Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Goto down
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Jan 22, 2017 6:45 pm
Účastníci: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis
Počasí: Jako na příběhu
Místo: Jezero Kappa
Čas: Odpoledne, cca 15:30

Úvodní Post:


JZ
Seděla jsem a doufala jsem, že se ukáže Sanito. Znala jsem tu jen jeho. No ještě Alfu, ale ani jsem neznala její jméno. A možná tu je bratr. Co já vím? "Teliho jsem neviděla už ani nepamatuji a Lumi spí. To jsou sourozenci..." Ušklíbla jsem se i když jsem měla ještě super sestru Zhiu a super rodiče, ale ty všichni byli v Kirigakure, ale co Richu? "Možná je babička taky v Ishimuře. To by bylo úžasné, ale to by tu byl pravděpodobně...Dino...stejně jsem mu chtěla dát šanci...kvůli Richu...takovýmu který na ni je ošklivý....stejně má štěstí, že ho má Richu ráda....a kdybych byla tenkrát větší...tak bych nedovolila,aby se k ni tak choval." Projelo mi hlavou a jen jsem švihla ocasem. 
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Jan 22, 2017 7:13 pm
Spirit se rozhodla, že krátká procházka jí jen prospěje a tak se vydala napříč územím až k jezeru Kappa. Tohle místo se jí vždycky líbilo, ale nechodila sem nijak často. Nejprve si myslela, že sem půjde přemýšlet nebo lovit, když však uviděla u břehu známou vlčici, Hexy, změnila názor. Došla až k ní a jemně si odkašlala, aby se jí Hexy nepolekala. "Zdravím," pronesla tiše. "Přemýšlíš?"
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Jan 22, 2017 7:39 pm
JK
Přemýšlela jsem a věděla jsem, že se s Dinem možná uvidím. "Pokud se to stane, tak se k němu budu chovat mile, ale jen kvůli Richu to mu řeknu." Pomyslela jsem si, protože můj děda se mi nezamlouval, ale byla jsem připravena mu odpustit. Až to příjde, tak to příjde. Teď jsem se tím nechtěla zabývat. Chtěla jsem být se svým partnerem. Avšak jsem ucítila jiný pach a jestli jsem se nepletla, tak patřil Alfě. Blížila se. Proto jsem ji brzy ucítila pomocí magie. "Zdravím Alfo." Otočila jsem se směrem k ni. Stáhla jsem uši a sklonila hlavu na důkaz úcty. "Ano." Přikývla jsem a tím jsem doplnila svoje slova.
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Mon Jan 23, 2017 5:41 pm
"Pro tebe Spirit," usměje se na vlčici a zamrká. Posadí se hned vedle a obtočí ocas kolem nohou. "O čempak, mohu se zeptat?" Přeruší ticho a zírá do vody, sleduje každou vlnku a obrysy ryb, které pod vodou plavou, a představuje si, jestli by bylo takové rybí maso dobré. "Je to dobré místo na přemýšlení. Je tu klid." Mluví téměř šeptem, přesto ji lze dobře slyšet, stejně jako ignorovat.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Mon Jan 23, 2017 5:56 pm
JK
Pokývla jsem hlavou. "Dobře,Spirit." Pověděla jsem klidně. Nechtěla jsem být moc chladná což jsem za poslední dobu ani nebyla. "Na rodinu budu vždycky milá. Jinak to ani nejde." Napadne mě a v mysli se usměji. "A proč nechci být chladná a nechci mít kamenou tvář? Možná, že je to Alfa? Nevím." Máchnu klidně ocasem. "O všem možné,ale....spíše o rodině." Řekla jsem klidně. Bylo na mě s kým jak budu mluvit. "Jo to je." Souhlasila jsem. Jezero Kappa bylo krásné místo i když jsem vodu nemusela.
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Thu Jan 26, 2017 5:11 pm
Doufám, že kdybych jí tu vadila, řekla by mi to. Tiše sedí a snaží se odhadnout, o čem Hexy přemýšlí právě teď. "Dobré téma. Vždycky je co probírat," odpoví a tiše zavzpomíná na ty časy, když byla její vlčata ještě malá, když Lucas nespal a když se s ním poprvé potkala. Ani nevím, kdy to bylo. Asi... před dlouhou dobou. A přitom mi to připadá jako docela krátká doba.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Thu Jan 26, 2017 7:15 pm
JK
Přikývnu a klidně se koukám před sebe. Tedy koukám...mám jen otočenou hlavu rovně. "To je...jen..." Zamyslela jsem se nad svou otázkou. "...Moje rodina je totiž v Kirigakure. Tedy rodiče a sestra. Možná i další sestra. Jen...jestli by nevadilo, že bych tam občas zašla." Podala jsem a doufala jsem, že to Spirit vadit nebude. A kdyby vadilo, tak jsem tam chtěla stejně chodit. V tom mě napadla další otázka. "Možná mi to nebudete chtít říct, ale...můj bratr jednou odešel. Šel nejspíše sem. Jmenuje se Telantes de Mal. Chci se zeptat zda nesplnil zkoušku do Ishimury. Dlouho jsem o něm nic neslyšela." Podala jsem další otázku. "Hmm...hned se vyptávám na Teliho..." Zabručím v mysli a nevědomky švihnu ocasem.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Feb 12, 2017 7:18 pm
Přip.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Feb 26, 2017 3:32 pm
Tiše pokyvuje hlavou a tváří se nanejvýš vážně a s porozuměním se chopí slova. "Samozřejmě že by to nevadilo. S Kirigakure máme poměrně dobrý vztah, takže pokud by s tím souhlasily i tamní alfy, tedy Roxynor a Vargi, nebude to žádný problém." Povzbudivě se usměje. "Co tě vlastně táhlo sem, do Ishimury?"
Přivře oči, jako kdyby si na něco chtěla vzpomenout, a pak dlouze zavrtí hlavou. "Na někoho takového si vůbec nepamatuji... Ale kdybych o něm náhodou něco slyšela, určitě ti řeknu." Mám takový špatný pocit, že jsem ho možná i přijímala, akorát jsem na něj... zapomněla? Uh.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Mar 12, 2017 6:47 pm
JK
Lehce jsem se usmála, protože Spirit řekla, že ji to vadit nebude. To znamenalo, že budu moc navštěvovat svoji rodinu v Kirigakure pokud to tedy nebude vadit tamnějším alfám. "Až tam půjdu, tak se jich zeptám, ale doufám, že jejich slova budou pozitivní stejně jako Spiritina. "Děkuji." Poděluji slušně Alfě za povolení za jteré jsem byla ráda. Při její otázce jsem se musela zamyslet. "Nechtěla jsem být pořád doma ikdyž tam mám rodiče a starší sestru, protože zbytek spí. Chtěla jsem poznat nové místo. Ishimura je pěkné místo a taky jsem tu potkala Sanita, který se stal mým partnerem." Řekla jsem klidně a máchla jsem ocasem. "Znovu děkuji, jste hodná." Reaguji takhle na její slova ikdyž o bratrovi nic nevěděla.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Thu Apr 06, 2017 8:27 pm
//*Zatoulá se pohledem někam úplně pryč.* Promiň za dlouhý neodpis, jsem nepoučitelná. :S

~JK~
"Ále, maličkost," zamumlá zamyšleně. "Sanito. Jaký je?" zeptá se Hexy se zvědavým úsměvem. Očividně už jí chybí trocha té romantické atmosféry. Něco takového si neužila pěknou řádku let, zvlášť když je její partner měsíc co měsíc zalezlý v doupětí a jí? Jí je nejméně deset let. Už jen čekat, kdy natáhnu bačkory. Vtipný, že jsem si ty roky přestala počítat. Jak moc stará asi jsem?
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sat Apr 08, 2017 10:57 pm
//V pohodě. c: Já taky odepisuji někdy pomalu...
JK
"Stejně děkuji." Pověděl jsem klidně k Alfě, ale upřímně. "Sanito? Sani je skvělý vlk a já ho moc miluji. Je staroslivý a moc milý." Uculila jsem se při těch slovech. Kdybych nebyla slepá, tak bych si ho představila. Neznala jsem jen jakou má barvu jeho srst jinak vše. Musela jsem se usmívat, ikdyž většinou jsem si udržovala kamennou tvář, tak když jsem byla s rodinou nebo o ní něco říkala, tak jsem se musela usmívat. Musela být tedy vhodná situace. Což nejspíše teď byla.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Tue Apr 18, 2017 4:04 pm
"Hmh," zamumlala cosi nesrozumitelného, načež rychle ztichla. Bohužel bylo i tak znát, že už neví, co by řekla. Raději se zahleděla někam za horizont a párkrát přešlápla předníma packama. Nejradši bych spala... Ale ne, na co to myslím, měla bych řešit důležitější věci než je spaní. Tochu se narovnala a zatvářila se smrtelně vážně.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Mon May 08, 2017 6:06 pm
JK
Mlčky jsem seděla u břehu jezera, u jezera u něhož jsem měla s mým partnerem doupě, u jezera Kappa. Seděla jsem tam s Alfou, s Alfou téhle smečky, smečky Ishimury. Já byla jen pouhá Kappa, ale nevadilo mi to. Samozdřejmě jsem chtěla někdy v budoucnu na vyšší post, ale teď jsem chtěla hlavně vychovat malé a pak začít pilně trénovat. To byla moje priorita. Rodina a po té až trénink. Nesměla jsem zapomenout na smečku, která byla pro mě taky velmi důležitá. V mém životě jsou jen dvě důležité a to Ishimura a Kirigakure a to jen, že jsem se v Kirigakure narodila a mám tam rodiče. Najednou mě něco napadlo. "Alfo Spirit? Existuje tady v Ishimuře něco kde vlci trénují magii a své dovednosti? Jestli je tu nějaký místo kde si vlci vylepšují schopnosti. A nebo jen každý sám trénuje podle svého uvážení?" Podala jsem otázku a se zájmem jsem naklonila hlavu. Zajímalo mě to, protože jsem sama chtěla být lepší a silnější.
Kaisa Airgideon
Kaisa Airgideon
Počet příspěvků : 76
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Tue May 09, 2017 6:33 pm
Spirit
~JK~
"Euh." Taková odpověď nebyla uspokojivá ani pro Spirit, a zřejmě ani pro Hexy, takže se alfa nadechla, aby svou "odpověď" trochu rozvinula. "O takovém místě nevím, no je možné, že jej někdo nezávisle na smečce někde vytvořil. Ale to opravdu nevím. Ale... je to dobrý nápad. Velmi dobrý..." zamumlala a z jejího lesku v očích bylo vidět, že je myšlenkami úplně mimo. No vážně, to by bylo super. Třeba by k nám chodili vlci z jiných smeček... a museli by platit vstupný... Teda ne, vlastně, chtěla jsem říct, teda myslet si, že by to bylo úplně zadarmo a já bych byla ta hodná co by jim tam dovolila chodit, no wow.
Potřásla hlavou, čímž naznačila, že se svými úvahami skončila. "Chtěla bys to zrealizovat?"
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Sun Jul 23, 2017 6:18 pm
JK
Čekala jsem na odpověď své Alfy, které jsem si moc vážila. Odpověď mě zajímala, protože jsem milovala tréninky a vylepšivání své magie a dovedností. Chtěla jsem být lepší a silnější. Slova Alfy Spirit jsem pozorně poslouchala. "Kdyby takový místo existovalo, tak by to bylo skvělý, užitečný." "Asi by bylo dobré se po nějakém takovém místě kouknout. Možná někde na Niwatě je." Uvažuji nahlas s nadějí v hlase. "Možná...,kdyby nic takového neexistovalo na Niwatě, tak by to bylo dobrý, ale pokud něco takového existuje...Tak by to bylo možná zbytečný..." Řekla jsem klidným hlasem ke Spirit.
Invisible
Invisible
Počet příspěvků : 7
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Mon Jul 24, 2017 2:41 pm
~JK~
"I kdyby jich tu bylo víc, myslím, že to vlkům jen prospěje. Díky magiím spousta jen leží v doupatech, to nemůže vést k ničemu dobrému," zamumlá zamyšleně. "Jsem si jistá, že by to někdo uvítal. Můžeš to... navrhnout příštím alfám. Spolu s vyčištěním jezera Omega by se to dalo brát jako dva prioritní plány do budoucna. Chceme mít přece krásnou smečku, že?" spokojeně se usměje, ale po tváři jí přeběhne stín lítosti, že to nestihla udělat ona. Ale pokud se to někdy uskuteční, budu stejně šťastná, i když s tím nebudu mít společný ani kamínek.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Mon Jul 24, 2017 3:24 pm
JK
"To je pravda. Tréninky by členům smečky jenom prospěli. Měl by je vést, ale zkušený vlk. Třeba nějaká z Gamm nebo aspoň Delta." Usměji se a v mysli uvažuji jaká Delta nebo Gamma by je mohla vést. "Možná Reel a jeho partnerka a nebo je tu ještě někdo jiný?" Uvažuji, ale pak se zamračím při slovech Alfy. "Příštím Alfám? Odpusťte moji troufalost, ale kdo budou příští Alfy? Reel a jeho partnerka?" Zeptám se zvědavě, ale svým tipem jsem si byla vcelku jistá. Vypadali mládě, ale temperamentě. Snad budou dobrý Alfy. "A v tomhle případě... Kdo by mohl vést vlky k tréninku? On se někdo najde." "Snad budu nějak užitečná při čištění jezera Omega. Vodu zrovna nemám ráda. Asi proto, že v ní nevidím pomocí magie..." Přiznám, ale pak pokračuji. "Škoda, že její krásu nikdy neuvidím." Uchechtnu se při těch slovech. "Ale smečka Ishimura je i teď moc krásná a to díky Vám Alfo Spirit a díky Vašemu partnerovi Alfě Lucasovi." Povím upřímně a lehce se usměji.
Liam
Liam
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 22. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Datōch

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Wed Jul 26, 2017 4:30 pm
~JK~
"Jde spíš o to, jaké by měl schopnosti. Někdy jsou opravdu úžasní vlci s předpoklady být na vyšších postech jen Kappy," oponovala Spirit, vzpomínajíc, jak se stala alfou právě z tohoto obyčejného postu, přemýšlejíc o všech těch vlcích, kteří mají tolik předpokladů stát se skvělými vůdci a nejsou jimi, a naopak potom o těch, kteří se hlavními články smečky stali zcela zbytečně.
"Přesně tak, budou to oni, nyní už to vím jistě," potvrdila Hexynu úvahu.
"To je... hezké, že to říkáš. Ale... prosím, tykej mi. Nejsem zrovna někdo, kdo by si na to potrpěl...," poznamenala s lehkým úsměvem, aby se Hexy nedotkla. "Myslím, že nejsi ani nikdo, kdo by si to zasloužil, haha," připomněla jí patronka. "No neříkej." "S tou tvojí senilitou..." "To není pravda!" Lehce poklepala hlavou, jako kdyby si chtěla načechrat srst, ve skutečnosti však své nehmotné patronce dávala najevo, že v konverzaci nehodlá dále pokračovat, ačkoli je jen v myšlenkách.
"I v ostatních smečkách se budou měnit alfy. Bude to velká změna. Do Niwatu se vlije nová, mladá krev," začala mluvit zase o něčem jiném s jakými skelným pohledem a úsměvem říkajícím, že je myšlenkami daleko odtud.
Hilary
Hilary
Počet příspěvků : 1823
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Beta

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Wed Jul 26, 2017 5:11 pm
HEXY DE MAL
JK
"Pravda, ale neznám tolik vlků, abych řekla, který by byl ten pravý, ale to snad budou vědět nové Alfy. Měli by mít o své smečce přehled. Kdo myslíte, že by je mohl vést?" Zeptám se se zjevným zájmem, protože bych chtěla toho vlka poznat a nové Alfy budou mít už tak dost práce a kdyby věděli, že toho vlka navrhla Spirit, tak by to mohli uvážit a měli by o malou starost míň. "Tenebris a Reel... Noví vládci území Ishimurského. Nová královna Tenebris a nový král Reel..." Pomyslela jsme si a vzpomněla jsem si na chvíli, kdy jsem Tenebris poprvé uviděla. Neměla jsem ji ráda, protože místo mě nalovila, ikdyž slyšela, že jsem se už nabídla já. Nelíbilo se mi, že si asi myslela, že jsem jen neschopná slepá vlčice, která je přítěž celé smečky. "Na to jsem alergická..." Uchechtla jsem se a doufala jsem, že jsem se v té osobě zmýlila, ale poprvé si neudělala dobrý obrázek. A Reel? Toho jsem spatřila, když ten jedné vlk měl na sebě jedovatého pavouka. Jemu jsem nemohla mít nic za zlé. "Ishimura bude mít nová princátka a princezničky." Napadlo mě, když jsem si vzpomněla na jejich vlčata. Doufala jsem, že si s nimi Dawano skamarádí a to ne kvůli novému postu jejich rodičů, ale aby měl kamarády v děctví. "Ještě pořád jste Alfa a navždy vážená osoba, ale dobrá." Usmála jsem se. "Vážně? I v Kirigakure? A víte..emh...víš kdo? Já tam znám z dospělých vlčic jen Yllin tedy pokud nepočítám mamku Crystal." "Mamka by byla nejúžasnější Alfa co by Kirigakure kdy měla." To jsem si myslela, protože jsem mamku za úžasnou vlčici považovala. "Snad budou nové Alfy moudré a spravedlivé..." Zašeptala jsem do tmy, která mě od narození kvůli slepotě obklopovala.
Sponsored content

Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?    Empty Re: Hexy de Mal & Spirit z rodu Glaciem no Ignis : Kappa a Alfa...A jak se Alfa vůbec jmenuje?

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru