Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Lazarus Cruciosis
Lazarus Cruciosis
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 94
Datum registrace : 03. 08. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Naiome a Nira - Súboj? Empty Naiome a Nira - Súboj?

Thu Aug 09, 2018 8:52 pm
Tréningový súboj alfy Naiome a delty Niry.
Ako to dopadne? Skončí vôbec Nira vcelku? Uvidíme.
Počasie - chladnejší večer, spln.
Miesto - Krvavé jazero
Začni pls a prosím napíš aj zranenia ktoré by si chcela či to prípadne necháš na mne Very Happy
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Thu Aug 09, 2018 8:58 pm
//Skončí v celku! Very Happy Pár dalších jizviček by ji slušelo :')) au, to bude bolet

Vstala jsem ze svého doupěte a protáhla se. Byla jsem i dost zvědavá, zda nám se Sauronem drak něco nadělí, ale však to byl čas, takže nebylo třeba se s tím zabývat. Naiome o naších plánech věděla a to bylo hlavní. Vyšla jsem z Tábora a zamířila ke Krvavému jezeru. Na to, že jsem se teď celkem loudala, jsem k němu dorazila rychle. Vzpomněla jsem si na první samostnatnější setkání s Naiome, když mi říkala, že to jezero ukazuje pravou podobu. Už dávno jsem to pochopila. Zahleděla jsem se do svého odrazu a sledovala svůj obličej kdy tam za tu dobu přibyla spousta jizev.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Tue Aug 21, 2018 7:55 pm
Naiome sa prechádzala po okolí svôjho územia. Bol chladnejší večer a nad jej hlavou sa týčil mesiac v splne. Zahľadela sa na neho azurovými očami. Zrenice sa jej zúžili. Následne oči zatvorila a začala rozjímať. Jej myšlienky nechala voľne plynúť, než si úplne vyčistila hlavu. Pomaly a uvoľnene dýchala. Takto už dlhšie neoddychovala. [b]Naiome...[/b] - ozval sa v jej hlave hrubý, ukašľaný hlas. "Mhm." - odpovedala so stále zatvorenými očami, akoby ho ani enchcela počúvať. Popravde, už ho dlhšie nepočula. Už som si začínala myslieť, že si tam dakde skapal." - dodala uštipačne nakoniec. Zhrrak však dlho nenechal na jeho reakciu čakať. Naiome začala zahaľovať pálčivá bolesť uprostred hrudníka. Otvorila oči a podvihla horný pysk. Skrčila sa k zemi a sykla. "Nenávidím ťa!" - zavrčala, než sa Naiome zvalila na zem v kŕči. Som tvôj učiteľ, vlastník tvojej duše. Vyprosím si tieto slová. - odpovedal v jej hlave. "Nebodaj sa ťa to dotklo?!" - uškrnula sa Naiome krivo cez bolesť. Nezabudni, kto má nad tebou moc. A si mojím dlžníkom. - začal, pričom Naiome len stupňoval bolesť. Uši si uložila k zátylku. Takto navonok mohla vyzerať, že jej úplne šiblo. Našťastie nebol nikto na blízku. "Som si vedomá." - zasyčala bolestne. Naiome sa snažila metať, ale Zhrrakova sila proti nej bolo nič. Dobre, to by už stačilo...Myslím, že na blízku máš spoločnosť. Mala by si využiť niečo, čo dlho využité nebolo.- podpichol ju Zhrrak. Naiome sa uvoľnila z kŕču a nenávistne zavrčala. Postavila sa a zhlboka sa nadýchla. "Keď si myslíš. Dúfam, že to bude niekto zo svitu, mám chuť niekomu vytiahnuť kostru z tela.." - odpovedala Zhrrakovi už pomerne kľudná. Zhrrak sa len začal v jej hlave smiať. "Vypadni z mojej hlavy!" - vyštekla a naježila sa. Zhrrak prekvapivo utíchol a Naiome sa pokluskom vydala za pachom. Na jej nešťastie bol jej známy a bol zo svorky. V diaľke zazrela Niru. Večer sa pomaly zmenil na noc v ktorej svietil len mesiac. Naiome mala uši pri zátylku a azurovými očami ju len ticho sledovala. Videla jej priamo na chrbát. Vietor fúkal v jej prospech. Pri Naiome sa zjavila jej Nefret - kobra kráľovská. Naiome kývla na pokyn hlavou. Nefret sa začala potichu plaziť k Nire, kým pila. Keď bola pri nej Nefret zasyčala akoby práve Nira narušila jej súkromie a nie opačne. Naiome sa posadila. Z tej diaľky bola vidieť len ako čierna silueta s modrými očami. Nefret sa začala staviať do útočnej pózy pričom vačky mala plné jedu.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Thu Aug 30, 2018 7:59 pm
Hleděla jsem na svůj krvavý odraz, zatímco jsem si všimla, že se zde dostala Naiome. Její zářící očí, jsem si nikdy nemohla splést. Pohotově jsem před ní sklopyla hlavu, jak se na deltu patřilo. "Za tebou, ty hloupá!" Klofla zobákem Auriel, abych zpozorněla. Však moc dobře jsem o hadovi věděla, už jen tím, že vzteklé syčení nešlo přeslechnout, když se dostal do mé blízkosti. Zachytila jsem hadův stín, tím svým a zarazila ho na chvíli v pohybu. Aspoň tak, abych od něj odskočila. Nebyla jsem zády ani k Naiome, která byla na někde na druhé straně jezera, ani k hadovi. Chtěla jsem hada zaútočil a zahnat ho, ale něco mi říkalo, že patří k mé Alfě, tak jsem ho jen držela ve své stinné moci. I menší krátké zavrčení přes zaťaté zuby se směrem k hadovi dostalo.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Mon Sep 03, 2018 8:14 pm
Naiome sa uškrnula. Čierna para začala agresívneho hada obklopovať, než nakoniec zmizol. Mesiac svojou ortuťovou farbou sa týčil nad ich hlavami ako polnočné slnko. Bola naozaj krásna noc, presne stvorená pre Naiome a jej...hry. Čierna para sa uvoľňovala z jej kožuchu a popri tele ju obklopovala. Sem- tam cez mesiac prešiel čierny mráčik. Mráčiky sa však začali kopiť a Naiomine oči sa len azurovo zaleskli. Tesne vedľa Niry udrel blesk, ktorý nielen spravil obrovskú hlučnú ranu, ktorá mohla vplývať pár minút na sluch, ale bol naozaj blízko. Tak blízko ku Smrti. Bolo to úžasné a Naiome sa v tom vyžívala. Na mieste, kde udrel blesk, zostala čierna šmuha pospaľovanej trávy. Nepríjemne to zapáchalo. Nira si však po chvíľke mohla všimnúť, že s úderom blesku zmizla aj Naiome, ktorá sa objavila priamo za ňou, hrdo posadená, akoby sa nič nestalo. "Bu." - štekla Naiome a dala uši k zátylku. Pozerala sa priamo na Nirin chrbát.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Thu Sep 06, 2018 7:51 pm
//Pripomínam
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Fri Sep 07, 2018 8:34 am
Najednou se všechno stalo tak strašně rychle. U toho, by si snad nikdo nezachoval chladnou hlavu! Když udeřil blesk, tak blízko mě, jak jen mohl, že mě sotva minul jsem leknutím nadskočila a lehce i odskočila na stranu. Najednou v té chvíli tam nestala i Naiome a její chladný hlas se ozval za mými zády a mě se ještě k tomu všemu tedy zježila srst a dech se zrychlil. Normálně se nebojím jen tak něčeho, ale kdo by se se teď nelekl, že jo! Pohotově jsem se otočila směrem k Naiome. ''Potřebujete něco, Alfo?'' Zeptala jsem se opatrně, ovšem obávala jsem se, že se princezna aktuálně nudí. Už jsem slyšela, že občas se svými členy smečky bojuje. Obávala jsem se, že tentokrát to padlo na mě. Teď už jsem byla v pozoru, před vším co by mohlo přijít. Teda skoro. Naiome je nepředvídatelná a to ji dělá ještě těžším protivníkem, než jiné vlky. A ještě k tomu, když je zkušenější, silnější i rychlejší.. 'Mám se přidat k zábavě?' Zachechtala se Auriel. 'Ne! Ty zůstaň pěkně tam kde jsi!' Zavrčela jsem na ni.
Sponsored content

Naiome a Nira - Súboj? Empty Re: Naiome a Nira - Súboj?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru