyskočila do vzduchu. Skokom sa vrhla na Akia, ktorý však mal stále šancu uhnúť včas.
Angelo Amadeo FKA
LNS (Ishimura)

Rozbehli sa k nemu vĺčatá, jedno z nich do neho vrazilo a on cúvol o pár krokov. To druhé vyskočilo a zjavne ich chcelo uhryznúť. Okolo Angela sa zdvihla hmla z čiernej hmoty ako štít. Bola síce slabšia, no ak by sa niekto pokúsil cez ňu dostať, mohla by mu ublížiť. Čo sa to tu vlastne deje? Je to celé nejaké hrozne čudné. Neviem či sa mám báť alebo nie, pomyslel si. Zatiaľ nebol nakazený, no bola to pravdepodobne len otázka času.
Räqo
Neďaleko tábora-Tábor (Kirigakure)

Räqo zas a znova trénoval svoje letecké schopnosti. Samozrejme, ešte rozhodne nebol dokonalý, no zlepšoval sa. Letel smerom k táboru- nie veľmi vysoko- keď jeho pozornosť upútalo dianie na zemi. Videl zeleného vlka ktorý bežal k táboru (Telantes) a hnedú vlčicu (Jessie) ktorá sa taktiež blížila k táboru. Na chvíľu sa zastavil a trochu klesol kým si uvedomil, že by mal mávať krídlami a tak nimi začal rýchlo mávať. Teraz mieril nad tábor. Akonáhle sa ocitol nad ním, klesol až trochu nemotorne pristál. Zvedavo si krvavočervenými očami premeral okolie. Nebol si istý, čo si má myslieť- ten zelený vlk sa hnal trochu prirýchlo na jeho vkus. Zdalo sa mu to divné. Vďaka jeho nervozite začal viať vánok a strapatil mu srsť.
Počet příspěvků : 812
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy

za Mon Feb 12, 2018 2:20 pm
LNS
Čo je to za nejakú hlúpu hru? pomyslel som si keď som sledoval svoje zdivené deti. ,,To nie je detská nevinná hra." zahrmel Balrog aź som sa strhol. ,,Mitril! Prestaň už aj s tým prestaň!" vykríkol som a ,,Agrdem!" štekol som, neviem ký parom ich pochytil, ale správali sa zdivene. Akoby ich napadol akýsi démon. Odtancoval som pred nimi do húšťavy, predsa sú to vĺčatá, nemajú takú silu a výdrž či rozum aby liezli za mnou do chraštia, z ktorého sa však skúsený hraničiar vedel vymotať. Cvakol som čelusťami. ,,Ja ťa zachránim maličký." zadunel môj patrón.
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua

za Mon Feb 12, 2018 2:33 pm
LNS
V horúci letný deň prirodzene tak, ako to v podobné horúce letné dni býva, pražilo slnko. Slnečné lúče dopadajúce na telá vlkov, ktoré zakrývala hustá srsť s podsadou ich pálili a pri takejto teplote väčšinu z nich oblieval pot. Komu by sa chcelo v takomto počasí pracovať? Len málokomu, a medzi tú menšinu ako inak nepatrila ani Alsafi. Tá sa vyvaľovala v tieni stromov v Lese Niwatských Sŕn na území svorky Ishimura, kde bol príjemný chládok. Vlčica spokojne odfukovala so zavretými očami, až kým jej pri uchu začal lietať a bzučať otravný hmyz. Nehodlala otvoriť oči, a tak sa len nahnevane zahnala labou po neznámom hmyze a otočila sa na druhý bok, pokojne pokračujúc v oddychu. Najprv si myslela, že to je len mucha, avšak po chvíli sa odohral ten istý scenár. Nashire to nedalo, a musela sa na vlastné oči presvedčiť, čo to je za hmyz. Na sekundu neverila vlastným očiam, no naozaj to bolo tak. Pred ňou lietala včela, no nie hocijaká- bola to včela enormnej veľkosti, s ešte väčším žihadlom. Nedalo by sa povedať, že jej bolo všetko jedno. "Nemala by si robiť prudké pohyby, mohla by ťa uštipnúť. Nemám z tej včely dobrý pocit," ozval sa Kiba. Na pekelne desivý hlas démonického patróna si už zvykla. Včela okolo nej agresívne krúžila, čo vlčku znervózňovalo. Vzdialila sa od nej niekoľko krokov, až kým jej nadrozmerný hmyz zmizol z dohľadu. Do ňufáka jej udrelo viacero pachov- mnoho neznámych, dva známe. Spozornela, a išla za nimi. Niekoľko vĺčat, a vzhľadom pomerne nápadný vlk a dobrý kamarát Angelo. ,,Angelo! Zdravím!" pozdravila ho na jej štýl až príliš energicky. Ani sa nenazdala, pri nich bol aj ďalší známy vlk, Diego. ,,Ahoj, Diego," pozdravila napokon aj jeho. Bola zvedavá, či ju spozná. Naposledy sa videli, keď bola Alsafi ešte mláďa. Čo však ale čert nechcel, včela ju nasledovala. Priletela priamo pred jej ňufák, a v zlomku sekundy už bolo žihadlo jej. Bola to bolesť, ktorá by sa dala prirovnať k ihle, ktorá práve prešla popod jej ňufák. ,,AU!" vypískla bolestne. Ňufák jej už napuchol, a rozhodne to nebol príjemný pocit.

Profil postavy

za Mon Feb 12, 2018 2:51 pm
LNS

Všechno se sbíhalo do toho lesa, kde nyní řádila vlčata. Ano, vlčata. Jelikož se nakazila tím virem, neovládala svoje počínaní a jejich jediný význam byl teď předat vir. Co byste dělali, kdyby na vás zaútočilo neviné vlče? Mysleli si, že je to hra. Teď to však hra nebyla a ať dělal Argdem co dělal, nemohl nijak ovlivnit to, co dělá.
Když se mu nepodařilo kousnout Angela, zamířil si to ke svému otci se stejným cílem. Běžel rychle a Aragornovi bylo hned jasné, že něco není v pořádku. To bylo jasné teď už i Diegovi, který přišel. Žíhanému vlčeti tekly sliny - otrávené sliny, samozřejmě. Prskal je kolem, jako kdyby měl vzteklinu. Když otec zalezl do houští, pro Argdema to nebylo žádné překvapení a hnal se za ním jako magnet. Byl možná většího vzrůstu než obyčejná vlčata, ale pořád byl dost malý na to, aby měl výhodu v obratnosti. A díky viru i v síle, rychlosti... Chlupaté tělo vlčete tedy bez větších problémů vrazilo do houští a okamžitě se na otce vrhlo čelistmi. "Kousnu!" Zavylo při tom výpadu.
Zvedl hlavu, když si všiml dalšího terče. Všechno sem chodilo jako na zavolanou! Ani teď proto vlče neváhalo a vyběhlo směrem k nic netušícímu Diegovi. "Ham, ham, ham!" Drkotal Argdem zuby při cestě jako nějaký zombík. Když se dostal dost blízko, skočil a zakousl se gamě přímo do zátylku.
Další nově příhozí - flečku - Argdem taky zpozoroval, ale nevěnoval jí víc pozornosti. Kdyby ji však nebodla ta včela, zřejmě by na ni vystartoval stejně jako na Diega.
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.

za Mon Feb 12, 2018 10:22 pm
Dino de Mal (Čistý)
/Hranice -> Doupě/

Něco se mi tu nezdálo. Proč se zde dělo to, co se zde dělo? V mé blízkosti zatím nikdo nebyl. Teda... kromě jakéhosi přežraného komára, či k čemu bych to mohl snad asi nazvat. Jednou jsem po té bzučící věci chňápl, avšak neúspěšně, přesto jsem se však docela hbitě vyhnul několika žihadlům, a to právě mou dovedností teleportace. Něco mi říkalo, že bych se měl dostat radši domů do doupěte, než bude pozdě. A patron Greenix, který uvnitř mě stále jaksi spal, to nebyl. Jeho tělo se vznášelo nad krajinou a stále na mě dávalo pozor, avšak já ho pouhou myšlenkou zavolal zpět, pro jistotu. Greene, dám na sebe pozor... už to není nutné... poslal jsem mu jednoduše, načež drak z oblohy opravdu zmizel. Rozplynul se, poslechl mě, a zůstal pouze v mé hlavě. Rozběhl jsem se ihned pryč, skrz lesy, směrem do toho Neyewského. Pro případ, že bych tou komáří bestií byl nadále pronásledován, čas od času jsem se odteleportoval o několik metrů dále, třeba i na jiný směr, nebo za strom. Byl jsem vcelku úspěšný, a takto jsem se, docela vyčerpán, ale přece, dostal do svého malého, avšak útulného doupátka. Nebyl jsem tu sám, byl tady i můj syn Dix. ,,Dixi? Co se to na území děje?" zeptal jsem se. Kdybych si to nechal vysvětlit patronem, byl bych byl možná o něco chytřejší, ale ne. Já ho již odvolal a nechal odpočinout. Naštěstí. Nebo na smůlu? To se uvidí v budoucích minutách, či hodinách.

Orfeon Virentem (Nakažený)
/Velké Travnaté Planiny -> Watwayské skály/

Jakmile na mě skočila jakási podivně zbarvená vlčice, neměl jsem již šanci nějak uhnout a její kousnutí jsem stejně schytal. Cítil jsem, jak mou krví najednou koluje něco nepopsatelného, co mi jakoby dávalo více síly. S takovou silou bych mohl vést nejednu smečku, ale hned minimálně čtyři! Ďábelsky jsem se zazubil a rozběhl se mnohem rychleji někam, kam běžela flekatá vlčice. Už jsem si ani neuvědomoval, že ji znám, jak se jmenuje, či zda se vůbec já nějak jmenuju. Začal jsem vydávat podivné skřeky, jako nějaký démonický skřítek skal a cítil se zvláštněji a zvláštněji. Avšak divočeji a volněji, nepoutaněji. Chtěl jsem to ze sebe vybít, na někoho, nebo na něco zaútočit a kladl jsem si za cíl udělat něco podobného, co se mi stalo komukoli, koho potkám jako prvního. Oči mi zářily zoufalstvím, když jsem již doháněl vlčici s fleky. Zrovna skákala po jiném flekáčovi. Já na ni agresvině zavrčel a srazil ji na stranu, načež jsem se vrhnul na vlka (AKIO) já.

Arco Iris Criest (Nakažený)
/Hranice SF a Ishimury -> Les Niwatských Srn/

Nějak jsem již nevnímal, kde jsem, což pro mě byla docela novinka. Sice jsem neviděl, co se kolem mě děje, tak jako obvykle, ale to pro mě možná tentokrát bylo plus. Můj čich jakoby sílil, tudíž mě pachy nějakých podobných tvorů, jako jsem já, zavedly až sem, na hranice jiného území. Neregistroval jsem, že tímto něco porušuju, kdepak. Běžel jsem snad možná rychleji a rychleji, bez ohledu na chybějící tlapu, místo které jsem měl již roky jakýsi zbytkový obyčejný pahýl. Netrvalo dlouho, než jsem doběhl až do samotného lesa. Cítil jsem pachy vlků, zejména vlčat. Ty pachy byly mým cílem. Běžel jsem jim vstřic. Jako první jsem si všiml černého vlka (ARAGORN). Rozběhl jsem se proti němu a netušíc, co dělám, či kým je on, jsem po něm skočil.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 2:40 pm
Destiny Aqua
Watwayské skaly- Hranice Ishimury

Práve ju dohnal nejaký iný vlk a vrhol sa na toho fľakatého. Destiny zaskučala. Ten mal byť môj! prebehla jej hlavou jediná myšlienka, ak sa to ňou vôbec dá nazvať. Avšak, ten fialovo-biely vlk jej bol ukradnutý, pretože bol nakazený rovnako ako ona. Zavetrila a do ňufáku sa jej dostalo niekoľko pachov, pričom nie všetky boli nakazené. Vírus ktorý ju teraz ovládal kázal jasne- ísť ich nakaziť všetkých a to čo najrýchlejšie. Znova sa rozbehla preč, smerom k hraniciam, hoci to, že ich prekročila ju vôbec netrápilo. Hnala ju len túžba po krvi a nakazení ktorá bola silnejšia než čokoľvek. Mágia? Logika? Už si ani len nepamätala, že niečo také ešte pred krátkou dobou poznala.
Angelo Amadeo FKA
LNS

Zrazu sa odkiaľsi vynorila Alsafi, jeho snáď najlepšia kamarátka. ,,Ahoj, Alsafi!" pozdravil ju a hoci bol jeho tón pokojnejší, dali sa v ňom rozoznať obavy. Podišiel k nej. Zrazu sa odkiaľsi vynorila včela a pichla Alsafi do ňufáka. Mierne mu myklo kútikmi úst, no vedel si predstaviť, že to asi veľmi príjemné nebolo. ,,Si v poriadku?" opýtal sa nakoniec Alsafi neisto. Vďaka svojej náušnici hraničiara zaregistroval aj to, že cez hranice prišiel niekto ďalší. Čo to má znamenať? Niečo tu nesedí, pomyslel si.
Počet příspěvků : 1224
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Alsafi Nashira Aqua

za Tue Feb 13, 2018 3:15 pm
LNS
Na sekundu sa jej zatočila hlava, a prišlo jej mierne nevoľno. Po chvíli to však prestalo. Cítila, že do nej vošiel obrovský nával sily a energie, akú by jej nejeden vlk mohol závidieť. Akýkoľvek strach alebo stres z nej odpadol, a začínala byť až neprirodzene sebavedomá. V tú chvíľu snáď akoby stratila kontrolu nad jej telom, a nedokázala viac logicky uvažovať. Bez slova vyštartovala po Angelovi a zvalila ho na zem. Z úst jej začali vytekať infikované sliny a v tú chvíľu myslela len v jediné- zaútočiť na neho a predať mu vírus. Zahryzla sa mu niekde do prednej končatiny a tým predala nákazu. Zliezla z neho, a ako neriadená strela bežala medzi ostatných, nenakazených vlkov s rovnakým účelom- nakaziť ich.
Počet příspěvků : 768
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

za Tue Feb 13, 2018 4:01 pm
Maysie - Nenakažená
~Tábor(kirigakure)~
Maysie otevřela oči, vstala a protáhla se. Pak se rozhlédla po táboře. Něco se jí tu nezdálo. Vlci tu pobíhali a honili se, ovšem nezdálo se, že by to byla přátelská honička. Copak do nich ten démon vpustil nějaký jed prostřednictvím páry? Ale proč se to tedy neděje i mně? To je divné... Pomyslela si. Pak se rozhlédla, jestli je někde nějaký alespoň trochu se chovající vlk. Byl. B\l to ten zelenáč od Crystal, Maysie tušila, že je Kappou. Maysie ho moc dobře neznala, no pamatovala si jeho jméno. Bez zaváhání se za ním vydala. "Zdravím, Telantesi." Řekla a střihla uchem. "Mohl bys mi, prosím, vysvětzlit, co se tu děje? Proč se tu všichni honí? Proč je tu takový zmatek?" Natočila zvědavě hlavu na stranu, opravdu by ráda věděla, co se tu stalo.
Povolení tohoto fóra: