Share
Goto down
Počet příspěvků : 3194
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Wed Feb 14, 2018 6:30 pm
Angelo Amadeo FKA (nakazený)
LNS

Alsafi sa naňho vrhla a on sa chcel brániť, no bolo prineskoro. Nakazila ho. Cítil sa dobre, omnoho lepšie a nechápal, prečo chcel pred ňou utiecť. Teraz bola pre neho nezaujímavá rovnako ako všetci nakazení. Cítil však pach tých ktorých to ešte nepoznačilo a túžil ich nakaziť, preniesť to do ich krvi, dať im tú úžasnú vec. Veď to bolo skvelé- bol silnejší a lepší, prečo by takí nemali byť všetci? Ešte mu zostalo pár štipiek logiky, no aj tie sa pomaly vytrácali. Túžil nájsť niekoho kto ešte nebol nakazený a zaútočiť na neho. Zavrčal. Nie tak ako zvyčajne, no temne, ako vlk ktorý túži po krvi. Jeho oči chytili červený odtieň a šialene sa leskli.
Destiny Aqua (nakazená)
Watwayské skaly-Územie Ishimury

Destiny bežala ako šialená preč, chcela len predať niekomu nákazu a to čo najrýchlejšie. No nenakazených bolo pomerne málo. Zaskučala a na chvíľu sa zastavila. Potom však zacítila nenakazený, čistý pach. V očiach sa jej šialene zalesklo. Rozbehla sa za pachom toho vlka (Dino), ochotná ho okamžite nakaziť.
Räqo (čistý)
Tábor Kirigakure

Räqo bol zmätený. Teda, skôr vydesený, no on bol až príliš sebavedomý na to aby to bol ochotný priznať. Nejaká hnedá vlčica sa rozbehla k inej bielej. Nevedel, čo robí, no postrehol v jej očiach ten divný šialený lesk ktorý mali všetci ktorí pobiehali okolo. Až po chvíli začul alfu. Otočil sa za jej hlasom. Aspoň ona vyzerala pomerne normálne a tak sa neisto rozbehol k nej. ,,Čo sa im stalo?" vyhŕkol na ňu otázku. Niekto iný by asi bol úctivý, no on bol vĺča, sebavedomé a trochu vydesené vĺča. Nepáčilo sa mu to. Vietor v okolí zosilnel spolu s jeho strachom.
Počet příspěvků : 768
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

za Wed Feb 14, 2018 6:37 pm
Tenebris - NENAKAŽENÁ
~Tábor~
Tenebris packou odehnala dotěrnou včelu. Co to do řiti je?! Se nějak letos namnožily... Zavrčela v duchu a celá, až na packy, aby půdu tábora nepodpálila, se zapálila. Oheň spálil několik včel, které se ji pokusily kousnout, ostatní už jí daly pokoj, protože jim zřejmě došlo, že proti ohni nic nezmůžou. Teď se černá, ovšem momentálně spíš rudá vlivem proměny, Alfa vydala na obhlídku tábora. Bože, tady to ale vypadá... Povzdechla si v myšlenkách. Včely byly všude, nedalo se před nimi uniknout a bylo jen málo způsobů jak se jim bránit. Zároveň tu asi několika vlkům jeblo z horka nebo nevím z čeho, každopádně tu poletovali jak zfetovaní, kousali ostatní... Tenebris protočila očima. Ach bože, kdy už tohle strašné léto skončí...

Profil postavy

za Wed Feb 14, 2018 6:49 pm
Cairo - NAKAŽENÝ
~Louka X -> Směr tábor~
Trvalo několik vteřin, než Cairo opět začal vnímat a když se tak stalo, válel se najednou na zádech před Alfou. Tedy Alfou, jak se to vezme. Cairo byl ještě relativně mladý vlk a tak na něj jed působil rychleji než na dospělé, takže se už vpodstatě probudil naprosto ovládnutý nákazou a už ani nerozeznal svou Alfu a jednu z Delt. Viděl jen dva nenakažené vlky. Ten drakovlk(Velether) do něj zrovna šťouchal tlapou, a tak toho Cairo využil a do tlapy ho jemně hryznul. Ukáplo pár kapek krve a teď už byl pravděpodobně jed obsažený v Cairových slinách na cestě do Veletherovy krve. Pak se Cairo postavil. Cítil se mnohem lépe, cítil se plný energie, cítil se silný. Jedním, na vlče až moc velkým, skokem byl u té černé vlčice a protože nenašel lepší místo, zahryzl se jí rovnou do čumáku. pak, protože svou "misi" už zde splnil, odhopkal směrem k táboru.
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

za Wed Feb 14, 2018 7:01 pm
//Pardon, Nuko, že ti do toho lezu, aby to nevyznělo moc Ower Power, ale Cava Pequeňa je registrovaný úkryt, do kterého nejde vejít nepověřeným...
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga

za Wed Feb 14, 2018 7:08 pm
//Pardon, takže ten príspevok beriem ako neplatný

Soví skalný les ------- Tábor
Prechádzal som sa po lese. Leto bolo v plnom prúde. Bolo teplo a veľa zveri,potravy. Rozmýšľal som že si niečo ulovím, bol som už do cela hladný. Keď som sa začal obzerať po nejakom zajacovi, všimol som si nejaký hmyz. Podobalo sa to na včelu, ale bolo to omnoho väčšie. Čo to je? Bol som zvedavý čo to je, tak som podišiel o kúsok bližšie. Nuka, nie nechoď tam...! Pokúšal sa ma varovať patrón ale neskoro. Ten hmyz bola obrovská včela, ktorá ma poštípala ihneď ako som sa priblížil. Keď ma poštípala strhol som sa. Prestal som logicky myslieť.  Mal som v ciele len jedno: kúsnuť všetkých vlkov, aby som ich nakazil. Dorazil som do Tábora. Všimol som si Alfu Ishimury, Tenebris. Rozbehol som sa smerom k nej a pokúsil som sa ju pohryznúť.

Profil postavy

za Wed Feb 14, 2018 7:16 pm
Ceron - NAKAŽENÝ
~Velké Travnaté Pláně~
Wut...? Stačil si pomyslet černobílý vlček, když mu neznámá vlčice vystartovala po noze. Ceron obrátil oči v sloup, ale nechal ji, ať si kousne. Neměl náladu se jí vyhýbat a navíc, teď když se sklonila k jeho tlapě, mohl ji ne nijak extra bolestivě, jen tak pro výstrahu, hryznout zezadu do krku. Podařilo se a z její rány začala téct krev a Ceron jí plánoval ještě něco udělat, ale už to nestihnul. Jakmile ucítil stisk jejích zubů na svojí tlapce, z nějakého důvodu se mu zatočila hlava, on zakolísal a skácel se na zem. Zatmět před očima se mu nemohlo, jelikož byl slepý, ale kdyby viděl, tak by se to určitě stalo. Po několika vteřinách se mu hlava točit přestala a on se teď cítil o mnoho silnější a plný energie. Popadl do huby uloveného králíka, protože mu jed ještě úplně nezatemnil mysl a odběhl pryč.

Profil postavy

za Wed Feb 14, 2018 7:19 pm
Tenebris - NENAKAŽENÁ
~Tábor~
Najednou si všimla Tenebris šedého Kappy, který ve smečce nebyl až tak dlouho. Jestli si Tenebris pamatovala, jmenoval se Nuka. Šílenou rychlostí se k ní přihnal a pokusil se ji kousnout. Protože byla Tenebris ale stále ještě v ohnivé podobě, tak nejen že se mu to nepodařilo, ale ještě si, pokud nebyl odolný proti ohni, nehezky popálil tlamu. "Nuko!" Vyjekla Tenebris. "Co to, proboha, děláš? Co to do tebe vjelo?" Ptala se nevěřícně, protože se snad ještě nikdy nestalo, pokud opomeneme Ra'se, že by na ni někdo z její smečky zaútočil a to i když ještě nebyla Alfou.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 511
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

za Wed Feb 14, 2018 10:38 pm
LOUKA X
Náhle otevřel mladý vlk oči. Velether nadzdvihl obočí. Vida, přeci nezemřel. Žeby slabší šok? Chvilkový? Nebo byl v tu chvíli Cairo tak vyděšený, že prostě omdlel? Ať to bylo cokoli, teď už byl vzhůru. "Nezdá se mi to," zasyšela mu patronka v mysli těsně předtím. A vskutku, v jejích hlase znělo znepokojení. To Velethera trochu rozhodilo. Abysme si rozumněli, Viperrani se ráda neustále tvářila, že byla nad věcí, a nyní takto upřímně přiznala, že si něčím není jistá. Temný Alfa se zamračil na okřídleného vlka, již pootevírajíc tlamu plnou ostrých tesáků na to, aby se zeptal, co cítil nebo tak když tu - hryz. Malé, avšak ostré tesáčky mu prořízly kůži a na povrch přišla jeho míšená krev.
Abysme si rozumněli, nešlo o hluboké zranění. Právě naopak, bylo to sotva o trošku víc, než povrchové škrábnutí. Ale ihned ze začátku Velethera pohltila vlna zlosti. Málokdo jej dokázal byť jen lehce zranit - mimo Naiome samozřejmě - a bral to jako selhání sama sebe. Že na pár sekund povolil ve své obraně a takové malé píškle jako Cairo jej kouslo. Hlasitě zavrčel. Jak si to vůbec mohl dovolit? On byl jeho Alfa! Ještě před chvílí básnil, jak by pro něj zemřel! A hnedka poté toto? Ještě před jejich Deltou! Chtěl se tlapou napřáhnout a dlouhými drápy se ohnat Cairovi po hrdle. Kdo ví - třeba by jej i propíchl kovovou tyčí. Usmahl jej zaživa. Rozdrtil magií. Ale... ale. Najednou, jakoby tlapou nemohl pohnout.
"Ty parchante malej," zavrčel a přimhouřil oči, však následně mu z tlamy vyklouzlo bolestné a rozzuřené navytí. Tlapou mu pulzovala neskutečná bolest, respektive v místě, kde jej vlk kousl. Ale bolest se rychle rozřiřovala. Skrze jeho žíly postupovala ke kloubům, paralizovala mu hrudník a jakmile se dostala k srdci, již se lehce rozprostřela do celého jeho těla. Bylo těžké z té bolesti přemýšlet... co mu jen vlk udělal? Otrávil? Ihned celý vzplál dračím ohněm. Ano, bylo to instinktivní - jakože potomek draků se v dračím ohni cítil bezpečněji, obklopen něčím známým. Zároveň jeho mysl okrajově doufala, že teplo by mohlo vytlačit všechny věci, co do jeho krve nepařily. Žár že by mohl nějak jed vypudit... jakkoli nemožné to bylo, zkuste si myslet v takovéhle bolesti, proti které byla i rozdrcená žebra pouhou třískou v polštářku tlapy.
Náhle jakoby bolest ustala. Nebo neustala, ale Velether zešílel a přesal jí vnímat? Tak či tak, pomalu otočil hlavu směrem k Easy. Oči měl takové... prázdné. To sic i normálně, nyní se v nich ale nezračil jen chlad pro něj typický, teď se v nich nezračilo vůbec nic. Ani základní známky inteligence. Nakažený Temný Alfa ale neviděl, jestli Easy Cairo kousnul nebo ne, byla za jeho zády tou dobou. Nevěděl, jestli taktéž nesla onen virus - však choval se, jak mu instinkt velel. Zkrátka nenakažené nakazit. A Easy byla nejbližší kandidát. Chápeme, pro jistotu. Hlasitě tedy zavrčel, pohodil zlověstně vypadajícím, dračím ocasem s ostny, který byl lehce schopný rozdrtit kdejakou lebku na padrť a pomalým krokem se k Easy rozešel, jen aby vzápětí bez varování s mocným odrazem se po ní vrhl.

Naposledy upravil Velether dne Thu Feb 15, 2018 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Počet příspěvků : 1837
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS

za Thu Feb 15, 2018 3:57 pm
KAY - NAKAZENÝ
Tábor

Pomaly som si cupital po tábore, pritom mi z tlamy odkapla slinka. Chcel som niekoho kusnúť, ale koho? Prišla ku mne Hexy, tam som videl Tenebris. Veľa vecí na kúsanie, mehe! Spokojne si docupitám - a to cupitanie sa zmení v beh a v očiach mi HEXY mohla vidieť iskryčku šialenstva a tuhy niekoho ´zabiť´. Samozrejme, oči vraveli svoje, no ja som ju chcel iba kúsnuť. Nemohla nič, bol som rýchlejší, silnejší pritom ona slepá. Povalil som ju a na to sa zakúsol do jej stehna na nohe. Týmto som jej predal vir a HEXY BOLA NAKAZENÁ.
Otočil som hlavu, pritom všimol Tene ako horí a pri nej bol Nuka. Čo som pocítil bolo, že Nuka mal dar ako ja a Tene nie. "Tenebris!" vyšteknem a rozbehnem sa za ňou - po nej, kto vie. Vyzerá to rovnako.
//Kayko si domluvil špecialny kúsanec pre Tene :<

TELANTES - NAKAZENÝ
Tábor
Prehovorila ku mne Alfa. Už je to doba, čo som naposledy pohrízol onú vlčicu, tak sa mi zbiehali slinky. Ani sa nepýtam, či neodpovedám rozbehnem sa voči nej, vyskočím a dopadnem na jej chrbát. Kúsnem ju do krku a predám jej virus. ALFA KIRI BOLA NAKAZENÁ.
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

za Thu Feb 15, 2018 6:40 pm
OMEGA -- NENAKAŽENÁ
Hranice Zeiss

Obcházela jsem jakési hranice. Byl tu cítit pach zlá a nedávno tu prošlo několik vlků. Na chvíli se zastavím. Bylo tu nějak mrtvo. Na tomhle místě jsem cítila jen staré pachy. To bylo fajn. Tady bych mohla chvíli zůstat a nějakou chvilku být v klidu. Konečně klid, Maggi, řeknu si v mysli a lehnu si. Možná bych si mohla odpočinout, nebo spíš se chvíli prospat.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Thu Feb 15, 2018 8:14 pm
LOUKA X > HRANICE (NAKAŽENÝ)
V půlce skoku jej však zarazil pach Easy. Dopadl těsně před ní a přičichl jí ke tváři. Ano, možná neviděl, jak jí pokousal Cairo, však pach nelhal. Jednoznačně šlo o nakaženou. A pokousat takového vlka, to pro nakaženého ztrácelo jakýkoli význam. Najednou jakoby se Veletherův pohled změnil. Jakoby nezaostřoval na černou vlčici - ta pro jeho oči zcela přestala existovat. "Velethere?" Ozvala se v jeho hlavě ustaraná patronka. Ta totiž cítila, že s ním nebylo něco v pořádku. Jeho mysl nebyla tak uspořádaná, byla chaotická a primitivní zároveň. Primitivní po svém vlastním, zvířecím způsobu. Odpověď se jí nedostala. Věděla, že jí zaslechl, však jakoby si s ní nedokázal poradit, jakoby byla jeho mysl v něčem ponořená a nedokázal tak vlk identifikovat vlastní patronku. Vlastně... jeho mysl byla na úrovni, kdy nedokázal z tlamy pomalu ani zformulovat smysluplnou větu.
Temný Alfa se otočil k Easy zády a rozběhl se zcela náhodným směrem, neboť tam, kde předtím byl, se žádní nenakažení nenacházeli. Mířil tedy, aniž by to věděl, přímo k hranicím. "Velethere!" Vykřikla znovu, nyní již frustrovaná Viperrani. Vlk jí na to tentokrát odpověděl, a to rozzuřeným zavrčením, jakoby byl naštvaný z toho, že neví, odkud vlastně ten zvuk vychází. To všechno mu ale bylo jedno jen co jej do čumáku udeřil další pach - pach cizího, nenakaženého vlka. Velether zafuněl, coz zapříčinilo, že mu z nozder jako býkovy vyžehly dva plameny rudého, dračího ohně a zabořil za běhu drápy předních tlap do země. Díky tomu se otočil o několik stupnů a pokračoval v běhu přes hranice. Přirozeně, cesta přes hory mezi pastmi nebyla nejlehčí, ale Temný Alfa nebyl žádné tintítko a vzhledem k tomu, že byl nakažený a celé jeho tělo ovládal adrenalin, bylo opravdu málo věcí, které by jej byly schopné zastavit.
Po překročení hor zpomalil a zkoumal v klusu okolí. Odkud ten pach jen šel, hm... Netrvalo dlouho a vykoumal to. Ležela nedaleko něj převážně šedá vlčice, dle pachu se jednalo o tu, kterou cítil dříve. Nenakažená. Aniž by to Velether věděl - jelikož si právě uvědomoval velmi málo věcí - začala mu od tlamy odkapávat pěna a sliny, jakoby snad měl vzteklinu (kéž by). S hlasitým, hrdelním vrčením, které mu rozvibrovávalo celý hrudník se pomalým krokem predátora rozešel k vlčici, nespouštějíc z ní své rudé, dračí oči.
Počet příspěvků : 1796
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy

za Thu Feb 15, 2018 8:28 pm
OMEGA - NENAKAŽENÁ
Hranice

Zahlédnu vlka. Byl zvláštní, hlavně mu kapaly z huby sliny. Vstanu a jsem připravená jakkoli zaútočit nebo se bránit. Byl opravdu divný. Měl rudé oči a vypadal v celku jako polodrak. "Hej! Co chceš?" vyštěknu a taky zavrčím. Byl vůbec při smyslech? Nevypadalo to. Nejspíš byl z té smečky za hranicemi, páchl tak. Zamračím se a jsem připravená použít magii abych ho trochu zmátla.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Thu Feb 15, 2018 8:59 pm
HRANICE (NAKAŽENÝ)
Čtvrtdrak přimhouřil oči. Ano, obranná pozice vlčice naznačovala, že nejspíše po ní měl prostě skočit a nedat jí možnost nějaké mobilizace, ale říkejte to nemyslící bestii. Nemyslící bestii, které přirozeně slova vlčice nic moc neřekla, proto pokračoval ve vrčení a přibližování se krok za krokem. "Hej, vykašli se na to. Chápu, že tě štve, že tady je, to mě taky - ale teď jsou zatraceně důležitější věci na práci, než tu řešit toulavý psy, tak se přece vschop! Včely! Smečka!" Hučela mu zvýšeným hlasem v mysli patronka. Viperrani doufala, že jestli něco přivede totiž Temného Alfu k rozumu, bude to jeho smysl pro vůdcovství a starost o smeččany. Behužel, jestli mu něco zůstalo, tak dobré intinkty a smysl pro lov, neboť na pár metrů od ní zničehonic vystartoval a dlouhým skokem se po vlčce vrhnul. Ta měla jen velmi málo možností, vzhledem k Veletherově rychlosti - být ještě rychlejší a uhnout, umět něco jiného, co by jí mohlo v této situaci pomoci, nebo prostě skončit přišpendlená pod Veletherovými tlapami. Ironie je, že kdyby nebyl nakažený, dopadla by mnohem hůře - možná by už byla mrtvá, protože sakra, co tady tak blízko Zeiss má cizák co dělat, že. To by si stoprocentně jakožto Alfa nenechal líbit a rychle jí zpacifikoval.
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga

za Fri Feb 16, 2018 3:05 pm
Tábor /NAKAZENÝ
Nepodarilo sa mi pohryznúť ju a ešte k tomu som sa popálil. Zakňučal som a cúvol som. Na jej otázku som neodpovedal. V tom pribehol Kay a cítil som z neho že je na tom ako ja, Pokúsil sa pohryznúť. Zavrčal som. Tiež som sa rozbehol po Tenebris. Naďalej som sa snažil je pohrýzť. Skočil som na Tenebris a pokúsil sa ju pohrýzť do krku.  Bohužiaľ sa mi to nepodarilo pretože takmer hneď ako som sa jej dotkol som sa nepekne popálil. Odskočil som od nej a kňučal som.
Počet příspěvků : 1837
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS

za Fri Feb 16, 2018 3:47 pm
//ruším post za Telantesa - Yliin nie je nakazená
Počet příspěvků : 1709

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Fri Feb 16, 2018 8:40 pm
HILARY (NAKAŽENÁ)
Tábor Kirigakure
Byla jsem ponořená do svých myšlenek, ale ne zcela, protože periferním viděním jsem ostražitě pozorovala tábor. Čekala jsem, že se bude dít něco divného a nebo přiběhne nepřítel, ale chyba byla, že jsem ani trochu pozornosti nedarovala členům smečky. Když jsem však ucítila pach vlka z Fénixe (Orfeon), tak jsem čekala, až se objeví u hranic tábora a taky, že ano. "Stalo se něco ve Fénixu? Pokud ano, jsou všichni v pořádku? Akio, jeho matka a sourozenci, Alyss a další?" Přimhouřila jsem oči, ale jeho myšlenky, vrčení mě donutilo vstát a připravit se na útok. Uhnula jsem před jeho výpadem a hrdelně zavrčela. "Co chceš?" Probodla jsem ho pohledem a byla ráda, že mi Maysie pomohla. Už jsem ji chtěla poděkovat za její ostražitost, ale to jsem ucítila, jak se do mě zahryzla. Sice lehce, ale přes to. "Co to děláš...?!" Řekla jsem zmateně, protože jsem tohle od kamarádky, které jsem důvěřovala, nečekala. V tu chvíli se mi jed dostával do krve a mě se zatmělo před očima a postupně jsem přicházela o všechno logické myšlení. Sykla jsem bolestí, protože jed neuvěřitelně pálil. Když vše ustalo, tak jsem spatřila Yllin a nějaký vlče a rychlým klusem jsem se za nimi vydala. Yllin mi snad věřila ne? Byly a jsme kamarádky, tak proč by očekávala, že ji trošku kousnu? A ani to nic není. Bude silnější a rychlejší, co bych pro svoji kamarádku neudělala, že? A když jsem byla už u ni, tak jsem se na ní vrhla s jasným úmyslem ji předat virus.

HEXY DE MAL (NAKAŽENÁ)
Tábor Ishimury
Byla jsem ráda, kdy se Kay vydal mým směrem, protože to byl důkaz toho, že mu nejsem lhostejná a já mu měla chtěla říct tolik věcí. Moje oči nikdy nezahlédly nic barevného, jenom tmu a tak ani teď nespatřily jiskřičky šílenství v Kayových očí. Máchla jsem ocasem a důvěřivě jsem se od něj nechala povalit. Byla jsem spíše nedůvěřivá vlčka, ale rodině jsem naprosto věřila. Nadzvedla jsem však pysk a zasyčela na Kaye, když jsem ucítila bolest ve stehni, která se šířila tělem. Oheň, který zapálil Kay se mi šířil tělem a já jsem si ho moc přála uhasit. Chtěla jsem, aby přiběhl bráška a pomocí magie ho zničil, chtěla jsem skočit do jezera i když jsem vodu nenáviděla. Jed bolel, jako by to s ní ohněm byla pravda a rychle se šířil tělem pomocí krve. Zatnula jsem zuby, abych ze sebe nevydala žádné bolestné zakňučení, ale pouze pár naštvaných zasyčení. Po chvíli jsem se však cítila báječně a byla jsem strýčkovi za tuhle sílu, kterou jsem pociťovala, vděčná a moc jsem chtěla, aby ji cítili i ostatní.

EASY (NAKAŽENÁ)
Louka X - Hranice Zeiss
Narovnala jsem se z úklony před temným panem tohohle území, ale své uši a ocas jsem nechala sklopené na důkaz své oddanosti k němu. Svýma krvavýma očima jsem se zaměřila na včely, které doopravdy byly pozoruhodné. Byly obrovské a já takové nikdy za svého toulání nespatřila a proto se s nimi Alfa nejspíše zaobíral. "Ne, nevím, Alfo," odpověděla jsem stejně chladně, ale trochu zamyšleně. Pohlédla jsem ze včel níže a to na modré vlče (Cairo). "To je to, jak je tak moc podobné Niře a jak se o něj stará Gwen," připomněla jsem si a znovu je v mysli srovnala. "Jak oddaný vlček," prosvištělo mi hlavou a se zvědavostí jsem pozorovala, zda mu bodnutí od tich přerostlých včel něco udělá. Chvíli vypadal, že jeho vlčecí tělo to bodnutí nezvládlo, ale po té se zahryzlo do tlapy samotnému Alfovi. Vytřeštila jsem překvapivě oči a hrdelně zavrčela. "Co si to dovoluje?! Kousnout Alfu? Napřed tvrdí, jak by pro něj rád zemřel a pak ho kousne. Lhář jeden mrňavej," vrčela jsem jak v mysli, tak i na hlas. To už ten prcek skočil i na mě a zakousnul se mi rovnou do čumáku. Naštvaně jsem zajiskřila a tak i on to musel cítit. "Ty p*rchante jeden," zavrčela jsem na něj, když mě pustil, ale to jsem ucítila strašnou bolest. Zatnula jsem zuby a jen tichounce vrčela. Zatmělo se mi před očima a já jsem cítila, jak jed rychle postupuje cévami, žílami i vláečnicemi. Začala jsem jiskřit a doufala, že elektřina ten jed z těla vypudí, ale marně. Když však bolest přestala, tak se mi v očích objevil místo temných jiskřiček šílený odlesk a já se cítila skvěle aneb silně a rychle. Mohutný vlk na mě vyskočil, ale pak si o rozmyslel, přičichl ke mně a běžel pryč. Zavětřila jsem a vydala se za tím mohutným vlkem, ale běžela jsem za jinou kořistí než on. Spatřila jsem černo-modrou vlčici AURA, ale bez myšlenkovitě jsem se na ní vrhla, abych ji předala onen virus, který mě dělá tak silnou a rychlou.
Počet příspěvků : 1796
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy

za Sat Feb 17, 2018 10:46 am
OMEGA - NENAKAŽENÁ
Hranice

Jen tak stojím a koukám na toho divného vlka. Třeba mu vadilo že jsem u těchto hranic. "Umíš mluvit? Mám odejít? Fajn! Já půjdu," řeknu a znovu zavrčím. Vydám se zase nazpět tentokrát dál od hranic. Zavrtím hlavou. Nikde jsem nebyla žádaná, věděla jsem to, ale proto že jsem procházela kolem hranic na mě vrčel? Divný, vlci to tu asi nemaj v hlavě v pořádku. Jenže za chvilku se vlk rozběhl proti mě. Nevěděla jsem co chce dělat tak jsem jen stála, to byla chyba. Vlk mě srazil k zemi. "Hej! Co to děláš?!" zařvu, ale teď jsem si všimla že on ani neví co dělá. Choval bezmyšlenkovitě a vypadalo to podobně jako kdyby měl vzteklinu. Zkusím se znovu postavit a pokusit se o obranu nebo útěk.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4859

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕

za Sat Feb 17, 2018 1:25 pm
//Trochu jsem se v tom ztratila, tak kdybych na něco zapomněla reagovat, tak mě kdyžtak opravte ^^"

Kirigakure » Tábor
Zvuk za mými zády začal zesilovat a já začala mít obavy. Zdálo se, jakoby se od někud hnalo hejno včel, či vos. Bylo to divné. Rozběhla jsem se hájkem a po chvíli se zdálo, že jsem tu záhadnou věc setřásla. Běžela jsem dál rovnou do Tábora. Doběhla jsem celá udivená a zastavila se ve středu Tábora. Zahlédla jsem spoustu známých tváří, ale všichni se chovali nějak divně. Nechápala jsem, co se děje. Zdá se, že jsou něčím nakažení , ozvala se Sayuri. Nakažení? Jak, čím? Začala jsem mít celkem strach. Chtěla jsem pomoct, ale zároveň jsem se bála k vlkům přiblížit. "C-co se tu děje?" Řekla jsem si skoro pro sebe, netušila jsem, kdo by mě mohl slyšet, popřípadě mi odpovědět. Stáhla jsem uši k zátylku a obezřetně sledovala vše, co se v Táboře dělo. Nasadila jsem obranný postoj, připravená téměř na cokoliv.

Ishimura » Watawayské skály → směr Kirigakure
Běžel, tedy poté jsem opět letěl, dál za Destiny. Objevili se tam další vlci, ale nikdo si mě ani nevšimnul. Jsem snad neviditelný? Pomyslel jsem si překvapeně. Avšak to, co jsem poté viděl, mě doslova vyvedlo z míry. Všichni se tam ošklivě pokousali a vypadalo to, jakoby si snad předávali nějaký virus, všichni se poté začali chovat divně, až děsivě. Dostal jsem z toho málem šok a samým vyděšením jsem vytřeštil oči. Pocítil jsem obrovskou vlnu strachu, a tak jsem okamžitě změnil směr a letěl jsem vzduchem co nejrychleji a co nejdál. Můj let doprovázel vyděšený výraz ve tváři. Nevěděl jsem, co mám dělat, a co se to vůbec děje, proto jsem mířil do Kirigakure, své rodné smečky, kde jsem se chtěl pokusit vyhledat bezpečí, popřípadě varovat ostatní.

Kirigakure » Les Bludiček

Z hloubi lesa se začal ozývat zvláštní a intenzivní zvuk, připomínající blížíce se hejno včel, nebo vos. Mě, která se bojí snad i vlastního stínu, to ihned vylekalo, a tak jsem se bezbraně přikrčila k zemi, stáhla uši k zátylku a ocas mezi nohy. Celá rozklepaná jsem plachým výrazem sledovala okolí. Po chvíli se začalo zdát, že se ta záhadná věc blíží stále blíž. Ihned jsem se zneviditelnila, tak moc, jak mi to úroveň magie dovolovala, a celá vystrašená, krčíc se k zemi, jsem se rozběhla pryč z lesa. Srdce mi bilo a já chtěla jen uniknout tomu nebezpečí. Cavaliere! Volala jsem v duchu jediného vlka, který mě mohl uchránit. Ale kde jen může být? Vyběhla jsem z lesa a začala se zmateně ohlížet kolem sebe.

Osobnost Rowy
Kirigakure » Tábor
Haymitch i Telantes si mě nevšimli a odběhli do Tábora. Zmateně jsem zastavila své couvání a chvíli zůstala strnule stát. Pohled na ně byl docela děsivý. Co se skara děje? "Haymitchi!" Zavolala jsem ještě na bratra,ale on běžel jinam. Já jsem se však rozběhla za oběmy vlky do Tábora. Dorazila jsem udýchaná na místo a naskytl se mi pohled na celkem zvláštní dějství. Téměř všichni vlci se chovali dost divně. Stejně jako předtím Haymitch a ten zelený vlk. Nevěděla jsem, co mám dělat, a bála jsem se učinit jakýkoliv další krok do středu nebezpečí.

Kirigakure » Brízový háj → Tábor
Vosa, či co to bylo, která mě bodla, již odletěla pryč. Vstal jsem ze země a zmateně se potácel, dokud se mi nerozjasnilo před očima. Necítil jsem zádnou vůli, žádné své myšlenky, jen náhlý nával síly. Cítil jsem se náhle silnější a mocnější. Taky jsem cítil touhu, nesmírnou touhu kousnout někoho dalšího. Rozběhl jsem se do Tábora, který byl jen kousek. Běžel jsem tak rychle, jako nikdy. Jako střela jsem vletěl do Tábora, nevšímal jsem si ničeho, mé oči a smysly pouze zaostřily bílou, nenakaženou vlčici (Yllin). Běžel jsem bezhlavě přímo k ní a následně po ní skočil, společně s další bílou vlčicí (Hilary), a svalil jí na zem. Na tváři mi hrál krvežíznivý výraz, otevřel jsem tlamu, ze které teklo několik slin, jež poté pošpinily kožich té vlčice, a pak jsem se jí s plnou chutí zakousl do krku. Skus jsem chvíli držel, než jsem necítil, že se jí jed rozproudil do celého těla. Poté jsem z ní seskočil a strnul chvíli na místě.
//Yllin je teď nakažená Tariem, vhledem k tomu že Kay post za Telantese zrušil

Ishimura » Doupě
Krčil jsem se ustrašeně v rohu doupěte a sledoval stín, který se proháněl kolem vchodu. Náhle bylo ticho, a záhadný tvor jakoby zmizel. Narovnal jsem ouška a natáhl čumák ke vchodu. V tom se však do doupěte něco vehnalo. "Uááá!" Vypískl jsem leknutím a povyskočil jsem. Náhle jsem se však uklidnil, když jsem zjistil, že to není žádná krvežíznivá příšera, ale táta. Zamával jsem ocáskem. "Tatí!" Schoval jsem se ihned za jeho tělo. "Tam venku něčo b-bylo!" Řekl jsem rozklepaným hláskem. "Čo se to d-děje?" Pohlédl jsem vyplašenýma očkama tátovi do tváře.

Profil postavy

za Sat Feb 17, 2018 3:18 pm
Tenebris - NENAKAŽENÁ
~Tábor~
Když Nuka učinil další výpad na její tělo, zhluboka se nadechla. Ne, Tene, nesmíš se naštvat, nesmíš vybuchnout. Pomyslela si a pak se po něm otočila. "Nuko," Řekla, a přemáhaný hněv v jejím hlase byl znát. "Nerada bych ti musela něco udělat nebo tě jakkoliv jinak potrestat..." Začala. "Ale tohle dělat prostě nesmíš, bezdůvodný útok na Alfu je proti pravidlům a může skončit degradací, vyhoštěním ze smečky, dokonce i smrtí útočníka." Pokračovala. "Proto se mi ve vlastním zájmu kliď z dohledu, doporučuji ti zajít si k léčiteli ať ti dá něco na ty popáleniny." Řekla důrazně a ačkoliv to tak nemuselo znít, byl to příkaz.
Pak spatřila Kaye a její oheň zhasnul. Věděla, že v jeho blízkosti bude v bezpečí. "Zdravím, Kayi. Potřebuješ něco?" Zeptala se, netušíc, co je pravý cíl jejího rádce.

Profil postavy

za Sat Feb 17, 2018 3:33 pm
May - NAKAŽENÁ
~Tábor(Kirigakure)~
Maysie si olízla tesáky, na kterých jí zůstalo trocha krve její bílé kamarádky(//Ejj, Mejsí kanibal :'D). Hned se rozhlédla a hledala někoho, kdo ještě nebyl nakažený. Lítala táborem jak kdyby nebyla ani z této planety, jak běžela rychle a vůbec ji to nevyčerpávalo. Co bylo ale depresivní, tedy alespoň pro tuto vlčici, nikde nebyl nakažený vlk. Až po chvíli si všimla hnědé vlčky(Jessie) právě vstupující do tábora. Obrátila se o 180 stupňů, rozběhla se k ní a vrazila do ní z boku. Vlčice to nemohla ustát, už jen proto, že to jistě nečekala a navíc Maysie teď měla mnohem více síly než když nebyla nakažená. Maysie si nad vlčici stoupla. "Možná to bude trošku bolet, ale pak se budeš cítit mnohem líp." Řekla a zahryzla se vlčici do krku. Jessie z rodu Crystal Eye, Beta smečky Kirigakure je nakažená
Povolení tohoto fóra: