Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:03 pm
Severusovo jezero
Pozoroval jsem jí. Byla docela odvážná a už to jsem musel cenit. Najednou ale začala panikařit. Doufal jsem, že to zvládne a povede se jí plavat, dokud nezavolala mé jméno a nezmizela mi z dohledu. "Gwen!" štěkl jsem zmateně a na chvíli jsem nevěděl, co dělat. Ihned jsem se potopil do vody. Neviděl jsem pod ní, takže jsem musel tlapama házet všude okolo, než jsem ucítil vlčí srst a následně i Gwenin obojek, který se mi připletl pod čumák. Okamžitě jsem jej uchopil a začal jsem se jí tahat co nejrychleji z vody. Plaval jsem jak nejlépe to jen šlo. Když jsem se opět ocitl na volném prostranství, zalapal jsem po dechu - nebylo ale času nazbyt. Okamžitě jsem Gwen odtáhl až ke břehu, kde jsem ji položil. Až teprve v tuto chvíli jsem se musel silně nadechnout a vydechnout. "J-jsi v pořádku?"
Hotaru
Hotaru
Počet příspěvků : 198
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:12 pm
Tábor
,,Určitě mám pravdu." Pozvednula sebevědomě hlavu, po chvíli ji ale zase sklonila. ,,Nezdáš se jako ten typ, který se jen tak nechá k něčemu donutit, aniž by z toho něco měl." Pousmála se a švihla ocasem, který rozvířil prach na udupané zemi. Po chvíli ale překvapeně vytřeštila oči a obdivně na Leffaye pohlédla. Bylo ale lehké poznat že v tom všem je zahrnuta i ironie a nemyslí to nijak moc vážně. ,,Tak, alespoň jsem si nemusela špinit tlapky, teď se můžu k tobě vecpat a stát se Alfou aniž by mě to stálo jakékoliv úsilí."
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:19 pm
Severusovo jezero
Náhle mě cosi popadlo za obojek. Nox. Když jsem byla venku z chladné vody, zalapala jsem po dechu a vydávila vodu. Měla jsem co dělat, abych se nepozvracela. Poté jsem se zhluboka nadechla a přikývla. Chabě jsem se přitom usmála. "Jdu znova!", křikla jsem a vyskočila na nohy. Byla jsem ohodlána se naučit plavat. Rozeběhla jsem se k vodě a když voda zbrzdila mé kroky, jakoby se mě zmocnila závrať. Málem jsem upadla. Ale nedala jsem se a vydala se hloub do vody.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:22 pm
Severusovo jezero
Udiveně jsem zamrkal, sotva popadla dech a už běžela znovu do vody. "Gwen, počkej!" štěkl jsem na ní. Rozběhl jsem se za ní tak, abych jí dohnal, voda létala od mých tlap do všech stran až do doby, kdy jsem se zastavil a oklepal. "Jsi si jistá, že to chceš zkusit? Podruhé už nemusíme mít takové štěstí a můžeš se utopit," řekl jsem vážným hlasem.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:29 pm
Severusovo jezero
"Víš Noxi, proč ještě si ráda ubližuji?", vyhrkla jsem, aniž bych uvažovala nad svými slovy. Zastavila jsem se. Gwen! Z toho se nevykroutíš! Už zase! Přemýšlíš vůbec?! Okřikla jsem se v hlavě a nabyla takového zaraženého výrazu. Poté jsem se znovu rozešla víc do hloubky, kde už mi to bylo po hrudník.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:31 pm
Severusovo jezero
Vyšla opět dál. Zavrtěl jsem hlavou, její slova mi ležela v mysli, zatímco jsem se vydal vpřed rovnou za ní. Když už mi byla voda po hrud, znovu jsem se ocital vedle ní a poté i před ní, tak, abych jí zabránil prozatím pokračovat. "Proč?" zeptal jsem se. Opravdu mě to zajímalo a když už to bylo nakousnuté, potřeboval jsem to z nějakého důvodu vědět. Těžko říci, možná ve mě je pořád ta dávka vlčecí zvědavosti.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:36 pm
Severusovo jezero
Má tvář se zkroutila ve lhostejném výrazu, skelný pohled jsem vrhla směrem k Noxovi a stroze odpověděla: "Protože mi na sobě nezáleží. Já své tělo nesnáším.", oči se mi zaleskly slzami při pomyšlení na to, co jsou barvy, jak vypadá borůvka a jak vidí ostatní. Ale nic z toho jsem neřekla, a když mi zatarasil cestu, otočila jsem se směrem z vody a řekla mírně rozechvělým hlasem: "Raději už půjdeme, je toho hodně co poznávat." Vyšla jsem na břeh a lehla si, úplně vyčerpaná a usnula jsem.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:40 pm
Severusovo jezero
Nestihl jsem nic říci, protože se vydala ke břehu. Sám jsem byl opět zaskočený. Vyšel jsem k ní, odhodlaný si s ní promluvit. Když jsem došel na břeh, oklepal jsem ze sebe vodu a otočil jsem se k ní. "Poslyš, Gwen..." nedokončil jsem má slova, proto jsem si všiml, že spí. Její tělo se rytmicky pohybovalo v náporu nádechů a její slepé oči byly zavřené. S mírným povzdechem jsem si lehl kousek od ní, hlavu jsem položil na tlapy a taktéž jsem usnul. Spánek je po té době potřeba. Pokračovat můžeme jindy.
Leffay
Leffay
Počet příspěvků : 154
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:41 pm
Tábor
"Taky že nejsem. Co si myslíš, proč se ti povedlo mě přesvědčit? Copak bych tím mohl sledovat?" Obkroužil jsem okolo ní jedno kolečko a pak se vrátil na místo, kde jsme původně stál. její překvapený výraz se mi líbil, i když byl stejně hraný jako to, co jsme říkal. "No, a proč bych tě měl nechat stát se alfou, hm? Obsadil jsme si hezké územíčko, které je jen moje... proč bych se o něj měl dělit? Tak lehké to mít nebudeš, přecejen to bude nějaké úsilí vyžadovat... Ale proč by se měl stát druhou alfou nějaký vlkem, nebo spíš vlčice? Možná tak svoji partnerku bych nechal, aby vládla po mém boku..." Jo, proč bych měl nechat Hotaru být alfou mého, i když momentálně fiktivního území? To přece nedává smysl. "ne, myslím, že by to pro tebe bylo těžší než sesadit toho krále vlastními tlapkami." vesele jsem se zazubil.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 6:50 pm
Tábor -> Severusovo jezero
Z tábora jsem mířila přímo k nejbližšímu jezeru, které jsem tu znala. V břiše mě totiž tlačila chuť na nějakou čerstvou rybu. Když jsem se však k místu blížila, cítila jsem tu přítomnost dvou vlků. Ty pachy mi něco připomínaly, ale věděla jsem jistě, že s jejich majiteli jsem se ještě nesetkala. Spatřila jsem je až ted, oba spali na břehu. Pohled jsem na chvíli stočila k hladině, ale nevypadalo to, že dnes tu nějaká kořist bude. Jakoby jí někdo odehnal. Uraženě jsem si nad tím odfrkla a přesunula jsem svojí pozornost k vlčici. Měla na krku něco zajímavého. Zablesklo se mi v očích. Musím to mít, pomyslela jsem si. Okamžitě jsem se skrčila do porostu a začala jsem se k ní plížit. Líbil se mi pocit, že bych to mohla doopravdy mít na krku. Já jsem to prostě potřebovala. Našlapovala jsem jemně, mé soví ponožky mi pomáhaly k tomu, abych je nevzbudila. Když už jsem byla u vlčice, rychle jsem po ní skočila tak, abych jí převalila na záda, se zavrčením jsem chňapla po obojku a začala jsem tahat.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:02 pm
Severusovo jezero - Sen
Plavala jsem v čemsi tekutém, ale bylo to hustší než voda a táhlo mě to ke dnu. Těsně nad tím jsem zalapala po dechu a náhle se ocitám v hlubinách. Náhle ke mně cosi připlulo, a začalo mě škrtit...
Severusovo jezero - realita
Ze snu mě vytrhlo opravduvé škrcení, otevřela jsem své skelné oči. Něco nade mnou zřejmě bylo, tahalo to směrem nahoru. Na nic jsem nečekala a zadníma nohama jsem kopla.
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:06 pm
Severusovo jezero
Najednou jsem ucítila silnou ránu do břicha a hned v další chvíli jsem ležela na zemi. Podrážděně jsem zavrčela a srst po celém krku se mi naježila. "Vzdej se, než toho budeš litovat!" zavrčela jsem a nepřátelsky jsem jí probodla očima, avšak u ní jsem neviděla žádné zorničky - možná byla slepá? O to mi vůbec nešlo, mohla to být jen výhoda pro mě. Prohlížela jsem si jí a hledala jsem nějaké zranitelné místo, než jsem jí opět vystartovala po noze.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:12 pm
Severusovo jezero
Něco mě vytrhlo ze spánku a já jsem automaticky nastražil uši ještě předtím, než jsem stihl otevřít oči. Spatřil jsem vlčici - podobala se Alfě, o tom nebyly pochyby. Nejspíše to musela být její dcera. To mi ale nepřišlo zrovna v tento moment důležité - utočila totiž na Gwen. Okamžitě jsem zavrčel. Nevěděl jsem, jak se tu vzala, ale chtěl jsem jí donutit, aby zase odešla a to hodně rychle. Chytil jsem ji za ocas zrovna ve chvíli, kdy chtěla znovu něco udělat. "Gwen, teď nebo nikdy! Zaútoč!" štěkl jsem, zatímco jsem se snažil, abych tu vlčici udržel.
Hotaru
Hotaru
Počet příspěvků : 198
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:13 pm
Tábor
,,Máš pro mě slabost, tím to je." Zamrkala s co nejvíce sviťáckým výrazem a poté se tiše uchechtla. ,,Ne, uznávám že v téhle konverzaci se začínám trochu zamotávat. Vyhrál jsi. Projednou." Přiznala s hořkým úšklebkem svou prohru, byl poměrně nezvyk za jeden den říct tolik slov, po takové době mlčení. Pozorně poslouchala jeho výklad a na konci se opět pousmála. ,,Jsme přece parťáci. Už jsme se o tom bavili. A kdo jiný by se na to hodil víc?" Když zmínil partnerství, zamračila se. ,,Zeiss vedli také vlk a vlčice, kteří nebyli partneři."
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:25 pm
Severusovo jezero
Když se vlčice snažila dostat k mé noze, zarazil ji Nox. Na nic jsem nečekala a skočila po ní. Skočila jsem poměrně vysoko. Ve vzduchu jsem sekla tlapou a přistála jí na hřbetě. Nijak jsem se nerozptylovala a zaryla jsem jí drápy do kůže na bocích a tím se přichytila, hned na to jsem se jí zahryzla do kůže na hřbetu. Ještě, že jsem se to učila. Pomyslela jsem si a jednou tlapou jsem se snažila dostat na břicho. Ovšem jsem nyní nic neviděla. Tedy ano, ale bylo to takové rozhrkané...
Leffay
Leffay
Počet příspěvků : 154
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sapha
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 7:36 pm
Tábor
"Ne, to tedy rozhodně ne!" Protestoval jsem okamžitě, ale neznělo to příliš důvěryhodně. A taky to nebyla pravda, jak už jsme zjistil. "To je to tak vidět?" zeptal jsem se s hraně zděšeným výrazem ve snaze zachránit situaci. Mohla si všimnout, že můj protest nebyl hraný ani trošku. "Já a mít pro někoho slabost? pf..." Dodal jsme tišeji. "Nebudeš ani hádat? Vyhrál jsem? Opravdu?" zeptal jsme se ještě. popravdě jsem byl zvědavý, co z ní vypadne, ale čekal jsem, že zkusí něco vymyslet, ne že mě nechá vyhrát. Pokud to tedy myslela vážně, někdy jsme si u ní opravdu nebyl jistý. "Parťáci možná." Souhlasil jsme. "Kdo by se hodil víc... hm, myslím, že nikoho jiného bych nepotřeboval." Ušklíbl jsem se. "Zeiss možná, ale já přece nemluvím tak docela o smečce. Král není totéž co alfa."
Hotaru
Hotaru
Počet příspěvků : 198
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terreon
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 8:06 pm
Tábor
Musela se zasmát, když ihned začal protestovat, nijak se v tom ale nerýpala. Přikývla na jeho otázku s vážným výrazem. ,,Doslova to bije do očí." Koutky se ji vyšvihly do lehkého úsměvu. Šlo poznat že to stejně jako ona nemyslel vážně. ,,Tohle byla výjimečná chvíle, kdo ví jestli ti ještě někdy vůbec přiznám prohru." Střihla ušima, tábor se opět uklidnil, až ji to děsilo. ,,Sám jsi to ale řekl, jsem tvůj bavič. Kvůli tomu jsi se nechal donutit." Řekla a poté se sama nad těmi slovy zamyslela, nakonec ale spokojeně přikývla. ,,Ale notak, přiznej si to." Zavrtěla hlavou jako by to byla naprosto jasná věc. Poté sklopila pohled zahanbeně. ,,Ale je to skoro stejné, ne?"
Noemie
Noemie
Počet příspěvků : 214
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 8:14 pm
Severusovo jezero
Aniž bych stihla vlčici doopravdy kousnout, něco - nebo spíše někdo - mě chytilo za ocas. Zaškubala jsem se, abych se tomu vymanila, ale drželo to pevně. Rychle jsem se otočila a můj pohled se setkal se zlověstným pohledem druhého vlka, který až doteď spal. Sakra, na toho jsem zapomněla, chtěla jsem se více pokárat, ale nebyl na to teď čas. Vlčice vyskočila, stihla jsem uhnout její tlapě, ale jejímu tělu ne a proto se hned ocitla na mém hřbetě. Cítila jsem palčivou bolest, když do mě zaryla drápy a začala mě kousat. Na chvíli se mě zmocnil strach - nemohla jsem je oba přemoci. Začala jsem se soustředit a již brzy jsem vytvořila oblak prachu, který by je měl na chvíli zastavit, při tom jsem naschvál spadla na bok tak, abych ze sebe dostala tu vlčici.
Nox
Nox
Počet příspěvků : 245
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Crystal
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 8:17 pm
Severusovo jezero
Držel jsem, jak to jen šlo. Gwen si zatím vedla moc dobře, byl jsem rád za to, že si pamatovala to, co jsem jí učil. Náhle se mi ale k čumkáku dostal podivný oblak, který nejspíše vytvořila vlčice. Zavrčel jsem ještě silněji, ale nemohl jsem nic vidět a nutilo mě to kýchat. Nuceně jsem tedy ocas pustil a o několik kroků jsem couvl vzad. Sakra, pomyslel jsem si naštvaně a snažil jsem se tu divnou věc dostat ze svých očí a zorientovat se. Nechtěl jsem v tom Gwen nechat.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Sat Jan 21, 2017 8:30 pm
Sverusovo jezero
Prudkým nárazem, který způsobila vlčice převalením na bok, jsem hekla. Dále jsem se ale nepouštěla a zahryzla se znovu. Najednou mě v očích cosi zaštípalo a já povolila ztisk zubů. Stále jsem volnou tlapou šátrala, abych dosáhla na její břicho, ale marně. Nakonec jsem se pustila.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 20 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru