Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Kecačka

+34
IceMoon Majakki
SinHa
Eito
Bodka
Reel Arashi
Kay Mayen
Velether
Maysie
Orisea De La Garmadon
Aragorn Elessar Telcontar
Tamara
Kaisa Airgideon
Destiny Aqua
Emerithy de Mal
Hexy de Mal
mohawk
Argdem Telcontar
Ghost
Hilary
Comtessa Aqua
Rïalta Fireshadow Killer
Aysu Telcontar
Charza MFK
Angaraw Newt
Akio
Naiome
Traure
Nira
Minor Animus
Jєssiє
Spirit
Diego [Alfa]
Lazarus Cruciosis
Rowєnn Killer
38 posters
Goto down
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 1:53 pm
Zeiss má potenciál, ale práve preto ma nebaví hrať za Zeissákov, kvôli tým pravidlám.
Rozdelené osobnosti sú teraz na Niwe populárne, no.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 1:58 pm
Mě na Zeiss nejvíc vadí to "Hhe, ale je to víc jako realná smečka!" COŽE? Tady se nebavíme o vlcích který vedou instinky, ale o vlcích který maj inteligency a psichyku jako lidi.
Haske
Haske
Počet příspěvků : 3383
Datum registrace : 14. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Delta

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 1:58 pm
ahoj Smile
dělo se tu za posledních deset dní něco zajímavého/důležitého?
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 1:59 pm
Zeiss je skôr diktatúra.
Uff... tak čo ja viem, ani nie. Bol kurz, je tu spontánna SH a... na Príbehu mi nič veľmi nenapadá
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:01 pm
Můj spolužák ze základky má poruchu autistického spektra, ty čtyři roky kdy všechny šikanoval byly dost na nic. Školní psycholožka nám neustále vyčítala, že to mi jsme na něj zlí a že děláme málo proto, aby se začlenil do kolektivu. To že jsme měli všichni modřiny nikoho nezajímalo.

Pak jsem měla na gymplu kamarádku, která byla trochu divná, ale měla jsem ji ráda. Pak jednoho dne přestala chodit do školy, neodpovídala na zprávy aj. Po nějaké době přišla do školy s tím, že udělala tříhodinovou přednášku ve škole o tom, že je autista, asexuál, agender a má bipolární poruchu a ještě něco se smyslovými vjemy. Potom přestala chodit do školy a nastoupila na terapii a opět se neozývala. Když se po víc jak roce vrátila, už jsem s ní nemluvila, protože když vás někdo rok nekontaktuje a vy se dozvíte o jeho problémech z přednášky... No byla jsem pak ve třídě za největšího zmetka, že se s ní nebavím. No nebyla jediná moje kamarádka s nějakou poruchou, takže celkově celý gympl stál dost za nic, protože jsem místo party, kina, výletů do přírody aj, pořád řešila, jak se která z nich ten den cítí mizerně.


Dest: Je to škoda. Vždycky když vznikne nějaký mezismečkový pár, který mě baví a přijde mi zajímavý, tak ani nedohrají jednu SH, protože jim do toho vždycky vpadne Velether nebo Nai. Mě by se líbila představa mezismečkových vlčat, tajných schůzek, bonzování, když už nějaké násilí tak třeba výslech jednoho z páru atd. Tohle okamžité dopadení, potrestání a život jde dál mě dost nebaví. Proto jsem se rozhodla mít aspoň jednu z postav mimo Zeiss.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:03 pm
Aysu: Chtěl jsem se omluvit, poté jsem si uvědomil, že už by to bylo jedno, přec jen šlo o můj názor na věc Very Happy A však jen ať si Zeiss existuje, někteří jedinci tam ale jednají... nesmysluplně. 
Ano, pravda. Nechci nyní urážet člověka, o jehož postavě hodlám mluvit, na to upozorňuji, aby poté někdo neměl kecy, ale... jeden z výše postavených zeisských vlků je taková Mary Sue Niwatu. Nejde o to, že je to nalevelovaná postava, jako spíše o to, že její minulost nesouvisí s její povahou (to však cituji někoho jiného, ale nebudu jej jmenovat, nevím, zda mohu). A o to také tak úplně nejde, ostatně to možná ani není součást pojmu Mary Sue, ovšem mohl bych hovořit o tom, jak je "nepřekonatelná" (nebo spíše osoba, která za ni hraje, ji nenechá prohrát). A myslím, že i co se její vrozené magie týče... no, není to jen jedna magie, že, ale několik magií namixovaných do sebe označených jedním názvem. 
Vcelku se obávám, zda nyní nebude někdo donášet, neboť si pravděpodobně všichni jsou schopni z kontextu odvodit, o kom hovořím. Ale opakuji, že hovořím o postavě, ne člověku.
Comtessa: Že? Ten "náš" schizofrenik také neustále někde chodí Very Happy
Traure: Samozřejmě, určité zásady Niwat z reality převzal (vlci jako takoví jsou skutečně existují, byť ne v takové podobě, jako zde; vlci se sdružují ve smečkách; žijí v přírodě; atp), avšak co se týče tohoto tématu, vážně není na místě argumentovat takto Very Happy Když už, tak by se jednotlivé režimy ve smečkách daly přirovnávat spíše k lidmi vytvořené politice.
Haske: Ahoj Very Happy Tak to netuším.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:05 pm
Ono by tam bolo strašne veľa vecí zaujímavých, keby boli povolené... napríklad niektorí zo Zeiss by mohli kradnúť veci, robiť nejaké drobné škody a tak...
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:06 pm
Aysu: Jak já nemám rád, když o sobě někdo tvrdí, že je nonbinary, agender a tak podobně... Very Happy Transgender beru, fajn, ale to je tak všechno. A žádný výmluvy, že se člověk teprve hledá. Buď si připadáte více jako kluk, nebo více jako holka, a nebo jste se rozhodli pro změnu. Nic víc, nic míň.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:08 pm
A ano, to je další znak té Mary Sue, že prostě o všem ví, kde se co šustne, zajímavé, že se vždy ocitne na místě, kde se děje zrovna něco nekalého, ačkoli jindy na příběhu není aktivní mnohdy i několik dní, že.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:10 pm
Celkovo, celé vedenie Zeissky je trochu... zvláštne, povedzme.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:14 pm
Celkově si vážím práce adminů, ale mám pocit, že se jakoby dělí do tří skupin. O jedné skupině jsem týdny neslyšela (a i když jsem si jistá, že své funkce plní), jedna skupina na můj vkus hodně ovlivňuje hru ve svůj prospěch (protože co řekne admin, to přece platí) a třetí skupina si plní svoje povinnosti, tito admini jsou docela aktivní a méně či více se zapojují do hry, ale chovají se v ní jako obyčejní hráči. Nebudu uvádět jména,  každý si do skupin může zařadit někoho jiného, ale poslední skupinu mám nejraději a mám k ní největší respekt.

Eito: Transgender i asexuála beru a o této konkrétní kamarádce jsem přesvědčená, že některými poruchami vážně trpí, ale při četbě jejího blogu mám pocit, že se snaží najít si poruch co nejvíc. Doktoři jí uznaly dvě (tuším) a ona o sobě tvrdí, že si jich sama diagnostikovala aspoň 8. Nechápu. Asi nejsem dostatečně tolerantní, když ji v tom nepodporuju.
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:19 pm
Je rozdiel niečo reálne mať a hľadať si tisícky porúch. Potom sa čudujeme, že keď niekto povie, že má niektoré poruchy, všetci tvrdia, že je to výmysel, nevychovanosť a podobné milé frázy. A sú veci, ktoré ľudia radšej držia v tichosti, lebo proste... niektorí ľudia sú svine, povedzme si úprimne.
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:25 pm
Nejvíc mě pobavilo, že lidi co na ni byli fakt hnusní, když ještě nevěděli, že má poruchu, mi potom nadávali, co jsem to za člověka, že se s ní už nechci přátelit. Mám kamaráda se stejnými poruchami, vážně jsem se s ní nepřestala bavit, kvůli tomu, že má nějakou poruchu, ale že mě odstřihla a pak dělala jakoby nic.

Dest: S tím musím bohužel souhlasit
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:28 pm
Nekomentujem
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:40 pm
Zdravím^^
Zajímavá debata...
Aysu Telcontar
Aysu Telcontar
Počet příspěvků : 892
Datum registrace : 16. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Caelle
Postavení ve smečce: Kappa

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:41 pm
Hil: Dneska mám svůj rýpací den mno Very Happy
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:43 pm
Ahoj, Hil
Máš tam post pre Hexy
Ozaj... adopciu by mohla schváliť aj Beta, že? Hoci to už asi veľmi nemá význam, keď začiatkom Septembra aj tak dospejú... jedine, že by sa to trochu presunulo
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 2:46 pm
Cäell :'ddd
Destie :33 Já vím, já ještě musím sesmolit zkoušku za Chrise a mužů přijat svoji postavu svou postavou? :DD 
No.., nwm zda adopci může schválit Beta... a stejně u Kleei je to zbytečné, protože s ní Nir aktivní není a stejně ji brzy nechá zabít...
Comtessa Aqua
Comtessa Aqua
Počet příspěvků : 493
Datum registrace : 08. 05. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Wed Aug 15, 2018 3:03 pm
Tess ju aj tak v podstate berie ako mamu. A keď Klee nie je aktívna tak sa na to asi vykašlem a posuniem to o trochu, možno o týždeň, dva.
Asi nie, ale ak by si chcela, dobehnem ti s Dest, sľubujem, že sa mu nebude hrabať v mysli :DD

The author of this message was banned from the forum - See the message

Sponsored content

Kecačka - Stránka 47 Empty Re: Kecačka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru