Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Jul 20, 2017 7:13 pm
Altairův palouk
Brzy přišla. Malá jezevčice, jak si někdo mohl objednat a přát její smrt? Asuna nemohla soudit, co bylo fér a co ne, ona nebyla spravedlnost. Nerozuměla tomu a její morálka byla na bodu mrazu, přesto se jí zdálo, že po ní někdo vyžaduje až příliš. Ale co, peníze jsou peníze a já jsem jen zprostředkovatel, pomyslela si vlčice na uklidnění a zahalila se pláštěm. Na chvíli přestala dýchat, jako kdyby se kolem ní vše zastavilo, a následně vytáhla svou dýku.
O jedno se postarat mohla - mohla se postarat o to, aby fena netrpěla, a aby měla smrt za sebou rychle. Neměla to normálně v povaze, ale proteď, projednou... bylo to její první zabití po dlouhé době. Proto neváhala, když v rychlosti vyskočila z křoví a než si fena stačila uvědomit, co se děje, Asuna jí přišlápla mezi lopatkami. "Slibuji, že to nebude dlouho, a setkáš se se svými milovanými," prohlásila, načež jezevčici uzemnila magií a předstoupila před ní. "Jménem mých klientů Tě já, Yuuki Asuna Lumen, musím zbavit poslední jiskry života, Marf. Nevím, kdo jsi, nebo jaký život jsi žila, ale přísahám, že ti bude lépe kdekoliv jinde, než tady - ve světě prohnilých vlků, kteří jdou například po mém příkladu," Asuna sklonila hlavu, aby se její bledě modré oči zabodly do těch zelených. Následně vyvolala kord, jehož ostrá čepel se rychle zableskla, než jezevčici probodla hrdlo.
"Rintintine, postarej se o ní v nebi, prosím," podotkla ještě, než se teleportovala pryč - ke smečce Ishimura, protože měla potřebu se socializovat.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Jul 20, 2017 10:32 pm
Barevná louka => teleport => Pampeliškový palouk => portál => Ostrov
"Jen se potřebuju umýt," zabrblal jsem, což pro mě bylo naprosto typické. I přes to jsem se ale vydal s ní. Ne, že bych neměl útočiště - život v Ishimuře byl celkem pohodlný. Nejprve nás přenesla na nějaký palouk, díky čemuž jsem se dozvěděl, že je minimálně jedna z našich schopností totožná. Po jejím boku jsem pak došel až k portálu a následně do něj vstoupil. "Tady teď žiješ?" zeptal jsem se tentokrát na něco já jí. Zatím se to jevilo jako slušné odreagování.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 9:10 am
Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 31-78
FANTOMAS

Okraj Batawského lesa u Batawské západní řeky
Očividne ten rohatý mal so mnou nejaký problém. Dvihol som chvost trochu vyššie a v očiach sa mi objavila iskra hrdosti. Predsa len som vlk a nie nejaký úbožiak. Ale ssi. ozval sa Glum. Bolo to uňho typické. To on mi vo väčšine prípadov kazil deň. ,,Dobre vypadnem." poznamenal som a odkríval som aby mali tí dvaja priestor na pohyb.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 10:42 am
Les Kyria - moře
Rudobílá se pousmála. "Jdeme se projít k moři, jo?" nadhodila a vyšla, aniž by čekala na odpověď. "Jo... v obyčejných smečkách jsem vytvářela vzpoury, kor když jsem byla v každé. Takže teď mám vlastní... skupinu, Huntery. Lovce. Předpokládám, že se ti aspoň něco málo doneslo," ušklíbla se, zatímco z bezedné brašny vytáhla list se jménem Marf a ten spálila. "Docela slušně to vydělává, víš," poznamenala ještě, zatímco se pořádně dívala na Sinhu. "Dlouho jsme se neviděli."
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 11:59 am
Les Kyria => Moře
Mlčky jsem přikývl nad jejím rozhodnutím a opět ji courem následoval. Neznal jsem to tu, takže jsem se ani na nic nezmohl. "Naplňuje tě to?" Měl jsem na mysli ono nájemné vraždění. Pokud se takhle cítila spokojená, nemohl jsem říct proti tomu ani slovo, leč se mi nelíbilo, že si vlci nejsou schopni obstarat tyhle věci sami, vlastními silami. "Vydělává?" zareagoval jsem ještě zpětně.  Na její poslední poznámku jsem opět jen přikývl.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 12:05 pm
Les Kyria - moře
"Ne tak úplně," Asuna se dlouze zamyslela s pohledem upřeným do země. "Za hranicemi jsem se změnila a tak nějak si začala zachovávat odstup. Když zabíjím vlky, pomáhá mi to vzpomenout si, proč si nikoho nepustit k tělu, všichni chtějí smrt všech," pronesla a tentokrát obrátila oči k nebi. Potom se zazubila. "Ani nevíš, co všechno vlci udělají, aby nemuseli dělat špinavou práci," povzdychla si.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 12:49 pm
Les Kyria => Moře
"Ne tak úplně? Neznamená to tedy, že by jsi se měla odebrat jiným životním směrem?" Vzpoměl jsem si teď na jednoho vlka. Už to bylo dávno, co jsem ho potkal, ale živě jsem si setkáni s ním pamatoval. "Co Hioneshiro?" nadhodil jsem. "To neni tam úplně pravda." Na tváři se mi zjevil drobný úsměv. "Řekl bych, že si to dovedu dost dobře představit." Seč tyto věci šli většinou mimo mě. Nebyl jsem z těch, co řešili smrt. Bral jsem ji jako běžnou věc a rychle se s ní srovnával. I teď už jsem byl docela smířený s osudem Akiru. To však neznamenalo, že na ni zapomenu. Rána, jež se vyryla do mého srdce v tento den nejspíš nikdy nezmizí. I tak ale mohu žít dál.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 12:53 pm
Moře
Jakmile oba došli k moři, Asuna se nadechla a nechala slanou vodu, aby omyla její dýku - přestože riskovala rez. "Je to složité... protože jakmile se do toho dostanu, není nic, co by mě nadchlo víc, než prosby o pomoc a prázdný pohled v očích," zašeptala vlčka, zatímco odkládala dýku na slunce. "Hio? Hn. Už dávno s ním nejsem," odsekla Asuna ostře a pokynula Sinhovi, aby klidně šel do vody.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 1:55 pm
Moře
"Hm..," zamručel jsem pouze. Kolem moře se nesla příjemně slaná, nos pročišťující vůně. Pomalým krokem, kdy mé štíhlé nohy bořily se do písku, došel jsem až k rozlehlé vodní hladině. Zlehka jsem si smáčel tlapy, potom postoupil o něco hlouběji a postupně ze sebe smysl většinu již zaschlé krve. Tekutina kolem se zbarvila do ruda, což přilákalo pár drobných, zřejmě dravých rybek. Volně kolem mě plavaly a hledaly potencionální oběť. Zavřel jsem oči a nechal se omývat menšími vlnamy, jež čeřily jinak dokonalou hladinu. Bylo to opravdu příjemné, regenerující.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 3:10 pm
Moře
Asuna odstoupila dál, aby složila všechny věci do brašny a magií vody omyla Sinhovu masku. "Plánuješ mi říct, proč jsi se tvářil jako kdyby jsi umřel, nebo tu budeš stát, nechávat vítr, ať ti čechrá srst, a zneklidňovat mnou jindy chladnou mysl?" prohodila lhostejně, když kývla na masku, že jí má čistou. Už dlouho se s nikým nebavila a když už se baví, tak se dotyčný chová jako mrtvola? No to ani náhodou!
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 3:46 pm
Moře
Znovu jsem oči otevřel a sjel jimi k Asuně,  načež jsem si loudavým krokem došel pro masku a zavěsil si ji na krk. "Jistě jsi si všimla, že všechna ta krev není má. Ještě před pár hodinami kolovala v těle jedné drobné vlčky. Rozsápala ji jedna z mýtických bytostní, jež se na tomto území nachází. Příliš pozdě jsem si uvědomil, že bych s ní nejspíš chtěl strávit zbytek svého života, " vysvětlil jsem. Opět jsem se k ní tedy myslí zatoulal. Jistě by se jí zdejší moře moc líbilo.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 3:57 pm
Moře
Vlčice si povzdychla. "Clothier. Jediný démon, který trhá..." řekla si sama pro sebe a přivřela oči. "Budiž jí země lehká," zašeptala ještě tišeji a podívala se po bratrovi. Pomalým krokem se rozešla po pláži, v tichosti přemýšlela, co říct. Tentokrát se snažila slova volit pečlivěji. "Hodláš tu na chvíli zůstat, nebo jdeš zpět?" nadzvedla obočí.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 4:10 pm
Moře
Na tváři jsem měl teď smířený úsměv, který však opadl, když jsem si packou omyl hlavu. Krev byla opravdu všude. Raději jsem se také rozhodl vylézt z vody. Ocitl jsem se zpět na pláži, kde jsem se oklepal a zkontroloval své zbarvení. Stále jsem měl trochu zarudlou srst, ale to jisto jistě spravím jindy. Samozřejmě bych mohl použít nějakou svoji magii, ale nechtěl jsem prozrazovat, co všechno svedu. Asuna možná byla má sestra, ale i tak bylo dobré mít se na pozoru. Jednou by se přeci jen mohl objevit někdo, kdo by se mě chtěl zbavit. "Rád bych si to tu prozkoumal a dozvěděl se něco víc o Hunterech. Čistě pro své účely." S tím by ovšem mohla mít problém.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 4:16 pm
Moře
"To bych tě pak musela oddělat. Čistě pro své účely," Asuna se ušklíbla a vyrazila směrem zpět k Lesu Kyria - než tam dojdou, rozhodne se, jestli Sinhu nechá v táboře, nebo ne. "Každopádně si posluž, nic krom pár mých učňů - kteří jsou mimo ostrov na misích - tady nenajdeš. Vybavení, zakázky, i všechny informace mám u sebe já," Asuna rozverně mrkla na Sinhu, přestože se za hravými slovy skrývalo varování.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 4:28 pm
Moře
"Myslím, že bych se s tím smířil. Nicméně..zvládla bys to?" uhodil jsem na ni. Věřil jsem, že silná je, ale právě její přílišné sebevědomí by mohlo být tím, co ji zničí. "Jen bych se chtěl řádně dozvědět, jak to všechno funguje. Nejsem mluvka, jde pouze o zvědavost," odvětil jsem naprosto klidným hlasem. Ano, rád bych věděl, kolik vlků takto zemřelo, udělat si přehled o počtu členů, zjistit si jejich jména. K tomu jsem ale Asunu nepotřeboval. Nemluvě o tom, že mi už dala dostatečné vodítko k tomu, kde mohu na ostatní vlky narazit.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 4:52 pm
Moře
Asuna se nadechla a vydechla. "Myslím, že s tímhle už nebudeš schopný nic udělat... ale další v plánu je matka," pronesla naprosto chladně a lhostejně, jako kdyby nic. Potom se se sladkým úsměvem otočila na Sinhu. "Nemysli si, že jsem sebejistá. Jen se bojím bolesti, která by přišla, kdybych misi nesplnila," vyplázla jazyk a potom se opět vydala kupředu.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 7:35 pm
//Tak o tomhle mi musíte dát vědět včas v.v
Moře
Huh? Byl jsem udiven. "V tomhle už je to osobní, že?" Byl jsem si téměř jistý, že tohle nebylo přání nikoho jiného, ale Asunino rozhodnutí. "Nebudu se do toho plést,.." Netýkalo se mě to. "..ale chtěl bych se s ní ještě jednou setkat, až bude umírat," dodal jsem. Jestli měla zemřít, chtěl jsem se rozloučit a pochovat ji. Zároveň bych jí ještě něco rád ukázal. "Co tím myslíš?"
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 8:21 pm
Moře
Asuna se pousmála a zavrtěla hlavou. "Matka mi nevadí, není v tom nic osobního. Zabiji jí... ale chci jí dopřát pohřbu, jaký by měla mít bývalá alfa. Dám ti vědět, slibuji," pronesla tiše a odmlčela se. Nerada o tom mluvila, ale věřila, že matku zabít dokáže. "Hunteři mají znamení," Asuna ukázala na měsíc na stehni, "a když nesplní misi, jsou potrestaní magickou bolestí. Neznám nic tak příšerného," zavrčela tiše.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 8:46 pm
Moře
"Takže ji zabiješ proto, aby jsi sama netrpěla?" zastavil jsem se na místě, odmítajíc se hned dát zase do pohybu. "Nebudeš si to vyčítat?" Neznal jsem ji tak dobře, abych věděl, zda ano či ne. Vlastně jsem ji neznal skoro vůbec. Jistě ale nebyla nikdo bez citů, takže jsem se obával, že by mohla tohoto činu později litovat.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Jul 21, 2017 8:49 pm
Moře
"Ne, zabiju jí protože dostanu zaplaceno. Matka je pro mě cizí vlk," sykla Asuna k Sinhovi a zamyslela se. Následně se lehce usmála. "Už jsem si na výčitky zvykla, nemusíš se bát, bratře," zavrčela dozadu a rozklusala se směrem k táboru. Sinha pro ní nebyl nebezpečím, jak nakonec shledala. Snad.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 14 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru