Share
Goto down
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 47
Datum registrace : 31. 10. 16
Zobrazit informace o autorovi

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Tue Nov 01, 2016 6:10 pm

Patří sem:
Dotazy na věci, na které Vám neodpověděly stránky, ani hráči si s nimi nevědí rady a nebo je potřeba je prokonzultovat s administrátory.

Upomínky na vše, co by být mělo, ale není.
Prosím uvědomte si, že i administrátoři jsou pouze lidi, kteří tráví všechen svůj volný čas zvelebováním této RPG hry a věřte, že zapisování odměn z větších akcí je mnohdy velice náročné (rozdává se okolo 1250 dárečků, pokud berete v potaz, že se vám zúčastnilo 50 vlků a každý dostal okolo 25 dárků), proto buďte prosím shovívaví.

Vše, co nezbytně potřebuje co nejrychleji prokonzultovat s někým z administrátorů.
Pokud je to tedy tak urgentní, že to nepočká, než se daný administrátor dostane na Kecačku, aby se to dalo vyřídit tam.

Změny postů sem zapisují ideálně přímo alfy, popřípadě bety. Pokud to sem ovšem chce vkládat vlk, kterému se post mění, ať také vloží i odkaz na příspěvek, ve kterém je jejich post měněn alfou / betou → jméno svého vlka, kterému je post měněn + jaký post má mít.

Žádosti o vynesení rozsudku nad vlčaty. Připiš odkaz na početí a pokud máš již předběžně domluvené nějaké hráče, můžeš se pokusit poprosit o počet vlčat, kterým by měl Drak vdechnout život.

Pár důležitých odkazů:
Nebojte se, nikdo Vás za chybu nebo omyl neukousne, takže se ptejte raději na všechno, než dělat chyby a koledovat si o problémy.

REGISTRACE DO HRY
PRAVIDLA
INFORMACE

Fungování TZ:
Pozor, aby bylo TZ přehledné, je velmi často aktualizováno a promazáváno, proto po podání dotazu buď dejte na vědomí, že jste si odpověď přečetli, nebo jednoduše počítejte s tím, že může být do 24 hodin smazána.

Aktuality:
Omluva - neaktivita
- - -

Změny postů
Lester Majakki - Mrtvý

Rozsudky
- - -

Žádosti
- - -
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Mon Aug 20, 2018 11:10 am
Takže pro jistotu to dám ještě sem...

V posledních dnech se tu šířily dohady ohledně Elitních vlků. Koho že to mezi sebe přijímají, kdo o tom vlastně rozhoduje, atp.
Ještě jednou tedy opakuji, že do Elity bývají přijímáni vlci, kteří buď něco výjimečného dokázali, nebo jsou něčím výjimeční. Nebo alespoň takové vlky jsem se rozhodla přijímat já a dokud do toho budu mít co mluvit, tak se tak pokusím tuto skupinu formovat.
Z toho také (snad) i vyplývá, proč jsem se rozhodla Dina a Richu k Elitním nepřijmout. Ani jeden z nich totiž nezažil ani nevykonal něco, čím by se lišil od ostatních vlků. Proto také neplatí tvrzení, které tu padlo, tedy že alfy jsou přijímány automaticky - tak to rozhodně není a (doufám) ani nebude. Stejně tak neplatí, že o tom, kdo se přidá k Elitním vlkům, rozhodují administrátoři. O tom rozhodují pouze Elitní. Proto jsem také anulovala rozhodnutí, ke kterému došli administrátoři. Čímž se Richu i Din omlouvám za vzniklé zmatky.

Dále bych chtěla všem připomenout, aby mi v okamžiku, kdy jejich vlk dovrší 15 let, napsali do tohoto tématu o rozsudek ohledně smrti jejich vlka. Jakmile se tak stane, Drak Osudu určí den, kdy váš vlk zemře. Což může být za den, týden... ale klidně i za rok. Všichni se přeci nedožíváme stejného věku.
Během doby mezi rozsudkem a smrtí má samozřejmě každý vlk šanci vydat se k sídlu Elitních vlků a tam požádat, zda by jej nepřijali mezi sebe. Pokud si je ovšem jistý, že jim má co nabídnout.
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

za Sat Aug 25, 2018 8:34 pm
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘE JSOU OPĚT FUNKČNÍ.
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

za Thu Aug 30, 2018 1:58 pm
Ahoj,
tak koukám, že většinu věcí, čím jsou moji vlci "expení" ani nepoužívají, či neví, že toto vylepšení mají. Co je na tom horší je to, že i já sama ztrácím přehled, co mají a co ne. Začíná mi to trochu lézt krkem, tak se zeptám, jestli by bylo možné, aby jen tak prostě o některou schopnost či možnost přišli. Některé předměty bych předala asi jiné své postavě, jiné by prostě zmizely.
Šlo by to?
Počet příspěvků : 812
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin

za Tue Sep 04, 2018 7:23 pm
Ahojte milášci, chcela by som upovedomiť na svoju zníženú aktivitu na začiatku školského roka september/možno október, niežeby som sa šla učiť nejak ťažko, ale ranné vstávanie je peklo a Yllinka no. Skráťme to. Ďakujem za pochopenie.
Počet příspěvků : 353
Datum registrace : 05. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha

za Thu Sep 13, 2018 8:31 pm
Od 14.9. do 21.9. tu nebudu
Povolení tohoto fóra: