Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Man'yak
Man'yak
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 683
Datum registrace : 21. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 12:23 am
ÚZEMÍ SSF >> ÚZEMÍ ZEISS (přes LV, ŠP, BL)
"Jasný, že v pohodě," zamručel vlk a kývl, ani on se nechtěl hnát. Konečně moci zpomalit bylo naprosto dokonalé. Ne, že by se přímo loudal. Nechtěl přijít bůh ví za jak dlouho. I tak však střídal jen mírný poklus s rychlou chůzí. Jako bonus myslel na Niřiny tlapy, kupodivu. Když už to s ní dotáhl takhle daleko. "V táboře máme léčitele, myslím. Kouknou se ti na ty tlapy, kdyby se ti to chtělo zanítit," prohodil směrem k Niře. Trošku předbíhal, jestli jí vůbec Naiome přijme. Ale to samí platilo pro něj - doufal, že s jeho prací bude Naiome spokojená a nebude pro ni zklamáním. Při pohledu na pohoří Samoty nemohl jinak, než se temě ušklíbnout nad vidinou děsivě vysokých, nebezpečných hor. Pro něj o poznání méně nebezpečných. Ujal se vedení a přes jeho známé cestičky jimi provedl modrou kandidátku do Zeiss na jejich území. Byl rád, že nepotkaly žádné kočkovité šelmy, i když jejich pachy, dokonce čerstvé, cítil. Byl si jist, že kdyby se nejednalo o smečku, vyhrál by, ale bylo to další, zbytečné zdržení.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 12:33 am
Okolí tábora SSF ->> Území za hranicemi smeček ->> Území Zeiss
Následovala jsem ho. Po nějaké chvíli střídavé chůze. ''Dobře.'' Kývla jsem a usmála se. Někde hluboko uvnitř, mě těšilo, že i když je vlkem vyhnanců s temným srdcem, tak se staral o mé tlapy, jenž dcera Alfy zasáhla. ''Vůbec jsem si nevšimla, že máš křídla.'' Pověděla jsem a usmála jsem se na rudého vlka, páchnoucího všemi smečkami a nějakým sajrajtem z lesní říčky. Konečně jsme dorazili k Zeisským hranicím, kdy jsem nechala vedení opět jenom na něm. ''Rovnou za Alfou, ať už to máme z krku.'' Zazubila jsem se a o vstupu na temné území jsem nahodila kamennou masku. Ovšem fakt, že za tu chvíli strávenou z Man'yakem jsem, byla spokojená i přes nebezpečí.
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:15 pm
Tábor-Hranice-za Hranicami
,,Pre Draka Kay, neospravedlňuj sa mi. Teraz musíme poriešiť tých dvoch. Páchli Zeiss." riekol som. ,,Teraz mi pomôžeš, keď sa spolu vydáme tých dvoch prenasledovať. Predsa nebudeme ako nejaké šteňatá a dostaneme ich." povedal som. Bol som celkom v bojovnej nálede. ,,Vyrážame." dodal som a vybehol som z Tábora. Opäť. Nebežal som priamo šprintom, ale bežal som vytrvalo. Stopoval som ich, cítil som ten štipľavý pach tých dvoch, poslal som Reddy, ale ešte sa mi neozvala. Švihol som chvostom. ,,Sú rýchly. Jeden je letec, druhý ide po svojich." povedal som, ke´d som stále len išiel po stopách jedného vlka. Moje kroky zastali až na hraniciach, tam som si trochu vydýchol a napil sa z náhodnej mláky po ceste. Potom moje nohy opäť vyrazili. Hnal som sa akoby som mal krídla. Nikedy som mal pocit, že tie krídla mám, samotného spravodlivého hnevu. Krajina sa predomnou mihala a ja som sotva vnímal kadiaľ ideme. Tu už sa pach rozšíril o pach svorky Strieborného fénixa. Boli sme na ich území. ,,Aha, tamto!" skríkol som, keď som uzrel fialovo biely chvost a silný Zeissácky pach. (Nirine a Manyak) ,,Teraz ich dostaneme." riekol som a pridal som rýchlosť. Beh ma vyčerpával. Celú cečstu od Ishimury som nezmenil rýchlosť. Tá teraz dostane, čo jej patrí. pomyslel som si a na tvári sa mi zjavil hnev.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:23 pm
Tábor --> za Hranicami


Pokorne som mal sklonenú hlavu, no potom ju dám hore a prikývnem. Zeiss, tí vlci nevedia kam patria? Až sa mi jeden dostane pod tlapy... grr. Prižmúrim oči. "Rozumiem.." prehovorím a rozbehnem sa priamo za Reelom, pritom som nemenil rýchlosť a tábor sa vzdialil ani som nemusel mihnúť okom. Fevrisi, keď ma počuješ.. prileť potom keď bude potreba na pomoc.. Zdelím moju myšlienku môjmu patrónovi a konečne som udržal beh s alfou.
Utekal som vedľa neho až sme prešli hranice. "Letec či neletec, keď bude treba ho z tej oblohy zostrelím nejakým kryštálom, ktorý budem mať pri tlape.." prehovorím, nezabudem sa pozastaviť aby som sa poriadne nadýchol, predsa keby náhodou k niečomu došlo tak by som nebol schopný ani pohnúť kameňom. Keď polapím dych, opäť sa dám do behu až konečne dobehnem Reela a zjavne sme dobehli tých, ktorých sme prenásledovali. Áno, tie rysy tela sa mi opäť vyjavili v mysle. "Je to ono, ten koho som cítil.." prehovorím. "Niekam idete?" spýtam sa, keď dobehneme tých ktorých sme prenásledovali.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:27 pm
//Nechci nic neříkat, ale už jsme dávno v Zeiss, tudíž jste nás nemohli doběhnout a moje vlčka nespáchla jenom Zeissem, ale hlavně Kirigakure kde trávila nejvíce času Very Happy
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:31 pm
Hranice
Pozrel som sa na Kaya. ,,Vieš čo, mali by sme to nechať tak, veď už sú v Zeiss a ver mi, že sa mi tam nechce, vedz, že už sú v Tábore a vážne, nechcem liezť do jamy levovej." riekol som. V podstate to nemá zmysel, nebola to šanca. Boli príliš rýchli, už stihli okukať aj strieborný Fénix aj Kirigakure. Teraz môžu vykvákať Alfe všeličo. uvažoval som v duchu, bolo mi fuk, kto tie myšlienky prečíta. Je to celé zle. pomyslel som si ešte k tomu a pozrel som sa na svojho spoločníka. ,,To nemá zmysel, tých dvoch by sme možno zmákli ale celú svorku? To ťažko." poznamenal som.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:32 pm
// A to či stihli obzrieť aj iné svorky, nemôže Reel vedieť.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:38 pm
Hranice
Prezriem sa vôkol seba. Nikto nič. No, ešte tu boli štipky ich pachu, ale boli fuč. "Boli sme príliš pomalý," posadím sa a lapím po dychu. "Pravda. Bola by to čisto sebe vražedná misia.." zatnem zuby. Takto naštvaný som dlho nebol. Myslím, že je najvyšší čas po riešiť hranice. Toto je urážka, že si ktokoľvek môže pobehovať po území, ktoré mu nepatrí.. Drak vie čo sa dozvedeli a čo zdelia tej ich alfe. Nevrlo máchnem chvostom. "Dúfam, že nedojde na najhoršie.." tak isto podotknem ako on. "Čo teraz?" spýtam sa.

//mendoukusai :DDD
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Aug 12, 2017 4:41 pm
Když je nechytila Cael, která od nich byla pár metrů, tak jste to vy stihnout také nemohli.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 13, 2017 4:18 pm
LB/TS: Hlásná hůrka - Kirigakure: Tábor
Společně s Maurou Lilou a Cassidy jsem se vydal do své smečky. Tedy do Kirigakure. Sasori se rozhodl zůstat tady a já jsem tedy v doprovodu dvou vlčic zamířil směr východ k území smečky Kirigakure. Byl to zvláštní pocit, vracet se z delšího výletu zase domů, do míst, která jsem si podmanil, byla mi svěřena a já vybudoval smečku, do níž jsem se vracel. Ale nyní ne jako Alfa, kterou jsem kdysi býval, nýbrž jako Beta. Netrvalo dlouho a prošel jsem Lesem bludiček až na jeho východní konec a vstoupil jsem na území Kirigakure. Pak už stačilo jen překonak kopce a dostat se tak do tábora.

>>> Kirigakure
Reel Arashi
Reel Arashi
Počet příspěvků : 460
Datum registrace : 04. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 13, 2017 7:16 pm
Hranice-Tábor Ishimura
Hrabol som labou do zeme. ,,Hrom aby do toho." zaklial som. Vlci asi chceli za Alfu Tenebris, nie mňa. pomyslel som si a pobral sa za svojim spoločníkom. Bol som nohatý, vysoký, samá šľacha, papuľa pretiahnutá, proste nejaká divná nohatá kreatúra znázorňujúca vlka. Nikto by si nepomyslel, že tento tu, je Alfa, skôr by typovali nejakého vyvrheľa alebo tak nejak. ,,Musíme poriešiť hranice, aby som nezabudol, bude treba vyčistiť jedno jazero a tak."  informoval som Kaya, keď sme dorazili do Tábora.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 13, 2017 7:24 pm
Hranice > Tábor svorky Ishimura


Bolo mi ľúto, že nám tí... grr, ani vhodné slovo ma na to nenapadá. Prižmúrim oči, nervózne švihnem chvostom a vydám sa za Reelom k táboru. Teraz sme sa nemali kam hnať takže sme šli miernym krokom. Onedlho sme stály na území našej svorky a pousmial som sa. Nemal by som myslieť tak pesimisticky. Chyby sa stávajú, nikto nie je dokonalý. Žmurknem a spozorniem, keď mi začne Reel niečo rozprávať. "Hranice na sto percent. Radšej by som ich obalil nejakým objemným kryštálom vysokým sto skokov. A jazero? Ktoré vyčistiť.." prekvapene sa spýtam a po ceste mávnem chvostom. Všimol som si Dina, strýca a mávol som mu labou.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 13, 2017 7:34 pm
Niekde nad hranicami-LB/TS: Hlásná hůrka
Bezradne som krúžil po oblohe, mal som pocit, že ja, vlk na dne sa už nikam nedostane. Ach Aura. Som ja ale bl*ec. pomyslel som si. Nemá ťa rááda. Podviedla ťa. Nenávidíme ju. ozval sa ten slizký Glum. Pravda, je zlá, nenávidíme ju. Ukradli nám ju. Môjho miláška. Nenávidíme ichh. Podrežeme im hrdielka... kvílil. Ale, boli to len moje haluze. Glum bol imaginárny, nejestvoval. Bol to len nejaký hlas. Načisto som zblbol... pomyslel som si a vrátil sa na zem. Ocitol som sa na mieste Sasoriovskom.
Caendore
Caendore
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 331
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Aug 16, 2017 9:26 pm
//Promiň za to čekání :,)
Tábor
A tak tam byla přimáčklá tím vlkem, napůl šutrem a synem své kamarádky. Uvědomovala si jak divná a otřesná situace to je, ovšem na otázku "jak se v takových chvilkách chovat", si nedokázala absolutně odpovědět. Nijak se nebránila, proč taky, on tu byl ten chytřejší, tohle nebyla její úloha ve společnosti. A pokud by to zrušila, nebylo by to akorát trapnější a horší? Možná by se někdy hodilo aby přemýšlela trochu nad budoucnem a jaké následky mohou její činy mít. Jelikož potom by v tom možná i nadále tak nepokračovala.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 17, 2017 8:02 am
~ Smazáno z důvodu porušení pravidel. ~
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 17, 2017 6:51 pm
//: Varox? Nerada sa sem pletiem ale nemalo by sa to označiť cenzúrou?
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 17, 2017 11:14 pm
Podle me je to slusne *a lidi co znaji muj styl psani vedi ze tohle je opravdu slusne na me pomery. Snazila jsem se to rozvest naprosto co nejmene... :/ ale pokud ano budu nad prizpevky psat 16+
Yllin
Yllin
Počet příspěvků : 1127
Datum registrace : 02. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strážkyňa Kirigakure
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Aug 18, 2017 12:20 pm
//: Mne to nevadí ale mohlo by to vadiť ostatným...
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Aug 18, 2017 1:23 pm
// Varoxi, ono nejde o to, "rozvést to co nejméně", ale na příběhu by se to nemělo rozvádět vůbec. Pokud se hráči domluví na příběhu na vlčatech, početí zde probíhá stylem "s partnerem skočit do houští, tam se oddat pudům a dál si žít". Pokud to chceš popsat více - k tomuto účelu slouží SH 18+. Označit příspěvek tady na příběhu 16+ nestačí. Vlastně, pokud se nepletu, na příběhu se toto označení ani nepoužívá...
Osobně bych proto tento příspěvek s tvým svolením smazala s tím, že bys napsala nový, tentokrát již podle pravidel, nebo si založila k tomuto účelu SH.

// No, jelikož jsem se odpovědi nedočkala, příspěvek jsem smazala. Mám ho však u sebe uložený, kdybys z něj chtěla vyjít, až budeš psát nový. Když tak si o něj tedy můžeš napsat.


Naposledy upravil Tamara dne Sun Aug 20, 2017 12:16 pm, celkově upraveno 2 krát
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 20, 2017 1:41 am
Hranice Zeiss -> Vyprahlé pláně
Nakonec jsem se posadila nedaleko našich hranic a doufala, že na to nikdo nepříjde, jinak bych s toho měla opravdu malér. Vzdychnu si a koukám se na nebe. 
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 19 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru