Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty [Rowenn & Diego] Nové známosti

Tue Jan 09, 2018 6:36 pm
Účastníci:
Rowenn & Diego de Mayen

Místo / Čas / Počasí:
Hranice Kirigakure×Ishimury / Dopoledne / Jako na příběhu

Děj:
Neurčen

Začneš? c:
Já vím, že jo c:<
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Tue Jan 09, 2018 6:41 pm
/co mi zbývá xd
Vždy za Diega
Jako vždy a opět se neúčelně loudal územím a přemýšlel co dělat, když jeho milovaná spala. Tentokrát ani otec na něj neměl nic přichystané, tudíž dnešní den se nestal ani cvičným panákem na jeho techniky. Když obcházel zrovna hranice ucítil jakýsi pach a tak se po něm vydal, však zastavil se těsně před hranicemi do Kirigakure a očekával zda někdo z mlhavého území vyjde, či se vůbec někdo objeví.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Sun Jan 28, 2018 7:34 pm
Osobnost Enny
Krajina se zelenala, vše okolo kvetlo a probouzelo se k životu, tlapky se příjemně bořily do měkké země, tenké paprsky slunce dodávaly místy třpyt zbylým sněhovým pláckům a já kráčela s duší té hodné vlčice napříč územím. Cesta mě dovedla až k hranicím, hranicím Ishimury. Ze všech stran se k mému čumáku přihnaly cizí pachy. Ale jeden z mnoha se zdál býti tak blízko. A náhle jsem nedaleko zahlédla tmavou siluetu vlka. Namířila jsem si to opatrným krokem rovnou k němu. Stál tam zvláštně zabarvený vlk s rohy, bezpochyby člen Ishimury. Zastavila jsem se a udiveně si ho z dáli prohlížela. Pak jsem udělala jeden nejistý krok zpátky. Nemohla jsem vědět, jak se ke mě vlk bude chovat, zda-li je vůbec bezpečné přibližovat se k němu. Nejspíš bych se vůbec neměla potulovat tady v okolí hranic.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Sun Jan 28, 2018 7:57 pm
Sledoval hranice a nakonec si povzdechnul a myslel si, že už se nikdo neobjeví, však zdání se zdálo klamné. Do jeho čumáku vešel pach, přibližně stejně staré vlčice (ne? xD). Po chvíli ji i spatřil. Měla zvláštní barvy a byla cítit Kirigakure. Usmál jsem se na ni, když zase couvla. Asi si jim nebyla jistá. Nevypadal možná na první pohled tak mile, jako byl. "Zdravím." Pověděl tím nejlaskavějším hlasem, jakým uměl a nezněl ani trošku hraně, právě naopak.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Sun Jan 28, 2018 8:26 pm
Než jsem se nadála, vlk byl u mě. Udělala jsem ještě jeden nejistý krůček vzad, však po jeho pozdravení jsem zase udělala již o něco jistější krok vpřed. Jeho zlatavé rohy mě poněkud děsily, ale zároveň fascinovaly. Navíc jeho hlas byl tak laskavý, až mi z toho přejel mráz po zádech. Měla jsem možná pochyby o tom, zda-li to není jen nějaká přetvářka, ale on působil opravdu upřímně. Tak buď je opravdu tak laskavý, nebo je to výjmečně dobrý herec, pomyslela jsem si a přeměřila si vlka pohledem. "Zdravím..." , odpověděla jsem milým stydlivým hláskem.
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Wed Jan 31, 2018 2:06 pm
Asi nečekala, že potká někoho, jako je on. Nebo jinak si vlastně její chování vysvětlit nedokázal. Ale když se podíváme zpětně, Diego byl takový jako vlče. "Dopolední procházka?" Pozvedl obočí a znovu se usmál, přičemž zamával oběma ocásky. "Ach, kde jsou způsoby." Zachechtal se. "Jmenuji se Diego Mayen. Gamma Ishimurská." Představil se a jako 'gentleman' sklonil hlavu a udělal, jako že tu úklonu co udělají lidští muži, ženám.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Sat Feb 03, 2018 7:38 pm
Schovávala jsem svou tvář za černočervenou ofinou, ovšem ta nebyla tak bojácná a stydlivá, jak by se na první pohled zdálo. "Uhm" , pokývala jsem souhlasně hlavou. Všimla jsem si jeho dvou ocasů. Ah, tento vlk je opravdu zvláštní. "Těší mě, já jsem Enny" , představila jsem se krátce s milým a přátelským úsměvem. Gamma Ishimurská, zaznělo mi v hlavě. Dojde někdy na to, abych se mohla také takhle představit? Být... někým. Diego se představil opravdu jako gentleman a dokonce přede mnou sklonil i hlavu, což mě překvapilo. "Ah, to není nutné" , pousmála jsem se polichoceně.
Sponsored content

Diego - [Rowenn & Diego] Nové známosti Empty Re: [Rowenn & Diego] Nové známosti

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru