Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

+77
Cairo
Velether
Azrael Virentem
Diego [Alfa]
Jiraiya
Demon
Javier Splke
Molly FK
Emerithy de Mal
Olwë
Nuhrash
Dračí Potomek
Hilary
Yeere de Oryna
Hexy de Mal
Rhaerin
Asuna
Nira
Easy
Zess
Drak Osudu
Mizuri
Naberius Erain Crowiere
Zabini Tsuri FK
Miroki
Crystal
Sorrin de Avec
Stellar Shine
Amias
Noemie
Toshiro
RitaGája
Dysnomia Krigare
Vinteren da Dårlig
Destiny Aqua
Yllin
Catorce
Dawano
RavenGája
Rain
Hotaru
Lavaris
Leffay
Bodka
Acheron BlackFire
IceMoon Majakki
Tamlin
Varg Killer
Tenebris
Asmia
Aresea VATC
Tristan
Teebihe
Ceron
Nareime Dead Demon
Remington
Naiome
Man'yak
Remonth
Allweena von Bella
Jack Ian Snart
Dixon Dead Demon
Maura Lila
Maysie
Varox
Aura
Terentina Prima
Cäelle
Howe DeLa Garmadon
Gwen
Northie de Hermes r.Gája
Caendore
Ragnarok
Haske
Libra Feu
Soul
Fantomas
81 posters
Goto down
Libra Feu
Libra Feu
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed Apr 26, 2017 6:51 pm
Hranice Zeiss
Dostala sa až k hraniciam Zeiss. Svetlých vlkov za sebou nepočula, takže ju očividne nechali odísť len tak. Trápna svorka... je čas na nový život! pomyslela si a pridala do behu, hoci jej pľúca pomaly začínali protestovať. Avšak, nedávala to najavo. Začula hlasy. Zastrihala ušami a zavetrila. Z jednej strany sa k nej blížili pachy, no daní vlci si ju očividne zatiaľ nestihli všimnúť. Vo vzduchu priam cítila krv a zlobu. Toto ešte vyzerá zaujímavo... uškrnula sa v duchu. Nakoniec sa klusom pobrala k dvojici vlkov ktoré niekoho očividne obklopili. Z toho vlka tiekla krv a nevyzeral na tom dobre (Manyak, Asmia a Fantomas), no to ju nezaujímalo. Stopercentne niečo musel spraviť, niečo nehodné temnoty... pomyslela si. Očami prešla po zvyšných dvoch z ktorých temnota priam sálala. ,,Zdravím," pozdravila nenútene. Očami prešla po tom vlkovi ktorý teraz doslovne horel. ,,Obetný baránok, čo?" uškrnula sa smerom k okrídlenému a horiacemu vlkovi. ,,Ako vidím, tu viete ako sa má zaobchádzať s vyhnancami..." prikývla. ,,Predpokladám, že na prijatie do svorky by som potrebovala skúšku... nevedeli by ste, kde by som našla tunajšiu alfu alebo betu?" nadhodila.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed Apr 26, 2017 7:13 pm
HRANICE
Postavil se opodál, pobaveně sledujíc Asmiu, jak dala Fantomovi okusit své plameny. Sám znal, jak moc vražedné jsou - ještě stále po nich byly stopy na jeho vlastních tlapách. Když se k němu rozešla Asmia, vyšel jí naproti. Vyflusnul zakrvácený kousek Fantomovi kůže dočasně na zem a věnoval mu krvelačný pohled. "A na nás nezapomeneš, předpokládám, také." Nespouštěl z vyhnaného vlka oči, přecijen nechtěl, aby se jim něco v momentě nepozornosti pokusil oplatit. Ale nevěřil, že by něco v tomto stavu zvládnul. Jak tak ale stál vedle Asmie, nenápadně jí položil jednu tlapu na lopatky. "Upřímně, doufám, že se vrátí," broukl k ní a nadzvedl obočí, stále s krvavým úsměvem na tváři. Pokud by tak totiž černý vlk učinil, nemuseli by se držet zpátky. Poté jej napadla přímo kulišácká věc. "Ale, krev té vyhnané špíny ti ušpinila kožich." Mlaskl nespokojeně. "Napravím to..." A dlouhým jazýčkem olízl Asmiu na krku. Samozřejmě, věc s krví byla kec, ale zkrátka, kdo by nevyužil příležitost.
Co čert nechtěl, aby právě teď ucítil pach nějakého cizince. Hlasitě zavrčel a odtáhl se od Asmie, pohled zabodávajíc do nové vlčice. Už už na ní chtěl skočit, potom se však zarazil. Mohla být potencionálním temným členem. To už však bylo na Naiome. Hrdě vypnul hruď, nedávajíc najevo vyčerpání z potyčky s Fantomem. "Tak hni zadkem do tábora," zavrčel na ni, ignorujíc její otázku. "Doprovodíme tě, aby tě náhodou nenapadlo nám tady krást." Vzal do tlamy opět kus kůže Fantoma a kývl směrem k táboru.
Libra Feu
Libra Feu
Počet příspěvků : 55
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Destiny Aqua
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Wed Apr 26, 2017 7:21 pm
Hranice- Smer tábor
,,Nechcela som vyrušovať,"
pouškrnula sa. ,,Už bežím," poznamenala mierne ironicky. ,,Nemám v úmysle kradnúť... bojovú korisť si viem získať aj sama, nepotrebujem sa chváliť cudzím perím. To majú o mne všetci tak nízku mienku? Fajn, odpoviem si sama," vyprskla, no snažila sa zdržať v medzi slušnosti. ,,Tak, ja idem do tábora... cestu tam, možno nájdem aj ja sama," poznamenala a nečakajúc na odpoveď zavetrila. Zacítila viacero pachov, omnoho viac ako bolo kedy v Ishimure. No zacítila niekoľko dominantných a tie sa miešali na jednom mieste. To musí byť tábor! pomyslela si a klusom sa pobrala daným smerom.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Thu Apr 27, 2017 8:58 am
Hranice-Za hranicami(Drsné pláne)
Nemal som pristáť. pomyslel som si a zavrčal som od bolesti, keď mi Manayak oddrapil kus kože. Potom ticho ako mačka prišla Asmia. Mladá sivá vlčica. ,,Oh tá irónia a myslíš že si viem vymazať pamäť?" zabrblal som, ale bolo mi to štek platné, pretože Asmia mi vyskočila na doriadený chrbát. Zabolelo to a prehol som sa pod jej váhou takmer k zemi. Bolelo to, ona bola len unavená od behu, ale skúste letieť so závažím. Zaskučal som od bolesti a vykrútil krk aby som videl čo mi zase konajú. Asmia mi pálila lopatky. Normálne jej spod láb vyšli tmavé plamene a pálili ma zaživa. Zavrčal som, od hnevu a bezmocnosti, veď proti dovom mladým vlkom som nemal šancu a navyše keď zo mňa urobili mrzáka. ,,Díky že si zliezla." povedal som a stonajúc som sa odšuchtal o kus ďalej. Krídla som vliekol za sebou. ,,Už ma tu nenájdete." povedal som za nimi a bolestivo som sa vliekol preč. Teraz sa nikam nedostanem. Nemôžem ani letieť a vlečiem sa ako chromý. Spolčím sa s nejakými mrzákmi a vytvoríme klub Niwatských mrzákov. pomyslel som si a odvliekol som sa na Drsné pláne. Chlad mi vyštípaval rany a ochromoval bolesť. 
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 6:54 pm
NOEMIE
Tábor -> Palouk ohně
Pozorně jsem ze stínu poslouchala, o čem má matka mluví. V poslední době jsem se s ní příliš neměla šanci vidět. Nová vlčata, nový partner. Ani jednoho z nich jsem nepovažovala za rodinu. Když domluvila, postavila jsem se na nohy a mírně jsem si odfrkla. Dala za úkol novým Kappám, aby vyhnali Fantomase. Kappám, které tu jsou jen chvíli! Ale respektovala jsem její rozhodnutí. Ne proto, že je to Alfa, ale proto, že se mi to zdálo už z principu správné. Se švihnutím ocasu jsem vyběhla ven z mého menšího "úkrytu," mířejíc k Palouku ohně. Musela jsem dokázat, že sem patřím a nejsem jen jedna z dalších vlčic nebo vlků, kteří tu jsou a to je vše, co dělají. Nepracují na sobě a válí se - a přesně tohle jsem dělala v posledních dnech i já. Cítila jsem, že to musím změnit. Mohla bych truchlit z toho, že jsem už dlouho neviděla Oria - ve skutečnosti jsem ale necítila prázdné místo v mém srdci. Možné tam bylo a stále je, ale zaplnila jej temnota. Místo ve smečce Zeiss si musíš zasloužit, znělo mi v hlavě přitom, co jsem zastavila na okraji palouku. Nastražila jsem uši a zavětřila jsem, hledajíc jakýkoliv pach zvěři ve vzduchu.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 7:06 pm
Hranice- Palouk ohně
Na mém území už jsem nadále být nemohl, prostě ne. Už mě tam nic nedrželo, možná to že tam bylo dostatek jídla. Neměl jsem tam vůbec nic a hlavně jsem se tam nehorázně nudil. Zívl jsem a zvedl jsem se ze země na které jsem už nějakou dobu ležel a přemýšlel nad tím co dělat. Lovení furt toho samého už mě vážně vůbec nebralo, potřeboval jsem něco nového, něco lepšího. Zazubil jsem se. matka se kdysi zmiňovala o tom že je tady nějaké území, to mě, ale předtím nějak tak nelákalo, ale teď? teď ano a velmi. Rozešel jsem se směrem kterým mi matka říkala že je neznámé území a jediné co jsem si dále pamatoval bylo, že mi zakazovala mi tam chodit. Nechápal jsem proč. Horší území než tohle na kterém se momentálně nacházím být nemůže, ne? Protočil jsem očima a stál jsem šel rovně.
O hodinu později
Trvalo nějakou dobu než jsem přišel a ucítil jsem pachy vlků, ale cizích vlků. Zazubil jsem se a vítězně jsem pohodil ocasem. Z těch všech pachů jsem nakonec dostal hlad. Olízl jsem si čumák a šel jsem ti hledat nějakou svačinku. Netrvalo dlouho a jeden pach mě překvapil. Vyčníval nad ostatníma, samice. Zakřenil jsem se když jsem zůstal stát na kraji palouku a začal jsem se rozhlížet kolem.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:00 pm
NOEMIE
Palouk ohně
Cítila jsem hraboše, ale za ním jsem se ani neohlížela, protože se mi nezdál, že by byl hodný mé pozornosti. Chtěla jsem nějaké větší sousto, protože hraboš je málo i pro vlče - strava je přeci jen základ všeho a já už jsem nějakou tu dobu nejedla. Vystřídal jej sice pach větší zvěři, ale nejednalo se o kořist - byl to pach vlka. Zadívala jsem se do dálky, ve které jsem viděla jeho siluetu. S hrdým, ne však namyšleným postojem jsem se vydala k němu. Zastavila jsem asi tak tři metry od něj kvůli tomu, že jsem měla ráda svůj osobní prostor daleko od ostatních - a také, kdyby se o něco pokusil, abych měla místo na reakci. Zavětřila jsem znovu, ne příliš výrazně. Z jeho kožichu byly cítit další, neznámé pachy. Nemohl být ze smečky. Srst na hřbetu se i naježila, ocas jsem zvedla do pozice, ve které tvořil jednu linii s mým tělem, nevrčela jsem však. "Jméno a odkud pocházíš, cizinče," odfrkla jsem si mírně pohrdavě. Nevěděla jsem, s kým mám tu "čest."
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:07 pm
Palouk ohně
Vážně to byla vlčice, asi stejného věku jako já. A blížila se ke mě, dobře pro mě, alespoň jsem se nemusel namáhat s chůzí. Jakmile se konečně zastavila, posadil jsem se před ní a nadzvedl jedno obočí. Zakřenil jsem se a měřil jsem jí pohledem. Chutná svačinka. Nespouštěl jsem z ní oči a olízl jsem si čumák. Nakonec jsem se jí podíval do očí a zívl. "Drzá.." zamumlal jsem potichu. "To se mi líbí." vycenil jsem na ní svoje tesáky a zazubil se. Zavrtěl jsem pohrdavě hlavou. "Až po vás, slečno. Dámy mají přednost." protočil jsem nenápadně očima a zase se na ní podíval. "Něco, za něco." zamumlal jsem si sám pro sebe, skoro neslyšně a zase si jí bez problému měřil pohledem. Na pár hodin by mi mohla stačit.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:21 pm
NOEMIE
Palouk ohně
Vlk nevypadal, že by se chtěl někomu podřizovat. Možná to teď nebylo úplně na místě vzhledem k jeho postavení, ale spíše to bylo dobře - bylo vidět, že nejde o vlče ze svitu, co se hned podřídí a dělá, co se mu řekne. Spokojeně jsem švihla ocasem a mezitím, co mluvil, jsem napodobila jeho gesto s vyceněním tesáků. "Nápodobně," reagovala jsem na jeho první slova. Avšak jen tak jsem mu jméno říci nehodlala, přeci jen jsem byla už odmalička naučená, že je to vcelku tajná informace, která se vyzrazuje až po poznání toho, s kým se mluví. Přistoupila jsem k němu o pár kroků blíže. "Takhle jednoduché to nebude," zašeptala jsem skoro hravým tónem, ve kterém se skrývala temnota. "Co tě sem zavedlo, vlčku?" naschvál jsem nechala na oslovení důraz.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:27 pm
Palouk ohně
Asi jsem nebyl na území zrovna příjemný vlků, ale za to jsme byl velice potěšen. Alespoň si s někým budu rozumět, nejspíš. Zakřenil jsem se a napřímil jsem hruď co nejvíce to šlo. Vypadalo to, že by si chtěla hrát. Taky jsem si chtěl pohrát, ale trošku v jiném slova smyslu. "Co mě sem zavedlo? Nuda. Zabíjet furt to samé už není tak zábavné jako dřív." posmutněl jsem a zase se jí podíval na obličej, okamžitě se můj smutný výraz změnil na kamenný. "Vlčku?" nepříjemně jsem se uchechtl a probodl jí pohledem. Postavil jsem se a díval se na ní ze shora. Byl jsem o něco větší než ona, překvapivě. Vždy jsem byl větší něž ostatní. Výhoda pro mě.  Nenápadně jsem se na ní zazubil. "Vlčko.." pronesl jsem téměř přeslazeným medovým hlasem.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:37 pm
NOEMIE
Palouk ohně
S mírným uculením na tváři jsem ho sledovala. "Pravda," přikývla jsem se skoro vážným tónem. "Tady je spousta kořisti, kterou můžeš získat a se kterou si lze hrát," přitom mi v hlavě bleskaly myšlenky nejen na zajíce, ale pokud má vlk hravou povahu, věděla jsem, že si dovede domyslet, jak je to myšleno. Zachytila jsem jeho smutný výraz, než jsem ho ale stihla podezírat z toho, že je falešný, už jej změnil v kamenný, nic neříkající. Zvědavě jsem střihla uchem. Teď, když se postavil, jsem musela mírně zvednout hlavu, abych mu viděla do očí, sebevědomí jsem ale neztrácela. Jeho hlas mi zazněl hluboko v uších a donutil mě se ušklíbnout. "Jak sladké," opět jsem přidala onen důraz a přistoupila jsem k němu blíže. "Pověz, byl jsi tu už dříve, nebo je to poprvé?"
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 8:44 pm
Palouk ohně
"To jsou dobré zprávy pro začátek. Já mám, ale radši kořist, která se bude bránit a pak se nakonec stejně poddá." zazubil jsem je. "Kdyby to nebylo sladké, neopovážil bych se to vyslovit nahlas." ušklíbl jsem se na vlčku a zavrtěl ocasem ze strany na stranu. "Dříve? Ne. Přišel jsem před chvílí a mám docela štěstí, když jsem narazil na takovou vlčku jako jsi ty." zakřenil jsem se a znovu švihl ocasem se strany na stranu. Nakonec jsem své tyrkysové oči zabodl do těch jejích. Zajímavé. Není jako obvyklá kořist, většinou se ostatní bojí. Tahle ne. Sršelo z ní sebevědomí. Zakřenil jsem se. Takovou jsem znal jen Tayume.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 9:03 pm
NOEMIE
Palouk ohně
Mírně jsem pohodila ocasem. "Tak to pro tebe asi nebudu zrovna správným výběrem," oplatila jsem mu zazubení. Ne příliš často jsem se něčemu v tomto duchu vzpouzela. Uchechtla jsem se nad jeho dalšími slovy. "V tom případě máš něco do sebe, vlčku," opět jsem použila ono oslovení, tentokrát medovým tónem. Zábava v mém životě byla v poslední době dost prázdná a proto jsem si to hodlala vynahradit. Tak nějak jsem již dopředu tušila, že vlk je tu poprvé, jelikož právě na toto místo cizinci často chodí - možná proto jsem si jej oblíbila. "Potěšení na mé straně," řekla jsem laškovním tónem, než jsem pohledem hodila k Temnému lesu. "Co se trochu projít, hm?" samozřejmě to nebyla klasicky podaná otázka, hravý tón v mém hlase stále přetrvával a nevypadalo to, že mám v plánu jej vyřadit.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 9:21 pm
Palouk ohně
"To se ještě uvidí." pronesl jsem hrubším hlasem a zase si jí přejel pohledem. "Vlčku.." vyplivl jsem slova z tlamy jako by to byl nějaký odpad. Zazubil jsem se. Docela jsem se bavil což bylo divné, když mě  bavilo jen si povídat s Tayume a zabíjet pro zábavu. Ale změna je fajn. "Projít?" uchechtl jsem se. "To se nedá odmítnout." nasadil jsem svojí kamennou masku a podíval jsem se směrem k lesu, kam se dívala i ona. Zazubil jsem se a švihl ocasem ze strany na strany. Ta vlčka se mi líbí čím dál tím víc a to neznám ani její jméno. Divné.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 9:45 pm
NOEMIE
Palouk ohně -> Směr k Temnému lesu -> Tábor
Spokojeně jsem se ušklíbla a beze slov jsem namířila svůj krok k lesu. Byl téměř u nás, už jsem skoro cítila, jak mě obklopuje jeho temná atmosféra. Lyra: Noemie! Co to vyvádíš? Nemáš být v táboře? Matně jsem si vzpomínala na to, co bylo v táboře řečeno. Potřebovala jsem se přeci prokázat a to byl první důvod, proč jsem na palouk šla - až podivné, jak rychle jsem jej v přítomnosti tohoto vlka zapomněla. Nebylo to tak, že jsem chtěla poslouchat Lyru. Chtěla jsem se dostat výše. Post Kappy pro mne nebyl něco přijatelného. "Před tím, než půjdeme do toho lesa, ti chci ale ukázat jedno moc důležité místo," poslední slova jsem říkala hlasem, ze kterého přímo dýchala temnota. Měla jsem to už v krvi, nebylo to příliš cílené. Možná jen trochu. Otočila jsem se na vlka, abych se ujistila, že je za mnou. "Někdo jako ty se tam určitě nebojí jít," trochu jsem si s tím pohrála, než jsem se vydala přímo do tábora - musel to tušit a možná proto jsem onu předešlou větu řekla.
Tamlin
Tamlin
Počet příspěvků : 1987
Datum registrace : 24. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Tamlin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Fri Apr 28, 2017 10:00 pm
Palouk ohně - Směr k Temnému lesu - Tábor
Šel jsem beze slova za ní. Potřeboval jsem nějakou příležitost, abych mohl provést svůj plán který se mi teď vytvořil v hlavě a ten les se mi hodil. Zazubil jsem se. "Důležité místo?" odfrkl jsem a tím se mi zase zkazil plán, budu muset nakonec chvilku počkat než ho nakonec uskutečním. Přišlo mi to podezřelé. Vážně se jí mám poddat a jít s ní? Okamžitě jsem se zastavil na místě a hrdelně zavrčel. "Dej mi důvod tam jít a řekni mi jaké je to důležité místo, jinak nikam nejdu." pronesl jsem hrubým hlasem. Zůstal jsem tam stát a nakonec jsem si sedl na místo a poklepal rozčíleně ocasem o zem. Ano, jsem velmi náladový vlk. Velmi náladový.
Nareime Dead Demon
Nareime Dead Demon
Počet příspěvků : 353
Datum registrace : 08. 02. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur BVFM
Postavení ve smečce: Vlče

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Apr 29, 2017 10:45 am
Doupě Nai a Rema
,,Ten spánek je tak strašný, ale zároveň i tak super." Otevřela doširoka oči a rozhlédla se. Ležela vedle svého bratra, Velký a Velká byli pryč. ,,Oni mě tady nechali? Jako fakt?" Napadlo jí a pomalu se postavila na všechny čtyři. Připadalo jí že teď byla neskutečně vysoká, natáhla opatrně jednu tlapku a dala jí do předu. Nakonec se pomalou kostrbatou chůzí vydala za světlem jenž prosvítalo do doupěte. ,,Ma...mi? Jši tu?" Nejistě zavolala směrem do Tábora. Nebyla si jistá, zda tady její matka byla, ale něco jí říkalo že bude tady. Opatrně a pomalu udělala pár krůčků v před a usadila se do suché, zmrzlé trávy, stále byla blízko doupěte. Vzduchem v Táboře šel cítit hněv a chuť po vlčí krvi. Nareime se zhluboka nadechla a pak vydechla pár větších obláčků páry. Zašvihala ocasem, bylo chladno, hodně chladno, ale i tak Nareime zůstala sedět, stále čekajíc na svou matku. V žalůdku jí hlasitě zakručelo. ,,Dlouho jsem nejedla...Dlooouho." pomyslela si a tiše, vážně potichu kňukla.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Apr 29, 2017 11:43 am
ZL
Zatla tesáky a koukla zpříma Tristanovi do očí. ,,Tak?" zopakovala jeho otázku. ,,Já nemlčím, jen přemýšlím. Nenecháš mě alespoň správně vymyslet odpověď. Tak aby byla pro tebe dostačující?" Zeptala se a nepotlačila tiché uchechtnutí. měla sto chutí mu plivnout do toho jeho škaredého, hnusného, špinavého ksichtu, místo toho se radši rozhlédla a pak se provokativně usmála. Čekala jeho reakci, nic neříkala, jen se usmála, na to snad nemůže nic říct. ,,Bude lepší...když se nebude hrabat v cizí hlavě. Jinak zjistí že všichni ho nepovažují za "skvělou" Deltu. Né každý se pose*e z toho že on je Delta." Pomyslela si a nakonec se jen na něj ušklíbla, byla zvědavá zda je takový že bude poslouchat každou její myšlenku. Nad jeho zavrčením se jen pousmála. ,,Nechceš si dát pauzu? Určitě si toho dneska měl dost...myslím že odpočinek by ti neuškodil, vypadáš dost unaveně." navrhla a zazubila se na něj. ,,A pokud mi velevážená Delta dovolí, dovedu tohoto tuláka za Alfou, myslím že Alfa bude sama nejlépe vědět co s ním má udělat..." dořekla tentokrát chladně a zaryla drápy do zmrzlé půdy. Udělala krok v před, takže hleděla Tristanovi zpříma do očí, ani nemrkla, jen hleděla do jeho prázdných očí. Nakonec od něj odvrátila pohled a dala se do pomalé chůze směrem pryč ze Zeissova Lesa směrem do Tábora, jako kdyby se nic nestalo.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sat Apr 29, 2017 7:12 pm
Hranice
Uslyšela jsem dlouhé zavití své matky. Věděla jsem přesně co znamená, ale nevěnovala jsem mu pozornost. Dá mi jeden rozkaz a pak se najednou rozmyslí, že by ráda něco jiného? To mám pořád skákat tam a zpátky, jak ona píská? Po mém obličeji se krátce mihl naštvaný výraz. Nic jsem však neřekla a dál zírala na vlčici s maskou.
v tom k mým uším dolehly naštvané hlasy, které mě přiměly otočit se daným směrem. V dálce jsem spatřila Manyaka a Asmiu, jak vyhánějí jiného vlka z území. Tušila jsem o koho jde. "Jak ironické. Plazil se před alfou, dělala vše co chtěla a teď ho vyhánějí. I když prakticky nic nepovedl", zašeptala jsem. Nemluvila jsem s vlčicí, ale spíše k sobě. Jakmile ti dva Fantomase vyhnali, na scéně se objevila další vlčice, která překročila hranici a zamířila si to směrem k táboru. Tak tahle šla na jistotu. Naivka.
Hotaru
Hotaru
Počet příspěvků : 198
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Sun Apr 30, 2017 8:20 pm
Tábor
Probudila se z toho dlouhého spánku, opět její oči přivítaly okolní svět. Možná by i spala dál, kdyby se neozval hlas její alfy, vzhlédla vzhůru k mračnům a siluetám skrz ně létajícím, hrdlo se ji přitom pohledu stáhlo. Jak tu mohla usnout? Tak nechráněně. Pomalu se zvedla a zahlédla černobílou vlčici s modrými znaky jak čeká na ostatní. Sama si sedla a nahodila vážný pohled jako by se nic nedělo a ona nikdy nepropadla tomu spánku.

REMINGTON

Zavřel oči a lehce zavrtěl hlavou, když se Fantomas dostal do oblak a Zrůdička s Asmiou ho pronásledovali. Ten je i na sviťáka moc blbej. Pomyslel si a nakrčil čenich, věděl že ti dva se o něj postarají, zrovna v tomhle jim dosti věřil. Otočil se k doupěti, když zaslechl kroky a následně i ucítil pach své partnerky. ,,Rád by šel už něco ulovit, pokud ho tedy maminka pustí." Pronesl s až ironickým tónem a rozhlédl se po táboře. Vyposlechl si její proslov ke smečce, jak se mu ulevilo když tu byla, na nějaké vedení smečky nebyl stavěný ani o to nestál. Vyhovovalo mu být kappou, všichni ho víceméně ignorovali a on byl tak spokojený.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss II. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss II.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru