Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 2:54 pm
VP/ZV
Nemohla se dočkat toho kvůli čemu sem vlastně šli. Pozorovala nadále věže jako by se tak snažila odkrýt jejich minulost, v tom ji ale on odpověděl. ,,Mohl by za pomocí magie." Napadlo ji, navíc nemusel být sám. Proč by to ale někdo stavěl tady kde nikdo nebyl? Jeho další slova ji ale zaujala, pamatovala si z tábora že o tomhle párkrát někdo promluvil ale nikdy nezjistila co jsou ti Draci doopravdy zač. Zauvažovala nad otázkou, že se ho prostě zeptá co za stvoření to je, ale dřív než si stačila otázku promyslet, už se přesunul do stínu. Možná proto tu ty věže byly, aby se unavení cestovatelé měli kde schovat před všudypřítomným sluncem. Sedla si vedle něj. ,,Kdo jsou vlastně ti...Draci?" Zeptala se ho opatrně, zároveň z jejího hlasu sršela obrovská dávka zvědavosti. Cítila se poněkud trapně že zrovna o tomhle nic nevěděla, na druhou stranu, kdo ji to mohl vysvětlit? Nikdo.
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 3:51 pm
Lidská pole
Zamračil jsem se a nasál okolní pachy. K sakru, pomyslel jsem si. Pomalu končila zima a přicházelo jaro a já jsem stál na jakési ohromné zablácené ploše, nedaleko ode mě jsem viděl všemožně zbarvená světla vycházející z lidského města. Povzdechl jsem si a vzhlédl k obloze, která byla zbarvena do jednoho různých odstínů šedé, jelikož jí zakrývala oblaka, avšak místy se mi podařilo zahlédnout i sluneční paprsky. Povzdechl jsem si a zase se podíval k městu a poté se zahleděl kamsi do dáli. Nevěděl jsem, kam jít, co dělat. Měl jsem trochu strach, že by mě mohli chytit lidé, což by rozhodně nebylo dobré.


Naposledy upravil Akit dne Sun Jan 01, 2017 4:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 3:57 pm
VP-ZP
,,To by jistě mohli, ale nevím, jestli tak mocná magie vůbec existuje." prohodil jsem a jemně zívnul. Otevřel jsem oči v marné snaze neusnout. Chtěl jsem spát, tady přesněji řeečno jedna má polovina chtěla spát. Ta druhá by s ní klidně prokecala celou noc. To se ve mě bilo. Spát a dobít energi nebo se sbližoval s Louie. V hlavě se mi prohánělo jeno tohle, nepodstatné rozhodnutí. Bohužel během mého přemýšlení jsem nedal pozor na svoje oči, které se začali pomalu klížit. Meměl jsem ke spánku daleko, když jsem prudce trhl hlavu, čímž jsem se probral. ,,Nespím." řekl jsem tiše a nedobrovolně otevřel žlutá očka. Jakmile k mým uší, tedy respektive jenom k jednomu, dolehl její očividný zájem o pověsti, zvedl jsem hlavu a šťastně švihl ocasem. Abych při vyprávění vypadal trochu důveryhodněji a také to byla nezbytná prevence proti spánku. ,,Tak tedy." začal jsem klidným hlasem vyprávět ,,Podle pověstí celý chod NIwatu řídi dva draci, Drak Osudu a Drak Přirody. Drakovy osudu náleži rozhodovat o večech kolem vlků. Třeba rúzné spory nebo i věci kolem smrtí. Prý staví vlků do cesty různé překážky, aby je mohly překonávat nebo naopak dáva do hromady vlky, kteří podle něj k sobě patří. Tomu mi říkamě Osud. V tom je Drak Osudu všemocný. Říká se, že když někod unikne Drakově smrtícímu rozsudku nebo si ho drak oblíbí nějak jinak, dá mu speciální schopnosti. Nikdo přesně neví, jaké schopnosti to jsou, ale jsou prý neskutečně mocné. Za to Drak Přírody rozhoduje o večem kolem území vlků, tedy přirody. Řídí rozvodňování řek, rození vlčat, úrodnost lesů nebo třeba i kde se pohne jaké stéblo trávy. Prostě všechny přírodní úkazy. Oba létají nad celým územím Niwatu a škodí nebo naopak vlkům pomáhají. Troufám si ale říci, že kdyby chtěli, tak už jsme dávno všichni po smrti. Zrejmě nás mají celkem v oblibě." dokončil jse spěšně své povídaní a nevědomky se mi začali klížit očka ,,Nevím, co vím ti k tomu můžu říct, leda, že bys měla nějaké otázky." složil jsem hlavu na tlapky a pozoroval jí. 
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 4:08 pm
Lidská pole
Svižným krokem jako ocásek následovala vlka před ní, dělilo je několik metrů. Ocáskem přitom vrtěla ze strany na stranu, div ji neupadl. Její pohled se na chvíli přesunul z vlka na město opodál, obličej se ji zkřivil do varovné grimasy. Však já vám jednou ukážu. Vy, vy...Vy zplozenci pekelní! Zařvala v mysli hrdě, poté se oklepala a dál pokračovala za tím vlkem. „Akite!" Štěkla na něj, na znak toho aby zpomalil, pro její krátké nožičky tohle byla už moc dlouhá a únavná cesta. Co by dělala kdyby ho ztratila? Takhle se nemusela spoléhat jenom na sebe, vždy tu byl ještě on a mohl ji pomoct. Ač to nerada přiznávala, potřebovala ho, pro teď. Přidala na rychlosti a jazyk vyplázla ven. „Počkej."
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 4:18 pm
Lidská pole
Zpomalil jsem chůzi a nakonec zastavil úplně. Ohlédl jsem se za sebe a uviděl Marf, která mi zřejmě nestíhala. Tak trochu se mi podařilo zapomenout na to, že je tu se mnou také. ,,Čekám, čekám," zamumlal jsem a letmo se na ní podíval. Povzdechl jsem si a sklopil zrak, přičemž jsem koukal na své tlapy. ,,Promiň," zamručel jsem a podíval se na ní. ,,Asi bych mohl jít pomaleji, co?" prohodil jsem a opět se rozešel, nyní jsem ale dělal o dost kratší kroky a taky nešel zas tak rychle. Tohle bude ještě hodně dlouhá cesta, pomyslel jsem si, ale navenek jsem raději vůbec nic neříkal.
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 4:43 pm
VP/ZV
Uchechtla se když otevřel oči a prohodil tiše že nespí, sama si přitom lehla a položila hlavu na zem. Jakmile se ho ale zeptala na to co vlastně Draci jsou, ožil a ihned se pustil do vyprávění. Spokojeně sama přivřela oči a jenom poslouchala jeho klidný hlas. Přemýšlela ať už nad tím jestli i za útok medvědů může někdo z nich, nebo to byla čistá náhoda. Nevěděla jestli tomu věřit, znělo to sice pěkně ale kdyby nad nimi létali nějací draci, asi by si toho brzo všimli, ne? Ovšem bylo taky jasné, že pokud jsou takhle mocní tak mají i nějaké fígle na neviditelnost. A to ihned odstartovalo další várku myšlenek, stále to ale nic neměnilo na věžích a jejich významu kterým si stále nebyla jistá. Jí samotné se po dovyprávění začaly klížit oči a kdyby se nehlídala zřejmě by také brzo usnula. ,,Zní to hezky a smutně zároveň. Jako bychom neměli právo rozhodovat o vlastním životě." Řekla popravdě co si myslela, jak mohla vědět jestli každou chvíli některému z nich nepřelétne něco přes čumák a oni to tu nezničí? Zívla si a zavřela poté oči, chvíli ještě byla vzhůru, ale po pár minutách už nevydržela a usnula.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 5:01 pm
VP - ZV
Střihl jsem uchem do strany a zavětřil. Věřil jsem Lavondyssovi, že nás oba ochrání, ale taky jsem se chtěl ujistit, že se v okolí netoulá nic nebezpečného. Můžu vás ujistit, že na vás dám pozor. Upozornil mě v myšlenkách. Zřejmě si mého chovaní všiml. Otočil jsem se na něj a v jeho tváři spatřil něco, co vypadalo jako náznák úsměvu. Děkuji ti. Vdečně jsem na něj kývl. ,,Je to trochu frustrující, ale zároveň jis můžeš být jistý, že se nikdy nebudeš nudit." potlačil jsem zívnutí, které se dralo na povrch. Chtěl jsem ještě něco dodat, ale to už moje malá společnice spokojeně zařezávala. Pousmál jsem se a naposledy se otočil k patronovi. Probuď nás až začnou veže zpívat. Patron jenom kývl a upřel svůj pohled k obzoru. Přišlo mi trochu nespravedlivé ho držet vzhůru po tom všem, co pro nás udělal, ale utešoval jsem se myšlenkou, že ho uvolním až půjdeme zpátky. Určitě si během té doby odpočine. Ze široka jsem si zívl, položil se na bok a zavřel oči. Netrvalo dlouho a vstoupil jsem do říše snů.
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 5:15 pm
LP
Doběhla až k němu a zpomalila, jazyk měla stále venku a nahlas oddychovala. ,,Myslím že mi každou chvílí odpadnou tlapky." Na důkaz toho jednu zvedla a zavrtěla s ní jako by snad byla zraněná. Brala to rovnou i jako odpověď na jeho otázku. Poté pohlédla před sebe, lesy a skály vypadaly úrodně, možná že zde narazí konečně na to pravé místo. Na to místo které si ji zaslouží! Koukla na svého společníka. ,,A ty taky vypadáš dost zničeně. Víš co by to chtělo?" Zeptala se jako by to byla úplně jasná věc. ,,Vafle. Měl jsi někdy vafle? Když si dáš vafle, máš pocit jako by všude všechno explodovalo. Tak moc dobré jsou."
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 5:33 pm
VP-ZV

Probudila se až po několika hodinách, její klidný spánek občas narušil kašel nebo překulení na druhou stranu, ale jinak se vyspala poměrně dobře. Když se probudila úplně si rozpomněla na léto a to jak musela být neustále schovaná, protože jí jinak bylo z toho slunce hrozně blbě. Ne že by teď bylo taky nějak hrozné horko, bylo jí fajn, ale vzpomínkám na tu dobu se neubránila. Zvedla hlavu a pohlédla na spícího Zeala vedle, slunce se za tu dobu pěkně posunulo, takže se přesunul i stín a na ně již dopadaly jeho paprsky. Uvnitř doufala že za tu dobu nepropásli to proč zde byli, na druhou stranu měla teď tolik energie a byla tak spokojená že by ji snad ani nevadilo počkat déle. Jediné co celou tu chvíli kazilo byla bolest která se ozývala s každým nádechem. Avšak i bolest již zažila za život větší a tak to překousla a čekala na probuzení svého kamaráda.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 7:05 pm
Tábor
Pohotově mi odpověděla. "Dobrá," přitakal jsem na souhlas. Tohle bylo vyhovující. "Pokud je to tedy v pořádku, půjdu se poohlédnout po moři," nadnesl jsem svůj plán abych se ujistil, že s tím nebude žádný problém. Bylo to už opravdu dávno, co jsem naposled přičichl mořskému vánku a zaslechl burácení vln. Chtěl jsem si tedy poslední zbytky vzpomínek na moře oživit. Zatím jsem však netušil, kudy bych se měl za mořem vydat. Snad kdyby mi Asuna poradila na cestu? Pak bych to měl mnohem snazší. Zrovna dvakrát jsem tomu ale nevěřil. Proč by mi pomáhala, že? Samozřejmě jsem neměl problém zeptat se a tak jsem i nakonec udělal. "Mohla bys mi říci, jakým směrem se mám vydat?" položil jsem jí otázku.
Befyriel
Befyriel
Počet příspěvků : 151
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nor'ri

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 7:10 pm
Tábor/Opuštěný ostrov
Poslouchala Asunu a na její slova o volném dni nakonec přikývla, avšak doopravdy netušila jak ten čas využít. Prozkoumávat? Ne, vždyť by se se svým štěstím akorát ztratila, přesunula svůj pohled na Hydea, který zrovna podával vlčici otázku, na tu bylo odpovězeno kladně. Tudíž se i ona mohla zdejchnout někam mimo tohle místo a v soukromí trénovat. Jo, to se ji zdálo jako fajn nápad. Vlčice ihned potom přesunula veškerou svoji pozornost k vlkovi který se tu jen tak zčistajasna objevil. Zaslechla pár slov mířících na ně, ale jinak se snažila spíš sesmolit plán pro dnešek. Už se chtěla nějakým náhodným směrem vydat, když v tom zaslechla ještě jednu dodatečnou otázku od Zesse. Moři?
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 7:43 pm
Tábor 
Asuna se podívala na Zesse i Befyriel. "Moře je všemi směry, ale nejblíže... jihovýchodním směrem. Projdeš lesem Orchi a jsi u moře," poradila Asuna Zessovi a podívala se za mizejícím Keepou - změnil se, kupodivu, jako kdyby mrknutím oka. Že by to bylo tím, že ho zmlátila vlčice, jako je Asuna? Že by jeho ego až tak trpělo? Asuna byla nucena se nadřazeně ušklíbnout. Poté se však obrátila na Amira a váhavě kývla.
Zess
Zess
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 44
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Jan 01, 2017 8:09 pm
Tábor 
Rady se mi nakonec dostalo. "Děkuji," projevil jsem svůj vděk poděkováním a ohlédl se na jihovýchod. Nejspíš jsem neměl moc času, tudíž jsem se nehodlal ničím nijak zdržovat. Rychle jsem se ohlédl po zbytku, co tu byl. Keepa už se také někam odloudal a ostatní se asi nehodlali hnout. No co já vím. Pomalu jsem se tedy rozešel směrem, který mi Asuna doporučila a doufal, že půjde vše jako po másle a nikde se nezatoulám.
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 10:27 am
VP - ZP

Spánku, který jsem tak moc potřeboval jsem se nehodlal jen tak vzdát. Chtěl jsem se dospal za každou cenu. Možná i proto, když na mě opět začali dopadal horké sluneční paprsky, v polospánku jsem se odkulil do stínu, kde jsem zase spokojeně usnul. Nebál jsem se že zmeškám to, proč jsme se došli. Domluvil jsem se s patronem, který mě jistě vzbudí, a navíc, přece to nemůže trvat jenom chvíli ne ?? Jistě to bude dlouhé, proto si rád pospím. Spokojeně jsem mlasknul a opět se vydal, do mě tak známé říše snů.
Lavondyss
Bezmyšlenkovitě jsem hleděl na  prostou krajinu, rozprostírající se všude kolem. Biť byl můj úkol hlídat svého pána a jeho kamarádku, pohled na jednotvárnou krajinu mě začal nudit. Trochu podrážděně jsem si odfrkl a zaměřil svůj pohled na malou ještěrku, které se rozhodla se vydat k mé tlapě. Pohrdavě jsem se zasmál a malou ještěrku drápem odehnal. Moji pozornost náhle upoutal nějaký zvuk. Prudce jsem se otočil připraven bránit svého pána za jakoukoliv cenu. Když jsem spatřil malou vlčici, jak se pozvolna probouzí, uvolnil jsem se a otočil se opět k obzoru. Tahle událost přivedla vlnu myšlenek. Nevím, kdo ta malá vlčice je, ale zdá se, že jí má pán docela rád.  Osobně jsem proti ní nic neměl, ale jediné jsem nedokázal pochopit. Vidím její zranění, vím jaká je to bolest. Nechápu tedy, proč jej nepřizná. Ti vlci jsou někdy tak... Zarazil jsem se. Vlky jsem měl rád, ale občas jsem je prostě nechápal. Ležérně jsem se protáhl, zívl a postavil se na své velké tlapy. Z takové výšky mi vlci přijdou tak malý. Jemně jsem se nad tím pousmál a volným krokem si to namířil k pánově spolucestovatelce. Rozvážným pohledem jsem si jí měřil. Sedl jsem si vedle ní a pohlédl do vlčích očí. Vím že zadržuješ bolest. Neměl jsem tušení, jestli mi rozumí. Pro demonstraci jsem zvedl tlapu a opravdu jemně se dotknul jejího hrudník. Poté jsem se na ní soucitně podíval a tlapu vrátil hezky k ostatním. Tohle bys neměla dělat.
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 12:04 pm
Lidská pole
Přikyvoval jsem. ,,No jo no," řekl jsem jenom a díval se na kopce, které se před námi rýsovaly. ,,Jsem trošku unavenej, nu," přiznal jsem se a potom se na mou psí společnici nechápavě díval. Občas se stávalo, že začala mluvit o lidských věcech a já vůbec netušil, o čem je řeč a přesně to se dělo i teď. ,,Ehm... co jsou to ty vafle?" zeptal jsem se a odvrátil od ní zrak. Jediné, co mi došlo, bylo, že se nejspíše jedná o jakési lidské jídlo, ale tím to končilo. Byly ty vafle sladké, slané či kyselé? A nebo snad hořké? Trpké? Nebo chutnaly zcela jinak?
avatar
Louie
Počet příspěvků : 208
Datum registrace : 08. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 12:10 pm
VP/ZV
Když se Zeal převalil do stínu, lehce se ušklíbla. Poté ale znovu položila hlavu na tlapy a v klidu pozorovala krajinu, pukliny které se táhly po zemi až se podobala pavučině a ohnivé slunce nad jejich hlavami. Cukla sebou když se jeho patron zvedl, lhala by kdyby řekla že z něj nešel strach. Sklopila pohled když si vedle ní sedl, pozorný vlk by si možná i všiml nepatrného chvění, takový respekt z patrona měla. Náhle ale stvoření zvedlo tlapu a dotklo se s ní jejího hrudníku, sykla a obdarovala ho nechápavým pohledem.
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 12:31 pm
LP
Usmála se když se zeptal o co jde, zbožňovala když věděla něco co ostatní ne, když byla ta lepší. Zavřela zasněně oči a olízla se. ,,Vafle jsou jako pohlazení. Až na to že tě jako ta prašivá ruka nikdy neuhodí, když žvýkáš nějakou papuči." Švihla ocasem a otevřela oči. ,,Jsou s medem a jahodama a borůvkama a se vším co si zamaneš!" Začala nadšeně vyjmenovávat, úplně si přitom vzpomněla na dobu kdy ona sama kradla svému pánovi Vafle z talíře a on s ní potom celé dny nepromluvil. ,,Vafle jsou to nejlepší jídlo na světě, to mi věř!"
Akit
Akit
Počet příspěvků : 54
Datum registrace : 26. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: IceMoon Majakki
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 1:27 pm
//Sorry, jestli bude tento post zmatenej, poslouchám Mrazníkův remix zpomalenej na 0.5 :DD

Lidská pole
,,Aham," řekl jsem s povzdechem. ,,Takové to, když tě nikdo nikdy neuhodil." Ušklíbl jsem se, rozhodl jsem se, že jí trošku poškádlím. ,,A to proč? Protože jsem nikdy nebyl hoden toho, aby mě někdo praštil, heh." Nemyslel jsem to ve zlém, ale již dříve jsem si všiml toho, jak moc nesnášela, když byla v něčem horší než ostatní. ,,Nevěřím," zavrtěl jsem hlavou, ,,na čerstvého lososa nic nemá." Při myšlence na jídlo, a ještě k tomu tak delikátní, jsem  se se zasněným výrazem oblízl a vzdychl.
avatar
Marf
Počet příspěvků : 329
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Caendore
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 1:51 pm
//V pohodě Very Happy U Mrazíka se to dá samozřejmě pochopit
LP
Přimhouřila oči, ze začátku na něj jenom tak nedůvěřivě zírala, ale po jeho dalších slovech se její výraz změnil na "uražený". ,,Ne, protože jsi vždy raději poslechl než aby jsi zkusil něco nového. Vidíš? V tomhle se lišíme. Já raději zkusím něco zakázaného s tím že mě potom třeba uhodí a ty stáhneš ocas." Řekla se stále stejně hraným uraženým tónem. Nejvíc ji ale dostala jeho poslední věta. ,,Děláš si legraci, že?" Dotčeně zvedla tlapku a zastavila. ,,Jak můžeš srovnávat rybu s vaflema?" Nechápavě pohodila hlavou a znovu se dala do chůze. ,,To je stejný jako by jsi řekl že sucho je lepší než voda, měsíc jak slunce, papuče a kanady."
Zeal Argentea Phantasia
Zeal Argentea Phantasia
Počet příspěvků : 599
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Ryuusaki
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 02, 2017 2:23 pm
VP-ZV

Lavondyss
Když mě vlčice obdařila nechápavým pohledem, odfrkl jsem si a pohodil hlavou. Nerozuměla mi. Čekal jsem to, ale někde v koutku duše jsem doufal, že alespoň něco zachytí. Bohužel. No nic. Pozvolna jsem se zvedl a chystal se opět přejít na strážní pozici, ale náhle se k mým uším donesl líbivý zvuk. Spěšně jsem přiklusal k pánovi. S vervou jsem s něj šťouchl, bohužel jsem to s tou vervou jemně přehnal, čímž jsem ho zvedl do vzduchu. Opatrně jsem s ním balancoval na čumáku, přemýšlejíc, co s ním.
Zeal
Neochotně jsem proloupl oči. Když jsem se rozkoukal, spatřil jsem zlatý roh tyčící se nad mým tělem. Lekl jsem se, škubl sebou a spadl na písčitou zem. ,,Tohle už mi nedělej." pokáral jsem krátce patrona a začal se křečovitě zvedat. Už to začalo. Oznámil mi nezaujatě. Naproti tomu mě hned zaplavila vlna nadšení. Přiklusal jsem k Louie a zvedl hlavu ke věžím. ,,Slyšíš je zpívat ??" zasmál jsem se. Slabý vítr vanoucí z východu způsobil, že se všechny skulinky ve věžích rozezněly jako obrovský orchestr. Byla to nádhera. Zvuk se líně nesl krajinou. Ze všeho nejlepší poslech byl ale dole. Doléhaly tam všechny tóny již při svém zrodu, kdy jsou zdaleka nejhezčí. Zavřel jsem oči a užíval si krásnou hudbu.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 2 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru