Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Thu Dec 29, 2016 4:31 pm
Účastníci: Hilary a Roxynor Fireshadow
Počasí: Jako na příběhu
Místo: Cethiino jezero

Začni prosím c:


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roxynor Fireshadow


Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 147931

Cethiino jezero
Seděla jsem na břehu jezera a pozorovala svůj vlastní odraz zcela utopená vy myšlenkách. Z těch mě vytrhla až ryba, která vyskočila nad hladinu a tak můj obraz porušila. Ve stejnou chvíli se vedle mě vysunula hlava mého patrona, který celou dobu ležel za mnou, a rybu polapila. Zapraskalo to, když Demoriel zabořil zuby do těla a rozdrtil tak několik kostí. Pak se zase stáhl a začal rybu trhat na kusy. Naklonila jsem se k němu a také si kousek utrhla. Zamyšleně jsem žvýkala. Nudila jsem se. Dokonce bych snesla i něčí společnost, kdyby mě teď navštívil.

Hilary

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 158557

ZJ-CJ
Ležela jsem u břehu jezera. Nedaleko jsem měla doupě, ale nechtěla jsem tam. Teď ne. A nechci být ani tady. Vstala jsem. Rozešla jsem se k Cethiinu jezeru. I Cethiino jezero mi Ayla moc připomíná. Celá Kirigakure i celý Niwat. A nechci smečku opustit. Opustit přátele. Vzdychnu. Brzy jsem spatřila hladinu jezera. Zvedla jsem koutky, ale hned mi spadli. Nedokázala jsem se moc usmívat. U jezera však byl vlk. Tedy vlčice. Byla to alfa. Roxynor.Neměla bych tu být. Je tu Alfa. Hele blázne jak si na to přišla? Hmm. No tak nevím no. Zklidni se jo? V hlavě jsem na Soku zavrčela. Sklopila jsem uši a ocas. Na důkaz úcty. Lehla jsem si na břeh a tiše jsem zakňučela.

Roxynor Rireshadow

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 147931



CJ
Dál jsem hleděla na vodní hladinu a občas hodila naštvaný pohled po svém patronovi, když do mě strčil. Vítr ke mě však zavanul cizí pach, přesněji pach nějaké vlčice z této smečky. Nasála jsem ho a chvíli zkoumala, načež jsem zjistila, že patří Hilary. A ano, bylo to tak, protože zanedlouho jsem vlčici uviděla, jak po břehu kráčí ke mě. Chtěla jsem vstát a dojít k ní, takže mě dost překvapilo, když si lehla na zem. Zavřela jsem oči a donutila se zůstat v klidu. Tohle mi vadilo. Tedy, bylo fajn, když mi vlci prokazovali jistou úctu, ale lehat si na zem pokaždé, když mě uvidí? Pf. „Nemusíš si lehat, budeš mokrá.“ poznamenala jsem suše, ale pozvedla jsem koutek tlamy, aby si to nebrala moc vážně.


Hilary

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 158557

CJ
Ležela jsem a zavřela jsrm oči. Poslouchala jsem okolí, přírodu. Nevšímala jsem si alfy. Však na mě promluvila. Otevřela jsem oči. Nevěděla jsem moc co dělat. Nemohu ležet? Proč? Mysli. Já nevím. Soka dál mlčel. "Nesmím? A vodu mám ráda. Nevadí mi. " Řekla jsem alfě Roxynor. Neměla jsem sem chodit, když jsem viděla, že je tu alfa. Ještě to sváděj na mě. Nesvádím. Namítnu. Byla to pravda však. Roxynor podzvedla koutky. Nemám to brát vážně? Nebo jak to mám chápat? Radši nemysli. Poslední dobou jsi mimo. Myslíš? Asi máš pravdu. Potřebovala bych novou náplň. Já nežiji. Já přežívám. Poznamenala jsem k Sokovi. I když poslední slova nebyli moc na něj. Na nikoho.


Roxynor Fireshadow

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 147931

Pozvedla jsem jedno obočí. „Pokud chceš nadále ležet na mokré studené zemi, nic proti tomu nemám, jen jestliže si chceš povídat nebo tak něco, není vhodné ležet břichem nahoru. Budeš vidět svět obráceně a to není super.“ poznamenala jsem s lehkým úšklebkem. Zdálo se, že rozmlouvá se svým patronem, celkem ráda bych věděla, o čem. Ehm ehm, ozval se Demori, který si toho očividně taky všiml a přestal se hrabat v mrtvé rybě.


Hilary

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? 158557



CJ
Podívala jsem se na alfu a vstala jsem. „Nevím zda bych chtěla s někým se bavit. A jestli by vůbec měl někdo zájem.“ Pověděla jsem alfě Roxynor. Měla jsem pořád sklopený ocas a uši. K alfě jsem měla vlký respekt. Vypadáš strašně. Být alfou, tak už nejsi ve smečce. Ale alfa není naštěstí jako ty. Ušklíbla jsem se v mysli. Nedokázala jsem se vzpamatovat ze všeho co se dříve stalo. Proto jsem tu stála, tak jak jsem stála když jsem přišla poprvé do tábora. Avšak teď to bylo horší. Nechceš si zaplavat? Ten patron si zrovna pochutnává na rybě. I přes špatnou náladu jsem trochu zavtikovala. Přesto to znělo divně.Tak dobře. Blázne! Vykřiknu na něj v mysli. „Emh a to je váš patron?“ Zeptala jsem se alfy. Koukla jsem se na toho patrona a pak na mrtvou rybu. Představila jsem si na místě té ryby Soku. Zděsila jsem se. Asi mi to bylo vidět i na chvilku v očích.Ne on by se nedal. Pokud myslíš mě, tak já bych se doopravdy nedal.
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Thu Jan 05, 2017 5:32 pm
CJ
Pozvedla jsem jedno obočí a ušklíbla se. "Depresivní chvilka?" otázala jsem se jí a pak mi došlo, že můj výraz vypadal spíš zle než přátelsky, takže jsem se raději znovu schovala za klidnou masku. Kývla jsem hlavou k Demorimu. "Jo, to je můj patron." Všimla jsem si, že se na něj Hilary dívá skoro až vyděšeně. "Eee...on je v pohodě. Neublíží." Pokusila jsem se ji uklidnit.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Thu Jan 05, 2017 6:06 pm
Hilary
CJ
Přikývnu, ale Alfa se najednou tvářila skoro až zle, ale po chvilce se tvářila klidně. Tak je to její patron. Myslela jsem si to. "Já jsem si jen místo té mrtvé ryby představila svého patrona. On je ryba." Objasnila jsem ji proč jsem se tak tvářila. Ty si snad opravdu měla o mě starost.  Nech toho. Není mi zrovna nejlíp.  Postačil jsem si povšimnout. Odfrk si Soka. Nejvíc mě vadí, že potkám alfu, když mám strašnou náladu.  No Draci tě mají moc rádi. Řekl Soka ironicky. Radši mlč.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Sat Jan 21, 2017 1:40 pm
Přip.^^
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Thu Feb 02, 2017 4:39 pm
Přip.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Sat Mar 04, 2017 10:43 pm
Přip.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Wed Apr 12, 2017 3:33 pm
Pokračujeme nebo konec?
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Thu Mar 22, 2018 4:32 pm
Za mě konec, protože už je to docela dlouho, kdy byla Hil Deltou :DDD
Sponsored content

Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky? Empty Re: Hilary a Roxynor Fireshadow: Delta a Alfa a co třeba i kamarádky?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru