Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Sun Feb 18, 2018 8:41 pm
Účastnici: Tenebris Fireshadow Killer & Mitril Avyi Telcontar 
Čas: Leto
Dej: Mitril sa stáva učňom Ishimurskej alfy Tenebrir. Ako bude prebiehať jej výcvik, čomu novému sa priuči? 

-----


Začni prosím c: mám okno na začiatky SH xd
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Feb 20, 2018 8:40 am
//Tene? Very Happy No taaak, nehnevaj :< naučíš sa učivo potom xd
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Feb 20, 2018 12:41 pm
//No jo, už jdu na to.. *obrátí oči v sloup"
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Feb 20, 2018 12:54 pm
Vždy za Tenušu
~Tábor~
Tenebris pomalu ťapkala po táboře. Chůze jí dělala stále větší potíže a na běh mohla úplně zapomenout. Tenebris znervózňovalo, jakou jí dělala březost obtíže, protože jak u prvního, tak u druhého vrhu mohla ještě par dní před porodem ještě běhat a chodila skoro úplně "normálně". Ale teď...
Tenebris taky chůze nadpřirozené unavovala, až si nakonec musela lehnout. Položila si hlavu na tlapky a zakňučela.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Fri Feb 23, 2018 1:14 pm
Tábor
Netrvalo dlho a moje tlapky opäť pocítili zeminu tábora tejto svorky. Do svojho čumáčku som nasávala pachy, ktoré ostávali tuna v tábore. Niektoré boli čerstvé, niektoré boli staršie a niektoré takmer neboli cítiť. Zaujal ma však iba jeden, pach vlčice Tenebris, teda tak sa mi predstavila. Rozbehnem sa z myšlienkou, že by som ju prekvapila no v momente keď ju spatrím zastanem a pozriem na ňu. Jej kňučanie mi prišlo až k mojím uškam, preto som opatrne prešla k nej, očuchala som ju a ťukla čumáčkom. "Si chorá?" opýtam sa. Netušila som čo jej je ani som nevedela čo je to brezosť vôbec nič. Alfa svorky mala tú česť vidieť úplne vymleté, nevzdelané vĺča Ishimurskej svorky.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Wed Feb 28, 2018 2:15 pm
Tenebris zavětřila. Ve vzduchu se vznášel čerstvý vlčecí pach. Nejdříve jen zvedla hlavu, pak se však posadilo, přecijen, ležet tady uprostřed tábora bylo mírně nedůstojné. To už se sem přiřítila malá šedivá vlčka. Tenebris podrážděně sledovala její jednání. "Také zdravím, Mitril." Pronesla kousavě místo odpovědi na otázku. Ne, v tuto chvíli od ní Mitril nějaké vlídné chování čekat nemohla.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Mar 20, 2018 7:58 pm
Sledovala Tenebris, pritom mierne sem a tam švihla svojím chvostom. "Och, prepáčte.." zamumle. "Dobrý deň Tenebris," hneď na to sa opraví. Bolo to od nej neúctivé, no stále nestrácala z vnímania to, čo sa deje s vlčicou ležiacou pred ňou. "Skutočne Vám nič nie je?" opýta sa. Tento krát však si dopustila na zdvorilosť.

//vždy za Mitril
btw, bude sa hrať ešte keď čakala malé? Very Happy
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Thu May 31, 2018 3:33 pm
//Mohli bychom tu sh posunout, že?
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Wed Jun 06, 2018 3:36 pm
//jooo mohli xdd
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Jun 12, 2018 6:56 pm
//nu, tak začneme druhé dějství Very Happy
Místo - hranice Zeiss a čehokoliv Very Happy
začni
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Jun 12, 2018 7:14 pm
Hranice Zeiss & Kiri
To bola moja cesta. Rozhodla som sa pokračovať v otcovej ceste a stať sa hraničiarkov. Mala som pred sebou ešte dosť práce, ale snáď výsledok bude stáť za to. Sadla som si na skalu a sledovala hranice. Škoda, že to už nebola Ishimura, teraz som musela byť čo obzvlášť opatrná - nikto nevie, kto by sa tade pokúsil prejsť. 

//okey mno :DD krátky post Razz
Dawano
Dawano
Počet příspěvků : 93
Datum registrace : 02. 03. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Thu Jun 14, 2018 1:12 pm
//Zeiss a Elloris, ne? Very Happy
Vždy za Tenebris
~Hranice Zeiss a Elloris~

Tenebris, Gamma Zeisská, polkla poslední kousek vypaseného králíka a olízla si pysky. Už chtěla vstát a odejít, když ji do čumáku udeřil nějaký pach. Sviťácký. Rychle si přetáhla přes hlavu kapuci maskovacího pláště a odplížila se do křoví. Ti sviťáci. Odfrkla si. Ani nažrat se vlk nemůže, jak furt překračují hranice. Copak neví, kde je jejich místo? Pomyslela si, pak se jí ale pysky roztáhly do temného, zlomyslného úsměvu. Aspoň si pohraju. A pokud bude drzá, dovedu ji Alfě. Sice by nebylo na škodu sem tam někoho zabít, ale nechat si nějakého sviťáka jako osobního Omegu taky nemusí být špatné rozhodnutí. A zabít ho můžu kdykoliv jindy. Pomyslela si.
Po chvíli opatrně vystrčila špičku čumáku z keře, aby pach trochu blíže identifikovala. Překvapilo ji, že jí připadal důvěrně známý. Tenebris opatrně vylezla z keře, celá skrytá pod pláštěm a s břichem přitisknutým k zemi. KOusek se musela pohybovat v této nedůstojné poloze, nez se dostala do místa, odkud bylo možné vlčici spatřit. Byla celá šedá a nikoho Tenebris nepřipomínala, ale ten pach... Mno nic. Tenebris se jí rozhodla ukázat, kde je její místo dřív, než si všimne, že už tu nějakou dobu je. Odplížila se až ke skalce, kde její potenciální oběť seděla, pak na nic nečekala, vymrštila se do vzduchu a srazila vlčici ze skalky. Nemohla dopadnout jinak, než na záda. Tenebris se nad ní postavila, zaryla jí drápy do ramen a zavrčela. "Kdo ti povolil lézt až k hranicím Zeisské smečky?" Zavrčela, pak ale překvapeně vydechla. "...Mitril? Jsi to ty?" Zeptala se už mnohem milejším hlasem a přestala vlčici zarývat do ramen drápy, avšak stále na ní předními tlapami stála, kdyby se ukázalo, že jde o někoho jiného.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Thu Jun 14, 2018 4:20 pm
Hranice svoriek - Elloriská strana 
Sedela som na skale a hľadela na prírodu. Uvažovala som zatiaľ nad tým, ako si vyrobiť svoj meč. Predsa, je to v našej rodine, aspoň si to tak myslím. Nechcem aby bol tak veľký ako otcov, ťažko by sa nosil a.. nie som samec. Takže by to bolo nepraktické a na druhú stranu, by som chcela niečo elegatné, vhodné vlčici. Zamýšľam sa, no na to som zacítila pach. Však som nikde nevidela onoho vlka. Mala som pocit, akoby som začula šuchnutie - v tom momente som na to miesto vrhla jednu kovovú ihlicu. Bol to planý poplach. Aspoň to som si myslela, než sa po mne niekto vrhol. Divila som sa, že to dokázal. Oproti iným vlkom, som niekoľko násobne krát ťažšia, takže to muselo toho útočníka dať riadne do námahy. No stalo sa, ležala som na zemi, onen návšetvík na mne zo zaritými drápamy v hrudi. Mala by som poprepíšlať nad kovovou vrstvou... Povzdychnem si, panika ma však neprepadala. Bola to mne známa vlčica, vlčica Tenebris z Ishimury. "Kss.." zasyčím, pritom jej na labu striekla strieborná tekutina, ktorá sa začala obmotávať okolo ľavej laby a začala sa sťahovať. "Som hraničiarka svorky Elloris!" zavrčím. "Áno, áno som to ja.." prehodím nakoniec, pritom ju zo seba strhnem a narovnám si pocuchanú srsť s pár rankami od zarytých pazúrkov. "Musím však upozorniť, že stojíte na Elloriskej strane hraníc, pani Tenebris.." prehovorím. Stále som ju brala ako vlčicu, ktorú som si ako malá, priala aj za cenu svojho života brániť. 

//gomen, gomen :DD sila zvyku xd
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Thu Jun 14, 2018 7:51 pm
~Hranice smeček~
Tenebris z vlčice seskočila, posadila se a odhrnula si kapuci z hlavy. "Promiň za to chování, ale nepoznala jsem tě. Myslela jsem si, že jsi někdo cizí." Řekla omluvně. Na její upozornění překvapeně povytáhla obočí. "Vážně? To je ale nemilé. Vadí to moc?" Zeptala se mírně pobaveně.
Pak se rozhodla změnit téma, nemělo přeci smysl bavit se o území. Ale změna témat či navázání konverzace jí nikdy moc nešlo. "No a... hmm... jak se vede? Co je nového?" Zeptala se. Už zase to byla ta přátelská milá Tenebris, jako dřív, když ještě vedla Ishimuru. Po temnotě nebylo ani památky, snad jen Zeisský pach prozrazoval, že ve svitu už dlouho nebyla.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Thu Jun 14, 2018 8:36 pm
Hranice
Premeriavam si ju pohľadom. Páchla po temnote, páchla po svorke, ktorá mi vzala sen. No, nesprávala sa temne, ako som očakávala. Bolo to zvláštne, takto proti nej stáť, po takej dobe. Už som nebola tá maličká, zvedavá vĺčka. Bola som vlčica. Hrde som pred ňou stála a moja ofina mi zakrývala oko a tiahla sa až k úrovni mojej tlamy. Mala som v pláne sa o ňu pečovať, nechať si ju narásť čo najviac ako to pôjde. "Ani sa nečudujem, všetko sa mení," poviem potichu.
"Záleží na ktorej strate ste, paní Tenebris. Či ste stále na takzvanej strane dobra," prehovorím. Narážala som na jej vstup do temnej svorky. "Nové? Pád Ishimury spôsobil, že sa Kirigakure a Fénix spojili a vytvorili svorku Elloris," poviem. "A.. idem cestou strážkyne hraníc," poviem, pritom na ňu upriem svoje modré oko. "A čo vy?"
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Mon Jun 18, 2018 9:05 am
~Hranice~
Tenebris nešťastně přikývla. "Bohužel... Byla bych radši,
kdyby všechno zůstalo při starém. Na jihu Zeiss, na severu Elita, Ishimura, Kirigakure a Fénix..."
Povzdechla si.
"Ale Draci se očividně nudili."  Dodala pak se směsicí pobavení a hořkosti v hlase.
"Samozřejmě."Odpověděla a pak zakňučela. "Ty si snad myslíš, že jsem svůj život dobrovolně odevzdala do tlap Naiome? Že jsem se přidala do Zeiss kvůli sobě?
Že si myslím, že v Zeiss je lépe než ve Svitu?"
Zeptala se nešťastně. "Kolik vlků si to ještě myslí?" Vyřkla otázku, která ji v posledních dnech děsila asi nejvíce.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Mon Jun 18, 2018 9:18 am
Dodatek:
"Hmm, chytrý tah." Přikývla a trochu se jí rozjasnily oči. Když už ne Ishimura, alespoň ostatní světlé smečky byly v bezpečí. "A co Ishimurani? Přidali se? Mohli zůstat na původních postech, nebo musí začínat od Kappy?" Ptala se.
Když se dozvěděla, jakou profesi si Mitril vybrala, pousmála se. "Tak hraničářka? To by vysvětlovalo, proč jsi na hranicích." Střihla uchem.
"Já?" Překvapilo ji, že Mitril zajímají novinky z jejího života. "No, nevím, co bych ti o sobě řekla, v mém životě se nic zvláštního neděje..." Odpověděla. "Chtěla bys vědět, kdo všechno z Ishimury se přidal do Zeiss?"
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Mon Jun 18, 2018 9:33 am
Hranice
Načúvam jej, než si odýchnem. Nie, nič netajila, skutočne to bola ta Tenebris, ktorú som znala. "Nie draci sa nenudili, nudil sa Zeiss," poviem utrápene alebo skorej nahnevane. Pak jej načúvam, pritom však pokrútim hlavou: "Nie, len je čudné, že sa naša bývala alfa po páde Ishimuri pridala k Zeiss, to zaseje do sŕdc bývalých Ishimuranov obavy," poviem, pritom labou hrábnem do zeme.
"Neviem koľko, no u mňa ste už obavy zahnali," poviem jej pritom strihnem ušami. "Hej no, máme to v rodine - tak chcem pokračovať v rodinnom odkaze, ale to zas nemení nič na tom, že nie som otvorená možnostiam," prehodím než sa rozhodnem odpovedať na jej otázku. "Hej niektorý áno čo som postrehla. Moja mama, ten čierný vlk, ktorý v tedy pri jazere kryštálmi roztrhal krokodíla, ten sa bez mrknutia oka stal Betou, dokonca som tam videla aj tú Gammu s rožkami, pak nejakú albínku a Reel, je rovnako tak v tábore - no neviem, či plnil skúšku.. Všetci robia skúšku, teda až na mňa a tú Betu," poviem pritom som sa zasmiala. "Áno, poprosila by som to vedieť, nech dám ostatným vedieť, rovnako tak.. by som aj ostatným rada vskázala dôvod vašej prítomnosti v Zeiss, nech im poprípadne mohla zahnať obavy," vrelo sa k nej usmejem. "A rovnako tak, či ste nestretli môjho brata a sestru.." pošlem jej nakoniec myšlienku.
Tenebris
Tenebris
Počet příspěvků : 327
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Maysie
Postavení ve smečce: Gamma

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Mon Jun 18, 2018 8:56 pm
~Hranice~
Tenebris ustaraně přikývla. "Myslím, že jestli mi vůbec někdo že smečky dřív věřil, teď už nevěří. A to je dobře. Zklamala jsem." Řekla, další věta jí však trochu zvedla náladu.
"Budeš dobrou hraničářkou, Mitril. Máš to v krvi." Řekla a byla si tím stoprocentně jistá.
"Černý vlk? Myslíš Kaye?" Ujišťovala se. "Dále Diego, tedy i Eve a vlčata, Sapha, Reel, to je pomalu polovina smečky, výborně." Řekla.
"Takže, kromě mě jsou tam celkem 4 bývalé Ishimurské Kappy a čtyři vlčata, konkrétně - Minor, Nuka, Telantes, Aysu, Argdem, Zechariah a Ose." Odpověděla.
"Máš-li na mysli Argdema s Aysu, tak ano, mají se dobře, dokonce moc dobře, jakožto učni Naiome se mají lépe než ostatní vlčata a dokonce i než Kappy. Co se týče Cory, tak to netuším, asi spí. Což je vlastně také důvod, proč jsem zůstala v Zeiss. Nejen ona, ale i mnoho dalších vlků tam spí a já se musím postarat o to, aby je ve spánku nikdo nezabil a pokud se probudí, aby mohli svobodně odejít. Nu, a pokud se neprobudí, pak aby měli důstojný pohřeb." Švihla ocasem. "...mám tvé Zeisské sourozence pozdravovat?" Napadlo ji.
Mitril Avyi Telcontar
Mitril Avyi Telcontar
Počet příspěvků : 665
Datum registrace : 24. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Kayo
Postavení ve smečce: Kappa

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Tue Jun 19, 2018 9:03 pm
"Možno áno, možno nie. Záleží, kde ste boli v ten osudoví deň, paní Tenebris. Ak ste riešili niečo dôležité a tá povinnosť vám proste nedovolila aby ste v tú dobu boli v tábore, nemáte si čo vyčítať," poviem jej, mierne s úmevom. "Ďakujem, budem sa snažiť," prehlásim pritom sa obzriem okolo seba - či niekto nenačúva.
Keď sa opýta na čierneho vlka, prikývnem hlavou - bonus, konečne poznám jeho meno. Prikývnem hlavou, pritom pozorne načúvam všetkým menám ktoré mi povedala - Zrádci. Prebehne mi hlavou. Keď mi povie, že sa moji súrodenci majú lepšie, na chvílu mi odľahne, som rada - že ich netýrajú alebo drak vie čo ešte.
"Keby sa náhodou Cora prebrala, že ju odvediete k hraniciam - ostala mi už iba ona a ona spí.." zamumlem. Po vypočutí jej ďalších dôvodou prečo ostáva, letmo pokývnem hlavou. V tom mi napadlo - opäť som z tlapiek vypustil kov, ktorý sa sformoval do podoby meča a následne som ho hodila pred Tenebris. "Aysu nemám čo povedať. Sama tam chcela. Keby ste uvidela Argdema, to mu dajte - že ho pozdravujem a že dúfam, že jedného dňa skrížime naše meče.." poviem pritom mrsknem chvostom.
Sponsored content

Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti Empty Re: Tenebris & Mitril - Vycvik a iné záležítosti

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru