Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh smečky Kirigakure IV.

+77
Kay Mayen
Velether
Tenebris
Haske
Ra's Al Ghul
Naiome
Cavalier
Demon
Jєssiє
Aresea VATC
Aysu Telcontar
Saura
Akirα Rosє dє Glαcє
Catorce
Sapha
Darkey
Marill Cheryl white pearl
Maysie
Cäelle
Asuka de Fëe'neriz
Zechariah
Argdem Telcontar
Xurrilias
Marsie
Riteru
Eito
Bastien Criest
Zemaris Del Bianci
Aetas Volito
Drak Přírody
Keiran Criest
Rossiel Hydor
Ose Arashi FK
Varox
Safira
Dino de Mal
Luna Verinen Lumen Terät
Jack Ian Snart
Easy
NukaKyoga
Cairo
Rowєnn Killer
Haymitch Fireshadow
Varg Killer
Issey Arashi Charmer
Destiny Aqua
Teebihe
Tario de Ornet
Lester Majakki
Drak Osudu
Maura Lila
Aaron ,,Azazel"
Tristan
Mitril Avyi Telcontar
Diego [Alfa]
Hexy de Mal
Akio
Ragnavaro
Hilary
Hige
Yllin
Mika (vlček Agura)
Manon
Pellka
Asuka
Ragnarok
Grafity
Aite
Rialix
Rias
Räqo
Cassidy Charmer
Mandarino (†)
Aragorn Elessar Telcontar
Telantes
Denn de Mal
Miroki
81 posters
Goto down
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun May 27, 2018 8:41 pm
Ten vlk se mi nějak nezdál. Prostě jsem mu nevěřila. Černí vlci jsou většinou né moc přátelští, je to takový znak stínů a tak. Ale já nemám co říkat. "Co tedy chceš?" Udělala jsem krok vpřed a byla jsem připravená objevit svá křídla. Útěk by byl díky tomu moc jednoduchý, ale to je takový výhoda. Vrčela jsem na něj a dávala jsem si pěkný pozor na to, co bych mohl udělat. Jak to tak vypadá, každý tu má asi svojí magii, takže nevím co by mohl udělat.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Sun May 27, 2018 11:14 pm
Tábor
Nespouštěla své oči z místa, kde byl schován Demon, protože ten tvořil hrozbu a ona nechtěla dovolit, aby se komukoliv něco stalo. "Pochybuji Darkey, že ho křídla vyděsí a zastaví," poslala mladé vlčici myšlenku, ale líbila se jí její kuráž a nebojácnost. Postavila se za cizí vlky a tak věděla, že pro smečku zbytečná rozhodně nebude. "Klid, Zechu, uklidni se. Je to nepříjemný, ale za chviličku to přestane. Je to jenom z toho ledu," mluvila uklidňucím hlasem v myšlenkách na vlče Alfy Tenebris, doufajíc, že se aspoň trošku uklidní. "Řešíš? Na území smečky, která s tebou nemá dobré zkušenosti? A ani ostatní smečky. Co tu chceš, Demone? A vysvětlíš mi, proč tak hledíš na syna Alfy ishimurské?" Její chladná slova se jí z tlamy linula rychle, ale uvážlivě a moudře. Přeci jen, že za těch mnoha let svého života se něco naučila a zmoudřela. "Tyran, vyhnanec, partner mé dobré kamarádky. Nenávidím ho za to, jak ji změnil. Ona byla čistá, dobrá jako lilie. Přátelská vlčice, kterou jsem brala skoro jako za matku a teď její partner bude škodit ve smečce, kde jsem Betou? V milované Kirigakure?" Pomyslela si zklamaně, ale to nic neměnilo na jejím neutrálním a klidným výrazu. "Chápu, že byste chtěla být doma, v Ishimuře a děkuji, že nechcete, aby se v Kiri něco stalo, ale není to riskantní, abyste sama přešla hranice s vlčetem? Nemusíte odcházet, pokud si budete myslet, že je to moc nebezpečné. Avšak pokud už jste rozhodnuta, tak bych byla raději, kdyby vás oba někdo doprovodil aspoň k hranicím. Ať Cav či já," poslala myšlenku Tenebris, ale myslela si, že by jako Beta měla zůstat v táboře pro všechny případy.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 28, 2018 6:17 pm
Tábor

Bolo mi jasné že to nebude ľahké ale bol som ochotný skúsiť všetko treba aj to najhoršie. Urobili zomna monštrum tak kľudne som bol ochotný to monštrum ukázať. Mal som pocit akoby bol niekto neďalekoma. A tipoval som Rasa. Tá neznáma vlcica skúšala. Ale nebál som sa ani jej ani jej krídiel. Na tvojom. Mieste by som tie krídla skoval. Pokiaľ one nechceš prísť a už nikdy sinezalietas. Poslal som Darkey myšlienku. V ktorej som to myslel vážne. Napokon som vyšiel z kríkov ešte viac a v mojich očiach sa zjavili plamienky. Moje zlaté plamienky. Napokon som pozrel a Hillary. ,,Áno riešim. Uznávam žiadna smecka somnou nemá dobre pamiatky. Ale to mi je jedno. Čo tu chcem je moja vec. A nie tvoja. Ne vysvetlím" Povedal som zo začiatku zo smiechom ale nakoniec môj hlas bol chladný ako ta najstudenejsia zima. Zachu čo ti je kto ty ublížil nech ho potrestám. Lebo ja sa o svojich starám a ty môžeš byť jeden z nich. Poslal som muyslienku a náhle zapocul Hilarynu. Ja som dal Rite len moc, ktorá sa jej páči. Chod ju navztivit keď chceš je stále ta istá len sebavedomejsi a silnejší v mysli. Je to kráľovná. Poslal som jej myšlienku, a zohral svoje telo.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 28, 2018 6:34 pm
Dodatok

Diablo bud pripravený zatarasit im Česť kebyže chi utiecť. Povedal som patronovy a na tvary mal škodlivý úsmev.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 28, 2018 6:42 pm
Vlk mě neděsil, ale Hilary měla pravdu, na něj křídla fungovat nebudou. Ani jsem je neměla objevená a on už říkal, ať je radši nechám zmizet. "Tak ty takhle? Fajn." Pronesla jsem podrážděným a chladným hlasem. V okamžiku se mi ze zad objevily obrovská černá křídla s bílýmí koncovými pery. Držela jsem je ve vzduchu, aby byla vidět jejich velikost. A navíc, stačí máchnout dolů a jsem ve vzduchu. "Sice tyhle vlky neznám, ale před tebou je klidně ochráním." Trochu jsem ustoupila, abych byla hned vedle Hilary, té sněhobílé vlčice. Ale on bude asi ještě problém.

Ještě jednou připomínám - nezapomínej psát na úvod Tvého postu lokaci, kde se Tvá postava nachází Wink ~Jessie
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 28, 2018 7:53 pm
~ × ~ × ~ × ~
Tábor
~ × ~ × ~ × ~

A bylo to tu znovu. Možná jsem předtím zalezla do doupěte, nebo jsem prostě zůstale někde stát. Ale spala jsem. Nebo to snad není spánek? Zvláštní stav, kdy nic neděláte a čas a život vám protéká mezi tlapkami? Tak jsem to alespoň cítila, ale nemohla jsem s tím nic dělat, ani se tomu ubránit.
Zamžourala jsem někam do světla a konečně se probudila. Ocitala jsem se v nějakém doupěti, rozhodně však nebylo mé. Nejspíše v tom alfovském, které se nachází v Táboře. Možná poprvé za tu dobu jsem se necítila po spánku ještě více znavená a vyčerpaná, naopak jsem se cítila celkem svěže a plná nové energie do žití. Vylezla jsem ven a rozhlédla se po Táboře. V srdci mě možná trochu zarazilo, když jsem viděla, jak málo vlků tu je, narozdíl od dob minulých. Ale nic zvláštního se nedělo, proto jsem se svěže nadechla čistého vzduchu s domněnkou, že jsem nespala tak dlouho a nepropásla jsem nějakou důležitou událost. Uvědomila jsem si však jednu poměrně důležiou věc. Promrhaný čas a ztracené chvíle života se již nedají vrátit, proto bych se nad nimi neměla pozastavovat a namísto bych měla žít dál a snažit se neztratit to, co může býti ztraceno. Nenaplňovat svůj život vzpomínkami na to, co již bylo ztraceno, ale zážitky a všechno ostatní, které ještě mohou býti získány. I přes to jsem však cítila, jak moc byl tento spánek ode mne jakožto od Alfy nezodpovědný. No jo Jess, teď už není čas ztrácet čas, pomyslela jsem si a koutek mých úst se zohl do úsměvu. Protáhla jsem se a vyšplhala jsem na vyvýšenou skálu v Táboře. Chvíli jsem jen stála a přemýšlela. Přemýšlela jsem, jak se mé myšlení, pohled na svět i život, jak se tohle všechno možná trochu změnilo. Možná to byl sen, možná jen mé alternativní žití, ale cítila jsem se naplněna novou myslí a postavena do jiného úhlu pohledu vůči světu a životu. A necítila jsem to rozhodně jako něco špatného, naopak jsem se s tímto cítila lépe. Tento styl mého poněkud pozměněného myšlení mě zbavoval stresu a nechal mě vidět svět z jiné perspektivy. Abych řekla pravdu, je to celkem fajn. Konečně jsem se mohla cítit víc uvolněně a možná jako jakási vyšší forma žití. Dost už ale o mě, je právě čas se podívat, co se děje v Táboře.
Seskočila jsem z této skály a poměrně klidně a slehkým úsměvem na tváři jsem kráčela Táborem. Všechno se zdálo býti klidné a v pořádku, až na nepříjemné hlasy, které se linuly z okraje Tábora. Ihned jsem se rozběhla za vzdálenými siluetami rozhodnuta tuto nejspíše nepříjemnou situaci vyřešit. Než jsem na místo doběhla, mohla jsem slyšet útržky z rozhovorů a mnohá slova. Na místě jsem narazila na mou dobrou kamarádku Hilary a druhou neznámou vlčici, na Alfu Ishimury a jakési vlče, a hlavně na tmavého vlka jménem - nemýlím-li se - Demon. Ihned mi bylo jasné, co se asi děje. "Co se tady jako děje?!" Vyštěkla jsem poměrně nahlas, však s jakýmsi klidem uvnitř mého hlasu. Zaměřila jsem svůj ostrý zlatý pohled na Demona a na chvíli se na mé tváři objevil úsměv, jako bych se mu snad vysmívala, ale rychle tento krátký pohled zase zmizel a má tvář byla nadále již seriózní. Předskočila jsem autorativně blíž k Demonovi. "Jo tak ty tady chceš něco řešit?! Demone, ty... TY nemáš ani nejmenší právo vůbec vstoupit na území smečky, natož tak do Tábora.!" Rázně jsem začala. "Jsi zrádce, co si jako myslíš, že tady děláš? JÁ ti říkám, že tady rozhodně nebudeš nic řešit, jsi vyvrhel, neměl by ses zde vůbec ukazovat! A jestli si nějak potřebuješ kompenzovat svou falešnou sílu a slávu tím, že nápácháš něco jakožto nějkou zbytečnou pomstu?! NE, když tu stojím já. Nebudeš se ani odvažovat pohnout svým shnilým drápem, a pokud ano, okusíš tu NAŠI sílu a dostaneš takovou lekci, že se ještě budeš plazit po zemi a škemrat o milý odchod. Naše smečka nevítá zrádce, nehodlá se s nimi párat a už rozhodně se před někým jako ty nebude podvolovat!" Zavrčela jsem. Můj bystrý zrak mohl zahlédnout opodál siluetu vlka, který rozhodně nepatřil k mé smečce. "A tam ten je jako co? Vypadá jako krysa, která má tolik drzosti, aby sem vůbec vlezla, ale ani špetku kuráže, coby se ukázala opravdu na místě dějství" , řekla jsem tvrdě a prostřelila pohledem tu siluetu opodál. Obrátila jsem se poté zpět na Demona a vycenila jsem tesáky. Neměla jsem v sobě jedinou obavu, však o co? I kdyby chtěl Demon jakkoliv zaútočit, nemá šanci, nemá žádnou šanci porazit zde kohokoliv z nás ani udělat cokoliv proti nám a naší smečce. Postavila jsem se dominantně a razantně svá slova hodila Demonovi do tváře. "A teď okamžitě opusť území naší smečky, a támhletu krysu si vem s sebou.." , řekla jsem rázně a silným hlasem, možná se spetkou potlačovaného opovržení a smíchu.
Cavalier
Cavalier
Počet příspěvků : 340
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cavalier
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Mon May 28, 2018 11:09 pm
Tábor
Pamätal som si insident s týmto vlkom, ktorý sa nekonal až tak dávno. Naš nováčik svorky, teda to som si myslel (Darkey) sa ujala situácie a na vlka reagovala negatívne, tak ako ostatní členovia svorky. "Kliďanko, tento tu už raz šarapatu narobil, zrejme chce dostať na frak" pri hovorím sa k našej novej členke, a krátky pohľad venujem tomuto vytržnikovy, na ktorého som nemal dnes nervy ani náladu. Stále som pôsobil kľudne, a to z dôvodu, že som nečakal od neho nič iné, ako úbohé vyhrážky. Jessie, ako naša alfa sa dala hneď do pozoru, a k Demonovi sa rázne prihovorila. Pokojne som sedel a čakal, čo ten bedakaň opäť vystroji.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 12:01 pm
Tenebris
~Tábor~
"Pokud vám má přítomnost nebude na obtíž, ráda bych i se synem zůstala. Uznávám, že přechod hranic by byl v tuhle chvíli asi značně riskantní a nezodpovědný, na druhou stranu, nechci Kirigakurské smečce přidělávát problémy." Odpověděla. Pak se postavila před Demona, po pravici Hilary. O Zecha si nemusela dělat starosti, hlídal ho Hiawatha. Tento drak možná nepatřil mezi nejopatrnější, ale jako hlídač byl dobrý. Po chvíli mezi ni a Hilary vstoupila Jessie, zřejmě další Beta. Podle postoje by ji Tenebris typovala i na Alfu, ale Alfou byla přece Yllin! No, každopádně, ať už to bylo s posty jakkoliv, Jessie nepřátelsky vystartovala po Demonovi. V tom Tenebris do čumáku uhodil specifický nakyslý pach. Nebylo pochyb, o koho se jedná, svého nepovedeného syna by Tenebris poznala všude. Chystala se ostatní varovat, ale ti už o tomhle mentálně nedospělém jedinci zjevně věděli. Když ho Jessie oslovila krysou, Tenebris sebou slabě trhla. I přesto, co jí i její smečce Ra's udělal, stále k němu něco cítila. Nicméně, proti oslovení nijak neprotestovala. Ra's byl opravdu jen srab, pes, krysa. S magií byl sice takřka neporazitelný, avšak bez ní nedokázal nic. "Dejte si na Ra'se pozor. Hlavně ti, co neovládají obranu proti magickým útokům na mysl a tělo. Vůči ostatním je bezbranný, ale vás bez schopnosti ochrany by mohl i obrátit na svou stranu, nebo vás třeba donutit se navzájem pozabíjet." Rozeslala myšlenku všem, avšak opět kromě Demona a nově i Ra'se.
Akirα Rosє dє Glαcє
Akirα Rosє dє Glαcє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 426
Datum registrace : 17. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 2:09 pm
~ × ~ × ~ × ~
??? → Někde při hranicích Ishimury & Kirigakure
~ × ~ × ~ × ~
Čas plynul dál a do mého osamoceného života se zas přikradly ty prázdné dny. Ztracená ve stínech jsem se pokoušela najít světlo, ale mé srdce brzy začal zaplavovat žal. Avšak za tu dobu jsem si toho mnoho uvědomila. Uvědomila jsem si, že světlo mého života bylo pouze jedno, a to bylo ztraceno. Jediný vlk, který se dokázal vrýt do mého srdce tak hluboko, že jsem na něj nemohla přestat nikdy myslet, že mě jeho ztráta svrhla zpět na samotné dno. Uvědomila jsem si veškeré ty city a emoce, již jsem věděla, co všechno znamenaly. Přiznala jsem si vše, čeho jsem se tehdy bála. Cavalier... chyběly mi jeho planoucí oči, chyběla mi každá ta chvílie s ním, která byla ztracena. Uvědomila jsem si vše, co jsem předtím nevěděla. Jenže teď bylo vše ztraceno. Ve snech se mi jevily vzpomínky z noci plné stříbrnné záře a růžových lístků. Ale v každém dalším dnu se mi jevily obrazy z onoho okamžiku, kdy se vše roztříštilo jako padající sklo. Nikdy jsem to nechtěla, ani jsem nevěděla, proč se to stalo, ale ty bolestivé pocity se v mém nitru stále obnovovaly a doprovázely mne každým dalším dnem. To, co bylo mezi mnou a Cavalierem se rozplynulo v prach a dopadlo na zem jako plátky z umírající květiny. Už byl konec, a nebo ještě ne?
Měla jsem stále šanci uchopit malou naději a vynést se nad hladinu temného moře žalu? Nebo zůstanu již navždy jako zhroucená, umírající troska někde zahalená ve stínech? Ne.
Chtěla jsem lepší život, chtěla jsem začít nanovo, a i když má šance byla zmařena, nesměla jsem to vzdát. Musela jsem udělat krok vpřed, abych si již byla zcela jistá tím, kam půjdu. Musela jsem se vzchopit, vstát z temnoty a vzlétnou za světlem až k nebesům. A i kdyby to bylo sebevíc bolestivé, musela jsem začít opravdu žít. A první krok s sebou mohl nést i štěstí, které sice bylo ztraceno, ale možná mohlo být ještě získáno zpět. I když nic z toho, co bylo, nejspíše už neexistovalo, mohla jsem se pokusit svou lásku získat zpět.
V mých očích byly slzy a já letěla pryč z Ishimurského území, které nebylo mým domovem. Měla jsem jasnou trasu cesty, která směřovala do Kirigakure. Ostrý vítr mě šlehal do tváří, ale já i přes to letěla dál. Po lících mi stékaly slzy a mé srdce bušilo, v mém těle kolovalo nespočet emocí, záplava smíšených pocitů. Strach i naděje, bolest i odhodlání. Mé přání bylo jen vidět zase Cavaliera. Chtěla jsem se cítit aspoň chvíli v bezpečí, cítit, že je tu opět při mě, nikdy jsem mu nechtěla dát sbohem. I když jsem se bála, že ho nenajdu, nebo on se mnou nebude chtít mít již nic společného, přesto mě síla lásky poháněla dál. Chtěla jsem zůstat s ním, i když bylo možné, že on se mnou již ne. Ale já ještě nechtěla říci sbohem...
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 2:34 pm
U Tábora
S velkým neklidem poslouchal vlk ty slova, hlavě mu bublala nenávist. Jakmile byla proneseno slovo krysa, vlk nevydržel, naštval se, a i s tím naštvaní spustil impuls své magie, její účinnost se rozlehlá po celé táboře. Díky jeho magii způsobil, že každý živí tvor v táboře bez mentální ochrany začal útočit proti své alfe, betě i alfe Ishimury. Jelikož jeho magie byla způsobena zachovátem vzteku, nemohl z její působení vyňat jeho společníky, příliš na ně magie působila taky. Jen pumám stihl rozkazat, aby zůstali u něho, kdyby ho chtěl někdo napadnout, aby ho chránili. Sám se do boje nepustil, magie ho docela vyčerpávala a kdyby byl zabit nebo smrtelně zabít, magie by nefungovala.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 2:40 pm
Haymitch Fireshadow 
Tábor 
Ze spánku Mitch probudila pronikavá bolest hlavy. Nestihl se ani probrata už ho něco nutilo bojovat a útočit proti vlkům v táboře  On se nemohl ovládat, nemohl odolat. Nebyl sám sebou. Bolest hlavy mu zabraňoval přemýšlet  Chtěl zdolovat ale nemohl, věděl jaké činy se chystá udělat, ale nemohl jim zabránit. Rychle vyskočil na nohy rozběhnoul se a z nenadaní skočil na černo červenou vlčici. (Tenebris)
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 5:28 pm
Tábor

Ťa vlcica bola docela dosť drzá tak som na u viceril tesaky. Než v tom došla ďalšia vlcica Jessie. Podľa jej postavenia vipadal na tunajší Alfu. Vihrazala sa, ale ja som ju mal u zadnice. Lebo rozkazovat som sám sebe mohol len ja. Vedeli už o rasovú a posmešne slová na jeho adresu neboli dobre. Chystal som za elít mu na ústup než sa to stalo a ja som pocítil jeho mágiu. Hneď sa moje telo začalo ináč riadi. Jedine co som stihol zvolať v myšlienkach bol Diablo. Ktorý sa v červenej ziary objavil nad táborom a leták dookola. Vedel co sa asi deje. Ale nevedel ako zasiahnuť tak pozoroval situáciu. Ja som zaujal bojovi postoj. A zazrel som na vlcicu s kridlami (Darkej). Moje telo sa zapálilo, a na zemi sa stvoril pas ohňa ktorý mal odrezať Darkey od ostatných. Chcel som radšej niekde sa vzdialiť ale nešlo to lebo som bol pod Rasovou mágiou. Co ma stvalo. Prestaň Ras! zvolal som naňho v mysli. Ale ďalej som sa sústredil na tu vlcicu.
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 5:44 pm
Ten černý vlk, co se zřejmě jmenoval Demon byl celkem statečný. Ale já jsem se ho nebála, jen svojí magii využiju k výhodě. Ale pak jsem pocítila nějakou divnou magii. Ale moc se nestalo, jen mě docela bolela hlava. Snad se moc nestane, protože to tady vypadalo na boj. Pás ohně mě obklopil a já jsem se jen usmála a výletla jsem na oblohu. V tom teple bych nechtěla zůstat o nic déle. Takže jsem to přelétla a postavila jsem se vedle té druhé vlčice, která zrovna přišla. Podle jejích slov to vypadalo na alfu. Křídla jsem uložila k tělu a pro jistotu jsem je nechala zmizet. Můžete mi ublížit, ale křídla už mi nevezmete. Pomyslela jsem si a podívala jsem se na černého vlka. (Demona)

//Darkey, jen tak magii ignorovat rozhodně nemůžeš, o to vic magii na levelu 10. Tento post je tedy neplatný. ~ Velether
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 6:05 pm
Tábor
Stála jsem nemile proti Demonovi a přitom mohla zaslechnout myšlenky Alfy Ishimury. Vzala jsem to na úváženou, ale přesto jsem věděla, že se nic takového stát nemůže. Prostě ne. Dokud jsem tu já. Ani jeden z těch dvou vyvrhelů neměl nejmenší šanci porazit někoho z nás. Já navíc mentální obranu poměrně dobře ovládala, a byla jsem si téměř jistá, že i Hilary a Alfa Ishimury, proto i kdyby magie toho vlka zapůsobila na někoho jiného, my bychom si s tím společně poradily. Demon však stál stále drze na místě. "Říkám ti naposledy a po dobrém.. zmiz odsud..!" Zavrčela jsem hrdelně, avšak tlumeně a své tesáky podstčila Demonovi až skoro do tváře. Na konci jsem si nemohla odpustit krátký, avšak utlumený, pobavený úšklebek, když jsem si představila, jak moc jsou proti nám, už jenom proti mě, bezmocní. Pak jsem pocítila zvláštní impuls v mé hlavě. Uvědomila jsem si, že onen vlk nejspíše začal používat tu svou slavnou magii. Jak slabé, nemá ani dostatek odvahy přijít sem, kdo ví, co by vůbec zmohl jen sám, na vlastních špinavých tlapách. Odskočila jsem a zaujala pevný postoj, připravena vykonat jakýkoliv pohyb. Vrhla jsem malou ohnivou kouli po tom vlkovi (Ra's), možná jako výstrahu. Byla však rychlá, nemohl se jí vyhnout, ani jejímu popálení, zatím však slabému. Za sebou jsem zazřela Haymitche, který se choval obzvlášť divně, útočil na Alfu Ishimury, byl tedy očividně pod vlivem oné magie. Hbitě jsem zareagovala a silnou vzduchovou vlnou jsem odrazila Haymitche o dobrých pár metrů dál. Sežehla jsem pohledem Demona, který se očividně též stavil do útoku. Neznámá vlčice sice obratně unikla ohnivému kruhu, avšak já ihned oheň uhasila vodou, a předešla jsem tak následkům, které by mohly v důsledku hoření a ohně nastat. "Naposledy..." , vyřkla jsem výhružně do mysli Demona a toho vlka. Zaujala jsem opět pevný postoj a sklonila hlavu níže k zemi, má tmavá hříva, padajíc do mé tváře, skrývala mé úsměvy.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 6:20 pm
Tábor
Dál jsem ležela a zpovzdálí sledovala celou situaci. Všem jsem byla ukradená a oni mi byli taky ukradení, ale divadýlko to bylo celkem zajímavý. Nijak jsem se do toho nezapojovala, tedy vyjma těch pár slov které jsem poslala Zachovi. Ale to se změnilo, jakmile jsem zachytila myšlenku své alfy. Své alfy? Poměrně vtipné. Která z těch alf je vlastně moje? A jsem vůbec ještě součástí nějaké smečky? Pche. Kdo by o to... Moje myšlenky zmizely. Stále tam byly, ale byly zastřené. Nechápala jsem, co se to děje, ale něco mě nutilo zaútočit na ostatní. Zavrčela jsem. Nechtěla jsem se do toho vůbec zapojovat, nebyla jsem fyzicky zdatná na tolik, abych svoje hubené a slabé tělo vystavila takovému nebezpečí. Ale musela jsem. Jak jsem se s tím v nitru prala, nedokázala jsem se zaměřit jen na jednoho vlka ledové úlomky zasypaly všechny přítomné. Byla jsem rozpálená doběla. Taková potupa. Někdo si se mnou hraje jako s loutkou!. Moje zlost se však ventilovala nesprávným směrem, takže jsem přimrazila tlapky Zacha i alfy Tenebris k zemi. Jednalo se o velmi pevnou a silnou vrstvu ledu, ze které nebylo jednoduché dostat se ven. I ohni by to chvíli trvalo. Navíc jim mohl led způsobit nepříjemné omrzliny. Má pozornost se následně obrátila k alfě Jessie.
Zechariah
Zechariah
Počet příspěvků : 122
Datum registrace : 29. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Velether
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 6:31 pm
TÁBOR
Zech zakňučel, když slyšel matčina slova. Poté zjistil cosi pozitivního, a to, že sice se mu nevrátil zrak, ale černota se pomalu zesvětlovala. Za chvíli byl schopen vidět rozmazané obrysy. "Hum," přikývl lehce na slova vlčice, která jej uklidňovala. Když pak v mysli uslyšel další hlas, zamračil se. Co bylo někomu po tom, jak mu bylo? Jak se choval? Kor když určitě nevěděl, jak se právě cítil? Nech mě bejt, odsekl v mysli. Jakoby na slovech cizího vlka záleželo. Zdvihl zrak tak, že zahlédl toho draka, který jej zmrazil. Zechariahovi se rozšířily zorničky a uskočil. "Jdi ode mě pryč!" Vyprskl a utekl z jeho dosahu, tak že byl dosti nechráněný. Ale na tom nesešlo. Po zaslechnutí slova Demona ve své hlavě k němu zdvihl zrak. "Ten patron... matčin patron za to může," nenávistným pohledem šlehl k drakovi. Ale pak cosi uvnitř sebe ucítil. Otočil se směrem k Alfám, které se až moc věnovali vetřelcům a k němu, jako k něčemu, co původně chránily, byly postavené zády. Ze země pod Jessie vyšlehly ostnaté dráty a obmotaly jí nohy, zatímco v jejím okolí se objevily ostré jehly. C-co se to děje... pomyslel si, než na Alfu Jessie poslal mocný blesk za pomoci své primární magie. Poté pocítil rychlý pokles energie. Mladý vlk byl velmi magicky silný, o tom žádná, jednalo se o geniální živoucí zbraň. Pouze zcela nezkušenou, k moci došel tak, jak by k ní žádný tvor přijít neměl - jen tak. On neovládal magii, ona ovládala jeho. "Ten vlk! Demonův přisluhovač! I oni tě zradili!" Zahřměl rozzuřený Ventus. Zechovi o tváři přeběhlo zmatení a rázem zlost a ublížení. Už nemohl věřit nikomu. Poté ucítil chlad na packách. Zasyčel. Opět? Opět toto? Nebylo toho mrazu už dost? Prudce otočil hlavu směrem ke stvůrci toho magického útoku, Aysu. "Ty!" Zasyčel a přimhouřil oči, zatímco Ventus pomalu, ale jistě přebíral kontrolu. Z čirého hněvu donutil ostré kameny v táboře se zdvihnout do vzduchu a hodil je po ní. Poté zařval - jednalo se o čistě zvířecí zvuk, postrádající jakoukoli inteligenci či důkaz o tom, že by byl Zechariah racionálně myslící bytost - a táborem se mezivlčicemi, proti kterým jej Ra's poštval, se rozpoutalo další skleněné tornádo. Však upřímě, Zech byl jen vlče. Takové používání magie jej téměř srazilo na jeho roztřešená kolena a jediný důvod, proč stále stál, byly zmražené tlapy. Když cítil, jak jeho tělo opouští energie, jeho jednání se rapidně změnilo - svěsil hlavu a fňuknul, zatímco v táboře řádilo tornádo plné ostrých střepů.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 6:59 pm
Tábor 
Upustil se chaos, ale však větší chaos byl ve Ra'sově hlavu, zuřil a nevšimal si okolí  nestihl uhnout spálení. Však bolest necítíl, tak moc byl rozhněvan, tak moc byl mimo. Jakmile pumy spatřili útočníci (Jessie) vrhli se na ni. Hlava démona neslyšela ani slova jeho vládce. Zanikla rozrušený v jeho hlavě. Jak předtím poznamenala vlčice, tenhle vlk už dlouho nebyl mentálně v pořádku l. A teď měl záchvat. Však ukryl se za kámen blízko tábora, aby byl v bezpečí. V záchvatu chtěl však mluvit  řvát a křičet. A tak donutil jednoho vlka, aby mluvil za něj. 


Haymitch 
Vlna srazila Haymitche na zem. Pořádně si natloukl, ale pořád byl nucen vstát  teď už mu to myslelo, ale na špatnou stranu. Najednou mu z pusy začaly vycházet slova, ne jeho. Ale šíleného vlka o kousek dál.,,Chaos? Nelíbí se vám vy prokletí členové smeček. Chcete aby nikdo z vašich nezemřel, nebo se nezranil? Vždyť přeci říkáte  jak milujete členy vaší smečky, a teď proti nim bojujete?! Já nejsem zvrácený, Vy jste. Pokračujte, členové vašich smeček budou útočit, dokud je nezabijete. Neměli jste rozhněvat hlavu démona."

Hovorenie vlka cez iného vlka, Ra´s nemá v mágii a ani v žiadnej inej schopnosti. Zároveň mágia rešpektu funguje na princípe rešpektu (podriadenia) nie však ovládania tela vlka a celkového poslúchania. Preto tieto veci čo som popísala neplatia a do budúcnosti na to pozor. -Naiome
Darkey
Darkey
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 20. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Darkey
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 7:33 pm
Tábor
Ten černý vlk, co se zřejmě jmenoval Demon byl celkem statečný. Ale já jsem se ho nebála, jen svojí magii využiju k výhodě. Ale pak jsem pocítila nějakou divnou magii. Byla na mě moc silná a já jsem začala cítit vztek. Ani tomu nepomáhalo, jak mě ten Demon ohraničil plamenem. Sice jsem nevěděla, co to je za vlčici, ale chtěla jsem jí ublížit. Máchla jsem křídly a v mžiku jsem byla u té vlčice, co nově přišla. "Já ti nechci ublížit... Ale ta magie mě k tomu nutí!" Pronesla jsem frustrovaně, protože jsem tu magii prostě nemohla ovládat. Křídla jsem složila k bokům a poté hned zmizela. Stála jsem tu před tou vlčicí (Jessie) a doufala jsem, že jí moc neublížím. Ale kvůli magii jsem se k ní začala přibližovat.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 8:24 pm
Tábor
Vlci kolem mě začali propadat vlivu magie onoho vlka. Snažila jsem se snad stíhat zaznamenávat vše, co ostatní dělali. Mezi nás všechny náhle spadaly ledové střípky. Setřepala jsem ze svých zad ty, které mi tam zůstaly a pohled směřila na mladou vlčku, jejíž pozornost dost možná začala směřovat ke mě. Všimla jsem si, jak mrazila tlapy Ishimurské Alfě a vlčeti, proto jsem pohotově vrhla na ledy oheň a nechala je tát. A pak na mě někdo začal útočit, avšak nestačila jsem původce těchto magických útoků zaznamenat. Tlumeně jsem sykla pod ostny, které mi svíraly tlapy. Malou chvíli jsem se z toho snažila nějakým způsobec vysoukat, ovšem do doby, co se kolem mě objevily jehly, které kmitaly ve vzduchu, jakoby už chtěly vystřelit přímo na mě. Musela jsem na to jinak. Ostnaté dráty jsem nechala sevřít ledem a následně odrvhnout větrnným poryvem pryč z mých tlap, jehly jsem převzala co nejrychleji pod telekinezí a vrhla je téměř bez váhání po Demonovi. Zdálo se, že už bych se snad mohla pohnout někam jinam, ale ne, právě kolem mě a dvou vlčic v mé přítomnosti se utvořilo skleněné tornádo. O můj bože... pomyslela jsem si otráveně při představě, že jedno z těch ubohých vlčat pod onou manipulativní magií dělá takovéhle věci. Neváhala jsem ani vteřinu a přesně v nitru tohoto skleněného tornáda, kde jsem stála, jsem utvořila mnohem větší a silnější větrnné tornádo, které rozmetalo tento útok, roztrhlo skleněné tornádo zevnitř a jeho účinky odvrhlo do dáli. Mé větrnné tornádo se poté změnilo pouze v silný větrnný poryv, který s sebou odvál zbytky skleněného tornáda pryč. I přesto jsem však předtím schytala několik řezných ran od skla, ale přeci jen mě to tolik netížilo. Již se zdálo, že jsem odrazila veškeré prozatímní útoky proti mě, ale v tom se proti mě vrhly dvě pumy. Jo tak vlk je takový zbabělec, že než aby šel proti mě sám na vlastních tlapách, pošle si raději pumy. Jak směšné! V duchu jsem se musela tak smát, chtěla jsem řvát frustrací, ale musela jsem se místo toho vypořádat s těmito zvířaty. Chvíli jsem se s nimi snažila porvat vlastní silou, ale nemohla jsem nad němi takto ztrácet čas. Sotva byla jedna na zemi, nechala jsem jí okamžitě zamrznout tlapy, a tak se nemohla pohnout. Když jsem ze sebe svrhla jednu obtíž, mohla jsem se konečně nadechnout a posbírat alespoň z té malé chvíle sílu na další magický útok. Vrhla jsem ohnivou kouli na druhou pumu, která již byla silnější a oheň byl mnohem intenzivnější, tak zvíře začalo býti spalováno ostrými plameny. A pak jsem se konečně mohla zastavit. Věděla jsem, že magii nebudu moct takhle užívat věčně, ale nebyla jsem prozatím tolik vysílená, ani jsem vysílená býti nehodlala. Obrátila jsem zrak. Vlčice, která se ke mě začala přibližovat, jsem si už nevšímala. Skrz stoupající prach jsem mohla zahlédnout, jak se onen vlk v dáli schovává a stojí, nemajíc stále ani odvahu na to sem přistoupit. No tak to snad ne.. , zlost ve mě rázem nakypěla, div že rovnou nepřetekla. Tak velký oheň naštvání ve mě vzplál, nemohla jsem se již dál nikoho doprošovat. "Ty zbabělče!" Zařvala jsem hrdelně a rozběhla se mohutně za ním. Skočila jsem na zde ležící balvan a větrnným poryvem jsem odhodila vlka z jeho zbabělé polohy, zda-li by se již dokázal postavit na vlastní nohy. "Ty zbabělá kryso!" Zavrčela jsem a ohrnula pysky. Rozběhla jsem se za ním a nemilostně mu klapala zuby za jeho špinavým ohonem. Musel utíkat, nebo by zaplatil za svou drzost a zbabělost, okusil by hněv Alfy Kirigakurské linoucí se z jejích silných tesáků zakousnutých v jeho shnilém těle.


Naposledy upravil Jєssiє dne Wed May 30, 2018 4:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Tue May 29, 2018 8:57 pm
Hranice Z - Územie Kiri - Okolie Tábora
Naiome sa rozbehla do inej strany, smerom na hranice. Mala plno sily a energie. Keď dobehla na hranice obzrela sa. Dlho si už sama nevyšla. Nadýchla sa a okolo nej sa začala tvoriť čierna para. Nakoniec Naiome zmizla, a objavila sa na území Kirigakure.
Čierna para po chvíľke zmizla a vtiahla sa do jej čierneho kožucha. Zavetrila. Pohybovala sa tak, aby pekne splývala, ticho, obratne...územie Kirigakure veľmi dobre poznala a okrem toho jej bolo Kirigakure zaviazané.
Na jej šťastie sa neodteleporotovala ďaleko od tábora. Skrčila sa do húštin, keď začula zvuky. Vietor hral v jej rolu. Sledovala čo sa tam deje. Vlastne tomu poriadne nechápala. Počúvala, čítala myšlienky...zrejme mali vyššie posty problém s dvomi...hlupákmi? Naiome sa temne uškrnula. No zostala pokojná. Pomerne ju zaujímalo, čo sa deje alebo sa stalo. Mala ich presne všetkých pod packou. Stačilo by pár nádychov jej pary, alebo malinký dotyk...Jej pokušenie však zahnala. Nechcela tu pôsobiť ako mor, aspoň zatiaľ ešte nie. Azurové oči hlboké ako oceán nikdy nespia. - poslala okolitým vlkom myšlienku. Postavila sa a vyšla z húštin. Niekto Naiome poznal len zo strašidelných historiek, ale nie ešte všetci mali tú česť vidieť Naiome naživo a niekto ani nevedel, kto vlastne je. Bola iba cítiť Zeiss, však mohla pôsobiť aj ako vyhananá zo Zeiss. Vlčica mnohých tvárí. S ušami pri zátylku a s kamenným výrazom v tvári sa posadila a verejne sledovala, čo sa tam deje. Nemienila nič vravieť a ani útočiť, pokiaľ by nespravili prvý krok oni. Vlastne pri jej občasnom šťastí by si ju len málokto všimol.
Sponsored content

Příběh smečky Kirigakure IV. - Stránka 31 Empty Re: Příběh smečky Kirigakure IV.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru