Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

+2
Spirit
Roxynor Fireshadow
6 posters
Goto down
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 05, 2017 5:18 pm
Účastníci:
Teru a Liam

Místo/Čas:
Kousek od hranic Kirigakure/Poledne

Příběh:
Neznámý >:3
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 05, 2017 6:20 pm
//Neznámý Very Happy

VŽDY LIAM

"Páni, to už je poledne?" zamumlal jsem, když mě patronka vzbudila a tvrdila, že už je slunce dávno na obloze. "Teru?" zvolal jsem a přitom se zvedal na tlapky, pro jednou trochu neohrabaněji než jsem to dělával obvykle. Tiše jsem vydechl a oklepal jsem, abych si načechral své, údajně oranžové, chlupy. Už dlouho jsem neviděl, jak vlastně vypadám. Nemám už náhodou srst více šedivou, než oranžovou? Kolik... mi je vlastně let? Nepočítal jsem to.
Teru la Calerod
Teru la Calerod
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 05, 2017 7:48 pm
// Chňá chňá :'D A nebo taky chehehe a huehue

Poklidně jsem ležela a hlavu měla položenou na vlastních tlapkách. Jako většinou se mi nic nezdálo, (// Teru má non REM :'o)což mi popravdě celkem vyhovovalo. A tak mi šel spánek v pořádku, bez žádného převalování a mumlání. Ovšem spala jsem dost lehce a tak mě probudil sebemenší zvuk. Teď to bylo zavolání mého jména. Otevřela jsem oko a rozhlédla se. Slunce už bylo dávno na obloze a Třináctka stál vedle mě. Potlačila jsem zívnutí a postavila se vedle něj. "Dobré poledne." pozdravila jsem s náznakem úsměvu.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 19, 2017 8:08 pm
//Budou vlčata? >:DD

"Dobré poledne. Jo. Dobré... poledne," pokýval hlavou a na tváři se mu objevil protáhlý, spokojený úsměv. "Copak by dnes princezna ráda dělala...?" oslovil jí se stejně... no, lišáckým úsměvem, a protáhl si přední nohy. Kdyby mohl, několikrát by laskavě zamrkal, jenže mu v tom bránily dva fakty a to, že žádné řasy neměl a pak také šátek. "Je to ale nádherný den. Ráno. ...Poledne. Nejradši bych někoho zakousl." Odmlčí se. "Až na tebe. Ty bys za to nestála." Liamovy pokusy o něco romantického vyzněly fatálně, ale když jste si představili, že normálně by právě v tuto denní dobu byl na 'lovu pro zábavu', pořád to ještě bylo něco extra.
Iedar Reed
Iedar Reed
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 19, 2017 8:24 pm
// Ó Babeto, ty kulišáku a neřáde všech neřádů >:'D Ale proč ne, Hyneček by asi souhlasil ˇ^ˇ

VŽDY ZA TERU
Trochu jsem sebou cukla a zmateně na něj vykulila oko. Takhle se normálně nechoval... Ruplo mu v bedně? Co to má znamenat? Na jednu stranu jsem cítila silnou potřebu se rozchechtat na celé kolo, na druhou se ho zeptat, jestli se mu nic nestalo. Ale raději jsem všechno zamítla a rozhodla se k normální odpovědi, tím se přece nic nezkazí. "Jo, hezký den." Na chvíli jsem se odmlčela, aby si uvědomil, že mě jeho slova poněkud překvapila, a pak jsem pokračovala. "To je na tobě, pořádně nevím, co se tu dá všecko dělat." Ačkoliv on to nemohl vidět, po tváři se mi roztáhl úsměv, který k mému úžasu nebyl ani trochu pobavený. Proč ale přemýšlet nad úsměvem, když před sebou možná máme skvělý den? Navíc s Třináctkou...O, dobrá, snad neumí číst myšlenky. Tiše jsem se zasmála a šťouchla do něj tlapou. "Chci vidět, jak bys mě zakousl!" Další smích jsem raději zadusila v hrdle, protože to už bych se smála jeho divné mluvě. Možná jsem si to jen vysvětlovala, ale připadalo mi to, jako kdyby mi lichotil...a nebo jsem si to jen představovala. Jo, to je pravděpodobnější.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Fri Jan 20, 2017 8:26 pm
//To byla sranda... :'D

Do p*dele Liameeee, co se to s tebou děje?! řval nějaký hlásek, který brzy potlačily všechny ty ostatní. "Jo? Já vlastně taky," prohodil a ušklíbl se. Několikrát pomalu mávl nahoru a dolu špičkou ocasu a pak dal jedno ucho dozadu, což byl typický signál, že přemýšlí. "Mohl bych ti toho tolik ukázat," povzdechl si, "akorát se obávám, že nás na území Zeiss neuvidí příliš rádi. Od té doby, co se z vyhnanců stala smečka, jde všechno do hnoje," odfrkl si a bylo mu jasné, že zrovna tohle je jedna z věcí, které Teru nebude chápat. Vždyť ona sama vyhnance nezažila, no přinejmenším tehdy nebyla v Niwatu. "Mohli bychom zkusit objevit něco novýho. Nebo se celej den válet na jednom místě a spát." Obě možnosti byly pro Liama neskutečně super - proč by jinak něco takového navrhoval, že? -, přesto však krátkou odmlkou nechal vyjádřit se Teru. To moc často nedělal.
Iedar Reed
Iedar Reed
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Fri Jan 20, 2017 8:43 pm
// Huehue, já jsem takovej kujón, to je fakt :'D

Zdálo se, že si to srovnal v hlavě a začal se chovat normálněji, ačkoliv musím uznat, že jeho předchozí slova se mi také celkem líbila, jen pro mě bylo těžké si to přiznat. "To je v pohodě...teda asi není. Vyhnanecká smečka mi připadá jako pěkná hovadina." vyjádřila jsem svůj názor a pohodila hlavou. Pak jsem se ušklíbla. "Hm, oboje vypadá lákavě. Ale mě je to jedno vyber ty." Připadala jsem si celkem laskavě, když jsem konečné rozhodnutí přenechala na něm, tohle jsem zatím udělala jen párkrát, o svém životě jsem vždy rozhodovala jen já.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sat Jan 21, 2017 2:06 pm
Velice mile se na ni usmál a lehce zavrtěl hlavou. "Račte mě následovat, jde se ke Krvavému jezeru," pronesl a pak ho napadlo úplně super gesto, které bohužel nikdy nedělal, takže mu chvilinku trvalo, než se našteloval do té správné polohy a provedl jednoduchou poklonku, kdy klečel na přední noze. Pak vyskočil (nečekal, až Teru projde jako první, což by měl, ale Liam je Liam) a okamžitě vyrazil tím správným směrem.
Teru la Calerod
Teru la Calerod
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 6:15 pm
"Paráda, to zní zajímavě." zazubila jsem se a v mé tváři se objevil tak široký úsměv, že vedle krvavého šátku a spousty jizev musel vypadat skoro až nadpřirozeně. Trochu mě překvapilo, co to dělá, chvíli se nějak šteloval, ale když se nakonec poklonil, radost v mé tváři se snad nedala popsat. Dobrá, chovala jsem se divně, možná až moc divně, ale tohle bude skvělý den a proto je třeba si ho užít. Ven z doupěte jsem za Třináctkou skoro vyběhla a zašvihala jsem ocasem. "Veďte mě, lorde." prohlásila jsem velice důležitě a po jeho boku se vydala určeným směrem.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 6:37 pm
A teď je přesně ta situace, kdy potřebuju ty tituly, které jsem si celé ty roky odmítal zapamatovat, pomyslel si s úšklebkem Liam a zamyslel se. "Jak si přejete, milady." Ačkoli si to tak přála, šel téměř vedle ní, jen občas lehce změnil kurz. "Není to daleko." Chvíli mlčel a pak se opět ozval. "Poslyš, Teru. Povídej mi o sobě něco. Odkud jsi přišla?" zeptá se a téměř neznatelně se pousměje.
Iedar Reed
Iedar Reed
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 6:50 pm
Oslovení jsem přijala pokývnutím hlavou, bylo zvláštní slyšet takováto slova a navíc určená mě. Ale rozhodně nemohu říkat, že by to bylo nějak nepříjemné, právě naopak. Při jeho dalších slovech jsem se na chvíli zatvářila překvapeně, ale pak se mi po tváři zase rozlil spokojený úsměv. Ještě že mě nevidí, bylo by mu divné, proč se každou chvíli tlemím jinak. "No..." začala jsem a zamyslela se, co bych mu o sobě tak měla říct. Mě můj životní příběh nějak extra zajímavý nepřipadal, ale tak proč ne. "Pocházím z nevímodkud, ale je to směrem na sever a docela dost daleko, byly tam takové zubaté hory občas pokryté sněhem a moc tam toho nežilo. Měla jsem matku, otce a sestru a nějak noo...prostě jsem díky řadě nepříjemných událostí přišla o oko a o rodinu a díky další řadě nepříjemných událostí jsem se dostala sem. Musím uznat, že tady jsem snad poprvé v životě spokojená." To snad stačí. Nepotřebuje vědět, že mi jednu dobu ruplo v bedně. Opět jsem po tváři roztáhla úsměv a švihla ocasem. "Jste na řadě, můj lorde."
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 7:18 pm
//Á, řada nešťastných příhod? x3

"To zní hezky," poznamenal a zazubil se. "Můj život je jedna velká nešťastná příhoda," zasmál se, ale vůbec to neznělo vesele, spíš naopak. "Vlastně si toho moc nepamatuju, hodně věcí se mi podařilo zapomenout." Třináctka lhal. Pamatoval si všechno do nejmenšího detailu, pamatoval si, jak byly uskupené spirály na otcově těle a pamatoval si barvu očí všech jeho blízkých. Ale nechtěl se o tom bavit. Už dlouho o své minulosti nemluvil a nechtěl to měnit, takže mu celkem přihrálo do karet, když se dvojice konečně dostala ke Krvavému jezeru. Liam nasál pach zdejšího vzduchu. "Tak jsme tady. To jezero by mělo být podle všeho červené, že?" zeptal se jí.
Iedar Reed
Iedar Reed
Počet příspěvků : 70
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 7:25 pm
// Ooo, jsi bystrá dívka x3

Kývla jsem hlavou, bylo mi jasné, že si prožil hodně špatných věcí. A asi nebylo dobré ho nutit, aby o tom povídal. Proto jsem raději mlčela a soustředila se jen na chůzi. Musím uznat, že jsem občas po očku mrkla po mém společníkovi. Fajn, řekněme, že jeden z důvodů bylo to, že jsem obdivovala, jak jistě se bez jakéhokoliv zraku pohybuje. Další důvody byly trochu jiné, ale...kašleme na to. Za chvilku se před námi rozevřel pohled na dost rozlehlé jezero, plné načervenalé vody. Ohromilo mě to. Ještě nikdy jsem tak obrovskou louži krve neviděla. Ano, ta voda opravdu hodně připomínala krev. "Jo." přitakala jsem a z tónu mého hlasu musel poznat, že jsem mile překvapena. "Vypadá to suprově." poznamenala jsem vesele a střihla ušima. "Díky, že jsi mi to ukázal."
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 7:57 pm
//Bystrá žena, když už.

"Já vím. Tedy, nevím, ale tuším." Fascinující na tom nebyla jen ta barva, ale také ta atmosféra. Vznášela se tu smrt. Nebylo to tím, že sem Liam často chodil s živým králíkem v tlamě a pak jej dlouze zabíjel, ta smrt tu byla odjakživa. Třináctkovi se to líbilo možná více, než bylo zdravé. Takové romantické místo.
Teru la Calerod
Teru la Calerod
Počet příspěvků : 5
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Jan 22, 2017 8:08 pm
// Tak sorry, ženo, nechtěla jsem tě urazit

Můj úsměv se zase o trošku rozšířil. "Asi nevíš, jak je možné, že je ta voda červená, viď?" zeptala jsem se a začichala. Voda páchla poněkud nezvykle ale určitě to byla voda, ně krev. Tohle místo se mi líbilo. Jako by se tu všude vznášela bolest, utrpení a smrt. Kolik vlků a zvěře zde umřelo? Možná hodně. Podívala jsem se na Třináctku a pak zase na jezero. Tohle místo se k němu hodilo, jako by bylo stvořeno přímo pro něj.
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Mon Jan 23, 2017 5:35 pm
"Ne. Prostě to tak... je." Liam se nikdy o takové skutečnosti nezajímal. Nebral svět s otázkou 'proč'. Trochu se k ní přiblížil a nadechl se vůně její srsti. Pak se rychle, s trhnutím odtáhl. Lehl si na zem a máchal si tlapky ve vodě. "Pamatuju si, jak mě tady poprvé vzami mezi sebe. Mezi vyhnance, víš? A pak jsem tu byl, když se založila smečka." Nevěděl, jestli to Teru zajímá, ale rád se s ní o svou minulost dělil, ačkoli jen po kouscích.
Kinrano Nox
Kinrano Nox
Počet příspěvků : 13
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce:

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Mon Jan 23, 2017 6:40 pm
Přikývla jsem. Bylo to sice zvláštní, ale absolutně jsem netušila, jak by se takovýhle jev mohl vysvětlit. A ačkoliv mě ta červená voda fascinovala, bylo vlastně úplně jedno, proč taková je, prostě taková byla. Mírně jsem sebou cukla, když se ke mě Třináctka přiblížil a přísahala bych, že si přivoněl k mé srsti. Na jednu stranu se mi to celkem líbilo, na druhou jsem si připadala maličko trapně. Ale rozhodla jsem se to neřešit a lehla si k němu, přičemž jsem špičku jazyka ponořila do vody. Chutnala docela normálně, ale něco na ní bylo nezvyklé. Když začal Třináctka hovořit, otočila jsem se k němu a nastražila uši. "Ta původní vyhnanecká smečka...jak dlouho tu byla?"
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 26, 2017 6:46 pm
Kývne a pak chvíli mlčí. Neví přesně, jak dlouho tu vyhnanci byli, protože sám přišel, když už poměrně dlouhou dobu existovali. "Uhm, nevím. Každopádně dost dlouho, dokud se do toho nezačal sr... teda cpát Tosar. A dokud se neprobudil k životu Flame," zašklebí se, skoro lítostivě, a také ochutná vodu z jezera. Už ji několikrát pil, takže ona chuť pro něj nebyla žádným překvapením.
Roxynor Fireshadow
Roxynor Fireshadow
Počet příspěvků : 49
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Roxynor Fireshadow
Postavení ve smečce: Alfa

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Thu Jan 26, 2017 8:17 pm
Přikývla jsem. "Kdo je Flame a Tosar," položila jsem mu další otázku. Dost by mě to zajímalo, když zvládli něco, co dřív muselo být i celkem velkolepé, tak pohnojit. S nepřítomným výrazem jsem si namočila tlapu do jezera a mírně s ní čeřila červenou hladinu. Pak jsem se znovu otočila k Třináctkovi a odolala pokušení do něj šťouchnout. Vypadalo by to divně. "Ale dost o hloupé smečce, nechceš povídat ještě něco o sobě?" nadhodila jsem s úsměvem a přisunula se k němu o nepatrnou vzdálenost blíže.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Sun Feb 12, 2017 7:16 pm
"Uhum, máš pravdu, nechal jsem se unést." Kývne a neznatelně se pousměje. Nedá na sobě vidět, že by se nejraději bavil o Teru, ne o sobě. Cítil, že se k němu přisunula blíž a potlačil spokojené zamručení. "Co bys chtěla vědět?" zeptá se jí a hrábne packou do země.
Sponsored content

[Teru a Liam]: Papírová zvířata #2 Empty Re: [Teru a Liam]: Papírová zvířata #2

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru