Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Thu Dec 14, 2017 9:18 pm
Tak přece jenom?

Kde?

Zrcadlové jezero/Kirigakure

Kdy|počasí?
Odpoledne|Jako na příběhu

Kdo?
Naoki a Ceron von Bella

Děj?
Přijetí Cerona do Tlupy Krvavé Slzy

Začíná?
Naokísek :33
Naoki
Naoki
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce:

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Thu Dec 14, 2017 9:44 pm
Kdesi na území Kirigakure ---> Zrcadlové jezero
Díky své zvědavosti jsem se dostal až na území smečky Kirigakure. Byla to dosti zajímavá krajina, ovšem jediné co mě zajímalo, byl chtíč ovládnout celý Niwat. Kéž by ovládnutí Niwatu bylo tak jednoduché jako zapálení suché louky... Má mysl byla zaměstnaná představami hořícího Niwatu natolik, že jsem vkročil na jezero a až v půli jezera jsem si všiml, že pode mnou je led.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Thu Dec 14, 2017 9:52 pm
Vždy za Cerona
~Krvavé jezero~
Ceron se líně povaloval na břehu jezera. Jeho sestra se přidala k Fénixovi, ale Ceron členství odmítl. Byla to sviťácká smečka, nic pro Cerona. Ale pokud to měl brát pozitivně, alespoň měl jistotu, že je jeho sestra v bezpečí.
Ze zamyšlění ho vytrhl nějaký vlk, očividně taky vetřelec. Ceron potichu zanadával. Nevěděl, kdo to přichází, mohl jen usuzovat podle pachu. Ten pach znal. Ano, byl to Naoki, vlk, s kterým se již jednou setkal, ale to už je pár let zpátky. Jméno si však ještě stále pamatoval. "Zdravím, Naoki." Řekl lhostejně. "Co tě přivádí na území Kirigakurské? Snad ne touha po smečce?" Uchechtnul se. Věděl, že přidání se do smečky byla ta poslední věc, co by Naoki udělal.
Naoki
Naoki
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce:

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Sat Dec 16, 2017 12:38 pm
Krvavé jezero
Čísi hlas mě vyvedl z mých myšlenek. Neváhal jsem a ihned aktivoval magii. Rychle jsem se otočil a jakmile jsem uviděl siluetu vlka, tak jsem se zaměřil na místo za ním, kde jsem se také ihned objevil. Kolem vlka jsem udělal levitující plamínky a až poté jsem si ho dostatečně prohlédl. Chvíli jsem váhal, kdo je onen vlk, však poté jsem si vzpomněl. Plameny se postupně zmenšovali a já mezitím prošel skrz Cerona. Se svým úsměvem jsem se otočil, abychom byli tváří v tvář a posadil se. "Zdravíčko Cerone." Odmlčel jsem se a přebral si jeho větu, kterou mi před tím řekl. Se stálým úsměvem na tváři se mi objevily plameny na drápech u levé tlapky a zaryl jsem je do ledu, který byl pod námi. "Jediné co mě sem přivádí je touha po tomto území." Postupně jsem zesiloval plameny na drápech. Jediné co bylo možno vidět, byl malý plamínek a hodně páry, však poté se objevovali malé praskliny v ledu, které doprovázel onen milovaný zvuk. "Co zde pohledáváš ty?" Optal jsem se a dal jsem mu chvíli čas na rozmyšlenou.
Cairo
Cairo
Počet příspěvků : 471
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Sat Dec 16, 2017 4:04 pm
Ceron vedle sebe ucítil plameny. Magie ohně? Hm. Pomyslel si. Nemohla však oheň vidět, takže jeho barvu mohou pouze typovat. Ovšem plameny na ledu syčely, takže Ceron poznal, že tam jsou. "Rád bys vedl tuto smečku?" Zeptal se nezaujatě. "Troufám si říct, že získat v této smečce post Alfy nebude moc jednoduché...
Ačkoliv, od té doby co otec spí už smečka nemá moc silné Alfy. Momentálně jsou Alfami moje matka a Varox, nějakej postiženej cizák, jehož ego dosahuje až na hvězdy."
Ceron se ušklíbl. "Co zde dělám? To tě zajímat nemusí,
nicméně, nehodlám se nijak tajit s tím, že zde žiju."
Odpověděl.
Naoki
Naoki
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce:

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Mon Dec 25, 2017 6:19 pm
Krvavé jezero
Se smíchem jsem se podíval na toho smrtelného vlka a zaryl ještě víc drápy do ledu. "Kdo řekl, že prahnu po postu Alfy? Celý tento systém je nespravedlivý. Proč vás má vést jeden pár, který může kdykoliv vyhlásit válku jiné smečce? Tuto smečku, bych mohl jednoduše převzít a nastavit zde svůj režim, který by se postupem času rozšířil po celém Niwatu." S úsměvem se podíval na popraskaný led a přemýšlel, jak jednoduché by bylo,ho zabít. Nikdo by nikdy nezjistil že umřel, ovšem tento vlk bude patřit mě, tak proč bych ho zabíjel... Uchechtl jsem se a postupně vyndaval drápy z ledu. Napadl mě dosti nádherný nápad a tak jsem započal svoji hru. Pověz... Cerone... Jak by se ti líbilo převzít tuto smečku do svých tlapek? Jak by se ti líbilo svrhnout toho namyšlence? Společně bychom změnili celý Niwat a žádný namyšlenec by se již nemohl dostat k vládě.
Cairo
Cairo
Počet příspěvků : 471
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Mon Dec 25, 2017 8:36 pm
"Je víc vlků s tak vysokými ambicemi jako ty." Utrousil Ceron. "Mnoho vlků by rádo ovládlo celý Niwat a zavedlo tu svůj 'režim', ovšem nikomu se to ještě nepodařilo a pravděpodobně ani v nejbližší době nepodaří.
Je to nereálné."
Řekl tónem vlka poučujícího malé naivní vlče. "Nicméně, celkem by mě zajímalo, jaký by tedy měl být ten tvůj režim...?" Jeho otázka zůstala viset ve vzduchu.
"Nechci být Alfou. Minimálně ne téhle sviťácké smečky." Ceron opovržlivě prskl. "Je mi však jasné, že ty bys to rád udělal, ačkoliv to popíráš. Ovšem sám na to nestačíš. Někoho k tomu potřebuješ." Řekl a lhostejně švihl ocasem. "Je mi jasné, že se mě snažíš zmanipulovat, ale já nejsem ten naivní sviťák, za kterého mě máš. Avšak máš pravdu. Varoxe bych svrhl rád, post Alfy si nezaslouží. Ale při pokusu ovládnout Niwat se mnou nepočítej a podřizovat se ti taky nebudu." Ceron hrdě vypjal hruď.
Naoki
Naoki
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce:

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Mon Dec 25, 2017 8:59 pm
Krvavé jezero
Pozorujíc toho šaška jsem se jen musel zasmát. "Ano snažím se tě zmanipulovat... a co? Při volbách na nový pár se tě taky snaží zmanipulovat, aby jsi byl pro ně. Ovšem já ti nenabízím nereálnou představu. Jednotný Niwat je možný. Už jednou tu byl. Stačí to pevnou tlapku... Tón hlasu mi klesl a zněl jsem téměř jako naštvaný vlky, který je schopný se porvat o kus masa. "Jestli máš tak vysoko postavenou matku, tak by jsi mohl dokázat, aby se postavila za mou tlupu, když něco vypukne. Myslíš si, že to dokážeš?" Nehodlal jsem mu již mazat med kolem pusu a chtěl jsem mluvit upřímně a hlavně rychle. "Když se ke mě přidáš, budeš se mít jednou dobře. Dovolím ti, mi pomoct zabít můj hlavní cíl. Bývalou Alfu Ishimury Lucase z rodu Glaciem no Ignis." Pousmál jsem se, když se vyslovil ono jména a lehce se olízl. Představa jeho smrti se mi tak líbila, že jsem byl jak smyslů zbavený.
Cairo
Cairo
Počet příspěvků : 471
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Vlče

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Mon Dec 25, 2017 10:04 pm
"No, nevím jak je to v ostatních smečkách ale v Kirigakure se nikdo nikoho zmanipulovat nesnažil. Smečka si mé rodiče zvolila za Alfy dobrovolně." Odpověděl chladně. "S matkou se nebavím." Vyprskl opovržlivě. "Zmanipulovat bych ji sice dokázal, nicméně ikdyby souhlasila, pořád je tu Varox..." Poslední slova nepřátelsky zavrčel.
Už je to tady. Pomyslel si Ceron otráveně, když mu Naoki nabídl členství v jeho tlupě. "Lucase můžu zabít i sám, tebe k tomu nepotřebuju." Ceron vypjal hruď. "Takže pokud doopravdy tak stojíš o to, abych byl v tvé tlupě, řekni mi alespoň jeden dostatečný důvod, proč bych se měl k tobě přidat, hm?" Ceron švihl ocasem. "A pokud jsi to předtím nepostřehl, opakuji, že ikdybys mi dal dostatečný důvod se k tobě přidat, nehodlám se ti podřizovat." Řekl
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Tue Oct 02, 2018 7:09 pm
//asi to ukončíme, ne?
Sponsored content

Naoki a Ceron|...tak přece jenom? Empty Re: Naoki a Ceron|...tak přece jenom?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru