Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Thu Dec 08, 2016 9:25 pm
Duše Huntera
Při toulání po krajině na sebe narazí dva vlci. Děj se může vyvinout jakkoliv, jen těžko by se dalo odhadnout, jak může takové setkání dopadnout.

Hlavní postavy:
Liam - Třináctka & Noemie
Ostatní přizvaní vlci s povolením:
--
Počáteční místo; Podnebí:
Zeiss, Palouk ohně; Sněhové hromádky jsou vidět jen zřídka, zato sluneční paprsky se probouzí a snaží se dostat skrz mraky.

Úvodní post:
NOEMIE
Palouk ohně

Nebavilo mě být stále v táboře. Občas se tam něco dělo, ale povětšinou jsem to brala jako ztrátu času. Navíc jsem pořád nepožádala mamku o zkoušku, což pro mě nebylo příliš výhodné - ale tohle nikdo nemusel vědět. Odplížila jsem se, když to bylo možné, a ztratila jsem se z dohledu tábora. Neběžela jsem dlouho a už po chvíli jsem zastavovala na jistém palouku, Palouku ohně. Pamatovala jsem si tento název jako jeden z mála, pak se mi do paměti zapsal ještě Temný les. Pojmenování tohoto místa bych sama neodhadnula, odhalila mi jej Bílá. Jen těžko bych tu teď zachytila její pach. Na jednu stranu mi to bylo líto, na druhou se ale musím přeci jen postavit na své tlapky. Chtěla jsem dokázat, že na to mám.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 12:30 pm
LIAM


~Palouk ohně~

"Tak co, zase do Zeiss? Nechápu, co tě tady ještě láká," odpověděla mi patronka, když se jsem na cestu vydal pěšky. "Přesně tak. Možná tam natrefím na někoho normálního, který není zmanipulovaný tou jejich alfou," odpověděl jsem jí posměšně a rázoval si to rovnou do zeissáckého tábora. Když jsem dorazil, tiše jsem vydechl a zase se nadechl, aby se mi zklidnil dech a tep (vzdálenost z Kirigakure do Zeiss není zas tak přehlédnutelná) a hrdě vypnul hruď. "Jsi si jistý, že tu opravdu někoho potkáš?" zamručela Annris, ale já jí nevěnoval pozornost.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 12:46 pm
Palouk ohně
Zvedla jsem hlavu a pokusila jsem se zachytit okolní pach, jakýkoliv. Nejlépe nějaké kořisti. Vzpomínala jsem si matně na zajíce a poté i na kojoty. Možná, že by nebylo špatné si zase prozkoušet své lovecké schopnosti. Tentokrát se ke mě štěstí otočilo, protože jsem zahlédla malého zajíce. Přikrčila jsem se a začala jsem se k němu potichu přikrádat. Když to mohl nejméně čekat, vystartovala jsem po něm. Povedlo se mi setkat se s jeho srstí, ale byl příliš rychlý a dal se na útěk. Rychle jsem si prohlédla krajinu, nejlepší bude hnát jej přímo k táboru, kde jej nejlépe chytím. Zaměřila jsem se jen na něj. Už jsem byla připravená, avšak tentokrát jsem zapomněla na chvíli zvednout hlavu, tudíž, když jsem skočila, zajíce jsem minula - místo toho jsem ale vrazila do jakéhosi oranžového vlka. Než jsem se vzpamatovala a uskočila jsem stranou, zajíc byl fuč. Zavrčela jsem, nesnášela jsem, když mi kořist pláchla. "Hej, ty! To je tvá vina!" štěkla jsem uraženě, sama jsem sice věděla, že to tak je, ale proč pořád říkat pravdu?
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 1:44 pm
"Moje vina? Copak já můžu zato, že vždycky, když se s někým potkám, je to touhle formou?" zavrčím vztekle, i když jsem musel uznat, že zas tak často do mně někdo jen tak nevrazí. "Kdybys byla alespoň trochu dobrá, ještě ho chytíš," poznamenám a hrábnu packou do země. "Jak otravné," podělím se se svým názorem s Ann, která jen přitaká.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 1:53 pm
Palouk ohně


"Ovšem, že tvoje vina," odfrkla jsem si. Zajíc byl ještě v dohledu, nicméně to nevypadalo, že se chystá zastavit. Jeho poznámka mi skoro zněla jako výzva. "Ano, ale trvalo by mi to déle, než bych ho zase dohonila a kdoví, třeba zaleze zase do tý jeho nory. Proč plýtvat čas, když je tu i jiná kořist?" poznamenala jsem. "Navíc, kdo vůbec jsi? Neviděla jsem tě tu, zřejmě ne člen smečky." Arleen: Říkáš zrovna ty, Vetřelkyně. Drž tlamu a hlídej svá slova, zavrčela jsem na jednu z mých 'společnic' v mysli.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 2:21 pm
"...Aha?" utrousil jsem s úšklebkem, protože jsem její vysvětlení nebral za dostatečné. "A kdo jsi ty?" oponoval jsem jí hlasem nějakého filmového záporáka - trochu syčivý, s nádechem zavrčení, výhružný. Miloval jsem ten hlas, i když jsme obvykle mluvil úplně jinak - více jemněji, prostě lišákovsky.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 2:37 pm
Palouk ohně


Chtěla jsem zavrčet, ale udržela jsem to v sobě. Mrazivě klidná, hrdá a chladná především, jako mamka. Ano, považovala jsem jí za svůj vzor. Na jeho hlas jsem tedy reagovala mírným ohrnutím pysků. "Ptala jsem se první," odsekla jsem nakonec. Nedávala jsem to najevo, ale hlas, kterým se zeptal, mi nahnal mráz po zádech.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 7:11 pm
"No však. A mně je to jedno," oponoval jsem a naznačil tak, že se moji identitu nedozví dřív, než prozradí tu svou. ...A nebo možná ani pak ne. Pachem mi někoho vzdáleně připomínala, ale nemohl jsem si vybavit koho, takže jsem to brzy nechal být. Místo toho jsem se trochu uklidnil a uvolnil napjatý postoj - od téhle věci mi snad nic nehrozí, ne?
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sat Dec 10, 2016 7:44 pm
Palouk ohně


Pohledem jsem střihla k jeho obličeji a došlo mi, že nevidí. Chvíli jsem zaváhala a příčila jsem se sama se sebou. No, tedy s vlčicemi v mé hlavě. Memory: Noemie! Opovaž se! Pamatuj, kdo jsi. Nesnižuj se k takovým věcem. No, ani jejich názory se neshodovaly - jako vždy. Derrari: Jen ho poškádli a když dojde k boji, tak... no, zlobit se rozhodně nebudu, uslyšela jsem její démonské zasyčení. Oklepala jsem se. Proč by k něčemu takovému mělo dojít? Možná... toho radši nechám. Memory: Chytrá. Mandarine: Přestaňte se do toho už konečně plést... "Řekni, vlku, patříš do téhle smečky nebo ne? A opovaž se lhát. Protože já vím přesně, kdo sem patří." Ovšem, že nevím.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Tue Dec 20, 2016 11:22 am
Palouk ohně

"Když to víš, proč se ptáš?" usmál jsem se a přikrčil se. "A vlastně, záleží na tom?" položil jsem jí druhou otázku aniž bych čekal, až odpoví na tu první. "Ne, nezáleží," odpověděl jsem si sám, prošel jsem kolem vlčice a ramenem jí strčil do břicha. Zatvářil jsem se, jako že to byl hrozný omyl a elegantně se usadil.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Tue Dec 20, 2016 7:29 pm
NOEMIE
Palouk ohně
Nevěděla jsem, co říci, musela jsem uznat, že tohle byl dobrý tah, ačkoliv jsem nechtěla. Měl pravdu - proč se ptám? Logicky, protože to nevím, ale to jsem nahlas říkat nechtěla, proto jsem se jen zamračila a neodpovídala na jeho otázku. Na tu další jsem odpovědět chtěla, ale on byl rychlejší. Když přišlo k nárazu, zavrávorala jsem a uskočila jsem tak, abych nespadla - to by se mi nehodilo. Zůstávala jsem na tlapkách, zatímco on se posadil. "Záleží," zasyčela jsem podrážděně. "Proč myslíš, že ne?"
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Tue Dec 20, 2016 8:55 pm
Palouk ohně

"Nejsem tady od toho, abych něco vysvětloval," odsekl jsem a pohrdavě pohodil hlavou. "Máš pěkně hloupé otázky, uvědomuješ si to?" zase jsem promluvil a schválně neodpovídal na žádnou z jejích předešlých otázek. Na to, že chtěla vědět jméno snad už zapomněla. Já ne.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Tue Dec 20, 2016 9:02 pm
NOEMIE
Palouk ohně
Mírně jsem se uculila nad jistou myšlenkou, nebyla nijak určená, prostě vím, že mě pobavila a to bylo tak vše, protože jak rychle se objevila, tak taky zmizela. Menší zkroucení tlamy do úšklebku mi po ní však zůstalo. "Hm, tak proč tu tedy jsi? Povíš mi to?" říkala jsem až přehnaně medovým hláskem, samozřejmě naschvál, jakmile jsem to dopověděla, lehce jsem se zasmála. "Ano, uvědomuju," řekla jsem tak, jakobych na to byla skoro hrdá.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Wed Dec 28, 2016 7:21 pm
Palouk ohně

"Co ti jako přijde vtipný?" vyštěkl jsem jí do obličeje a zasyčel, skoro jako kočka. "Protože mě to tady zajímá. Jsou tu... zvláštní individua." Hrábl jsem packou do země, protože její skoro povýšené chování mi vůbec nebylo příjemné. Jediný vlk, který měl právo se chovat povýšeně jsem byl, podle mého skromného názoru, pouze a jen já sám. Nikdo jiný, rozhodně ne nějaká zeissácká puberťačka.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Wed Dec 28, 2016 7:25 pm
Palouk ohně
Měla jsem tendenci uskočit před jeho zasyčením, ale neudělala jsem to. "Dost věcí," mírně jsem pohoupla špičkou ocasu, můj hlas teď zněl vcelku upřímně, ačkoliv jsem příliš nelhala, až teď chytil ten tón - ovšem jen na chvíli. "Jako třeba kdo?" pokračovala jsem v těch otázkách a provokativně jsem se k němu přiblížila. "Pověz mi to," tentokrát jsem téměř napodobila jeho syčení, avšak ne nepřátelským, spíše šibalským způsobem.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Wed Dec 28, 2016 7:36 pm
Palouk ohně

Zasmál jsem se a kdybych mohl, tak bych asi protočil oči v sloup. Zacouval jsem a na pár sekund se zamyslel, protože bych nerad udělal něco neuváženého. "Ehm, jako třeba ty...?" zašklebil jsem se a při každé vyslovené slabice se zase přiblížil o kousek k ní. Snažil jsem se jí vyprovokovat stejně jako ona mne. A že se jí to zatím docela dařilo.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Wed Dec 28, 2016 8:27 pm
Palouk ohně
Couvnul, ani jsem se mu nedivila, kdyby to neudělal on, udělala bych to já. Pak se ale začal přibližovat, mezitím co mi odpovídal. Srst na krku se mi naježila, než mi ale došlo, že se snaží jen o to, o co já. "Nepřibližuj se," uniklo mi z tlamy stejně tak, jako tlumené zavrčení. Zašvihala jsem ocasem, nechtěla jsem se nechat takhle vyvést z míry, ale nešlo to. "Nezdá se ti tohle hloupé?"
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Thu Dec 29, 2016 2:57 pm
Neodpovídal jsem, ale na druhou stranu jsem její rozkaz neuposlechl. Jen jsem se posadil nebezpečně blízko a přiložil uši skoro až ke krku. "Ne." S povídáním jsem v ten moment definitivně skončil. Už to začínalo být nudné, byl jsem prostě zvyklý hrát si s vlky trošku jinak. Počkal jsem ještě několik sekund, abych docílil dramatického ticha, které jsem přerušil rychlým pohybem přímo proti ní - samozřejmě nechyběly vyceněné zuby a nakrčený čumák. Tak co uděláš teď, holčičko?
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Sun Jan 01, 2017 9:45 pm
NOEMIE
Vlk seděl téměř u mě. Potlačovala jsem nutkání uskočit stranou. Nemohla jsem z tohohle vypadnout jako ta slabší a proto jsem stála, s hlavou hrdě zvednutou a svaly napnutými, tím tichem jsem se začala ale pomalu a spíše instinktivně než chtěně uvolňovat. V ten moment ale vystartoval proti mě. Okamžitě jsem ucukla, málem mi uniklo i zakňučení, místo něj to bylo jen slabé kníknutí. Jako poplašené štěně! pokárala jsem se hned, přitiskla jsem uši k hlavě a nasupeně jsem zavrčela. Nemluvila jsem, jen jsem couvla, ale stále jsem ho sledovala, přesněji jeho šátek přes oči. Mrskla jsem ocasem. Chceš si hrát, hm? odfrkla jsem si, zatím jsem jen stála. Nevěděla jsem, jak moc si mohu dovolit - nevěděla jsem totiž, jak silný vlk je.
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Wed Jan 04, 2017 4:38 pm
Jo, tak to jsem nečekal. Po jen těžko slyšitelném písknutí jsem zabrzdil a pobaveně se usmál. "Aha," poznamenám jen tak pro sebe, protože jsem ji odhadl špatně. Nebyl čas být zaskočený, ale nechtěl jsem se unáhlovat a tak jsem na její zavrčení, kterým si asi chtěla kompenzovat zbabělý krok předtím, opětoval svým, mnohem jistějším, ale tišším zavrčením.
Sponsored content

Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera Empty Re: Liam - Třináctka & Noemie | Duše Huntera

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru