Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 9:38 am
Četba na vlastní nebezpečí


Účastnici
Nira & Sauron


Místo
Krvavé jezero


Děj
Jeden Zeisský pár..


Čas
Dost teplá noc a hvězdy jsou vyjímečně vidět


Začni prosím :3
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 10:52 am
Krvavé jazero
Musel som uznať, že nočná prechádzka pod hviezdami má svoj zmysel, vlny krvavého jazera narážali na breh. Obloha bola posiata statisícmi hviezd, ktoré sa trblitali stratené v mori čiernoty, hviezdám som nikdy nevenoval prehnanú pozornosť. Boli mlčanlivé, chladné a ľahostajné mnohým osudom, stále si svietili až kým nepadli. Neviem čo na tom tý sviťáci vidia, padať hviezdy, vraj šťasie, pcha, veď padajú... Lepší je nástup, úsvit, to nazanačuje zrejme aj ich povahu, pád... Áno padajú, onedlho ich zadupeme do zeme, sú slabí. Ale prečo sa zapodievať takýmito hlúposťami, keď tam na brehu stojí Nira. Pozrel som sa na jej temnú postavu. Je jasné, že to je vlčica, ktorú si zaslúžim, veď kto by ju nechcel? To by bol hriech. pomyslel som si a pribehol som k nej. ,,A čo ty tu takto sama, osamelá?" spýtal som sa.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:01 am
Ležela jsem na břehu krvavě zbarveného jezera. Často jsem tu chodívala a přemítala nad vším. Niro, nechej toto. Vždyť víš, že s ním to nemá cenu. Pokárala mě Auriel, ano myšlenky občas utíkali k Luthienovi. Vím. Odpověděla jsem ji. Ale přesto mu to odmítáš říct. Mno jo no.. Drak ví, jak dlouho bychom vedli s patronkou tento rozhovor, dokud se neozval známí hlas. Pootočila jsem se a byl tam polodémon v celé své kráse. ''Osamělá? Kde že. Povídám si s Auriel.'' Odpověděla jsem mu. Vždycky když jsem byla sama, tak jsem Auriel nekárala na to, aby byla zticha a povídala jsem si s ní.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:08 am
Nira bola proste Nira, vlčica, ku ktorej som voľačo cítil a občas mi nedala normálne myslieť. A bolo to vlčie prekliatie alebo radosť? Vzrušovať sa nad podivnými predstavami klíčiacimi v mojej mysli. Strhol som z hlavy kovovú prilbicu, tu pred ňou som sa nemusel hanbiť za to kým som, myslím že bez toho kovu na hlave som sa cítil zraniteľnejší a slabší. ,,Aha, tvoja patrónka, to je teda šťastie, alebo smola?" povedal som nadlahčene. Prečo by som sa tým mal trápiť? Nebol by som rád keby mi nejaký tvor liezol do hlavy. ,,Ale predsa len." poznamenal som.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:13 am
Ušklíbla jsem se, když si sundal tu korunu, přilbici.. či co, že to vlastně je. Fakt, že si ji sundává jenom přede mnou, je fajn. Vyvalila jsem se na bok a pohled opět stočila na hladinu jezera. Ukázaní svých slabin, je můj projev důvěry k němu, i když teď jsem to udělala jen protože, se mi chtěla změnit poloha. ''Kdo ví. To jen draci ví, jestli patroni jsou štěstím, či prokletím.'' Řekla jsem zamyšleně a zase se na něj podívala. ''Co ty? Večerní procházka za zářících hvězd?'' Ušklíbla jsem se a v očích se mi jen zalesklo.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:19 am
No možno ten plech bola oštara, ale prečo sa robiť obyčajným? Sledoval som ako sa Nira vyvalila na bok, v očiach sa jej zrkadlila vodná hladila, prešiel som okolo prilbice a takmer som ju odkopol z cesty, veď nebola dôležitá. Videl som jej slabiny a mäkké brucho, nebol som sadistický psychopat, to teda nie, ale lákala ma tá predstava. ,,Nuž ale to je jedno, prepáč za vyjadrenie, ale dúfam, že tento večer bude tvoj patrón držať zobák." povedal som sarkasticky a uškrnul som sa. Strihol som ušami a vyvalil som sa nabok oproti nej. ,,Možno prechádzka a možno zámer, ktovie?" nadhodil som. V Niriných očiach sa chtivo zablyslo.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:31 am
Zachechtala jsem se. "Kdo ví. Mluví kdy chce i když ji řeknu ať mlčí." Zamumlala jsem a poté se mu zadívala do očí a olízla jej na tváři. Připomnělo mi to noc, přesně na tomto místě, před dvěma lety. Uchechtla jsem se. Stejně z toho nic nevzniklo. Na čí straně byla vina? Zatřepala jsem hlavou a zahnala tyto myšlenky. Dnes jsem jen Sauronova. Od chvíle kdy jsem si díky němu řekla, že se už neprobudí a že budu družkou jeho. "Záměr? A jaký pak?" Pozvedla jsem laškovně obočí, uculila se a hodlala si hrát na hloupou, i když jsem přesně věděla na to tím naráží.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:43 am
,,Tak to je dobré." poznamenal som neprítomne. Trochu som sa pomrvil keď mi olizla pysky. Mal som hroznú chuť zovrieť jej papuľku a držať ju až kým nevykvikne bolesťou. Ale nebudem predsa psychopatický sadista, strihol som ušami, romantika a nežné olizovanie bolo pre sviťákov. Na nás temných sa tie sladké rečičky nehodili. ,,Zámer je predsa jasný, naplnenie povinnosti, zachovanie rodu, kto by si to neprial?" moje slová zneli trochu zastreto. Vedela však kam mierim a zubami som ju chytil za ňufák. Trochu jemnejšie ako som mal v úmysle. Rád som dráždil. Prechádzal som jej tesákmi po pysku, ale nie do krvi.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Wed Jun 27, 2018 11:53 am
Naklonila jsem hlavu. "Vskutku? Já nedávno zjistila, že můj rod nevymře nakonec se mnou. Ale Cairo- můj synovec. Syn mého bratra, který zdá se taky přežil." Uchechtla jsem se. Tím jsem vlastně chtěla říct, že já nemám přece povinnost zachovávat rod. Ovšem moc dobře jsem věděla kam tím míří a vydechla jsem z plic přebytečný vzduch. Neměla jsem ráda.. Ne. Přímo jsem nesnášela, když mě někdo kousal, byť jen kvůli této 'temné předehře', ale mlčela jsem a slastně jsem přivřela oči.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Thu Jun 28, 2018 10:42 am
Prestal som jej obžužlávať  pysky a pozrel som sa na Niru iskriacim pohľadom. ,,Mal by som aj dalej?" opýtal som sa a jemne ju štuchol packou do hrude. Nebol som lená násilník, vedel som ju drtivo zvierať vo svojej tlame ale aj galantne s ňou spolupracovať. Ved som spracoval niektoré vlčice na cestách a zasial do ich vnútorností svoje semeno. Tss o svojich milenkách by som mal pred Nirou mlčať. Boli to len vlčice, nič viac, ale Nira bola viac než ktorákoľvek z nich. Žiadal som ju o zvolenie a kupodivu nežne som jej obžieral pre zmenu ucho.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Thu Jun 28, 2018 10:56 am
Když mi přestal okousávat tlamu, vydechla jsem přebytečný vzduch v plicích. ''Záleží co je u tebe dál.'' Zašeptala jsem něžně a když přestoupil k něžnému okousávání mého ucha, já se dokázala také nahnout k tomu jeho, lehce jsem jej chytila mezi tesáky a projížděla jsem po jimi po něm. Z dálky jsme možná vypadali jako vlci co se navzájem čistí. Heh. Ležela jsem a slastně jsem vydechla. ''Saurone, chci tě.'' Zašeptala jsem mu chtivě do ouška. Tím mohl poznat, že dnešní noc má vstupenku, tam kde jiný nemohl. Kde minulý partner neuspěl. Chtěla jsem ukojit svou touhu.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Thu Jun 28, 2018 11:10 am
Užíval som si jej prítomnosť, jej chtivosť sa preniesla aj na mňa. Cítil som ako mi obžiera ucho a potom to povedala. S predohrou som si nikdy nelámal hlavu, obvykle na to nebol čas, ale toto bolo iné,sama ma chcela a ja som bol trpezlivý. Prevalil som sa na chrbát a potom som sa postavil. Ja som na všetko išiel starosvecky, niektorý vlci, čo som počul to robili na zemi v tráve, ale mne sa pozdávala staršia verzia, pekne odzadu, tak ako to robia vlci. ,,Keď tak veľmi chceš." povedal som jej.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Mon Jul 16, 2018 8:05 am
Už jen po pár slovech jsem byla uvolněná, natěšená... ''Samozřejmě.'' Kývla jsem na jeho slova. Však i ve svém věku a vzhledem i k tomu, že před Sauronem jsem měla jednoho partnera, tak jsem stále byla nezkušená vlčice, však cítila jsem, že když se tomu nebudu bránit, instinkty pro zachování druhu mě povedou, tou správnou cestou.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Sat Jul 28, 2018 4:09 pm
Trochu som sa uškrnul, nie temne, ako som mal vo zvyku. Strihol som ušami a jedným skúseným skokom som jej vyskočil na chbrát, nepotreboval som povzbudenie, bol som sám nadržaný a to, že som to nerobil po prvý krát, kto by to vydržal, keď sa pri takom nadržancovi slobodne presúšajú vlčice, kto by odolal? Oblizol som si tesáky a jedným nenásilným pohybom som do nej vnikol. Trochu to pobolí ale to nič. poslal som jej myšlienku.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Tue Jul 31, 2018 8:22 am
//To se hrozně píše v první osobě :'DD

Stačil jediný pohyb a byl ve mě. Lehce jsem zatnula zuby a snažila se nevnímat bolest. Jeho myšlenka mi sice nijak nepřidala, ale jen jsem nepatrně kývla. V této poloze jsem vlastně nedokázala nic jiného, než se zkoušet pořádně uvolnit, aby se dostal dál a skutečně něco z toho bylo. Další generace skutečných vlčat Gorthaur. Brzy jsem si na to zvykla a už jsem tu bolest nevnímala. Skutečně to bylo něco jiného, než s Lúthienem, protože tohle partnerství se schylovalo dál, sic jsem Saurona nemilovala jak jsem kdysi milovala jeho. Však i Sauron má v mém prohnilém srdci své věčné místo.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Sat Aug 04, 2018 8:15 am
Čo to pre mňa znamenalo? byť v nej, s ňou. Spôsobovalo mi to príjemné pocity, bol som v nej a ostali sme spolu v spojení, užíval som si to. ,Nira?Je to v poriadku?" opýtal som sa starostlivo a pohyboval som sa v jej vnútri, zaplňajúc ju svojím semenom.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Sat Aug 04, 2018 8:23 am
Bylo to zvláštní. Cítila jsem každý jeho pohyb. Každé vsunutí a vysunutí i takový ten vnitřní pocit, že už to bude za námi. ''V tom nejlepším pořádku.'' Odpověděla jsem mu slastně na jeho dotaz a i když už to víc nešlo, stále jsem se snažila být uvolněná, aby měl lepší přístup, ne že by už neměl přístupu dost, už jen tím, že se nemusel doprošovat a šlo to samo.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Sat Aug 04, 2018 11:49 am
Spokojne som zavrnel (kurwa to je hrozné). Strihol som ušami a vo svojom vyvrcholwní som ju hryzol do krku. Bola mojim potešením, už tak dlho som nebol vo vnútri nejakej vlčice až som mal pocit, že ak budem zdržovať, priam explodujem. Sex som už nemal poriadne dlho,chýbalo mi to a ked som sa konečne dostal k vlčici, náležito som si to užíval. Z môjho oného vybehla asi milarda pidi sauroníkov (aka spermie) do Nirinho vnútra.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Mon Aug 20, 2018 2:02 am
Krvavé jezero

Mohutný drak se proháněl nad Niwatem, pohrával si se vzdušnými proudy a svýma moudrýma očima hleděl na dění pod sebou. Člověk by řekl, že po těch staletích ho již tato činnost dávno omrzela. To by se však spletl. Drak totiž velmi dobře věděl, jak je každý život jedinečný a nezopakovatelný. Každá duše mu přinášela něco nového. Nyní však, zdá se, měl podnětů více než dost. Když totiž přelétal nad dvojicí vlků u jezera s hladinou barvy krve, žádnými novými životy tento pár neobdaroval. Jejich snaze chybělo... něco víc.

~ • ~
O další vlčata se může pár pokusit ode dneška za dva měsíce.
Sponsored content

/18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví Empty Re: /18+/Nira&Sauron - Jeden nikdy neví

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru