Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 12:11 am
Účastníci
Akio Aqua a Rialix de Fëe'neriz

Čas
Jako na příběhu

Úvodní post
Tak jestli se skutečně chceš vrátit, tak začni c: Very Happy
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 8:44 am
Elloris - Tábor
Měl by ses probrat... spíš již moc dlouho a tvé tělo pomalu chřadne... tvé zkušenosti neodpovídají době tvého žití, tak se prober.... prober se a začni žít! Rychle jsem otevřel oči a prudce vstal. Bohužel, jakmile jsem tak učinil, tak jsem ihned spadl. Netušil jsem kde jsem a měl jsem za to, že můj život byl již dávno zpečetěn. Mé tělo se celé jen třáslo a já nevěděl co se přesně děje. Sklopil jsem hlavu, abych se mohl podívat na své tělo. Zděsil jsem se. Kosti byly vystouplé a kůže ze mě jen vysela. Tak tohle je hodně špatné... Až po tom všem jsem si uvědomil, že v tlamě mám vyprahlo, a tak jsem očima hledal vodu. Pro moji smůlu jsem jen nic pořádného nenašel. Těsně před tlamou rostli kořínky. Využil jsem je. Otevřel jsem tlamu a natáhl krk, v kterém jen zakřupalo. Pomalu žvýkajíc kořínky jsem pocítil v ústech vlhkost, kterou mi zpřístupnily ty "velice chutné" kořínky. Nevnímal jsem ani tu nechutně hořkou chuť, jediné co jsem vnímal, byla ona vlhkost, po které jsem právě tolik toužil. Bohužel z kořínků žízeň ani hlad nezaženu. Po chvíli bezmocného ležení na zemi jsem se donutil postavit a vyrazit na povrch. Když jsem se pokoušel vstát, tak jsem si očkem povšiml, že v doupěti nejsem sám. Bylo tam taktéž nějaké stvoření, o které jsem nejevil sebemenší zájem a snažil se vyškrabat na povrch. Pár pokusů padlo, avšak nevzdával jsem se a nakonec jsem byl oslepen slunečním svitem. Oči jsem musel rychle zavřít a chvíli čekat, až si zvyknou na ono hnusné světlo. Ta tma byla rozhodně lepší... Zamyslel jsem se, přičemž jsem začal otevírat opětovně oči. Musel to být rozhodně roztomilý pohled na vlka, který se vydrápal z doupěte, celý hubený s povislou kůží na sobě a třesoucí se.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 9:11 am
Mladá Gamma z lidmi zkušenosti neměla. Akio je ani za hranicemi nepotkal. Wayree mu zmizela a Joy a Artemia od Destiny taky. Bylo to divný. Wayree by přece bezdůvodně nezmizela, ne kvůli hlouposti. Už jen proto co spolu prožili. Z přemýšlení o Wayree Akia vytrhl pach. Byl tak podobný jeho partnerce Asuce, ale Asuka to nebyla. Tu by si nespletl ani kdyby chtěl. Proto se vydal za tím pachem, rychlejším klusem.
Když spatřil jeho původce, byl to šedý úplně vychrtlý vlček co měl každou barvu na tlapkách, až to vypadalo, že by svítilo. Otázka 'jsi v pořádku?' asi nebyla na místě. Už jen podle vzhledu určitě nebyl. "Potřebuješ pomoc?" Zeptal se tedy místo toho a stál jak by Gamma měl. Vypnutá hruď a ocas v lehce dominantní poloze.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 9:23 am
Kolíbavou a pomalou chůzí jsem se snažil dostavit k nějaké vodě, avšak můj čich nebyl momentálně moc dobrý. Čumák jsem měl od hlíny a od prachu, tudíž jsem se párkrát zmohl jen na kýchnutí. Každé kýchnutí sebou neslo bolest bodajícího nože do žeber. Ani jsem si nevšiml, že se u mne ocitl jakýsi vlk. Být zcela při silách, tak bych si jen odplivl a odešel pryč, avšak v tomhle stavu jsem se zmohl na něj jen podívat. Nikdy bych nikoho o pomoc nežádal, avšak tato situace si ji vyžadovala. Byl jsem na pokraji života, a tak jsem se musel rozhodnout. Nenávistným pohledem jsem sledoval vlk a chvíli cenil zuby, avšak nakonec jsem toho nechal a jen přikývl. "V...v... vo" Vydal jsem ze sebe a na sucho polkl. "vodu..." Snažil jsem se, abych se netřásl, avšak mé tělo si dělalo samovolně co chtělo. Ačkoliv jsem musel vypadat strašně, tak jsem nezapomněl udělat svůj lišácký úsměv.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 9:38 am
Musel se zasmát, když na něj cenil zuby a švihl ocasem. Když se vykoktal, Akio se otočil. Nebál se ho mít za zády, co by mu asi udělal? "Voda je kousek odsud." Pověděl a zamířil k zrcadlovému jezeru. "Povím ti, že sis vybral špatné období na probuzení ze spící nemoci." Mrkl na něj a jeho tvář opět ledově zkameněla. O těch dvojnohých příšer se nevtipkuje, když mají tolik zbraní, účinnějších, než je vlčí magie i na té nejlepší úrovni.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 9:52 am
Velice neochotně jsem se vydal za vlkem a jen mu naslouchal. spící nemoc? Co to je za kravinu... Žádnou nemoc nemám... Vždy jsem byl zdravý Nechápavě jsem pozoroval vlka, přičemž jsem pokrčil jedno ucho. Kolíbavou chůzí jsem mu byl v patách, avšak nohy mne neposlouchali tak, jak bych potřeboval, tudíž jsem velice brzy skončil opětovně na zemi. Zakašlal jsem se z důsledku pádu a chvíli jsem zůstal ležet. to se mi snad jen zdá.. jak se taková věc mohla stát zrovna mně.. zamyslel jsem se pak se začal smát. Tedy pokud se tomu dalo říkat smích. Převážně jsem se zakuckával a když ne, tak to znělo jako kdybych měl vyřazený dech. Čas komedie skončil a s námahou jsem se vyhrabal zpátky na nohy. Beze slova a jakéhokoliv očního kontaktu jsem se rozešel dál.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 12:59 pm
Když si všiml jeho nechápavého výrazu. "Ano spící nemoc. Pár let spíš, přesto nezemřeš a když už se náhodou někdo z toho probudí, vypadá přesně jak teď ty." Řekl jen tak mimochodem a sledoval ho. On se sám napil z vody a jen se posadil. Člen smečky to nebyl a tak ho nezajímal, i když měl tak podobný pach jako Asuka. Jestli to je její příbuzný, tak je to jeden z těch co spí údajně snad od narození.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 3:27 pm
Když jsme došli k vodě, tak jsem ztuhl. Nechal jsem cizince, ať se napije jako první. Potřeboval jsem nějakou tu jistotu, že ta voda není něčím zamořená. Po vyčkání se vlk napil, tak jsem přistoupil ke břehu a začal hltat vodu. Pil jsem dosti dlouho, dokud jsem sám neusoudil, že mám dost. Narovnal jsem, mé tělo se již trochu uklidnilo, ale stále se lehce třáslo. V onen moment jsem se zadíval na vodní hladinu a začal uvažovat, proč mi onen vlk vůbec pomohl. Jsem pro něj cizí... proč pomáhat cizincovi? Vrtalo mi hlavou a očkem jsem jej zkontroloval. Vzhledově mě nijak extra nezaujal, avšak jeho ochota mi přišla možná až zbytečná. "Proč jsi mi pomohl? Nemusel jsi..." Promluvil jsem a s kamenným výrazem jsem na něj otočil hlavu.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 3:41 pm
Sledoval jeho podezřívavé pohyby a také to jak se pořád třásl. Uchechtl se při jeho dotazu a kývl rameny. "Jsem Gamma zdejší smečky. Teď pro smečku neznamenáš žádné nebezpečí, tak co je na tom, že ti ukážu kde je voda?" Odpověděl mu a švihl ocasem. "A taky možná proto, že máš nápaditě podobný pach jako má partnerka." Dodal jen tak mimochodem z dost dobře hraným nezájmem.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 3:50 pm
Pozorujíc jej jsem si vytvářel vlastní obrázek jeho osobnosti. Když jsem jen uslyšel slovo Gamma musel jsem si odfrknout. Ze slušnosti jsem jej nechal domluvit, pak jsem se jen vysmál do obličeje. "Gamma? Smečky? To všechno je nesmyslné... vlk by neměl poroučet jinému vlkovi.." Zakuckal jsem se, přičemž jsem odvrátil hlavu na druhou stranu. Po zkrocení kuckání jsem se na něj opětovně otočil a pokračoval. "Tato nadřazenost jen ukazuje, jakou máte hodnotu. Buď jste za pár kusů šutru, nebo za blýskavé předměty..." Pohlédl jsem na nebe s vysmívajícím se úsměvem a chvíli přemýšlel. "Neznám tu nikoho... teda teď z nám tebe. Nevím proč bych měl vonět jako nějaká ochočená fena..." Poznamenal jsem a opětovně na něj pohlédl.
Akio
Akio
Počet příspěvků : 846
Datum registrace : 29. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Gamma

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Tue Sep 18, 2018 11:00 pm
Jeho reakci, stylem vysmátí se obličejově nijak nereagoval. Už si zažil toho dost ma to, aby neuměl skrývat své emoce, kromě radosti. Když je šťastný prozradí ho psí geny v podobě zběsilým máváním ocasem. Ale teď šedého vychrtlého vlka sledovali jen chladně modré oči a nečitelný kamenný výraz. "Očividně jsi nebyl v Zeiss." Řekl pouze. V Elloris nikdo nikomu nerozkazuje a Alfy jsou moudré. Ani špatné řeči o Asuce s ním nehnuli. Aspoň ne tak, aby to vlk před Akiem věděl. Ale.. Nezvedá se okolo nich teplota? Ano. Akiovi se vařila krev v žilách a tím se zvedala teplota okolo něj a těm co byly v blízkosti, ale oči mu stále neměnili barvu a jeho postoj byl tak chladný, zatím nelze poznat, že to dělá jeho magie. To půjde poznat až chladně modré oči, vystřídá krevprahnoucí rudá. Čím déle tu stál s tím vlkem, tím si byl jistější a jistější. Je to Asučin bratr. Akio, ačkoliv se nezdál. Byl velmi všímavým vlkem. "Určitě by tvá sestra, byla velmi nadšená, když ses probral. Ovšem asi zklamaná z toho jak o ní mluvíš. Vlku z rodu de Fëe'neriz." Řekl tak přesvědčeně a tak najednou úplně jiným hlasem. Jako by tu už nestál ten vlk před chvíli. Díky své magii má dvě stránky. Jednu, kterou zná každý... Druhou, kterou pozná jen ten, který Akia vytáčí. Jeho vnitřního draka, který jen tak mimochodem, když se přestal ovládat pomohl k smrti jejich biologického otce. Ale to však nikdo nevěděl, ani Akio sám..
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Wed Sep 19, 2018 3:24 pm
Odvrátil jsem zrak na vodní hladinu. Mohlo to vypadat, jako kdybych se jej snažil ignorovat, ale ve skutečnosti jsem naslouchal každému jeho slovu. Sestra říkáš.... to se mi snažíš hrát na city, nebo tak něco?Zamyslel jsem se a ve svém nitru se jen smál. Rodina... ani nevím jestli nějakou doopravdy mám a i kdyby ano, pochybuji, že by mne chtěli vidět...respektive... že bych chtěl vidět já je... Jedním okem jsem jej zkontroloval a uvažoval, jak mu odpovím. "Nevím co to je Zeiss... nevím ani kde jsem teď... a nevím ani zda mám nějakou rodinu." Ztichl jsem a pohleděl opětovně na nebe. Takovýto pohled mi dával pocit volnosti a naplnění sebe sama. Jakmile jsem sklopil hlavu, abych se vrátit zpět do reality, tak jsem si oddychl. Celý jsem se natočil k vlkovi a řádně si jej prohlédl. Sotva si pamatuji své jméno.. natož abych si mohl pamatovat svůj rod. Domnívám se, že mi říkali Riex, či tak nějak..." Postavil jsem se a přišel k vlkovi ještě blíž. "Řekni mi partnere mé údajné sestry. Pověděla ti někdy mé jméno?" Stále třesoucí se jsem mu zíral přímo do očí a očekával odpověď.
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Fri Sep 21, 2018 10:27 am
A K I O
Pozvedl obočí. Jo- musel prospat většinu svého života. Pomyslel si a švihl ocasem. ''Smečka co ničí vše, co může. To je Zeiss.'' Řekl a pořád z pozvednutým obočím, ale přesto nezaujatě ho sledoval. ''Samozřejmě, že říkala. Pokud si pamatuješ 'Riex', očividně ty budeš Rialix. A společně s Agurou jste dlouho spali. A Räqo odešel do Zeiss. Začal se prý chovat úplně hrozně, když se dozvěděl, že váš biologický otec znásilnil vaší matku.'' Odpověděl jednoduše a pokýval hlavou, přitom sám se zahleděl na nebe a vydechl z plic přebytečný vzduch.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Sun Sep 23, 2018 8:28 pm
Mé jméno mě trochu zaujalo a zároveň i znechutilo. Rialix... Riex zní mnohem lépe... Zamyslel se a povšiml si, že jeho tělo se přestalo třást. Huh... chvilka slabosti je již pryč? Vnitřně jsem se pousmál a pozoroval vlka. Nevěřil jsem mu a neměl jsem sebemenší důvod mu začít věřit. "Takže říkáš, že můj otec znásilnil matku... k popukání. Ten nějaké pravidla rozhodně neřešil..." S liščím úšklebem ve tváři jsem se mu zadíval do očí. Otočil jsem hlavu zpět k obloze a zamyslil se. Můj otec musel být proti tomuto systému... kéž bych jej mohl alespoň jednou potkat... Kapka touhy ze mě udělala sentimentálního vlka, avšak ne na dlouho. Během chvíle jsem tuto myšlenku zavrhl stejně, jako jakýkoliv vztah mezi nějakým vlkem. Postavil jsem se a přiblížil sek vlkovi co nejblíž to jen šlo. "Agura, či jak jsi to vůbec řekl, mě moc nezajímá. Ačkoliv se údajně jedná o moji sestru, nemám s ní nic společného. Pro mě je to stejně ochočený pes, jako jsi ty..." Posadil se a máchl ocasem. "Ona smečka... Zeiss... zní jako fajn místo... avšak nesměla by to být smečka. Ale myšlenka, že vlk může ničit cokoliv, na co jen dosáhne, je vskutku zajímavá. Řekni mi partnere mé sestry, jak takový obyčejný vlk může ničit vše? Zuby strom neukousneš... to bys musel být nadpřirozený..."
Sponsored content

Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro... Empty Re: Akio & Rialix ~ Každý si něco prožil. Skoro...

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru