Share
Goto down
Počet příspěvků : 217
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

[Miniakce - S.Fénix] Co by, kdyby

za Sat Dec 31, 2016 1:48 am

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

23. 11. 2016 17:04
Tato akce je pro vybrané vlky. Vlci, kteří se mohli akce zůčastnit (23.11. – 2.12.) byli:

• Ryuusaki, Arco Iris Criest, Lerit, Orfeon Virentem

Vlci, kteří se mohli akce zůčastnit (2.12. – 14.12.):

• Toruo de Ainet

(Abych vás nenapínala jde o posty, ale také o něco víc.)
Waya svolala určité vlky na vlčí poradu. Kdo z vybraných vlků bude mít zájem, přijde za Wayou a vyslechne si její otázku. Waya sedí v táboře u řeky a čeká na vlky.
zúčastnění:

• Caendore
  • Sethori Astral Virentem
  • Sasori no Suke
  • Keiran Criest

Editováno: Rossiel Hydor, 14. 12. 2016 16:49
Ač, květina... i růže má trny... uchopíš-li ji něžně... neporaní tě...

Caendore

Stříbrný Fénix - Kappa

23. 11. 2016 17:38
Tábor
„Měla bys ukázat trochu snahy!„ Téměř zakřičel patron v její hlavě. Ani tu skoro nikoho neznám. Nikoho tu neznám! Ani vodu si ode mě nevzali a to byla největší horka. Chápeš to? I tak ale zvedla své vyhublé tělo, srst už nebyla tak špinavá jako při jejím minulém probuzení, snažila se alespoň trochu dát dokupy, věděla ale že to bude ještě běh na dlouhou trať. „No tak.“ Ozvalo se, na to jenom protočila očima. Vždyť jdu, samotnou mě tahle situace překvapuje. Pohledem začala hledat vlčici za kterou hodlala jít, neznala ji jménem, občas ji zahlédla v táboře a věděla že s postem na tom zřejmě nebude nejhůř, už jenom podle toho jak se chovala k ostatním. Ale to bylo tak všechno. Tudíž ani netušila co říct až tam přijde, znala ona ji? Věděla jak se jmenuje? Měla se představit? Měla tam vůbec chodit? Jo měla, tím jediným si byla uvnitř jistá. Rozešla se směrem k ní, na tváři ji pohrával lehký uvolněný úsměv. „Zdravím." Řekla a nervózně polkla.

Toruo de Ainet

Stříbrný Fénix - Kappa

23. 11. 2016 18:56
→ Tábor
Toulal jsem se bezmyšlenkovitě či bez cílu po území. Neměl jsem místo, které bych tu mohl objevit, znal jsem to tu, stalo se to mým domovem už od doby, kdy jsem vkročil na území Niwatská, takže nebylo divu. Oklepal jsem se, dále jsem se však rozhodl vydat se do tábora. Vlk nikdy neví, jestli se neděje něco nového, co je třeba vyřešit. I tak jsem zavětřil v okolí, ale protože jsem žádný pach nenalezl, vydal jsem se vpřed. Nejdříve mě tlapky chtěly dovést k Niwatskému duhovému vodopádu, na místo, kde celá take pohádka Stříbrného fénixe započala. Nakonec jsem se ale svého směru držel a proto jsem se již za chvíli ocitl na okraji tábora. Mírně jsem pozdvihl hlavu a roztáhl jsem křídla, kterými jsem v zápětí máchl a vrátil jsem je k tělu. Občas bylo dobré toto udělat, křídla jsem bral jako mojí neoddělitelnou část a proto jsem je občas potřeboval trochu protáhnout, nelétal jsem příliš, posledně po boku Terky. V táboře jsem zahlédl vyhublou vlčici, která mířila k vlčici černé, se srstí zdobenou modrými znaky. Waya, pamatoval jsem si jí z dob, kdy jsme hledali pramen, který by uhasil naší žízeň. Přeci jen, proč nejít blíže a pozdravit? Navíc to byla šance poznat novou, růžovou vlčici. Svůj krok jsem zastavil až v jejich blízkosti, otáčejíc se na černou vlčici. Wayo,„ pozdravil jsem, přičemž jsem se jí mírně poklonil, věděl jsem, že je výše postavena, navíc to byla vlčice. Poté jsem se obrátil k růžové a taktéž jsem pokývl v uznalém gestu. “Zdravím i Vás."
Mysterious hero

Sethori Astral Virentem

Stříbrný Fénix - Kappa

23. 11. 2016 19:10
Tábor
Nakonec jsem se rozhodla.
Po cestě na zřejmě důležité shromáždění zamyšleně hledím na své přední tlapy. Přemýšlím, co po nás asi vlčice Waya bude chtít. Už jsem ji tu někdy potkala, ale nenapadlo by mě, že je to Beta. Proč nás nesvolala rovnou Alfa Attie? No, asi má na starosti důležitější záležitosti…
Dojdu na určené místo, kde už čeká Beta i s jednou další vlčicí a vlkem. Vlastně je trošku znám. S Toruem jsem se bavila ještě před slavnou válkou mezi Niwatem a lidmi. Jméno Caendore mi také utkvělo v hlavě. Ani s jedním z nich jsem se ale nijak zvlášť nepoznala. Kývnu hlavou ke všem přítomným a ochraptělým hlasem pronesu: „Zdravím.“ Mé hlasivky dlouho zahálely – už nějaký čas jsem se s nikým nebavila. Sednu si do čerstvé jarní trávy a klidně si prohlížím vlčici, která nás sem všechny svolala.
Stíny se nám mohou zdát jako temní nepřátelé. Ale je to pouze náš stín, kdo bude vždy jistě stát při nás.

Sasori no Suke

Stříbrný Fénix - Kappa

24. 11. 2016 00:08
Ptačí louka – tábor
Vydal jsem se z ptačí louky k táboru. Nebylo to daleko, ale proč tam nejít a nepodívat se, jestli tam není Caendore, moje růžová láska. Hinata, moje kamarádka, mýtické stvoření zlatý fénix, se připojila a následovala mě vzduchem letem k táboru, zatímco já jsem si to pochodoval po pevné zemi a ve tváři jsem měl nasazený milý úsměv. Do tábora jsme dorazili zanedlouho a všimli jsme si shromáždění. Přišel jsem blíže a zavrtěl ocasem na Caendore. Pak jsem pozdravil ostatní vlky, kteří, jak se zdálo, něco řešili. „Zdravím.“
Colourfull... colourfull... this is my world... Caendore...

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

26. 11. 2016 09:52
Postavila jsem se a všechny jsem pozdravila. všechny, kteří přišli. Pak jsem spustila proslov: „Milí vlci, svolala jsem vás sem proto, abych se vás zeptala, na otázku. Kdyby byla jedna věc, kterou by jste mohli vykonat, vykonávat, kdyby to bylo něco, co by vás bavilo, nebo by jste v tom byli tak dobří, že by jste to zvládali, prostě něco, co by jste mohli udělat pro smečku, aby byla silnější a lepší, aby to byl vás domov, co by to bylo? Zamyslete se nad tím. Jak by jste toho dosáhli, aby jste to zrealizovali?“

Keiran Criest

Stříbrný Fénix - Kappa

24. 11. 2016 11:22
VTP – Tábor
Po probuzení na travnatých planinách a nakrmení se něčím drobným k snědku jsem se vydal zpátky do tábora. Ani jsem nečekal, že bych tam snad potkal někoho, na kom mi záleží. Kromě brášky jsem totiž nikoho neměl. Byl jsem úplně sám. Takže jediného, koho jsem tam mohl potkat byl bráška a pak už jen známí vlci ze smečky. Mé kamarádky byly neznámo kde.
Došel jsem do tábora a ihned jsem zaznamenal skupinu vlků. Byla tam Waya a něco zrovna říkala. Naštěstí jsem zaslechl vše. Páni, kdybych měl být nějak prospěšný smečce? Co bych pro naší smečku mohl udělat? S mými stíny bych ji chránil tak jako při boji s těmi stínovými démoními přízraky. Ale to by snad udělal každý vlk ze smečky. A navíc, jsou zde určitě zdatnější bojovníci. Mě kdyby učil Dyeron víc, asi bych mohl učit vlky bojovat, ale na to nemám dostatek zkušeností. Zastříhal jsem ušima a usilovně přemýšlel. Kdybych mohl využít svých schopností… ale vždyť já mohu! Došlo mi to.
Proto jsem přistoupil a řekl: „Ehm, myslím si, že bych mohl s pár vlky opevnit náš tábor. Má magie obsahuje magii země a magii kamenů, tyto by se k tomu hodily. Našel bych vlky, kteří ovládají stejné magie nebo další podobné a společně bychom zapracovali na obranném valu kolem tábora. Je tady dost skal, a to je dobré. Stačilo by je jen upravit, aby byl tábor chráněn.“ Přemýšlel jsem dál a vymýšlel za pochodu.

Keiran Criest

Stříbrný Fénix - Kappa

4. 12. 2016 16:27
Zamyslem jsem se, kteří z vlků, by mi mohli pomoci. nebylo to zrovna jednoduché, protože moc jsem jich neznal. Ach, jak mi chybí Dyeron. Pomyslel jsem si. „No, mohla by mi snad pomoci vlčice Christina.“ Tu jsem trochu znal. Byla to vlčice, která tak nějak adoptovala mojí kamarádku Jasmine De Castile. Kde je jí konec?! Jasmine! Zakřičel jsem v duchu. Velice špatně se mi zpomínalo na magii, kterou vládne, ale snad jsem to trefil. „Mohla by mi s magií země pomoci při stavbě opevnění. Určitě by dokázala za pomocí hlíny, nebo třeba kořenů, napomoci zpevnit, nebo spíše vytvořit pomocnou konstrukci pro kameny.“ Začal jsem nahlas přemýšlet a konstruovat věc, která by měla být prospěšná smečce. „Dále, by možná mohla pomoci i Ryuusaki.“ Ano, pokud jsem se nemýlil, z akce hledání pramene, měla docela působivou magii. Myslím, že výbuchy, které jsem slyšel, patřily jí. „Mohla by jimi rozrušit skálu a pak by se hodil vlk s telekinezí, aby rozlámané balvany přenesl do konstrukce z kořenů, aby tak vznikla pevná kamenná zeď. Hm… mmm… s telekinezí by mi mohl pomoci bráška Arco.“

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

5. 12. 2016 11:25
Vlci nejspíše přemýšleli důkladně, jelikož prozatím mlčeli, až na Keirana, který se odhodlal promluvit jako první, ačkoli přišel poslední. Vůbec to však nevadilo, spíš naopak, alespoň tu nebylo takové podivné ticho. Naslouchala jsem jeho slovům. Vůbec to nebylo špatné, byl to velmi zajímavý nápad a ten vlk nebyl hloupý a rozhodně se snažil skutečně o tom přemýšlet. Potěšilo mě to. „Výborně, tenhle nápad by jistě byl smečce prospěšný.“ Řekla jsem pochvalně. Navíc vlk dokazoval, že umí i přemýšlet a dokonce má i nějaké to povědomí o smečce a jejích členech. To bylo dobře. Spokojeně jsem kývla hlavou. Přejela jsem pohledem po ostatních, ti mlčeli.

Sasori no Suke

Stříbrný Fénix - Kappa

5. 12. 2016 11:35
Poslouchal jsem Keirana a Wayu. Keiran měl opravdu zajímavý nápad. To bylo skvělé. Využít svou magii, excelentní. To já jsem tu svou využít nemohl. Ani jsem nebyl příliš silný fyzicky, abych mohl třeba navrhnout, že bych trénoval vlky. Takže jsem to měl těžší. Hm… jak bych asi mohl být prospěšný já? Zamyslel jsem se nad tím. Jediné, co mě napadlo bylo jen… „No…“ začal jsem nejistě a přemýšlivě. „Asi bych nebyl marný v hlídání vlčat. Já svou magii příliš nevyužiji, tak jako Keiran nebo Ryuusaki či Christina.“ vyjmenoval jsem zmíněné vlky. „Myslím si, že hlídat vlčata bych zvládl a bavilo by mě to. Když by rodiče byli někde na lovu nebo byli zaneprázdnění jinak, tohle bych jim nabídnout mohl a asi by mě to i bavilo.“ Řekl jsem. Vlčata jsem měl docela rád a i jsem po nich toužil, tak proč ne?

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

5. 12. 2016 11:47
Po dlouhé odmlce se jako další ozval Sasori. Vlk, který k nám přišel z Kirigakure se svou partnerkou Caendore. Již v naší smečce byl určitou dobu, nějaký ten měsíc to bylo. Byl to klidný vlk, rozbroje nedělal a působil moudře. Poslechla jsem si i jeho návrh, čím by byl smečce prospěšný. Ani tenhle návrh nebyl špatný. Nebylo to nic tvořivého, nebo dokonce ochranářského pro smečku, ale za to, to byla užitečná profese. Mít ve smečce jistotu, kam dát vlčata, když potřebujete odejít nebo si odpočinout, to byla také užitečná a výhodná věc. „Skvělé, ne každý se cítí na to poskytnout péči a službu ostatním členům smečky.“ Zareagovala jsem pochvalně i na Sasoriho slova.

Sasori no Suke

Stříbrný Fénix - Kappa

6. 12. 2016 11:14
„Já chci smečce pomáhat, jen vím, že má síla netkví v mé magii. Má magie je ochranná, je to forma štítu, proto s ní nemohu vytvářet či ničit překážky.“ Vysvětlil jsem černé vlčici se zvláštními mofrými znaky. „Jinak bych se nabídl na něco jiného, ale řekla jsi, že máme říci jednu věc, kterou bychom mohli dělat a být v ní dobří. Myslím, že tohhle bych zvládl a navíc moc rád.“

Keiran Criest

Stříbrný Fénix - Kappa

6. 12. 2016 11:22
Sasori promluvil také a jeho nabídka byla též užitečná. Obvzláště mi to připomenulo, že vlastně taková služba byla potřebná právě v této smečce. Já, Arco a vlčata Shiyi nebo Jasmine, všichni jsme to potřebovali! Když jsme byli malí, byl nedostatek takových vlků, kteří by se o vlčata postarali. Ale našli se. Christina, Waya, Dyeron. Nebýt jich… kdo ví jak by to dopadlo! „Pečovatel o vlčata je důležitá profese a prospěšná. Vím to z vlastní zkušenosti. Nemusíš se stydět za svou magii.“ Ubezpečil jsem Sasoriho, že nevadí, když nemůže tvořit.

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

6. 12. 2016 11:37
Pohlédla jsem na Sasoriho a usmála se. „To chápu a rozumím tomu. Má magie také není přímo tvořivá, ale je pravda, že díky ní mohu dělat věci, které bych jako vlk dělat nemohla.“ Pronesla jsem chápavě a pohlédla jsem i na ostatní vlky, kteří stále jen přemýšleli. Ach, takhle jsem si to nepředstavovala. Čekala jsem tedy poněkud větší aktivitu a zájem ze strany vlků. Ta, ale nepřicházela. Pak jsem se otočila tedy zpátky na Keirana a Sasoriho.
„Dobrá, vidím, že oba máte opravdu zájem o potřeby smečky a i projevujete patřičnou snahu. Lovit umíte a pomáháte, když se něco neobvyklého přihodí, proto.“ Odmlčela jsem se, abych se nadechla a usmála se. „Keirane a Sasori, jmenuji vás Deltami smečky stříbrného fénixe.“

Caendore

Stříbrný Fénix - Kappa

6. 12. 2016 17:30
Tábor
Keiran a Sasori ihned začali říkat své nápady a návrhy, popravdě se v tu chvíli cítila poměrně trapně jelikož ona sama vůbec netušila jak by mohla být smečce ku prospěchu. Silná nebyla, chytrá moc taky ne, což šlo teď moc dobře vidět, ani rychlá nebyla. V ničem nebyla lepší než ostatní, zamyšleně pozorovala zem a občas střihla ušima, po pár minutách přemýšlení sebou ale cukla. „Možná…mám docela dobrý čich.„ Řekla možná až moc tiše, nevěděla jestli by to vůbec bylo k užitku, možná dokázala stopovat, ale to bylo tak všechno, jakmile přišlo na lov a boj, byla k ničemu. „A taky mám magii vody.“ Dodala ještě méně potřebnou schopnost, po těchto slovech opět ztichla a se stáhnutýma ušima pozorovala zem. Nebyl to dobrý nápad. „Alespoň jsi přišla."

Sasori no Suke

Stříbrný Fénix - Kappa

7. 12. 2016 12:11
Uctivě jsem se poklonil a usmál se na vlčici Wayu. Páni, jsem Delta? Opravdu? Moc mě to těšilo, jelikož ve smečce, počítám-li smečku Zatmění a smečku Kirigakure, jsem byl už opravdu dlouho. „Mnohokrát děkuji Wayo, budu se snažit, abych nezklamal a skutečně rád, budu smečce pomáhat.“ Pronesl jsem zdvořile a třeba i s hlídáním vlčat, rád pomohu. Pak promluvila Caendore, moje cukrátko a já zavrtěl ocasem. Ale to jsou taktéž užitečné schopnosti. Pomyslel jsem si.

Sethori Astral Virentem

Stříbrný Fénix - Kappa

7. 12. 2016 20:28
Tábor
Vypadá to, že jsme se tu konečně sešli všichni. Waya spustí a položí nám zajímavou otázku. Huh… Co by to bylo? zeptám se sama sebe. Vlci postupně odpovídají a já urputně přemýšlím. Nevím, co řeknu, až přijde řada na mě a jsem z toho nervózní. No tak… Bojovník nejsem, magii nemám… No ale tu vodní bych mohla protrénovat a pak bych s ní možná něco dokázala, napadne mě. Postřehnu, jak vlčice Caendore prozradí, že má taky magii vody. Možná by mě mohla něco naučit…, ale já si radši vystačím sama. No v tomhle jsem zatím k ničemu, takže… hlídat vlčata? Ne, to ne… Jsem si moc dobře vědoma toho, že bych asi nebyla jejich oblíbená chůva. Nejsem zábavná a neměla bych na to trpělivost. Už si umím představit, jak se na mě vrhá smečka rozdováděných malých třeštidel, které nejsem schopna ukáznit. Takže jednoznačně ne. Ale co kdybych zkusila… něco… co zastávat nějakou profesi? Moc se v tom nevyznám a ani nevím, jestli by tam byla nějaká práce vhodná pro mě. Co tam vlastně je? Bojovník – ne, léčitel – nemám vhodnou magii, hraničář… – no proč ne, to by nemuselo být špatný! Konečně mě napadlo něco přijatelného. Vzhlédnu k Waye a přednesu svůj návrh. „Já bych mohla být hraničář, nebo zvěd, posel… Něco takového. Nechala bych se vycvičit od profesionálního Hraničáře a… tak,“ dokončím myšlenku. Moc jsem toho sice neřekla, ale nápad je to podle mě dobrý. Nevím, jestli má Stříbrný Fénix aktivního hraničáře a i kdyby – další neuškodí, ne?
Stíny se nám mohou zdát jako temní nepřátelé. Ale je to pouze náš stín, kdo bude vždy jistě stát při nás.

Waya Saluber

Stříbrný Fénix - Beta

13. 12. 2016 14:05
Další kdo promluvil byla růžovobarevná vlčice nosící jméno Caendore, ovšem nerozvedla to nějak více, jako by si nebyla tak úplně jistá. Ale stačilo málo, jen se nad tím opravdu zamyslet a zkusit vymyslet postup, nebo funkci, jak svůj návrh zrealizovat. Nebylo to tak složité. „Mít výborný čich je užitečná schopnost. A Magie vody je také dobrá věc. Čili, co všechno s těmito schopnostmi dokážeš?“ Zeptala jsem se Caendore.
Pak promluvila Sethori, vlčice bílo fialová. Poslouchala jsem, co řekne ona a když domluvila a přišla s tím návrhem, řekla jsem na to: „To není špatné, hraničář by se nám hodil, jen si nejsem jistá, zda-li na našem území je někdo takový.“

Rossiel Hydor

Elitní vlk

14. 12. 2016 16:52
HOTOVO:

• Sasori no Suke
  • Keiran Criest

VYŘAZEN:

• Toruo de Ainet

POKRAČUJÍ:

• Caendore
  • Sethori Astral Virentem

Voda je život...

Caendore

Stříbrný Fénix - Kappa

14. 12. 2016 17:56
Tábor´
„Gratuluju.„ Šeptla směrem k Sasorimu a spokojeně se usmála, šlo poznat že ho vyšší post opravdu potěšil, jak by taky ne? Pohledem se vrátila k tmavé vlčici když na ní promluvila a přimhouřila oči se zamyšleným výrazem. Magii uměla docela ovládat ale používala ji málokdy, vlastně za posledních několik měsíců ji ani nepoužila, byla prostě pro ni nepotřebná. Kdyby ji neměla vyšlo by to na stejno. „Umím dobře stopovat ale to je vše.“ Řekla k čichu ani moc nevěděla jak jinak to rozvést co jiného by s tím mohla dokázat. „A voda…Dokážu ji eh…vytvořit, najít, měnit, ohřívat. Možná by toho bylo i víc. Popřípadě vytvořit elektřinu a spojit ji s vodou. Jo vlastně! Umím ještě vytvořit elektřinu.„ Řekla na konci možná až moc nadšeně, pravda byla taková že elektřinu používala ještě méně, proto na ní tak lehce zapomněla. Poté koukla na bílo fialovou vlčku. Možná bych mohla…Ne, až potom. „K čemu by ti jinak byl?“ Přesně.

Sethori Astral Virentem

Stříbrný Fénix - Kappa

14. 12. 2016 19:23
Tábor
Tmavá vlčice Waya mi odpoví a já se zamyslím. Aha, pomyslím si poněkud zklamaná. Už už to vypadalo jako dobrý nápad. „Tak… To by snad nebyl takový problém. Pokud je Hraničář v nějaké sousední smečce, mohla bych o výcvik požádat někoho odtamtud.“ Pokrčím rameny a s mírným úsměvem se na Wayu podívám. „Pokud by to teda nevadilo Alfě,“ dodám ještě rychle. Možná by pro to mohla mít nějaký důvod. Snad někde Hraničáře najdu, říkám si. Dneska už těch pravých moc není.

.................................................................................................................................................

Odkazy na profily vlků na blueforum budou později nefunkční, ale ty nejsou podstatné
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Re: [Miniakce - S.Fénix] Co by, kdyby

za Sun Aug 27, 2017 12:27 pm
//Nějak jsem toto téma nepochopila... takže se mí vlci mohou dále účastnit? Orfeon s Arcem?

/// NE, už je to stará miniakce.
Počet příspěvků : 110
Datum registrace : 30. 12. 16

Re: [Miniakce - S.Fénix] Co by, kdyby

za Mon Sep 18, 2017 5:42 pm
~ UZAVŘENO ~
Povolení tohoto fóra: