Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Elloris

+77
Drak Osudu
Emerithy de Mal
Tamara
Narawa
Minor Animus
Angaraw Newt
Kaisa Airgideon
Arfael Virentem
Naiome
Lazarus Cruciosis
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Yllin
Orisea De La Garmadon
Reel Arashi
Rowєnn Killer
Kyurabi Nirakebe
Jack Ian Snart
Hizhori
Vallory
Půlnoc
Bastien Criest
Miroki
Ashmodeus
Omega
Grafity
Nira
Cavalier
Easy
Teebihe
Angelo Amadeo FKA
Eveline FK
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Cäelle
Eito
Telantes
Traure
Tario de Ornet
Richu
Riteru
Catorce
Haske
Isla FK
Dix de Mal
Drak Přírody
Charza MFK
Christopher Criest
Comtessa Aqua
Sapha
Bodka
Kleeia
Ose Arashi FK
Hexy de Mal
Zante
Aaron ,,Azazel"
Destiny Aqua
Mitril Avyi Telcontar
Darkey
Dawano
Aragorn Elessar Telcontar
Haymitch Fireshadow
Maysie
Akirα Rosє dє Glαcє
Hilary
Dino de Mal
Jєssiє
Toshio
Kay Mayen
Akio
Tenebris
Hendrik Criest
Diego [Alfa]
Orfeon Virentem
Asuka de Fëe'neriz
Admin
81 posters
Goto down
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 7:37 am
Les pěti statečných
Když Půlnoc odpovídala Anemon, Azrael se rozhlížel. Už chtěl jít zase na další část průzkumu. Když v tom se mamča zeptala zda se něco neděje. Az se na ni podíval celkem nechápavě. "Co by se mělo dít?" Naklonil hlavičku a poté několikrát zastřihal ušima, než se opět narovnal. "Eerwa pořád říká, že by mě ochránila a já bych chránil sestřičku i brášku." Reagoval na její předchozí slova ještě, než se na Půlnoc pořádně zakoukal. "A teď se můžeme ještě jinde projít? Tady mě to už nebaví..." Zeptal se opatrně a prosebně vrtěl ocáskem.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 7:49 am
Aralský les
Tak dlouho nosil větve a jen na půl ucha poslouchal konverzaci Mirokiho a Asuky, že brzy byl opět hotový. Nakonec Aralský les, jeho rodiště vypadalo v slušném stavu. V tom si Asu všimla pachu jednoho z minulých vlčat co hlídala. Běžela za ním, než se stačil vůbec za ní otočit. Nebyla moc dakeko a tak teď to hodlal nechat tak a využil příležitosti samoty s Mirokim. "Úplně poprvé jsme nevykročili se spravnou tlapkou." Začal a teď už se tvářil mnohem příjemněji, pokud se vůbec tak moc zjizvený vzhled dá nazývat. "Vím, že prožíváš teď těžké období, ale co se vlků co zná celý život týče, má už jenom tebe. Stejně jako já už mám jen svou mámu. Vím jak se cítí a samotnou i určitě nenechám." Snažil se volit správná slova, ale to občas neuměl. Co občas.. Dost často. Heh. K otci chovám nenávist, za to, že nás opustil ještě, než jsme se narodili. Nejdřív zmizela Electra a teď i Alsafi. Mamka je jediná, která mi zůstala tady na Niwatu. Zbytek rodiny- celá smečka putuje za hranicemi. Pomyslel si napůl smutně.
Miroki
Miroki
Počet příspěvků : 562
Datum registrace : 09. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 11:12 am
Aralský les

Snažím se působit šťastný. Bude to tak nejlepší. Nakonec, kdo ví, třeba si ještě někoho najdu. "Jo,"  odpovím Asuce a odnesu poslední větev na hromadu. Pak ale vyběhne se slovy, že cítí jakéhosi Bastiho. Já se posadil a čekal až se vrátí, ale Akio neměl ten samý plán. On využil samoty a začal ke mně mluvit. Jo. To je pravda, přiznám si v myšlenkách a než jsem to stačil říct, vlk pokračoval. Teď určitě vypadal o dost mileji. "To rád slyším. Vidím že tě má opravdu hodně ráda. Já tu také budu. Nejčastěji budu asi v táborech, tam budu užitečný a aspoň se třeba s někým seznámín. A rozhodně vás budu navštěvovat," řeknu s úsměvem když Akio skončí. Určitě to nebyl špatný vlk, byl dokonce vysoce postavený, což je úžasné. I já bych měl usilovat o vyšší postavení.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 2:40 pm
Aralsky les: 
Usmala jsem se na něj: ,, Děkuji, moc ráda si vezmu." Řeknu a společně s ním se na jím. Pak si k němu sednu a prohlednu si ho: ,, Strašně rychle si vyrostl. Už si skoro dospělý." Řeknu s menším povzdechem, ale pak se zase usmeji: ,, Doufám, že tentokrát už neusnes. Máme ještě nějaké věci, které musíme dohnat." Řeknu a lehce do něj strcim tlapou. Pak se zvednu: ,, A teď pojď. Půjdeme za Akiem. Určitě tě rád uvidí." Řeknu mile a vrátím se do části lesa, kde jsem nechala Akia s Mirokim: ,, Akio, podivej koho vedu!" Zavolam a dojdu k nim. Vypadalo to, že jsem je vyrušila z rozhovoru: ,, Nemám vás ještě chvíli nechat o samotě?" Zeptam se. Nerada bych jim dělala další ocas, když si tu tak hezky povídali.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 4:26 pm
Les pěti statečných
Ane jen kývla na maminčinu odpověď, ale přesto si stále myslela svoje. Prostě byla přesvědčená, že jim tatínka ukradlo to vlče. Nějakou chvilku jen zamyšleně hleděla na tlapky a nezaslechla tak Azovu poznámku ohledně jeho patrona. Už jí to tu také nebavilo. Vzhlédla, aby zjistila jestli se kolem ni nachází něco zajímavého, ale nenašla nic. Nic, co by upoutalo její pozornost. "Jo, taky bych šla ještě někam," broukla a rozešla se náhodným směrem. Ani se neohlížela, jestli jí někdo následuje, prostě si šla najít zábavu buď sama nebo s rodinou.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Fri Sep 07, 2018 8:55 pm
Hato Gája
Rohaté skály:
Narovnal jsem se a ohlédl se na otce se sestrou: ,, Proč nic neříkají? " Když ani po další chvíli nic neříkají, začne ve mě růst vztek: ,, Proč mlci!?" Křiknu v myšlenkách a zatnu zuby. Cítil jsem, že chci pryč. Někam, kde bude víc vlků a možnost se porovnávat! Pohlednu sestře do očí: ,, Jednou se pro tebe vrátím." Slibim ji a rozbehnu se, kam mě nohy nesou.

Rohaté skály - hranice Elloris
Běžel jsem dlouho a bez přestávky. Hnal mě vztek a pocit beznaděje, který pomalu ustupoval. Zastavil jsem se až tehdy, když se pach domova mísil s neznámým. Nohy se mi podlomily a já se svalil na zem: ,, Potřebuji si aspoň na chvíli odpočinout." Po myslím si a stále ještě udýchaným položím hlavu na zem.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 08, 2018 9:51 am
Jižní Tábor -> Hranice
Mladý polodémon se probudil. Ani nevěděl jak dlouho prospal a už vůbec ne, jak proč usnul v Táboře. Ale teď byl odpočinutý a zase plný nových sil. Nikdo okolo něj už nebyl a on se vlastně probudil z pocitem, že je oficiálním léčitelem smečky. Vzpomněl si na slova Hilary o tom, že by neměl riskovat svůj život, že v té chvíli má myslet i na svou rodinu, která jej může ztratit. Protáhl se a šel se projít. Mohutné tlapy jej vedli k hranicím. Tam cítil velmi známí pach. Zavrčení se procedilo mezi zaťatými tesáky. Ale přesto byl ten pach trošku jiný.. a mladší. Okamžitě se vydal za tím pachem a po chvíli spatřil vlče. Jeho přesná kopie. ''Ztratil ses, synu Demona?'' Zeptal se, svým typický milým hlasem a švihl svými dvěma ocasy. Nemůže ho přece soudit, hned. Přímo Demon to nebyl. Ale.. Co když Demon riskuje život vlastního syna na to, aby se tu k nim dostal a dával mu informace? To by měl co do činění s Diegem. Stál v dominantním postoji a svýma dvoubarevnýma očima jej sledoval. Neutekl by mu ani kdyby chtěl.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 08, 2018 1:18 pm
/Les pěti statečných -> Ptačí louka

"Moment. Jaká Eerwa?" Zeptám se, nikoho takového neznám. Azraela a Anemon to tu už ale nebaví. Samozřejmě, že je to tu nebaví. Pomyslím si. Za svůj život viděli jen doupě a les. Můžeme se podívat po území. Napadne mě. "Tak dobrá. Pojďte. I ty Arfaele, pokud chceš, pokud nechceš, vrať se do doupěte." Řeknu a vydám se lesem na louku za ním. Lesem prosvítá hodně světla, ale nyní si všimnu, že tady není tolik života jako jindy. Normálně je slyšet spousta ptáků. Někam mě to ale nezaráží. Konečně se stromy rozestoupí, les skončí a já vejdu na louku. "Tohle je ptačí louka." Řeknu vlčátkům, když za mnou dojdou.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 08, 2018 1:34 pm
Hato Gája


Hranice: 
Popadnul jsem dech, ale pořád jsem nevstaval. Přemýšlel jsem, co teď budu dělat, jsem daleko od ,,domova" a tohle je neznámé území. Z myšlenek mě vytrhl neznámí hlas, který zněl podezřele mile. Vyskocil jsem na nohy, rovnou do obranné pozice a zdravým okem hledal majitele hlasu. Pohledem jsem se zastavil na hodně velkém vlkovi s rohama. Trochu jsem strnul, protože někoho takhle velkého vidím poprvé: ,, Jak proti tomuhle se budu bránit?!" Ptam se sám sebe v duchu a přemýšlím, co mu odpovim: ,, Ne. Já...sem šel záměrně. " Řeknu a z hlasu mi je slyšet nedůvěra. Udělám krok vzad, abycb mezi námi vytvořil větší odstup, ale stále ho sledoval a byl připraven se bránit, kdyby po mě chňapnul.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 08, 2018 1:55 pm
Južný Tábor-Pohraničie
Často som upadal do spánku, bolo mi to nepríjemné, upadať do bezvedomia a preberať sa, nevediac kde som a čo som. Otvoril som strieborné oči a strihol ušami, postavil som sa na nohy. Bol som trochu pochudnutý, ale to nevadilo. ,,Dobré ránko šípová ruženka." zadunel mi v mysli môj cynický patrón, Balrog, obrovská plamenná príšera, s dymovými krídlami, z ktorého sálalo príjemné teplo. Dobré ránko Balrog. pozdravil som patróna. Môžeš ma odpraviť na pohraničie, Ďakujem. požiadal som ho a Balrog sa s oparom dymu a sadzí zhmotnil, ozajstná beštia, pohýbal ťažkou hlavou na mohutnom krku a ja som mu zľahka vybehol po labe, na jeho krk, kde som sa pohodlne usadil. Patrón mávol krídlami a vzniesli sme sa do vzduchu. Preleteli sme územie. A ocitol som sa na Hraniciach. Zliezol som z Balroga, keď sme pristáli a on sa stratil a usadil sa v mojej hlave. Bol to dobrý patrón, mal som ho rád.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Sat Sep 08, 2018 2:03 pm
Južný Tábor
Ozýva sa štebot vtákov, cítim teplé slnečné lúče, cítim... Hýbem sa, nadychujem sa a cítim, že sa preberám. Tenebris mi uniká, akoby som sa pokúšal chytiť dážď. Zazubí sa vo vlčom úškrne a rýchlym skokom mizne medzi stromami ako duch. Márne som sa ju snažil chytiť. Tu i tam ku mne priskočila, potiahla za srsť a potom zas a zas, hrala sa so mnou, potom mi dovolila aby som ju chytil. Boli sme spolu šťastný, liapali sme sa po sebe, obhrýzali si uši, drgali do seba, naše kožuchy sa kúpali v slnečných lúčoch a potom. Akoby mi mizla pred očami, ostala len spomienka, tá hrejivá spomienka v mojom srdci pre ktorú musím žiť. Žiť... Žiť... Žiť. S trhnutím som sa prebral, bol to tak živý sen. Zhlboka som sa nadýchol, zisťujúc že som v Južno Tábore, v tom sne to bolo dokonalé, mal som ju, miloval som ju, mal som svorku, ale teraz je všetko preč. Vyvrheľ, bastard, tulák... Aj horšie mená som počul. Ale zradca, slaboch, darebák... Bolo toho mnoho, mohli ma ponížiť ale nemohli ma zlomiť. Nezlomil som sa, keď mi matka zomrela, keď, keď... Bože toľko som za tých deväť rokov zažil. Tenebris, musím pre ňu žiť. Strihol som ušami. Postavil som sa a rozhliadol som sa po okolí.

-------

https://smeckavlku.forumczech.com/viewtopic.forum?t=743
Sponsored content

Příběh smečky Elloris - Stránka 50 Empty Re: Příběh smečky Elloris

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru