Share
Goto down
Počet příspěvků : 768
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta
Zobrazit informace o autorovi

Re: [AKCE] Pichlavé problémy

za Sat Feb 17, 2018 3:45 pm
Dawano - NENAKAŽENÝ
~Doupě(Fénixovy minihory) -> Tábor~
Dawano se probudil. Byl v doupěti, Graphy nikde. Neměla by se takhle toulat, brzy se jí narodí vlčátka... Pomyslel si hnědozelený vlček a rychle vstal. Vylezl z doupěte a na chvíli přivřel oči před zářícím sluncem. Když si jeho oči na světlo zvykly, vydal se rychle do tábora, napadlo ho, že by jeho partnerka mohla být tam. Cestou do tábora si všiml neobvykle velkého množství včel, které se tu nacházely. Ano, bylo léto, no stejně, Tolik včel snad v životě neviděl. A ikdyby jich zrovna bylo hodně, včely nikdy nebývají v horách, kde je zima. Co jsou tedy tyto včely zač, nedokázal Daw pochopit.
Zanedlouho dorazil do tábora. Když viděl vlky, kteří to očividně neměli v hlavě vpořádku, začalo mu to celé být nějaké podezřelé. "Cass, tohle není normální..." Poslal myšlenku své berušce. Máš pravdu, ale netuším, co by to mohlo být. Snad nějaké nadpřirozené síly? Netuším... každopádně měj se na pozoru. Okamžitě odpověděla Cassie.
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

za Sat Feb 17, 2018 11:44 pm
Dino de Mal
(Čistý)

/Doupě/

Přistoupil jsem k Dixovi. ,,Neboj se. Naše doupě je perfektně magií zabezpečené, nikdo se sem nedostane... nemusíš mít vážně z ničeho strach..." ujistil jsem svého nejmladšího syna, sehnul jsem se k němu a láskyplně jej olízl po hlavě. ,,Jen zůstaň tady se mnou uvnitř, dobře?" dal jsem mu jasný pokyn, jak zůstat v bezpečí a s tichým povzdechem si uvědomil jednu maličkost. Zajímalo by mě to, jak je na tom Alfa Tenebris... a Reel? Protože ti by se tady opravdu dostat mohli. došlo mi najednou. No, ale slib je slib, synovi se nesmí nic stát. pomyslel jsem si ještě dodatečně a zatvářil jsem se tak odhodlaně, jako snad ještě nikdy. Tak tak... přitakal patron Greenix v mé hlavě. Po chvílce se mi na tváři objevil úšklebek. Vážně se neumím tvářit seriózně... napadlo mě totiž. Nakonec jsem pouze zlehka švihl ocasem a pohledem hypnotizoval vchod doupěte, zda se opravdu někdo nesnaží dostat dovnitř. Pokud někdo dovnitř přecejen vleze.... asi ho uvážu liánami k zemi... jo, pěkně indiánský trest. napadlo mě.

Orfeon Virentem
(Nakažený)

/Tábor Kirigakure -> Les Bludiček/

Nějak mě nezajímaly reakce přítomných vlčic, protože viry se šírily jejich krevním oběhem tak rychle, že jsem to z nich brzy vycítil, což mě donutilo je konečně ignorovat. Zato moji pozornost upoutali další dva vlci, teda pardon, vlčice, které se před nás dostaly do tábora (ROWEN & JESSIE). Byl jsem dočista zpomalen a než jsem se stihl vzpamatovat, jedna z vlčic byla už nakažená. Přestal jsem si teda všímat i ji a s hurónským vrčením se zaměřil na tu druhou (Rowen). Rozběhl jsem se proti ní, načež jsem neustále za sebou nechával ledové stopy. Tuto magii jsem ještě neovládal a navíc, neovládal jsem momentálně ani svou mysl a ani smysly, natož magické schopnosti. Dělal jsem jen to, co mi říkal jakýsi hlas, a patron to nebyl. Ten... tedy pardon, chci říct ta, povídala naprosto něco jiného a já blbec ji prostě neposlouchal. Nešlo to. Z nějakého neznámého důvodu, který nechápala ani ona sama. Prober se, Orfeona, notak... Nejsi zlý vlk, jsi vlk smečky Stříbrného Fénixe, jsi vlk smečky Svitu... uklidni se, přestaň dělat blbosti... nech toho, dělej... to se nedělá, nekousej ty vlky a poslouchej mě! opakovala v mé hlavě neustále Omanitte, avšak stále zbytečně. Onen hlas mě ještě více rozrušil a jakobych mu nerozuměl ani jedno jediné slovíčko, prostě jsem začal vrčet více a bojovněji. Jakmile jsem byl k vlčici dostatenčně blízko, agresivně jsem se ohnal zuby a cvakl, přičemž jsem lehce zpomalil, no poté, jakmile jsem z vlčice vycítil, že je nakažená, se opět rozběhl plnou rychlostí a šinul si to dále po území, ignorujíc, kde co je. Můj čenich mě pachem nějaké vlčice vedl dále, přesněji do jakéhosi lesa, kde se měla ukrývat další nezkažená vlčí osobnost, která jen čekala na pokousání.

Arco Iris Criest
(Nakažený)

/Tábor Ishimury/

Nějakou dobu se tu nic nedělo, což mě začínalo dosti unavovat. Přesto jsem však měl energie a síly na rozdávání, měl jsem tendence ji na něčem pořádně vybít. A na čem, či na kom, když tu nebyl nikdo k tomu vhodný? Teda... možná... možná jsem zaregistroval v dálce pach, který se sem blížil rychlostí kulového blesku. Jednalo se o mladého vlka (Dawano). S přiblblým, no a taky křivým úšklebkem jsem se vydal co nejrychleji na střet s majitelem onoho pachu. Proběhl jsem po třech nohách, křivě, proti němu a omylem na něj stříkl několik barevných fleků (kterých se asi nejspíš jen tak nezbaví). Netušil jsem, kde přesně je, neboť jsem neviděl vůbec nic, jako obvykle, ale chňapl jsem po onom vlkovi, přes to všechno. Netrefil jsem se, zbytky srsti na jeho chvostu se mi vyvlíkly a já s lehkým, však opětovným zavrčením rezignoval. K vlkovi jsem se vrátil a svůj pokus se do něj zakousnout opakoval. A jestli stihne uhnout, to už je jen na něm.
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga

za Sun Feb 18, 2018 2:39 pm
Tábor /NAKAZENÝ
Po chvíli som prestal kňučať. Na to čo hovorila Tenebris som nijak nereagoval. Keby som bol pri zmysloch ihneď by som je poslúchol a asi by som sa hanbil. Ale teraz som bol nemysliaca beštia. Nuka, ukľudni sa. Obyčajne by som proti bitke nič nenamietal, ale zaútočiť na Alfu? Zbláznil si sa? Dohováral mi patrón, ale bezcieľne. Keď zhasla plamene, okamžite som na ňu vyskočil. Zakúsol som sa jej do krku a zoskočil som z nej dole. Tenebris, Alfa Ishimury je nakazená.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 889
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

za Sun Feb 18, 2018 7:20 pm
JAEHA
Poblíž hranic
Ublíženě jsem zakňoural, když se mi od sestry dostalo nemilosrdného štípnutí. Ona však věděla, že se mi hrubé zacházení a s ním spojená bolest líbí. Zrovna jsem se chystal na nějakou zákeřnou poznámku, když mě přerušil její výkřik. Hned na to jsem zjistil, že jí nějaký divný hmyz uštědřil píchnutí. Chtěl jsem se jí škodolibě zasmát, avšak ani to mi nevyšlo, neb její následné chování bylo víc než znepokojující. "Jaq?" oslovil jsem ji a nahnul k ní hlavu ve snaze nahlédnout jí do tváře. Ani jsem nevěděl, jak se to stalo, ale v momentě mnou projela ostrá bolest, když mi její zuby pronikly masem mého štíhlého krku a zarazily se až o kost. Slabá kůže a jen tenká vrstva svalů tomu nedokázali zabránit. Oblastí se rozlehlo mé bolestné zakňučení. Bolest kterou jsem prožíval byla minimálně dvakrát tak silnější než-li kohokoli jiného, kdo by se ocitl v mé situaci. Proto nebylo nijak nečekané, že mé tělo sklouzlo k zemi a já za slastného úsměvu z potěšení krátce upadl do mdlob. 
Počet příspěvků : 142
Datum registrace : 27. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nuka Kyoga

za Tue Feb 20, 2018 1:52 pm
//Ruším príspevok za Nuku. TENEBRIS NIEJE NAKAZENÁ
        P.S. Prepáčte že vám tu robím bordel...
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4859
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

za Tue Feb 20, 2018 3:24 pm

Kirigakure » Tábor
Sledovala jsem podezřelé dějství v Táboře s ušima nastraženýma a výstražným postojem. Něco bylo hodně špatně, vlci se po sobě navzájem vrhali a vypadalo to, jakoby si snad mezi sebou předávali nějaký virus. Myslela jsem, že dokážu býti připravená na vše, to jsem však nebyla. Ksah, křikla jsem v duchu, když mě někdo povalil na zem. Maysie? Znejistěla jsem, když jsem uviděla známou vlčici stát nade mnou s poměrně děsivým výrazem ve tváři. Jakoby to snad ani nebyla ona. Na její slova jsem reagovala zmatenými pohyby končetin, snažíc se udržet její tlamu dál od mého těla. "Cože?! Maysie co to dě.." , nestačila jsem ani doříct, již jsem pocítila ostrou bolest a její tesáky v mém krku. Ne... co se děje? Před očima se mi začalo mlžit a svět kolem se začal točit. Cítila jsem, jak mi virus začíná kolovat v žilách a já pomalu ztrácím pojem o svém vědomí. Bylo to úmorné, avšak přesně jak zněly poslední slova Maysie, poté jsem se cítila mnohem líp. No vlastně ani tak ne já. Teď už jsem to nebyla já. Sotva se mi rozjasnilo před očima a svět se přestal točit, pohled mi padl na Maysie, tedy pro mě teď již jen neznámou nakaženou vlčici, a z mého hrdla se ozvalo hluboké zavrčení. Odkopla jsem ji silně a vyhoupla se na všechny čtyři. Zůstala jsem pak jen strnule stát na místě s hlavou sklopenou, jakoby někdo stiskl tlačítko 'off' a chystal se stisknout 'on' , kdykoliv by se přiblížil jakýkoliv nenakažený jedinec.
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure

za Tue Feb 20, 2018 4:45 pm

Ishimura » Doupě
Krčil jsem se za taťkou a občas vykoukl směrem k východu z doupěte. "Ňikďo? Dobze" , řekl jsem. Táta je silný, určitě nedopustí, aby se nám oboum něco stalo. "Ano" , přitakal jsem a poslušně pokýval hlavou. Když už jsem se cítil více v bezpečí, vylezl jsem z koutu doupěte zpoza tátova těla a přimotal se mezi jeho tlapy. Usadil jsem se mezi jeho předníma tlapama, zvedl hlavu a koukl s úsměvem na taťku. "Budeme hlídať naše doupě!" Štekl jsem nadšeně a těšil se na dobrodružství. Sám bych se sice bál, ale s tátou jsem se cítil v bezpečí.

Profil postavy

za Tue Feb 20, 2018 6:26 pm
Maysie - NAKAŽENÁ
~Tábor Kirigakure~
Maysie z tlamy kapaly sliny, přímo do Jessiiny rány, kterou vlčici před chvílí způsobila. Stále Jessie sledovala maniackým pohledem který značil, že něco není v pořádku. Respektive, že něco hodně není v pořádku a na tuhle vlčici byste si měli dávat pozor. Jakmile ale ucítila, že nákaza už pohltila celé tělo její hnědé kamarádky, uklidnila se a chystala se slézt, Jessie jí ale trošku "pomohla". Obrovskou silou ji odkopla od sebe a Maysie odletěla několik vlčích délek daleko. Žádné následky to ale na ní nezanechalo, nic si neudělala, jak by taky mohla, nákaza přinášela i dobré vlastnosti, mezi nimi snad i jistou odolnost, dalo by se říct. Okamžitě vstala a dychtivě se rozhlédla. Hledala další oběť. K její smůle (anebo pozdějšímu štěstí?) ale už nikoho nenakaženého nenašla, všichni byli nakažení, včetně její adoptivní matky Yllin. Tedy... skoro všichni. Vedle bílé Alfy se choulilo malé vlčátko, kdyby byla Maysie při smyslech, poznala by, že se jedná o jedno z vlčat z Riina vrhu(Raqo). Za normálních okolností by teď přemýšlela nad Riou, nad Blixem, který ji znásilnil a nad podobnými věcmi, taky by řešila, jak se asi malý jmenuje a tak dále a tak dále. Ovšem teď měla jediný cíl - nakazit to vlče. Neřešila, že je ze smečky, že vlastně má ráda vlčata, že je to vlče její dobré kamarádky, řešila jen jedno - nebylo nakažené. Tříbarevná modrooká vlčice se k malému pomylu nadzvukovou rychlostí rozběhla a smykem před ním zastavila. Byl oproti ní celkem malý, takže jí nedělalo žádné větší problémy ho srazit na zem. Krvelačně vycenila zuby a za chvíli už mohl mladý vlček cítit jak její tesáky vstupují do jeho masa a jak se mu jed rozšiřuje po celém těle. Raqo Joltstein de Feeneriz je nakažený.V okamžiku, kdy předala nákazu, už si vlčka nevšímala a šla hledat další nenakažené vlky, kterým by mohla "vylepšit život".
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 13. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

za Wed Feb 21, 2018 1:26 pm
Kalan
Okraj tábora - Tábor

Zobudil som sa na nejaký hluk v tábore, a hlavne na veľký bzukot. Ktorý by snáď prebudil aj mŕtveho. Vykukol som z kriku a uvidel som veľký roj podobný vcelam, ale tieto boly omnoho väčšie až my nahanaly strach. Čo to sakra je,
a čo sa deje s ostatnými.
Pomyslel som si lebo všetci sa ináč chovali. Hlavu som zasa skoval do kríkov kde som ležal. Takže si ma až tak nemohli všimnúť. Ale ucite ma mohli cítiť. A tak som uvažoval ci rýchlo vybehnúť, a niekde utekať alebo zostať, alebo ešte bojovať s tím. Nevedel som sa rozhodnúť ale chcel som byť ako otec a on by s tím bojoval a tak som vybehol von a začal pomocou mágie trochu po tom hádzať kamene. Ale hlavne som tomu chcel aj utiecť a tak som stále behal, aby ma to nedostalo.

Demon nakazený
Skalné jazero - okolie

Vyšiel som z brlohu a natiahol si kosty, ako každý deň. Lebo som nemal čo robiť. Uvažoval som o skontrolovani miesta kde sme sa nachádzali ci sa tu niekto nenachádza kto nemá. Začal som pomaly liest na skaly, odkiaľ som mal dobrý vihlad, a celé okolie. Z diaľky som uvidel nejaký čierny oblak približujú ci sa kumne. Po chvíle som si uvedomil ze to nemôže byť oblak, lebo na oblak sa približoval docela rýchlo. Po chvíli som zapocul bzukot a ja som sa dal do bojovej pozície. Ani som sa nenazdal a už okolo mňa bolo tisícky vcelku. Keď som si ich rýchlo prezrel došlo mi ze ani včelí to niesu. Ale nemal som veľa času smerovalo to namna a ja som sa rýchlo potreboval ochrániť. A tak som začal sústrediť na mágiu a Pomaly ich tam vety začal v ohni ničiť. Po chvíli z čierneho obálka hmyzu nezostalo nič. Vybral som sa dole ale stúpli som na zopár mŕtvi ch tích včiel. A pichol som sa o ich žihadlo. Začal som pociťovať zvláštne chute každého pokúšať a ešte aj iné. Cítil som sa oko kebyže som silnejší.

Ragnarok nakazený
Hranice - Tábor

Hranice boli môj druhý domov strážil som ich z jednej diery. Odkiaľ som mohol vidieť ci niekto sa snaží dostať k nám. Ale už som tu bol príliš dlho a tak som sa rozhodol ze pôjdem skontrolovať zasa čo sa deje v tábore. Vyliezol som z ukritu a pomaly som sa otočil smerom k Táboru. Rozbehol som sa a viletel do oblak. Letel som som do tábora. A cestou som predbiehal nejaký hmyz. Čím bližšie som bol k Táboru tím ho bolo omnoho viac. Ucitil som ako doňho som narážal, ale neuvedomil som si ze tím ako som doňho narážal, tak si ten hmiz začal sa dat na moju srsť. Keď som bol už nad tábore ucitil som podnietiť na viacero miestach môjho tela. Trochu to za bolelo. Tak som rýchlo pristál v tábore. Mal som zrazu chuť každého pokusat. A tak som sa obzeral kto by to mohol byť.

Zemaris
LKS

Bola som v lese kde bol docela kľud, a myslela som si ze tu je aj bezpečno. Ale nevedela som že toto všetko sa behom tekej malej chvíli mohlo zmeniť. Zapocula som bzukot ktorý mi naháňal strach tak som sa šokovala do nejakej medzery pod pevnom stromu. Bolo to niečo ako Nora ale toto bolo o niečo väčšie. A tak som tam zostávala. A dúfala že prejde ten bzukot aby som mohla vijst von z uktitu. Alebo som ešte dúfala že ma niekto zachráni.

Jiraiya nakazený
Tábor - okolie

Pohyboval som som sa v tábore než som zapocul bzukot. Obzeral som. Sa okolo seba, hľadal odkiaľ ten zvuk ide. Po chvíli som aj uvidel odkiaľ išiel po celej oblohe boli stovky včiel. Ale tieto boli iné. Nevedel som čo mám robiť a tak som sa rozutekal po tábore, a smeroval na kraj tábora. Keď som sa obzrel okolo seba uvidel som že už tie včeli sú dosť nízko až na mojej úrovni tela. Vedel som že im neunikne., ale aspoň som sa o to pokúsil. Keď som bol na kraji tábora, ucitil som menšie pichnúť ie na jednej z mojich lab. Dosť to bolelo, ale po chvíli som to prestal vnímať. Zrazu som pociťoval niečo divne chcel som každého doslova každého pokusat a tak som sa rozbehol niekoho hľadať.
Počet příspěvků : 843
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

za Wed Feb 21, 2018 6:10 pm
Haymitch --- nakažený
LM---LKS
Po chvíli se dal Haymitch zase do běhu , přece ještě nesplnil úkol. A to bylo špatné, běžel co mu nohy stačili a pátral po nenakažených. Dlouho pátrat nemusel. Když zamířil do lesa uviděl bílou vlčku. Kdyby nebyl nakažený , asi by si pomyslel, že je krásná a predstavil by se ji. Jenže on nakažený byl. Bleskurychle za ní doběhl,  kousnul ji do nohy. A bez váhání běžel dál.
Počet příspěvků : 843
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

za Wed Feb 21, 2018 6:14 pm
Ra's Al Ghul --- nenakažený 
Hranice Zeiss
Náš Ra's se nejspíš zamyslel. A v zápalu myšlení zapomněl kontrolovat okolí. Ani si nevšimnul, vlčice která byla blízko . Taková nepozornost a neopatrnost byla u Ra'se velmi vzácná.  Rád totiž věděl o všem co se kolem něho děje. Ale teď to tak nebylo. A tak si tam hlava démona prostě ležela v trávě. Holt, co stím neděláme? Třeba si ji nakonec všimne. Najednou měl Ra's ale něco jiného, čeho si měl všimnout. Sedla totiž na něj veliká včela a rychle se mu zabodla do kůže, poté umřela.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 511
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless

za Wed Feb 21, 2018 6:28 pm
//Prosím vás neignorujte, že dneska už měli být VŠICHNI NAKAŽENÍ!

Profil postavy

za Wed Feb 21, 2018 6:42 pm
//Velether: já vím a kdyby byli ostatní aktivní, už by byli všichni moji vlci nakažení, ale nakažení Aury si zabral Sauron (čekám na jeho post) a nakažení Tenebris a Dawana si zabral Kay (taktéž čekám na jeho post)

//To není můj problém upřímně, hráči se mají zachovat tak, aby jejich vlk byl nakažen. Když není spoluhráč aktivní, mají si to zařídit jinak nebo se nechat píchnout včelou. - Velether
Počet příspěvků : 1837
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

za Wed Feb 21, 2018 7:24 pm
KAY: Tábor
Rozbehnem sa voči Tenebris a jedným odrazom skončím a povalím ju na zem. Hrdelne, choro vlastne, to je jedno jej zavrčím do tváre a nakoniec ju pokúšem na stehne. Tým jej predám vírus. Nakoniec spatrím aj svojho syna, čím sním spravím krátky proces. Rovnako ako s mojou alfou. Rozbehnem sa, skočím a pokšem ho na krku.
Alfa Tenebris a Kalan sú nakazený

TELANTES: Smer za Dawanom
Dlho som nič nepokúsal, na to som sa rozbehol  pred. Nič som nehladal, išiel som tam kde ma čumák a rozum viedol. Teda, keby som nejaký mal, že? Na to, spozorujem dákeho vlka, ktorý žiaľ ešte nebol nakazený, čo bola úprimne škoda. No nič, to by sa malo zmeniť. Rozbehnem sa voči nemu, povalím ho a opäť ho pokúšem. Tým ho nakazím.

//omfg, tak by sa to pretáhlo o den. To je vecí... Alebo by sa zadala druhá časť a ostatný by dodelali ešte tú prvú a následnovne prešli na druhú owo tak nevidím dôvod na paskovanie...
jestli som nekoho zabudol, sorry. Sotva som napísal toto C: *s teplotou sa toho moc písať nedá*
//Ak administrátor udá nejaký čas na akcii, tak ten sa aj musí dodržať. A ak sa  hráč zapojí do akcie tak musel čítať informácie v úvode akcie a teda vie, že si má čas sledovať, aby všetko stíhal aby admin nemusel zbytočne upozorňovať.- Naiome
Počet příspěvků : 225
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Thu Feb 22, 2018 8:24 am
Niekde kde je Aura
Sauron Nakazený
So šialeným výrazom v očiach som sa táral po území, môj zahmlený mozog nebol ničoho hodný, iba som prskal a hľadal som nejakého čistého vlka na nakazenie, išiel som naslepo, ceril som sa a kráčal som rýchlejšie ako mi bolo súdené. Dostanem ťa, dostanem ťa! Vyzeral som ako besný, oči podliate krvou, okolo papuľe spenené sliny a ten pohľad, bezduchý, pološialený, už som ani nevedel ako sa volám, taký som bol zaslepený túžbou, tá žiadosťivosť ma hnala vpred a pozeral som sa po niekom, koho by som mohol nakaziť. A tu som to stvorenie uvidel. Bola to čiernomodrá okrídlená vlčica, ale mne to bolo jedno, chcem ju, chcem... Hučalo mi v hlave a ja som ako zmyslov zbavený skočil jej na chrbát a uhryzol som ju medzi lopatky, hrýzol som a nevedel som sa toho pocitu nabažiť, keď som bol spokojný so svojou prácou, skočil som z nej dole a oblizol si tesáky zababrané od jej krvi.
AURA JE NAKAZENÁ
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Thu Feb 22, 2018 8:33 am
Okolie Tábora
Krvavooké vĺča sa motkalo po okolí, prskalo a ježilo sa, ani nevedol prečo, bolo ako zmyslov zbavené, len cerilo zuby a poskakovalo, šialenstvo bolo na ňom evidentné, možno sa neprejavoval ako dospelý vlci, ale išlo si po svojom. ,,Tejaz všetkých zničím!" zjačalo a rozbehlo sa s divokým pohľadom vpred. Nevedelo ký je a čí je, bolo mu to jedno, iba sa zlostilo, nič viac, ale bolo nebezpečné, svojim spôsobom. Ghost pod vplyvom pichnutia načisto zošalel a teraz by ho naozaj nikto nechce stretnúť.
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

za Thu Feb 22, 2018 1:19 pm
Tenebris - Nakažená
~Tábor Ishimury~
Nuka se snad konečně zklidnil a Tenebris mohla zhasnout. "Co bys rád, Kayo?" Zeptala se vlídně svého Bety. Místo odpovědi se jí však dostalo hrdelního zavrčení. "Kayi? Jsi v pořádku?" Zeptala se opatrně a když zahlédla šílený odlesk v jeho očích, který tam měl i Nuka, raději se vydala k odchodu. Stačila se však jen otočit, když ji Kay obrovskou silou srazil k zemi a hryznul ji do stehna. KAYI!" Byla její poslední slova, než se jí jed dostal do krve a začal jí zatemňovat mozek. Byla vůči tomuhle celkem odolná, takže se jed šířil pomalu, tedy zatím dokázala v rámci možností logicky uvažovat a používat svou magii, no zároveň se rozšířil natolik že černé Alfě vsugeroval jediný cíl - nakazit všechny nenakažené.

Aura - nakažená
~Hranice Zeiss~
Aura se obezřetně rozhlédla. Něco se k ní řítila. Když už byl objekt relativně blízko, poznala Aura vlka a po chvíli ho i dokázala konkretizovat. Byl to Sauron, novopečená zeisská Kappa. Jeblo mu? Pomyslela si a došlo jí, že vlk míří na ni. Pokusila se útok vykrýt, ale už bylo příliš pozdě. Ty za*ranej ha*zle! Pomyslela si naštvaně. "Zdá se, že sis nepřečetl pravidla smečky, za útok na jiného člena smečky, obzvlášť na stejném nebo vyšším postu jsou tvrdé tresty." Poslala mu myšlenku, avšak nemělo to cenu. Sauron byl jako smyslů zbavený. S vrčením ji povalil na zem a zahryzl se jí do krku. Chvilku trvalo, než se Auře podařilo toho jebnutého útočníka odrazit, zadními tlapami ho odstřelila kus od sebe. Pak vstala a otřepala se. Rána na krku pálila, ale nic co by se nedalo vydržet. Aura si sedla, ani se nesnažila vlka dopadnout, věděla, že si ho Alfa najde a potrestá sama, navíc by mohlo být nebezpečné se teď vlkem jakkoliv zabývat. Při těchto úvahách už ji ale mezitím plně ovládnul jed a Aura se rozběhla za sviťákem, kterého předtím viděla, s jediným úmyslem - kousnout ho. Doběhla k němu, silou, o které ani nevěděla ho povalila a kousla do boku.
Ra's je nakažený.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Thu Feb 22, 2018 5:49 pm

→ Les Bludiček
Aiko letěl celý vystrašený směrem do Kirigakure. V hlavě se mu stále přehrávaly obrazy z toho děsivého dějství, jež měl možnost vidět. Nevěděl, co se děje a bál se. Nevěděl ani, co má očekávat, na co všechno se má připravit. Máchal co nejrychleji svými dračími křídly, dokud vzdušnou čarou nepřekonával hranice smečky Kirigakure. Jeho rodné smečky, kde se snad vydal hledat bezpečí, nebo ochránit ty, kterým by se mohlo stát něco podobného? Klesal níže, chystajíc se každou chvíli přistát. S hlavou plnou obav a strachu si však přestal všímat okolí, a v tom se proti němu vrhla jakási zdeformovaná včela či vosa, jež se tam znenadání objevila. Na jeho tváři jen strnul vyděšený výraz a zorničky v jeho tyrkysových očích se rozšířily. Pocítil náhle silnou bolest na boku. Včela ho bodla a on příčinou jejího nárazu spadl na zem. Naštěstní nebyl tak vysoko, aby mu pád zapříčinil jakákoliv zranění. Poválel pěkných pár sudů a zavířil za sebou oblak prachu. Zůstal ležet na zemi a kroutil se bolestí. Cítil, jakoby se mu snad do těla dostával jakýsi jed. C-co se se mnou děje? Co se stane? Poslední zmatené myšlenky mu pobíhaly v hlavě, dokud zcela neztratil své vlastní vědomí. Na chvíli se mu zamlžilo před očima, a pak už to nebyl on. Po chvíli se zvedl ze země a otřepal se. Pohodil hlavou a v jeho tváři se objevil posedlý výraz a v očích se mu zableskla krvelačná touha předat virus nenakaženým. Pocítil náhle o mnoho větší sílu. Okamžitě vzlétl a letěl mnohem rychleji, než kdy předtím. Mířil tam, kam ho instinkt vedl, za nenakaženým jedincem. Zanedlouho se dostal k lesu, před nímž spočívala malá ustrašená vlčka, pro něj jen kořist, kterou musel za každou cenu nakazit. Namířil si to na ní a jako střela do ní vrazil, zároveň přistál a svalil se spolu s ní na zem. Vrhl se jí bez váhání po krku a silně se zakousl. Vlčka neměla žádnou šanci oproti nečekanému útoku a náporu síly. Sotva Aiko pocítil, že už jí virus koluje v žilách, zvedl se a odletěl pryč.
Akira nic takového nečekala a pomalu si ani neuvědomila, co se právě stalo. Sotva pocítila vlkovy silné tesáky ve svém krku, zaúpěla bolestí. Pomoc! Chtěla zvolat, ale před očima se jí zamlžilo a hlava se jí zamotala. Ztrácela pomalu vlastní vědomí. Postavila se na všechny čtyři, ve snaze utéci ještě na poslední chvíli, což se jí však nepovedlo. Zapotácela se a upadla zpět na zem. Před očima měla na chvíli černo, nehýbala se, ale neomdlela ani neupadla do bezvědomí. Jen jakoby někdo stiskl na chvíli tlačítko "off", vyčkávajíc na správnou chvíli pro znovuspuštění.

//Omlouvám se ještě za nedodržení časového limitu, nehlídala jsem si to
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 13. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce:

za Thu Feb 22, 2018 5:56 pm
Kalan nakazený
Tábor

Bežal som ako sa len dalo, v tom som zapocul alfin hlas ako vykríkla otcove meno. Pri behu som otočil hlavu, aby som sa pozrel čo sa stalo. Ale keď som mal otocenu hlavu videl som ako môj otec skáče namna. A po chvíli som som cítil tvrdú zem. ,,Otec čo to robíš?" Boly moje posledné slová než som ucitil jeho uktiznutie na mojom krku. Trochu som zaskunal. Začal som sa cítiť divne, a začal som tušiť že mi niečo koluje krvou. Postavil som sa, rana na krku ma netrápila aj keď krvacala. Mal som jeden cieľ nakaziť každého kto nebol.

Zemaris nakazená
LKS

Zostala som skrita. Zrazu som zapocul nejaký beh. Vyšla som von a uvidela nejakého vlka. Záchrana. Pomyslela som si. A o časom som začala vrieť. Ale všetko sa zmenilo keď ma pokusal, a bežal ďalej. Z raných tiekla modrá krv, ale cítila som sa zrazu divne. Začala som mať pociti ktoré ma nakoniec ovládli. A ja som vyšla z ukritu a niekoho hľadala.
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor

Profil postavy

za Thu Feb 22, 2018 6:06 pm
Osobnost Rowy
Kirigakure » Tábor

Nechtěla jsem se přibližovat k veškerým těm vlkům, chtěla jsem to raději otočit a utíkat najít tátu. Ale co když je i on takhle nakažený? Blesklo mi hlavou a já se otočila směrem do Tábora. Sotva jsem se ale stihla nadát, vrhl se po mě jakýsi vlk, jehož jsem si ani nestihla všimnout. Bylo to pro mě rychlé a absolutně nečekané. Jak jsem si ho nemohla všimnout? Pomyslela jsem si, přičemž jsem se jeho nárazem svalila na zem. Ohnal se po mě a cvakl zuby. "Au!" Štěkla jsem po něm a ohnala se svýma tlapama. Rychle jsem vyskočila na všechny čtyři a chtěla mu útok opětovat. Co si jako myslí že dě... Začala se mi náhle motat hlava a před očima se mi zamlžilo. Onen vlk již byl stejně pryč. Zapotácela jsem se a spadla na zem. Pocítila jsem ve svých žilách proudit onen virus. Chvíli tento zvláštní a bolestivý pocit přetrvával, avšak poté jsem se již cítila mnohem lépe. Silněji, mocněji. Ztratila jsem vlastní vědomí a jako bych to už ani nebyla já. Pocítila jsem nesnesitelnou touhu předat vir dalšímu nenakaženému, jenže k mé smůle tu již nikdo takový nebyl.
Povolení tohoto fóra: