Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Angie
Angie
Počet příspěvků : 1
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Darkness
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 6:20 pm
Tábor
To, že jsem byla omegou bylo poznat jen na pohublém těle a špatné kvalitě srsti. Pravda, vypadala jsem fakt příšerně, což byl jediný důvod mého smutku. Avšak o to víc jsem byla naštvaná na svět a o to víc jsem se tvářila povrchněji a nadřazeněji. Kdybyste sledovali jen můj oblyčej, tvářila jsem se jako alfa. Svět mi patřil. Tedy, bude patřit. Ano, jednoho dne mi budou ležet u nohou všichni tihle milí vlčci, co se tu teď hemžili. „Uhněte, procházím!“ zamračím se na hrstku vlků v táboře a znovu zvednu hlavu.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 6:25 pm
Tábor
Prechádzal som sa po Tábore a uvidel som bielu vlčicu s polepenou srsťou (Angie). ,,Ahoj." pozdravím ju. Vedel som že je omegou ale pozdraviť ju môžem nie? ,,Prečo po mne štekáš?" spýtam sa dotknuto a zavrčím. Nenávidím princezničky, ktoré si myslia, že sú páni sveta. ,,Vadí mi to, keď sa tu rozdrapuješ." zamručal som a mal som chuť ju schmatnúť a vyklepať z nej dušu alebo chmatnúť ju, vyletieť s ňou na oblohu a proste ju pustiť dole.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 6:41 pm
Tábor
Zastavila jsem se těsně až před táborem, protože jsem d něj nechtěla vpadnout udýchaná. Také jsem si trochu opravila plášť. Poté jsem se vztyčenou hlavou vešla do tábora. "Kde přesně teď matka je?", zeptala jsem se Tristana. Věděla jsem u nich probíhá nějaká myšlenková komunikace, i když jsem dokázala zachytit pouze Tristanovy myšlenky. Měl by to tím pádem vědět.
RavenGája
RavenGája
Počet příspěvků : 584
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 6:51 pm
Tristan
Hranice
O několik vteřin později ji dostihnu až v Táboře a plavným klusem se zastavím vedle ní. "Pojď se mnou." pokynu ji a vydám se k jeskyni, kde jsem Naiome viděl naposledy. Povšimnu si siluety mohutné vlčice, avšak dokonce i Naiome byla o něco drobnější než já. Zkontroluji Caelle a následně kývnu na Naiome. "Caelle je tu." oznámím ji a hodím po zmíněné postranní pohled.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 7:33 pm
Tábor - ARCAROR
Arcaror chvíli zmateně sledoval vlčici, než pochopil. Kolik má alfa vlčat? problesklo mu nevědomky hlavou a mírně se poklonil k Noemii - ne až tak moc hluboko, jako u alfy, ale mírně se podlomil v tlapách a dal jí tím najevo svou podřízenost a dlužnost. "Těší mne. Jmenuji se Arcaror," podotkl, jak ho slušné chování učilo, a potom až vyšel za Noemií.
Darkness
Darkness
Počet příspěvků : 27
Datum registrace : 30. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Darkness
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 8:09 pm
ANGIE
Pohlédnu na vlka, co mě oslovil. Pohledem si ho sjedu od hlavy až k patě jako kdybych přemítala, zda-li mi za to vlastně stojí. Když to vypadalo že ne a chystám se odejít, odpověděla jsem. „Žádné ahoj, ty malé a pošetilé štěně.“ nakrčím čenich a odfrknu si. „Pro začátek mi stačí 'dobrý den Vaše Veličenstvo.'” Pohlédnu na něj, jako kdybych čekala že to vážně udělá.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sun Jan 01, 2017 9:13 pm
NOEMIE
Tábor
Vlk se představil jako Arcaror. Jméno jsem si uchovala, to své jsem prozatím neprozrazovala. Jen jsem pokývnula hlavou. "Kdy jsi vlastně splnil zkoušku do smečky?" zeptala jsem se možná i trochu provinile. V poslední době jsem byla spíše sama a o dění ve smečce jsem neměla příliš přehled, což byl důvod mé otázky. Mířila jsem k Temnému lesu, který byl vždy spolehlivým lovištěm. Váhala jsem a přemýšlela jsem taktéž o Palouku ohně, ale nakonec jsem ten nápad přeci jen nechala plavat.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 12:35 am
Tábor
Mlčky jsem následovala Tristana. Cestou jsme minuli Noemie a nějakého černého vlka. Ignorovala jsem ji. Má jedná biologická sestra ani nezná moje jméno, neubránila jsem se lítostivé myšlence. Tak a odteď nesmím myslet na nic důležitého. Pomalu jsem vešla do jeskyně."Tristan mě upozornil na to, že jste mě hledala."
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 1:55 pm
Tábor
Započúvala sa do zvuku Prírody. Začula hlas, jej dobre známy, patril stvoreniu vznešenému a spravodlivému. Otesujem Draca a dám mu šancu... pomyslela si a nechala si vzduchom prevetrať jej bielu náprsenku. S ušami pri zátylku sa prechádzala v tábore. Obišla Fantomasa a Angie. Vždy ju môžeš potrestať Fantomas. Je Omega, zahraj sa s ňou... poslala mu myšlienku s temným úšklebkom. Keď zachytila Tristanovu myšlienku podišla k jej jaskyni, aby ich tam mohla počkať. Bola rada, že Cäelle presvedčil. Keď prišli, Naiome kývla na Tristana a pozrela do očí Cäelle. "Áno, Cäelle, musím sa s tebou porozprávať." začala. "Chcela som sa ťa spýtať, či chceš byť naďalej členom tejto svorky, keď mieniš utekať a tým porušovať pravidlá. Ak si sa chcela pozrieť po územiach stačilo sa spýtať." povedala vážnym, hlasom a jemne sklonila hlavu. "Cäelle, viem, že to medzi nami nieje také aké to bývalo. Asklépios odišiel, prišiel sa rozlúčiť somnou. Som naň hrdá, ale chýba mi. Tvôj otec ma taktiež opustil. Ževraj na toto miesto má príliš dobré srdce...Tegan už nieje na tomto svete. Musíš pochopiť, že som prakticky sama, okrem tvojich mladších súrodencov, či svorky...Aj ja som spravila veľa chýb, napáchala veľa zla a ešte aj napácham. Avšak nechcem, aby si odišla aj ty, Cäelle. Si jediná z prvého vrhu, čo si mi zostala tu." dohovorila a sklopila uši. "Stalo sa tu veľa zmien a postupne som na teba nechcene zabúdala, ale nemôžeš poprieť to, že ty si na mňa nezabúdala. Nechcem ťa stratiť Cäelle, ale keď chceš ísť...Tak choď. Ja sa to budem snažiť, rešpektovať." dodala nakoniec o čosi tichšie. Vo svojom vnútri bojovala sama so sebou. Svoje vĺčatá milovala. Pravda, s vrhom, kde bola Cäelle William príliš nepomáhal...a vlastne, ani pri tom ďaľšom. Vždy chcel mať William rodinu s vlčicou, čo udrží v srdci lásku k nemu. Možno, to nebolo správne.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 2:10 pm
Draco
Ishimura---okraj tábora
* To nemám za potřebí se s tebou hádat* Pomyslim si. Naposledy mrknu na to divnou vlčici a vzlítnu. Létání mi nedělalo problém, od té doby co jsem přišel o noho, bylo lítání mnohem snažší než li běh. Letěl jsem oblouhou. Nebyl tu krátký let. Najednou jsem si všimnul místa, kde jsem viděl druhou šanci. Pomalinku jsem přistál a tiše zavrčel.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 3:22 pm
Tábor
Posadila jsem se a poslouchala. Bylo mi trochu nepříjemné, že tu Tristan stále byl, ale nemohla jsem s tím nic dělat. Hlavu jsem měla hrdě vztyčenou, nedávala jsem najevo jakoukoliv slabost či emoce. Chtěla jsem odejít už tolikrát a pokaždé mě nějakým způsobem donutila zůstat. Otec. Možná máme společného mnohem víc než jen barvu srsti. "Nejsem si vědoma porušení nějakého pravidla, řekla jsem klidně. Lhát alfě bylo možná trochu riskantní, ale faktem bylo, že jsem území skutečně neopustila. "Pokud vím, tak kontrola hranic není porušením pravidel." Pomalu jsem pootočila hlavou směrem k Tristanovi. Doufala jsem, že se do toho nebude míchat a nepokusím se vyvrátit moje tvrzení. "Mrzí mě vaše nedůvěra ke mně", odvětila jsem nakonec suše. "Změnila ssess," zasyčel tiše Antares, který byl stále schoulený pod mým pláštěm. "Dospěla jsem", odpověděla jsem mu.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 3:35 pm
Tábor
Naiome dala uši k zátylku. "Nemyslela som si, že budeš vlastnej matke klamať do očí. To nieje znak vyspelosti." povedala rázne a vypla jej bielu náprsenku. "Ak chceš byť votrelcom, nech je tak. Nevravela som, že ti neverím, ale tvoje klamstvo ma k tomu iste privádza. Ak si chcela odísť, stačilo len povedať..." dodala a pozrela na Tristana. Už so samotných Cäelliných očí sa dalo vyčítať, že klame. A matka to na dcére spozná. Je síce rozdiel opustiť územie, ale zráža sa to s faktom chcieť opustiť územie. A o tom Naiome vedela. Tak prečo ju držať, keď o svorku vlk nestojí. Otec bohužiaľ mal v sebe viac dobrého a toto miesto nezvládol... pomyslela si aby tak zareagovala na jej myšlienku. Nebol slabý...iba verný.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 4:27 pm
Temný les
Důkladně jsem poslouchala rady. Znovu jsem se přikrčila a tlapy pevně přitiskla k zemi, aby se můj odraz znásobil. Prohlížela jsem si trenéra a jeho pozici. V hlavě se mi pomalu tvořil jeho obraz. Náhle jsem se pustila země a už jsem visela ve vzduchu připravená dostat se na jeho záda.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 4:39 pm
Tábor
Ve tváři jsem měla stále ten lhostejný výraz. Bylo docela těžké si ho udržet. Nechala jsem ji mluvit. Tak nějak jsem počítala s tím, že nás rozhovor bude vypadat nějak takhle. Byla spousta věcí, které jsem mohla říct na svou obranu. Mohla jsem jí toho hromadu vyčíst, ale nakonec jsem to nechala být. Nic by se tím stejně nevyřešilo.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 5:10 pm
Tábor
Naiome pozrela Cäelle do očí. "Ak teda, odídeš za hranice bez môjho vedomia, staneš sa votrelcom. Ak sa ma spýtaš o povolenie, tak sa ním nestaneš. Takú voľbu si zjavne chcela." dopovedala rázne a pozrela na Tristana. "Ďakujem Tristan, za jej privedenie." kývla naň hlavou a vyšla z jaskyne. Nikto ti nebráni zoznámiť sa s tvojimi súrodencami. Oni vedia, že ste. V mojej láske ste si rovní. poslala jej myšlienku a odkráčala von z jaskyne. Premýšľala nad Omegami. Jedna jej aj napadla. Nox, príď do tábora spolu s Gwen. poslala mu myšlienku, avšak bolo to o čosi ťažšie, bol pomerne ďaleko. Myšlienka bola však cítená ako rozkaz. Posadila sa a nadýchla sa, zabolela ju hlava. Poobzerala sa na vôkol seba a všimla si, že sneh sa pomaly strácal.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 5:28 pm
Tábor
Jak se zdálo, tak jsem podle jejich pohledů směřující na mě nebyl nejvítanějším hostem. Po jejich zdlouhavém monologu se zvednu na tlapky, abych odešel, avšak zarazí mě Naiome. Směle na ni kývnu a rozejdu se směrem do Tábora. Dumal jsem nad tím, co bych mohl dělat. Mohl bych zkusit jít na lov. napadne mě a bez dalšího rozmýšlení se vydám neurčitým směrem. Kdo ví, možná najdu i nějaké ty další tuláky. pomyslím si. Minu několik členů naši smečky a také zahlédnu nějakého nového černého vlka po boku s Noemie. Mírně mi zacukají pysky při pohledu na nového vlka. Neměl jsem rád nové tváře a od toho incidentu s Higem jsem s vlky nevycházel. Vlastně jsem si uvědomil, že většina mého života se točila spíše kolem vlčic. A nakonec jsem stejně zase sám...
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 7:01 pm
NOX
Temný les -> Tábor
Vyskočila správně, tudíž jsem se nemusel ani snažit jí nějak pomoci a dostala se na má záda. V tu chvíli jsem ale zaslechl myšlenku Alfy. Zněla dost rázně. Nemohl jsem jí jen tak neuposlechnout. "Dobře. Potom se chytíš tlapama a nenecháš se chytit, zatímco se lépe dostaneš k tepně, protože na tebe útočník nemůže," dokončil jsem o tomto pohybu. "Tak a teď slez. Musíme jít k Alfě, volá nás," oznámil jsem a skrčil jsem se, jen na chvíli, aby se dostala zpět na zem - i když to asi nebylo nutné, zvládla by to i z mých zad. Musel jsem uznat, že i přes to, jaká chvíle to byla, docela vyrostla. "Budeme pokračovat potom. Tedy, možná, podle toho, co řekne Alfa," doplnil jsem ještě a čumákem jsem jí navedl do směru táboru, kterým jsem také vyšel. Samozřejmě jsem šel za Gwen. Docela jsem jí věřil, ale pro jistotu. Zastavil jsem se až u Alfy. Pokorně jsem se poklonil, nedíval jsem se jí do očí, uši jsem nechal stažené u hlavy. "Potřebovala jste něco, Alfo Naiome?"
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 7:11 pm
Tábor
Naiome čakala, kým Nox príde. Netrpezlivo, ale čakala. V diaľke zacítila neznámy pach. Zrejme na okraji Tábora. Tristan na okraji tábora máme návštevu... poslala mu myšlienku a otočila hlavu na čiernu amchuľu v diaľke. Nox. pomyslela si a uši dala k zátylku. Vypla hrdo jej bielu náprsenku, pričom si ju enchala ošlahávať vetrom. "Ano, Nox. Ako sa darí našemu vĺčaťu vo Výcviku?" spýtala sa rázne a pohliadla na vĺča nadriadeným pohľadom. Následne sa pozrela ostro do očí samotného Noxa. Zúžili sa jej zrenice. Hádam si nemyslel, že som na nich zabudla...
RitaGája
RitaGája
Počet příspěvků : 508
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rita z rodu Gája
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 7:13 pm
Freya
Krvavé jezero → Závětrný háj
Hltavě jsem se napila z jezera. Voda byla sice červená, ale chuťově byla naprosto obyčejná. Zamyšleně jsem si jezero ještě prohlédla a pak to hodila za hlavu. Vyskočila jsem a rozeběhla se pryč. Bez toho aniž bych se zajímala o to kde jsem nebo kam běžím jsem si hopsala mezi kupkami sněhu jako malé vlče. Na tváři mi pohrával úsměv. Po nějaké té chvilce dovádění jsem se unavila a plácla sebou do sněhu. Spokojeně jsem vyplázla jazyk a překulila se na druhý bok. Zaujatě jsem se ihned postavila. Přede mnou se rozprostíral menší lesík. Rozešla jsem se mezi stromy. Touha po poznání tohoto území mne hnala vpřed.
Crystal
Crystal
Počet příspěvků : 1663
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Mon Jan 02, 2017 7:15 pm
NOX
Tábor
Alfa se mi podívala do učí, v ten moment jsem pohledem již neucukával. Mohla mít něco v mysli, ale použít na ní magii jen proto, abych to zjistil, bylo vcelku nebezpečné - možná proto jsem to taky neudělal. Dávala mi jasně najevo, že pokud jí neučím, dopadne to se mnou špatně. V takové situaci jsem ale zatím - snad - nebyl. "Vede si skvěle, rozhodně nebude smečce k zahození. Magii už ovládá o mnoho lépe a učí se jí kontrolovat, lov jí taktéž jde, s bojem jsme teprve u začátku. Co se poznání území týče, zatím jsme nestihli obejít vše," podal jsem informace.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 8 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru