Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Tue Jul 03, 2018 11:28 am
Čas/Počasie: Okolo poludnia, ako na Príbehu
Miesto: Hranice Elloris a Zeiss (pri bývalej Ishimure)
Dej:Ktovie...?
Úvodný post:
Hranice Elloris a Zeiss (pri bývalej Ishimure)
Tessa nepatrila medzi ten typ vlkov, ktorý by sa pridlho pre niečo trápil. Teda, pokiaľ sa nejednalo o jej rodinu či priateľov. No osud svorky, ktorej pád videla ju napriek tomu mierne zaujímal. A občas rada riskovala, aj keď niekedy balansovala na hrane šialenstva a prehnanej bezstarostnosti, zvedavosti a odvahy. A tak keď zľahka s miernym šuchotom peria pristála na hraniciach dvoch svoriek a hľadela zo záujmom na druhú stranu, bol to len začiatok ďalšieho prieskumu, dobrodružstva. Veď na koho strane v skutočnosti bola? Na žiadnej. Trochu nedôverčivo upierala zrak smerom k Zeiss, krídla zložené len napoly, pripravená okamžite odletieť preč ak by niečo hrozilo.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Wed Jul 04, 2018 5:55 pm
Diego
Loudal se čím dál častěji při hranicích. Ještě častěji, než když je v Ishimuře kontroloval. Ishimura mu nehorázně chyběla. Se sklopenýma ušima k zátylku a pohledem zakotveným k zemi, se mu dostal do čumáku pach. Původně měl v plánu to ignorovat, ale když si všiml jak je při hranicích hodně blízko, došel k vlčeti. ''Byla to úžasná smečka. Nyní, když území patří Zeiss, tak to bude tam pouze umírat.'' Pověděl, když se zastavil blízko u vlčete.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Fri Jul 06, 2018 10:56 am
Comtessa
Začula kroky a potom aj hlas. Patril tomu vlkovi, ktorý bol predtým súčasťou jej skupiny na love. ,,Škoda, že som videla iba jej pád. Musia vám chýbať," povedala nakoniec. Na pár sekúnd jej znaky prebleskli na modro, no bola to skutočne len kratučká chvíľa než sa vrátili späť k zelenej a len málokto by si to všimol. Až teraz sa konečne otočila k vlkovi. Spomenula si na to, že sa tiež zúčastnil lovu a že ju Hexy v podstate poslala za ním a oslovovala ho ako svojho synovca. Snažila sa z pamäte vyhrabať jeho meno. Ako sa to len volal, teda, ako ho nazvala Hexy? Bolo to niečo na D... Da... De... Di... Di, di... Dim... nie, Die? Diemon, nie, Diego?snažila sa spomenúť si.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Thu Aug 02, 2018 10:55 am
//Pripomínam
Diego [Alfa]
Diego [Alfa]
Počet příspěvků : 2049
Datum registrace : 27. 08. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Alfa

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Thu Aug 02, 2018 11:24 am
''Vskutku ano. V té smečce jsem vyrůstal. Dala mi rodinu i domov. Chybí mi.'' Přikývl a poté se na malou vlčku usmál. Vážně byla dost podobná Destiny a jejím vlčatům. ''Jmenuji se Diego Mayen.'' Představil a posadil se. Rozhodně se tam jednou vrátí. Musí najít svou dceru, musí najít svou malou Minaell. Chyběla mu, tak moc.. ''Víš, že mi připomínáš Destiny Aquu a její vlčata Akia a Alsafi?'' Změnil téma, sic hlavně kvůli svým utrápeným myšlenkám. Třetí z vlčat Aqua neznal, věděl jen, že zmizela ještě než všichni tři dospěli.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Thu Aug 02, 2018 11:40 am
,,Aj mne chýba moja svorka a moja rodina," povedala úprimne. ,,Comtessa Apollonia Lesath Aqua, bežne známa ako Tessa či Viridi," predniesla svoje meno. Pri predstavení na pár sekúnd zakryla svoj prívesok labou, no potom ju znova pustila. ,,Destiny je moja teta, no zahliadla som ju iba raz," povedala. ,,Akia som tiež asi videla a Alsafi bola prvý tunajší vlk ktorého som stretla, no neviem o nich veľa. Poznáte sa?" opýtala sa zvedavo, zaujímalo ju to. ,,Ste synovec Hexy, že?" položila ešte jednu otázku. Mal rohy, ako ona a bol snáď jediným vlkom okrem nej o ktorom vedela, že ich má, hoci tie jej rozhodne neboli veľmi dlhé.
Sponsored content

Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše Empty Re: Diego & Comtessa: Podobný osud, odlišné duše

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru