Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Minor Animus
Minor Animus
Počet příspěvků : 829
Datum registrace : 20. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Míňa
Postavení ve smečce: Kappa

Nira a Minor - Šrámy Empty Nira a Minor - Šrámy

Wed Aug 08, 2018 2:39 pm
Místo
Batawský l. -> může se změnit


Čas/počasí
Jako na příběhu


Účastníci
Nira a Minor

Úvodní post
Pomalu jsem se ploužil po Zeisském území a po několika minutách jsem si všiml, že se nacházím v lese. Nastražil jsem ušiska nasál pachy kolem mě. Zajímalo mě, jestli se tu nachází třeba nějaká svačinka, kterou bych rozhodně nepohrdl. Větvičky mi praskaly pod tlapkami a  doufal že zima přijde co nejdřív. Ta bílá totiž tak trochu uklidňovala, což jsem asi potřeboval. Tak nějak můj život postrádal hlubší smysl, to mi tedy doteď nevadilo, ale roky ubíhaly.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Nira a Minor - Šrámy Empty Re: Nira a Minor - Šrámy

Wed Aug 08, 2018 6:42 pm
Kráčela jsem lesem našeho nového území. Skutečně tu bylo živěji, než naše původní část. V tom jsem ve stínech uviděla vlka. Ach, další Zeissan, ten kterému jsem nasazovala tehdajc brouka do hlavy. Hm. Pokud vím, tak... hehehe. Zachechtala jsem se a ladně si to nakráčela k němu. ''Koukám, že z mých slov sis něco přeci jen tehdy odnesl. Že svit je ubohou součástí, která nás zde obtěžuje.'' Řekla jsem temně a chladně mezitím co jsem se k němu pomalým krokem blížila.
Minor Animus
Minor Animus
Počet příspěvků : 829
Datum registrace : 20. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Míňa
Postavení ve smečce: Kappa

Nira a Minor - Šrámy Empty Re: Nira a Minor - Šrámy

Wed Aug 08, 2018 7:06 pm
Vlastně mi bylo docela fajn. Nebyla zima ani vedro, neměl jsem moc hlad a další psychické problémy kromě mého života bez smyslu jsem taky neměl. Takže jsem si na nic moc věcí stěžovat nemohl. Švihla jsem ocáskem a prudce otočil hlavou za hlasem, který na mě znenadání promluvil. První zdání, že patří někomu koho jsem už potkal se mi potvrdilo. "Odnesl, přesto si nemysli, že jsem zde jen kvůli tvým slovům," odpověděl jsem jí. Vlastně jsem tu byl na truc.
Sponsored content

Nira a Minor - Šrámy Empty Re: Nira a Minor - Šrámy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru