Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 29, 2018 9:03 pm
Tábor
Naiome sa zahľade na Niru. "V poriadku. A Sauron, nabudúce nenechávaj všetko na partnerke." - uškrnula sa. "Po narodení mi vĺčatá ihneď ukázať. Ja rozhodnem, či si zaslúžia žiť alebo nie." - dodala chladne. zaároveň ich pretla oboch chladným a azurovým pohľadom. Otočila sa smerom ku svojej jaskyni, ku ktorej následne prikráčala. Vyskočila na ňu a poobzerala sa. Zazrela na mŕtve telo tej cukrovej vaty. Z jej tela sa začala uvoľňovať čierna para, ktorá sa pomaly priblížila k telu Ahrie. Para ju celá pohltila. Jej telo navždy zmizlo...Čierna para sa rozplynula. Asmia chvosty zanes do mojej jaskyne. - poslala Delte myšlienku. Naiome sa zhlboka andýchla. Teraz musela dať hádam na také územie do hlasiviek úplne všetko. Hlboko zavyla a volala tak cez celé územie Zeiss. Veľké územie Zeiss. Volala tak do Tábora každého jedného člena, či starého, tak nového. Muselo sa povedať pár infomácii a noc bola na to ako stvorená. Čakala, keď dorazia do tábora. Zatiaľ jej azurové akoby svetiace oči sledovali nočný Tábor.
ASMIA/ACHERON
Tábor

"Kappa, neKappa...stále si na nižšom poste než ja!"- odfrkla. Dostala od Alfy myšlienku, preto sa mienila psom zaoberať neskôr. "Ešte sa uvidíme...pes." - priblížila sa k psovi a podvihla horný pysk. Nevedela si prestaviť, že by sa niekedy mohol pes dostať na taký istý post ako ona...preto to mienila Trauremu troška okoreňovať. Prikráčala ku chvostom, ale neušlo jej, že Cairo jeden zožral. Labou sa natiahla a strelila mu jednu facku. Na pravom líci mu zostali tri stredne hlboké škrabance. "Hlupák!" - zavrčala po ňom. "Ak sa to alfa dozvie..." - povedala nahnevano ale tichšie smerom k nemu. Nemienil sa ním ďalej zaoberať, ak by na to náhodou Naiome prišla, môže si za to sám a aj on by si mal neisť následky, nie, že to bude niesť celá svorka. Schmatla chvosty a zaniesla ich do Naiominej jaskyne. Potom sa vrátila a posadila sa na svoje zvyčajné miesto. Po Naiominých slovách začne nová Éra Zeissu. Zároveň bola Naiome prvou alfou, ktorá Zeiss niekam naozaj posunula.
Acheron sledoval mlčky Asmiu. Olízal si ňufák na ktorom bola už momentálne zaschnutá krv. "Alfa nemá rada psov, ale dala ti šancu. Váž si ju, možno jej neprídeš úplne obyčajný." - dodal smerom k Trauremu. "A teraz ti radím sa posadiť a len mlčky počúvať a čakať na ostatných." - dodal smerom k nemu chladne a sám sa hrdo posadil a vystrel. Jeho jantárové oči nádherne žiarili v tme.
Yungul
Yungul
Počet příspěvků : 333
Datum registrace : 03. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 29, 2018 9:13 pm
Tábor
Naiome nechala toho bílého psa jít. těžko říct, jestli to bylo lepší, než kdyby ho zabila, ale moje práce byla jen ho přivést, co s es ním stane potom, to mi mohlo být jedno. Udělala jsem si pak na její příkaz krátkou zastávku u jídla. Nepřecpávala jsem se, jeden nikdy neví, kdy bude další akce. Když jsem pak slyšela Naiomino vytí, rozběhla jsem se zpátky. Svolávala celou smečku, půjde tedy o něco důležitého. Už byla tma, což mě ale nijak netrápilo. Bylo vidět docela dobře. Posadila jsem se před Naiome a čekala.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Fri Jun 29, 2018 9:20 pm
Tábor
Mručivě jsem zavrčel když vlčice odešla. "Super..." štěkl jsem potichu jejím směrem. "MÁM jméno." dodal jsem ještě potišeji. Pak jsem se otočil na druhého vlka, už teď mi byl mnohem příjemnější než ostatní. Sklonil jsem hlavu, zvedl jedno opoči a zasmál jse. "Jo to jsem typnul." na poznámku o obyčejnosti jsem se jen uchechtl. " A pak co nejrychlec pro česnek...." řekl jsem si převážně pro sebe, ale bylo to dost zřetelné a hlasité, aby to slyšel i vlk sedící po mém boku. Až teď na mě dolehla váha mého rozhodnutí, teď už tomu nebylo úniku, mám žít v tom, v čem jsem se narodil, v tyranii, v totalizmu, v netoleranci. Byl jsem členem téhle rádoby temně smečky, vedené krutou alfou a plné rasistických vlků. Koukal jsem vzhůru k černé vlčici s azurovýma očima a čekal, co se bude dít.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jul 02, 2018 9:20 pm
Všetci členi Zeiss, či bývalí Ishimurčania, teraz Zeissani sa dostavia do Tábora!
Räqo Contrariorum
Räqo Contrariorum
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 13. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 03, 2018 11:34 am
Temný les (asi)-Tábor
Vytie. Vytie tak hlasné, že mohlo patriť len Alfe. Vytie ktoré napoly očakával. Dúfal, že sa konečne stalo niečo zaujímavé. A že konečne môže požiadať o tú skúšku a stať sa tak plnohodnotným členom svorky. A možno aj v to, že sa objavila nejaká Omega alebo niekto zo svitu. Už ubehla dlhá doba odvtedy ako niekomu mohol ublížiť, pokúsiť sa ho zapliesť do nití z lží. Mal rád bolesť iných, no o to viac ho bavilo manipulovať s niekým, pomaly ho obaľovať do sieti upletenej z klamstiev a čiastočných klamstiev. A potom ublížiť, trhať. V očiach sa mu zablyslo. Opatrne sa pozviechal a mieril do Tábora, najrýchlejšie ako dokázal. Zastavil sa v úctivej vzdialenosti od ostatných a mierne sklonil hlavu na znak pokory k väčšine. Zatiaľ to nevyzeralo tak, že by si ho niekto všimol.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 04, 2018 8:22 am
Tábor / Nira-Saura-Gwen
Kývla jsem na Naiome. "Samozřejmě." Znovu jsem se ji uklonila a po její poznámce na Saurona jsem se nenápadně ušklíbla a vzdálila jsem se lehce od její skály a usadila jsem se a pohlédla na ni a čekala jsem na to co chce oznámit a zřejmě se bude pokračovat v tom lovu.
Saura stále ležela na jednom kameni na kterém měla výhled na celý Tábor. Však, když její učitelka a Alfa zavyla, přišla blíže, aby ji neuniklo její jediné slovo. Chladně se rozhlédla na všechny přítomné a poté pohled opět přesunula na Naiome a čekala.
Barevná slepá Delta, opět někde pochrupkovala, ale temné vytí ji donutilo otevřít oči. Oči sice otvírat nemusí, stejně je nepoužívá, ale ten princip, že jo. Došla ke skále Naiome odkud všechny svolávala a vybrala si místo lehce bokem od ostatních.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 04, 2018 9:19 am
Tenebris
~Bývalý tábor Ishimury -> Hranice Zeiss/Elloris -> Tábor Zeiss (původní území)~

Tenebris přikývla, pak se ještě jednou poklonila a odešla ke kraji tábora. Najednou spatřila malé bílé tělíčko.
Byla to Candy. Ještě žila, ale spala. A tady zůstat nemohla.
Tenebris se bezradně rozhlédla. Ne, nebyl tu nikdo, kdo by jí pomohl. Všichni světlí už odešli a na pomoc temných se nedalo spoléhat. K jejímu štěstí Alfa Naiome zrovna svolávala vlky do tábora. A proč že to bylo k jejímu štěstí? Tenebris alespoň měla důvod odejít z tábora. Popadla malé tělíčko a vyběhla z bývalého tábora. Cestu k tomu současnému vzala trochu oklikou okolo hranic smečky Stříbrného Fénixe. Věděla, že v této světlé smečce se o její maličkou dcerku dobře postarají, v Zeiss by nevydržela ani dvě hodiny. Na hranicích Candy položila do trávy, věnovala jí poslední pohled a odběhla, teď už přímo do tábora.
Měla celkem dobrou vytrvalost, takže jí přeběhnutí území nedělalo žádné větší problémy, navíc si chvílemi pomáhala křídly. Do nového tábora tedy doběhla v pořádku a připravená na cokoliv, co po ní budou Alfy chtít. Jako první věc se samozřejmě poklonila Alfě a pak odešla ke kraji tábora a rozhlédla se po svých nových spolusmeččanech.
Uprostřed tábora se válela hromada růžových zkrvavených huňatých ocasů a kousek od ní něco, co by se kdysi dalo nazvat vlkem, liškou nebo psem. Temní si očividně hráli. Ušklíbla se Tenebris.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 04, 2018 8:57 pm
Tábor
Když Delta přešla hranice tábora, tak už bylo krásné šero, které vlčka měla v oblibě. Svýma očima, který vypadaly, že z nich teče krev, pohlédla na růžovou lišku a vrhla na ni temný výsměšný a hlavně opovrhující úsměv. Když dostala myšlenku od samotné Alfy Naiome, tak se hrdě napřímila, ale pak sklopila uši i ocas v podřízeným gestu, které dříve nenáviděla a ani ji ve snu nenapadlo, že by před nějakým jen sklonila hlavu. Tady však byla mezi temnými a věděla, že její Alfy si to zaslouží, věřila jim, ale nehodlala se chovat, jako hloupá ovce. Přihlížela tomu, jak ten čokl, který byl v tom ledovém vězení, se stal Kappou. Dnes měla Alfa Naiome dobrou náladu, když nechala jít toho běláska, ale ona byla většinou spravedlivá. Ještě teď zeisská vlčice vzpomínala na to, jak Alfě, Betě a nějakému vlku svitu vzala ona a ty vlčata ty dva psy a oni se s tím docela smířili, tedy většina. Dál hleděla na podívanou s liškou a už zůstala, protože Temná královna svolávala smečku. Když přišla další vlčice (Tenebris), tak znechuceně nakrčila čumák. “Tolik sviťáckého pachu, chce se mi zvracet. Čím déle jsem v Zeiss, tak je to mnohem intenzivnější a horší,” odplivla si, posadila se a čekala na slova Alfy. 
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 04, 2018 9:02 pm
Ose Arashi FK 
Již skoro dospělý vlk seděl ve vstupu do úkrytu a snažil se marně zjistit, co má dělat a co se po něm chce. Aktuální situaci už vybádal. Věděl všechny informace, kromě těch které se týkal, jeho. Seděl ve své obvyklé poloze. Své dlouhé nohy skrčené, nahrbený hřbet a hlavu, která se namyšleně koukala do země a přála si být vzduchem. Čekal, ať bude vědět, co má dělat. Jakmile se informace dozví, bude úplně jiný.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 04, 2018 9:03 pm
//zde se mi to poslalo dvakrát 
Toshiro
Toshiro
Počet příspěvků : 65
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 05, 2018 1:05 pm
???-Tábor svorky
Blúdil mimo priestor a mimo čas, hodiny sa zdali ako dni, týždne ako mesiace a celé blúdenie bolo dlhé sťaby vek zeme. Toshiro dlho spal, o ničom nevedel a keď sa po mnohom spaní prebudil zo spánku, otvoril svoje slepé oči, jeho hruď sa dvíhala a klesala ako nasával chladivý vzduch, kožou potiahnutá kostrička. Cítil sa slabý a ešte zo seba nestriasol driemoty. Kde to som? Čo sa stalo? hučalo mu v hlave a pozviechal sa na nohy, otriasol sa, pretiahol svoje krídla a vzniesol sa do vzduchu, ten pocit mu dlho chýbal. Takmer zabudlo ako šumia stromy, ako mu vietor čechrá srsť, v papuli mal úplne sucho, onedlho klesol na zem, aby sa napil z mláky, voda chutila podivne, sviežo a ľahko, Tohsiro potriasol hlavou a upriamil na oblohu svoje slepé oči, márne si spomínal na tmavú oblohu, na miliardy hviezd, bolo to tak dávno, akoby zabudol ako vyzerá celý svet,  pod packami cítil chladnú zem, odrazil sa a vzlietol, išiel po pamäti, mieril tam, kde bol Tábor. Konečne pristával, zacítil mnoho pachov, neznámych a nových, unavene klesol na zem v udupanom Tábore. ,,Moja pani." povedal, jeho hlas bol zachrípnutý a takmer ho nepoznával, dlho nepočul svoj hlas.
Sauron pri príchode akéhosi vlka dvihol hlavu, bol vychrtnutý a ako zistil aj slepý, pozrel sa na svoju druźku Niru a potom vyčkával. Northie mlčal iba zadumane sledovala okolie a otupene sledovala Tábor, bola unavená žitím. Ghost netrpezlivo vyčkával a bol pripravený splniť akýkoľvek rozkaz.
Minor Animus
Minor Animus
Počet příspěvků : 829
Datum registrace : 20. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Míňa
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 05, 2018 2:12 pm
Bývalý tábor Ishimury -> Hranice Zeiss/Elloris -> Tábor Zeiss 
Nastražil jsem uši, když jsem zaslechl vytí alfy. Volala nás, což došlo každému ze Zeissanů zde. Nehleděl jsem však na to, jestli jdou také, protože mi byli ukradení. Měl jsem se zajímat víc o sebe než o ostatní už dřív. A teď jsem si to hodlal vynahradit. Švihl jsem ocasem a rozešel se směrem, odkud vycházelo vytí. To, kde jsou hranice Zeiss jsem přibližně věděl, to, kde je tábor už jsem bohužel musel odhadovat. Poslední dobou tam ale utíkalo docela dost vlků, takže nebylo těžké najít pachovou stopu víc vlků a po ní se vydat. Neměl jsem dobrou výdrž, tudíž jsem celou dobu šel rychlejší chůzí a sem tam popoběhl, což mě následně stálo několik chvil opravdu pomalé chůze a vydýchávání. Dnes to bylo už po několikáté, co jsem si řekl, že s tím musím něco udělat. 
Do tábora jsem dorazil, nevím jestli pozdě nebo brzo, ale vlků tam bylo už docela dost. Očima jsem pochopitelně zabloudil až ke krvavé spoušti, ve kterém ležela růžová liška a několik ocasů. Trvalo pár sekund než mi došlo, že jsem se s ní vlastně už jednou setkal. Bylo by asi přehnané, když bych řekl, že mi jí bylo líto. Hlavně to tedy byla její vina, když sem lezla. Být tady při jejím cupovaní, asi bych se na to ale nedíval. Nebyl jsem úplně příznivcem tohoto bezcílného druhu mučení. Teda... nemyslím si, že by to mělo nějaký význam. Řekl bych jen, že jsem vlezla a pak se to s ní vezlo. Zakázal jsem si o tom ale dál přemítat a radši se otočil k alfě. Vypadalo to na proslov nebo něco podobného.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Thu Jul 05, 2018 4:12 pm
TELANTES 
--> Tábor Zeiss
Mlčky som ostal v poklone, než som začul zavolanie, ktoré nás malo naviesť do tábora, teraz mne novej svorky. Bola to zaujímavá skúsenosť, hlavne, keď som si v tedy povedal, že do Zeissu ani nevpáchnem. Teraz som tu. Ticho som klusom bežal až do Zeisského tábora, pritom si obzeral okolie. Územie Ishimury som poznal dobre, len.. toto bolo pre mňa nové. Páchlo to tu smrťou, čo je každý meter tejto pôdy nasiaknutý krvou? Ten pach mi nijak neprospieval, ale musel som si žiaľ zvyknúť. Nehodlal som to nijak komentovať či ohŕňať nad tým nos. Počas toho, čo som tu, som si však ešte nevšimol žiadnej zvere. Vážne toto územie je.. bez života? Pomyslím si. Zmiernil som beh na chôdzu, keď sa predo mnou zjavil tábor.
Prešiel som cez nejaký most, či čo to je a ocitol som sa v tábore svorky, ktorú ostatný tak nemajú v láske. Strihol som ušami čím sa ozval cingot náušníc, ktoré mi zdobili jedno ucho. Všimol som si mŕtvoly boh vie akej líšky, ktorá pomaly mizla v čiernom dyme. Deväť ležiacich chvostom a nejaká spálená vlčica. Pár krát žmurknem očami, než mi do čumáku udrie známy pach, ktorý sa krížil s pachom spálenín. Rias.. Pomyslím si, pritom sa posadím a vyčkávam, čo sa bude diať.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 10, 2018 5:52 pm
Tábor
Vlci sa pomaly dostavovali do Tábora. Naiome videla, že sa blížia aj vlci zo svitu, preto chcela začať svôj príhovor. "Vlci svorky Zeiss, starí či noví členi. Pred malou chvílou sme ako svorka zvíťazili. Zabrali sme si územie svorky Ishimury. Oddnes ich územie patrí nám a oficiálne sa územie Zeiss a bývalé územie Ishimury spájajú do jedného veľkého územia Zeissu!" - vyhlásila hrdo s vypnutou bielou náprsenkou. "Náš Tábor zostáva Táborom aj naďalej, preto kto je tu nový, smie si vytvoriť z našej suchej zeminy a vody z Krvavého jazera novú jaskyňu. Aby sa neopakovali chyby minulých Álf, loviť sa budú len postaršie či choré jedince. U zajacov či iných hlodavcov, to platné nieje. Oficiálny lov bude vždy pred zimou, aby sme si doplnili mäso do našich zásob, tam." - keď dokončila poslednú vetu, hlavou sa pozrela smerom, kde ležali ich dobre ukryté zásoby. "V blízkej dobe nás čaká aj úprava a zosilnenie hraníc na čom sa budú podieľať všetci vlci, či vĺčatá. Týmto nadviažem aj na to, kto sa stane hraničiarom, nakoľko máme hranice už naozaj veľké treba ich chrániť ešte viac ako doteraz. Každého cudzinca predvediete mne, alebo môjmu partnerovi Veletherovi. Ak by ste mali záujem aj o iné profesie, stačí mi prísť povedať, za to vám hlavu neukusnem." - uškrnula sa. Očami prechádzala po každom z členov. Noví členi si ppozrú zákony svorky, v blízkej dobe je možné, že a tam aj zopár nových zákonov pridá, preto si ich pozrite aj vy, starší členi. Neznalosť sa neospravedlňuje a trestá. Keď už vravím o členoch nových, pridá sa sem pár vlkov z bývalej Ishimury, preto ich zeissani všetkému zaučte, pretože o týždeň už ani vaše priestupky z neznalosti nebudem tolerovať." - dodala.
"Na prípadné otázky máte priestor práve teraz." - zvýraznila danú vetu. Bola pomerne uvoľnená s pocitom hrdosti v hrudi. Uši mala pri zátylku a čakala, či sa niekto na niečo spýta. Za otázky by bola pomerne vďačná, aby ju potom nemuseli všetci otravovať.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 10, 2018 6:05 pm
Ose Arashi FK 
Tábor 
Ose pilně poslouchal, ale odpověď na otázku nedostal. Však vlčice vyzvala na kladení otazek. A nemuže mi nic udělat, za to, že se jenom zeptám. A tak Ose k ní přišel. Uz byl velký, o hodně větší než průměrný vlk, ale to jen díky jeho nohám. Nebyl masivní  spíše pohublý.,, Co se ode mě čeká? Kdo jsem? A co mám dělat? " Zeptal se Ose. Jeho hlásek byl sotva slyšítelný, on však nemohl mluvit nahlas. Jeho onemocnění, které postihovalo hlasivky, se od dětství zhoršilo.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Wed Jul 11, 2018 8:59 pm
NOEMIE
Hranice- Cesta k Tábor Zeiss

Noemie začula zavytie matky. "Matka nás zvoláva, ideme?" - spýtala sa svojej sestry. O jej kamošovi vlkovi vedela, že je elitný a zrejme sa vráti domov, lebo v Zeiss by nemohol zostať. Pozrela svojej sestre azurovými očami do jej azurových očí. Po matke zrejme každý z vĺčat zdedil oči. Švihla chvostom a dala sa do kroku, tesšila sa, že začala nová éra. Že Zeissanov čakalo niečo lepšie a väčšie. Oni už dávno neboli vyhnanci, ale plnohodnotná veľká svorka, ktorú na vrchol dostala jedna vlčica. A Noemie bola na to veľmi pyšná. Obzrela sa poza rameno za Cäell a mykla hlavou, nech ide...nechcela aby jej niečo ušlo.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jul 16, 2018 7:54 am
Tábor
Seděla jsem celkem blízko ke skále na které Naiome seděla, není divu, když jsem s ní teď mluvila. O tom co však všechno v tuto chvíli pověděla jsem už věděla. Bylo mi to naprosto jasné od chvíle, kdy na lopatky padl Reel s Kayem a Ishimura se stala novou Zeiss. Když dala prostor na otázky, pohlédla jsem na ni, však jsem se vyhýbala, samozřejmě z respektu k ní, očnímu kontaktu. ''Má Alfo, nebylo by od věci zkontrolovat území Kirigakure a Stříbrného Fénixe? Jistě se k ním už dostalo to, že Ishimura padla.'' (herně přece Zeissani neví, že se ty dvě smečky spojili, ne? Very Happy ) Vznesla jsem svůj dotaz k ní. ''A pokud jde o profesi, ráda bych plnila něco jako roli obránce Alf.'' Dodala jsem a poté jsem čekala až dostanu své odpovědi.
Saura
Saura
Počet příspěvků : 526
Datum registrace : 16. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jul 16, 2018 8:02 am
Tábor
Vlčka, jenž vypadala jako něco mezi vlkem, démonem a drakem, byla dost bokem od ostatních smeččanů, ale měla moc dobře všechny na dohled a jejich slova také slyšela zřetelně. Když Naiome vyzvala k dotazům napřímila se. Nechápala dotaz Oseho. Pokud se snad Temné Alfě zaprodal moc dobře ví, proč je tady a zrovna on je jejím učněm. Zabručela ve svých myšlenkách. Poté slyšela i modrošedou Niru, která měla něco do sebe (ego up xd ) ... Zamířila o pouhých pár kroků blíže k ostatním. ''Kdy učni začnou se skutečným výcvikem?'' Zeptala se i ona. Je tu proto, aby se naučila temnu od nejtemnější, ne aby řešila smečku, ale musí to překousnout. Což relativně zvládá.
Drak Přírody
Drak Přírody
Počet příspěvků : 72
Datum registrace : 20. 08. 17

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 17, 2018 5:46 am
Po poměrně klidné noci nastalo opět ráno. V pozdějších ranních hodinách se již vlci mohli probouzet za denního světla, které se jim vlilo do doupat. Slunce dnes však bylo v nedohlednu, obloha byla zatažená, jednolitě šedo-modrá. Podzimní vítr si pohrávál se spadaným listím, a když vlci vytáhli tlapy že svých vyhrátých pelechů, mohli zjistit, že venku je poměrně sychravo.
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Tue Jul 17, 2018 11:40 am
Tábor 
Další sviťácké pachy plnily tábor, ale ona zatnula zuby a snažila se je nevnímat. Čekala na proslov Alfy Naiome, který brzy přišel. Na tváři se jí vykouzlil hrdý až pyšný úsměv z toho vítězství, ikdyž ji mrzelo, že nemohla pomoc také. “Zase hranice?  Už jsem na ni pracovala s Tristanem a stejně si tam vlci chodili, jako by nic, že? Ale je pravda, že je třeba posílit nové hranice. To asi ani Ishimuřani neudělali, když měli tak skvělé sousedy, ale my to napravíme,” proletěla jí v mysli další myšlenka a vzpomínky na Tristana. Kde je mu asi konec? “Jednou sviťák, navždy sviťák. Jsem zvědavá, kdy zdrhnou zpět do svitu,” ušklíbla, ale pak ji zaujal dotaz Niry. Její šedé buňky mozkové začaly přemýšlet a pak ji to začalo docházet. “Má Alfo, když jsem byla teď ve Fénixu, tak jeden bílo-fialový vlk, nejspíše Alfa, mluvil o bývalém území Stříbrného Fénixe a taky tam bylo plno pachů z Kirigakure a samozřejmě i od bývalé Ishimury,” mluvila chladně, ale s respektem v hlasem, jako byl i její podřízený postoj. V myšlenkách vzpomínala na Alfu, zelenáče a Hilary, kterou už dvakrát potkala a byla vždycky stejně otravná. “A jaké profese budou k mání?” Zeptala se, protože chtěla nějakou zastávat. Něco jako zabiják nebo válečník, ale o profesích moc nevěděla, protože jich tady moc vlků nemělo.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 28 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru