Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 9:01 pm
Tábor
Když jsem uslyšel hněv Naiome stáhl jsem uši úplně dolů a sklonil hlavu. No a k*rva, a k*rva, je po mě, tohle je konec panikařil jsem v duchu ale snažil se vypadat klidně. Ještě jsem odklonil zrak více od alfy a přivřel oči. Doufal jsem jen, že to skonči co nejlépe a né mou smrtí, ale naděje jsem si nedělal. Ani jsem nevěděl že nesmím mluvit, jakožto omega, ale přeci jen, to tak je. Když se vlk nabídl, že řekne co jsem řekl, sklonil jsem hlavu ještě niž než jsem jí měl. Ani jsem to co jsem řekl nebral ofensivně, né tolik, jen jsem se snažil zlepšit si náladu, ale je mi jasné, že to tak znělo a určitě jsem neřekl nic pěkného.
Yungul
Yungul
Počet příspěvků : 333
Datum registrace : 03. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 9:05 pm
Tábor ---> Před Naiome
Bylo mi u chvostu, že se jeden z ostatních učňů baví týráním psa. ten pes mě nezajímal o nic víc, než učeň samotný. nakonec než všichni ostatní. nehodlala jsem si tu hledat nějaké kamarády, nebo tak něco, nakonec tohle měl být přece výcvik, ne seznamovací kroužek. Naiome se konečně vrátila, což mě potěšilo a okamžitě jsem vyplnila její rozkaz. Posadila jsem se vedle ostatních přesně tak, jak říkala. Neklopit oči, vypnout hruď. Ale nedívala jsem se na ni, to by bylo neuctivé. Situace vypadala zajímavě. Přišly dvě vlčice, nebo přesněji jedna vlčice a dost divná liška s přebytkem ocasů. Ani mi nevadilo, že výcvik pořádně nezačal a Naiome se věnovala spíš záležitostem smečky. Bylo poučné i ji pozorovat. takhle se chová správný temný vlk. Tak jako ona.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 9:11 pm
Táborň
Naiome na odpoveď od vlčice nemusela dlho čakať. Líška by však mohla byť len svedkom. Líšku zviazala úponkami, ktoré sa jej zamotali okolo láb, krku a trupu, aby so sebou nedokázala vôbec pohnúť. Úponky ju tlačili smerom k zemi. Zatiaľ sa Naiome sa len temne usmiala na vlčku Rias. "Tvoje prianie, je mojím rozkazom." - povedala chladne s iskričkami v očiach. Už dlho nemala premenu, bolo by fajn si podobu oprášiť. Okolo Naiome sa začala tvoriť čierna para, ktorá bola čím ďalej tým hustšia a hustšia. Naiome začala tlmene vrčať, naberala na výške, rysovali sa jej kosti, rebrá, panva. Predlžovali sa jej drápy a tesáky. Biele a modré znaky sa stratili v čisto čierny kožuch, ktorý bol jemný a nie tak hustý ako Naiome máva. Absolútne neniesla svoju podobu, mohli ju spoznať len podľa azurovo modrých očí. Dlhšie uši, predĺžená papuľa a hlava potiahnutá čisto kožou, bez svalov, či tuku. Naiome si prepukla stavce na krku. Čierna para sa odparovala z jej kožucha. Zoskočila z jej jaskyne. Drápy pri chôdzi zarývala do zeme. Takú mali dĺžku. Ostro zavrčala s podvihnutým pyskom. Vlkovi by bolo hneď jasné, že toto je jeho koniec. Vrhla sa po Rias, prevrátila ju na chrbát a priklincovala ju tak bez citne k zemi. Do jej ramine zaryla dlhé drápy. Naiome pocítila, ako prešli skrz svalstvo a cez kožu, prakticky prešpikovala Riasine ramená. Zavrčala jej do tváre. Svojím špeciálnym útokom absolútna hrôza, to ešte viac umocňovala. Dívala sa jej ostro do očí, rozpolteným jazykom olizujúca si ostré tesáky.
Rias
Rias
Počet příspěvků : 330
Datum registrace : 01. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jun 13, 2018 9:24 pm
Tábor
Vůbec jsem si vlastně neuvědomovala co dělám. Stála jsem jak přikovaná a až po chladné odpovědi na mé slova. Teprve potom jsem si to vlastně všechno uvědomila. Konečně jsem se hnula a moje zorničky se zúžily. Ani jsem se však nenadála a nestala tam ta stejná vlčice. ''Co jsi zač..'' Vydechla jsem roztřeseně. Udělala jsem pár kroků dozadu, bohužel nebylo úniku. Ten démon se blížil a brzy mě svalil celou váhou. Ostré drápy se mi zarývali do ramen. Vykřikla jsem bolestí. Černý oheň, má magie zapálila tlapy toho démona, které se mě dotýkali. Bohužel jsem nevěděla, že to stejně vůbec nezabere. Akorát to přidalo na autoritě tomu tvorovi se svítivým azurovým pohledem. Z magie mi opět krvavě slzeli oči..
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 14, 2018 2:52 pm
Tábor 
Ose bez projevu emocí koukal na to, co vlčice dělá, zabíjí. Připadalo mu to zbytečné, ta Vlčka se mohla hodit. Mohl pomáhát a sloužit. Někteří by řekli, že si takhle vlčice získává respekt, ale podle Oseho plno respektu už měla a nepotřebovala další. Bylo to stejně jako s mučením, dělala to pro sebe. Chtěla se uspokojit. Ose to chápal  ikdyž žádné takové potřeby vůbec neměl. Nikdy nepotřebovala uspokojení.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 15, 2018 5:57 pm
Tábor
Při téhle situaci si u ní Gwen zničila svoji dosavadní přezdívku, Princezna lenosti, neboť to možná nebyla tak špatná vlčice. "Jiskřil by samým nadšením z té koupele," škodolibě se zasmála a dominantně máchla ocasem. Samozřejmě to bylo k tomu psovi, protože oni dvě si byly rovné, obě Delty zeisské. "Máš pravdu, on si nezaslouží milosrdnost naší smečky. Já bych ještě přidala na seznam věcí, které bychom mu oddělily od zbytku, ještě ouška, jazýček a očička," navrhla a v očí ji nebezpečně zablýskl plamínek krve. Vzdychla, když si to ten čokl ještě zhoršoval, ale ikdyž ji strašně vytáčel, tak se snažila zůstat klidná. "Nemluv se mnou jako s vlčetem. Varuji tě, že pokud nepřestaneš, tak to s tebou zle dopadne," nespokojeně zamlaskala a další větu říkala taky, jako by byla pro malé hloupé vlčátko. Nechápavě zavrtěla hlavou, ale v její duši si tančil netvor veselý taneček, protože věřil tomu, že to pejskovi u Alfy moc neprojde. "Už jsi skončil, čokle? Možná odsuzujeme vaší rasu, ale podívej se na sebe. Chováš se jako největší hlupák pod sluncem, protože kdyby si měl špetku rozumu, tak víš, že by bylo pro tebe dobré, aby si prokazoval úctu. Nezáleží, co si za šelmu, ale jak k tomu přistoupíš," snažila se mu objasnit, ale když svítalo, tak se otočila a rozešla se pryč. "Hodně štěstí, budeš ho potřebovat, pejsku," zavolala za sebe a spokojeně si kráčela pryč. Však doufala, že bude potrestán a ona to uvidí na vlastní oči.
Když přišla její Temná paní, tak se ji poklonila, tak jak ji bylo určeno a při myšlence, která se jí dostala do hlavy, se jí po tváři rozšířil krutý úsměv. "Hlupáček pejsánek, konečně si zaslouží trest. Já mu dám, aby urážel mě, smečku i Alfu a teď se před ní plazí," pomyslela si pobaveně. "Další sebevražedná výprava?" Zašeptala tiše a ušklíbla se, když spatřila vlčici a nechutně růžovou lišku. Vypadala, jako by jí někdo pocukroval a Easy se z toho dělalo špatně. "Smrt? Ti sviťáci jsou vážně divní," podivila se a odplivla si k těm sviťačkám. Pak už však jen pozorovala, jak Alfa Naiome plní přání té zelené.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 15, 2018 9:33 pm
tábor
Na Easy jsem neregoval, nechtěl jsem, neněl jsem mluvit a problému jsem měl dost, moc, nepitřeboval jsem další mojí nepoddaností. Když jsem periferním viděním spatřil, přetvorbu vlčice (Nai) neoihl jsem si pomoci a otočil se na ní. Asi jsem neměl, jsem na ní zíral se zúženýma panenkama. Pak jsem se rychle otočil, zklonil hlavu a koukal do země.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 15, 2018 9:38 pm
Tábor
Dívala sa jej priamo do očí a sledovala ako jej začína z nich krvácať. Bolo to zaujímavé aspoň pre Naiome. Všimla si, že sa snažila Naiome zapáliť laby, ale necítila to. Oheň sa premenil v malý plamienok. Však Naiome tým dala podnet na nápad. Zapálila svoje laby a potom celé svoje démonie telo. Teplota bola dostatočne vysoká, aby žiar pálil zároveň vlčke telo. Prakticky ju pod sebou piekla za živa. Naiome sa svojím telom postupne približovala k tomu jej, než sledovala, ako sa jej krvavé oči pomaly hýbu k prasknutiu, ako uvarené vajíčko. Rias nemala na spodnej strane a ani na tvári žiadnu srsť, len spálenú kožu. Naiome neprestávala a čakala, kedy v mukách posledný krát vydýchne. Táborom sa len ozývali výkriky. A Naiome sa len temne usmievala. Nakoniec oheň z celého tela odvolala, drápy vytiahla z je ramien a odstúpila od nej. Nebola ešte mŕtva, ale veľa k tomu nechýba. Všade bolo cítiť spálené mäso. Naiome si olízala ňufák. "Dúfam, že som vyhovela tvôjmu rozkazu." - pošepkala k nej, ale počuli to tak či tak všetci, čo to sledovali. Rias mala devastačné zranenie, ktoré sa už nedalo vrátiť späť. Sledovala chabý vlčkin dych. "Šššt...už nebudeš nič cítiť. Sľubujem." - pošepkala Rias, a svoju hlavu otočila tentokrát na Ahriu.
/Chcela si ju potrápiť, hádam som vyhovela a ešte k tomu som použila Riasinu vrodenú mágiu, keď už si to dala do mojej réžie Very Happy
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 15, 2018 9:59 pm
Rias / Tabor -> Věčná loviště
Mou vlastní magii využil démon proti mě. Vlčice v démoni podobě, vzplála (hádám využila černý Riasin plamen Very Happy ) ohněm a smažila mě. Křičela jsem bolestí. Bolestný křik se ozýval celým Zeisským Táborem. Když přestala cítila jsem spálené maso. Moje spálené maso. Přestávála jsem cítit pomalu pachy. Přestávala jsem pomalu vidět. "Už bude lépe.." Vydechla jsem.. Před očima jsem spatřila své rodiče a své děti.. děku-ju... prolétlo mi myslí k onomu démonovi. Osvovodila mojí duši býť bolestně... A tak já Rias z rodu Fëe'neriz jsem naposledy vydechla svůj život..
Pod tlamapama temné princezny zahynula Rias de Fëe'neriz a dne 15.6.2018 a odešla navždy do Věčných lovišť


Ahria
Byla jsem chycena šlahouny a byla jsem nucena sledovat tu trpící vlčici. Celou dobu jsem kňučela a když černo-zelená vlčka naposledy vydechla a ta vlčice zamířila ke mě začala jsem křičet.. nechtěla jsem tak dopadnout.. (Ale Nira chce x'dd )

//Jen si pohrej. Můžeš dát i ostatním ať si pohrají, ale finální zabití máš povolené jen ty :'D
//Oka, a nie využila svôj plameň Very Happy
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 15, 2018 11:13 pm
Tábor 
Ose se bez známek emocí díval na zabíjení, který bylo podle něho zbytečné. Ale přesto chápal, proč to Nai dělá. Pak vlčice umřela. Jen malá nepatrná změna byla v jejích očích nic výrazného. A jak to ovlivnilo Oseho? Nijak, necítil nic. Ani hrůzu ani zalíbení. Viděl ještě v táboře dalšího vetřelce, věděl, že ho čeká stejný usud. Pro něho už ta liška byla mrtvá. Ale nezáleželu mu na ní. Bylo mu jedno, že byla mrtvá az na to, že se mohla ještě hodit.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sat Jun 16, 2018 9:22 pm
Slunce se pomalu vyhouplo na oblohu a i přes občasné mraky rozdávalo své poměrně hřejivé paprsky do každého kouta území smeček. Do dnešního dne se pomalu přikrádalo odpoledne.
Ghost
Ghost
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 05. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 8:33 am
Tábor
Mladý červenooký vlk mlčal, avšak so záujmom sledoval okolie. Videl, že Tábor sa mení, prichádza mnoho nových vlkov a on sám, bol teraz hrdý, že na na ňom sa nijaká genocída nepácha. Strihol ušami a trochu povýšenecky sa pozrel na psy. Aké podradné plemeno. pomyslel si, nemohol si príliš vyskakovať, lebo oficiálnou kappou ešte nebol, ale želal si, aby mal skúšku za sebou. To,že Ishumuru, či Ishimuru obsadili tak to bola skvelá správa, nevedel sa dočkať, kedy sa popozerá po novom území. S pobaveným úškrnkom sledoval, ako si jedna vlčka prišla prosiť o smrť, Alfa Naiome, samozrejme jej prosbe vyhovela a naozaj zomrela. Samovražedná. To rovno mohla skočiť zo skaly. Ghost bol nafúkanec, to áno, ale nebol nezvládateľný, pred Alfou sa choval pokorne, tak ako sa patrí a sluší.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 9:47 am
Tábor
Zívol som na plnú tlamu, natiahol sa a vstal, spal som dlho, asi mi niečo ušlo, podľa tej kopy cudzincov sa niečo istotne dialo, kdesi som zazrel Niru a vybral som sa smerom k nej. Videl som, ako Alfa zabila nejakú vlčicu, trochu čudné ale dobre, asi to chcela sama, lebo sa vôbec nevzpierala, ale mne to bolo jedno a iba som sa premotal cez vlkov, ktorých tu bolo až nezdravo moc, zavrčal som na Ghosta, lebo mi zavadzal a potom som ho aj tak obišiel. Strihol som ušami, keď som konečne stál pri Nire. ,,Ahoj, Nir, čo sa tu dialo, posledných pár dní? Nejak som zaspal." opýtal som sa svojej takmer družky a pozrel som sa na ňu, stále bola rovnako krásna.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 10:02 am
Tábor
Seskočila jsem ze skály, když jsem oznámila to co jsem měla za úkol oznámit. Stála jsem vzpřímeně a chladně sledovala každý pohyb vlků a vlčat, které si Naiome přitáhla jako své učně. Pach těch psů tu byl smrdět, přes celý tábor. Po nějaké době se tu objevila i Naiome a chvíli na to černo-zelená vlčice a růžová liška z devíti ocasy. Sledovala jsem to divadlo a uchechtla se, když jsem zacítila pach spáleného masa a srsti té vlčice. Po chvíli na mě promluvil Sauron a tak jsem se na něj pootočila a očkem sledovala i růžovku na kterou se teď Naiome chystala. ''Saurone.'' Pozdravila jsem spíše kývnutím hlavy, jak bylo u mě typické. Takový pozdrav jsem se naučila částečně od Easy. Vždyť to stačilo, komu ne.. To není můj problém. ''Měli by jste to oznámit Naiome, ne?'' Ozvala se Auriel. 'No nekecej. Co bych si bez tebe počala.' Protočila jsem očima při odpovědi. ''Naše Alfy porazili Alfy z Ishimury, a tím ta smečka zanikla a většina jejich smečky se zřejmě rozutekla do Kirigakure a Fénixe. Alfy pro nás získali větší území a zřejmě máme i pár nových vlků, kteří otevřeli oči a pochopili, že svit je slabý. A Alfa Naiome má nějaké učně.'' Pověděla jsem a kývla jsem hlavou k nejmladším ze smečky. ''Až Alfa skončí i s tou růžovou, měli bychom už oznámit partnerství. Čím dřív, tím lépe.'' Dodala jsem po chvíli. 'Alfo, až skončíte, můžeme ze Sauronem požádat o chvíli vašeho času?' Poslala jsem Naiome myšlenku a doufala jsem, že ji zaznamená, když teď se vyžívá ve své démoní podobě a zabíjí ty sviťačky.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 10:15 am
Tábor
Zabíjanie hlúpych a obmedzených sviťákov bolo celkom časté. ,,Tak to je výborná správa, nové a lepšie územie a navyše pod týmto vedením aj najsilnejšie." povedal som a táto správa ma fakt poteśila. ,,Učňov? Zaujímavé, zrejme pobrala tým neschopákom štence, nech ich neskazia." zamrmlal som a švihol chvostom. ,,Aj tá ružová? Tý sú nejaký opovážlivý, alebo už ich svit nebaví a schválne páchajú samovraždy?" opýtal som sa nadľahčene, nelámalo mi to ani srdce ani hlavu, že alfa ich zabíja len tak, veď čo čakali? Akí sú len hlúpi. Zaregistroval som Nirinu myšlienku. ,,To je dobrý nápad." poznamenal som napokon.
Northie de Hermes r.Gája
Northie de Hermes r.Gája
Počet příspěvků : 206
Datum registrace : 10. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 11:20 am
Tábor
Zobudila som sa v Tábore. Unavená, potlčená, ale stále som žila, cítila som sa čoraz unavenejšia, ale bol to len pocit. Moja srsť bola ehm, nie ukážková, ale moje oči stále planuli tak ako obvykle. Pousmiala som sa, keď som začula, že Zeiss obsadilo Ishimuru, švihla som chvostom a strihla ušami, áno, bola som lenivá. Je to pravda, ale čo už? Tu v Zeiss nie je nijaký normálny vlk. Samé vlčice. Pomyslela som si zronene, možno som chcela mať nejakého svojho vlka,ale nijaký nevyzeral normálne. No čo, v svite majú kripľov a tu, možno sa niekomu budem páčiť. Chovala som sa ako nejaká pubertiačka čo nevie čo so sebou, mala by som zmeniť postoj k životu, lebo takto, ehm takto to nejde.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 18, 2018 2:29 pm
Tábor
S úsměv na jindy vždy ledové tváři a s kurtou jiskrou v krvavém oku se dívala černá vlčice v rudém plášti na zánik jednoho sviťáckého života. Cítila z ní Kirigakure a tenhle zápach ji štípal v čumáku. Vzpomínala na bílou vlčici, jejíž popel vítr unes, když zemřela a tím zplatila dluh, který k Easy měla. Teď k ní necítila velkou zlobu, protože její smrt ji dala na seznam sviťáků a ne super nenáviděných bytostí. Brzy cítila spálené maso, ale pro ni to zapáchalo lépe než ten kirigakurský závan. Když už byla na onom světě, tak se šíleným úsměvem se otočila na růžovku, aby ji vyděsila a pár posledních okamžiků na světě ji zhoršila, ale ona se měla, čeho bát. Nevšímala si vlčat ze svitu, ani Niry či ostatních Kapp, protože ona se bavila sebevražednou misí tihle sviťáckých hlupaček, tedy už jen jedné.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jun 19, 2018 12:29 pm
Den se již přehoupl přes hranici poledne a odpolední čas se pomalu blížil ke konci. Obloha se pomalu začala barvit do oranžova.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jun 21, 2018 8:25 am
Tábor
Neboť mu nikdo nevěnoval pozornost, opět mu na mysl přicházely všemožné myšlenky týkající se útěku, dokonce už měl přichystaných i několik plánů, jak by mohl nějaký takový úrk uskutečnit. Nenalezl ale dostatek odvahy, aby cokoli takového mohl nějakým způsobem podniknout, tudíž jen mlčky stál a sledoval dění okolo sebe. Z alfy Zeiss se opravdu nevyklubala žádná dobrá duše, Eito pochyboval, zda se v ní vůbec nachází něco dobrého. Za svůj život potkal již mnoho zlých psů, vlků i jiných psovitých šelem, ale s tím, s čím se setkal zde v Niwatu, se zatím nesetkal nikde jinde. Děsilo ho to, hrůza ho svírala do sebe. Bylo mu to částečně proti srsti, ačkoli mu do podobných záležitostí nic nebylo, avšak nelíbilo se mu sledovat, jak pod tlapami černé vlčice zahynula víceméně nevinná  vlčka. Dost ho proto udivovalo i to, že samotná jeho existence je stále naživu. Kdy přijde ten čas? Ohlédl se za sebe, konkrétně směrem, kterým do tohoto tábora přišel. Věděl, že udělal chybu, zatím možná tu nevětší ve svém životě.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 22, 2018 8:25 pm
Tábor --> Původní hranice
Pozoroval jsem dění okolo sebe. Potichu jsem si zavrčel a zakoulel očima. Nebudu tu poslušně čekat na smrt. zamyslel jsem se a otočil se na růžovou lišku. Znal jsem ji, tedy od vidění byla to liška která byla u Orfeona v táboře a teď jí čekala jistá smrt. Zvedl jsem se a pomalu skrčený při zemi jsem se 'odplazil' od učňu. Všichni si všímali jen alfy a mrtvé vlčice a tak jsem nehodlal strácet čas. Rychle jsem se otočil a uviděl Ezra, zapoměl jsem na něj. To dost koplikovalo situaci. Teď nebo nikdy řekl jsem si v duchu a na souhlas si kývl. Co nejryhleji jsem mohl jsem se rozběhl směrem k Ezrovi a zároveň z tábora. Chytl jsem Ezra za kůži na krku a plnou silou ho zatáhl směrem pryč z tábora. "Dělej, DĚLEJ!" zaštěkl jsem na něj a rozběhl se pryč. Neohlížel jsem se, prostě jsem běžel musel jsem odsud pryč. Za chvíli jsem uviděl hory, kterými jsem se kochal když jsem se chitil do pasti. "ANo! ANO!" zasmál jsem se s nadějí. Když jsem ale 'hranice' přeběhl, stále jsem cítil pach Zeiss. "Ne... To ne..." řekl jsem a rozhlédl se kolem. Necítil jsem tu 'sviťany, ale Zeiss. "Musím odsud...." řekl jsem si potichu.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 25 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru