Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Feb 18, 2017 11:46 pm
Indánské jezero
postavil jsem se a otřepal. Po dlouhé době zavlál můj plášt z Tonaly a já se zahleděl do nebe kde přejetělo pár ptáků. Ornitolog nejsem abych věděl jací to jsou a tak jsem bez dalšího zamyšlení došel k majestátnímu jezeru mě tak blízkému nad čím přěmýšlíš pohromo? zazněl hlas mého patrona a mě povyjel koutek nahoru Na co? na svět okolo. je špatné na něj myslet? Mno páni neříkej že ti chybí vlci!? Proč by mi měly chybět? optal jsem se svého až zděšeně a překvapeně znějícího patrona s mírným duchovním úšklebkem. Chybí mi Beatrix... má sestřička. Chybí mi Cynber... vlčice která se mi vryla do srdce více než by mělo být správné.... Jsi zvláštní vlk... pousmál jsem se upřímně na svého patrona. je špatné se milovat? Je špatné mluvit o něčem co neznáš a neumíš... myslel milování někoho. To není pravda, miluji svou sestru! a Cy.... Cynber...? opravdu? zamračím se pod kápí a postaví se na tlapy Možná... tiše dodám v duchu i když si jsem odpovědí poměrně jistý.. ano miluji ale možná ne? možná si to jen myslím. možná si jen myslím že miluju Beatrix... možná že je vše s mými city jen iluze. možná ... samé otázky žádné odpovědi. Dlouhé ležení mi vyditelně vtlouklo až moc hřebíků do hlavy.
Zavrtím hlavou a rozběhnu se volným klidným tempem od jezera s myšlenkou že není dobré už vylehávat.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 19, 2017 12:18 am
Indiánské jezero - hranice území...
Běžel jsem asi hodinu? půl hodiny? kdo ví. Nebe mě stejně konejšilo. Přemýšlel jsem nad vlky. Nad světem. nad rodinou. Dlouho jsem ji neviděl a nebyla odemne ani tak daleko... Zamyslel jsem se a svůj cíl jsem si tím i jasně stanovil. Navštívím svou rodinu... Přidal sem do tempa a držel se svého směru, který jsem změnil ke svému domovu. tento prostor jsem měl zmapovaný dokonale, přesně jsem věděl kam běžet. Krok za krokem, běh za během. Míjel jsem hranici...
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 02, 2017 8:16 am
DP
Skučal som od bolesti. Prebudil som sa celý stuhnutý. Krídla ma neznesiteľne boleli a nevládal som vstať. A tak som ostal zvalený vo vysokej zahnednutej tráve. Krídlami som nejako pohol a viac som sa stúlil do klbka aby mi nebola zima. Do psej matere. To ako som dopadol, chromý, ubolený... klial som v duchu a stonal. Celé telo som mal stiahnuté v kŕči.
Bodka
Bodka
Počet příspěvků : 152
Datum registrace : 25. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 02, 2017 5:23 pm
???-hranice Niwatu
Zdvihnem svoj ňufák k nebu, z ktorého padajú veľké biele a nadýchané snehové vločky. Švihla som chvostom a kráčala ďalej. Dlhé prechádzky mi nerobili problémy. Napriek tomu, že som mala kratšie nohy ako sa u vlčiakov obyčajne nosí. Pozriem sa na oceľovosivé mraky z ktorých sa chumelí jedna radosť. Zasnežená krajina je nádherná. Bez vodítka je život hneď veselší. pomyslela som si a klusala ďalej. 
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu May 04, 2017 12:18 pm
DP-Hranice Ishimury
Ležal som v tej tráve hodnú dobu, bol som stuhnutý a schovaný. Zneviditeľnil som svoj pach aby ma tí zo Zeiss nemohli dostať podľa pachu. Ale krvácal som. Neisto som sa postavil na vratké nohy stuhnuté od toľkého ležania a natiahol som ubolený krk aby som vybral z hlbokej jazvy na rebrách pár zosušených rastlín. Niekedy sa jazvy vyplatia. pomyslel som si a pozrel som sa modrými očami naokolo. Bolest to bola strašná, rany ma boleli a štípali. Vôbec mi nevadilo, že ohyzdia môj vzhľad, ale to, že mi znemožnujú pohyb. Pohol som sa zťažka vpred. Krídla som natiahol dozadu aby som si uľavil od bolesti, nič to nepomohlo, ale pocítil som isté uvoľnenie vo svojich svaloch. Pohol som sa dopredu, natiahlo som prednú labu a posunul sa vpred. Predieral som sa sklonený, takmer plaziac sa po nerovnomernej tvrdej zmrznutej zemi. Bolelo ma všetko, chvost som bezvládne vliekol po zemi a odieral si spodky o zem. Takto som postupoval, kúsok po kúsku. Vliekol som sa dopredu. Mal som tuhý korienok, len tak ma nič nezložilo. Ale k tomu všetkému sa mi rozbujaril dokonca aj zápal priedušiek a tak som sa chrchľajuc a stonajúc prešuchtal cez územie nikoho až k hraniciam Ishimury, teda aspoň som si to tak myslel. Dajú mi tu šancu? Veď som vyvrheľ. pomyslel som si unavene a prekročil hranice. Draku, prečo ma takto tresceš. Prišiel som o všetko,čo som poznal. Dokonca aj o Auru, myslel som si,že bude pri mne stáť. Nestála. pomyslel som si ubolene. Našťastie som objavil vývrat, pod ktorý som zaliezol, zložil si krídla, tak, že som sa nimi prikryl a zaspal.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 8:42 am
Doupe alf - hranice
Pobavene jsem se usmal a sledoval jak mi stenatko dorazi na cumak. Oliznul jsem ji celou tvar tak jak byla predemnou a pousmal se. Jestlize tohle bylo to znameni ze je prave pro me abych si ji odnesl... beru. Pohledl jsem na matku a na otce. Oliznul jsem spici sourozence a maminku i otce. Nakonec jsem vzal vlce do tlamy a pomalu dosel ke kraji doupete. Jeste jednou jsem pohledl na matku a na otce a kdyz jsem videl ze opravdu spi, rozbehl jsem se k hranicim sveho uzemi. K hranicim Smecky Kristaloveho jezera.

Hranice Kirigakure - uzemi Smecky Kristaloveho jezera - tabor SKJ
Bezel z hranic vytrvalym klusem az do naseho tabora. Pomalu jsem obchazel indianske jezero a s vlcetem v tlame pozoroval hladinu. *sice o tom jeste nevis prcku ale tohle je tvuj novy domov* reknu vlidne v duchu a zamyslim se *budes se jmenovat..... Molly* reknu rozhodne a pomalu pokracuji dal dokud nedojdu k hranicim s indianskou vesnici. Polozil vlce opatrne na zem a zastekam parkrat do vesnice a ocekavam az prijde Atua. Muj lidsky pritel. Vedel jsem ze brzy dorazi, uz jenom proto ze na me volani vzdy dorazi. Ted pokud neni na lovu
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 8:51 am
Molly
Kirigakure >> Tábor SKJ
Poté rychlý pohyb přestal a únosce se dal do chůze pomalejší. Až teď tedy byla schopná si Molly vše prohlédnout. Poprvé viděla vodu. A trávu. A nebe. Bylo to úžasné, však unavující. Zamrkala jedním očkem a zívla, jak ji vlk položil. Párkrát otevřela bezzubou tlamu a zase jí zavřela, jako kapr na souši. A potom to začalo. Kníkot, pískot, snad i jekot, všechno dohromady. Byla jí zima! A chtěla tu tekutinu. A to hned! Jestli to byl vlčecí ekvivalent pláče, budiž. Rozhodně byla na takového prcka dost hlasitá.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 8:56 am
Tabor skj
Pohledl jsem na vlce a lehl si k nemu "Neboj Molly, nic se ti nestane. To bych nedopustil" poseptam mile a pritisknu si ji k sobe do teple srsti. Tlapy mi zacaly hrat - polstarky totiz byla jedna z malo casti meho tela ktera poslouchala magii i bez promneny. Zahral jsem zem tak akorad ne moc ne malo pod vlcatkem a trochu i svou srst aby byla opravdu v teplicku. Vedel jsem ze ma srst je drsnejsi nez jinych a byl jsem pripraven ziskat kralici - je nejhebci. Jenze proto abych ji mohl opustit jsem byl nucen ji sehnat nejakou lepsi peci a hlavne hlidani. Ovsem byl tu muj sob Reindeer ale... nejspise to nebyla zrovna nejidelanejsi chuva. A Peri. Kralik kterého jsem vlastne uz leta nevidel. Z te myslim ze byla skvela chuva ale... nevim kde je.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 11:16 am
Hranice Kirigakure -> Tábor SKJ

Gar mě nabral na hranicích, kde jsme se sešli. Maura, ta musela jít sama do tábora od hranic na opačné straně, protože můj patron se ke mně musel připojit. Byl jsem plný zmatených pocitů. Cloumal mnou vztek, překvapení a údiv. Jak si to to mohl dovolit? Odnést svou sestru?! Vždyť je malá! Kam ji do skunčí pr.ele vzal?
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 12:49 pm
Tabor
Lezel jsem u sveho maleho uzlicku chlupu a cekal co se bude dit. Prijde Atua? Neprijde... Mala zatim lezela u me a ja se zavrenyma ocima lezel u jejiho drobneho telicka. *neboj punto, najdeme ti papani i kdybych ho mel vydojit z jaka sam* oliznul jsem si cumak a zahrival malou sestricku. Kdyz se tu ale obevil pach riticiho se patrona a otce, me oci se otevrely a zazarili jak zhavi uhlik a modry smaraght. Hlava se otocila na misto odkud se blizil otec. Stahl jsem oboci a anizil hlavu. Byl s nim i patron. Coz se mi nelibylo a memu patronovi jeste mene. Citil sem ze se chce kazdou chvili zhmotnit a udelat jistou scenerii jemu podobnou. Zatim jsem se nepostavil. Nechtel jsem sestre brat pohodli. Mezitim se za mym hrbetem obevil sob Reindeer. Ocichal maleho spunta u me a pak sledoval meho otce s trochu vetsim odporem nez ja. Ja ho ostatne nesledoval s zadnym odporem. Jen jsem si ho premeroval. Mno na mem uzemi mohl delat totez co ja na jeho tajze žádné problemy zatim nemel mit nikdo s nikym... zatim
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 4:08 pm
Hranice Zeiss - Batawský les
Měla bych jsem se vrátit na zbořenište, aleco bych tam dělala. Asi bych podala hlášení a zase se pohadala s Hlavním assasínem. Ne, já se tady budu chvilku toulat. Chodila jsem sem a tam lesem.  Neměla jsem ráda přírodu, zbořenište města byli mnohem lepší.  slo po nich lézt. Posadila jsem se do trávy a přemýšlela jsem o lásce.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 4:30 pm
MARSIE
Hranice - BL
Pomalu jsem klusala podel hranic a vnimala pachy a stopy. Pomalu jsem se dostavala mimo uzemi Zeiss a volne se prochazela po prostranstvi. Bylo mi prijemne. Byl tu klid, mir a ano hlavne ten klid. Mela bych jit za Hioneshirem... nechci byt dlouho pryc. Pomalu jsem se tedy dostala do lesa, byla jsem v raji myslenek a tak mi to vyhovovalo. Dokud jsem neucutila pach vlka. Strihla jsem uchema a pomalu se za pachem vydala. V dalce jsem zahledla vlka a pomalu se docela nervozne rozesla k nemu. Ted spise k ni. Byla to vlcice
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 4:38 pm
bl
Ucítila jsem vlka. ,, Kdo jsi? Ukaž se prosím." Řeknu něžně. Oliznu si čenich. Přála jsem si, aby to byla vlčice, s těmi se mluví sice jen o něco lépe. pachla stejně, jako to pachlo v táboře té divné smečky. Ale třeba tahle bude milá. Pomalinku se v dálce rysovala její postava. Ano, byla to slečna. Roztomilá slečna.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 4:46 pm
Tábor SKJ
Bublaly ve mně smíšené emoce, mísily se dohromady a vytvářely směsici nebezpečné substance. Stále jsem si kladl otázky, proč ji odnesl, co s ní zamýšlí. A proč to udělal takhle bez slova. Chtěl ji vzít jen na procházku? Možná to nemyslel zle. Ale co když ne? Musel jsem se uklidnit. Jinak bych, kdo ví, co udělal. Ještěže cesta byla dlouhá a já mohl maličko vychladnout.
A pak jsem došel až kamsi, neznámo kde. A byl tu. Můj syn a má dcera. Maličká Molly. Zastavil jsem se kousek od něj a důkladně jsem studoval jeho řeč těla. Snažil jsem se vyčíst, co zamýšlí, ale nakonec jsem stejně musel začít já.
"Varoxi?" Oslovil jsem ho, hlas byl poněkud kamenný, ale snažil jsem se krotit vztek. "Proč jsi odnesl Molly takhle daleko, když je malá a potřebuje mateřské mléko a péči své matky?" Snažil jsem se o to, brát to jako nedorozumění, nedbalost z neznalosti.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 5:18 pm
tábor SKJ
střihl jsem uchem když u mě zastavil a pohledem přeměřil patrona Svého otce. Nechtěl jsem se s ním bít to vůbec, ale bylo by docela zajímavé poměřit své síly s otcem *nesměl bys mu ale říci že s ním bojuješ na oko... jinak by tě šetřil*
ale lhát mu? vážně... dělat z něj vola... to se mi nechce... co kdyby... co kdyby prohrál? co kdybych ohrozil sestru.... *hmmm sestru pohlídá ten jelen, popřípadě kolem ní můžeš z kamene udělat "kolébku" a zahřívat jí rozehřátými kameny.* zamyslel se patron a poradil mi. Souhlasil jsem. Střihl jsem ještě jednou uchem a pohlédl na sestru
nakonec jsem ale přecijen promluvil...
"Spaly jste... navíc, máte jistě dost práce z vedením smečky" při svých slovech jsem otci ani do očí nepohlédl "Se mnou se nebude mít špatně..." cítil jsem jak můj tón získává na chladnosti "Navíc... matka má tak velké břicho že se jistě narodí ještě další vlčata" řeknu až s odporem... proč? že bych si myslel že náš vyměnila za nové? lepší.... mné... takové nelogické myšlení jsem neměl. pohlédnu do země a zase na otce Ostatně vzato... zrovna teď by si spíše měl chránit ji. Molly se se mnou má v bezpečí... řeknu klidně a pohodím ocasem. Navíc, procházka se jí myslím líbila..." řeknu trochu mimo a lehce se pousměji
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 5:19 pm
MARSIE
BL
viděla jsem vlčku a navíc, mě dokonce oslovila. Důvěřivě jsem se pousmála a zavrtěla ocase. Parli v podobě veverky mi seděla za uchem a sledovala vlčku. Pomalu jsem došla kousek od ní a sklonila podřízeně hlavu "Ahoj?" pousměji se a zavrtím ocasem "Jak se jmenuješ?" začnu decentně konverzaci a pohledem vyhledám oči oné vlčice
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 10:12 pm
Tábor SKJ
"Spali jsme, jasně, každý potřebuje spát." Nespali jsme tak dlouho, aby se vůbec mohl kdokoliv domnívat, že se o vlčata nezvládneme postarat, nebo tak něco. "Ale takhle to nefunguje. Nemůžeš jen tak přijít a odnést maličkou sestřičku. Odtrhnout ji od mateřského mléka." Tohle bylo nejen, že nezodpovědné, ale též podlé. "Jistě, mohls zůstat u nás v doupěti. To by ničemu nevadilo, ale nemůžeš si vzít jen tak svého sourozence." Tiše jsem zavrčel. "Důvod proč s Roxynor nejsem jsi ty! Takže teď jdeme domů. Já, Molly a ty! nebo Já a Molly."
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 10:22 pm
tábor
to že na mě řval jak na malýho fakana si dovolil trochu moc. jasně byl to otec ale né dost na to aby tu po mě řval "Já si můžu dělat co chci..." zavrčím také a pohlédnu mu zpříma do očí. zavrčím a postavím se opatrně nad sestru "Já!" cítil jsem žár. že by dokázala nasrat jedna věta? néé.... nebo... JO! Kolem mě vzplály plameny "Tak me zabij! když jsem taková přítěž.. když KVŮLI mě... nejsi s Matkou!" zaplanuly mi oči a mé pukliny se zalili žárem. Tělo se změnilo v žhavou kouli spalujících se chlupů a před otcem stál orb...
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 10:40 pm
MOLLY - TÁBOR SKJ
Ležela, zachumlaná do srsti, jež byla mnohem tvrdší, než ta, kde byla ta úžasná tekutina. Ale nakonec, srst jako srst, vyspat se dokázala i tady. Jen to mělo jednu nevýhodu - právě ta tekutina tu nebyla! Molly se snažila, jak nejlépe uměla, aby našla struky, a jakmile se jí to nepovedlo, frustovaně a vztekle se dala do žužlání srsti.
Poté přišel vlk další. Upřela na něj jedno otevřené očko. Povědomý jí nebyl. Ale divte se, nikdy ho neviděla! Však hlas, ten už jí něco říkal. Nezaujatě zívla a položila si hlavinku na malé tlapky. Byla unavená, očka se jí klížila, chtěla spát a tím pádem šlo vše stranou. Následně ucítila, jak se teplá srst postavila. Vypustila jakési kníknutí, snad pokus o otrávené zavrčení... ale jak zvedla hlavu, začala vyděšeně pískat. Ta věc s teplým kožíškem a tlamou-s-ostrými zuby, která jí poprvé ukázala vše mino noru najednou byla pryč. Tyčilo se nad ní cosi jiného, nedokázala to identifikovat - jako prakticky nic - ale na určitých místech to... zářilo. Její očko na to nebylo zvyklé... pokračovala ve vystrašeném kníkání, pokoušejíc se schovat svou hlavu do trávy.
Varg Killer
Varg Killer
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 05, 2017 10:57 pm
Tábor SKJ
Vlastně jsem VŮBEC NEŘVAL. Ne, jen jsem mluvil rozvážně jediný důraz - NIKOLIV ALE ŘEV - jsem dal na slovo ty. A to z toho důvodu, že on mi vyčítal, že nejsem se svou partnerkou, když jsem byl tady kvůli němu. A to bylo nezpochybnitelné.
"Můžeš si dělat co chceš jen po určité meze. Nemůžeš odvádět své mladší sourozence od rodičů. Je to sobecké a nezodpovědné." Řekl jsem opět normálním hlasem ačkoliv jsem byl naštvaný.
"Nepřišel jsem tě zabít! Jsi můj syn. Jak jsem řekl. Pojď s námi nebo si dělej co chceš, ale Molly si beru zpět domů. Je to tvá sestra, ne tvoje dítě."
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 6 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru