Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Wed Jul 12, 2017 10:03 pm
RUE SHAWTY
Nevnímala to, jak se k ní přiblížil, necukala ani necouvala. Tentokrát už ne, věděla, že to nechce udělat znovu, protože původně tím hodně prohloupila a ukázala najevo předešlý strach. Ten už necítila, spíše tu byla jen nejistota. Srst na hřbetě Shawty se podrážděně vztyčila. "Jak to myslíš, upjatá?" zeptala se mírně zamračeně. Nelíbily se jí urážky na její účet, to ona byla ta, kdo rád urážel druhé. Teď však jakoby jí vyschla tlama, nemohla nalézt další slova. Zopakoval to znovu. Posadila jsem se se stejně nevinným pohledem. "Ahoj Tamline, já jsem Rue Shawty z rodu de Ainet Joltstein," řekla hrdě, "a moc si vážím tvé nabídky na to, že mě nechceš sníst," byl tu sarkasmus a zároveň příjemný pocit z této oboustranné konverzace. "Vlastně, ne že by mě to nějak extra zajímalo, ale ty jíš vlky? Chutná ti jejich maso?" v očích se jí pobaveně jiskřilo, zatímco tón zněl poněkud vyzývavě.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Wed Jul 12, 2017 10:08 pm
"Jak to myslím? Myslím to tak že jsi upjatá. Tak to myslím." Zakřenil se a posadil se na zem. Střihl uchem. "Rue Shawty, Rue Shawty z rodu...Dál už si to nepamatuju." Zamračil se a znovu se usmál. "Toho by sis měla vážit." Pronesl a tiše, ale upřímně se zasmál. "Já jím všechno co se mi dostane pod tlapu. Vlčí maso jsem měl několikrát a musím uznat že je celkem dobré....ale medvědí maso je to nejlepší." Mlsně si olízl čumák a uchechtl se.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Thu Jul 13, 2017 4:32 pm
RUE SHAWTY
Protočila nenápadně očima. "No nepovídej, to bych neodhadla," řekla se sarkastickým podtónem. I přes to se ale ušklíbla. Opět zopakovala jeho gesto, tentokrát s tím následkem, že se posadila a svůj ohon obtočila okolo tlap. "de Ainet Joltstein," doplnila ho jen tak mimochodem a bojovala sama se sebou, aby se znovu nerozčílila. Byla to sice maličkost, když si někdo nepamatoval její rod, ale ta maličkost jí bourala hrdost. Tázavě na něj zamrkala. "Už jsi někdy ulovil medvěda? Tomu nevěřím. To mi asi budeš muset ukázat," pronesla s temným pohledem a provokativně mávla špičkou ocasu.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Thu Jul 13, 2017 4:42 pm
"No neodhadla no."Znovu se zazubí a napřímí se "deAinetJoltstein...Stačí?" Vyprskl ta slova, jako kdyby to byla nějaká zakázaná nadávka. "Zrovna před chvilkou jsem ho málem ulovil. A ještě byl drzej. Myslím že by si to měla vědět, když si byla přimáčklá čumákem k zemi." Nevinně se zakřenil a pohodil ocasem ze strany na stranu. "Byl by to pěkný úlovek, kdyby stále neměla spoustu slov." Ušklíbl se a tím odhalil své bílé zuby.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Fri Jul 21, 2017 6:14 pm
RUE SHAWTY
Rue se nenápadně pobaveně ušklíbla. Mírně nakrčila čumák nad tím, jak podal její rod. Když si to teď uvědomovala, sama o něm příliš nevěděla. Oklepala se. "Stačí, prozatím," řekla nakonec, protože se s tímto vlkem nechtěla dostat do nějaké hádky - moc dobře tušila, že by to pro ni příliš dobře neskončilo. Opatrnost je stále v jistém ohledu správná, není-li přehnaná. Odfrkla si. "Ts, kde bereš to oprávnění tohle říct?" zeptala se ho podrážděně, protože ona si nepamatovala, že by mu něco takového dala. "Byl bys radši, kdybych nemluvila?" položila další otázku a zamávala špičkou ocasu. "Nebyla by to pak větší nuda? Přeci jen, je lepší si svojí kořist užít před tím, než ji usmrtíš, ne?"
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Tue Aug 08, 2017 9:30 am
"Prozatím?" Tiše se uchechtl. "Buď ráda za to, že jsem to vůbec vyslovil, medvědice." Znovu se pobaveně nad tím jak jí nazval zašklebil a pohodil ocasem ze strany na stranu. "Oprávnění? Pff... Žádný nepotřebuji. Není to vůbec důležité, ne? Nepotřebuji žádné oprávnění na to říkat pravdu." Utrousil nevrle a vyplázl na ní jazyk. Sám si moc dobře uvědomoval že se teď choval jako malé vlče. "Mluvit nemusíš, ale budu radši kdyby si mluvila." Ušklíbl se a střihl jedním uchem. "Já si ale nechci s kořistí povídat, protože to není vůbec žádná sranda. Já radši mučím."
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Tue Oct 02, 2018 7:12 pm
//vzhledem ke dlouhé neaktivitě a tomu, že Rue změnila hráče, z původní Crystal na Maysie, vyhlašuji KONEC
Sponsored content

Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima - Stránka 2 Empty Re: Tamlin & Rue Shawty | Mezi čtyřma očima

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru