Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Asuka&Rialix - Tebe odněkud znám.. Najsi náhodou můj bratr? Empty Asuka&Rialix - Tebe odněkud znám.. Najsi náhodou můj bratr?

Tue Sep 18, 2018 11:24 am
Účastníci: Asuka de Fëe'neriz a Rialel de Fëe'neriz
Čas: Jako na příběhu
Místo: Aralsky les ( Místo se může měnit )

Úvodní post: 
Seděla jsem na spadlém kmeni a přemýšlela, co vše se událo a teprve bude dít. Nebezpečí, které na nás číhá u hranic a jak s tím budeme bojovat: ,, Kdo jsou ti lidé a proč nám chtějí ublížit?" Hlavou se mi hnalo tolik otázek, na které jsem neznala odpověď. O lidech mi sice po oznámení něco řekli, ale nebylo toho tolik, že jsem si je neuměla představit. Z myšlenek mě vytrhl známý pach, který jsem nedokázala zařadit: ,, Odkud ho jenom znám?" Přemýšlím, a když mě nikdo nenápadná, rozhodnu se najít jeho zdroj. Skočila jsem dolů z kmene a vydala se k okraji lesa, kde jsem uviděla vlka, kterému pach patřil.
Rialix
Rialix
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Lucas z rodu Glaciem no Ignis
Postavení ve smečce: Vlče

Asuka&Rialix - Tebe odněkud znám.. Najsi náhodou můj bratr? Empty Re: Asuka&Rialix - Tebe odněkud znám.. Najsi náhodou můj bratr?

Tue Sep 18, 2018 3:39 pm
Mířící k lesu, jsem neustále uvažoval nad onou nemocí, která mě postihla. Spící nemoc... Tento název jsem zaboha nemohl zapomenout a stále mi vrtal hlavou. Nikdy bych si nedokázal představit, že by něco takového existovalo. Mé tělo bylo stále křehké. Lehce povislá kůže, z které vystupují kosti. Rozhodně to nebyl moc krásný pohled, avšak sám osobně jsem se již cítil lépe. Ovšem abych byl zcela v pořádku musel jsem si sehnat nějaké pořádné jídlo. Nejlépe, kdybych si dokázal sehnat nějaké maso. Z kořínku jsem sice zahnal hlad, ale ona hořká chuť se po určitým čase zprotivila. Když jsem se dostavil na okraj lesa, tak jsem pocítil jakýsi pach. Byl pro mě naprosto cizí, ale přitom i povědomí. Takový pocit jsem dlouho nepocítil. Rozhlížel jsem se, avšak nikoho pořádně postřehl. Ignoroval jsem to a šel dál. V tomhle stavu bych nic neulovil... nějaká mršina by byla k užitku... Zamyslel jsem se a čím blíž jsem byl lesu, tím silnější onen pach byl. Došel jsem k prvním stromům a zastavil se.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru