Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure III.

+77
NukaKyoga
Miroki
Emerithy de Mal
Dino de Mal
Northie de Hermes r.Gája
Kuriko
Drak Osudu
Cairo
Sasori no Suke
Aura
Xurrilias
Destiny Aqua
Angelo Amadeo FKA
Maysie
Naiome
Luna Verinen Lumen Terät
Ragnavaro
Ragnarok
Diego [Alfa]
Rias
Maura Lila
Hige
Olwë
Eldunari
Lester Majakki
Cavalier
Sapha
Zhia de Mal
Rue Shawty
Molly FK
Telantes
Demon
Acio Darkside Sword
Kyurabi Nirakebe
Hexy de Mal
Tenebris
RitaGája
Kay Mayen
Spirit
Easy
Reel Arashi
Snouwi
Snow Snowdrop
Allweena von Bella
Gwen
Rian
Cäelle
Cassidy Charmer
Aetas Volito
Kalan
Grafity
Man'yak
Aite
Varox
Blix von Joltstein (†)
Caendore
Haske
Teebihe
Varg Killer
Horrie Orcan
Greeny Orcan (†)
Ryuusaki
Crystal
Nira
Jєssiє
Yllin
Zeal Argentea Phantasia
Aragorn Elessar Telcontar
Taeron ,,Ferox" von Bella
Rowєnn Killer
Louie
Issey Arashi Charmer
Amias
Jiraiya
Toshiro
Hilary
Koku
81 posters
Goto down
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 4:23 pm
No promin ale mohla si tedy za tech 5 minut napsat ze mame v boji pockat. Jak mam cuchat ze dkyz pises za koku zalezi ti i na DULEZITEJSI veci jako je boj o smecku. To mi prijde dulezitejsi nez odepisovat za vlce ale ok. Tak tedy bude boj jeste mezi Aciem a Varoxem tak napis a neni problem v boji poKracovat.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 4:30 pm
Tábor
Pohlédla na bílou s křídly (Snouwi) a nakrčila čumák. "Což o to, je schopný tuto smečku bránit, ale to musel prostě přijít sem, aby si dokázal, jak silný a neporazitelný je?", položila spíše řečnickou otázku. "Allweena.", představila se krátce zelenému vlkovi. Potom se opět obrátila k velké bílé. "Já sama z toho mám dost hrozný pocit, máme Yllin a Acia. Ne Yllin a... Jaže se jmenuje? No prostě... Jemu se nikdy nepodřídím.", řekla vzdorovitě. Nechápala, proč by se někomu takovému měla klanět. Ano, přeslechla, spíše neznala jeho jméno, přiběhla v době, kdy začal s magií, víc ani ťuk. Stálo jí vůbec za to znát jeho jméno, když jí chtěl rozvrátit už tak dost nestabilní rodinu? Fakt? A kde byli ostatní sourozenci? Proč prostě nebyli jedna velká šťastná rodina? Při těch myšlenkách se jí draly do očí skutečné slzy.


Naposledy upravil Allweena von Bella dne Mon Aug 28, 2017 4:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 4:33 pm
A Zhia na vas mluvila taky jen tak mimochodem
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 4:40 pm
Tábor 
Zoufale jsem hleděla na Yllin a Varoxe, který se k ní pomalu blížil. "Chceš, abych ti věřila? Abych tě prosila o radu? Když mi teďka zabíjíš kamarádku, Alfu a první vlčici, kterou jsem na Niwatě potkala. A co mohu dělat? Jen se zoufale koukat a prosit Draky. Udělala bych cokkoliv jen, abych ji zachránila od smrti," poslala jsem mu do hlavy a doufala, že jí nechá na živu. Ale jak jsem to mohla čekat, když jsem viděla jeho plášť z kožichu nějakého ubožáka a jeho kamené tělo bez citů. "Špatná Alfa by se proti tobě nepostavila. Radši by obětovala smečku než by trpěla," moje myšlenka směřovala opět k tomu vlkovi, který každým krokem se přibližoval k Yllin, aby zakončil tohle vše svým vítězstvím. "Tobě bych to nikdy neslíbila. Ne potom co si udělal a už vůbec ne potom co uděláš," zavrčela jsem mu do hlavy. "Yllin má svoji hrdost a proto se pustila s tebou do boje. Za svoji hrdost a za smečku," už mě unavovalo posílání myšlenek, ale bylo to to jediné co jsem mohla dělat. Otočila jsem svoji pozornost na chvilku k vlčici vedle mě  (Maura Lila). "Jak to myslíš?" Můj hlas zledovatěl, protože se mi ta konverzace nelíbila a ke všemu tu byl ten souboj. Vždy jsem byla přátelská, ale za téhle situace to nešlo. "To máš pravdu. Nevím o své dceři skoro nic, ale pořád ji budu mít ráda," přiznala jsem klidně. Na její slova jsem kývla. "To by si byla laskavá, ale teďka na to není vhodná doba," kývla jsem na ni vděčně a pak se zahleděla na dceru Alfy Yllin (Allweena), která začala křičet na Varoxe. Věděla jsem, že to nikomu nepomůže, ale ani jsem se nesnažila to jí říct. Soucitně jsme na ni pohlídla a pak zpět na Varoxe. Ten ji jen odteleportoval pryč jako před tím nás ostatní. Mladá vlčka chtěla, aby otec chránil matku, ale ten nic nedělal. "Varoxi?! To chceš doopravdy zabít matku vlčatům? Každý tě bude jen nenávidět za to co teď uděláš," poslala jsem Varoxovi myšlenku. "Nedělej to," zkusila jsem znovu zoufale. Podívala jsem se na zeleného vlka (Telantes), který se choval statečně. Vypadal jako příbuzný Dina, ale podle pachu taky Crystal. Jako její syn. "Jak to myslíš, Zhio?" Obrátila jsem se v myšlenkách na dceru Crystal. Zaslechla jsem slova a i myšlenky vlčice s křídly (Snouwi). "To máš pravdu. Nenechám ho jí zabít," poslala jsem ji a zahleděla se na ty odvážný vlky. "Varoxi, nezabíjej ji! Nepomůže ti to. Spíše naopak," zavrčím na něj a jediné o co mi jde je život Yllin a ostatních vlků. "Nech jí život. Přizabil si ji a to ti nestačí? Víš jak by si byl prospěšný? Místo boje si mohl pomoc Alfě Yllin se zdokonalit," bylo to těžké? Nechat ji naživu? "Postavím se proti tobě, pokud ji život sebereš," zavrčím odhodlaně. Netvrdila jsem, že to byl nespravedlivý boj, ale Yllin musela žít. "Budu bojovat za tvůj život Yllin," poslala jsem do hlavy vlčici, která musela umírat na následky zranění. Dalo se jí zachránit a já jsem to chtěla udělat. Možná vyhrál, ale život ji nechá. Nechtěla bych po Yllin ani jeho smrt, kdyby vyhrála. Nechtěla jsem ničí smrt. "Ne!" Zakňučela jsem, když do ní kousl. Chtěla jsem zavřít oči a nebo spíše otevřít je a zjistit, že to byl jen zlý sen. Nakonec se stalo něco neuvěřitelného. Nezabil ji, ale vyléčil. "Máš pravdu, to je mana. Léčivá tekutinu. Yllin přežije," šeptnu k okřídlený vlčici a k všem co tu tekutinu neznali. Varox nabídl Yllin zajímavou nabídku a to, že bude vládnout ona a on. Acio určitě nebyl špatný vlk, když jsem s ním mluvila a připadal mi normálně. Možná se na něm projevila spavá nemoc. Sama jsem slyšela, že nějakou dobu spal. Jak mám soudit vlka, který trpí touhle nemocí? Nemohu ho soudit. Určitě by jinak Yllin pomohl a spolu by vyhráli.
//Promiň Kutí :c Máš pravdu. Sama vím jaký je to, když někam musím a něco propásnu. Vím, že sama jsem tu psala a proto se ti chci za to omluvit... Promiň :C
//Varox: promiň, ale nemohu napsat reakci na každou větu, každého vlka...
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 4:41 pm
Tábor
"Upřímě mi vyhovují naše ninější Alfy. Varox se mi moc nezdá. Pak sem se otočila směrem k Yllin.Snad se brzy uzdraví.Pomyslím si. "Já jsem Snouwi." Představím se bílé vlčce jménem Allwen. Máš pravdu Varox je sice silný, ale Acio mi zatím vyhovuje. A jen tak mimochodem, jmenuje se Varox." Povím jí a upřeně se zadívám jeho směrem."Doufám, že mu Yllin nekývne. Je rozumná. Bůh ví co by tu mohlo jeho vedení nadělat. Yllin s Aciem byli určitě vybráni z jistého důvodu. Řeknu.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 5:02 pm
TELANTES
Tábor

Načúvam slovám, ktoré padali v tábore. Ďalšia z bielich vlčíc (Hilari) začala niečo vravieť, pritom sa pozrela na mňa. Prečo sa na mňa.. chňa, asi mám problém. Pomyslím si, nevedeľ som ako reagovať. Reagujem dobre, keď slovne útočím na toho vlka? Podľa môjho názoru áno, nechcem ho tu. Nejsom tu dlho, ale v mojích očiach sa ukázal ako šmejd, nie alfa. Sila nikdy nevyhráva všetko... "Chci len, nech sa všetko vráti tak ako to tu bolo po starom a stať sa Kappou, nič viac a nič menej.." zamrmlem si popod nos. Potom pozriem na alfu, som rád, že ju to vyliečilo, ale nechcem aby tu bol on.. "Ako som povedal... ale.. ale nič.." odvrátim zrak a hlasito si povzdychnem a posadím sa.
Acio Darkside Sword
Acio Darkside Sword
Počet příspěvků : 35
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 5:02 pm
Tábor
Acio se postavil před Yllin ještě před tím, než stihla jakkoliv odpovědět na jeho nabídku. Nehodlal jsem si smečku nechat jednoduše proklouznout mezi tlapama. S vážným pohledem jsem se podíval Varoxovi do očí. "Napadl jsi Alfu a za to tě stihne trest. Kdyby toto byl souboj o čest a post ve smečce, pak ano, vyhrál bys jej a s ním i svůj post, jelikož tak to podle pravidel taktéž chodí - odstoupil bych. Jenže toto se takovému souboji nepodobalo, jelikož Yllin tvoji výzvu nepřijala a tys i přes to útočil a napadl ji," krátce zavrčel, ale uchovával si přitom i svůj klidný hlas. Ohlédl se na Cerona a Allweenu, kteří doběhli, a taktéž na Hilary. Vkládali se do toho a Acio je za to v mysli uctíval, jelikož jen tak nepostávali a nečekali na to, co se stane. Přesně tak si on smečku představoval. Varox to možná bral tak, že se smečka staví za její Alfy, jenže Darkside Sword to vnímal úplně jinak. "Smečka se neskládá z Alfy, která dokáže porazit kohokoliv, kdo se postaví do cesty, a pár dalších vlků, kteří se přidali, aby byli ochraňováni. Myslíš, že kdyby byl někdo z těchto vlků napadnut v lese, daleko od tábora, musel by se spoléhat na svojí Alfu, která není poblíž? Samozřejmě, že ne," otočil se na smečku, někteří byli překvapení, jiní se tvářili neutrálně, se svým zklamáním zahlédl i takové pohledy, které byly spokojené s tím, že by Varox nastoupil místo něj - dalo se to chápat, ale on chtěl dokázat, že si svůj post zaslouží. Téměř nikdo z těchto vlků jej pořádně neznal, možná to bylo tím důvodem. "Věřím v každého z těchto vlků. Věřím, že by si dokázali poradit, a to říkám jen podle toho, když na ně koukám. Věřím, že by dokázali porazit i tebe, kdyby chtěli, nebo na to měli svolení. Jsou částí mojí smečky. Smečka je skupina vlků, kteří jeden stojí za druhým a vzájemně spolupracují na přežití jeden druhého, kryjí si vzájemně záda, pomáhají si. Pokud je smečka v boji pod dobrým vedením, nezáleží na tom, že někdo nedokáže vlka porazit v souboji jeden na jednoho, jelikož k tomu ani nedojde - správná smečka dokáže spolupracovat a vyhrát přes strategii, kdy jeden bojuje za druhého a lehce svého soupeře přechytračí, dostanou se do dobré pozice a až poté použijí svojí sílu, které mají hodně. O magii se ani nezmiňuji, už tak má tohle celé dohromady obrovskou sílu, pokud si vzájemně smečka věří. Vlci neuctívají své Alfy jen kvůli síle, ale hlavně kvůli moudrosti, jelikož strategie dokáže mnohokrát vyhrát nad silou. Pokud by se tento post řešil silou, mohl by Alfou být téměř kdokoliv tady. Alfa je tu proto, aby ve smečce nebyl chaos a byla více organizovaná, ale i přes to všechno je smečka stále celek. Kirigakure není Zeiss, to si pleteš," na chvíli se odmlčel. "Vše je to o těchto vlcích, protože bez nich bychom já ani Yllin nebyli nic. Pokud máš vztek, jdi si ho vybít jinam, protože já osobně o souboj s tebou nestojím. Nestojím ani o tvá slova odporu. Byl by to jen zbytečně strávený čas, který se dá využít mnohem lépe. Já, Acio Darkside Sword von Bella, žádám tebe, Varoxi Fireshadow Killer, odejdi a nevracej se, pokud máš rád svůj ohon, nebo pokud nabereš více rozumu a přestaneš vše dokazovat a řešit silou."
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 5:25 pm
Tábor
"Těší mě.", řekla úsečně a snažila se zastavit ty slzy, což se jí nakonec povedlo. "Ano, nechci ho tady, přišel snad proto, abychom tady líbali hlínu kvůli němu? Ne, díky.", vyjádřila naposledy svůj názor. Ale když předstoupil její otec, jen jej poslouchala. Konečně se pořádně projevil, na to celou dobu čekala! Když konečně domluvil, vypla hruď a věnovala Varoxovi pohrdlivý pohled. Neměla tušení, že na Yllin zaútočil bez jejího svolení k boji. Její znechucení tím vlkem by se dalo krájet. "Přesně tak, tady tě nic dobrého nečeká!", vyštěkla na potvrzení otcových slov, nakrčila čumák, nahrbila se a zplna hrdla zavrčela: "Acio je Alfa!" Potom se otci poklonila na důkaz svých slov a zároveň jako vzdor Varoxovi.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 5:31 pm
Telantes
Tábor


Vypočujem si slová druhej alfy, Acia. To čo povedal potvrdil moju celo dobú myšlienku. "Tu nešlo o svorku ale o moc.." zamrmlem a pozriem sa na dve spoločníčky vedľa mňa. Zamračene sa pozriem smerom na Varoxa. Nemal tu čo pohledávať, pýcha predchádza pád. Z toho všetkého som dostal aj hlad.. S pomyslením som strihol ouškami. "Si v poriadku?" spýtam sa Allween, síce o neskorene ale spýtal - na tie jeji slzy. "Jo! Acio!" pridám sa k volániu či vrčaniu. Aj keď som to tu nepoznal, verím, že som robil správnu vec. Toľko vecí sa dozvedieť počas potičky... hm.
Molly FK
Molly FK
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 6:40 pm
TÁBOR
Molly sledovala souboj Varoxe s Yllin. Upřímně se jí zdál celkem vyrovnaný, seč to většinou vypadalo, že je odhodlán vlk bílou rozdrtit, ona se vždy vymanila. Molly jí za to uznávala, ne každá samice by prokázala takovou výdrž a odhodlání. A ještě aby se zmohla na psychický nejen odpor, ale i protiútok. Nedokázala se tedy přiklonit k žádné straně. Však když to vypadalo, že už je konec boje, vmísil se do toho druhý Alfa. Slovy, samozřejmě. Zamračila se. Kecy to jsou. Vidí, že je slabší, než Ragnarok, tak bojovat nechce. Kdyby věděl, že je Varox slabý, neváhal by a bojoval. Tím si vyžádal její opovržení. "Kdyby nejednal, ta tvoje Yllin by zbaběle odmítla. Přestaň se už ohánět slovy, srabe," zavrčela svůj názor. Jak jinak měl Varox o post bojovat, než bojem? Ale notak. I ostatní vlci vyjádřili své názory, zelený se viditelně stavěl na stranu současných Alf, stejně jako jejich vlče - což bylo jasný, vždyť to bylo princátko Alf, jasně že nechtělo přijít o luxus. Ale nakonec, nedávala si moc velké naděje, že by si její slova někdo vzal k srdci. Nebyla člen smečky a zdejší vlci byli dost povrchní na to, aby jim na tom hodně záleželo, i když by se ke Kirigakure bývala Molly možná přijala, kdyby se uměli Alfy k výzvě postavit čelem.
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 7:22 pm
Tábor
Opět se narovnala. Podívala se na zeleného. "C-cože? Jistěže jsem vpořádku, nikdy mi nebylo líp.", smetla rychle veškeré podezření a nasadila úsměv tak přesvědčivý, jak jen dokázala. Slova nějaké vlčice opodál (Molly) ignorovala. Nebo spíše... Zamyslela se nad tím. Proč by měla Alfa smečky, která není temná, dobrovolně bojovat, když se snaží o mírovou cestu?! To Allweeně nešlo do hlavy.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 7:30 pm
CERON VON BELLA
Tábor
Hned jak doběhl do tábora, naskytl se mu pohled na boj mezi jeho matkou a nějakým neznámým vlkem. Sice se obvykle tvářil, že k matce nemá žádný vztah, ale opak byl pravdou. Měl k matce velmi silné pouto, ikdyž ho dobře skrýval. Teď se však rozhodl matku bránit. Přístup toho vlka se mu příčil. Tak on chce sebrat matce post Alfy?! To nedovolím! Co na tom, že je syn bývalých Alf. Já jsem syn stávajících Alf a nedovolím, aby mé rodiče nějaký ko+ot z tohoto postu sesadil! Pomyslel jsem si a rozběhl se k matce připraven ji bránit. Přitom se nechápavě podíval na sestru. Jaktože ji nešla bránit?! Nemohl tušit, že on je v současnosti jediný, kdo se k matce může přiblízit jelikož jeho ještě patron toho vlka neodteleportoval pryč. Doběhl až k matce a postavil se před ni. "Takže ty bys rád kůži mojí matky, jo?!" Zeptal se vlka (Varox) chladně. I přes napětí si dokázal udržet chladný a klidný tón. "To se ale nejdřív budeš muset vypořádat se mnou, chlapečku!" Řekl. Možná nebyl Ceron silnější, ale měl dobrou magii, byl větší a mohutnější než vlk a také si věřil, což mohlo být v boji k prospěchu.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 7:33 pm
Tábor
Tiše jsem poslouchala Aciuv proslov. Konečně se rozhodl jedna. Pak začala Allwen povzbuzovat svého otce, poté se přidal i Telantes a já jsem neváhala. "Dotoho Alfo!" Zavyla jsem a na důkaz své lojaality jsem se mu lehce s pokrčenými křídli poklonila. Věděla, že proni Acio je a bude Alfa. Ať si říká, kdo chce, co chce. Najednou si všimne, že se Allwen lesknou oči. Starostlivě na ni pohlédne.
Koku
Koku
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 36
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 7:36 pm
Tábor
Arewi sebou trochu cukla, protože se ozvala slova její mamky, jenže jinak. Bylo to zvláštní... jakoby na ní mluvila v mysli. Přišlo jí to velmi absurdní, vlastně nevěděla ani o své magii a tudíž nepochopila takový čin, jakým bylo mluvení v mysli. Neodpověděla - ne však proto, že by nechtěla. Nikdy se s ničím podobným nesetkala a proto to vnímala jako něco, co vzniklo v její hlavě a nelze na to podrobněji odpovědět.
Zvědavě se ohlédla na Mauru, která mluvila o krvi. Už to slovo samotné znamenalo pro Koku víc, než bylo doopravdy třeba, a ona si to uvědomovala - ne však úplně, jen z části. Vlčice mluvila o jakési pomoci a zvláštních slovech, všechno dohromady to znělo jako něco, do čeho rozhodně chtěla jít. Ať už z čisté zvědavosti, nebo za hlubším významem, jen těžko něco takového posoudit z vteřiny na vteřinu, jak se teď situace zdála. "Upírr?" zmateně zamrkala, nevěděla, co to slovo znamená. Zároveň se jí "r" povedlo vyslovit, jen u toho téměř po vlčecím zavrčela. Zůstávala poblíž Hilary, přesto z vlčice před ní neměla už od prvního pohledu strach. Na situaci, která se děla mezi dospělými vlky a Alfami vůbec nereagovala, jakoby se nic takového nikdy nedělo a v tomto okolí byla jen ona, Maura a Hilary - tak to vnímala.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 7:52 pm
Tábor
Sedel som vystretí spoločne s vlčicami, ktoré jednohlasne povzbudzovali súčastnú alfu Kirigakure a odmietajú tú ´vraj novú´. Chudák Yliin, čo si to teraz musí vytrpieť.. Povzdychnem si a v tom dojde nejaký vlk, ktoré zamieri priamo k dvojici (Ceron). "Kto to je?" spýtam sa Snouwi alebo Allween. Zaujalo ma to, neboď pristúpil bližšie a chladne zareagoval na Varoxa. Je jasné, že by mal každú chvíľu zmiznúť z tábora, neboď atmosféra je nabudená a je možné, že tá krehká hrana praskne a všetci by po ňom skočili. Keď mi Allween povedala, že je v poriadku prikývol som k nej hlavou: "To je fajn.." mávnem chvostom. "Eh, holky? Nevadím vám tu, že? Aj keď nie som ešte Kappa.." spýtal som sa. Pretože je vážne záhadné, keď tulák podporuje alfu a pritom ešte nie je oficialným členom. 
Allweena von Bella
Allweena von Bella
Počet příspěvků : 163
Datum registrace : 15. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 8:32 pm
Tábor
I Snouwi podpořila jejího otce, plakala by radostí, ale slzy by už potom jen těžko zaháněla. Všimla si i jejího starostlivého pohledu, ale usmála se ještě víc, aby ji ubezpečila, že to není nic závažného. Pak si všimla Cerona. Konečně! Ten by tomu Varoxovi dal! Otočila se na Tela. "To je můj bratr.", řekla s pýchou v hlase, Ceron byl její nejmladší bratr, ona byla z vrhu nejstarší, mohla opovrhovat všemi z mladších sourozenců, ale Ceron byl jediný, kdo ji bránil. Při té vzpomínce jakoby jí změkly svaly. Pak ale opět ztuhly, když ji probral Telanteův hlas. "Cože? Proč bys nám tu měl vadit? Jsi rozhodnut být v téhle smečce a podporuješ Alfy, není důvod, proč bys nám tu vadil.", usmála se na něj. Pak se přinutila na Cerona zamávat. Chtěla za ním, ale ještě stále byla odhozená pět metrů od matky, Varoxe, Cerona a asi i Acia.
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 8:33 pm
//: Omlovám se, ale příspěvek se mi neodeslal tak jak měl proto prosím tuto zprávu ignorujte a dělejte, že se nic nestalo Very Happy


Naposledy upravil Snouwi dne Mon Aug 28, 2017 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 8:33 pm
//Musíme se na příkaz Administrátora přesunout do SH
tabor
Kolem Varoxe, Acia a Yllin se vytvořil kruh světla a Rinhorn kterému došla trpělivost je teleportoval z dosahu vlků z tábora aby si spory mezi sebou vyřešili bez okolních vlivů...
https://smeckavlku.forumczech.com/t331-varox-yllin-a-acio-souboj-o-smecku-kirigakure#37007
Snouwi
Snouwi
Počet příspěvků : 40
Datum registrace : 15. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Snouwi
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 8:36 pm
Tábot
Když se Allwen usměje zavrtím ocasem. Pochopila jsem, že je v pořádku.Když sem najednou příjde nějáký vlk a zamíří si to rovnou k Varoxovi. Ztuhnu."Máš odvážného bratra Allwen."Řeknu ji a pohlédnu povzbudivě k němu."Proč by to nám to mělo vadit ? V podstatě už patříš do smečky. Narodil ses tu a teď si přišel požádat o zkoušku do smečky..." Věnuji mu jeden z mých hřejivý úsměvů.Kdyby si sem Varox nepřikráčel a nechtěl bojovat s Alfami mohl být již Telantes Kappou a patřit do smečky, ale bohužel jak sám řekl, byl ve špatné chvíli na špatném místě a to se stává každému.
Telantes
Telantes
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 12. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Mon Aug 28, 2017 8:58 pm
Tábor
Cítil som sa tu sebavedomejší, keď som ich mal okolo seba. To skutočne znamená, byť členom svorky? Keď áno, tak je to nádherný a bombastický pocit, ktorý mi hreje na srdiečku. Takže jej bráška? Prizerám na neho ako odhodlane prišiel k tomu tvorovi a začal mu vyhrožovať spôsobom chrániť, svoju matku? Keď mi odveteli obidve, že im to nevadí, šťastne som strihol ušami. "Síce som bol moje dectvo preč, no stále ťaháme za jeden provaz. A čo sa týka podpory. Ja mám radšej diplomatické riešenia, nie boje. Preto podporujem... ehm, eh.." musel som si spomenúť na mená álf. Bolo to pre mňa nové: "Alfa Yliin a Acio?" spýtam sa ich, dúfam, že som ich mená nevyslovil zle. Potom si to uvedomím jedno: "Oni zmizli.. teleportovali ich preč.. kam?" Zmätene zažmurknem a potom prudko mávnem chvosotom.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure III. - Stránka 20 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru