Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Rangers-Zácvik hraničiarov smečky Elloris

za Tue Jun 12, 2018 3:53 pm
//: Toto mám založené pod súhlasom Jessie, Ďakujem za pochopenie
~ Ano, potvrzuji ~Jess
RANGERS
Zácvik hraničiarov svorky  Elloris

-----
Hraničiarov dlhé roky nebolo potreba, pretože všetko bolo v absolútnom pokoji a poriadku. Až do odsudných dní nikto nepremýšľaľ nad hranicami, nemusí byť však všetko stratené. Na Niwatské územie pred istým časom pricestoval hraničiar, áno hraničiar v tmavom plášti so strieborným pohľadom a mečom na boku-Aragorn. Mlčky vykonával svoju povinnosť, nestál o mnoho. Po posledných dňoch bolo potrebné zvýšiť stráženie hraníc a Aragorn je jeden na dlhé míle hraníc, po rozpade svorky Ishimura si jej územie zabrala svorka Zeiss a Aragorn privolil a zopár vlkov prijal do učenia, je rozhodnutý predávať svoje skúsenosti ďalej.
Budúci hraničiari
Dix de Mal
Haymitch Fireshadow Killer
Mitril Ayvi Telcontar
Rowenn Fireshadow Killer
ÚVODNÝ POST
Pohraničie
Čakal som na tých, ktorý by mohli byť potencionálnymi hraničiarmi, zvedavý, kto dorazí. Približne som vedel aká spoločnosť sa tu zíde, ale radšej sa nechať prekvapiť. Mlčal som  môj pohľad bol venovaný Západu slnka, stál som a meč mi visel na boku, na hlave som mal kapucňu a uvažoval som, vyčkával a dával si myšlienky dohromady, chcelo by to tréningy vytrvalosti a podobne, veď uvidíme kto tam tom ako je a spoločne zapracujeme. ,,Myslím, že príde samá mládež." zabrblal Balrog, ale ignoroval som ho. Bol som pripravený prijať túto výzvu. Orfeon a Jessie ma poverili úlohou a bol som pripravený si ju vziať za svoju povinnosť. Už prichádzajú, ucítil som ich skôr, ako som ich zazrel, čakal som na nich. Pripravený.
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek

Re: Rangers-Zácvik hraničiarov smečky Elloris

za Tue Jun 12, 2018 4:07 pm
Haymitch Fireshadow 
Bylo, nebylo, dobrá delta si kráčela krajinou. Pojednou měla cíl a směr. Tento vlk, syn bývalých alf, se chtěl stát hraničářem už od útlého věku, a teď měl šanci. Spousta by řekla  že je na to příliš starý, ale Mitche věk nezajímal  on se pořád cítil mladý a to bylo pro něho důležité. Přišel na místo srazu a uviděl tam hraničâře, nemohl určt, zda je starší hraničářem nebo on.,, Zdravím" Pozdravila stejně jako obvykle.
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo

za Tue Jun 12, 2018 6:01 pm
Z malého úkrytu ktorý som si vydlabala aby som mala kde v noci spať, som konečne vystrčila čumák - aby som mohla opäť uvidieť svetlo sveta. Táák, čo budem dnes robiť? Prečo mám pocit, akoby sa zo mňa pomaly stával nočný tvor. Zamyslím sa, no hneď na to som vyskočila z úkrytu a prešla k malému potoku z ktorého som sa napila. V mojom vlastnom odraze, som si upravila ofinu tak, aby mi zakryla moje ľavé oko. Ad jedna z toho, že to vyzeralo cool, a ad dva, nevidela som dobre na to oko - prekážalo by mi to. Po tom, čo som sa natiahla som si spomenula, že mi otec chcel okrem umeniu šermu, predať aj tajomstvo majstrov hraničiarov. Nenamietala som. Pôvodne som chcela byť ochrankyňou Ishimurských alf, ale po tom incidente, som si zvolila inú cestu. Cestu otca. Bola som jeho jediná dcéra, ktorá nezradila a rozhodla sa pokračovať v jeho krokoch. Pomalým krokom som sa preto vydala na pohraničie.
Nemala som pri sebe žiadny meč, tak ako ho nosí stále po svojom boku oco, moje schopnosti mi dovoľovali, že som si ho mohla kedykoľvek vytvoriť a vôbec, ho aj meniť či vylepšovať. Bola som hrdá na svoje schopnosti, no stále boli nepostačujúce. Po nie ani tak dlhej ceste, som konečne spozorovala svojho otca a dákeho vlka.
"Otec," prehovorím a keď zastanem, skloním mierne hlavu, aby som mu ukázala úctu. Predsa, nebol to mojím otcom, ale už aj učiteľom.

Profil postavy

za Tue Jun 12, 2018 6:07 pm
Pohraničie
Onedlho sa začali zchádzať, tí ktorí začuli moje volanie sa blížili tieňmi. Ako prvý naklusal Haymitch, síce nebol úplne najmladší, pribehol vo výbornej kondíci. Pozdravil som ho kývnutím hlavy, netrvalo dlho, aby pribehla aj Mitril, moja dcéra, vedel som, že to urobí, bol som ňov vo vzťahu, otec dcéra, ale teraz o musí byť žiak a majster, zvláštna predstava. ,,Vitajte obaja, ešte chvíľu počkáme kým dorazia ostatný a môžme začať." povedal som na úvod, nechcel som sa príliš zdržovať, ale povedať tých zopár základných inštrukcii by nebolo zlé vysloviť naraz, aby som sa nemusel opakovať. ,,Ostatný zrejme dojdu. Viem žeby mala doraziť Hexy a Rowen. A som zvedavý kto príde ešte." povedal som.
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure

za Wed Jun 13, 2018 12:46 pm
??? ---> podél hranic
byl jsem rád, že můžu pomáhat smečce. Hopsal jsem a poohlížel se po okolí jak jsem šel za mým novým učitelem. Těšil jsem se až pomůžu mojí nové smečce. Po chvíli chůze, jsem konečně uviděl černého vlka, a nějaké další dva u něj. To bude on! Určitě! pomyslel jsem si radostně a rozběhl se za nimi. Jen tak tak jsem ubrzdil přímo před vlčicí (Mitrill), tak abych do ni nenarazil. Pak jsem tedy trochu couvl, aby jsem jí nenarušoval prostor. "Uh, Dobrý den! Mě posílá Orfeon, na tréning za Aragornem, jste to vy že?" usmál jsem se vlídně a lehce se uklonil. už tam byla černá vlčka a druhá tmavá vlčka, s dlouhými vlasy. Těšil jsem se, až je poznám, ale teď na to nebyl čas. Musel jsem dávat pozor na to, co říká náš učitel.

Profil postavy

za Wed Jun 13, 2018 2:17 pm
Zelená je zvláštna farba srsti, pomyslím si, keď do mňa skoro vrazil zeleno sfarbený vlk. Zastal tesne vedľa mňa a hneď na to spravil krok vzad. Pozriem na neho a svojím okom, modrým ako nebo si ho prezriem. Celý šťastný, že sa môže učiť od môjho otca.. Pomyslím si na to, pritom mi to na tvári vyčaruje mierny úsmev. Neprestávam si ho však obzerať, zmiesta sa samozrejme nehnem. Ale, ale, čo to robíš Mitril? Prebehne mi hlavou, chvíľu som nad tým zauvažovala. Tento vlk bol asi jediný ktorého som stretla takmer vo svojom veku, ináč som sa vyhýbala pozornosti. "Áno, si na správnom mieste," uchechtnem sa, pritom spokojne strihnem ouškom. 

//myslím, že iba Mifrilka je tu zatiaľ jediná holka ^^ Very Happy
Počet příspěvků : 374
Datum registrace : 05. 01. 18

Profil postavy

za Wed Jun 13, 2018 3:32 pm
/// chyba v matrixu, Haimitch je kluk?? :0

Všiml jsem si toho, jak si mě tmavá vlčice prohlížela. Její modré oko bylo vidět, i když už zapadalo slunce. Byla podobně stará jako já, možná jen o malinko starší. "Tak to jsem rád!" usmál jsem se na ni vlídně. Poprvé budu zastávat roli ve smečce! Budu k něčemu, nebudu jen přerostlé vlče, co si ještě neudělalo zkoušky! Budu hraničář! radoval jsem se v hlavě. "Já jsem Dix a ty?" řekl jsem, poměrně potichu směrem k vlčici. Zase jsem se na ní usmál, a čekal až odpoví, nebo až se začne něco dít.
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek

za Wed Jun 13, 2018 3:41 pm
Haymitch Fireshadow 
Pohraničí 
Kývl jsem na znamení toho, že ruzomím. Byli tam ještě další dva vlčí, velmi mladý. Já jsem neměl nic proti mladým  rozuměl jsem si s ní a, víc než s strašími. Usmál jsem se a posadil se. Přej čekáme na ostatní, jsem zvědavý na to, kdo přijde. Třeba někdo příbuzný, můj rod byl všude po Niwatu. Teda většina měla k němu přidány rod Killer, který jsem si neprivlastnil. Moc se mi nelíbil. Moc agresivní.

Profil postavy

za Wed Jun 13, 2018 4:04 pm
Prekvapilo ma akým zápalom do toho ide, keď sa mi jeho hlas ozval v mojej hlave. Stále som nevedela riadne ovládať jednu z mojích schopností a to, čítanie myšlienok. Občas som dokázala myšlienku aj poslať, ale to čítanie, bolo komplikované ovládnuť. Dix, zopakujem si jeho meno. Bolo krátke, jednoduché na zapamätanie. "Teší ma," prehovorím, než sa k nemu otočím a labkou si pohladím ofinku. "Volám sa Mitril Avyi," poviem mu svoje meno. Rod som nemusela spomínať, v tomto prípade to nebolo dôležité a rovnako tak, podľa toho ako je sfarbený - podobal sa tomu zelenému gladiatorovi (Dino xD) ktorého som kedysi stretla. "Hm, si podobný jednému zelenému vlkovi z Ishimuri.." poviem s úsmevom. Na chvíľu som sa pozrela na onoho vlka. "A smieme poznať tvoje meno?" opýtam sa. Predsa, boli sme všetci učni môjho otca, boli sme ´spolužiaci´ a mali by sme sa poznať bližšie. No, aj tak.. môj bližší záujem bol hlavne na Dixa. Hold, páčila sa mi jeho srsť.

//metrix je v poriadku Very Happy
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Postavení ve smečce: Omega

za Wed Jun 13, 2018 4:28 pm
Po chvíli se mi distalo odpovědi a já kývl na naznačení tohi, že jsem jí slyšel a usmál se. Huh, hezké jméno, Mitril "Mě taky Mitril" prohodil jsem zdvořile. "To asi bude můj táta! Dino de mal! Byl v Ishimuře než zanikla, teď jsme u fénixe." přikývl jsem Mitril a při její otázce na druhého vlka, jsem se na něj podíval.
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Postavení ve smečce: Omega

za Wed Jun 13, 2018 4:28 pm
*příspěvek za Dix de Mal

Profil postavy

za Thu Jun 14, 2018 12:07 pm
Pohraničie  strana Elloris
Sledoval som ako prichádzajú. Haymitch, Mitril, Dix, myslím že nič neskazím keď začnem. ,,Zišli sme sa tu, za nejakým účelom. Všetci tu dobre viete, čo sa stalo s Ishimurou. Teraz Zeiss susedí s nami. Nedelí nás púšť ani nič iné. Ani na severe ani na juhu." začal som vážne. ,,A preto ste boli vybraní, alebo ste odpovedali na volanie aby ste pomohli chrániť tieto hranice." pokračoval som, stále vážny tón. ,,A sa vás pokúsim naučiť to čo viem. Aby som vedel, ako magickou silou disponujete?" opýtal som sa ich. ,,Mitril ja viem, ty nemusíš odpovedať." povedal som svojej dcére.
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Postavení ve smečce: Delta

za Thu Jun 14, 2018 12:45 pm
Hranice 
,, Mám magii ledu a telekineze, pak asi ještě nějaký jiný schopnosti, ale ty nejsou podstatné. Jinak Ahoj všichni, jsem Haymitch Fireshadow. "Řekl jsem a rovnou i pozdravil. Líbila se mi společnost. Lepší než být sám. Naučit se snad taky něco dokážu, už nejsem tak mladý a pošetilý, ikdyž? No snad se něco přiučím. I přes muj věk, který by asi pro ostatní učitelé byl překážkou. Byl jsem rád, že tady ne.
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie

za Thu Jun 14, 2018 12:53 pm
~Pohraničí smečky Elloris~
Dawano rychlým, ale ne zas tak rychlým klusem pobíhal po hranicích smečky. Jeho úmysl byl najít místo, kde se cvičí hraničáři, naivně doufal, že by ho třeba vzali mezi sebe a on tak mohl být alespoň nějak smečce užitečný, když už nebyl schopný lovit, v hlídání vlčat také neoplýval nějakým talentem a v boji, o tom si mohl jenom nechat znát. Zkrátka byl pro smečku jen přítěž, a to ho deprimovalo.
Dawano by mnohem radši běžel rychleji, ale to by nemohl kontrolovat hranice. A kontrolovat hranice bylo důležité, i když nebyl ještě oficiálně hraničářem. Navíc tím, že kontroloval hranice, se u nich zároveň držel a neztrácel směr.
Po nějaké době, kdy už ho začínaly nepříjemně pálit tlapky, konečně dorazil na místo. Několik desítek metrů před pláckem zastavil, aby se trochu vydýchal, a dál došel krokem. "Zdravím..." Dawano se pokusil o sebevědomý tón, ale zněl spíš nejistě. Nebylo divu. Byl introvert, spousta vlků pohromadě ho znervózňovala a tak soi ještě nezvyknul na přítomnost mnoha bývalých Kirigakurčanů na území, které bylo jeho domovem. "Slyšel jsem, že je tady někde nábor a výcvik nových hraničářů, je to pravda?" Zeptal se pak a otočil se na černého vlka (Aragorn), který vypadal, že to tady vede.

Profil postavy

za Thu Jun 14, 2018 3:32 pm
Pohraničie
Rozhliadol som sa a prikývol na Mitchove slová, mágia ľadu, užitočné. ,,Tvoje schopnosti sú tvojou prednosťou. U hraničiara je dôležitá výdrž a rýchlosť." vysvetľoval som a dvihol som hlavu na nového vlka, ktorý dobehol. Nevedel som určiť odkiaľ je, ale podľa farebných znakov som uvažoval, či nie je synom Hexy. Sledoval som ho. ,,Áno tvoje informácie sú správne." prikývol som a pozrel som sa na vlka, zdalo sa mi, alebo väčšina z nich bola vyššia ako ja? ,,Kto si?" opýtal som sa a počkal som kým odpovie. Mal som v hlave pripravených zopár činností. Oblasti ktoré hraničiar zapája pri svojej činnosti, sú všetky, ale najmä výdrž, rýchlosť a inteligencia, samozrejme užitočná je aj schopnosť brániť sa pred nepriateľmi. pomyslel som si.

Profil postavy

za Thu Jun 14, 2018 4:11 pm
Pohraničie Elloris
Opäť som začula myšlienku Dixa a spokojne som prehodila chvostom. "U fénixa? Hmm, to bude sever Ellorosu, Ello.. jaj, stále to nemám v hlave," tuknem sa labou do hlavy. "Poznám ho hehe, ja a táta sme sa presunuli do Kiri, teraz sme v spoločnej svorke," zazubím sa na Dixa, potom však otec začne rozprávať. Načúvam jeho slovám a prikyvujem. Keď sa opýta na naše schopnosti, už, už som otvárala ústa - než ma zarazil. Vlastne, áno.. nechám, nech to poznajú sami.. hihi. Strihnem ouškom, no potom začne rozprávať vlk, ktorý sa predstavil ako Haymitch. Chcelo to vymyslieť skratku, niečo ľahšie na zapamätanie. Mám to, Hay poprípade Haymi , jo, prečo nie? Mágia ľadu a telekinéza? Uu, čo to je telekinéza.. opýtam sa samú seba, než som začula otcove myšlienky a vskutku som o nich aj uvažovala. Hm, ja mám silu s výdržou asi tak narovnako. Vynikám v rýchlosti.. Pripomeniem si. Na to však pribehne ďalší vlk, ktorý bol určite od nás dosť starší - nemyslím to akoby bol deda, ale o tri roky? Áno, typovala by som, že by mal päť rokov.. Zdá sa, že má rovnaký záujem sa stať hraničiarom ako my.
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

za Thu Jun 14, 2018 6:10 pm
~Pohraničí~
Dawano přikývnul. Chystal se k otázce, jestli by se k hraničářům také mohl přidat, když si zděšeně uvědomil, že to nedokáže. Nedokáže se zeptat na něco takového. "Dawe, Dawe... kéž by ses tak nebál... Pomyslel si. Na vlkovu otázkul už ale odpovědět dokázal. "Jsem Dawano Uchiha de Mal, Kappa Elloriská, bývalá Kappa Stříbrného Fénixe." Řekl a z nejistého ustrašeného vlka se najednou stal vlk hrdý na svou smečku. Hrdě vypjal hruď a jako by povyrostl o možná i několik desítek centimetrů. V tuhle chvíli nebyl nejistý, ne. V tuhle chvíli byl sebevědomým členem smečky.
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary

za Thu Jun 14, 2018 11:15 pm
??? - Pohraničí smečky Elloris
Slepá vlčice zahalená do pláště, který měnil barvu, činil ji tedy méně viditelnou a téže zakrýval její pach, běžela na místo setkání hraničářů. Její sen byl, aby se jednou stala právoplatným hraničářem. Měla všechno důležité, měla i pár zkušeností a její magie ji činila schopnější ve svém "vidění" pomoc tlapek. Samozřejmě to mělo i pár negativ, že každý kdo nad ní proletí, tak si ho nevšimne, ale všechno nemůže býti nejlepší. Když doběhla na místo, tak se na okamžik na její vlčí tváři rozsvítil úsměv, když ucítila synovu přítomnost. Její srdce plesalo radostí, že chce být hraničářem a taky, že stejný osud chce i její příbuzný (Dix), neboť jeho pach byl podobný, jako měl Dino, jako měla její rodina. "Zdravím," vyslovila náhle, když se dostala ke skupině vlků blíže. Někdo, kdo stál zády k ní, si ji nemusel ani všimnout. Hrdě se usmála na svého synka a posadila se. "Elloris? Uniklo mi snad něco?" Nahla hlavu na stranu, tím se ji na uchu zaleskla náušnice hraničáře a zapřemýšlela, proč už není Fénix. Napadl ho taky Zeiss a ona je nová smečka?

Profil postavy

za Fri Jun 15, 2018 8:48 am
Pohraničie
,,Dawano." zapamätal som si jeho meno, zopakujúc ho, zdá sa, že je nás celkom dosť a mohli by sme začať. Zo svorky Strieborného Fénixa, ktorá sa zlúčila s Kirigakure. Bolo to múdre rozhodnutie. pomyslel som si. ,,Myslím, že mohli by sme začať." povedal som a dvihol som hlavu, lebo som uzrel novoprichádzajúcu vlčicu. ,,Ah vitaj Hexy." pozdravil som ju, lebo ju som už raz stretol. ,,Svorky Strieborného Fénixa a Kirigakure sa spojili, aby bola väčšia možnosť brániť sa hrozbám, ktoré hrozia zo Zeiss, v jednote je sila a myslím, že toto bolo dobrým rozhodnutím." vysvetlil som jej. ,,A my sme sa tu zišli, aby som vás naučil sledovať a brániť pohraničie." povedal som. ,,Je čas, sme hraničiari, Taurohtar." vyhlásil som a bol som pripravený začať. ,,Čiže, ak súhlasíte, tak začneme." povedal som nahlas.
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy

za Fri Jun 15, 2018 12:02 pm
Haymitch Fireshadow 
Hranice
,,Ano, můžeme začít. " Řekl jsem  Chtěl jsem se nějak zapojit do konverzace, bohužel nerozuměl tomu, co řeší a tak jsem stále zňuden seděl a čekal jsem až začneme. Přál bych si být o trošínku mladší. Ale přece nebudu senilní dědek  Pořád mám toho hodně předsebou. Nejlepší léta. Co bude první úkol? První trénink? Doufám, že něco zábavného. Něco neobvyklého. Nerad bych trénoval třeba běh  to můžu dělat sám.
Sponsored content

Povolení tohoto fóra: