Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

+12
Haske
Argdem Telcontar
Yuki
Haymitch Fireshadow
Anemon Virentem
Aragorn Elessar Telcontar
Desert Rose
Aysu Telcontar
Destiny Aqua
Maysie
Tamara
Admin
16 posters
Goto down
avatar
Admin
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 47
Datum registrace : 31. 10. 16

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Tue Nov 01, 2016 6:10 pm

Patří sem:
Dotazy na věci, na které Vám neodpověděly stránky, ani hráči si s nimi nevědí rady a nebo je potřeba je prokonzultovat s administrátory.

Upomínky na vše, co by být mělo, ale není.
Prosím uvědomte si, že i administrátoři jsou pouze lidi, kteří tráví všechen svůj volný čas zvelebováním této RPG hry a věřte, že zapisování odměn z větších akcí je mnohdy velice náročné (rozdává se okolo 1250 dárečků, pokud berete v potaz, že se vám zúčastnilo 50 vlků a každý dostal okolo 25 dárků), proto buďte prosím shovívaví.

Vše, co nezbytně potřebuje co nejrychleji prokonzultovat s někým z administrátorů.
Pokud je to tedy tak urgentní, že to nepočká, než se daný administrátor dostane na Kecačku, aby se to dalo vyřídit tam.

Změny postů sem zapisují ideálně přímo alfy, popřípadě bety. Pokud to sem ovšem chce vkládat vlk, kterému se post mění, ať také vloží i odkaz na příspěvek, ve kterém je jejich post měněn alfou / betou → jméno svého vlka, kterému je post měněn + jaký post má mít.

Žádosti o vynesení rozsudku nad vlčaty. Připiš odkaz na početí a pokud máš již předběžně domluvené nějaké hráče, můžeš se pokusit poprosit o počet vlčat, kterým by měl Drak vdechnout život.

Pár důležitých odkazů:
Nebojte se, nikdo Vás za chybu nebo omyl neukousne, takže se ptejte raději na všechno, než dělat chyby a koledovat si o problémy.

REGISTRACE DO HRY
PRAVIDLA
INFORMACE

Fungování TZ:
Pozor, aby bylo TZ přehledné, je velmi často aktualizováno a promazáváno, proto po podání dotazu buď dejte na vědomí, že jste si odpověď přečetli, nebo jednoduše počítejte s tím, že může být do 24 hodin smazána.

Aktuality:
Omluva - neaktivita
Yllin
Kay

Změny postů
Lester Majakki - Mrtvý
Rain -Mŕtva
Omega -Mŕtva
Invisible - za hranicami Niwatu

Rozsudky

- - -

Žádosti
- - -
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Mon Aug 20, 2018 11:10 am
Takže pro jistotu to dám ještě sem...

V posledních dnech se tu šířily dohady ohledně Elitních vlků. Koho že to mezi sebe přijímají, kdo o tom vlastně rozhoduje, atp.
Ještě jednou tedy opakuji, že do Elity bývají přijímáni vlci, kteří buď něco výjimečného dokázali, nebo jsou něčím výjimeční. Nebo alespoň takové vlky jsem se rozhodla přijímat já a dokud do toho budu mít co mluvit, tak se tak pokusím tuto skupinu formovat.
Z toho také (snad) i vyplývá, proč jsem se rozhodla Dina a Richu k Elitním nepřijmout. Ani jeden z nich totiž nezažil ani nevykonal něco, čím by se lišil od ostatních vlků. Proto také neplatí tvrzení, které tu padlo, tedy že alfy jsou přijímány automaticky - tak to rozhodně není a (doufám) ani nebude. Stejně tak neplatí, že o tom, kdo se přidá k Elitním vlkům, rozhodují administrátoři. O tom rozhodují pouze Elitní. Proto jsem také anulovala rozhodnutí, ke kterému došli administrátoři. Čímž se Richu i Din omlouvám za vzniklé zmatky.

Dále bych chtěla všem připomenout, aby mi v okamžiku, kdy jejich vlk dovrší 15 let, napsali do tohoto tématu o rozsudek ohledně smrti jejich vlka. Jakmile se tak stane, Drak Osudu určí den, kdy váš vlk zemře. Což může být za den, týden... ale klidně i za rok. Všichni se přeci nedožíváme stejného věku.
Během doby mezi rozsudkem a smrtí má samozřejmě každý vlk šanci vydat se k sídlu Elitních vlků a tam požádat, zda by jej nepřijali mezi sebe. Pokud si je ovšem jistý, že jim má co nabídnout.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Sep 30, 2018 7:53 pm
Ahoj ^^
Vím, že jsem teď byla dosti neaktivní, za což se opožděně omlouvám. Nicméně, nevím, jak to budu zvládat teď a vzhledem k akci, která má už brzy začít by ale bylo celkem vhodné mít někoho, kdo by mi za postavy v případě potřeby občas něco napsal.
Tak tedy: Za všechny postavy, kteréjsou v nějaké smečce, mají povolení hrát Alfy dané smečky.
Kromě Alf:
- Povolení hrát za Caira dávám Niře a Gwen
- Povolení hrát za Tenebris dávám Niře a Yllin
- Povolení hrát za Maysie dávám Yllin a Jessie, popř. Dinn
- Povolení hrát za Dawana má Grafity
- Povolení hrát za Cerona má Gwen a Alfy Elloris
- Povolení hrát za Rue Shawty má Caelle a Alfy Elloris

To by mělo být vše ^^
Hlavne o tom prosím upovedom daných hráčov, inak mám v pamäti.-Naiome
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Tue Oct 09, 2018 7:22 pm
U Dayiliena je menší problém, jeho profil na stránkach bol zmazaný (kedysi existoval) a nezachovali sa po ňom žiadne informácie (okrem opisu vzhľadu a povahy). Preto som jeho registráciu vytvorila nanovo a poslala.
Pozriem sa na to a profil bude znova vytvorený. -Naiome
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sat Oct 13, 2018 12:37 pm
Oznamuji sníženou aktivitu na dobu neurčitou. Musím se soustředit na svůj obor. Uplatnění můžu získat jenom, když budu hodně dobrá.

Za svoje postavy většinou stihnu odepsat tak nějak včas ale kdyby nastal nějaký problém, mým postavám šlo o život a já byla někde v háji, tak za Aysu může odepsat Nira či Nai a za Cael může odepsat Sinh. Smile
Desert Rose
Desert Rose
Počet příspěvků : 474
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sat Oct 13, 2018 1:11 pm
Zdravím,
jistě jste si stihli všimnout, že moje aktivita ze dne na den upadla. Vypařila jsem se. Ptáte se proč? Hra mě zkrátka a dobře přestala bavit. Ani teď si stále nejsem jistá, zda má vůbec cenu začít znovu a aktivně (v mém případě spíš neaktivně, he he) hrát. Ani v nejmenším si neslibuji, že zde budu už někdy působit tak jako dřív. Avšak díky Maysie, která mě upozornila na čistku a hlavně novou akci, jsem si řekla, že to ale ještě jednou zkusím.
Po zvážení jsem dospěla k rozhodnutí, že si však ponechám pouze dvě postavy - Raven a Tristana. Ptám se tedy - je možné poslat Rose a Manon za hranice, aniž by byli prohlášeny za mrtvé? A co víc, je vůbec ještě možné se do akce zapojit?
S pozdravem, Dezert.

Ano, nyní je stále možné se do akce zapojit. Co se Rose a Manon týče, bylo by samozřejmě lepší, kdybys i s nimi byla na příběhu aktivní, ale ano, teoreticky za hranicemi mohou zůstat. ~ Tamara
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 2:42 pm
Nira ma požiadala o to, aby som hrala za jedno vĺčat Klei a Mirokiho... Tak žiadam o prípadné povolenie. Ďakujem
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 2:46 pm
Také bych chtěla požádat o povolení hrát za jedno z Niřiných (Kleeia - Miroki) vlčat.
děkuji


Naposledy upravil Anemon Virentem dne Sun Oct 14, 2018 2:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 2:51 pm
Zdravím všechny.
Bylo mi nabídnuto hrát za vlče Kleeii a Mirokiho. Proto těď bych chtěla požádat o povolení. Vím, že jsem byla teďka neaktivní, ale to se změní.
Děkuji
Yuki
Yuki
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 02. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna (brzo vlastně Yuki)
Postavení ve smečce:

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 2:56 pm
Aragorn, Anemon: Budiž, povoluji.
Draco: V SÚ máš jednu volnou postavu - podle té aktivity v poslední době to nevidím nejlépe. Pokud chceš hrát za Niřino vlče, budiž, ale na své vlastní výdaje.
-Yuki
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 8:31 pm
Zdravím!
Chtěla bych poprosit o povolení hrát za jedno z vlčat Akia a Asuky. Od oboumi hráčkami jsem domluvená a mám od nich povolení.

Díky za váš čas,
~ Arg.

Povoluji. ~ Tamara
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 14, 2018 11:28 pm
Zdravím~
Byla jsem požádána Nirou, abych hrála za jedno z vlčat Klee a Mirokáče, soo - žádám o povolení ^^

Vzhledem k tomu, že již máš sedm postav a v SÚ máš navíc dostupné ještě další dvě nové postavy, neschvaluji. ~ Tamara
Haske
Haske
Počet příspěvků : 3383
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sat Oct 20, 2018 9:37 pm
Zdravím,
chtěla bych si rozdělit odměny z dvou posledních soutěží, Jak to vypadá v Temně a Zvířecí podoba (Tamča dovolila, ať to napíšu sem)
Jak to vypadá v Temnu:
Yungul: Magický štít – oko hurikánu
Yungul: 25% do rychlosti
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Thu Oct 25, 2018 8:38 pm
Bola som požiadaná hrať za vĺča Kleei a Mirokiho. Preto prosím o povolenie. Ďakujem.


Pro mě za mě, Nai, pokud zvládneš být aktivní ještě za další postavu...
Schvaluji. ~ Tamara
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 28, 2018 3:15 pm
Sice pozdě, ale při troše času žádám o povolení hrát za vlče Jessie a Riteho
Děkuji
Povoleno ~Jess :'D
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Sun Oct 28, 2018 8:07 pm
Hoya,
V následujících dnech má aktivita na příběhu rapidně klesne, (víc, než doposud), začínám chodit do práce kde mě čekají dvanácti hodinové směny. A to víte- než se člověk pořádně rozhýbe na novém místě...
Za mé postavy na příběhu mohou hrát Asuka (Akio, Azrael a Saura), za Azraela, může i Anemon, Hilary (Nira, Diego) a Grafity (Kleeia), co se týče tuláků Angarawa, může za něj hrát Orisea a za Kyurabi Haske.
A postavy za které mám povoleno hrát já- zůstávají stále na majitelích a mě. Když bude čas budu se snažit hrát.
Díky, ^^''
avatar
Hazzarell Fireshadow
Počet příspěvků : 9
Datum registrace : 28. 10. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Graph
Postavení ve smečce: Vlče

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Mon Oct 29, 2018 7:52 pm
Sponsored content

Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá Empty Re: Téma změn ► Dotazy, upomínky, změny postů a vůbec vše, co spěchá

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru