Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

+30
Richu
Haymitch Fireshadow
Drak Osudu
Jєssiє
Kay Mayen
Toshio
Hendrik Criest
Aragorn Elessar Telcontar
Bastien Criest
Asuka de Fëe'neriz
Traure
Ra's Al Ghul
Orfeon Virentem
Půlnoc
Ose Arashi FK
Catorce
Bodka
Christopher Criest
Cavalier
Argdem Telcontar
Ahria
Jack Ian Snart
Arco Iris Criest
Nira
Keiran Criest
Nysa
Destiny Aqua
Rias
Akio
Eito
34 posters
Goto down
Keiran Criest
Keiran Criest
Počet příspěvků : 131
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Keiran Criest
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 3:48 pm
Tábor
Podíval jsem se na nohy od zvířat která měli společnými silami skolit. Pak jsem si vyslechl, co se přihodilo tomu dobrmanovi, ačkoliv jsem netušil, že je to jeho rasa, v tomhle jsem se moc nevyznal. Třeba taková Waya by si jistě poradila i s jeho zraněnou tlapou, ona byla moudrá, ale nebyla tady. Pokýval jsem hlavou a usmál se na ně. "Nuže tedy dobrá. Myslím, že úkol jste splnili. Především spolupracovat a domluvit se. Takže tímto vás přijímám do smečky Stříbrného fénixe, jako nové Kappy. Od teďka jste součástí naší smečky." Nechtěl jsem je dále zdržovat a tak jsem jim pokývl, že mohou jít, kam se jim jen bude chtít. Zajímalo by mě, co se děje s naší Alfou. Ještě se nevrátila. Měly nastat změny, ale zatím se to do tábora nedoneslo. A také jsem se těšil na synovce a neteř Ahriu.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 4:46 pm
Tábor
S vážným pohledem pokynul hlavou. ,,Mnohokrát děkuji a myslím, že nejen za sebe," pronesl klidným, však vděčným a upřímným hlasem. Koutkem oka se podíval na Jack, je stále stanula po boku vlka s duhovou hřívou a poté pohledem zabloudil k Trauremu. Nezkoumal však, jak jeho společníci zareagují, v hlavě se mu honily zcela jiné myšlenky - myšlenky týkající se toho, co se bude dít s jeho životem dál. Dříve o tom nepřemýšlel, nyní ovšem stanul za jednou překážkou ve svém životě a jistě ho čekaly další, záleželo ale na tom, jakou cestou si přeje ubírat. Tak či onak nehodlal zůstávat s dobrmanem.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 4:55 pm
Tábor
Usmál jsem se a kývl hlavou. "Děkuji moc za přijetí." Zasmál jsem se a podíval na Ezra. Bylo mi jasné že se mě bude snažit zbavit, ale ze všech psů a vlků které jsem zde potkal mi bylo nejpříjemnější být v jeho přítomnosti, takže se mě jen tak nezbaví. Možná neni nejsilnější, ale rozhodně je chytřejší než bratr a fungoval by jako živej štít. Utáhl jsem si červený utržek látky na přední tlapě zvedl se. Poohlédl jsem se po okolí a pak se podíval zpět na Ezru. Neměl jsem ani tak strach s toho že bratr příjde, jen jsem jim nechtěl být zase poražen, a už rozhodně jsem se nechtěl zase podívat otci do očí. Jen doufám že mám aspoň pár měsícu. uklidňoval jsem se v hlavě . Zvedl jsem se a popošel o pár kroků. Teď když jsem byl členem smečky chtěl jsem to tu trochu prozkoumat a třeba potkat nové psy a vlky.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:10 pm
Aralský les / Akio
Kývl k matce. "To ano." Souhlasil. Vydal se za vzdáleným pachem srnky, který přinašel vítr .Destiny, zdá se si toho také všimla a vydala se také. "Obklíčíme ji a naženeme do pasti?" Zeptal se a když se začali blížit ,zpomalil svůj krok a začal se pomalu plížit, očima vyhledávající jejich kořist. Magii asi nebudu používat. Jestli ji neovládnu, může vyhořet celý les. Pomyslel si a tím okamžitě přestal myslet na použití své magie. Holt se bude muset spolehnout jen na svou sílu a výdrž.

Směr Tábor / Rias
Švihla jsem ocasem. "Mě se tu taky celkem líbí. Asi být právě na tvém místě ,měla bych zvoleno." Zachechtala jsem se. I teď bych se tu možná přidala, ale radši zůstanu v Kirigakure. Každá smečka potřebuje členy a vydat se budeme pořád. Doufám. Když jsme dorazili do Tábora byla tam spousta vlků a.. Psů? Dokonce i liška..
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:15 pm
Tábor - Kam ho nohy zanesou
Věnoval Keiranovi poslední pohled a se slovy ,,Na shledanou" jej opustil. Otočil se a vydal se směrem z tábora. Našlapoval, jak nejtišeji dovedl, neohlížel se, kdyby za ním někdo šel, slyšel by to, uši měl nastražené. Skoro nedýchal, děsil se, že ho Traure bude následovat, což by dle jeho očekávání rozhodně nebylo nic překvapivého. Doufal ovšem, že to tak neskončí. Zrychlil krok, až přešel do klusu. Za chvíli konečně opustil tábor a znovu zpomalil. Rozhlížel se kolem sebe. Panoval podzim a on se rozmýšlel, jakým směrem se vydá. Netušil. Často se v těchto situacích, kdy netušil, kam jít, zachoval spontánně, nyní ho však vyhlídka náhodného objevování míst nelákala. Chtěl cíl... a ten neměl.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:27 pm
Aralský les
,,Obkľúčime ju, ale ešte predtým sa ju pokúsim zmiasť pomocou mágie. To môže spomaliť jej reakcie. Potom ju obkľúčime a naženieme do pasce,"
povedala mu ticho svoj vlastný plán. ,,Čo si o tom myslíš?" opýtala sa ho rovnako ticho. Srnin pach sa pomaly blížil a tak trochu spomalila a prešla iba do rýchlejšej chôdze. Pôjdeme čo najtichšie, ale zároveň možno celkom rýchlo. Ak sa neprezradíme, mali by sme vďaka vetru získať moment prekvapenie kedy o nás nebude vedieť, to by nám pomohlo. Potom na ňu vrhnem mágiu. Musím si už teraz vybrať nejaký pocit. Zmätok? Smútok? Radosť? Spokojnosť? Pri smútku by možno zostala stáť, spokojnosť by sa dlho neudržala. Radosť by ju vyviedla z miery ale ani tú by som možno neudržala dostatočne dlho. Takže zmätok alebo smútok. Smútok by možno nebolo ťažké vyvolať ani udržať, no má príliš nepredvídateľné účinky. Zmätok bude teda najlepší. Potom sa na ňu vrhneme a obkľúčime ju, naženieme do pasce a zabijeme. Nie je na tom nič zložité. Práve naopak, je to až podozrivo jednoduché. Ale pri kvapke šťastia by to mohlo fungovať, prešla si v hlave znova celý ich plán. Bola s ním celkom spokojná.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:27 pm
Tábor - Kam Eita nohy zanesou
//libová destinace
Chvíli jsem koukal po táboře a než jsem se stihl otočit a něco řict Ezrovi, už jsem ho viděl jak kluše v dáli. Vydechl jsem a pomalu se rozešel za ním, po chvíli jsem mu ale nestačil a již jsem ho neviděl. Snažit se vyčichat ho v té spoustě pachů z tábora by bylo zbytečné a tak jsem se rozešel nejbližší cestou ven z tábora. Tam už nebylo bílého psa těžké najít. Rozešel jsem se směrem k jemu a sarkasticky povídám: "No ahoj, dlouho jsme se neviděli, co?", stoupnul si vedle jeho a dodal, "Hele sorry, ale mě se tak jednoduše nezbavíš." Nervózně jsem se porozhlédl po okolí, stále jsem přemýšlel o tom kdy mě Noyak dožene a taky o tom kam bychom mohli jít, nebo spíš Ezro, jelikož pochybuji že on by šel za mnou.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:45 pm
->Barevná řeka
Ohlédl se přes rameno a zastavil se nedaleko hučící řeky. Zaslechl totiž velice známý hlas. Okamžitě se zamračil a odhalil lehce nažloutlé tesáky. Z hrdla se mu vydralo nespokojené tiché zavrčení. ,,Vskutku," zachrčel a nepřestával cenit zuby. ,,Zmiz. Ať se to odejde bez problémů." Přestal vrčet a zkrabacená kůže na čumáku se náhle narovnala. Však tížily ho okolnosti. Eito byl již kappou smečky a Traure... také. A pes s bělostnou srstí moc dobře věděl, že by nebyl zrovna dobrý nápad začít hnedle zpočátku tropit ve smečce potíže. Musel se co nejrychleji něco vymyslet. Napadala ho spousta ideí, problémy ovšem byly s jejich uskutečněním. Pozvedl ocas. Byl celý napjatý a podrážděný. Dříve by ho rozhodně nenapadlo, že by mu mohl někdo znepříjemňovat život takovýmto způsobem.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 5:59 pm
->Barevná řeka
Kdzž pes yavrčel docela mě to překvapilo. Problémy? Ha... "Je tohle výzva?" zasmál jsem se a o pár kroků obešel Ezra. Ovšeže jsem neplánoval odejít a souboj s Psem meším než já by bylo jednoduší než bojovat s mým bratrem. Zastavil jsem se a opřel se o nezraněnou zadní nohu. Stále s ušima nahoru a úsměvem na obličeji jsem lehce sklonil hlavu a čekal na psa reakci. Bojoval jsem se spousty psy a tak mi představa že budu bojovat s dalším nevadila. Díval jsem se na psa který se uvolnil a zacenil zuby. "Neříkej mi že se bojíš zmrzačenýho psa?", provokoval jsem ho a neustupoval z bojového postoje.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 6:12 pm
Barevná řeka
,,Byl bych raději, kdyby nebyla," odsekl Eito. ,,I přesto by se to za ni dalo označit, že?" Na okamžik se přestal mračit a nenápadně povytáhl "obočí", za chvíli se však ne zrovna šťastný výraz vrátil zpátky. Pokrčil "rameny". ,,Možná. Přec jen v boji zběhlý nejsem," prohodil jakoby nezaujatě, avšak nespouštěl z dobrmana oči. ,,Tak či onak, pokud tě nenapadnu já sám, pravděpodobně z toho nic nevzejde, že?" Představa možného souboje se mu i přesto nezamlouvala, ačkoli on byl tím, který s oním nápadem vlastně přišel. Byl si toho vědom. Jenže napadlo ho poněkud pozdě, že Traure se nachází v podobné situaci jako on - je kappa. Třeba by mu díky mému chybnému úsudku mohlo dojít, že mu nejsem k ničemu? Přestože mám pocit, že ho jednoduše baví mne štvát. Bílý pes moc dobře věděl, že musí držet své pocity na uzdě a neútočit. Ne z důvodu, že by i přes skutečnost, že má Traure poraněnou tlapu, mohl prohrát, však nepřál si již takto brzy přijít o členství ve smečce. Měl chuť psovi dobrmanovi říci, že je haj*l. Přímo par*ant. Užíral ho ovšem pocit, že pes si to uvědomuje. Zatnul zuby. Na zlomek sekundy sklopil zrak k zemi, záhy si uvědomil, že sklopený zrak by ho mohl stát třebas kus ucha, pokračoval tedy v zírání na Traureho.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 6:52 pm
Barevná řeka
Ani nevím proč ale hluboko vevnitř mě narážka na to že Ezro neni v boji zběhlý spojený a s tím že když nezaútočí sám nic s toho nebude. Asi to tak nemyslel, ale v tu chvíli mi přišlo že to myslí tak, že nemám na to na něj zaútočit, což mě uráželo. Nejspíš mi to připomnělo sourozence a to jak si ze mne dělali srandu. Sklonil jsem hlavu a zavrčel. Vyběhl jsem k psovi a ne moc silně jsem se mu zakousl do krku. Zampřel jsem se do nezraněné nohy prudce otočil hlavou a pustil Ezra krk a odhodil psa o pár metrů dál. "Tak co?" zasmál jsem se a popošel blíž k psovi, nestál jsem úplně nad ním, ale dost blízko. Zvedl jsem uši a podíval se na psa.

/// sorry jestli vadí že jsem takhle dost natvrdo určila co se stane :')))
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 7:08 pm
//V pořádku. Spíš mi nedává smysl, jak ho mohl tak jednoduše odhodit a že víceméně nedostal šanci se bránit. 
 Barevná řeka
Nesmíš, poručil mu hlas v hlavě, jakmile sebou jemně škubl, když se proti němu Traure rozběhl. Nenech se vyprovokovat. Pevně zatnul zuby v okamžiku, kdy na svém hrdle ucítil jemný stisk ostrých zubů. Polkl a ucukl ke straně. Instinkty ho nutily, aby zareagoval útokem ze své vlastní strany, čistý rozum je však, ačkoli s potížemi, přemohl a Eito pro tentokrát ani nevycenil zuby ve výhrůžném gestu. Necítil se ale příjemně, když jím cloumalo nutkání se proti dobrmanovi rozběhnout a výpad mu oplatit. Netušil, jak se to černě zbarvenému psu podařilo, avšak kishu-inu se zanedlouho válel na zemi. V hlavě mu vířily myšlenky. Zůstaň v klidu, zopakoval sám sobě příkaz podobného rázu, jako byly příkazy předchozí. ,,Co? Jsi stejný jako tvůj bratr," odplivl si. Po této kousavé poznámce očekával další agresivní úkon z Traureho strany. V ochranném gestu se natiskl břichem co nejblíže k zemi, zaprvé aby skryl své slabiny, zadruhé aby se nemohl pes tak jednoduše dostat k jeho hrdlu. Vypadal jako malé zbídačené štěně vyčkávající na vykonání trestu.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 7:38 pm
/// eh, :'))) Promiň, on by ten příspěvěk byl strašně krátkej :'))))
Barevná řeka
Poznámka psa mě zasáhla, chvíli jsem si připadal jako bych se nemohl nadechnout, nebo se pohnout. Připadal jsem si jako by se čas na chvíli zastavil. Podíval jsem se na psa a zavrčel. Pes byl při tisknutý k zemi a já z plných plic zařval: "Já nejsem jako můj bratr" mrsknul jsem hlavou a bez jakéhokoliv zklidnění hlasu nebo ztišení jsem pokračoval " Já jsem na rozdíl od jeho neukousl vlastnímu bratrovi ocas a obě uši, Já jsem na rozdíl od jeho nezajistil svému bratrovi degradaci a potupu po zbytek života, Já jsem na rozdíl od jeho jen tak neudělal vše co mi otec řekl, když to mělo zranit sourozence! Já nejsem jako můj bratr!" Zhluboka jsem dýchal a bylo mi mizerně, po chvíli jsem se otočil od psa a udělal pár kroků. Díval jsem se do země a přemýšlel nad tím co pes řekl. "Ty ho neznáš, jak můžeš něco takovího řict." dodal jsem ještě potichu a posadil se.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 7:49 pm
Barevná řeka
Když jeho uši zaslechly první křik, přitiskl uši k hlavě a očekával prudký nával bolesti. Toho se však nedočkal. Překvapilo ho to. Zatím se ovšem ani nepohnul a dále čekal, ani nedýchal. Jakmile Traure opět začal hulákat a zvyšovat hlas, tušil, že bude nejlepší v poloze ustrašeného štěněte ještě nějakou chvíli přečkat. Přesto ho ale fascinovalo, jak drobná poznámka mohla někoho takovýmto způsobem vyburcovat. Přemýšlel, zda kdyby byl podobného původu jako dobrman, jestli by se zachoval podobně, avšak usoudil, že spíše ne. Když psův hlas po chvíli utichl a Eito si byl, byť jen částečně, jist, že se již nemusí tolik obávat dalšího napadení, začal se pomalu uvolňovat. Poté se posadil taky a zhluboka se nadechl. Propichoval Traureho ledovým pohledem. ,,To jsi sice možná neudělal," začal, ,,ale chováš se podobně s*iňácky, jak on, ačkoli se vyžíváš v jiných p*asárnách!" Stoupnul si, aby se mohl lépe ubránit možnému výpadu. ,,Stejně jako on jsi jenom pa*chant, jemuž jde jen o vlastní dobro!" Netvrdím, že na tom nejsem dosti podobně, ale stejnak mám víc soudnosti než on! Pohlédl na nedaleký tábor. Napadlo ho, že by prostě mohl Traureho nebezpečné chování nahlásit... ale zavrhl to. Nepřál si působit jako srab.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 8:20 pm
Barevná řeka
Když jsem se otočil Ezro již seděl a otvíral tlamu aby něco řekl. Po tom co domluvil by ale byl radši aby nic neřekl. Trochu jsem se usmál, z čehož se stalo uchechtnutí, z čehož se stal smích. Zvedl jsem se a otočil na psa: " Kdyby jsi vyrostl v tak p*straný rodině jako já líp by si na tom nebyl. otec mě izoloval od sourozenců, protože jsem měl velet. Jediné co celé moje dětsví dělal bylo že mě peskoval za to co jsem udělal špatně, a zbytek času mi řikal co mám dělat při vzpouře, zatím co sourozenci se honily po ulicích, já jsem byl uvnitř a učil se jak být velitelem jen abych o pár měsíců pozdějc zjistil že jim nebudu a moje celí děctví bylo zahozeno pro nic a velitelkou se stane moje sestra!" vydechl jsem a přišel ještě bliže k psovi. "Jako malej jsem se bavil jen z dvěma koťaty který se tam zatoulali a když na to přišel otec, nechal mě jít z něčím čemu říkal varování, ale bylo to vyrvání zubu. Když jsem jedno z nich o pár měsíců pozdějc potkal a dal mu jídlo jelikož byl vychrtlej skončil jsem bez ocasu zubama mího bratra a jako jeho poskok!" Vydechl jsem a o pár kroků couvnul. Tohle, jsem ti nechtěl říct." řekl jsem již klidnějším hlasem a mrskl uchem.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 8:36 pm
Barevná řeka
Ne, není psychicky v pořádku, pomyslil si z ničeho nic. Netušil, proč mu ta slova přišla na mysl. Usoudil, že na nich možná něco bude. Nerad o komkoli říkal, že je mentálně narušený, Traureho chování mu ale nepřipadalo úplně normální. Ale možná se mýlím, co já vím. Následující vyprávění Eitův mozek vcelku zaměstnalo. A nejednou, nýbrž dvakrát, se musel donutit k zabránění úhybu, když se k němu dobrman přibližoval. Bílý pes působil klidně a vyrovnaně, ale někdo zkušený ve čtení tváře by si pravděpodobně všiml nejistého záchvěvu jeho očí. Ale tak kdo by vydržel v podobné situaci se zcela chladnou myslí, že? ,,Učinil jsi tak," odvětil jako by nic, hledíc černému psu do tváře. Stejně uvolněným hlasem rychle dodal: ,,Ale mohu ti potvrdit, že si pamatuju jen několik málo detailů." Neboť jsi toho vlastně až tolik neřekl. Ale to nemusí vždy znamenat, že jsi toho tolik ani nevyzradil. I z pár slov se dá poskládat mnohdy celý sáhodlouhý příběh. Zacukal mu jeden koutek tlamy. ,,Ovšem asi bych tě mohl upozornit na to, že čím déle se mnou budeš, tím víc mi toho automaticky vyzradíš." Ač to budou dost možná jen ubohý lži. ,,A teď mě nech bejt." Obešel hafana obloukem a nespouštěl ho z očí. Hlídal si, aby se k němu neotočil zády. Neočekával, že ho nechá jít, nu neplánoval pokračovat v této konverzaci. To, co se nyní dozvěděl, mu prozatím stačilo. Nemínil tím ale ani tak příběh, který mu předložil, jako spíše samotné reakce na všemožné podněty.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 9:04 pm
Barevná řeka
Vydechl jsem a otočil se na Ezru. "Heleď se. Já se snažim, dlouhou dobu jsem se snažim nebejt jako můj otec.." zvedl jsem se a popošel k Ezrovi "Možná si na to ještě nepřišel, já nevim, nic o tobě nevim! Já ani nevim jestli o sobě něco víš ty! Jak bych taky mohl! Ano chovám se impulsivně ale jestli si na to nepřišel, já takovej nechtěl bejt. Ovšemže jsem vždycky chtěl bejt jako moje sestra, ať se děje cokoliv bejt klidnej a na všechny milej. Ale hádej k*rva co? Můžeš se snažit jak chceš protože stejně to nic nezmění, tvoje snaha se rozpline stejně jako všechno čemu si věřil a v co si doufal a ty s tim nic neuděláš." vydechnul jsem a chvíli se podíval do dáli a pak zase na Ezra. "Takže se smiř s tim, že tim že mi budeš neustále lhát o tom kdo jsi tě nezmění ať se snažíš jak chceš." Vratil jsem se k tématu které jsem nakousl když jsem ezru potkal.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Sat May 12, 2018 9:15 pm
Barevná řeka
,,Nech - mě - bejt," ucedil znovu, nyní ale zřetelněji. Povzdechl si, když k němu Traure přistoupil a přestal mu věnovat dosavadní přílišnou pozornost. Nebavilo ho to a uvědomil si, že mu to za to asi ani nestojí. Nakonec mu to ale stejnak nedalo a po tichu, které mezi nimi nakrátko nastalo, utrousil: ,,A kvůli tomu, že máš po*ranej život, ho musíš pos*ávat i ostatnim?" Ačkoli zvolená slova nebyla zvlášť slušná, v jeho hlas nebyla slyšet ani špetka agrese. Vrátil se k tomu, co Traure všechno řekl, a zrekapituloval si to. Fakt, že o sobě věděl pramálo, byl k jeho neštěstí pravdivý. A zasáhl ho, byť jen vnitřně, naoko se zdál být opět asi tak citově založený, jako kdejaká skála. Psychických slabin měl Eito snad i více, než-li těch fyzických, což ale ne vždy bylo k užitku. Zastříhal uchem, na které se mu posadila moucha a začala ho nepříjemně šimrat. V tom mu zakručelo v břiše. A sakra. Doposud svůj prázdný žaludek a vyschlé hrdlo ignoroval, hlad se ale pomalu začínal za pomoci vyluzování iritujících zvuků projevovat. ,,To, že o sobě nemluvím s ostatními, ještě neznamená, že se schovávám před tím, kým vlastně jsem," zašeptal tiše v okamžik, kdy doufal, že ho černě zbarvený pes neposlouchá. Eito totiž na Traureho slova zareagoval vskutku pozdě. Eito se jen sám sebe snažil přesvědčit k tomu, aby uvěřil lži, kterou si sám pro sebe stvořil, aby se cítil lépe a komfortněji o svém životě.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Mon May 14, 2018 5:50 pm
Barevná řeka
Na první komentář jsem psovi ani neodpověděl a jen jsem si odfrkl. "Já se nesnažím ti p*strat život, jen se snažím abych si ho ještě víc neposral já, a nebo abych o něj nepřišel." začal jsem mluvit více vulgárně, jelikož mi došlo že psovi to asi moc vadit nebude, jelikož slova sám užíval. Nervózně jsem se oblízl a pozoroval psa když mluvil. "To ale neznamená že o sobě musíš lhát..." dodal jsem stále věříš že pes mi neříká úplnou pravdu a . Stále mi nedocházelo proč by skrýval svoje jméno, k ničemu by mu to nebylo. Byl to zajímaví pes.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Tue May 15, 2018 6:11 am
/Tábor/
Jack už mi neodpověděla, ale to jsem právě teď vůbec nebral v potaz, neoznačoval jsem to za nic důležitého. Právě teď jsem měl jiné priority, zvlášť, když mě v čenichu už nějakou dobu šimral pach nepříjemně cizí vlčky, která se pravděpodobně opravdu blížila (Alweena) a to mě příliš neuspokojovalo. Hlavu jsem opět sklonil, ale tentokráte se tento cizí pach mísil s pachem příjemně známým. Můj čenich se roztáhl do něčeho, co by se jednoduše dalo přirovnat k chabému vlčímu úsměvu. Zdvihl jsem ocas a lehce s ním pohupoval do strany. Poznal jsem přítomnost lištičky, poznal jsem že jde o Ahriu. ,,Ahoj Ahri... já myslím, že by v tom neměl být problém. Zeptej se tady Keirana... je to můj bráška, je hodný a o těchto věcech toho ví opravdu hodně," hlavou jsem kývl k bratrovi (Keiran), který právě pasoval tři další vlky na Kappy. Potěšilo mě to, ale stejně jsem těm dvěma rozhádaným nějak nevěřil.
Sponsored content

Příběh smečky Stříbrného fénixe III. - Stránka 2 Empty Re: Příběh smečky Stříbrného fénixe III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru