Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

+63
Haske
Telantes
Kay Mayen
Minor Animus
Toshiro
Jack Ian Snart
Ahria
Riteru
Rias
Diego [Alfa]
Eito
Dix de Mal
Cäelle
Aysu Telcontar
Argdem Telcontar
Saura
Yungul
Ose Arashi FK
Traure
Maysie
Sauron Gorthaur
Arian
Omega
Räqo Contrariorum
Zechariah
Drak Přírody
Varox
Aragorn Elessar Telcontar
Zemaris Del Bianci
Yllin
Ghost
Demon
Tenebris
Drak Osudu
Aetas Volito
Cairo
Asmia
Aresea VATC
Acheron BlackFire
Grafity
Haymitch Fireshadow
Dračí Potomek
Tristan
Northie de Hermes r.Gája
Naberius Erain Crowiere
Azrael Virentem
Easy
Saiko Aske
Emerithy de Mal
Velether
Dysnomia Krigare
Rain
Ra's Al Ghul
Itsaya
Olwë
Befyriel
Stellar Shine
Naiome
Nira
Gwen
Ragnarok
Leffay
Hotaru
67 posters
Goto down
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 3:31 pm
TÁBOR > ZECHARIAH
Zechariah na sobě nedal znát žádnou emoci. Důvod byl jednoduchý - on ani žádnou nepociťoval. Zkrátka byl jen zvědavý, co všechno dokáže pes snést dříve, než zemře či zešílí bolestí. Nebo kdy se zlomí a začne škemrat o konec. Mladý vlk se sehnul a slízl trošku krve z dobrmanova boku. "Psí krev je řidčí, než vlčí," podotkly a naklonil hlavu ne straně. Poté přistoupil k Traureho hlavě a položil mu tlapu na krk. Chvíli se nic nedělo, však rázem Zechariahova tlapa vzplála ohněm. Ten rychle sežehl Traureho srst, kůži a jeskyni zaplnila vůně spáleniny. To ale nebylo všechno - utáhl Trauremu drát okolo hrudi, aby se mu hůře dýchalo a zároveň mu vatvořil před čumákem dusivý oblak pylu, který dráždí ke kašli a znemožňuje vidění, aby se mu ještě hůře dýchalo.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 3:36 pm
TÁBOR (Man'yak, Asklépios)
Man'yak sledoval druhého vlka Alfy. Upřímně, žárlil. On byl po Naiomině boku déle, víc toho dokázal, však Asklépios byl ten, kdo se dostal do vedení nyní. Jen proto, že byl jejím biologickým dítkem. Povzdychl si. Inu, krev není voda. Náhle uslyšel nad hlavou zakrákání. Prudce zdvihl hlavu a uviděl své stínové orly. "Narušitel," poslal Asklépiovi myšlenku. Černomodrý vlk na něj pohlédl a přimhouřil oči. "Phoboe, Deimoe - dostaňte ho," poslal jim myšlenku. Náhle se oba orlové rozplynuli ve stíny. To byla, konec konců, jejich jedinečná schopnost. Oba se zhmotnili těsně nad Eitem a zabořili mu ostré pařáty do zad. Díky tomu dali šanci Man'yakovi, aby je doběhl a následně využít své dovednosti, dlouhý skok, aby překonal nekolika metrovou vzdálenost a dopadl Eitemu na záda. Svou vahou jej přimáčkl na zem pod sebe a silou (76) jej tam držel. "Co tu chceš," zavrčel, zatímco za ním dobíhal Aklépios.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 3:48 pm
Tábor
Pocítil náhlý nával bolesti. Měl co dělat, aby potlačil výkřik, jenž se mu dral z tlamy. Udělalo se mu zle od žaludku, ostatně stejně jako jindy, kdy se snažil nevyvádět, jakmile ho něco bolelo. Ohlédl se, aby zjistil, co se probůh událo. To už ale viděl jakéhosi podivně vyhlížející vlka a v mžiku se válel na zemi. Nasucho polkl a potichu sykl. Co nejrychleji přemítal, jak se z této šlamastyky dostat. Věděl, že nemůže říct, že sem přišel zachránit svého známého. Rozhodl se tedy pro naprosto opačnou taktiku. Přinutil sám sebe k tomu, aby se ušklíbl a následně i tiše zasmál. Už jen podle vzhledu a prvotního chování vlka si dokázal alespoň trochu odvodit, jaký má kořínek. ,,Dost možná to vyzní uboze, ale rád bych poznal tuhle smečku," řekl poměrně tiše. ,,A případně se i stal jejím členem. Zaslechl jsem o ní vcelku zajímavé zvěsti." Samozřejmě, že o zdejší smečce nikdy nic nezaslechl, jen doufal a věřil ve svůj úsudek, že vlci této smečky nebudou tak přívětiví, jako vlci, na které narazil doposud. Pokusil se vykroutit ze sevření cizince, jeho síly na to však nestačily. Neopovážil si ovšem požádat, aby z něj slezl.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 4:05 pm
TÁBOR (Man'yak, Aklépios)
Man'yak se hýkavě rozesmál. "Přidat se do smečky? Ty?" Jeho nestálé, šílené oči začaly poblikávat různými nepřirozenými barvami. "Dnes nám sem leze nějak moc psů!" Zavrčel při vzpomínce na dobrmana v táboře. Více do něj zabořil drápy, když cítil chabý odpor. "Nemáš šanci. Seš jenom slabej čokl. Víš, že pro tebe bude vlastně vysvobození, když tě teď zbavím života?" Rozchechtal se opět a odkryl ostré tesáky, které se až nebezpečně přiblížili k Eitově hrdle. Však tou dobou se vedle něj objevil malý vlk, Asklépios, který do svého adoptivního bratra šťouchl tlapou. "Man'yaku, přestaň," řekl ledovým hlasem, díky čemuž si zasloužil od Man'yaka zavrčení. Rudý vlk se po modrookém ohnal a tesáky mu scvakl jen pár centimetrů před čumákem, ale biologický syn Alfy s sebou ani necukl. "Přestaň. Půjde do tábora. Matka rozhodne," přimhouřil oči Man'yak vztekle mrskl ocasem ve vzduchu a pohlédl na bílého psa pod svýma tlapama, představujíc si, jak se jeho bílý kožich barví do krvavě rudé. "Ne, je to čokl! Zabije ho, stejně jako já! Mám právo ho zabít, nemá rávo na život!" Byla jeho odpověď, která opět Asklépia nijak nerozhodila. "Znám pravidla. Já říkám, že počkáme na matčin úsudek v táboře." "V zákonech smečky-" "-stojí, že poslední slovo má Alfa. A ta mi to zde dala na povel. Uhni," přimhouřil oči. Man'yak na něj hleděl nenávistným pohledem. Však s posledním pohledem na psa pod sebou od něj poodstoupil a zavrčel. Asklépios povytáhl obočí a pohlédl na šestinohého mutanta. To, že jej nyní zachránil, neznamenalo, že věřil, že se dostane do smečky. Jen to viděl jako něco, co mohla rozhodnout jen jeho matka. "Jestli se chceš přidat do Zeiss, pojď za mnou do středu do tábora. Tam seď, nemluv, čekej. O tvém osudu rozhodne Naiome. Když budeš dělat rozboje, tamtoho už nezastavím a ještě ho za tvou smrt pochválím," pronesl a hlavou pohodil k Man'yakovi. "Teď se hni," vypjal hruď a rozešel se ke středu tábora. Man'yak stále stál jen pár kroků za Eitem, hledíc na něj jako na kořist. Jestli se rozešel za Asklépiem, šel za ním v těsném závěsu.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 4:19 pm
Když mi vlk olízl bok, zůžily se mi panenky "C- Co to děláš?!" zavrčel jsem a cukl sebou. Nechápal jsem proč to udělal a na komentář jsem nereagoval, jak taky. Když mi položil tlapu na krk, bylo to nepříjemné, po chvíli jsem ale začal cítit pálení a tak jsem zakňučel tak nahlas, že mě musel slyšet celej tábor. Neměl jsem čas nic říct než mi vlk utáhl istny okolo hrudi a ovál oblučej kouřem. Sakašlal jsem a zoufale řekl: "Dobře! To by stačilo, už mě pust!" zakřičel hsem dost nahlas a pak potišeji dodal. "prosím, nec tohi, prosím..." lapal jsem po dechu a čekal co se bude dít.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 4:26 pm
Tábor
Ose uslyšel křik z jeskyně, kde jeho bratr mučil Traura. Hned s ě šel podívat, co s ním dělál. Bylo to horší než předtím. Je mu to snad nemyslí? Může ho zabít! Vždyť může být užitečný. Však nemluvil  jeho slaboulinký hlásek by nebyl přes led stejně slyšet  Jen seděl a koukal se. Nevadil mu pohled na týrání. Vadilo mu, že jsou mnohem inteligentnější způsoby, jak zajatce využít. Vypadalo to ale, že to vlkovi přináší potěšení. To Ose chápal, ikdyž ho nikdy necítil, věděl že vlk občas pro potěšení udělá vše.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 4:28 pm
Tábor
Fajn, tak to mi nevyšlo. Co už, za pokus to stálo. ,,Moc psů?" procedil mezi zuby. Takže tu Traure někde taky musí bejt. Eito neměl ponětí, co se s ním bude dít dál. Hlavou se mu mihla myšlenka, že s ním možná bude každou chvíli amen. Zneklidnil, když poslouchal hádku mezi vlkem, co stál nad ním, a někým nově příchozím. Zavrčení ho nepřekvapilo, takže nehnul ani brvou. Sdělení však bylo jasné. Měl nutkání něco podniknout, bohužel uvědomoval si riskantnost situace. Konečně se podíval na toho, kdo mu teoreticky vzato zachránil život. S upřímnou vděčností v očích na něj pohlédl a tiše pronesl: ,,Díky. A dobrá." Hbitě se postavil, sklonil hlavu a se staženým ocasem mířil za vlkem, kterému vděčil za záchranu života. Zatím. Opravdu si toho gesta velmi cenil, ačkoli věděl, že smrt zde očividně může přijít kdykoli. Cítil na svém těle nepříjemný pohled toho, jenž jej napadl. Neohlížel se na něj, obával se toho, co by mohl spatřit. ,,Smím mít jen jeden dotaz..." Přemítal, jak vlka před sebou oslovit. Nebyl si jist, zda by vyvázl bez újmy, kdyby neprojevil nějaký důraznější náznak úcty. ,,...pane?" K Eitovým uším dolehl křik. Poznával ho. Vytřeštil oči a vzápětí se zklidnil - nebo alespoň navenek.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 6:22 pm
TÁBOR (Asklépios, Zechariah)
Když promluvil pes, Asklépios se prudce otočil. Byl na vlka vskutku malý, dokonce i menší než pes před ním. "Nejdřív si ujasníme jednu věc. Postavil jsem se za tebe, ale to neznamená, že jsem tvůj přítel. Když Alfy rozhodnou, že máš zeřít, zemřeš a mě tu bode u zadku," promluvil z ostra. Poté pohodil ocasem. "Teď mi řekni své jméno a podom se ptej," povytáhl jedno obočí.
Zechariah mezitím pozdvihl obočí. "Vytratila se z tebe drzost," podotkl. Ose se mýlil, Zechariah si mučení neužíval. Dělal to z čiré zvědavosti, bylo to pro něj něco zcela neznámého. Když jej požádal o sejmutí tlapy z jeho zad, ještě pár chvil jí tam držel, poté mu ale vyhověl. Jen aby do jeho těla ustil svou černou elektřinu. Nejenže se z Traureho kožichu začalo kouřit, ale Zechova elektokineze měla tu schopnost vlka naprosto zdeptat. Vysávala emoce štěstí, vysávala naději a šťastné vzpomínky, zatímco přinášela negativní myšlenky, beznaděj a vlkovi strachy do jeho hlavy. Slabí a nestabilní se mohli začít utápět ve své beznaději. Těžko říci, jak na tom byl Traure. "Co kdybych ti na sebe nechat vzpomínku?" Otázal se jej, však nechtěl odpověď. Ze železa vytvořil malý půlkruh, ostrý. Ten následně projel Trauremu nosí přepážkou, až mu z nosu vytekla trocha krve a spojil se v ucelený kroužek. Nato Zechariah poodstoupil, aby se pokochal svým dílem. Traure nyní měl ve svém nose kroužek, který nosívaly krávy a býci, aby je za ně mohli vodit lidé. Aby si jej mohl Traure z nosu vyndat, musel by si roztrhnout nosní přepážku, nebo najít jiného vlka s magií kovu. Jinak byl odsouzen si tuto 'ozdobičku' ponechat.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 6:43 pm
tábor
Vlk mě znechucoval, neuvěřitelně, jen jeho přitomnost pro mě byla nepříjemná. "Taky by se z tebe vytratila!" vyštěkl jsem. Po chvíly do mě pustil proud. Stuhly mi všechny svali v těle. Když to přestalo chvíli jsem se vydýchal, ale picítil jsem náhlí nával melancholie. Na jeho otázku jen zavrčel. "Hej! Ne!" zakřičel jsem, ale nemělo to cenu. Když si vlk odstoupil, aby vuděl své 'dílo' cítil jsem k němu ještě věčí nechuť.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 7:00 pm
Tábor -> Zeiss -> Tábor
Chladným pohledem jsem přihlížela celému souboji. Reel skončil vskutku rychle a Kay taky nakonec podlehl. Poté jsem si vyslechla Naiome a přikývla. "Jak si přejete, Alfo." Kývla jsem a své tělo pohnila stíny. Dokázala jsem se zjevit až pak u hranic. Přes území nikoho jsem přeběhla a vběhla do Tábora Zeisského..
Tam jsem vyskočila na jednu z vyšších skal a zavyla, abych si získala pozornost vlků. "Zeissani, dnešním dnem patří území nám. Alfy Ishimurské nebyly schopné si obhájit svůj post a naše Alfy je porazily. Platí tam stejné zákony jako zde. Dnešním dnem jsme jednou spojenou smečkou. Jednou větší Zeiss!" Oznámila jsem všem přítomným přesně jak mi bylo přikázano.
Ose Arashi FK
Ose Arashi FK
Počet příspěvků : 757
Datum registrace : 02. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 7:01 pm
Tábor 
Ose se přestal zajímat. Nechtěl mít problém a tak se zase vrátil do doupěte, tam si zase sednul a dělal, to co dělal vždy seděl a přemýšlel úplně ignoroval okolí. Zase si jako vždy přál být vzduchem. Zase chtěl mít klid. Nechtěl s nikým kumunikovat, nechtěl s nikým mít vztah. Nechťel mít příbuzné.
//promiňte je to krátké
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Sun Jun 10, 2018 8:20 pm
Tábor
,,Dobře, rozumím," pokyvoval hlavou. ,,Kamarádíčkování jsem ani neměl v plánu." Jakmile došlo na představování, chvíli váhal. ,,Jmenuji se Ezro," vyřkl v poslední možné chvíli, kdy jeho krátké mlčení nepůsobilo nijak zvláštně či podezřele. Po krátké odmlce položil svoji otázku: ,,Jak a proč zdejší alfa nenávidí psy?" Měl sto chutí vzít nohy na ramena a zdrhnout někam hodně daleko, protože věděl, v jaké šlamastyce se nachází. O to více se obával odpovědi, které se mu mělo dostat. V tom zase zaslechl ten uši drásající křik. Nepředstavoval si, co se s Traurem děje. Znělo to, jako by ho snad někdo mučil. Nejraději by se za ním rozběhl a nějakým způsobem mu vypomohl, takové naivní chování ale zatím nepřicházelo v úvahu. Náhle se tu zjevila jakási modro-šedá vlčice. Ishimura? Ale... nejmenovala se právě tak smečka hned vedle smečky Stříbrného fénixe? Čím déle tu byl, tím lépe si uvědomoval, že v této smečce očividně nezůstala ani špetka dobra.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 8:22 am
Tábor
Zrazu sa do Tábora začali húfne trúsiť všeliaké kreatúry. Čo sa stalo? Mal som chuť si z každého ubrať trochu energie, len tak pres špás. Započúval som sa do rôznych myšienok, niektorý boli tu dobrovoľne a iný, som nevedel určiť. Zrazu dobehla víťazoslávne Nira skočila na skalu a hlasne zavyla. Nad jej slovami som sa uškrnul. ,,Triumf, ktorý sa dal čakať. Aspoň bude čo žrať." povedal som oslavným hlasom.  Vraj svit má blahobyt, žrádlo, vodné toky, veľký priestor a my temný, už skončila doba minulá, prišla nová éra... Súmrak sa bude sťahovať, jeden po druhom popadajú svetlé svorky a nastane jedna mocná... Bola to zvrátená predstava, ale o to bola úchvatnejšou.
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 10:34 am
TÁBOR (Zechariah, Asklépios)
Asklépios kývl. "Dobrá, Ezro," ve finále jej vůbec psovo jméno nezajímalo, spíš jen o něm nechtěl neustále uvažovat jako 'o tom psovi'. Při jeho otázce zaváhal. "Chová ke psům opovržení. Nejste vlci. Jste lidmi ochočení, vyšlechtění. To odsuzuje," zamračil se. "Chová ke psům despekt, ale když jí prokáže pes sílu, přijme jej. Jen je to složité. Však co je lepší, silný se narodit a nic pro to nedělat, nebo skrz svůj život oběvit sílu a podstatu vlka skrze své činy?" pozdvihl obočí. "Jsem její syn a můj otec byl, tuším, ze čtvrtiny pes, jestli to odpoví na tvou otázku, jestli je snese.
Poté přišla Nira s dechberoucí zprávou. Asklépios zalapal po dechu. To se bude moci vrátit domů?
Zechariah se pousmál Traureho směrem, ale jeho oči nebyly pobavené. "Sluší ti to," prohlásil posměšně. Vyčaroval do vzduchu vodu, kterou Treureho polil a ohřál ji tak, že to bylo jakoby jej někdo polil vařící vodou. "Pověz, přinutí tě obyčejná fyzická bolest mít z vlka strach nebo jej nenávidět?" Povytáhl obočí. Poté stáhl uši k hlavě, když slyšel hlasy z venku. "Něco se děje.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 10:53 am
tábor
Na jeho poznámku jsem jen zavrčel. Pokusil jsem se vindat jednu tlapu z řetězů, ale to se mi nepovedlo a tak jsenm si jen poškrábal tlapu. Při polití vody jsem zakňučel, ale né tak hlasitě jako obvikle. Docházeli mi síly i na kňučení. Voda mi smila všechnu krev z těla, ale taky zaručila že rány zůstali mokré a krev z nich tekla dál. Co si asi vlk neuvědomil bylo že, když voda stekla k ledu, začal pomalu tát a po chvíli v něm  byla malá díra, která se stále zvětšovala kvuli žáru z vody.Neupozorňoval jsem na ní, aby si jí vlk nevšiml "prosím, pusť mě. Vihál si, máš co chceš, teď mě prosím, pridím pusť" na otázku jsem odpověděl krátce, ale nepravdivě. "Na tom záleží...

//Traure, té vody není jednak moc a druhak by rozhodně netekla do kopce k východu, ale hlouběji do doupěte Very Happy - Velether
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 11:05 am
TÁBOR > ZECHARIAH
Zechariah pokrčil rameny. Celá situace se psem jej začínala nudit. Důležité to být mohlo, ale Zechariaha se to netýkalo - on měl počkat v táboře. "Naiome má viditelně pravdu - psi si nezaslouží být plnohodnotnými Zeissany," podotkl. Poté se otočil směrem k ledové štěně. Ta byla velmi tlustá, vyčarovaná mocnou vlčicí ovládající magii mrazu na levelu deset - troška jeho vody jí nemohla ani částečně rozpustit či zeslabit. Zechariah uvolnil své kovové dráty, však septum Trauremu ponechal, než se teleportoval do jeskyně k ostatním učňům. Jeho kožich zdobila psí krev.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 11:19 am
Aysu
Byla jsem ráda, že si mě Saura pamatuje. Volnou chvíli jsem se rozhodla využít k odpočinku a nabrání nové energie. Trochu mě rušil jeden z učňů a pes, kterého evidentně otravoval pomocí magie. Mohla jsem se klidně připojit, moje ledová magie maximální úrovně by si s trochou cviku dokázala s ledovým vězením poradit, ale neudělala jsem nic. Když se vrátil, poznala jsem o koho se jedná. Nejspíš si myslel, že ho budeme chválit nebo tak něco. Toho se ode mě nedočká. Jen jsem pootevřela jedno oko a lehce nadzvedla obočí. Tohle mučení psa na mě zanechalo nulový dojem, Zechariah v mých očích naopak dost klesl. A šlo to z mého výrazu poznat, netajila jsem se tím. Mučení jiných jsem neuznávala, bylo to jakoby si tím mučitel chtěl něco kompenzovat. A navíc kdo by si chtěl špinit tlapky? Můj názor na Zecha byl takový, že je sice silný magií, ale slabý duchem. Zařadila jsem ho do stejné kategorie jako Argdema. Egoista, který touží po pozornosti. Tenhle typ jsem skutečně nemohla vystát.
Traure
Traure
Počet příspěvků : 1816
Datum registrace : 18. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Traure
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 11:33 am
Tábor
Když povolil dráty vytáhl jsem se znich a oklepal se. "Jako kdyby tys za to stál!" zakřičel když už byl vlk venku, ale dist nahlas že by to bylo slyšet i v táboře. Přešel jsem k ledové stěně a opřel se o ní, abych se trichu schladil. Když jsem stál u ledu uviděl jsem přez led.. Ezra??? "Co tu děláš?!" zakřičel jsem přez led.
Ragnarok
Ragnarok
Počet příspěvků : 488
Datum registrace : 10. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Kappa

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 1:54 pm
TL - Tábor

Keď som dostal výchovu tak som bol len ticho. Nechcel som ďalšie problemi a išiel za alfou. Nakoniec sa zavilo a lov sa skončil. A ja ešte chvíľu zostal na mieste. Potom som sa rozbehol tiež do tábora. Moje reťaze hrali svoju hudbu. Co mne lahodilo ušiam. Keď som bol na kraji tábora uvidel som omnoho viac vlkov. Premňa neznámich. To zhliadol som sa viac a uvidel Niru zapocul som jej slová, a tie ma potešili. Tým pádom som mohol strážiť omnoho väčšie hranice než doteraz. A bola šanca spoznať nové okolie, a tým pádom vidieť aj strach druhých čo k nám nepatria. Vztupil som do tábora. A všimol si v strede tábora psa. Porad sami shnusil. Ale ja hľadal Asklepiosa. Ktorého som hneď uvidel. Ale nevedel ci ísť zanim. Tak len čakal namieste. A hral hudbu reťazí.
Eito
Eito
Počet příspěvků : 977
Datum registrace : 12. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Eito
Postavení ve smečce: Omega

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Mon Jun 11, 2018 2:44 pm
Tábor
,,Chápu a rozumím. Děkuji."
Vlastně je to i vcelku pochopitelné. Kor když domestikovaná zvířata jako my najednou zamíří do divočiny žít víceméně na vlastní pěst. Ale jako by mi snad něco jiného zbývalo. Nu co už, pomyslel si. Jeho uši opět zaslechly Traureho, tentokrát ale opravdu zřetelně. Hovořil, přesněji tedy křičel. Předstíral, že jej nezajímá. V tom ale dobrman vykřikl znovu a on si uvědomil, že promluvil k němu. Letmým pohledem zabloudil směrem, odkud dotaz přišel. Spatřil však jen jeskyni, v níž stanula ledová stěna a za ní se míhala černá skvrna. Traure, uvědomil si záhy. Na jeho otázku ale neodpověděl. Zatím byl odhodlaný tajit, že se kdy s tím psem potkal a taktéž byl rozhodnutý, že utají své úmysly, kvůli kterým jsem vlastně dorazil.
Sponsored content

Příběh vyhnané smečky Zeiss III. - Stránka 22 Empty Re: Příběh vyhnané smečky Zeiss III.

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru