Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

+63
Maura Lila
Dawano
Varox
Ragnarok
Jack Ian Snart
Fantomas
Gwen
Cäelle
Dixon Dead Demon
Terentina Prima
Man'yak
Remington
Demon
Tamara
Aletosu Nanaeri
Rue Shawty
Libra Feu
Manon
Akiru
Caendore
Mook
Leffay
Haske
Hotaru
Stellar Shine
Zanyzyn
Maysie
Zabini Tsuri FK
Tenebris
Sanito Uchiha
Vinteren da Dårlig
Dračí Potomek
Naiome
Haymitch Fireshadow
Darkness
Angie
RitaGája
Destiny
Drak Osudu
Tristan
Lavaris
Miroki
Asuna
Zess
Asmia
Yllin
RavenGája
Reel Arashi
Sorrin de Avec
Riteru
Befyriel
Keepa "Tareso" BloodyTear
Lawless
Kano
IceMoon Majakki
Dysnomia Krigare
Sackal Erain
Desert Rose
Crystal
Akit
Nox
Noemie
Admin
67 posters
Goto down
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 6:25 pm
Tábor -> okraj Temného lesa
Zase jsem slepě přikyvovala a ještě zašeptala Tsuri: "Měla by ses držet u mě, mám tě na starost, takže žádné hlouposti, ale jak se znám, budeš věnovat jistě všechnu pozornost lovu.", sladce jsem se usmála jejím směrem, a pak už jsem si to vykračovala za Stellar až k lesu. Nyní jsem vypínala tlachání a zapínala smysly.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 6:32 pm
Tábor - Okraj Temneho lesa


Ešte som si rýchlo skontroloval reťaze, aby náhodou nehrkotali. Ako náhle zavila, a potom sa vybrala. Ja som vzlietol do vzduchu, a snažil som sa biť čo najtichší. Pozrel som si z výšky les, vydeľ som tam niečo pohybovať sa, a tak som pomaly pristál vedľa vedúcej tejto skupiny Stellar. ,,Stellar z výšky som vydeľ nejakú zver sa pohybovať. Ale medzi stromami som ju nevedel rozoznať." Povedal som, a išiel až na kraj lesa. Tam som nasial všetky pachy ktoré tam boli.
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 6:33 pm
ZH
Když se vlčice převalila nad něj, překvapeně zamrkal. Její slova jej ale dopálila. Jak se chovala k němu a jak si dovolila mluvit. I když Naiome to brala s nadhledem, Man'yak to nedokázal. Kousl se do tváře, tak, aby se mu krev rozlila v tlamě a vystartoval po Asmie rychlostí útočící zmije, kterou kousl do tlapy. Rána jí mohla na pár sekund začít nehorázně pálit a krev na ní trochu zabublala, ale brzy to odehnělo. Kdyby použil jed, buďto by jí způsobil únavu, anebo by jí paralizoval, a to viditelně nikdo nechtěl - naopak, Asmia jim měla pomoci s lovem. Zkopl jí ze sebe a jakmile se vyšvihl na nohy, sekl jí drápy po obličeji. "Nikdy si nic takového po mě nedovoluj, štěně, protože jediný, ze kterého zbytou kousky, jsi ty. A nikdo by tě nedokázal seskládat dohromady!" Přislíbil ji. Pokud hodlala ještě vzdorovat, hodlal se do ni pustit, však nyní držel své emoce na uzdě. Smečka potřebovala kořist a on zklamat nehodlal. "Přání alfy je ulovit staré jedince. Buď užitečná a na tohle se zapomene. Zbytek, i tvůj názor se dořeší v táboře." Navrhl, seč to spíš znělo jako nekompromisní oznámení. Ne, on nebyl vlk, který byl zvyklý na kopromisy. Poté se otočil a rozeběhl se za jedním ze starších jedinců. Zajíc vypadal, že už ani rozvynout plnou rychlost na moc dlouho nesvedl, takže Man'yak se rozhodl ho zkusit unavit. Vždy scvakl zuby těsně za zajícovým ohonem, aby ho vyburcoval k rychlejšímu běhu a snažil se ho korigovat směrem k ostatnm ze skupiny.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:11 pm
Okraj Temneho lesa

Zacítila približujúci sa pach Draca až nakoniec pocítila na šiji jeho dych. Zaškerila sa a pomocou mágie ho od seba odsotila kus ďalej. Ani len brvou pri tom nepohla. ,,Osobný priestor Draco? Hovorí ti to niečo?" Tlmene zavrčala jeho smerom a nečakala na jeho odpoveď keďže zbadala prilietajúceho Ragnaroka. Trhla hlavou smerom ku lesu. ,,Veľmi dobre Ragnarok." Otočila sa naspäť jeho smerom a pozrela mu do očí, ,,ktorým smerom a v ktorej časti? Bola to väčšia skupina, či len nejaký samostatný jedinec?"
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:17 pm
Temný les
Konečně jsem mohla předvést svůj "zrak". Dupla jsem do země a podívala se, opravdu se pohybovali a tak jsem je pořádně neviděla, ale bylo jich pár chorých. "Není jich moc a někteří jsou choří nebo staří.", odtušila jsem šeptem a hlavou kývla na Stellar. Mírně jsem se přikrčila.
Aletosu Nanaeri
Aletosu Nanaeri
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce:

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:21 pm
Tábor - Okraj TL
Tsuri
S nevolí sledovala onoho trojnohého vlka (Draco) který si tady vyřvával jako by mu to tady patřilo. Zkousla si spodní ret tak silně až se jí do tlamy dostala krev, její vlastní krev. Polkla tu sladko-slanou tekutinu a dala se do běhu za Stellar. V duchu nadávala na to že zrovna ona musela skončit s těmi největšími podivíny co se našli. Zastavila se před lesem temným jako samotná noc. ,,A co budem lovit?" Pomyslela si a doufala že jí Stellar uslyší. Nad prohlášení o tom že nemají řvát jen přikývla a koukla na své tlapy na kterých měla ponožky. Střihla uchem na kterém měla náušnici.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:27 pm
Okraj Temného lesa

Nakoniec na jej otázku odpovedala Gwen. Pozrela do jej šedých očí a domyslela si, že musí byť slepá. Takže na určenie zjavne použila mágiu. ,,Dobre" ,pochválila ju a usúdila, že si ju trošku ešte preskúša, ,,jedná sa o vysokú? A akú presne Gwen?" Položila jej otázku. Započula myšlienku Tsuri. Všetko, čo bude vhodné... Odpovedala prosto.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:37 pm
Temný les
Pořádně jsem se soustředila jsem se a vcítila se do země. Vypadalo to na nějaké zajíce a hlodavce, nějakého jezevce a menšího koloucha, kterého jsme neměli lovit. "Jsou pár stop od nás. Je tam pár menších hlodavců, pár zajíců, kteří kulhají, někteří jsou zdraví.", usuzovala jsem potichu, "Dále je tam jezevec, u toho stav neurčím a malý kolouch...", koloucha jsem zmínila jen tak mimochodem, aby věděli o všem. Nastražila jsem uši a přikrčila se.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 7:46 pm
Okraj Temného lesa

Naslúchala som jej hlasu a nakoniec pokývla. Z časti mala pravdu, no môj citlivý nos zachytil viac než len zver, ktorú Gwen vycítila. Jemný vánok mi do nozdier privial aj pach vysokej. Boli sme od nej ďaleko a pachy sa veľmi miešali, preto nebolo možné určiť ich počet. Pre neskúsenejšie alebo menej citlivé nosy to mohlo byť necítiteľné. ,,Vďaka Gwen," pozrela po ostatných, ,,zacítil ešte niekto niečo iné?" Spýtala sa a zvedavo naklonila hlavu mierne na stranu.
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:04 pm
TL
Poslouchal rozhovor dvou vlčic jenž podávali informace o nemocné a staré zvěři. ,,Mohla bych to ještě prozkoumat ze vzduchu. Narozdíl od Rangaroka nemám na sobě řetězy a dokážu se procpat mezi stromy." prohlásila a roztáhla křídla. ,, Navíc dokážu létat potichu." dodala a usmála se.
Terentina Prima
Terentina Prima
Počet příspěvků : 68
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Terentina Prima
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:09 pm
Zh
Pomalu jsem prodlužovala mou mezeru mezi ostatníma. Snažila jsem se být nenápadná, i když mi par klácíků praskalo pod nohama. Nesnáším lesy, všude jen vlhko, tma a jehličí nebo listí. A do toho ty ptáci neustále řvou.
Moje mezera od odstatních už byla kolem dvou metrů, stačilo jen počkat na vhodný okamžik.
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:11 pm
// Skvělá akce, chválím za aktivitu. Jen nezapomeňte správně popsat lov - tedy min. ve čtyřech-pěti řádcích. Nechci tu vidět žádné příspěvky typu "skočil jsem a zabil ji".
//Samozrejme, dáme na to pozor. Ďakujeme za upozornenie. -Naiome


Naposledy upravil Tamara dne Wed Feb 01, 2017 8:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:11 pm
Temný les
Kývla jsem na Stellar a zavětřila. Cosi jsem ucítila a pokývala hlavou. Čekala jswm ale, zda se zapojí i ostatní. Zřejmě čekali až dojde na samotné zabíjení a krev. Povzbudivě jsem se na Tsuri usmála a pomyslela si: Výborně Tsuri. Nastražila jsem uši, mrskla ocasem a olízla se.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:14 pm
Okraj Temneho lesa

Zrak jej spadol ku okrídlenému vĺčaťu. ,,V poriadku, ale dbaj na absolútnu tichosť. Prezri terén v okruhu niekoľkých kilometrov a čím skôr sa vráť. Ak sa podarí, nájdi zver vzdialenejšiu od ostatných. Budeme prečesávať celú oblasť, predsa len si nepotrebujeme všetku zver rozohnať a znervózniť skôr ako sa k nej vôbec dostaneme." Dodala rýchlo, ,,leť."
Zabini Tsuri FK
Zabini Tsuri FK
Počet příspěvků : 847
Datum registrace : 01. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Mook aur Bahaadur
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:22 pm
TL
Stellar jí schválila návrh a proto se Tsuri dostala do tichého letu. Dostala se nad koruny stromů a poté zamířila dolů. Hleděla na zem pod sebou, tiše jako myš létala, spíše plachtila z jednoho stromu na druhé. Vyděsila jí až polo-shnilá mrtvola srny na stromě (Od Vinterena) Vykulila oči. Pach byl neutrální, naštvaně si zaklela, tiše a dala se opět do vzduchu. Nemohlo jí uniknout pár slabých kusů vysoké zvěře. Na konci lesa se otočila a vydala se zpět. Zastavila se až u stromu kde visela mrtvola. Popadla jí za krk do zubů a vrátila se ke Stellar. ,,Našla jsem tohle. Nějak vetřelec lovil zvěř." prohlásila nakvašeně a odplivla si. Nechutný pach hniloby jí zůstal na jazyku.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:33 pm
TL

Gwen stihla odpovedať skôr než ja. Ale to mi nevadilo. Tá malá potvora Tsuri ma naštvala. ,,Stellar ? A čo kebyže tú zver uzavrieme v jednom kruhu, tak by sme mali väčšiu šancu jej dostať čo najviac. Kebyže sa nenahnevaš tak by som rád vyrazil." Navrhol som, a spýtal sa. Vykročil som trochu do lesa a dúfal že môj nápad ju zajme. Keď Tsuri doniesla mŕtvu hnijúcu zver, trochu som sa podivil ale aj v duchu zasmial.
Gwen
Gwen
Počet příspěvků : 586
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Gwen
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:34 pm
Temný les
Tsuri odletěla a já doufala a věřila, že nic nezkoní. Když před námi přistála a vyplivla jakousi shnilou mršinu, nakrčila jsem čumák a zhnuseně se zatvářila. "Co s tím? Jestliže doteď nikdo nic necítil, tak přes tuhle hnilobu už tuplem nic neucítí.", zašeptala jsem podrážděně a zavětřila. Cítila jsem další pachy. A došlo mi, že Tsuri mi hlídala mazlíka. Byl přikrčený a schovaný mezi jejími křídly, nikdo by si ho nevšiml.
Stellar Shine
Stellar Shine
Počet příspěvků : 86
Datum registrace : 06. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Stellar Shine Von Elcryse
Postavení ve smečce: Beta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 8:41 pm
Okraj tábora

Po nejakej dobe sa Tsuri vrátila no jej prítomnosť bola sprevádzaná hnilobným pachom mŕtveho zvieraťa. Tlmene zavrčala a jej oči nabrali mrazivý odtieň modrej. Hnev a zlo boli viditeľné v jej očiach a obklopili ju ako bublina. ,,Prekliati votrelci, nestačí im, že sa nám tu potulujú kade-tade, ešte nás budú aj o zver okrádať. Avšak, teraz s tým už nič nenarobíme." Potlačila svoj hnev do úzadia a pozrela Tsuri do očí. ,,Veľmi dobre, v ktorej časti lesa sa zver nachádza?" Spýtala sa. Pozrela na Ragnaroka. ,,V lese sa nachádza viacero stád a rôznych druhov zvery. Myslím si, že také veľké množstvo nahnať na jednu kopu by bolo časovo a fyzicky extrémne náročné. Preto ich budeme triediť pekne po rade. Bude to rýchlejšie a efektívnejšie. A takisto v tom máme aj väčšiu istotu." Odpovedala mu. ,,Och a áno, nahnevám." Zastavila ho. "Bez môjho povolenia si sa nemal čo i len pohnúť smerom ku lesu. Takže sa vráť naspäť, a vyčkaj na môj pokyn." Zavrčala.
Tristan
Tristan
Počet příspěvků : 464
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Desert Rose
Postavení ve smečce: Gamma

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 9:03 pm
Okraj Tábora
Na pokyn se zvedne a následující svoji skupinku se vydá směrem k Temnému lesu. Poměrně ho zaujme třínohý vlk jež se představil jako zrádce. Jeho slova byla dokonce potvrzena i na jeho boku. Netušil, za co se mohl vlk provinit, ale už teď věděl, že si na vlka dá pozor. Ne že by se ho bál, ale aby se vlk nevrátil zpět k jeho minulé činnosti. Nezúčastněně pozoruje tlachající vlky. Přesně tohle neměl na skupinových lovech rád. Domlouvání. Stále se něco muselo řešit, probírat a plánovat. Nasaje pach hnijícího masa mršiny, kterou donesla mladá vlčice stěžující si na vetřelce. Ironie je, že ona sama byla vetřelec. Tristan hned poznal pach na mršině od onoho drzého vetřelce jehož vyhnal. Ten bídný červ. zavrčí v duchu. Stále stojící kousek dál od skupinky zavětří směrem k lesu.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Wed Feb 01, 2017 9:54 pm
Aura
Tábor - ZH (1. skupina)

Zaslechla jsem, jak Alfa vyvolala moje jméno a přiřadila mě k její skupině. Bez zaváhání jsem se klusem rozběhla za ní, dbala jsem však na to, aby pod mými tlapkami nepraskla ani nejmenší větvička. Potom, v nějakém lese (ZH) jsem zpomalila do kroku a čekala na Alfiny rozkazy. Její pára je vyhnala z doupat a já jsem se odvrátila od svého původního úmyslu králíky a zajíce vynat pomocí své magie. Alfina magie je tak silná, že by tam žádný králík nevydržel... udusil by se. A žádný králík není tak blbý aby se dobrovolně nechal udusit, leda už nějaký hodně starý nebo nemocný... a tak staré nebo nemocné, aby nemohli aspoň vylézt ven nemá cenu lovit. Pomyslela jsem si a na Alfin příkaz chytila prvního králíka. Asi měl něco s nohou, protože se belhal po třech. Daleko jsi nedoběhl. Pomyslela jsem si se zlomyslným úsměvem a stiskla tesáky. V těch tesácích byl uvězněn krk toho králíka, který díky tomu prasknul. Pak jsem ale zachytila něčí myšlenku. Netrvalo dlouho a pochopila jsem, že je to myšlenka Primy. Potlačila jsem nutkání se na ni vrhnout, protože by se to nevyplatilo, na starosti ji měla ta černá. "To ať tě ani nenapadne. Jen blázen by utíkal z vlastní smečky. Navíc pokud se podřídíš, budeš se tu mít dobře. Dostaneš správnou výchovu hodnou pravého vlka. Ne těch psů, sviťáků. A věř mi, pokud se rozhodneš utéct, daleko nedoběhneš. Dám si na tebe pozor." Poslala jsem Primě myšlenku, mrskla po ní pohledem a dál se věnovala králíkům, kterých bylo opravdu hojně.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss I. - Stránka 32 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss I.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru