Share
Goto down
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 31. 10. 16
Zobrazit informace o autorovi

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Tue Nov 01, 2016 6:10 pm

Patří sem:
Dotazy na věci, na které Vám neodpověděly stránky, ani hráči si s nimi nevědí rady a nebo je potřeba je prokonzultovat s administrátory.

Upomínky na vše, co by být mělo, ale není.
Prosím uvědomte si, že i administrátoři jsou pouze lidi, kteří tráví všechen svůj volný čas zvelebováním této RPG hry a věřte, že zapisování odměn z větších akcí je mnohdy velice náročné (rozdává se okolo 1250 dárečků, pokud berete v potaz, že se vám zúčastnilo 50 vlků a každý dostal okolo 25 dárků), proto buďte prosím shovívaví.

Vše, co nezbytně potřebuje co nejrychleji prokonzultovat s někým z administrátorů.
Pokud je to tedy tak urgentní, že to nepočká, než se daný administrátor dostane na Kecačku, aby se to dalo vyřídit tam.

Změny postů sem zapisují ideálně přímo alfy, popřípadě bety. Pokud to sem ovšem chce vkládat vlk, kterému se post mění, ať také vloží i odkaz na příspěvek, ve kterém je jejich post měněn alfou / betou → jméno svého vlka, kterému je post měněn + jaký post má mít.

Žádosti o vynesení rozsudku nad vlčaty. Připiš odkaz na početí a pokud máš již předběžně domluvené nějaké hráče, můžeš se pokusit poprosit o počet vlčat, kterým by měl Drak vdechnout život.

Pár důležitých odkazů:
Nebojte se, nikdo Vás za chybu nebo omyl neukousne, takže se ptejte raději na všechno, než dělat chyby a koledovat si o problémy.

REGISTRACE DO HRY
PRAVIDLA
INFORMACE

Fungování TZ:
Pozor, aby bylo TZ přehledné, je velmi často aktualizováno a promazáváno, proto po podání dotazu buď dejte na vědomí, že jste si odpověď přečetli, nebo jednoduše počítejte s tím, že může být do 24 hodin smazána.

Aktuality:

Omluva - neaktivita
Gwen: 23. 6. - 1. 8. (povolení hrát za postavy uděleno Niře)
Argdem Telconar: 30. 6. - 21. 7.
Maysie: 1. 7. - 31. 7.
Dino: 5. 7. - 24. 7.
Sapha: 7. 7. - 21. 7.
Yllin: snížená aktivita na neurčito

Změny postů
Lester Majakki - Mrtvý

Rozsudky
- - -

Žádosti
- - -

!!UPOZORŇUJI NA PRAVIDLA, KTERÁ MNOHO HRÁČŮ PORUŠUJE, PŘIČEMŽ ADMINISTRÁTOŘI TYTO PŘESTUPKY NEBUDOU DÁLE TOLEROVAT!!

1. Nemáte-li pro nákup v obchodě dostatečné množství VB, komentář bude bez jakéhokoli upozornění smazán. 

2. Dokud vám VB z akcí, soutěží apod. nebudou připsány, nemůžete za ně nakupovat.

3. "Pokud kupuješ mazlíčka / patrona / bytůstku, je nezbytné rovnou připsat i registraci." tzn. nepřiložíte-li v daném komentáři s nákupem registraci, nákup nebude schválen. 

4. "Darovat předměty nebo VB je také možné – můžeš komukoli dát dar tím, že napíšeš pod Stav účtů, že daruješ to a to tomu a tomu hráči. Ale pozor! Půjčovat a darovat se dají pouze nějaké věci – nelze darovat/půjčit věci nehmotné či věci, které vlk přímo vyhrál, a jsou určené pouze jemu. Znamená to tedy, že pokud máš mazlíčka a máš k němu i komunikaci, darovat můžeš pouze mazlíčka (v realitě také můžeš darovat plyšáka, ale Tvá znalost angličtiny se někomu jen tak nepředá). Předávat se nesmí ani již zaregistrovaný patron, magie, schopnosti a již použité dovednosti. Můžeš ale darovat např. samoplnící misku na vodu nebo pírko pegase (obecně se mohou darovat předměty, úkryty a věci z úkrytů – ve vlastnictví zapsáno jako předměty a úkryt – a schopnosti, u kterých to nelze, stejně jako u magií, Extra magií, Extra magických útoků, Speciálních útoků, Speciálních schopností, Speciálních extra magií)."

5. "Dva týdny poté, co byla samice nakryta samcem, je nezbytné napsat do TZ (Tématu změn) a požádat o rozsudek." - tzn. pokud napíšete dřív než tento časový úsek uběhne, na vaši upomínku nebude reagováno.

~ Sinh
avatar
Počet příspěvků : 2
Datum registrace : 11. 05. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Mon May 28, 2018 7:18 pm
Tak tady je tedy ta registrace. Ten mail moc nepoužívám, jen teď na tu registraci, takže nevadí, že tu je takhle zveřejněný... snad xd


Jméno vlka
Shayde
Druh
Vlk

Pohlaví
Samice

Tvůj email
denda.smailik(zavináč)seznam.cz

Rodina
Rodiče: Cassiopea (♀), Jówa (♂)
Sourozenci: Cossia (♀), Rówa (♂), Echo (♀)

Partner
- - -
Potomstvo
- - -

Magie
Saphirus
Shayde je věrná jakýmkoliv kamenům, které vidíte, malým, velkým, vzácným. Jako jsou safíry. Shay je malého vzrůstu, takže je snadným terčem pro ostatní. Žití s tím jí usnadňuje právě tato magie. Dokáže se s ní teleportovat z místa na místo a ještě ji u toho chrání. Musí na tuto magii vynaložit obrovské úsilí a soustředění - představit si místo, kam chce, jak se chce bránit a další věci, které s tím souvisí.
V první fázi magie se může pouze teleportovat, na vzdálenost jednoho kilometru. Čím delší vzdálenost, tím větší úbytek energie, takže se nemůže teleportovat o jeden kilometr dál a tam se začít s někým rvát. Po použití magie bude unavená a rozlámaná, jako by právě z nějakého boje vylezla. Safíry se zatím ještě neobjevují.
V druhé fázi si už můžete všímat, že je po teleportování více čilá. Nemůže se sice teleportovat dál, jen, pokud potom chce strávit měsíc jako bezmocné novorozené vlče, ale pokud se teleportuje na vzdálenost jednoho kilometru, už s vámi může běhat, sice ne tak dlouho jako normálně, ale může. Také si povšimnete, že se na místě, odkud se teleportuje, objeví pár malinkatých křišťálů a safírků, které prozatím nic neznamenají.
Ve třetí fázi už se může teleportovat dál, ale pokud jde nad kilometr,  znovu jí to ubírá energii, stejně jako ve fázi jedna. Čím dál se teleportuje, tím víc drahých kamenů se na místě, odkud jde, objevuje.
Ve čtvrté fázi už jí stejně jako ve fázi dvě nědělá teleportace nad kilometr problém. Může se teleportovat až pět kilometrů kamkoliv chce. Nemůže se však někam teleportovat, dát si pět minut odpočinek a hned se teleportovat dál. Bylo by to na ní moc přemýšlení a nakonec by z toho mohla mít snad i srdeční zástavu. Čím více energie na teleportaci vynaloží, tím víc drahých kamenů se objeví, teď i na místě, kam se chce teleportovat.
V páté fázi už přichází i obrana. Na místě, odkud se teleportuje, musí vynaložit největší úsilí a dlouho se soustředit, než vůbec někam zmizí. Safíry a další drahé kameny, které jsou pevné a jen tak je někdo nepřekoná, kolem ní utvoří zeď, aby ji během teleportace nikdo nezakousnul. Toto zatím trvá jen na místě, odkud jde, tam, kam se teleportuje je to pro ni stále nebezpečné.
V šesté fázi se už může přesouvat klidně i o padesát kilometrů dál, bez velkého úsilí. To jí totiž ubírá kamenná zeď při teleportaci, která se stále objevuje jen na místě odkud se teleportuje.
V sedmé fázi už se začíná objevovat malá zíďka i na místě, kam se chce teleportovat. Dosahuje však jen k jejímu břichu, takže je k ochraně na nic.
V osmé fázi už umí obě zdi, ale jsou křehčí a téměř ihned se rozpadnout. Vynahrazuje jí to ale fakt, že se nyní může teleportovat na jakoukoliv vzdálenost, ale to by musela znát celou Zemi, aby si přesně představila místo, kam chce a neskončila v oceánu.
V deváté fázi už jsou stěny pevné, takže je plně chráněna a může trénovat teleportaci několikrát za sebou. Ubírá jí to spoustu energie a nedokáže to dělat moc dlouho.
V desáté fázi už je všechno téměř perfektní. Teleportace několikrát za sebou stále ubírá hodně energie, ale dá se to přežít.
A jak se dá tato magie trénovat? Nedá se trénovat tím, že se bude neustále teleportovat. Stačí, když bude stát na místě a představovat si dopodrobna nějaké místo, dokud si nebude myslet, že slyší i zvuky z toho místa nebo cítí pachy. Jako by se tam teleportovala, ale přitom bude stále stát na místě. Je to náročné a těžké, ale s trochou trpělivosti se jí to nakonec podaří.
Může se stát, že ji na těle vyroste nějaký ten safír nebo křyšťál, který do tří dnů zase zmizí.
Povaha

Shayde je těžké popsat několika slovy. Není stejná jako ostatní, ovšem není ani jiná. Shayde se od ostatních liší možná vzhledem, ale povahově je stejná jako každý druhý. Popsat ji jako hodnou, milou a bezstarostnou by bylo lehké, jako zlou, nechápavou a hnusnou taky, ovšem Shayde není ani jedno z toho. Takže nám zbývá jenom neutrální povaha, ale ani taková Shayde není. Tak jaká tedy je? Smíšená, ale ne neutrální. Prostě smíšená. Tak se hezky usaďte a pojďte poznat, jaká Shayde doopravdy je.
Začneme tedy od konce, to znamená zlou stránkou. Shayde je něco mezi bojovníkem a uprchlíkem. Občas se do bojů vrhne po hlavě, občas se zase snaží vyhnout bojům obloukem. Každopádně vždy hraje fér, nikdy si při boji nehraje na vládce světa a vždy dá možnost, aby jí protivník kousl. Ovšem nikdy nenechá bojovníka, aby jí pošpinil srst. Každopádně, na její věk už boje většinou vyhrají ostatní. Zlá stránka ale není jen o bojích, ne? Shayde dokáže lézt na nervy uplně každému, bez jakéhokoliv varování. Má totiž dokonalou trpělivost a dokonalou dovednost dohánět vlky k šílenství. A to především vlčata, kteří nemají ze světa rozum. O vlčata stála jen jednou a dost toho litovala, takže ted už o ně nestojí. A celkově je nemá moc v oblibě, Shayde už rozhodně není pubertačka a vlčata, podle ní, ruší všechen krásný klid. Shayde je také už od přírody velmi hádavá, což jí nepřidává moc na přátelích, ale což.
Tak to tedy byla celkově její zlá stránka, složená ze čtyř věcí – boje, dohánění k šílenství, vlčata a hádání. To samé bude s dobrou stránkou, pouze čtyři, možná pět věcí. Tak jdeme na to!
Shayde je, nehledě na svojí zlou stránku, velmi milá vlčice s dobrým srdcem, určeným hlavně pro ty nejlepší kamarády. Právě ty by nikdy nezradila, vždy by jim pomohla a možná by za ně dala i svůj život, ovšem doufám že se to nestane. Na přátele nečeká, nečeká až k ní přicupitá nějaký vlk, ona přátele vyhledává, vyhledává společnost. Vyhledává ji, protože nesnáší samotu, sice by to mělo patřit do neutrálu, ale je to v dobru, protože Shayde se snaží všelijakým způsobem zapůsobit, aby se z dvou vlků staly přátelé na celý život. Shayde je také velmi upřímná, vždy říká pravdu. I když je to občas špatné říct pravdu, říká jí vždycky, nikdy nedokáže odhadnout kdy se to hodí a kdy ne. Shayde je velmi usměvavá, skoro vždy má na tváři úsměv, který rozzáří každý den.
Tak, to bylo dobro, také složeno ze čtyř věcí – dobré srdce, přátelství na celý život, společnost a upřímnost + nepatrný úsměv. Neutrální stránka bude mít více věcí, o tom není pochyb. Tak jdeme na to!
Shayde je velmi stydlivá vlčice, při prvním setkání nevydává moc slov, ale pak se zase rozmluví a je to s ní skoro až k nevydržení. Je velmi sebejistá, což může pro ostatní znamenat špatnost, ale i dobro. Jelikož už dávno není ta pubertačka, která pořád někde lítala, pořád odpočívá na kameni a rozzlobí jí jen nepatrně šumění stromů. Proto je spíš někde ve skalách, kde se nikdo moc nepotuluje a nejsou tam stromy – ačkoliv nemá ráda samotu. Shayde je velmi citlivá, když jí někdo zradí, i tak mu pomůže. Do hrobu.

Dovednosti
Síla:  20%
Výdrž: 30%
Rychlost: 30%%
Inteligence: 20%

Zajímavosti
Je menší, než ostatní vlčice, asi o jednu hlavu.
Má oproti jiným delší drápy, které po obroušení za pár dní znovu narostou, takže je to nekonečná rutina.
Má velmi hustou srst, takže i přes její velikost na ostatní napoprvé působí jako samec.
Na levé oko vidí do dálky rozmazaně, druhé má v pořádku.

Ostatní
Shayde už tu jednou byla, její znovuzrození mám povolené.
Pokud budu muset registraci opravovat, dejte mi prosím více času, v úterý, ve středu a v pátek nemám na sepisování registrací moc času, navíc teď potřebuju sepsat další tři registrace a informace pro moji hru, takže se za to omlouvám, ale pokud bude nutná oprava, nejspíš mi to chvíli zabere, pokud to teda nebude třeba jen oprava rodiny.

Neschvaluji.
Jelikož se jedná o znovuzrození postavy, její magie i povaha musí zůstat podobná té původní. Jinak řečeno - lze upravit pouze popis, ale tak, aby význam zůstal stejný. Z vody na teleportaci magii opravdu přepsat nelze. ~ Tamara
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 01. 06. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Fri Jun 08, 2018 3:57 pm
Fotka : http://www.imagehosting.cz/images/b6b674oyo.jpg
Jméno : Aminta
Druh : Vlk
Pohlaví : Samice
Email : eliska.ciprova@seznam.cz
Rodina : Otec - Darien, Matka - Cerys; Sestry: Imori, Azriel; Bratři: Lucayon, Echeo
Partner : - - -
Potomstvo : - - -
Magie : Typická vodní magie - schopnost tvarovat vodu podle svých potřeb, dokáže se po styku s vodou rychle uzdravit a pod vodou dokáže dýchat.
Povaha : Aminta není příliš společenský typ. Nerada se nachází ve společnosti cizích vlků, okamžitě tím ztrácí sebevědomí a cítí se nejistě. Ovšem pokud je mezi vlky kteří jsou její dobří přátelé a zná je, cítí se velmi příjemně. Často však bývá sama, má ráda svůj klid a ne příliš vlků pohromadě. Opravdu ji naštvat je skoro nadlidský úkol, ale pokud se to povede, dokáže napáchat opravdové škody.  Dává přednost pomalému a tichému lovu stylem pomalého přibližování se ke kořisti místo okamžitého rychlého útoku. Ráda si hraje se svojí kořistí jako kočka s myší.
Dovednosti : Síla: 10%
Výdrž: 45%
Rychlost: 20%
Inteligence: 25%
Zajímavosti : Nic
Ostatní : Pokud bude s registrací jakýkoliv problém z mojí strany, jsem ochotná ji upravit tak, aby seděla a byla přijmuta. Díky.
Odpoveď na e-maily. -Naiome
avatar
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Fri Jun 08, 2018 9:59 pm
Jméno: Nirawa
Druh: Vlk
Pohlaví: Samice
Email:  (Zatím nejde poslat, je na profilu)

Rodina
Otec: Gerzo
Matka: Lue
Sestry: Lin, Tie
Bratři: Tonor, Kelpie, Kanzu, Teneri

Partner: ---
Potomstvo: ---

Magie: Zvuk
Narawa může vyvolat zvuk vysoké frekvence. Tenhle zvuk začíná poměrně potichu, jako zvuk který je otravný a vyruší vás,  a může ho udržet jen pár sekund. Konči však jako silný zvuk, slyšitelný na dálku, schopný vlka dočasně ohlušit. Při prvních levelech s jedná o otravný zvuk, při kterém se nemůžete soustředit, je to pisklavý zvuk, který slyší jen šelmy, psovité, kočkovité, ale i medvědovité. Tahle schopnost se hodí při obraně, útoku i lovu. Při nízkých levelech se tato schopnost nedá moc ovládat, ve smyslu hlasitostí, a směru. Jak levely nabývají, Narawa je víc schopná schopnost ovládat a udržet ji i v místech kde nestojí (Na dálku), musí tam ale být nějaký hmotný objekt. Zvuk je obzvlášť nebezpečný pro štěňata

Povaha:
Narawa je výbušná, hodně sebestředná vlčice.Její výbušnost se nejvíce projevuje v situacích, kdy se setkává s novými vlky, či když je nucena překonávat dlouhé vzdálenosti sama. I přes její výbušnost a nesnášenlivost seznamování se s novými vlky/psy je velice extrovertní, ovšem jen mezi známými tvářemi. Její sebestřednost je očividná až ve chvíli kdy se dostane do trablí, či ve chvíli kdy má někomu pomoct, v tu chvíli je neochotná a okamžitě se snaží získat to nejlepší pro sebe. Nemá potřebu komukoliv pomoct. Nerada však loví sama, lov v osamotě jí přijde bezúčelný, podle ní je lov ve smečce mnohem účinější a s lepším výsledkem. Lov je jediná situace, kdy Narawa uznává že týmová práce je užitečná.Ve chvíli, kdy se blíže seznámí s nějakým vlkem, je velice extrovertní a ráda si povídá, ale tato záliba končí ve chvíli kdy se do rozhovoru zapojuje více jak pět vlků. V tuto chvíli je Narawa odtažitá a snaží se z diskuze co nejlépe vykroutit.Ve chvíli kdy je vlk lepším přítelem Narawi, tak je velice lehce ovlivnitelná a je velice důvěřivá, díky čemuž se velice často zaplétá do problémů a nepříjemných situací. Nerada se dostává do fyzických či slovních konfliktů s vlky, v tomto ohledu je velice mírumilovná.

Síla: 15%
Výdrž: 20%
Rychlost: 35%
Inteligence: 30%


Zajímavosti: ---
Ostatní: ---

Vzhled:


Obrázek od Traure.
Ví o tom.

Schvaluji. Profil na stránkách bude vytvořen, jakmile se stránky opět uvedou do provozu. ~ Sinh
avatar
Počet příspěvků : 53
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Mon Jun 11, 2018 5:32 pm
Dobrý den,
Mohli byste se mi podívat na registraci mého vlčete?
Děkuji, Asuka.

Jméno:


 • Hato Gája


Pohlaví:


 • Samec


Druh:


 • Vlk


Rodina:


 • Démon ( otec)
 • Rita Gája ( matka )
 • Seely Gája ( sestra )


Povaha:

Hato je velice průbojný vlk, který si stojí za svou pravdou a to ho někdy může zavést do problémů. Je velice tvrdohlavý a problémy řeší po většinou silou. Jednu autoritu, kterou uznává je jeho otec poté matka a sestra má speciální místo. Jeho sestra je pro něj jako druhá část duše, ublížit jí znamená nepříjemný střed s Hatem. Na druhou stranu, pokud budete mít vytrvalost se s ním spřátelit, můžete očekávat silného spojence v době nepohody. Také za zmíňku stojí jeho sklony k sadismu, které se mohou promítnout do lovu nebo do případného boje.

Magie: Znamení štíra

Tato magie se projeví vypadáváním srsti na ocase a zádech, přičemž srst už nedurůstá. Na zádech začne kůže rohovatět až vytvoří krunýř, který je nemožné prokousnout. ) dokáží to pouze vlci se sílou 8 a výš ) Kosti v ocasu se začnou prodlužovat až dosáhne délky těla a poté začne rohovatět. Poté na konci ocasu vytvoří osten, který je zevnitř dutý. Uvnitř ostnu se nachází jedový váček, který se otevře při podnutí ostnem. Jed jako takový nění smrtelný pouze zapříčiní nevolnost a rozmazané vidění. ( trvání po dobu jednoho postu ) Pozor tato magie nepůsobí na vlky léčitele.

1) Mládě:

Začne mu vypadávat srst na zádech a ocase. Kosti v ocasu se pomalu prodlužují, co má za následek nepříjemný pocit. Je hoří manipulace s ocasem.

2) Dospívající:

Kůže, která zbyla po srsti začne rohovatět ( s vetším úsilým se dá prokousnout ) a na ocasu se utvoří osten. Uvnitř ostnu se vytvoří váček, který není ještě aktivní. Manipulace s ocasem se zlepšuje a učí se s ním zacházet.

3) Dospělí:

Zrohovatělá kůže se změní na krunýř, který nelze prokousnout. ( vyjímky jsou vlci se sílou 8 a výše ) Váček v ostnu je schopen produkovat jed a vypustit ho při bodnutí. Manipulace s ocasem je velmi lehká.

Slabá místa:


 • Krk
 • Břicho
 • Končetiny


Dovednosti:


 • Síla: 50
  Inteligence: 18
  Výdrž: 22 
  Rychlost: 10


Zajímavosti:

Hato má pouze jedno oko, s vadou se už narodil a pozdější výcvik ho připravil o něj úplně. Miluje souboje i když se jedná pouze o hru. Stavět se mu do cesty je jako postavit se tanku. Budou z vás placky.

Ostatní:

Hlávní postava – Asuka de Fëe'neriz


https://i64.servimg.com/u/f64/19/83/66/41/sketch10.jpg
Schvaľujem. - Naiome
avatar
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hizhoriiii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Sun Jul 01, 2018 11:44 am
Nejsem si jistá zda mám registraci stále posílat zde, nebo na stránkách. Takže to radši posílám sem....
Jméno: Hizhori
Druh: Vlk
Pohlaví: Samec


Rodina:

Matka: Mielishi
Otec: Ryukenchi
Sourozenci: Nidalee, Zoanell

Partner:
---
Potomstvo: ---

Magie:
Agonita Yasune
Na přání tohoto vlčka se pod vašimi tlapami mohou objevit na první pohled neškodné bílé kvítky. No nedoporučuji se těchto drobných kvítku dotýkat, pokud se jich totiž dotknete, na vaší kůži nanesete speciální druh jedu, který později pronikne do krve a odsud do zbytku vlčího těla. Tento jeden napadá buňky ve vašem těle a způsobuje jejich dočasnou nefunkčnost. Bohužel Hizhori nedokáže ovlivnit kde poputuje nejvíce jedu, to znamená, že pokud svou magii aktivuje ve vašem těle, sám nemůže vědět jaká část bude ochromena, no někdy tento jed nemusí mít vůbec následky. A navíc, tyhle kvítky moc dlouho nevydrží-jelikož nejsou přírodní, tak se rozplynou jako pára nad hrncem. Stačí 3-4 minutky a můžete být v bezpečí, avšak stačí jen jeden letmý dotyk, a jed už je ve vaší krvi. Jako každá magie i tato má své nevýhody. Jednou z hlavních je, že kvítky jsem lehce viditelné, můžete je překročit velmi lehce, navíc-občas i tento jed není dostatečné silný aby vám něco provedlo, k tomuto přidejte fakt že kvítky vydrží na zemi(či jakémkoliv povrchu) maximálně 5 minut a zmizí. A abych nezapomněla, pokud tuto magii Hizhori využije k lovu, kořist bude moci sníst je on a nikdo jiný, jelikož obsahuje jed, který by se z krve kořisti dostal do těla vlka.

Povaha:
Při prvním setkání se tváří mile, ochotně a přátelsky. Opravdu, pokud ho neznáte nějak blíže, můžete si být jistí že se vám pokusí nějak pomoct. No při druhém setkání bych s ním radši ani nemluvila, nestojí to za to. Bude na vás jedovatý, vztahovačný a s čumákem vysoko nahoru. Jistě je to velký rozdíl že? Prvně milý a přátelský, později je z něj namyšlená princeznička, která se vás nedotkne, pokud nemá nějaký důvod. A co by mohl být takový důvod, aby na vás nebyl jedovatý? Nu, asi nic, možná pokud by si s vámi chtěl trošku pohrát a zmást vaší mysl, pokud by si tohle usmyslil, mohlo by se vám dočkat milého chování. Nezáleží zda jste vlk či vlčice, pokud na vás bude milý, měli byste se mít na pozoru. Stačí na momentík podlehnout jeho sladkým kecům, a můžete se opět najít na zemi, mezi jeho tlapami. A pokud by jste měli pocit že k vám něco cítí- rychle na to zapomeňte. Bere vás pouze jako hračku na které si může vybít své temné choutky. K ničemu si nedělá city, protože ví, že vše jednou zmizí, tak jak jeho jediná "ovečka" na kterou si dával záležet víc, než na komkoliv jiném. K vlčatům cítí velký odpor, stejně tak jako ke starším. Je mu u chvostu zda se dotkne vašich citů, nebo zda navede téma, jenž vám není příjemné. Jde mu jen o jeho vlastní dobro, o vlastní pohodlí a o vlastní pocity. Zbytek je mu naprosto ukradený, jako vždy. Nu možná někde hodně, ale hodně hluboko v srdci má nějakou tu jiskru soucitu a lásky, či dokonce nějakého toho rodinného pudu, ale na to bych moc nespoléhala. Jak jsem říkala, na 99,9% mu půjde jen o sebe a o nic jiného. Možná se tak chová, jelikož je vyděšený že ztratí kohokoliv, ke kterému si utvoří citové pouto. Ale kdo ví, možná ho tato prapodivná krajina změní k lepšímu...anebo k horšímu.

Dovednosti:
Síla: 25%
Výdrž:35%
Rychlost: 15%
Inteligence: 25%

Zajímavosti:
Nosí kolem krku a tlapy řetězy- proč? jen tak, protože se mu líbí.
Srnčí lebka kterou nosí na hlavě znázorňuje utrpení- kterou jeho magie může způsobit...

Obrázek:
Schvaluji. ~ Tamara
avatar
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 30. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Tue Jul 10, 2018 9:04 pm
Jméno
Arfael Virentem

Druh
Vlk

Pohlaví
Samec

Rodina
Orfeon Virentem (Otec)
Půlnoc (Matka)

Partner: XXX

Potomstvo: XXX

Magie
Oheň
lvl 1: vzplanutí: Arfael nechá konce své srsti hořet. Takto vytvořený oheň dokáže udržet nepřátele v uctivé vzdálenosti, ale také se dá použít jako ochrana proti mrazu. Level 6 - čas 50 minut.  Level 7 - čas 1 hodinu 15 minut. Level 8 - čas 1 hodina 35 minut. Level 9 - čas 2 hodiny. Level 10 - čas 2 hodiny 30 minut.

lvl 2: Ovládání ohně: Arfael dokáže manipulovat s ohněm a vytvářet ho. Oheň se chová podle jeho vůle.

lvl 3: Fire blink: Arfael se změní na oheň, který dokáže cestovat jak po zemi, tak i létat ve vzduchu. Zranit ho muže magie vody, ledu, vzduchu a ohně stejné úrovně jakou on sám má nebo větší než je jeho. lvl 6 vzdálenost-  200 metrů, čas 1 hodina. lvl 7 - vzdálenost 300 metrů čas, 1 hodina 15 minut. lvl 8 - vzdálenost 400 metrů, čas 1 hodina 30 minut. lvl 9 - vzdálenost 500 metrů, čas 1 hodina 45 minut. lvl 10 - vzdálenost 900 metrů, čas 2 hodiny.

lvl 4: Ohnivý kruh: Arfael vytvoří na daném místě ohnivý kruh. Zranit ho muže magie vody, ledu, vzduchu a ohně stejné úrovně jakou on sám má nebo větší než je jeho. lvl 7 - Průměr 6 metrů. Level 8 - Průměr 7 metrů. Level 9 - Průměr 8 metrů. Level 10 - průměr 9 metrů, výška 2 metrů.

lvl 5: Ohnivé koule: Arfael dokáže z ohně vytvořit ohnivé koule. lvl 6 - Průměr 60 cm. lvl 7 - Průměr 70 cm. lvl 8 - Průměr 80 cm. lvl 9 - průměr 90 cm. lvl 10 - průměr 100 cm

Po lvl 5 se určuje jakou schopnost této magie se naučí a po lvl 10 se jen zvyšuje možnost pro tuto schopnost. ( čas, vzdálenost, výška...)

Povaha
Jsem vlk klidné a přátelské povahy. Pokud mě ale někdo naštve, což dá někdy pořádně zabrat, jsem agresivní a jednám dosti impulzivně. Při boji se spoléhám na své schopnosti ohně, ale nejsem na nich až moc závislý. Když musím, dokážu se dostat z problémů. Někteří by mě označili za slabšího vlka, ale zdání klame. Největší chybou, kterou mí nepřátele dělají, je ta, že mě podceňují. Jsem sice přátelský, ale nevyhledávám společnost. Rád trávím čas sám na klidném místě, kde mě nikdo neruší a neotravuje. Pokud si najdu přátele, jsem jim věrný a vždy dodržím slovo, ale nejvíce sem věrný své rodině, která je pro mě vším. Pokud jí někdo ublíží, nedám si pokoj, dokud ho nenajdu a neoplatím mu to, co provedl mé rodině. Jsem věrný rodině i smečce. Pokud si vztyčím cíl, dělám vše pro to, abych jej dosáhl. K cizincům a k vlkům, kteří se mi nelíbí, od těch si držím odstup dokud je nepoznám pořádně, vůbec jim nevěřím. Ne, že bych podezříval každého, ale radši se ujistím, že mu můžu věřit.

Dovednosti
Síla: 25%
Výdrž: 25 %
Inteligence: 25%
Rychlost: 25%

Schváleno. ~ Tamara
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 69
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Wed Jul 11, 2018 11:08 am
Emerithy de Mal napsal:Mohla bych se zeptat, kde můžu najít na stránkách profil Emerithy? Není členkou žádné smečky (po tom, co Zeiss zničila Ishimuru), ale v tulácích ji nevidím..

Její profil byl pravděpodobně omylem smazán spolu se stránkou její bývalé smečky. Již jsem ji umístila do tuláků, ale na profilu ti přestal fungovat obrázek, tak bych tě chtěla poprosit, abys mi ho dodala.
A pokud má někdo stejný problém jako Emerithy, tak se mi sem napište.
avatar
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Wed Jul 11, 2018 5:40 pm
Jméno: Vallory
E-mail: (nejde odeslat)
Druh: Afgánský chrt
Pohlaví: Samice
Rodina:
Rodiče: Lilliya a Viktor
Sourozenci: Yanna (♀), Nikolai (♂) a Mikhail (♂)
Partner: - - -
Potomstvo: - - -


Magie:
Ticho
Při aktivaci na živou bytost, ji může utišit, tím pádem daná osoba, zvíře, či cokoliv, komu tluče srdce, bude ztišen. Nebude moct vydat ani hlásku, či jakýkoliv jiný zvuk po dobu 30 minut (1. level tlapičky, postupně při růstu tlapek bude doba prodloužena na dalších 30 minut, tudíž 2. level na 60 minut, 3. level na 90 minut, atd.) Schopnost platí i na telepatii, či jakoukoliv jinou komunikaci. Pokud však vlk, či jakýkoliv jiný živočich má inteligenci o 10 procent větší, tak je možné, že se bude účinek zkracovat z 30 minut na 20 minut,  po případě pokud má více jak 30 procent inteligence jak Vallory, tak na něj účinek magie nefunguje vůbec - odolá ji (např. Vlk s inteligencí 60% a Vallory s 30% v boji proti ní vyhrává určitě nepřítel, pokud se teda jedná o boj striktně jenom s magií.) Síla může být však kdykoliv zrušena na povel štěkotu Vallory.

Povaha:
Ve světě existují rozmanité duše, každá od sebe odlišná, jiné naprosto stejné, avšak mezi nimi najdeme ji, ta, co asi ani nedá příliš najevo své emoce, i když tedy dýše, štěká a kouše. Na tváři spočívá jen ten výraz, co svědčí o všem - nezaujatost, zamyšlenost a ne příliš vysoká obliba ve vaší pozornosti. Ve společnosti bývá často tím stínem, co by raději mlčel, než aby si prosadil své slovo. I stromy mají uši, ale Vallory tak též, (přesto že se schová za nimi.) Pokud ji oslovíte, tak se snad by i rozkrojila k tomu, aby všechna ta slova dovršila ke svému počátku a konci v této neuvěřitelně zdlouhavé konverzaci. Ano, mluvit umí, sice tak, že by vás zvládla uspat, ale určitě to stojí za to! Nejčastěji to bude vše směřované na její maličkost a pokud přijde i řada na vás, tak je lepší se tak rozkecat a to o čemkoliv, i blbé počasí ji zvedne náladu párem vadných keců a řečnických otázek. Sice sama o sobě nepřítelem by se Vallory neprosadila, ale určitě si nenechá jen tak po kožichu ťapat několik vlků, psů a čehokoliv jiného. V každém případě si raději nechá odstup, nevěřila by nikomu při prvním pohozením očka a kroucením chvostu, na unáhlené přátelství můžete předem zapomenout, nebo ještě líp si ani na něj raději nevzpomenut.
Na druhou stranu, co si jen získáte důvěru, respekt i tak dobrou vůli se zajímat a rozmýšlet, tak vás s radostí může oslovit jako “bližník”, v její řeči, přítel. Dále si však můžete určit, jestli k osobnosti této feny chcete poznat toho více, co se falší nijak neživí, natož nějakým hněvem či smutkem. Bývá realista, bere vše ze všech stran, perspektiva na danou otázku se musí v každém úmyslu prohlédnout. A ona ji s radostí zkoumá až do hloubek, prohlíží si, co kde je. Zajímá se, až na to, že asi ten výraz napoví opaku, určitě se nenechte tímto ošálit, nebuďte lehkomyslní, milí vlci! Ráda tráví čas ve stínech, nejlépe kde slunce ani nedosáhne, buď se společností a nebo i bez ní, na tom ji ani tak nesejde, prostě chce líně ležet jako leklá ryba. A ještě lepší je to, když si může lehnout a spát, to ji přímo přináší štěstí z nebes. Ve svých toulkách samozřejmě tak též hledá oblibu, ale určitě se někde jednou chce zakořenit, najít si rodinu a přinejmenším domov, kde by si mohla odpočinout na svých tlapkách (hint, hint Niwat.) Moc ze svých domácích vrstevníků nevyčnívá, možná ani vůbec, sice u lidských nohou strávila pár let, ale i to ji omrzelo. U vlků.. nuže, řekněme, že s nimi již měla dost zkušeností i v bližším kontaktu, často v čelisti, tak jako velice zblízka, (face to face.) To si neberte osobně, nedělala to zrovna s oblibou ani láskou. Nic moc jí nedokáže rozpěnit, bývá až příliš klidná, chladná a odtažitá. Drak ji také obdařil odvahou a kuráží se pohánět každou chybou dopředu, napravit to, co bylo zanevřeno, otevřít ty, co potřebují vidět dokořán, nebojí se toho - nedomýšlí následky, jenom konce, jenž mohou být šťastné či nikoliv.
Knihu však tak též nemůžete soudit podle obalu a u Vallory to platí dvojnásob, berte to na vědomí.

Zajímavosti:
☞ Původ: Rusko
☞ Celkově je čistého původu, žádná krev vlka, žádná krev křížence.
☞ Příliš mnoho šedých a černých odstínů se nese na její srsti, málo kdy tam uvidíte bílou.
☞ Na její tváři je pár znaků, co tvoří samu o sobě tváři, jakožto bílá maska s doplněným značením slz a teček, to často bývá zaryté v paměti kohokoliv, kdo ji kdysi potkal.
☞ Avšak i oči má hluboké, jejich barva nese tmavě černou, skoro až obsidiánovou, těžko odhalitelné zorničky se ztrácejí v nekonečné duhovce, co přehodila oponu přes duši.
☞ Plemeno Afgánského chrta se odlišuje na dva typy: Ghazni (horský typ, hojně osrstěn) a Bell-murray, neboli Kalagh (stepní typ, osrstěn řídce.) Vallory se řadí mezi Ghazni.

Dovednosti:
Síla: 26%
Výdrž: 23%
Rychlost: 20%
Inteligence: 31%

Obrázek:


Schvaluji. ~ Tamara
avatar
Počet příspěvků : 92
Datum registrace : 11. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Wed Jul 11, 2018 6:05 pm
Poprosila bych zrušení jakéhokoliv předchozího účtu - Aeonii, aspol., včetně ostatních postav, které byly na tom účtě, děkuji.
Vše smazáno ~Jess
avatar
Počet příspěvků : 62
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

za Wed Jul 11, 2018 8:42 pm
Tak milášci (sorráč za to oslovenie, ale viete aký som magor)
Týmto oznamujem že od piatku 13. (jej aké pekné číslo) do konca budúceho týždňa (neviem presne) budem mimo signál a mimo net na lazoch, dúfam, že to bezomňa prežijete. A teraz čo s mojou hromadou postáv. Fakt sa ospravedlňujem mojim učňom, že za Aragorna nebudem teraz vôbec písať, ako aj za ostatných, ale prosím vás, cvičte bez neho na hraniciach na príbehu, ďakujem. (a ja si to skontrolujem keď sa vrátim). V prípade núdze, ale fakt absolútnej, môžu pohybovať s týmito postavami týto ľudia.
Reel-Maysie (ale on spí, takže to asi nebude potreba)
Northie-Naiome (ale nezahluš ju)
Bodka-Dinny
Aragorn-Haske (poprípade Dinn alebo Jess ako Alfy)
Sauron-Nirča
Ghost- Naiome (rovnako ako v prípade Northie, keďže patrí do Zeiss)
Toshiro-Toho asi netreba riešiť, ten sa postará sám o seba Very Happy (bude znova drychmať)
Ďakujem za pochopenie
                                                                                                     Váš všetkými milovaný Prsteňový maniak Yllin
avatar
Počet příspěvků : 642
Datum registrace : 14. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Ashmodeus
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Yesterday at 1:32 pm
Zdravím, jelikož registrace stále nejdou, tak sem posílám registraci mého druhého charakteru Orisei. Slot na postavu jsem dostala od úžasné Din. Smile
----

Jméno vlka
Orisea De La Garmadon

Druh

Čistokrevný vlk s troškou krve démona.

Pohlaví
Samice
Tvůj email (vyžadováno)
taylor.mistic@gmail.com
Rodina
Matka: Taylor De La Garmadon
Otec: Jméno vlka se bohužel nezná, předpokládá se pouze, že jím je Lucius Fon Hellhound
Sourozenci: Bohužel kvůli nečisté krvi otce, který byl smíchán s démonem se narodila jedině Orisea.
Partner
---

Potomstvo
---

Magie
Duha, tak nádherné slovo. Duha v rámci fyzických hodnot není hmotná, ale Orisea všechny tyhle hodnoty láme. Její magie není nějak speciální, ale také není nějak obyčejná. Dlouho nevěděla jak svojí magii zformulovat, když jí zrovna nechce využívat a tak se spolehla na masky, které dostala od Siriah. Maska jí povolila znovu vyvolat vlka, který se do ní po smrti Kindreda stáhl a dovolila jí jej udělat duhovým, aby symbolizoval její magii. Zatím co ostatní magie slouží k zabijení, tak ta její slouží k obraně. Obsahuje pár prostých útoků. Když do ní onen vlk vletí, tak se na jejích zádech vytvoří křídla z duhy. Všude okolo ní pak jsou duhové hvězdičky. Pokud jednu vyhodí do vzduchu, tak se začnou snášek k zemi. Mají jen zpomalit nepřítele, doopravdy mu nemají nijak ublížit. Oheň který umí pak vytvořit okolo sebe a tím zapálit okolí vůbec nehoří jako klasický oheň. Sice to tak vypadá, ale je to jako by jste na zem položili duhovou maketu ohně. Hoří, ale nepálí. Pouze působí tak jako že tam je a ostatní vlci pokud to nezjistí tak se ho bojí. Jedinou vlastnost reálného ohně co má je to, že umí ozářit okolí. Dále jsou tu paprsky duhy, které z nebe dopadají jako blesky a udělají maximálně modřiny. Celé je to zakončené tím, že pokud chce, tak umí vytvořit z duhy ještě cokoliv co chce. Vše jí bere energii, takže tuhle věc používá spíše když není v boji a chce někoho zastrašit. Však pak je tu pořád stránka Betty Noire. Pokud se opravdu Orisea naštve, všechny její barvy na těle ztmavnou. Ona však umí pouze a stále pracovat s duhou. Jako Betty však ztrácí veškeré útoky co se naučila jako Orisea. Betty má vlastní útoky, které mohou konečně zranit. Zatím co Orisea je strážný anděl, tak je Betty démonem s vlastní chutí zničit všechny co se jí postaví do cesty. Její útoky jsou lehké. Vedle ní se objeví další temný vlk. Něco jako kdyby se Kindredovo vlk zase objevil mimo tělo. Je něco co může útočit společně s Betty, ale jeho tesáky nebolí. Spíše vás jen mate svojí přítomností. Zatím co Betty se spíše spoléhá na vlastní sílu a oklamání, tak může zatím jen zjistit jaký útok je proti vám nejlepší. Jako jediná z těchto dvou stvoření umí před sebou udělat bariéru, kterou nic moc neproletí, ale také se dá po pár úderech prolomit. Vše se dělá z těla onoho vlka. Dokáže jej dokonce vyslat proti vám samotného, ale to jen pokud jste na konci všech sil. Vlk vám totiž prokousne krk místo ní, to však jen se souhlasem hráče. Bez souhlasu hráče vás tento útok jen srazí k zemi. Však nejhlavnějším útokem, který Betty Noire ovládá je kosa stvořená z onoho vlka. Dokáže tím seknout a způsobit vám tím škrábance. Pokud je opravdu hodně naštvaná, tak vám sekanec rozřízne dokonce i maso(I to se souhlasem hráče.) Ovšem že i tahle magie musí fungovat na verzi levlů, jinak by to bylo smrtelné. A jakkoliv se vám Betty zdá sebehorší, tak i na ní je způsob porážky. Přeci jen každý démon se dá zkrotit.
(Magie byla zkoušena i v jejím nejsilnějším podání, nikdy bohužel neuspěla ani "temná" část s větším zraněním vlka než hlubším škrábnutím.)


Povaha

Na jedné straně je Orise a na druhé straně je její temnota. Dva světy co mezi sebou ona může prohodit. Na rozdíl od schizofreniků ona ví, co jako temná osoba dělá a nevadí jí to nějak extra, prostě jen bere v potaz jiné body, prostě se stane temnou jako celé její tělo. Však to není vůbec první, co bych ráda řekla jako slova úvodu. Jde o to, že se tahle vlčice může zdát ještě více komplikovaná hlavně kvůli tomu, že neustále mění svůj názor a nedá se udržet na jednom místě, je to něco jako malé vlče se kterým si život nehrál moc dobře, je to někdo kdo bude bojovat do posledního dechu a hrozně rád se naučí něčemu novému, ona je někdo kdo by položil pro svojí rodinu i život, ona je někdo kdo sjednotil všechny smečky. Nejdříve si však popišme její dobrou stránku. Orisea je vlčice, která je schopná na rozdíl od ostatních vlků se i přes slzy usmát, říct jim to co jí trápí a pak o tom přestat mluvit. Prostě není typ vlčice, která by svému partnerovi musela vyprávět sáhodlouhé eseje o tom, jak se dneska vůbec má, je to spíše někdo komu k vyjádření citů stačí pár slov, ale ty slova v sobě na úkor toho nesou hodně emocí. Proto je občas Orisea smutná, když jí někdo odmítne, proto reaguje tolik přehnaně a má pak chuť na ty vlky vypustit své temno. No ještě že má normální uvažování a ne jako nějaké vlče, protože pak se vždy uklidní a vydýchá si to. Je někdo, kdo do svých slov dá docela dost velkou váhu na to, aby vám dokázala dokázat to, že má prostě pravdu. Taky má geniální řečnická talent, takže většinou dokáže někoho přemluvit na něco, co by se jí mohlo hodit. Vlastně co napsat ještě o její dobré stránce? Nuže ona není někdo, kdo by se uměl žít do ostatních, city jiných jí jsou tak trošku vzdálené, ale i přes to se s nimi snaží mluvit. Když však toho vlka zná trošku déle dokáže myslet jako on a i z jeho nesmyslného vyprávění si dokáže něco seskládat. Spíše se soustředí na to, aby na jejich těle uměla rozpoznat, že se jim něco děje po fyzické stránce, bohužel psychologem se nějak extra neučila, takže s tím má nějaké ty chybičky. Ori je vlčice s dokonalou představivostí jako malé dítě a ráda se jako vlče občas chová, prostě hodí všechny starosti za hlavu a hraje si na to, že je zase jen to malé vlčátko, jako by se tím snažila zakrýt vlastní problémy v životě co tohle všechno přináší. Je to někdo, kdo se moc nestará o svůj zevnějšek spíše než vnitřek, stará se hlavně o to, aby každý vlk v jejím okolí byl šťastný. Pokud před sebou bude mít nějakou překážku, tak jí s odhodláním porazí. Každý konflikt ale co se dá zastavit slovy se tak snaží zastavit. Její radost se snaží dát všem. Jako alfa by byla geniální vůdce, který by se nesnažil ničit ostatní smečky, jen pokud by se je snažili zničit první. V lásce je spíše taková ta osoba, která umí docela dost žárlit, ale partnerovi se docela dost umí oddat. Není to někdo, kdo by se snažil mu lhát. Své pocity umí říct docela dost jasně i gesty, ale pokud se s ní bude něco dít, tak se to nebude dát poznat. Orisea je hlavně typem vlčice, co je trošku introvertní. Spíše se nerada zapojuje a snaží se si držet zlé vlky a konflikty od těla. Však co se týpá Betty tak ta je úplný opak, je to někdo kdo si libuje v konfliktech a je rád, když může někoho rozhádat. Nemá žádný cit pro to, aby někoho nechala a ani nějak extra necítí bolest. Je něco jako malý démon tvořený jen temnem. Nebojí se někomu ublížit.Spíše je ráda, když někoho může mučit a udělat mu ze života utrpení. Není někdo, kdo s vámi bude jednat v rukavičkách, je to spíše někdo, kdo vám na rovinu všechno řekne a nebude mít servítky s tím, že vám to nějak ublíží. Je vysoce temperamentní, když si dojde ke svému cíli, i kdyby měla jít přes mrtvoly. Je jí totálně jedno, když jí budete na kolenou prosit. Ona vám nikdy nedá pokoj, bude se chtít stát vaší noční můrou a bude chtít, aby se jí každý bál. Na Betty je hlavní zajímavostí to, že občas se velice dost zadrhává v mluvě, jako by si nebyla sama sebou jistá, jako by se i do tohohle promítalo její dobré já. Vlastně ano, Orisea umí své temné já velice dobře ovládat, vypouští jí jen když je potřeba a ví, že jako ta hodná vlčice sama nevyhraje. Betty je něco, co se podobá na Venoma. Takový ten temný obal okolo těla Oriseii, který se jí ani nechce pustit, jelikož mu je dobře tam kde je. Někteří, kteří ty dvě nezažili by si mohli říct, že si Orisea jen Betty vymyslela, aby se ochránila před nenáviděním svým okolím, jenže ten kdo je zažil ví, že to opravdu tak není. Když je venku Betty, tak se s Oriseou nedá mluvit, jako by si její tělo převzal někdo jiný, jako u schizofreniků ona nemůže ven, ale může vás slyšet. To ona může stáhnout Betty zpět. Betty je stejně ambiciózní jako její majitelka, stejně cílevědomá a stejně odhodlaná. Jí nestačí říct ne aby přestala, jí se vlk musí uklonit. Sama sebe bere jako královnu, někoho kdo by měl vládnout všem a všemu. Někoho, kdo by si zasloužit vystavit velký pomník a být uctívaný jako bůh. Vlastně je velice lehké odlišit Betty a Oriseu i v normálním těle. Zatím co Betty ví co opravdu chce, tak Orisea někdy váhá i když je cílevědomá. Jak jsem psala, tak naše malá královna je spíše někdo, kdo vám do očí řekne vše, zatím co Orisea má problémy věřit vlkům tak, aby jim řekla vlastní tajemství. Obě jsou vlastně zmatek, zmatek který se nedá zkrotit. Pokud by se někdo ptal, čeho se obě dvě bojí tak je to smrt. Nikdy je nenapadlo proč, ale je to tak. Hlavně mezi jejich zájmy patří zpět a napodobování hlasů ostatních. Dále rády plavou ve vodě a užívají si jakkoliv života. Hvězdné nebe nesmí chybět. Takže snad se s nimi budete chtít setkat a poznáte, že tahle povaha je jen obal okolo toho všeho.

Dovednosti
Síla: 25%
Výdrž: 20%
Rychlost: 20%
Inteligence: 35%


Zajímavosti
-Jméno Betty Noire je původem ze slov bête noire, což v překladu z Francouzštiny znamená černá bestie.
-Orisea je krapítek vyšší oproti ostatním samicím, je to způsobeno jejím rodem.
-Její celé jméno zní Orisea Catherdance Inheritance Winterfell Domia De La Garmadon a Kom De La Marcia, z rodu Věčných lovců a De Star Guardian. Pokud by si někdo přečetl její minulost, tak zjistí že ostatní rody má za zásluhu vůči nim a více jmen má díky tradici Garmadonů. Jména vybírají sourozenci matky.
-Sic se Orisea nikdy s Kindredem z rodu Věčných lovců nesetkala, ale díky svému pobytu u Věčného honu na začátku života zjistila kdo Kindred byl a kdo byl jeho vlk. Proto se později díky daru od Siriah(její tety) rozhodla, že vlka z masek pomocí složitého rituálu, který podstoupila se třemi dalšími vlky s učením druidů, že vlka předělá, aby do něj mohla dát svojí magii a zkrotit tím více to zlo v ní, čili Betty Noire. Vlk se však chová stejně jako za dob Kindreda.


Ostatní
Hlavní postavou je Ashmodeus.

Sponsored content

Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru