Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Mon Jun 11, 2018 6:26 pm
Jednou kdysi dávno přišli prázdniny a s nimi nekonečná nuda. A tak se dosti zvláštní panička rozhodla trénovat svoje vlastní dosti zvláštní postavy. 
Jack Ian Snart:
Místo (může se měnit): Hory Barevných myšlenek
Počasí:Jako na příběhu. 
Haymitch Fireshadow:
Místo (může se měnit): Skály Nebula (Ehm, ehm, Thanos) 
Počasí:Jako na příběhu 
Ose:
Místo: Temný Les
Počasí: Jako na příběhu 
Dračí Potomek (Ano, vážně on):
Místo: Hory Starých Bizonů
Počasí: Jako na příběhu
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Mon Jun 11, 2018 7:01 pm
//Začátek sh 12.6. 2018
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Tue Jun 12, 2018 6:05 pm
Trénink Výdrže
Skály Nebula ===) Louka úsvitu

Eh, kde jsem to zase usnul? Probudil jsem se do chladného dne plný energie. Byl jsem ve skalách Nebula, na uzemí smečky, kde jsem byl deltou. Přemýšlel jsem, co budu dělat, neboť se mi nechtělo jen tak ležet. Zvlášť, když byla tahle hrozná doba. Rozhodl jsem se, že budu trénovat. Nejprve jsem ale našel malý skalní potůček, kde jsem se napil čerstvé vody. Teď jsem byl připraven. Budu trénovat Výdrž. Zkusím doběhnout až na louku úsvitu. Rozeběhl jsem se a běžel jsem ze skal dolu. Běžel jsem opatrně, nechtěl jsem uklouznout. Moje rychlost byla celkem rychlá, né že bych sprintoval, ale snažil jsem se dodrźet stejnou rychlost po celý trénink. Seběhl jsem ze skal a běžel po louce, moje rychlost stále byla konstantní, už jsem cítil únavu, ale vydržel jsem to. Doběhl jsem až na louku úsvitu, kde jsem konečně zpomalil a vydechl si.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Tue Jun 12, 2018 6:24 pm
Trénink Rychlosti
Hory barevných myšlenek ===) Lunina louka

Zbudila jsme se do dalšího krásného dne. Jak jsem věděla, že byl krasný? No přece každý den byl krasný. vstala jsem a přemýšlela jsem, co bych mohla dneska dělat. Víš co Jack? Mohla by jsi konečně překonat lenost a trénovat jako správný asasín./Asasínka! Ale pro tentokrát tě poslechnu. mám docela náladu si zaběhat./Takže trénink rychlosti./Když to tak říkáš Otřepala jsem se a dala si za úkol dostat se, co nejrychleji z hor. Nadechla jsem se a rozeběhla. Běžela jsme rychle, můj plášť mi vál ve větru, skoro mi ulítl. Naštěstí jsem ho měla pevně přivázaný. Nedělalo mi problém běhat po horách, stejně jako mi nevadilo mi po nich lézt. Za nějakou chvíli jsem samozřejmě ucítila únavu, ale nevzdala jsem se a dokázala jsem to. Takhle rychle jsem ještě nikdy předtím neběžela. Byla jsem totálně vyčerpaná.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Wed Jun 13, 2018 5:17 pm
Trénink Magie Sklo 1/10
Temný Les

Mladý, ale rozhodně, ne malý vlk se procházel v lese. Byl spokojený, protože byl sám a mohl přemýšlet a zkoumat. Byla jedna věc, co chtěl důkladně prozkoumat, svoji nově objevenou magii, sklo, věděl, že v určitých situacích, když je plný adrenalinu se kolem něj objevili střepy. Ose nebyl spokojený, že to neovládá a chtěl se to naučit. Nemusel dlouho přemýšlet, jak to zaktivuje. Samozřejmě, že soustředěním. A tak se posadil a vyčistil si hlavu. Snažil se na nic nemyslet. Pak si začal představovat, jak ty střepy vyrážejí ze země. Hodně se soustředil na tu představu, nevnímal okolí a v mysli měl jen obrázek střepů. A samozřejmě, že to fungoval, okolo Oseho vyrostli střepy. Ose si je začal prohlížet. Dnes se naučil něco důležitého a bude si to pamatovat až do konce svého života. Však měl před sebou dlouhou cestu, než se naučí zcela ovládat svoji magii.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Wed Jun 13, 2018 5:21 pm
// Za Oseho
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Thu Jun 14, 2018 4:21 pm

Lunina louka ===) Aralský les

Vstala jsem po dlouhém odpočinku, protáhla se a zívla. V hlavě jsem si představovala to, co bych mohla dělat. Dobrou půlhodinu mě nic nenapadalo. A pak se mi mihla hlavou myšlenka. Mohla bych zase trénovat. Od posledního tréninku už nějaká doba uplynula a minule to byla docela zábava, tak proč ti nezkusit znova? Kam bych zase mohla pádit? AAA už to mám, do lesa, ten je krasný. A můj oblíbený les, není až tak daleko. Připravila jsem se. Nechala jsem Jack, aby odstartovala trénink a rozeběhla jsem se. Tentokrát ještě rychleji než minule.Zase jsem udržovala pořád stále stejné tempo, tentokrát, ale bylo rychlejší, nejdřív se mi běželo skvěle, pak mi ale začal docházet dech. Nepřestala jsem, musela jsem běžet tak daleko, jak to šlo. A tak jsem ještě kus uběhla. Pak jsem, ale musela doopravdy zastavit, nebo jsem byla velmi vyčerpaná, ale cíl jsem splnila, doběhla jsem do lesa.
Sponsored content

Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)  Empty Re: Draco a jeho postavy - - - - Prázdninová nuda (Tréninky)

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru