Share
Goto down
Počet příspěvků : 401
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Tue Feb 13, 2018 4:17 pm
Tábor 
Kúsnuť, kúsnuť, kúsnuť.. Opakujem si stále pre seba, pritom sa obzerám a hľadám niekoho nenakazeného. Až sa ku mne dostal hlas, hlas! Niekto ku mne ide! Otočím hlavu a pozriem na tú vlčicu. Nasajem jej pach. Nezaujímalo ma kto to bol, odkiaľ bol zaujímalo ma iba to jedno. A to ona nebola. Pozriem na jej krk, ktorý ma priam hypnotizoval, keď otočila hlavu aby si prezrela tú scenériu. "Krk... kúsnuť.." zopakujem, pritom mierne zavrčím a prejdem k nej a labou ju povalím k zemi. Tá sila, ktorú som mal ma obdivovala, ale nie tak ako ten jej krk a to, že ešte nebola obdarená vírusom. Pre ňu však bolo neskoro. Nedokázala sa už zachrániť - keď jedinkrát ostane pod labou je koniec. A tak... som tlamou prešiel k jej kŕčku a venoval jej jedno milé pohrýznutie, kde moje sliny zašli do vzniknutej rany. V slinách bol vírus, ktorý teraz koloval v jej tele - bolo vykonané.
Počet příspěvků : 1988
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle

za Tue Feb 13, 2018 4:39 pm
Aysu - Nakažená
Tmavý vlk, do kterého jsem předtím vrazila, použil svou magii, ale byla jsem příliš daleko na to, aby mě jeho magie ochránila před malým ostrými zoubky mé šílené sestry. "Jak jsi...", začala jsem ublíženě, ale v půlce věty jsem se zastavila. Zmocnil se mě nový opojný pocit. Ústa se mi roztáhla do nepřirozeného úsměvu. Teď už jsem pochopila, proč to moje sestra udělala, tohle byl úžasný pocit. Něco mi říkalo, že bych ho měla šířit dál. Pomalu jsem se rozhlédla a zpozorovala jsem otce, který se ukrýval ve křoví. Nevěděla jsem sice jak, ale poznala jsem, že není nakažený. Pudy začaly pomalu převládat nad rozumem a i přesto, že jsem věděla, že bych to neměla dělat, zamířila jsem ke křoví s jediným cílem, předat virus. Došla jsem ke křoví, posadila jsem se před ním a začala jsem popotahovat. "Nenechávej mě tady," zakňučela jsem směrem k otci. Chtěla jsem, aby vylezl ven a já ho mohla kousnout. No popravdě, kdyby na tohle divadýlko skočil i někdo jiný, nevadilo by mi to. Dál jsem hrála malé bezmocné vlče,  ale virus se mým tělem šířil docela rychle, takže se mi mozek ztemňoval víc a víc. Bylo jen otázkou času kdy moje racionální stránka, která mi umožňovala takto jednat, docela zmizí.
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

za Tue Feb 13, 2018 6:42 pm
Ra's Al Ghul --- nenakažený
Hranice Zeiss
Povaloval jsem se na území nějaké hrozné smečky z těch hrozných smeček, jejíž filosofii jsem neschvaloval. Ležel jsem v trávě.  Odpočíval jsem a přemyšlel. Moje plány byli velké. Jen jsem si musel dávat pozor, abych je neuspěchal. Plus k tomu, něco se mi nezdálo pořádku.  Můj instinkt mi říkal, že mám být nanejvýš opatrní. A já nevěděl co není v pořádku , to mě znervozňovalo.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 6:48 pm
Haymitch ---- nakažený
Okraj Tábora----Louka moudrých
Jen co sr Haymitch zakousl do vlka. Vlk ho setřásl a on byl na zemi. Ale jemu to nevadilo,  část jeho úkolů byla totiž splněna. Teď ještě pokousat zbytek.  Jen ho musí najít. Rozeběhl se náhodným směrem, běžel rychle dosti rychle a jediné na co dával pozor, bylo to jestli neucítí nějaký vlčí pach.  Nakonec se bez úspěchu zastavil. Musel popadnout dech.
Počet příspěvků : 754

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

za Tue Feb 13, 2018 6:52 pm
Maysie - NAKAŽENÁ
~Tábor~
Telantes se na Maysie otočil. Měl divný pohled. "Maysie, mě se něco nelíbí..." Ozvala se Naomi. "Telantesi, jsi vpořádku?" Zeptala se Maysie nejistě, ale to už po ní zelený vlk vystartoval. Maysie to nečekala, takže se ani nestihla bránit a za malou chviličku už ležela pod Telantesem. "Telantesi, co si to dovoluješ?!" Vyštěkla naštvaně. Když se k ní sklonil, zahlédla jeho šíleně se lesknoucí oči a pak ucítila slabou bolest kousnutí. Zahltil ji nepopsatelný pocit. Ztuhla a chvíli jakoby byla v nějaké hmotě, nemohla se hýbat a zatmělo se jí před očima. Po několika vteřinách to ale polevilo a Maysie se postavila. ještě stále viděla trochu rozostřeně, ale každou vteřinou se to zlepšovalo. Teď se cítila líp než kdy předtím. Všechno, co ji předtím bolelo z bitvy z démonem ji bolest přestalo, vyčerpání nahradila energie. Stejně jako Telantesovi a všem ostatním nakaženým se jí v očích objevil šílený odlesk. Zároveň pocítila strašnou touhu předat tento úžasný pocit všem ostatním, kteří ho ještě nemají a protože byla jen pár minut po nákaze a ještě stále neměla úplně zatemněnou mysl, rozhodla se, že tento skvělý pocit nejdříve předá svým nejbližším. Co na tom, že je bude muset kousnout, však to skoro nebolí...
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 352
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

za Tue Feb 13, 2018 6:52 pm
LOUKA X
Po nějaké chvíli Velethera přestalo bavit, sledovat jen tak ty včely. Zamračil se. Chtělo by to zjistit, jak moc jsou nebezpečné, jestli jejich píchnutí bolí stejně, jako píchnutí normální včely, nebo ochromuje, zabíjí, či zkrátka bolí o něco víc. Jestli tedy píchají. Ale jak to zjistit, že? Na sobě určitě ne. Proč na nějakém jiném Zeissanovi? Chtělo to najít někoho, kdo nebyl smečce nijak užitečný, třeba tulák, sviťák, nebo... nebo nějaká Omega. Temný Alfa přimhouřil oči. Jak teď rychle sehnat, aniž by spustil včely z očí, že? Postavil se a směrem k táboru zavyl. Nešlo o nijak silné zavytí, nýbrž o hluboké, dlouhé. Poté už jen čekal, jestli někdo na Alfovo zavytí zareaguje. I kdyby nešlo o Omegu, mohlo se jednat o někoho, kdo by mu mohl prozradit, kde se nějaká Omega nachází, případně vlka zaúkolovat, aby mu nějakého hierarchicky nedůležitého vlka přivedl. Koutkem rudého oka opět těkl ke včelám, které stále kroužili jako supi nad loukou. Ach jo, to nikdy nemohlo být nic normálně, že? Když už si vlk myslel, že je vše v normě a území je zabezpečené, něco se podělat muselo.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 7:39 pm
Cairo
~Poblíž Louky X -> Louka X~
Cairo kolem sebe vytvořil tornádo, které smetlo jakoukoliv nepříjemnou včelu, která by se k němu chtěla přiblížit. Zároveň mu ale nezabraňovalo něco vidět nebo slyšet, avšak se plně soustředil na magii, kterou ještě tolik neovládal a tak by se nedopatřením mohlo stát, že by na svou nepozornost doplatil a tornádo by ho také stáhlo, čehož by se sice dalo vpohodě zbavit, avšak... být uloven do hodně bohatého víru obrovských neznámých včel logicky nebylo nic příjemného. A tak si mladý vlk dával raději pozor. Silný hlas jeho nové Alfy ale ipřesto nemohl přeslechnout, možná právě proto, že se nacházel jen několik desítek metrů od místa, kde seděl, anebo snad stál, Alfa. Okamžitě se zvedl, tornádo zvedl nad hlavu a kousek odběhl, následně tornádo rozpustil a s ním i včely. Velmi rychle si uvědomil, jak chytrý byl tah nejdřív kousek poodejít a pak teprve včely pustit, protože kdyby uprostřed víru zůstal, včely by ho snad sežraly zaživa. Teď nezaváhal a klusem se vydal k Alfovi. Aby si ulehčil cestu, zvedl se asi dva metry do vzduchu, protože létat bylo pro něj rychlejší jak běžet a dolů slétl až kousek před Alfu, do vzdálenosti asi půl metru od něj, aby mu nenarušoval jeho osobní prostor. Hned jak přistál, hluboce se poklonil. "Volal jste mne, můj pane?" Zeptal se a křídlem odehnal dotěrnou včelu.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 7:57 pm
Ceron
~Velké travnaté pláně~
Ceron tlapkami přišpendlil k zemi králíka a zakousl se mu do krku. Ucítil slabé lupnutí a králík bezvládně klesl k zemi. Ceron se ušklíbl. Nic nevydržíš, svačinko. Pomyslel si. Nu, alespoň bude mít Alweena co jíst. A ostatně já taky. Jen... jeden králík pro dva dospělé vlky asi stačit nebude, porozhlédnu se po nějaké další kořisti. S touto myšlenkou Ceron popadl do tlamy čerstvou mrtvolku a vydal se napříč velikými planěmi, s úlomkem parohu démona houpajícímu se mu na krku, který ho chránil přede všemi živočišnými jedy. Tedy... před skoro všemi. Ale to Ceron nevěděl. Najednou kousek od sebe spatřil neznámou vlčici(Jack). Vypadala... zvláštně. "Hej, jsi vpořádku?" Zavolal na ní. Ačkoliv se mu tahle myšlenka příčila, kdyby zjistil, že je ze smečky jeho sestry a potřebuje pomoct, pomohl by jí.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 8:09 pm
Jack ---- nakažená
VTP
Jack seskočila z vlka, kterého kousla a on zmizel někde v dáli. Ale to ji nevadilo, kousla ho, to bylo to důležité. Teď ještě někoho jiného, čím víc tím líp. Náhle ucitila pach vlka, otočila se. Vlk na ní začal mluvit. Ona ho však nevnímala. Jediný co vnimála, bylo to, že nebyl kousnutej. Rychle po něm skočila, a než se vlk stačil zpamatovat kousla ho do nohy, rychle vztala a pokračovala v zmateném běhu napříč planinami.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 8:12 pm
LOUKA X
Po chvíli zaznamenal v oblacích siluetu vlka. Ohrnul pysky. Proč mu dnes muselo vše připomínat, že on sám křídla neměl? Jakoby se mu všichni vysmívali. Cairo samozřejmě nemohl vědět, že byl Velether ve špatném rozpoložení, že. A samozřejmě za to nemohl, jenže Velether se zcela nepravedlivě rozhodl, přávě proto, že už dnes byl tak dost iritovaný, že si přesně na Cairovi nejenže ověří schopnosti včel, také si na něm vybije zlost. Chladně na něj shlédl, když se uklonil až k zemi. Udělal něco, co bylo před Alfou Zeiss něco jako povinnost. Přeměřil si ho pohledem. Byl vlče, nebyl potomek nikoho ze smečky a tedy měl automaticky práva Omegy. Skutečnost, že byl tak mladý, taktéž Temného Alfu nijak neobměkčovala. "Pozor, aby tě s tímto přístupem tví podřízení nesvrhli z trůnu," ozvala se pobaveně Viperrani. Mohou to zkusit. Všichni shoří, pozdvihl Velether jeden pysk. Jeho myslí se poté rozezněl Viperranin smích. "Ano, to je ono, to je ono. Krvelačnost a chladná nadvláda. Nic jiného bych od tebe ani nečekala. Proto jsem tu s tebou. Proto jsem si tě ze všech těch nudných, smrtelných vlků vybrala. Máž blíže k Peklu jak většina," smála se. Velether pobouřeně mrskl ocasem. Vskutku, jeho vlastní patronka jej mnohdy iritovala, o to hůře, že jí ze své hlavy nemohl dostat. Nebyl si jist, co však myslela tím, že si jej vybrala. To patroni mohli? Nebylo to náhodné? Rozhodně neměl ale náladu o tom diskutovat, nestálo mu za to se zeptat. Ještě by otevřel stavidla, která držela Viperrani se zavřenou tlamou a opět by měl místo mysli přežvaněný holubník. Samozřejmě nedobrovolně, ale nedokázal patronku nijak odříznout. Někdy toužil mít hlavu opět jen pro sebe, bez oprsklé dračice. Na druhou stranu, patroni byli mocní. Věděli toho mnoho a uměli bojovat, měli vlastní magii. A Viperrani mu rozhodně přinášela více pozitiv, než-li negativ, třeba prostřednictvím své práce v Pekle, přičemž toho dost věděla o Zhrrakovi... a jeho prostřednictvím i o Naiome. Bylo to zvlášní propojení osudů.
"Správně, volal," pronesl chladně směrem k modrému vlkovi. Když se na něj zadíval pořádně, dosti mu připomínal jejich Deltu, Niru. Jednak zbarením, druhak pachem. Možná přeci její příbuzný? Ale nehlásila se k němu, že? Právě se chystal udělat pokusného králíka z její vlastní krve... ale ona byla jen Delta. Nezmohla proti němu nic. I kdyby byla Beta, nezmohla by proti němu nic. I kdyby Cairo byl Beta tak by proti němu nic nezmohl - to byla výhoda toho, když jste Alfa Temné smečky - můžete s vlky udělat víceméně cokoli si zamanete a jste stále nedotknutelní. Ale kdyby byl Cairo Beta, nejspíše by tak neučinil, už jen proto, že by to bylo poměrně kontraproduktivní, mrzačit si věrné vlky. Však on Bětou nebyl, že?
Náhle mohl Cairo pocítit, že se jeho tělo začalo hýbat proti jeho vlastní vůli. Nejdřív se strnule narovnalo a vypjalo hruď, jak jej začal Velether až v nepříjemné blízkosti obcházet. Co že se stalo? Ach ano. Temný Alfa využil své nedávno nabyté schopnosti, ovládání těla. Propůjčovala mu, sic krátkou, však pro tuto příležitost zcela ideální šanci. Bylo to zvláštní, mít moc nad někým jiným. Jinou než oficiální - tohle nebylo že ho musel uposlechnout, jinak by zemřel nebo tak, skrze výhružky a podobně. Takhle ovládal vyloženě jeho. Taková moc a dominance rozehřívala Veletherovi temné útroby jako dračí oheň, kterému vládl. "Vidíš tamty včely?" Otázal se mladého vlčka, nepřstával jej přitom obcházet. Na jednu stranu zněl uvolněně, uvolněně i šel, jakoby se jednalo o přátelský rozhovor. Zároveň v tom bylo i cosi... nebezpečného. Jako predátor když obchází svou kořist. Ocasem náhle pohodil ke včelám, aby na ně ukázal. Samozřejmě i donutil Cairovu hlavu se tím směrem otočit, neměl v tomhle na výběr. Mluvil přitom, jakoby si snad myslel, že Cairo tyto včely dříve nezahlédl. Věděl, že je zaznamenal, jen slepý a hluchý by si nevšiml takové havěti, která tu poletovala kolem. "Zdají se býti větší a odolnější Jsou všude. Otravně bzučí, jsou agresivní, nedá se k nim lehce přiblížit... a to se mi nelíbí. Nemám tušení, co od nich čekat. Jejich jed by mohl ublížit, ale také zabít, nebo třeba jed ani nemají, nevím," zrekapituloval si nahlas zřejmé, spíše pro sebe, jak pro modrého okřídleného vlka. Poté se posadil za Cairovými zády. Jakoby snad chtěl dát vlčeti další důvod k nejistotě - mít za sebou někoho a nemoci se bránit. Avšak v tomto nebyl rozdíl, kdyby stál Velether přímo předním, že. "Proto jsem tě zavolal. Mrzí mě to, opravdu," už z jeho slov byl slyšet jeho jízlivý úsměv, přímo jakoby z nich kapal jed a slova, jak mu je to naprosto jedno, "ale budu tě potřebovat, aby ses nechal píchnout. Možná to bude bolet, nevím. Ale třeba to neucítíš. Děláš tímto službu Alfě, neboj, vážím si jí," dodal.
A náhle začal pohybovat tělem vlčete vpřed. Krok, krok, ťap ťap blíže k včelám. Nechtěl ho poslat přímo do středu hejna, to by byla vražda, ale ani nechtěl vystavovat do bezprostředního nebezpečí sebe. tak jak jinak, že? Nevěděl, jestli by šel Cairo dobrovolně, kdyby mu to přokázal. Třeba by ho nutit nemusel, nakonec, co jiného mohl vlk dělat po příkazu, hm? Ale i tak neriskoval, že by vzal do zaječích. Jakmile došel (hehe, došel, zcela sám, žejo)  Cairo asi deset metrů od Velethera, mohl pocítit, že měl zase nadvládu nad svým tělem. Ovládání těla bylo poměrně magicky vyčerpávající a čím byl dál, tím to bylo těžší. Ale pocit případné svobody netrval dlouho, protože náhle by modrý vlk s křídly tlačen k zemi magií gravitace, na hrudi, zas bez možnosti se hnout. Zároveň Velether začal gravitací přitahovat jednu včelu z okraje hejna. Dotáhl jí až k vlčeti, které si její dlouhé tělo mohlo dobře prohlédnout. Včela s sebou házela, cukala se sebou na všechny strany a bodala do vzduchu. Ale jakmile jí přitiskl pomocí magie Velether Cairovi k boku, nejspíše si našla poměrně pevnější místo, kam si bodnout.

Naposledy upravil Velether dne Tue Feb 13, 2018 9:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

za Tue Feb 13, 2018 8:14 pm
Sauron-nakazený
Palouk ohne-nedaleko hranic
Motal som sa po okolí a vrčal som na všetko a všetkých, bol som zahmlený a mal som jediný ciel, koruna ma trochu ťažila, ale bola to zbran, choval som sa ako besný vrčal som a prskal, asi len tak, bol som hnusný. Bol som zlý, oči mi planuli a bol som nepríjemný. Ceril som zuby, domotal som sa na hranice a tam som uvidiel modročiernu krídelnatú vlčiacu. Nič nemohla tušiť, bola mojím barančekom, nevedela čo som a kto som, ale môj šialený pohľad vravel mnoho.
Počet příspěvků : 1366
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

za Tue Feb 13, 2018 8:35 pm
HILARY (ČISTÁ)
??? -> Tábor Kirigakure
Klidným krokem jsem mířila do tábora kirigakurského a přemýšlela nad tím, koho tam potkám. Známé či neznámé tváře? Přátele či nepřátele? Doufala jsem, že pro tentokrát tábor bude v bezpečí a hlavně vlci v něm, po celém území a i v jiných smečkách. Za poslední dobu toho dobrodružství stačilo, ne? Nezasloužili bychom si trochu klidu? Pravda, musíme být pořád ve střehu, ale přesto jsme silní vlci a nic nás nepoloží. "Máš pravdu a proto by sis měla dát pozor, něco se mi nelíbí," ozval se Soka, můj patron. "Už zase? Ale dobře, dám na tvoji radu," pousmála jsem se, když jsem už vcházela do tábora. Věděla jsem, že má cenu někdy Soku poslechnout, protože i když je někdy nesnesitelný, tak je to velmi inteligentní tvor, který dává pozor na každý můj krok. Úsměv mi zesílil, když jsem v táboře a v jeho blízkosti uviděla známé tváře. Mé dvě dobré kamarádky a to Jessie a Maysie, syna (Telo) mé spící kamarádky Crystal, vlče (Räqo) modré jako Blix, bývalý partner May a taky vlčí slečna (Rowy), která byla nejspíše nějak příbuzná s Vargem. Všem jsem darovala na pozdrav pokývnutí hlavy a s lehkým úsměvem jsem si sedla na kraj tábora. Byla jsem trochu zamyšlená kvůli Sokovým slovům a tak jsem vlky a jejich zvláštní chování či záblesky v očí nevěnovala zvláštní pozornost a to byla zásadní chyba, kterou jsem si neuvědomovala. Nebezpečí nemuselo přijít zvenku, ale mohlo zevnitř a to i drobným viníkem a několika nevinných obětí.

HEXY DE MAL (ČISTÁ)
??? -> Tábor Ishimury (za Kayem)
Procházela jsem se územím smečky ishimurské a ač jsem jsem cítila plno pachů vlků v lese niwatských srn, tak jsem se tam nehrnula. Spousta přítomných vlků jsem podle pachu nepoznala, snad jenom Diega, svého drahého synovce, tedy něco na ten způsob. Rodinné vztahy byly na pojmenování složité, ale já jsem Diega brala za synovce a i když vlastní nebyl, tak pro mě ano stejně jako pro Kay či Saphu. Mířila jsem však do tábora oné smečky, do které jsem se přidala spolu se Sanitem, bývalým partnerem. Ucítila jsem pach svého strýčka Kaye a tak jsem se za ním vydala. Věděla jsem, že o mne bude vědět, protože jinak by to nebyl starý dobrý Kay a proto jsem se ho nesnažila nijak překvapit. "Ahoj, strýčku Kayi," usmála jsem se přátelsky a díky slepotě se kterou jsem se narodila, jsem neviděla na Kayovi nic nenormálního a právě naopak jsem mu věřila.

EASY (ČISTÁ)
??? -> Louka X
Stála jsem právě u hranice temné smečky Zeiss, hleděla do krajiny a vzpomínala na svobodu, když jsem uslyšela zavytí své druhé Alfy Velethera. Otočila jsem se a klusem jsem se rozběhla na louku, odkud pocházelo zavytí. Co se týká mých vzpomínek na svobodu, tak ano. Stýská se mi po svobodě, ale stejně bych ji nevyměnila zpět. Zaprvé to ani nejde, pokud jsem tedy nechtěla skončit jako mrzák. Však hlavní důvod byl ten, že toulání krajinou mi nic nepřineslo. Jediné co mi přineslo, bylo plno naštvaných vlků v patách, protože jsem jim lovila na území jejich směšné smečky. Tady jsem někam patřila, mohla jsem tu v klidu lovit a trénovat. Tady jsem započala jiné období svého života a nehodlala jsem na tom nic měnit a proto jsem i teď uposlechla rozkazu své Alfy. Když jsem doběhla na louku, tak jsem se své Alfě hluboce poklonila, jak se na Delt v Zeiss patří. "Pane," zašeptala jsem svým chladným hlasem, který nebyl klasický, protože ten, který jsem zdědila po otci obsahoval velkou dávku arogance, což tenhle ne. Naštěstí tahle přísada mého hlasu v rozhovoru s Alfou či Betou zeisskou zmizela.

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 8:57 pm
Cairo
~Louka X~
Když se mu Alfa podíval do očí, ještě jednou sklonil hlavu. Ne že by se bál, věděl, že když se nijak neprovinil, není čeho se bát, udělal to z čistého respektu, anebo, lépe řečeno, úcty. Náhle pocítil, že se jeho tělo bez jeho vědomí hýbe, nejdřív ho to zneklidnilo, pak mu však došlo, že jediný, kdo toto může dělat, je samotný Alfa a naprosto se tomuto pocitu poddal, uvolnil se, protože tušil, že takto to pro něj bude lepší. Teď kdyby Velether deaktivoval magii, Cairo by se s největší pravděpodobností zhroutil k zemi, protože se opravdu choval jako hadrová panenka. Klidně vydržel Alfův pronikavý pohled. "Ano, vidím, nejtemnější Alfo." Odpověděl okamžitě na otázku. Následoval Alfův dlouhý proslov, na který Cairo jen přikývl a pomalu mu začalo docházet, kam Alfa míří. Jeho další slova mu to potvrdila. Na chvíli ztuhl, pak se však znovu uvolnil, vzpomněl si na Gwenina slova. Alfa dělá vše ve prospěch smečky. A to, co je ve prospěch smečky, je dobré, ikdyby kvůli tomu někdo měl zemřít. Zopakoval si v duchu a opět se úplně poddal Alfově magii. "Pro Vám bych i zemřel, můj pane." Ujistil Alfu, ačkoliv to asi ani nemusel dělat. Když ucítil, že magie jeho tělo táhne k roji včel, nebránil se. Však jsou to jen včely... Pomyslel si. Když se od Alfy trochu vzdálil, cítil, že magie přestává působit a za chvíli se mohl hýbat sám. Potlačil pud sebezáchovy, který mu radil utéct a vydal se ještě kousek blíže ke včelám, protože cítil, že by si to tak Alfa přál. Pak opět ucítil magii, tentokrát ale jakoby ho něco tlačilo k zemi a okamžitě dobrovolně klesl až na zem, doslova si lehl. Teď na něj magie nepůsobila, no věděl, že kdyby se pokusil se postavit, nemohl by. Cairo upřeným pohledem sledoval včelu, kterou Alfa táhl k němu, až ji úplně přimáčkl k jeho boku. Cairo ucítil slabé štípnutí a zatmělo se mu před očima.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Tue Feb 13, 2018 9:59 pm
LOUKA X
Velether povytáhl obočí. Cairo nejenže šel, protože musel, on šel dobrovolně. Stačilo vyslat do jeho těla náznak toho, co si Temný Alfa přál a modrý vlk tak učinil. Samozřejmě nic to na situaci neměnilo. Byl zatím vlče s právy Omegy. Však s tímto přístupem, pokud se mi nic po píchnutí včely nestane, měl ve smečce místo a, troufal si říci, i slibnou budoucnost. Ale to nedal nijak znát. Nakonec, tohle bylo chování přirozené, ne hodné pochvaly. Pouze opak by byl hoden trestu, to bylo vše, tak to v Temných smečkách chodilo. Jak vtipné, že on si tím téměř neprožil. Stal se Kappou a následně díky své síle si vydobil i místo vedle Temné Princezny Naiome, které tam nebylo z lásky, ale pro jeho sílu a moc. Společně tvořily silný pár. Přesně takový, pro který byli vlci, jako Cairo ochotní zemřít. "Prakticky ti dává možnost ho zabít, aniž by se bránil. Věrných vlků je třeba. Měl bys to ocenit," ozvala se Viperrani se svým typickým, chladným hlasem. Nezajímala se o jednotlivé vlky, ale taktikařila. Velether se na pár vteřin zamyslel. Je to samozřejmost, že se takhle chová. Ale souhlasím. Až vyřešíme tento problém, nejspíše bude stát za to, se tomuto vlčeti více věnovat, usoudil. Přeci jen, v mladých, v nové temné krvi byla budoucnost, že?
Vedle něj se zjevila jejich Delta, Easy. Dbal na to, aby si zapamatoval vlky ze Zeiss a zrovna tato vlčka si jej jako první všimla, když přišel do tábora jako tulák, tušil. Samozřejmě poprosil Naiome, aby mu sdělila posty jednotlivých vlků, styděl by se, kdyby je jako Alfa neznal, obzvláště co se těch vyšších týkalo. Kdyby tak neučinil, pravděpodobně by teďka Easy v přesvědčení, že je Kappou přimáčkl tlapou do hlubší úklony. Jak trapné na vlka jeho postavení, že? "Zdravím, Easy," odvětil jí podobně chladným hlasem bez emocí. Ani povýšenost, ani přátelské zabarvení, prostě jen chlad. Pohled mu opět sklouzl na Caira. "Nevíš něco o těch včelách?" Zeptal se, jestli mu náhodou něco neunikalo.
Když včela Caira píchla, nevypadalo to, že by se mu něco stalo. Zastavilo se mu srdce? Ochromilo ho to? Odhodil mrtvou včelu stranou - protože ano, včela když bodne, logicky zemře, že - a gravitací si přitáhl vlčka k tlapám. Prohlédl si ho a nervozně zafuněl, až mu z nozder vylétly dva malé sloupy dračího ohně. "Hej," zavrčel na Caira. Trpělivost nebyla jeho silná stránka, když šlo o takhle akutní situace. Sice nebyl tak netrpělivý jako Naiome, ale stejně, měl lepší věci na práci, než čekat na reakci modrého vlka navěky. "Zabils ho," uchechtla se Viperrani. Buď laskavě zticha. Nemáš lepší věci na práci? Natáhl tlapu a šťouchl jej do boku, ve snaze z něj vymámit reakci jakéhokoli typu.
Počet příspěvků : 3747
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.

za Tue Feb 13, 2018 10:18 pm
Orfeon (Nakažený)
/Watwayské skály -> Kirigakure -> Tábor K./

Ještě jednou jsem hrdelně zavrčel a ačkoli mě Destiny, ta flekatá, nezajímala, rozběhl jsem se za ní. Cítil jsem, že je na tom podobně, jako já a ten flekatý, kterého jsem právě kousnul a tušil jsem, že bude vědět, kam jít teď, aby si ulevila od touhy ještě po někom jít. Pronásledoval jsem ji tedy s tím, že jakmile uvidí dalšího vlka, zase jí ho fikaně vyfouknu. Na hranicích jsem ji však tak nějak ztratil a tak jsem se vydal někam jinam - na území, které jsem dnes ještě neproběhl. Jednalo se o smečku Kirigakure, odkud šly taky zajímavé pachy vlků. Klusal jsem přes lesy, louky, pole, dostával se přes nejstrmější skaliska, docela rychle, ale nějak mě to nepřekvapovalo. Nepřemýšlel jsem nad tím a tak jsem se zkrátka a jednoduše probojovával různými cestami, háji, alejemi a cestičkami, abych se dostal tam, kam jsem se dostat potřeboval - přímo k vlkům, jejichž vůně se nesly některými krajinami tohoto území. Běžel jsem s jazykem až na fraku a částečně odhalenými zuby v silných čelistech až právě tam, kde mají vlci svá tábořiště. Začal jsem být docela vzteklý, šlo to na mě velice dobře poznat. Začal jsem za běhu i mručet, ne-li vrčet, avšak stále jsem přes to byl docela nenápadný, aniž bych se o to snažil. Za sebou jsem nechtěně nechával ledové stopy, tedy přimrzlou zem. To bylo tím, jsem jsem byl zapálený do myšlenky, která postrádala smysl: "NAJÍT, KOUSNOUT A ZNIČIT". V táboře jsem dlouho nepostál a bez přemýšlení, pouze se spomalením, jsem se několika skoky dostal k vlčici (Hilary) a ohnal se po ní zuby. Stále však měla příležitost uhnout, pokud byla mrštná a obratná, tedy pokud na tom byla lépe, než já. Nějak jsem nevnímal, co dělám, ale líbilo se mi to. Tedy aspoň prozatím. Potřeboval jsem si to všecko vybít, a pořádně. To, že tu byla další vlčice (Maysie), jsem zatím nějak nezaregistroval. I kdyby, z ní jsem necítil tak čistou krev, jako z té, po které jsem se ohnal.

Arco (Nakažený)
/Les Niwatských Srn -> Tábor Ishimura/

Na vlka (Sauron) jsem úspěšně virus přenesl, dále jsem se lehce mimo rozhlížel, jakobych snad mohl někdy něco vidět, kdo je tady dále. Slepým pohledem jsem přejel přes vlčata, která jsem sice neznal, ale tak nějak pachem jsem vycítil, že jsou na mé straně, takže jsem jim nevěnoval nadále pozornost. Rozběhl jsem se tedy po dalších paších vlků, kteří se po tomto území pohybovali, aniž by na něj patřili. Ti mě lákali nejvíce. Připadalo mi, že jako jediní ještě mají krev neznečištěnou virem, který nás zde spoustu přenášelo. Překonával jsem, i po třech tlapkách, ty nejsložitější terény, abych se dostal až na místo, kde se tito vlci shromažďovali a abych snad možná překontroloval, zda zde není ještě někdo, do koho bych si mohl kousnout a ulevit od té touhy, která mě zžírala. Na kraji tábora jsem se však zastavil a začal poslepu honit svůj zadek, abych se aspoň do něj mohl kousnout. Jojo, mamlas jako vždycky, to se dalo jednoduše poznat, ale co teď? Byl jsem uboze vyčerpaný z toho hledání a nahánění, ale zároveň ze mě energie nějakým zázrakem nemizela a pouze přibývala.

Dino (Čistý)
/Doupě - úkryt Cava Pequeňa/

Sedl jsem si a snažil se rozdýchat to, že se kolem mě z lesa linulo velikánské množství pachů a hlasů, které jsem všechny slyšel, pomocí stříbrné náušnice na mém uchu. Lehce jsem se roztřásl. Věděl jsem, že nemám již věk na to, abych zvládl podobné situace, docela mě to děsilo, přestože jsem nevěděl, co se děje. Jediné, co jsem zpozoroval za mou hlídku venku, byli ti přerostlí komárovčeláci... pomyslel jsem si. Já ti říkal, že na tom něco bude, no a tys mi nechtěl věřit... pravil mi okamžitě Greenix. Temně jsem zavrčel. Ano, já, zelenáč Dino de Mal, velký odpůrce temnoty, jsem zavrčel tak, že to znělo až skoro temně. Proč? Protože jsem měl strach, ale zároveň bouřlivý neklid. Kdybych na to měl kompetence a předpoklady, že to zvládnu, jdu mezi ně, ale patron mi to nechtěl dovolit a co si budem, taky se mi nějak extra nechtělo. Zůstal jsem sedět na kraji doupěte a přemýšlel nad nejhoršími variantami konce světa na Niwatu, zatímco jsem poočku pozoroval svého syna Dixe, který se mnou momentálně tuto místnost sdílel. Snažil jsem se před ním vypadat co nejklidněji a dýchat zhluboka. Však ono se to zase jednou srovná... snad.
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Wed Feb 14, 2018 10:58 am
Ghost-Nakazený

Niekde v okolí Tábora
BzzzBzzz... vĺča strihlo ušami a pobralo sa za tým bzučaním. Bzzz Bzz. Včielka... Napadlo ho a hopkalo smerom k bzučaniu, aké bolo hlúpe, pustilo sa teda bzučiaka naháňať. Ghost bolo mláďa ako každé iné, to bzučanie ho vzrušovalo a ono ho nasledovalo. Ja budem pánom sveta, si malé a ja som veľký. pomyslelo si a pac. Ťaplo veľkou labou po bzučiakovi. ,,Jau! Nepapaj ma!" oboril sa Ghost a dvihol si labku k očiam. Kujňa to pichá. pomyselel si a vtom sa mu do krvi dostala akási sila, odhodlane sa motal po okolí a besnel. ,,Ja vás spapám všetkých!" ujúkal a bol ako zmyslov zbavený. ,,Spapať vĺčika, nie papať ale kúsať Vrrr." vrčalo a besnelo. nebol to veru pekný pohľad, také malé a hlúpe a už to kľaje až sa hory zelenajú.
Počet příspěvků : 1121
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure

za Wed Feb 14, 2018 11:09 am
Yllin (ČISTÁ)
Tábor Kirigakure
Prebrala som sa a pozerala som sa naokolo. Bol to Tábor a ja som bola spokojná. Bolo krásne byť doma a keď už Kirigakure nič neohrozovalo, všetko bolo tak ako by malo byť. Nič netušiac som sa prechádzala po Tábore a videla som mnoho vlkov. Konečne nič nebolo treba riešiť, taká pekná predstava pokoj a mier. Ale čo to? Zbystrila som pozornosť, keď sa pár vlkov začalo chovať podivne. ,,Hej! Čo vám šije?" opýtam sa s ľadovým výrazom v tvári. Naozaj to vyzeralo, akoby im malo pekne šibať. ,,Telantes?" opýtam sa zeleného vlka. Bolo to divné, čo ich napadol nejaký ružičkový démon alebo čo? Ďalšieho démona? Nikdy to nestrpím, potom pôjdem preč, na veľmi dlhú dovolenku.

Profil postavy

za Wed Feb 14, 2018 5:55 pm
Maysie - NAKAŽENÁ
~Tábor~
Včelí jed už jí začal zatemňovat mysl a tříbarevná vlčice pomalu, ale jistě ztrácela schopnost logicky uvažovat. Ipřesto ještě byla schopná alespoň nějaké taktiky jak tento skvělý pocit síly a energie předat někomu dalšímu. Když zahlédla procházet kolem ní bílou modrookou vlčici(Hilary), cítila z ní, že je ještě čistá a protože to byla její kamarádka a navíc Beta, rozhodla se, že ona bude její první "obětí", v Mayině zvrácené mysli ovšem tou vyvolenou. "Hilííí!" Zavolala na ni pološíleně a ani nečekala na vlččinu reakci. Přiběhla k ní, mezitím si všimla fialovobílého vlka, který se právě po Hilary ohnal(Orfeon) a mrštila po něm spršku ledové vody. Po mé kamarádce se nikdo ohánět nebude! Pomyslela si. Pak už na nic nečekala, jakoby při projevu lásky zabořila Hilary čumák do srsti a jemně se jí zahryzla do kůže. Tak, že to nebylo skoro cítit, ovšem tak, aby to stačilo na přenesení jedu z Maysiiných slin do Hilariiny krve. Tohle byla pravděpodobně poslední věc, kterou Maysie udělala před tím, než jí jed zcela zatemnil mysl a jí teď zbyla v hlavě jediná myšlenka: hryznout a tím nakazit všechny nenakažené.

Profil postavy

za Wed Feb 14, 2018 6:07 pm
Aura - NENAKAŽENÁ
~Hranice Zeiss~
Aura ucítila dobře známý, avšak nechutný pach. Sviťák. Pomyslela si znechuceně a pomalu se vydala k němu. Po chvíli si ale uvědomila, že to není právě nejlepší nápad, mohl by ji snadno zahlédnout a utéct, což Aura nechtěla. Vtom nad sebou zahlédla zakroužit orla. "Pojď za mnou, notak, pojď..." Aura se pokusila o zmanipulování jeho mysli, což se jí podařilo. Orel se snesl přímo před ní. Aura ho opatrně, aby mu nic vážného neudělala, avšak pevně přimáčkla k zemi. "Tak, abychom si něco ujasnili." Zavrčela na něj v mysli. Za a), odteď se jmenuješ Aweril a jsi můj, jasné?" "Ano, má paní." doslova zakňučel orel. "Zadruhé - teď poletíš a podíváš se, kdo je ten hnusnej sviťák kus odtud. Ale nenápadně. Pokud se ti to podaří, nechám tě na důkaz mojí vděčnosti žit. Jinak..." Aura se temně ušklíbla a pustila orla, ten okamžitě vzlétl a vydal se za vlkem(Ra'sem).
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga

za Wed Feb 14, 2018 6:15 pm
Soví skalný les ------- Cava Pequeña
Prechádzal som sa po lese. Leto bolo v plnom prúde. Bolo teplo a veľa zveri,potravy. Rozmýšľal som že si niečo ulovím, bol som už do cela hladný. Keď som sa začal obzerať po nejakom zajacovi, všimol som si nejaký hmyz. Podobalo sa to na včelu, ale bolo to omnoho väčšie. Čo to je? Bol som zvedavý čo to je, tak som podišiel o kúsok bližšie. Nuka, nie nechoď tam...! Pokúšal sa ma varovať patrón ale neskoro. Ten hmyz bola obrovská včela, ktorá ma poštípala ihneď ako som sa priblížil. Keď ma poštípala strhol som sa. Prestal som logicky myslieť.  Mal som v ciele len jedno: kúsnuť všetkých vlkov, aby som ich nakazil. Dorazil som na nejaké miesto, kde som ešte nebol. Uvidel som Dina a vrhol som sa na neho s cieľom pohryznúť ho.
Povolení tohoto fóra: