Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Naiome a jej učni - Výcvik.

+8
Haymitch Fireshadow
Zechariah
Azrael Virentem
Yungul
Cäelle
Saura
Dračí Potomek
Naiome
12 posters
Goto down
Yungul
Yungul
Počet příspěvků : 333
Datum registrace : 03. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Naiome a jej učni - Výcvik. - Stránka 2 Empty Re: Naiome a jej učni - Výcvik.

Mon Sep 03, 2018 8:26 pm
Ten úkol zněl jednoduše, takže jsem si byla téměř stoprocentně jistý, že v tom bude nějaký háček. Sáhnout si na dno při lovení krystalu? Nesnažte se mě rozesmát, to by o nás musela mít Naiome hodně nízké mínění. no, uvidíme, co tam tu bílou potká. Pokud ji to zabije, alespoň bude mít naše učitelka víc času na nás ostatní. Hlavní je přece zůstat pozitivní. Ta bílá mi byla stejně celkem ukradená a ani ona si o mě nejspíš nemyslela kdovíco úžasného. Zůstala jsem tedy stát na místě s nečitelným výrazem a sledovala vodu.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Naiome a jej učni - Výcvik. - Stránka 2 Empty Re: Naiome a jej učni - Výcvik.

Tue Sep 04, 2018 9:26 pm
Ve chvíli, kdy jsem si pomyslela, že je tu něco hodně špatně, jsem ucítila prudkou bolest v zadní noze. V naprosté tmě jsem si nejprve nebyla schopná uvědomit, co na mě zaútočilo. Začala jsem panikařit. Málokdo by si totiž zachoval chladnou hlavu, kdyby se do něj něco zakouslo v naprosté tmě a když by mu navíc docházel kyslík. Párkrát jsem škubla  zadní tlapou v naději, že to zvíře to vzdá a pustí mě. Nestalo se tak. Stisk a s ním spojená bolest ještě zesílily.  A najednou to do sebe všechno zapadlo. Došlo mi, že tenhle úkol je vlastně jen takové druhé kolo celého "výběru". Bylo hloupé si myslet, že se stačí přihlásit a plnit rozkazy. Naiome si chtěla potvrdit, že jsme dostatečně schopni na to, abychom výcvik zvládli a pokud bych se odtamtud sama nedostala, tak jsem skončila. Nikdo by mě nepřišel zachránit, protože pak by to znamenalo, že nemám na to abych výcvik zvládla a jsem tedy pro Naiome bezcenná. To nedovolím. Najednou se kolem mě začalo něco obmotávat. Je to had! Přerostlý had! došlo mi. Čím více se tělo toho obrovského plaza přibližovalo, tím větší teplo tu bylo. Proto může přežít ve studené vodě! Zahřívá ho Naiomina magie! V tom okamžiku jsem si uvědomila, že i přes veškeré výhody, které ten had má, ještě mě nedostal. Pořád mám svou magii. Byla jsem ochotná zkusit úplně cokoliv, abych se z této situace dostala a dokázala všem tam na břehu, že mě mají brát naprosto vážně.Tak ty rád teplo ty hnusnej parchante? Ale já ne! Začala jsem prudce snižovat teplotu vody ve svém okolí, abych pohyb hada zpomalila. Zaměřila jsem se převážně na oblast hlavy, kolem které jsem začala vytvářet led. Doufala jsem, že to zabere.

//berte s rezervou toto "dílo" Very Happy
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Naiome a jej učni - Výcvik. - Stránka 2 Empty Re: Naiome a jej učni - Výcvik.

Fri Oct 12, 2018 5:32 pm
Ose Arashi FK 
//samozřejmě je tenhle příspěvek ještě před stěhováním
Ose seděl a pozoroval. Nedělal úkol, protože mu přišlo nelogické, aby vsichni dělali jeden úkol. Samozřejmě byl to trénink. Ale on může trénovat sam. Počká si na jiný úkol. Ten pak splní. A tak tam seděl a přemýšlel, přemýšlel o životě a smrti. O logice věcí a dalších věcech. Čekal až mu Naiome záda úkol. Však se nedočkal. Možná někde jinde, někde jindy...
Sponsored content

Naiome a jej učni - Výcvik. - Stránka 2 Empty Re: Naiome a jej učni - Výcvik.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru