Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Mar 03, 2018 11:34 am
//Už jsem se ohodlala.


Naposledy upravil Ra's Al Ghul dne Sat Mar 03, 2018 11:38 am, celkově upraveno 1 krát
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Mar 03, 2018 11:37 am
Draco
IJ

Draco si okamžitě uvědomil, kam Rain s tím míří,  možná byl hloupý, ale tohle by došlu každému.  Možnost to byla, a při téhle situaci, asi jedna z nejlepších. Nebyli si vůbec jisti, jestli se zvládnout o vlčata postarat, zvláště za téhle situace, vždyť se sami musejí skrývat, a kdyby ano, stejně by mělo hrozný život,  bez naděje.  Byli by to vyhnanci, nikam by nepatřili neměli by budoucnost. Tímhle by jim akorát ušetřili trápení. Byla to hrozná možnost, ale nic lepšího pro ty vlčata udělat nemohli.,,Ano i vlčata." Odpověěl Draco.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Mar 03, 2018 7:51 pm
Rain
IJ-Kirigakure


Nemohla jsem ani věřit že bych byla ochotná to udělat. No, možná by to šlo i jinak. Ale to bych ublížila i sobě. Jsi stará a k ničemu, dlouho ti to nezabere, pomyslím si. Jenže co by to mělo přesně být. Třeba bych dělat vše co bych v březosti neměla. Třeba se dost namáhat. I když nevím co jím, mohla bych se i otrávit. Jenže úmyslně. Sice se mi nechtělo umírat, ale bylo by to lepší než vražda. "Hm..." zamručím. Pomalu se rozejdu pryč. Přece musí být nějaký způsob jak se zbavit těch mrňousů. Nechci aby je to zrovna bolelo, narodili by se špatně, neměli by to lehké. 
Za chvíli jsem si uvědomila kam mě nohy vedou. Kirigakure. Mohla bych zase vidět Yllin, třeba mi poradí, pomyslím si. Vzlétnu abych tam byla rychleji. Ještě se ohlédnu, měla bych říct Dracovi aby chvíli počkal. Tak mu přes Mens Nexus pošlu myšlenku: "Za chvíli se vrátím..."
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Mar 21, 2018 8:03 pm
Kráľovské pláne- Batawská stredná rieka- Les Ishimura- smerom k Zeiss
Neuvedomil si, že znova zaspal. Otvoril oči aby si uvedomil, že sa ešte stále nachádza na rovnakom vyprahnutom mieste, hoci v sne bol kdesi kde mal dostatok jedla a všetkého. Z hrdla sa mu vydralo slabé zaskučanie, no to sa po chvíli zmenilo na zavrčanie. Ja sa len tak nevzdám! Mňa nezničíte, pomyslel si. Bol príliš unavený na dlhý let, no jeden kratší ešte bol schopný zvládnuť. Zamával krídlami a vzlietol. Nevšimol, si že ho sleduje jedna mačkovitá šelma.
Klesol až keď konečne uvidel vodu. Blížil sa k okraju pláne a k Batawskej rieke, v ktorej bolo našťastie celkom dosť vody. Nadšene a trochu nemotorne pristál pri rieke. Rýchlo sa rozbehol k vode a začal piť. Po tom ako prešiel tým suchom to bol dobrý pocit, hoci voda úplne nezahnala jeho hlad. ,,Stále si myslíš, že tvoje rozhodnutie bolo správne?" ozval sa trochu drsne hlas. Samozrejme, bol to Lynx. Räqo venoval rysovi trochu namrzený pohľad. ,,Musíš pochopiť, že ja tam nepatrím. Do Svitu," povzdychol si. ,,Uvažoval si niekedy nad tým, že slabosťou možno nie je svetlo ale tma?" opýtal sa rys. Inokedy by sa na neho Räqo vrhol, no to by teraz asi nezvládol. Navyše, o rysovu pomoc stál. Mohol by mu pomôcť.,,Uvažoval si niekedy nad tým, že by som si z teba mohol urobiť plášť a nosiť tvoje zuby ako ozdobu?" odsekol mu teda iba. ,,Neďaleko odtiaľto je les. Nájdeš v ňom pár králikov ktoré ti na chvíľu zaženú hlad. Potom... môžem ti pomôcť dostať sa do tvojho cieľa," povedal rys. Räqo sa pokúsil o úškrn, no veľmi sa mu to nedarilo. ,,Cez rieku," povedal rys. Räqo unavene mávol krídlami a rieku preletel, rys sa cez ňu dostal, keďže tu už nebola až taká rýchla.
Teraz sa teda ocitli v Lese Ishimura. ,,Tak čo s tým lovom? Naučíš ma to?" opýtal sa rysa dychtivo. Do ňufáka mu udrel lákavý pach králika. Napriek svojej únave sa rozbehol za ním, rys taktiež. Zastavil sa až keď už mal zviera na dohľad. ,,Musíš ho zabiť, najlepšie by pravdepodobne bolo prehryznúť mu tepnu, ale samozrejme, môžeš si vymyslieť vlastný spôsob. Ja tu počkám," skonštatoval rys takmer znudene. ,,Ale..." sykol Räqo ticho. To nie je fér! prebehlo mu hlavou. Hlad však zvíťazil a tak sa potichu začal zakrádať za králikom v snahe nevyplašiť ho. Králik bol starý, možno mal šťastie, že sa dožil jesene. Räqo spravil pár krokov k nemu a vtedy ho králik pravdepodobne zaregistroval a dal sa na útek. Rozbehol sa za ním najrýchlejšie ako vládol vzhľadom na svoj stav, čo nebolo úplne dokonalé a ak by súperil so zdravým a silným králikom či inou korisťou, určite by nemohol vyhrať. No takto ho po chvíli takmer dobehol a nakoniec sa odhodlal na posledný zúfalý krok. Vyskočil, pomocou mágie o trochu predĺžil svoj skok a chňapol po králikovi. Tesne minul, no stačilo to na to aby ho zmiatol. Inštinktívne mu prehryzol tepnu čím ho zabil. Bol unavený z toho všetkého, no cítil triumf- práve ulovil svoju prvú korisť a to dokonca úplne sám! Bol šťastný a hrdý sám na seba. Spokojne sa zahryzol do svojho úlovku. Netrvalo dlho a zjedol skoro celého králika. Konečne sa cítil spokojne. Bol síce ešte stále unavený, ale už to nebola smrteľná únava. A navyše, konečne mal plný žalúdok. Bol odhodlaný pokračovať v svojej ceste čo najskôr.
,,Poď, Lynx, ideme ďalej!" štekol po rysovi ktorý trochu sklamane zdvihol pohľad od zvyškov králika. Nečakal a odhodlane kráčal ďalej cez les. Mieril na miesto pred ktorým ho vystríhali, na miesto ktorého sa mal báť no on sa tešil. Hranice Zeiss.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Apr 07, 2018 9:08 am
SSL ---- SJ
Ra's nestihl moci reagovat.  Ta vlčice byla rychlá,  a rychlost nebyla jeho silná stránka. Však cítil zradu. Vlčice utekla ze souboje. A tím pádem se podle něho vzdala. Je slabá, jako smečka,kterou vede. Medvěda už odvolal dříve, než byl zmražený. Oklepal se. Jeho úkol byl splněn. Démon s Zachem mohli odletět. A on by se měl také vrátit, a tak se velmi pomalu rozešel. Nikdo mu v cestě nebráníl, protože tam nikdo nebyl. Jeho cesta byla  celkem klidná,  ale dosti dlouhá. Ale v pohodě došel do cíle.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Apr 15, 2018 11:57 am
U Colora--- Louka vlčat
Už povyrostlé vlče pokračovalo v chůzi.  Už mu šla jednoduše. Nevěděl, kde má rodinu, ale toho nezajímalo.  Rodina ho nechala a on si vyvodil, že o něj nemají zájem.  A jak by jim měl být věrný,  když k nim nemá žádný vztah. V takových myšlenkách se vlče táhlo krajinou. Nebylo ztraceno, neboť nebylo místo které by považoval za svůj domov.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon May 14, 2018 8:46 pm
~??? -> Louka vlčat~
Jedna z Delt Kirigakurských se jen tak toulala po území nikoho. Snad ani nevěděla, že tohle už není území její smečky, nebo možná věděla, ale bylo jí to jedno. Všechno jí bylo jedno. Už neměla žádnou životní energii, žádný smysl života. Vlčata byla mrtvá, partner bůhvíkde, smečka si snad ani nevšimla, že zmizela. Ale jí to bylo jedno. Měla by být smutná, nešťastná, psychicky se hroutí. Ale to se nestalo. Tato vlčice jakoby už neměla žádné emoce. Jen tak bez jakého smyslu procházela Niwatské území a asi jen stěží by zaregistrovala, kdyby ji někdo připravil o život.
Jak se tak procházela, kus před ní jakoby se něco pohnulo. Vlčice tomu však nevěnovala žádnou pozornost, koneckonců, byla na louce, tady se pořád něco hýbalo. Když se však nevědomky přiblížila, matně zaregistrovala vlče. Velmi zvláštní vlče. V tu chvíli jakoby se jí vyjasnily smysly. Začala se o něco zajímat. Konkrétně o to vlče. Přišla blíž k němu a bedlivě si ho prohlédla. Bylo už odrostlé, avšak stále ještě ve věku, kdy by mělo být se svou matkou. Když mu prohlédla do očí, musela odvrátit hlavu a měla co dělat, aby se nepozvracela. To ji zmátlo, avšak zájem o to vlče jí to nesebralo. "Ahoj.. co tu děláš?" Zeptala se ho přátelsky.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 15, 2018 4:01 pm
Ose Arashi FK
Louka Vlčat 
Ose se probudil, rozevřel svoje oči. Jeho zelenožluté oči se začali rozhlížet po okolí. Nejdříve chvilku ležel. Pak se postavil na svoje dlouhé nohy. Samozřejmě ne dlouhé s porovnání vzhledem k dospělci. Ale vzhledem k jeho věku, byli jeho nohy abnormální. Uviděl přicházející vlčici, která ho hned pozdravila. Ose netoužil po společnosti, ale nechtěl být nezdvořilý.,, Zdravím, jen tady přemýšlím" Odpověděl pravdivě.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 15, 2018 4:07 pm
~Louka vlčat~
"Přemýšlíš?" Maysie povatáhla obočí. Ještě neviděla vlče v jeho věku, které by "jen tak přemýšlelo". "A kde máš rodiče? Vlče tvého věku by se nemělo potulovat samo, kor na tomto území." Střihla uchem a znovu se na vlčka podívala, tentokrát si ale dala pozor, aby se mu nepodívala do očí, protože v ní z nějakého důvodu přivolávaly pocit žaludeční nevolnosti. Vážně vypadal zvláštně. V poměru k tělu abnormálně dlouhé nohy, skvrny, co měl na kožichu, snad ještě nikdy neviděla, kor u vlka. A i ta bledě modrá nebyla zrovna obvyklá u vlků.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu May 17, 2018 7:35 am
Ose Arashi FK 
Louka Vlčat 
,, Ano přemýšlím. Eh, rodiče, to už bude hodně měsíců, co jsem je neviděl, dokážu se postarat o sebe. " Pověděl Ose velmi nevýrazný tónem, s trochu  "chci být sám podtónem". Otočil hlavu na vlčici, aby věděl z jakýho směru vlastně přišla. Pak hlavu ale zase rychle otočil zpátky. Bylo mu jedno, kdo byla a odkud byla. O takové věci se Ose nikdy nestaral. Neměl předsudky vůči nikomu. Radši si názor vytvářel až potom.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu May 17, 2018 8:54 pm
Louka vlčat >> u hranic
Argdem následoval opeřené stvoření. "Počkej Reddy, já nemám křídla!" Zanadával si spíše pro sebe tiše, bohužel černý krkavec zřejmě nic nezaslechl, ale začal zpomalovat a zanedlouho i přistál, na trávě. Argdem zastavil a skrčil se k ptákovi, držíc si od něj odstup, aby ho třeba ten opeřenec náhodou neklovl. Ptáci mu sice nevadili, ale věděl, jak tyto zvířata dokáží být nebezpečná. Zaradoval se, když opět zachytil pach synka alf, a tak zpomalil činnost a utíkal se schovat někam, odkud viděl na toho mladého vlka i na to, co dělá. Byl od něj i jeho společnice tak, že ho nemohli cítit ani vidět, jen sledoval a poslouchal.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri May 18, 2018 7:42 pm
Louka vlčat -> do Ishimury
K mladému vlkovi se dostal pach, který dobře znal, a pak ještě jeden pach, který také znal, ale necítil v něm to, co k tomu prvnímu. Cítil Ishimuru - Oseho. A Kirigakure, nějakou neznámou vlčici. Nezajímal se o to, kdo ten společník vlčete je, když ten pach byl jasně Kirigakurský, a tady měl každý stejné pravomoce. Na území nikoho však zřejmě mnoho vlků nebylo. Jakby taky ano, když ve smečkách se toho dělo víc? Možná proto byl synek alf tady, vyhledával snad klid? Barevné oči zřely situaci, bohužel však neslyšel slova, což ho donutilo k nevrlému mávnutí ocasem. Když však viděl, že Ose s tou neznámou jen v klidu rozmlouvá, viděl ten jeho klasický výraz, tak se uklidnil a hned si vzal do mysli slova, která řekne svému alfovi. Byl skryt v bezpečí skal za hustým křovím, kde by ho nikdo stojící na louce dole nehohl spatřit, kdyby ho nehledal přesně na tom místě. Navíc byl od nich daleko a proto je ani nemohl slyšet. Nenápadně vstal a odšoural se pryč. Rozhlížel se, jestli spatří černého krkavce, který ho sem dovedl, a nakonec ho zahlédl kroužit nad onou loukou. Zatracenej pták! Nemá mozek? Frkl a rozhodl se vydat se dál sám, netušíc, že Reddy už letěl za ním. Kdyby onen pták byl blíže k zemi a nebyl alfy Argdemovy smečky, už by nejspíše skončil jako svačina.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun May 20, 2018 10:21 pm
~Louka vlčat~
Maysie ne nijak zvlášť spokojeně přikývla. "A víš alespoň, kdo jsou a kde je najdeš?" Zeptala se. "Možná se o sebe dokážeš postarat, no to nic nemění na tom, že by ses tu neměl potulovat sám. Na tomhle území se pohybují vyhnanci a různá... podivná individua, kterým by ses v žádném případě neubránil..." Švihla ocasem. "Nechtěl bys alespoň jít se mnou na území mé smečky? Nikdo tě nebude omezovat, ale budeš v bezpečí a budeš moct kdykoliv odejít." Řekla s úsměvem.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon May 21, 2018 2:37 pm
Ose Arashi FK 
Louka Vlčat 
,, Tenebris a Reel, vím kde jsou, mají někde vlastní starosti. A hlavně by bylo nelogické, aby někdo útočil na obyčejné vlče. Co by z toho měl? Děkuji za nabídku, ale líbí se mi to  tady, chci zůstat. " Řekl Ose a otočil se na druhou stranu. Neplánoval se vrátit domů, tady to bylo lepší. Měl to tu radši než v Ishimuře. Nic mu to nechybělo, kdyby dostal hlad, může si vždy ulovit nějakou tu polní myšku.
Sapha
Sapha
Počet příspěvků : 592
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 22, 2018 7:05 pm
Území Ishimury ---> Území Kirigakure (Západní louka)
těžko říct, kam jsem měla namířeno. Dost možná mi to v tu chvíli bylo jedno. Chtěla jsem být sama, jen se svým žalem. nechtěla jsem nikoho potkat. K čemu by mi byla prázdná slova, která byla tím jediným, co mi mohli poskytnout? Já si jen přála, aby bylo všechno jako dřív. Tohle přání se mi nemohlo splnit. Chtěla jsem být pryč od doupěte, pryč od čerstvého hrobu mojí dcery, pryč od všeho. To bylo to jediné, na čem mi záleželo. Kay byl nejspíš mrtvý, stejně tak většina ostatních členů mé rodiny. Amethyst, moje maminka, zemřela už dávno. Kdo ví, kde byl konec mým sestřičkám. děda už nejspíš taky zemřel, babičku jsem nikdy nepoznala a to samé platilo i pro rodiče mého otce. A Orfeon? tady možná zbýval malý ždibíček naděje. Viděla jsem ho sice na vlastní oči zemřít, ale slova té černé vlčice zněla opravdově, její popis zněl jako on. Jenže možná právě tahle naděje dělala teď všechno ještě horší. Co kdybych šla do Fénixe, podívat se na toho vlka sama a nebyl to on? Už jeden vlk mi tvrdil, že je Orfeon, ale vypadal jinak. Možná proto jsem ten výlet tak dlouho odkládala, nechtěla jsem se té naděje vzdát. takhle byla pořád ještě šance, byť maličká. Když zjistím pravdu, bude to neodvratitelná jistota. Pka tu byl Diego. Doufala jsem, že alespoň on se má dobře. našel si partnerku, měl vlastní vlčata... jen ať si žije svůj život a je šťastný. Když nemůžu být já, tak alespoň on. Co s epřátel týkalo, těch jsem nikdy moc neměla. Snad až na Zhiu. Zhia. Žila v Kirigakure. Mohla bych ji zajít navštívit. Bylo zvláštní, že představa, že potkám zrovna ji, mě nenaplňovala odporem, jako představa setkání s kýmkoli jiným. Ona by pochopila. S tou myšlenkou jsem jistým krokem nabrala směr ke Kirigakure, přesněji k jeho severní části. Tam už se zeptám, kde ji najdu, vždyť KIrigakure bya mnoho let moje smečka.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat May 26, 2018 11:27 am
SJ---Hory Starých bizonů---Tábor Kirigakure
Asi osud tomu přál, aby se ze skály uvolnil kámen a spadl přímo do jezera, vod a postříkaná vlka, který doposuď spal v těsné blízkosti tohoto jezera. Zbudil se vlk a plný energie vstal z dlouhého spánku. Rozhlížejíc se kolem sebe poznal, že jeho pán, vůdce, zde není. Avšak dlouho mu netrvalo domyslet si, kde by tak mohl být. A tak se vlk vydal svému vůdci na pomoc. Území znal dobře a věděl přesně kudy jít. Však nešel nejkratší cestou. Jeho trasa vedla přes nebezpečné hory, kam žádný vlk nechodí, neboť se obává indiánů a jiných šelem. Náš vlk strach neměl, měl schopnosti, tak jedinečné, že nejenže přežil cestu přes hory, ale vrátil se od nich doprovázen dvěma statnýma pumama. Nyní to vzal nejkratší cestou tam, kde se správně domníval, že je jeho vládce  Nešel rychle, neboť nechtěl plýtvat síly. Cesta mu tedy chvíli trvala, ale nenarazil ani na jednoho vlka obývajícího území Téhleté smečky. Zastavil se vlk těsně před táborem a Skoumal situaci, za ním stálý dvě pumy, pořád pod vlivem vlakových schopností. Cenili zuby a žalostně vrněli, né však nahlas, aby je náhodou někdo slyšeti nemoh. Vlk se taky přidal do zlostného vrčení, protože zjistil, že situace je neblaha. Nezasáhnul ještě však, chtěl využit moment překvapení.
Jaqueline
Jaqueline "Clown"
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 77
Datum registrace : 26. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue May 29, 2018 4:54 pm
Mimo Niwatské území » Velká vlčí poušť
Jako loutky vedl osud k hranicím Niwatu dva vlky a chystal se započít zde jejich nové etapy života. A ne ledajaké vlky. Byli to vůbec vlci? Možná si tuhle otázku budete pokládat právě vy, pokud budete mít někdy tu čest se s nimi setkat. Z dalekého stínu se blížily jejich tmavé siluety a vzduchem se nesla vůně sena, popcornu, zvířat, cukrové vaty a zvláštní nepříjemný pach chemikálíi a bůhví čeho jiného. Tlapku za tlapkou pokládala Jaqueline na zem, kde se tráva začala mísit s pískem. Nesla své pohublé, ba i vychrtlé tělo s hlavou sklopenou k zemi. Nebyla to dlouhá doba od toho, kdy uprchla se svým bratrem z místa, které se jí může nadále zjevovat v jejích nočních můrách, ale přesto už oba dokázali žít na vlastní zodpovědnost. Hlavou se Jaqueline neslo pár myšlenek, do kterých byla tak zaobraná, že téměř přestala vnímat existenci bratra, který právě kráčel vedle ní.
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed May 30, 2018 6:17 pm
Skalní jezero
Do čenichu mě lehce uhodil vítr, který s sebou přinesl i několik pachů. Pomalu jsem rozevřela své lagunové oči a porozhlédla se kolem. Nacházela jsem se v nějaké jeskyni. Musela jsem se sem dostat při hledání nějakého úkrytu a usnout tu. Rozmrzele jsem mlaskla. Bylo tu podezřelé ticho. Vyhoupla jsem se na nohy, načež mi zakřupalo v zádech po velmi dlouhém spánku. Došla jsem k východu z jeskyně. Byla v mírném svahu a byl odsud výhled na celé okolí jezera, výborná pozice pro alfovské doupě. No aspoň výběr příbytku mi trochu vylepšil náladu. Jinak stál dnešek za prd. Jako první mou pozornost přilákala Freya. Černá okřídlená vlčka poskakovala na břehu jezera a hrála si jako nějaké štěně. Tohle mě bude stát hodně nervů... pomyslela jsem si a s chladným pohledem jsem odvrátila zrak napravo. Pod stromem ležel Hige. Spokojeně pochrupkával. Ale jinak tu krom nás tří nikdo nebyl. Začínala jsem si o svého partnera dělat starosti. Už je to mnoho dnů co odešel i s Ra'sem, víc si nepamatuji. Zakručelo mi v břiše. ,,Tak co vlčata? Měla by ses najíst, už jen kvůli nim.'' ozval se mi v hlavě opět ten hlas, který mě již několik měsíců doprovázel. Připomněla mi, že jsem vlastně březí. Pohlédla jsem na své břicho. Zatím to nebylo příliš vidět. Vím co mám dělat. odsekla jsem. ,,Hej, vy dva!'' zvolala jsem, abych přilákala pozornost obou přítomných vlků. Je čas začít něco dělat.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu May 31, 2018 7:41 am
~Louka vlčat~
"Co by z toho měl? Potěšení. Nevím, jestli o tom víš, ale nejen v Zeiss jsou zlí vlci. Vlci, kteří milují krev a udělali by cokoliv, aby ji získali. A aby viděli svou obět trpět. To by chtěl? Aby tě nějaká obluda, která se snad ani nedá nazývat vlkem, umučila k smrti?" Zeptala se. Nechtěla vlka vyděsit, na druhou stranu prostě musek vědět, na co si dát tady mimo území pozor. "Na území smeček-tedy těch světlých-tito vlci prakticky nechodí, tedy kromě Demona. Ten vlčata, tuším, nekrade, ale mohu se mýlit. Je nevyzpytatelný." Švihla ocasem. "Možná to je důvodem, proč se ti rodiče teď nějakou dobu nevěnovali, nemyslíš? Museli chránit smečku. Kdyby nebyla smečka, nebyl bys ty ani tví sourozenci v bezpečí. Nebo možná dostali spavou nemoc, i to je možné..." Řekla.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jun 01, 2018 7:35 am
Ose Arashi FK 
Louka Vlčat 
,,Mě je jedno, že se mi rodiče nevěnují, chci být sám a přemýšlet. Nebojím se, neboť každý vlk musí jednat z aspoň trochu logických důvodu. " Pověděl Ose svým velmi slabým hláskem. Netoužil teď po společnosti cizí vlčice, která mu kecá do života, o kterém pranic neví. Zádíval se do vzduchu a záviděl mu. Mohl jen tak sedět, nic nedělát, přemýšlet a nikdo mu nevěnoval pozornost, nikdo ho nerušil.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 30 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru