Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Tue Feb 27, 2018 11:20 am
MLÁDEŽI DO OSMNÁCTI LET NEPŘÍSTUPNÉ.

Ehm, ehm.
Takže, zde se bude konat jistá činnost alfapáru smečky Stříbrného Fénixe, která slouží pro upevnění jejich vztahu a posílení smečky. KROMĚ PŮLNOCI A ORFEONA ZDE NESMÍ NIKDO JINÝ PSÁT!
Vlci se nacházejí v doupěti za deštivé letní noci, stále se nedokopali k tomu, aby obývali alfovské doupě v táboře a proto trčej v Aralském Lese. Jo. A to bude asi všecko.
A Půlka bude tak hodná a začne. c:
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Fri Mar 02, 2018 3:26 pm
Doupě

Venku už je noc, ale mě se nechce spát. Na déšť venku, který mi před příchodem do doupěte zmáčel kožich, si dobře pamatuji, zejména díky stále trochu mokré srsti. Ale co, už jsem v suchu. Pomyslím si. Alespoň, že už je léto a tedy teplo... Pomyslím si a myslím si, že většina vlků ze smečky má na to stejný názor. A pokud ne, tak to přeci nevadí, každý má rád něco jiného.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sat Mar 03, 2018 9:55 am
Ležel jsem v doupěti, spolu s mou partnerkou. Byl jsem naučen v našem vztahu už být tím dominantním, vlastně nejen ve vztahu. Když jsem ti říkal o tvém názoru na alfování, netušil jsem, že to přijde opravdu tak brzo. Myslím, že je třeba podniknout krok, který nám pomůže v šíření pověsti o smečce a kromě toho... bych chtěl poznat, jaké je to být pravým otcem... pomyslel jsem si. Věděl jsem, že to Půlnoc uslyší. ,,Co bys řekla, kdybychom se o ně opravdu pokusili?" pravil jsem a přitulil se k vlčici.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sat Mar 03, 2018 10:28 am
Slyším jeho myšlenky. Také jsem nečekala, že se mě na to zeptáš, a za pár měsíců nám to Alfa nabídne. Přiznám se mu. Je to nádherné, když vidíš kolem sebe vlčata. Zasním se a potom řeknu. "No, tak jo." Mírně se stísněně uculím. Nikdy jsem vlčata neměla, nevím, do čeho jdu, ale když jsem na jaře viděla ta vlčátka, moc jsem si je také přála...
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sat Mar 03, 2018 10:49 am
,,Nemusíš se bát... budu něžný... jen je třeba, abys byla úplně uvolněná... ano?" začal jsem a poté jsem započal s čištěním jejího kožíšku. Začal jsem u krku, šel na plece, z těch pěkně na boční stranu bříška a svou polohu přizpůsoboval tomu, abych jí byl stále nejblíž a došáhl všude, kde jsem potřeboval. Nemohl jsem přece na ni jen tak zničehonic skočit.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Tue Mar 06, 2018 6:30 pm
"Em... Ano." Řeknu nervózně. "Nenervuj se, v klidu..." Snaží se mě uklidnit patronka. Tobě se to řekne... Pomyslím si a moje nervozita jen a jen stoupá. Orfeon mi čistí srst, ale já jsem tak ve stresu, že to moc nevnímám. "Půlnoc v klidu!" Vychrlí na mě patronka. Snažím se. Odpovím jí, ale moje nervozita stále jen a jen stoupá.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Fri Mar 09, 2018 2:16 pm
Z čištění zadní části jsem se opět přesunul tam, kde to pro vlčici mohlo být přirozenější, protože jsem ze své partnerky cítil neklid. Milostný akt při neklidu by mohl vyvolat negativní dopad na zdraví, ale i psychice nás obou, proto jsem zpomalil. Nemělo to smysl. ,,V čempak je problém? Nejsi připravena?" optal jsem se jí na začátek. Nechtěl jsem ji trápit, ale věděl jsem, že vlčátka chceme oba.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sat Mar 17, 2018 12:09 pm
"Ne to ne. Žádný problém není, jen jsem trochu nervózní." Řeknu a usměju se na něj. Přitulím se k němu a olíznu mu krk. Nemusíš být nervózní. Řekne mi patronka. Já vím... Odpovím jí a olíznu Orfovi uši.

//Promiň za dlouhé čekání, úplně jsem na to zapomněla.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sat Mar 17, 2018 12:18 pm
Jakmile mi moje milovaná partnerka odpověděla, s úsměvem jsem jí odvětil: ,,Není z čeho. Pokud se uvolníš, bude to krásné a čím krásnější to bude, tím více vlčátek můžeme mít," vysvětlil jsem jí klidně, až možná šarmatně a omotám si kolem ní ocas. Poté se opět začnu tulit a neváhám jít pomaleji, než předtím, opět k věci.

//Kdyby to bylo dýl, ozvala bych se ti do zprávy, to se neboj. =D Horší by bylo, kdybys zapomněla na Niwat jako na forum či stránky, to pak hráče hledáme u všech čertů a tak, zvláště když nejsou na FB či Discord skupině. =D
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Wed Mar 28, 2018 8:38 am
"Já vím." Odpovím mu. Také se k němu přitulím a pokračuju v olizování uší. Netuším, jaké to je mít vlčátka, ale nebojím se toho. Půlnoc neboj. Všechno bude v pohodě. Ozve se mi v hlavě. Tentokrát ale spíše pro ujištění.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Thu Mar 29, 2018 9:16 am
Když jsem z Půlnocky vycítil značné uklidnění, ulevilo se i mně a rozhodl jsem se proto trošku přitvrdit. Opět jsem začal jazykem sjíždět níž a níž, čistil jsem ji upocenou srst, aby se zase leskla, však tentokrát možná o něco víc. Docela jsem se divil, že mi patronka dala na nějakou dobu pokoj a nějak se neozývala, narozdíl od té její. Když se mi zdá, že je ideální doba pro onen akt, uklidňěně jsem ji ještě očichal, než jsem na ni naskočil a vzal si svou drahou partnerku celou několika opatrnými zásuny.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Thu Apr 05, 2018 4:35 pm
Ležím vedle Orfeona a užívám si jeho přítomnost. Patronka mi sice v hlavě furt něco říká, ale já ji přestanu vnímat. Pořád mu olizuji uši, potom mu olíznu čumák a potom už přestanu.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Thu Apr 12, 2018 9:53 am
Když jsem cítil, že se uvolňuje a nějak nevnímá nervozitu, ani patronku, tak jsem ještě párkrát opatrně pokračoval. Všechno napětí z mého těla se konečně uvolnilo také a já tak nějak cítil, že bylo hotovo. S úsměvem jsem zasunul naposled a svalil se vedle Půlnoci. Poté jsem jí opět začal očišťovat.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Sun Jun 03, 2018 11:03 am
Drak letel ponad územím Strieborného Fénixa. Tak ako vždy cítil, že sa deje niečo krásne. Tvorí sa láska možno ešte silnejšia ako tá, ktorá pretrvávala doteraz. Zastavil sa nad novým Alfa párom, ktorí sa pokúšali o vĺčatá. Drak Osudu všetko prehodnotil, než vyslovil jeho rozsudok. "Vlkovi Orfeonovi a vlcčici Polnoci sa narodia 4 vĺčatá s talentom pre hudbu." ako znamenie utíchol dážď, ktorý mal hlavne na starosti Drak prírody, však momentálnym Osudom, bolo práve toto znamenie s Drakovým rozsudkom. A tak pokračoval ďalej nad územiami.
Sponsored content

[18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu Empty Re: [18+] Orfeon & Půlnoc; Upevnění vztahu

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru