Odkaz na pokračování akce: Klik

Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 12:43 pm
SPIRIT
~Tábor~

"Darthe, co kdybys zkusil jít s Lyerem? Ulovte co chcete, ale zkuste spolupracovat, ano?" Věděla jsem, že umění spolupracovat je hodně důležitá vlastnost, zvlášť když jste ve smečce.
Zadívám se do země. "Co přesně? Brzy budou volby. Kdo ví, jak dopadnou," poznamenala jsem a usmála se.
avatar
Počet příspěvků : 31
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grancer
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 1:21 pm
Batawská s.ř. --) L. Niwatských srn --) Bobří m.
Poté co jsem zjistil že si břicho zřejmě nenaplním jsem se rozhodl hledat vzdejší tábor, káždá smečka by měla mít tábor nebo snad ne? Rozběhl jsem se zamával křídly a vzlétl. Super pocit být zase ve vzduchu. Brzo se podemnou tráva změnila v hustý les. Kochal jsem se krásou okolí ale neuvědomil si že musím dávat pozor na cestu. Letěl jsem přímo do stromu, do kterého jsem vrazil a začal padat. ,,Pomooc!" Bylo jasné že zakřičím. Padám z velké výšky velkou rychlostí, přežil by to jen vlk s křídly, počkat já mám křídla. Roztáhnu křídla a ic nedělám jen plachtím dolů, ačkoliv to bylo už jen pár metrů. ,,Měl bych si dávat věčí pozor." Chtěl jsem si odpočinout jenže bych si musel najít dobré místo a na to není čas. Šel jsem chůzí ani nevím kam, nakonec jsem došel na mýtinu. Naklonil hlavu a zasmál se. Nesmím si jít odpočinout, nebo bych měl? Zase se ve mě probudila povaha kdy nevím jak se chovat. Nakonec jsem se rozhodl že nad tím nebudu přemýšlet všiml jsem si místa kde rostl mech a tam jsem se uvelebil. Usnul jsem.
avatar
Počet příspěvků : 110
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asper
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 3:30 pm
Tábor
Pohledem doprovodil vlka ze svého zorného pole a následně se otočil na vlčici před ním. To co mu oznámila ho docela dost překvapilo a šokovalo. Několikrát zmateně zamrkal. "Volby?" Zopakoval jako kdyby přeslechl. Ještě si něco zabroukal pod vousy a pohlédl Spirit do očí. "Tak tedy, postoupit v hierarchii než bude pozdě." Pohodil hlavou. "Nemáš v záloze ještě nějaký úkol?" Natočil hlavu tázavě na stranu.
avatar
Počet příspěvků : 698
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur Von Fire Misty
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 4:11 pm
TS - Tábor
,,Tak pojďme! Uvidíme co se děje v Táboře. Třeba nás přijmou!" broukl nadšeně a drcl do Hexy tlapou. ,,Pojď ať to stihneme!" křikl a rozběhl se opatrně dolů. Vítr mi pročechrával srst musel uznat že to bylo příjemné. Jakmile se ocitl pod skalami zaštěkal a rozběhl se zpět k Táboru. Cestou přemýšlel co by možná po něm Alfa chtěla jako úkol. V Táboře se uklidnil a zatvářil se jako vždy. Došel až k Alfě. Trochu se mu třásl hlas, ale snažil se uklidnit. ,,Dobrý den Alfo!" pozdravil s posvátnou úctou v hlase.
avatar
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Aiko Aubree Silver
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 4:37 pm
Za hranicemi -> Les Niwatských Srn -> Bobří m.

Vlčice mi dlouho neodpovídala. Nejspíš neměla sebemenší chuť se s nikým vybavovat. Eh...to je jedno... Otočila jsem se s lehkým máchnutím ocasu a poklusem zamířila zpět do Ishimury. Domů? Ano domů. Líbí se mi, nazývat takové místo svým domovem. Ta myšlenka mi dělala dobře a než jsem se nadála, přešla jsem do lesa který mi byl už  dobře známý. Něco jsem zaslechnla, zastavila jsem se a rozhlížela kolem. "Pokud chceš nový post, přijď"? Zopakovala jsem tiše čast vytí které se rozléhalo celým územím. Je pravda, že lepší místo není špatná představa. Ve smečce jsem ale nebyla až tak dlouho a tak jsem byla vděčná i za svou pozici kappy. Víc než to mě lákalo poznat alfu, nikdy jsem ji neviděla. Možná se přece jen stavím v táboře.  pootočila jsem lehce hlavou a nad ní mi proletěl vlk. Nejspíš si mě nevšiml. Pohodila jsem hlavou a už pomalejším tempem pokračovala. Po chvíli chůze jsem došla na mýtinu, a světe div se - byl tam zas. Vypadalo to, že spal. Přišla jsem o něco blíž a prohlížela si ho. Nebyl zdejší. Jeho pach nebyl jako nikoho zdejšího a navíc jsem ho tu nikdy neviděla. Přemýšlela jsem, jestli ho mám probudit a trochu vyslechnout. Chvíli počkám, pak se uvidí.
avatar
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 4:42 pm
Hexy se Mal
TS - Tábor
Přikývla jsem šťastně. Já jsem tak neskutečně šťastná. Pomyslím si, ale vím , že budu šťastnější až budu ve smečce. Snad se to povede a alfa mě nevyžene jak si může slepá myslet, že ji přijme. Toho jsem se bála, ale nedávali jsem to na jevo. "Jasně." Vykřikla jsem a vydala se za nim. Použila jsem magii, aby to se mnou nedopadlo katastrofálně. Trochu mě to vyčerpali, ale šetřili jsem si sílu na úkol. Určitě dostaneme úkol. Říkala mi o tom Zhia. Prolítne mi hlavou vzpomínka na rozhovor se starší sestrou. Když jsme byli pod skálu, tak jsem se rozběhla za Sanitem. V táboře jsem zpomalila a šla chůzí. Před alfou jsem se poklonila. "Zdravím Alfo. Mé jméno je Hexy se Mal. Mohla bych poprosit o úkol a přijetí do smečky?" Pozdravila jsem, představila jsem se, hrdě zdůraznila rod a zeptala se na to nejdůležitější. Co když mě nepřijme, protože jsem slepá? Napadlo mě zase to samé a čekala jsem, že řekne,abych šla pryč, že tu mrzáky nechtějí.
avatar
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 4:47 pm
Les Niwatských srn
,,Vážně ??" zvedl jsem hlavu, Znělo to jako zajímavě tajemné místo. Studánka, ze které když se napiješ tak se nemůžeš přestat smát ?? Toužil jsem se na ono místo podívat a studánku pořádně prozkoumat. ,,Rád se tam s tebou někdy vydám." narovnal jsem ouška, aby zachytila každý přicházející zvuk. I přesto, jak málo energie jsem měl, jsem dokázal vést celkem slušnou konverzaci. Únava se prozatím držela zpátky. Zvedl jsem hlavu k hvězdné obloze. Miloval jsem tenhle pohled. Hvězdy za jasné noci bylo to nejhezčí. Vždy jsem jen tak sedával a vymýšlel, co jsou zač. Z každé takové zábavy vznikl vždy jiný příběh. Snad jediná věc, co mě fascinuje více než hvězdy, je měsíc. Velká, bílá příšera visící na obloze. I o ní jsem vymyslel nespočet hloupých příběhů. ,,Všechno mě to naučila buď matka, nebo jsem se vyptával jejího patrona." řekl jsem stále zasněný do hvězd. ,,Abych řekl pravdu, dost se o ní bojím. Už na ní doléhá stáří a smečka..." odmlčel jsem se. Nechtěl jsem na matčinu smrt ani pomyslet, natož pak na to, co bude se smečkou. Trošku mě to pomyšlení děsilo. Líbí se mi, jak to je teď. Nechci nic měnit. ,,Promiň, že tě tímhle zatěžuji." odvrátil jsem se od hvězd. ,,U-už by jsme měli jít spát, zítra nás čeká ještě dlouhá cesta." prohodil jsem upravujíc sníh pode sebou do příjemnějšího stádia. ,,Dobrou noc." zašeptal jsem s pohledem ve hvězdách. Netrvalo dlouho a spal jsem jako pařez. Nebylo se čemu divit, po tak náročném dni.
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 5:14 pm
Les Niwatských srn
Přikývla a ušklíbla se, když se napila té vody poměrně ji to děsilo, avšak to byla sama, je jasný že smát se sama není kdovíjaká zábava. Sama zvedla pohled opět k obloze když na ni Zeal také pohlédl. Zajímalo ji co jsou vlastně hvězdy zač, nikdo ji nikdy neříkal jejich význam ani jak se tam objevily, prostě tam byly a každou noc jako by vlky hlídaly. Pousmála se když řekl odkud to všechno zná, bylo pěkné jaký vztah se svou mamkou měl. Úsměv ale zmizel když řekl jaký má o ní strach. ,,Slyšela jsem...o Elitních. Možná když je Alfa, vezmou ji k sobě." Řekla povzbudivě, nebylo správné přemýšlet nad něčím takovým. Poté se ale omluvil. ,,Neomlouvej se." Řekla tiše a stejně jako on se připravila ke spánku. ,,Dobrou." Šeptla, netrvalo to nijak dlouho a také usnula.
avatar
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 5:28 pm
Les Niwatských srn

Nespal jsem dobře. V hloubi duše mě svíral jakýsi trýznivý pocit, díky němuž jsem se pořád převracel a vrtěl. Náhle mě ze spánku probral vysoký hlasitý zvuk. Vyděšeně jsem se rozhlížel kolem, když mě to trklo. Pasti ! Rychle jsem se zvedl a namířil si to k Louie. ,,Vstávej !! Louie, vstávej !´" vystresovaně jsem do ní drkal čumákem. Bylo mi líto, že jí musím probudit, ale nechat jsem jí tady nemohl. ,,Prosím, vstaň už !!" křikl jsem s beznadějí v hlavě. Náhle se z lesa ozvala prudká rána, řvaní a vrčení. V tu ránu jsem věděl, že je pozdě. ,,Medvědi." zašeptal jsem frustrovaně. Netrvalo dlouho a rozeznal jsem mezi stromy žluté oči, předněji dva páry žlutých očí. Podle mých pastí byli tři. Jednoho jsem zabil. Postavil jsem se před Louie. Byl jsem stále vyčerpaný z používaní magie, ale bylo mojí povinností jí chránit. To já jí sem zatáhl. Nemohl jsem jí nechat jen tak samotnou. ,,Neboj, ochráním tě, ať se děje cokoli." špitl jsem k ní dozadu ,,A kdyby jsi měla snad nějaké námitky o splácení, nic mi nedlužíš, tohle pro sebe přátelé prostě dělají." oba medvědi se nebezpečně přibližovali. Přikrčil jsem se a s výrazným hrdelní vrčením oba medvědi pozoroval.
avatar
Počet příspěvků : 138
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 5:44 pm
VINTEREN
LNS
Vzhlédl od mrtvého koloucha a našpicoval uši. V lese nebyl sám. Zvedl se od kořisti a oblízl si červené pysky. Ostražitě natáčel uši a hleděl do všech stran. Nikomu toho koloucha nedám. Nikomu, zavrčel. To věřím, uchechtl se Deimos. Vinteren na něj v mysli vyplázl jazyk.
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 5:47 pm
LNS
Na rozdíl od jejího společníka se jí spalo poměrně dobře, možná že ji právě uklidňoval ten fakt že v případu nouze tu s ní někdo je. Náhle ale zničehonic příjemný spánek přerušil hlas v pozadí který se stával stále hlasitější a hlasitější. Otevřela oči a nechápavě pohlédla na vyděšeného Zeala. Nikdy ho takového neviděla, rozhlédla se kolem a poté se pohledem opět vrátila k Zealovi, než se stačila zeptat co se děje, do čumáku ji praštily okolní pachy. Ty po chvíli doprovodily i zvuky které oba dva jenom přesvědčily o tom kdo to je. ,,Zeale?" Šeptla k bílému společníkovi, snažila se uvnitř vymyslet plán, jakýkoliv. Avšak pochybovala že by zvládli utéct, už byli moc blízko, navíc byl Zeal ještě určitě vyčerpaný z toho používání magie. Cukla sebou když na ní promluvil, doufala že to nemyslí vážně. Momentálně ze sebe ale nemohla dostat ani hlásku, jelikož páry nažloutlých očí jako by se neustále přibližovaly směrem k nim.
avatar
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 6:01 pm
LNS

S odhodláním v očích jsem sledoval oba medvědi, kteří už vyšli na měsíční světlo. Oba byli nadmíru přerostlí. Když jsem si je oba prohlédl, znejistěl jsem. Nemám šanci porazit tyhle dva obry. Mysl mi začala pomalu plnit beznaděj a panika. Myšlenky v ní se vířily moc velkou rychlostí, než abych stihl něco vymyslet, aniž bych zmatkoval. Jeden medvěd se nebezpečně přiblížil. Varovně jsem na něj štěkl, ale nevypadal, že by ho to nějak zajímalo. Pomalu jsem si začal uvědomovat, že tohle nepřežijeme, tedy jeden z nás ne. ,,Uteč." špitl jsem k Louie. I druhý medvěd se nepříjemně přibližoval. Neustále jsem na ně štěkal a vrčel, ale nevypadaly, že by je to vůbec zajímalo. ,,Říkám ti uteč, zachraň se." řekl jsem mezi hlasitými štěky. Oba medvědy jsem varovně propichoval pohledem, když najednou, jeden z nich se po mě ohnal. ,,Uteč !!" stihl jsem ještě vykřiknout dříve, než mě medvěd odhodil stranou. Přistál jsem do měkkého sněhu, kde jsem koutkem oka zahlédl medvěda, který se sápe směrem k malé vlčici. Rychle jsem se vyškrábal na nohy a rozběhl se vstříc velkému medvědovi. Bohužel moje otupená mysl zapomněla na toho druhého, který mě jedním přesným úderem odhodil zpět na mé staré místo, čímž jsem upoutal jeho pozornost. Velkými, zavalitými kroky si to ke mě namířil. Nezajímal mě, jediné, na čem byla moje pozornost, bylo dění vedle mě. Teď už Louie nemohla utéct. Sakra !! Zaklel jsem.
/Musím se vzdálit :> Jsem tu tak za půl hoďky max. za celou :>
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 6:45 pm
LNS
O chvíli později se ji naskytl pohled na ty dva narušitele, udělala krok dozadu. Čekala že budou velcí, ale tohle bylo víc než si kdy představovala, pravda byla taková že doteď neměla tu smůlu a nesetkala se s žádným medvědem. A teď najednou tu byli dva, pro každého jeden. Celá se začala chvět, jako vždy když se bála, zatímco Zeal se je zřejmě snažil zastrašit štěkotem a vrčením. Pohledem se vrátila k medvědům, jeden udělal několik kroků dopředu doprovázených varovným bručením. Střihla ušima když Zeal něco zašeptal, pořádně mu rozuměla až jeho další slova která doplnila hlasitý štěkot. Normálně by utekla, opravdu by se snažila zachránit, ale nemohla ho tu nechat, pochybovala o tom že by se jim zvládl nějak postavit. Chtěla ze sebe něco dostat, alespoň hlásku, když v tom do něj vrazila medvědova tlapa a on tak skončil na zemi opodál. Cukla sebou a štěkla po medvědovi který se ihned na to vydal k ní, couvla. Dokázala by je odlákat? Zvažovala své možnosti, nevěřila své výdrži, určitě by ji dostali. Druhý medvěd se pustil znovu do Zeala. Snažila se soustředit na medvědovi tlapy, aby ho zpomalila a měla více času na útěk a vymýšlení plánu. Magie ale ne a ne uposlechnout, nepřítel překonal krátkou vzdálenost mezi nimi a s řevem ji přimáčkl k zemi. Možná kdyby nebyla tak ochromená strachem by i vnímala zranění která ji svou váhou a nárazem udělal.
avatar
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 7:38 pm
LNS
Vydešeně jsem sledoval dění okolo sebe. Tak moc jsem jí chtěl pomoci, ale v cestě mi stál druhý medvěd. Zahodil jsem myšlenku na svoje rozpárané tělo stranou a rychlím sprintem se vydal Louie napomoc. Bohužel si toho všiml i druhý medvěd, které mě uderem do hlavy s přehledem složil k zemi. Cítil jsem, jak mi teplá krev stéka po obličeji a kape do chladného sněhu. Nenávistně jsem se na medvěda podíval, jen abych zkontroloval jeho pozici a opět jsem se věnoval dění vedle. Když jsem konečkně ovládl svůj rozostřený zrak, zorničky se stáhly a mě jakoby ten pohled dodal odhodlání. pět jsem bezhlavě vyrazil vstřív medvědovi, který už ze mě měl spíše srandu, než že by se mě alespoň trošku bál. Svojí velkou tlamou mě naposled vzal po hlavě. Padl jsem do sněhu. Chvíli jsem zde ležel, ale pak, zaslepen odhodlaním jsem se opět zvedl. ,,Nech ji být !!" řval jsem v naději, že upoutám pozornost druhého medvěda. ,,Jestli se na ní ještě jednou vůbec podíváš, přisahám ti, že ti vlastnoručně urvu hlavu !!" v hlavě jsem měl prázdo, tím pádem jsem si neuvědomoval, že tomu vůbec rozumí. Chtěl jsem na něj toho ještě tolik zařvat, dát průchod svému hněvu, avšak druhého medvědo to přestalo bavit. Rozhodl se svého kolegu napodobit a s tlumeným mručením na mě došlápl svojí velkou tlapou. ,,Tebe taky zabiju." neodpustil jsem i zoufalou poznámku. Cítil jsem váhu jeho tlapy na svém těle, cítil jsem bolest způsobenou tlakem na moje tělo a taky cítil vztek. Takhle to nemělo skončit. Tak dost, tohle už mě nebavi... Ozval se cizí hlas v mém mozku. Mezi dvěma medvědy se začala vířil zelená mlha, ve které se pozvolna začalo něco formovat. Oba medvědy to zřejmě zaujalo, jelikož tlak na moje tělo trochu povolil. Mlha se rozplynula a s hlasitým řevem odhalila jakési zvláštní zvíře. Obrovská, zelená šelma propichovala oba medvědy modrýma očima. Obnažené tesáky a zlatý roh, tyčicí se na jeho čele naháněly hrůzu. Byla mnohem větší, než jakýkoli vlk, kterého jem kdy viděl. Zelená bytost využila momentu převapení, rychle se přesunula a než medvěd, který Louie tak obtěžoval, tsačil zareagoval, jeho zlatý roh měl zabodlý v hrudi. Ozval se hlasitý řev a medvěd padl na zem, před nohy mystyckého stvoření. Když to vuiděl ten druhý, rozhodl se kamaráda pomstím. Jakmile ze mě sundal tlapu, vyskočil jsem na nohy a vydal se k Louie, po očku jsem sledoval, jak mu zelená bytost uštědřuje lekci. Přispěchal jsem ní. ,,Jsi v pořádku ??" zeptal jsem se starostilvě a prohlížel rozsah jejích zranění. Než mi stihla odpovedět, uslyšel jsem medvědí tělo narazit na tvrdou zem. Otočil jsem se a spatřil našeho zachránce, jak si v klidu olizuje od krve ušpiněné tlapky. Neměl jsem tušení, co je to zač, avšak doufal jsem, že je to přítel. Nezvládl bych mu ani čelit, natož ho zabít. Instinktivně jsem se postavil před Louie. ,,Co jsi zač ??" zeptal jsem se tvora s podezřením v hlase. Jsem tvůj patron ty hlupej.
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Fri Dec 30, 2016 8:02 pm
LNS
Bolest se začala objevovat až později, medvěd zařval a ona z blízka viděla jeho nažloutlé ohavně silné a dlouhé zuby. Pokusila se ho kousnout, vrčela a házela sebou i přes bolest která se tím zvětšovala. Přestala až ve chvíli kdy zaslechla další pád na zem. Pokusila se přes medvěda nějak zahlédnout Zeala, doufaje že je ještě naživu. To ji potvrdil zanedlouho jeho hlas, přes slzy a strach ale ze sebe nedostala ani hlásku, nic čím by ukázala že sama ještě žije. Medvěd otevřel tlamu, už se připravoval ukončit tohle už tak pro něj dlouhé setkání. Jenže jakmile se tlamou jen přiblížil, objevila se kolem zelená mlha. S nespokojeným zamručením přesunul na chvíli pozornost k postavě formující se z mlhy a než stačil jakkoliv zareagovat, roh toho stvoření se zabodl do jeho těla. Tlapou si zakryla hlavu, když se hnědý útočník zakymácel a nakonec spadl na zem. Zvíře nevypadalo nijak přátelsky, to s jakým klidem usmrtilo prvního a vzápětí i druhého medvěda ji děsilo snad víc než ti dva útočníci dohromady. Viděla jak se Zeal zvedl a došel k ní, dech měla zrychlený a každý nádech sebou přinášel i bolest v oblasti hrudníku. Stáhla uši když promluvil k tomu stvoření. Uvnitř se ji nechtělo věřit že by jim jen tak pomohlo.
avatar
Počet příspěvků : 111
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Saiko Aske Eru'Rōshiko
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Sat Dec 31, 2016 8:55 am
LNS
Medvědi, pomyslel si, když zaslechl řev. A vlci, který s nima bojujou. Chytl koloucha do zubů a vynesl ho na strom. ,,Pak se pro tebe vrátím," prohodil k červenému, roztrhanému čemusi, které dříve bylo kolouchem. Opět vyskočil do vzduchu. Když doletěl nad bojiště a usedl na strom, všichni medvědi leželi v loužích karmínové krve. Zároveň tam bylo jakési cosi, kterému se říkalo patron, což on nevěděl. Dva vlci - proti třem medvědům?
avatar
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Sat Dec 31, 2016 12:23 pm
LNS
Slovy ani nejde vyjádřit, jak jsem si oddechl. ,,Tak já mám patrona ?" otázal jsem se, možná trochu hloupě. Jak vidíš, tak ano. Prohodila zelená kreatura. Ležérně se ke mě otočil a vysekla mi hlubokou poklonu. Mé jméno je Lavondyss. Jsem ti plně k službám. Sdělil mi v myšlenkách. Když se narovnával, naše oči se střetly a já zahlédl dvě velká modrá jezera, kterými pozoroval svět. Ani se mi nechtělo věřit, že mám tak obrovského patrona. ,,Čím jsem si tě zasloužil ??" trochu rozhozeně jsem se ho zeptal. Asi protože jsi zde málem zahynul, můj pane. Udělal jsem krok dozadu. Překvapilo mě jeho chovaní, když si vzpomenu, jak se choval prve. ,,Prosím, neříkej mi pane. Nezasluhuji takové oslovení." pousmál jsem se na něj, jako výraz vděku. ,,Dobře tedy," rozhodl jsem se Lavondysse zaúkolovat ,,hlídej prosím okolí, žádné další návštěvy si nepřeji." řekl jsem klidně a otočil se k Louie. Byla značně vcydešená, biť už bylo po všem. Je mi líto, ale už tu jedna návštěva je. Jakýsi okřídlený vlk, sedící na stromě. Krátce mě upozornil. ,,Dobře, neútoč, jen na něj dávej pozor." prohodil jsem k němu a už se konečně začal věnoval své malé kamarádce. Lavondyss si poslušně sedl a propichoval strom, ne kterém se vlk zabydlel pohledem. ,,Louie," zašeptal jsem starostlivě ,,už je po všem, není se čeho bát." sedl jsem si vedle ní. Můj pohled sklouzl na moje rameno. Krví ze spánku bylo skoro přebarvené. Přesunul jsem svůj pohled opět na ní. ,,Bolí tě něco ??" jemně jsem do ní drkl čumákem. Hloupá otázka. Právě na ní šlápl tunový medvěd, samozřejmě, že jí něco bolí.
avatar
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Sat Dec 31, 2016 12:59 pm
Tábor


Pozoroval som ako ide k alfe zopar vlkov a dáva im asi úlohy. Ja som len čakal a usmieval sa. Nakoniec som sa o niečo priblížil k alfe a zasa sa poklonil. ,,Potrebujete ešte s niečim pomôcť Alfa?" Chvíľu som mlčal a nakoniec sa ešte spýtal na to vĺča. ,,A prosím vás ako to bude s tím vĺčaťom" A pozeral som sa jej do očí. Snáď nezabudla. Povedal som si v hlave
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Sat Dec 31, 2016 1:19 pm
LNS
Překvapeně zamrkala když Zeal zmínil slovo "patron", vzpomněla si přitom na Sorrina a jeho patrona. Znamenalo to tedy že jim tohle stvoření opravdu pomáhalo, zatímco se bavil se svým nově objeveným patronem, ona se rozhlédla kolem jako by snad hledala dalšího nepřítele, nemohla uvěřit že najednou jsou zase v bezpečí. Zapřela se o levou tlapu a opatrně začala zvedat, to už k ní Zeal přišel a začal ji uklidňovat. ,,Jsem v pořádku, neboj." Řekla s jistotou v hlase a pohlédla na to zelené stvoření s rohem. Ve skutečnosti ji při každém nádechu i pohybu něco zabolelo, ale nebrala to nijak vážně. Nejčastěji podle ní šlo jenom o modřiny, nebo pohmožděniny. Poté si ale všimla krve na jeho hlavě a rameni, zamračila se a soucitně na něj pohlédla.
avatar
Počet příspěvků : 149
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Příběh smečky Ishimura I.

za Sat Dec 31, 2016 2:00 pm
LNS


Nakoniec som sa pohyboval na kraji lesa, a rozmýšľal som čo asi spravím. Tak som sa vybral smerom do lesa, a čakal snáď nejakú zábavu. Kráčal som pomaly, a potichu. Okolo seba som cítil rôzne pachy, ktoré som nepoznal. Po chvíli som sa zastavil, aby som si mohol oddýchnuť chvíľu. Pozeral som po okolí. Ale nakoniec som sa zasa dal na cestu, až som dorazil do stredu lesa. 
Sponsored content

Re: Příběh smečky Ishimura I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru