Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 20, 2017 1:41 am
Tábor --> Mimo územie Kirigakure, VP
Už ma nebavilo takto sedieť, opretý vedľa modrého draka. Čo mu tak trvá?! Zamračím sa a nakoniec s povzdychom vyskočím na dračí chrbát. Poleď Feve, poďme sa preletieť.. nebaví ma to tu - potrebujem sa pre dýchať čerstvého vzduchu.. pošlem myšlienku drakovy, ktorý bez námietok mávol koženými krídlami a ani som si nestiihol uvedomiť a tábor Kirigakure sa za mnou vzďaľoval. Čo tábor, aj okolité lesy či lúky. Už pomaly zabúdam, že na drakovi cesta uberá rýchlejšie ako pešo. Ľahol som si a nechal som sa unášať, teda Fev sa nechal unášať vzdušnými prúdmi. Čo s tými hranicami. Ako to asi dopadne? Nechám Reela si prehovoriť s Yliin. Je tam aj Spirit, Beta, takže poprípade by mohla pomôcť, no aj tak. Asi si spravím chvíľku pre seba, tak ako mi vravel aj prikazoval Reel. Hej, beriem to ako rozkaz. Pousmejem sa, pretože som opäť našiel malú trhlinku, ktorú som mohol využiť, takže som si ďalej v poriadku leteľ, až sa územie Kirigakure za mnou stratilo. V ľavo bola púšť, no leteli sme podial hraníc, až sa tam rozprestieral mne známi Batawský les.
Fevris letel smerom k lesu a pristál na jeho kraji. "Dik.." štuchnem do Feva čumákom. "Ochvíľu mi budeš za to platiť.. uvidíš..." prehovorí mi a ja sa nad jeho poznámkou iba zadívam prekvapene, no potom odvrátim zrak a pokračujem po hranici lesa k Vyprahlím pláňam. Blízko je územie Zeiss, tak opatrne... Prehovorím a pokračujem ďalej.
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 20, 2017 1:51 am
// Zoznámenie Nir a Kaya sa následne odohrávalo v tejto SH -> https://smeckavlku.forumczech.com/t312-kaynira-svit-a-temno
Kay Mayen
Kay Mayen
Počet příspěvků : 1840
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: KAYOS
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 20, 2017 1:57 am
VP -> smer na územie Kirigakure, Tábor
Bolelo mňa, že sa to muselo takto skončiť, aj keď to nie je na trvalo. Bola to jediná šanca, ako ju ochrániť pred tými kumpánmi aj keď som neočakával, že by sa nechala pokúsať od Feva.

Pozriem na draka, ktorý ticho plachtil a mieril priamo späť ku Kirigakure. Chňa, veď sa to vyrieši a budem spolu. Len to teraz vysvetliť nejak Reelovi a nájsť vhodnú výhovorku na ten kúsanec na krku.. au, bolelo to. Už ju nebudem vyzívať na kúsanú.. Povzdychnem si, ľahnem si, tlapy si prekrýžim a čakám kedy dorazíme na miesto. Som rád, že si to pre mňa spravil, Feve. Si opravdový kámoš.. prihovorím sa k patrónovi, ale to už sme dorazili do Kirigakure a pred ními bol tábor. Zlietli sme nižšie, pritom sme preleteli nad hlavou nejakému vlkovi (Amias) a úspešne pristály tam, odkial sme vyleteli. No, ja som nezosadol, ale ostal ďalej ležať na drakovi a čakám, kedy dojde Reel, pritom. Bude oriešok ti to vysvetliť..
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Aug 20, 2017 1:58 am
Zeiss-> Vyprahlé pláně -> Zeiss

Najednou cítím pach vlka. Vlka Ishimury. Známého vlka. Seděl přece jen s jeho Alfou a řeky Wolf. Lehce zavrčím a vydám se k němu. "Ale, Ale, Ale... " Začnu.... 
~Všechno zmíněné v SH~
~~~~
Zraněná a naštvaná, že mi utekl jsem se vydala zpět k hranicím své smečky. Dřív, než by na to někdo přišel, že jsem opustila území, ale zastavila jsem šmíraka! 
Během chvíle kulhavé chůze jsem došla zpět na území a vrátila se k původní práci, ignorující palčivou bolest.
Molly FK
Molly FK
Počet příspěvků : 132
Datum registrace : 12. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Aug 21, 2017 1:28 pm
TÁBOR SMEČKY KŘIŠŤÁLOVÉHO JEZERA >> ÚZEMÍ ELITNÍCH >> ISHIMURA
Molly se probudila v doupěti, které vonělo po Varoxovi. Překvapeně zamrkala a protáhla se. Když vylezla před doupě, všimla si svého bratra s tou růžovou. Na chvilku
zaváhala. Nechtěla je nakonec rušit, co ale chtěla bylo prozkoumat ostatní směčky. Nakonec, nikdy nebyla mimo Kirigakure, jen jednou... a tenkrát přišla o své oko. Stejně jí zvědavost nedala. Nenápadně se vyplížila z tábora a rozběhla se pryč. Chystala se brzy se vrátit, však nejdříve se chtěla porozhlédnout po Niwatu.
Netvalo dlouho a dostala se na území, ze kterého přímo dýchala moudrost, vznešenost a magie. Lehce tedy zpomalila a kochala se tím, jak to zde vypadalo. Blo to o tolik jiné, než její domovská smečka! Poté ucítila jak se pachy opět změnily a ocitla se na území Ishimurském.
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Aug 21, 2017 5:45 pm
Tak my to presuneme do SH
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 24, 2017 9:43 am
Dobre nevadi, napisu to strucne.
Na sh se asi nenajde cas...
A pokud jo tak rekneme ze uz je obdobi po Sh.
Tabor (vecer)
pote co jsme s Caendore skoncily, lehl jsem si vedle ni stale s mirne motajici se hlavou, to ale brzy napravil dlouhy spanek, ktery byl klidny, bezesny ale prijemne dlouhy. Pritulil jsem se k Caen a kdybych mel kridla, nejspise bych ji prikryl. Zvlastni co s vlkem udela alkohol...
Tabor - hranice (Rano)
Probral jsem se s lehce podrazdenym zaludkem ale nijak vic spatne mi nebylo. Pohledl jsem na Caendore se kterou jsme vcera spachali nejspise zlocin proti prirode. Polozil jsem hlavu na tlapky a s bezcitnym, nic nerikajicim vyrazem, ale plnym klidu, jsem hleděl pred sebe. Byl bych rad kdybych mel vlcata... ale precijen nevim zda tohle bylo dobre udelat... mozna to bylo z neznalosti nebo nervozity z toho co prijde ale furt jsem nad tim musel premyslet. V dopodlednich hodinách jsem uz nemyslel na nic jineho nez na to ze budu otec...
Brzy mi ale take doslo ze matka a otec budou .... prarodice. Z klidneho vyrazu se stal zamysleny. Jak to na me bylo poznat? Heh. Skoro nijak jen jsem mirne natocil usi do strany. Dalo by se rict ze blizkou hodinu jsem uvazoval nad tim co ted. Nakonec jsem ale vstal a pomalu se vydal k hranicim
Varox
Varox
Počet příspěvků : 242
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 24, 2017 11:27 am
Hranice - tabor kirigakure
Pomalu se muj ladny krok prenesl pres hranice smecky a zamiril do rodneho tabora. Premyslel jsem nad tim jestli je hned napoprve 100% ze z toho vlcata budou. Premyslel jsem zda by mi to vlastne vadilo... vlcata jsem chtel... opravdu jsem chtel miminka.... pani... ja budu otec... mozna... snad.... pani... ale ... ja Caen skoro neznam... vadi mi to? Ne... vadi mi ze s ni nemam nic spolecneho? Ne... potkal sem ji jednou v zivote a nebylo to zle setkani. Coz mi pripomina ze ona vlastne zna moji matka a matka ji. Hmm takze by o tom mela vedet i matka. Maminka... mama. Ano, nude babicka a tata bude dedecek... mozna ze uz jsou a mozna taky ne... kdo vi. To zjistim az dorazim do tabora...
Kdyz se me kroky blizily k taboru, vedel jsem presne kam jdu. Tam kam jsem zvykli vzdy jit. Do doupete Alf...
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Aug 31, 2017 7:38 pm
Mayorská pyramida → Louka Moudrých

Oči šedo-černé vlčice byly upřené na staré vlčici, jež před ní stála. Trpělivě vyčkávala, až si svou minulost, přítomnost i budoucnost uvědomí natolik, aby si ji přiznala a nejlépe - sdělila ji jí. Když k jejím uším dolehla odpověď na otázku, kterou jí položila, spokojeně se pousmála. "Čekala jsem, že jí to bude trval déle... Musí si být sama sebou opravdu jistá. A nebo se už v tomto věku smířila s tím, kým je." "Možná." A tak se nadechla k odpovědi: "Děkuji ti. Ráda slyším, že jsi ochotná komukoli pomoci. Někteří z nás..." Na chvíli se odmlčela a pohlédla ke vchodu pyramidy. "Už jsou unavení a před povinnostmi dali přednost spánku." Sdělila jí ještě aktuální situaci, co se Elitních vlků týče, a svůj pohled přemístila kamsi za vlčici, načež vstala. "Pojď za mnou." Pronesla ještě, a poté se vydala vycházkovou chůzí kamsi na jih. Kdyby teď Attia vzhlédla a rozhlédla se kolem sebe, zjistila by, že už však nejsou v hlubokém lese, kam za ní vlčice přišla, ale nacházejí se na zelenající se louce, jež byla ze všech stran lemovaná lesy. Několik set metrů od vlčic se nacházelo něco, kvůli čemuž už sem zabloudilo spoustu vlků. Strom, který svou výškou předčil všechny, které na Niwatském území rostly, a svým vzhledem snad ve všech vzbuzoval bázeň. A právě k němu, zdá se, mířila.
Fantomas
Fantomas
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 06. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Sep 06, 2017 11:45 am
Hlasna Hurka/Sassoriovci-Potok pstruhov-Les bludičiek
Otvoril som oči. Tak sa mi nechcelo vstávať. Bol som v suchu a teple. Postavil som sa a moje vyzjabnuté telo sa pretiahlo. Apaticky som roztiahol krídla. Bol som vo svojom svete. Akoby som bol akýmsi vojnovým veteránom ktorému po odchode z bojiska preskočilo. Stal sa zo mňa tieň môjho tela. Bol som nikto. Nikto si nespomenie na to meno nikomu ani len nenapadne kde len som, nikomu na mne nezáleží. Sssakraaa Fantomasss. Preber ssa. Si na ničč. To ja dobrre viem. Ale vstaň... zavrčal Glum. Ach jaj zase on, nemám od neho pokoja. ,,Kto vlastne som?" spýtam sa sám seba. Vyliezol som z veľkého brlohu a zažmúril som. Roztiahol som svoje krídla a mávol nimi. Vyskočil som a vzlietol som. Vietor mi prečesával zlepenú, rozstrapkanú srsť. Už je to takmer rok. pomyslel som si a stočil som sa smerom k potoku pstruhov. Pristál som na brehu a pozrel som sa do vody. Čo vidíš? spýta sa Glum a ja som sklopil uši a pozrel som sa na svoj odraz do vody. Z roztraseného odrazu na vode sa na mňa dívala sivomodrá zjazvená tvár zasadená do vystupujúcej lebky. Odkusnuté ucho mi nepekne odstávalo od hlavy. Chrbtica mi vystupovala a rebrá sa mi dali spočítať. Pozrel som sa na svoje útle krehké nohy, na ktorých nebolo takmer žiadne svalstvo. Jazva pod krídlom sa na mňa nepekne vyškierala.  Pravé bedro som mal trochu spustené, zo sivej srsti na svet  vykúkalo čierne hrubé N. Nenávidím sa. zavrčal som v duchu a plesol labou zakončenou modrou ponožkou do vody. Obraz sa rozčeril.  Mávol som krídlami vyskočil som a odlepil sa od zeme. Vyletel som na oblohu a zamieril som smerom do lesa. V bruchu som mal prázdnotu a pomaly sa začínala ozývať bolesť kĺbov. Mussíš niečo zjeessti ty hlupák, čo nás tu chceš nechať sskapať. osopil sa Glum nazlostene. Musel som mu uznať. Pokúss sa uloviť králišška. a nie že to sspackáš ty blbec. vyškrekol a ja som pristával v lese. Pristál som na mazľavom hnedom blate. Vetri sstoppy. zasyčal Glum a ja som sa dal do stopovania. Ucítil som zajaca. Vybral som sa po jeho stopách a naozaj. Kdesi pod vývratom hopkal hnedý ušiak s bambulou miesto chvosta. Oči mi lačne zažiarili a prikrčil som sa. Priblížil som sa ku koristi a vyskočil som na rovné nohy, poď ho ušiaka naháňať. Klzké blato, sťažovalo lov mne a únik zajovi. Bol som hladný. Laby ma boleli. Vznes sa ty ssomár. zanadával mi Glum a ja som ho poslúchol. Vzniesol som sa asi tridsať centimetrov nad zem a letel som tesne pri zemi. Natiahol som laby a kmas. Vedľa. a znova a znova vedľa. Zahmlieval sa mi zrak. Všetko som videl dvojmo, takmer som do toho stromu narazil. Ale musel som hu uloviť. Poš´tastilo sa mi ani neviem ako. Sotva som vnímal ako som zdrapil to telíčko zajaca do pazúrov a spadol som na zem. Šmýkal som sa po blate. Ale nepustil som svoju metajúcu sa korisť. Podvihol som sa a jedným hryzom som z neho vysal život. Zhrbil som sa nad ním a pustil som sa do jedla. Jedol som nenásytne a pahltne. Neprešlo ani 10 minút a nezostalo po ušiakovi ani pamiatky. 
Candy
Candy
Počet příspěvků : 11
Datum registrace : 01. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Candy
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Sep 14, 2017 11:38 am
???-Územie svorky Ishimura
Túlala som sa planinou plnou špinavého, hnedého blata. ktoré sa mi nepríjemne lepilo na labky. Ach jaj Candy, čo ťa to len napadlo, ísť do tejto pustiny. pomyslela som si sklamane. Život v divočine som si predstavovala úplne inak. Nie som vlk, mám predsa malé nožičky a biely chlpatučký kožúšok, som iba pomeranian. Kráčam a moje labôčky ma pomaly začínajú bolieť. Lepkavé blato som už skoro mala za uškami.,,Haló je tu niekto?!" zúfalo kričím, ale nikto ma nepočuje. Som zúfalá, som tu sama a pomaly sa začínam báť. Nikdy som ešte nebola tak daleko od maminky. Mám len 10 mesiacov. ,,Mámí kde sí?" pomaly cítim ako sa mi z mojich veľkých očíčiek začínajú padať slzy. Ani neviem kam kráčam. Ale začínam cítiť že nie som sama. Ocitla som sa na území. Vlčom území. Á oni ma zožerú. pomyslela som si, avšak potom som si dodala odvahy. A prekročila hranice. ,,Ach jaj, rozlúč sa so životom Candy..." zamumlala som nesmelo.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Sep 18, 2017 10:56 am
Tábor SKJ
Jen tak si létal nad krajinou. Možná, že se i trochu nudil, a tak se snesl níž, protože jej přilákala zvláštně pableskující hladina Křišťálového jezera. Poletoval v kruzích a díval se na zamrzlou plochu ledem pokryté vodní hladiny. V záři zimního slunce se led třpytil, ovšem úplně jinak, než-li v létě. Ještě níž, všiml si barevné vlčice - béžová, růžová, jemně oranžová, fialková, taková byla její srst. Vzpomněl si, co se odehrálo v létě. Tahle dáma se stane matkou! Usmál se a vdechl do jejího lůna život v podobě až čtyř možných dušiček.

Caendore a Varox se stanou rodiči až čtyř vlčat.
Vlčata se narodí kolem 17.10.2017
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 30, 2017 5:50 pm
/Ishimura-Neyew ----> Vlčí hřbitov/
Uháněl jsem krajinou smečky Ishimura - smečky, pro kterou jsem byl ochoten udělat naprosto všechno - s mrtvým tělem drobného, světle zeleného vlka na zádech. Ten vlk byl jeden z dvojčat a docela jsem se divil, že jeho bratr nezaregistroval nějakou změnu a běžel s mou skupinkou dále při lovu drobných živočichů. Cítil jsem v sobě velkou koncentraci melancholie a vnitřní lítosti. S touto lítostí jsem opouštěl území smečky. Jen já sám jsem věděl, kam mám namířeno.

Zavětřil jsem, pach mi pravil, že už se blížím. Přede mnou byla Dawwská Lučina, na které jsem na posledy stanul v době, kdy jsem měl ještě svou první partnerku Bethany a v ten moment mě poprvé udeřily bolestivé vzpomínky. Tehdy jsem byl ještě nezávislý tulák, avšak zároveň vetřelec na území smečky Zatmění, nějak mi to nevadilo. Zpátky bych už to ale nebral. Ono i ve smečce, ve které jsem teď, má vlk poměrně dosti svobody, jinak bych se nedostal ani sem. Jakmile jsem udělal první krok..., pardon spíše skok na traviny této lučiny, které stále ještě spaly pod tenkou vrstvou sněhu, lehce jsem sklopil hlavu. Vstoupil jsem na území Elitních vlků a byl jsem si toho celkem jasně vědom. Doufal jsem, že mohu. Po vlcích z Elity jsem momentálně nic nepotřeboval, kdepak. Já měl namířeno jinam. Kam jinam s mrtvým vlčím tělem?

Mé tlapy dopadaly na zmrzlou zeminu a stuhlá stébla trávy, jakmile jsem již zacítil pach vyhledávaného místa, viditelně jsem zpomalil. S hlavou stále svěšenou, ušima stáhnutýma vzad jsem doklusal k památníku. V tu chvíli se mi začali vyobrazovat vzpomínky, jak nás tady stálo mnoho, jak jsme se loučili s těmi, které si vzala velká Niwatská povodeň. Bethany, Angeluis, Áspero, Deamin, Pimpalo, Merla, Cinnis, Caimi, Rissa, Blaze, Liam, Waltz, Noctem, Moon... projela mi jména některých mrtvých vlků, jejichž ostatky leží pod mými tlapami. Se stále skloněnou hlavou jsem čichl k zemi, udělal pár kroků vzad a zastavil se tam, kde mi nos oznámil, že je volné místo.

Sesunul jsem mrtvé tělo na zem a začal hrabat hned vedle. Hrabal jsem jámu, do které uložím dalšího zesnulého Niwatského vlka, přestože tohoto jsem neměl tu čest příliš poznat. Taky se nezdálo, že je na tomto území se svým bratrem dlouho, což mě docela dost mrzelo. Brzy byla má díra dostatečně velká, abych tam vlčka položil. Obešel jsem ji a hlavou zatlačil do mrtvého kožichu, který ještě lehce hřál, abych jej dostal do díry. Po chvilce už jsem měl většinu práce hotovou a díru opět zahrabával. Když jsem měl i zahrabáno, ještě jsem si k čerstvému hrobu sedl a zavřel oči. Soustředil jsem se na svou vrozenou a tedy i nejsilnější magii. Šlo mi o to, aby tráva hrob pokryla a ochránila tak pohřbené tělo před nechtěným vyhrabáním.

Měl jsem hotovo. Ale stále jsem seděl se zavřenýma očima, než jsem konečně jen lehce pozvedl hlavu. Poté výš. A ještě výš. Hluboce, táhle, ale smutně jsem zavyl. Bylo neskutečné, jakou směs emocí ve mně zachovávala smrt naprosto cizího vlka, ale bylo to tak. Zdálo se, že jsem stále nebyl schopen vrátit se zpět na území svojí smečky.
Sniffl
Sniffl
Počet příspěvků : 144
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sniffl
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 01, 2017 12:47 pm
??? > Vlčí hřbitov
Stále nějak tak čekala že je její bratr naživu. I když tomu sama nevěřila,  nechtěla si kazit iluze a i přes všechno co pro něj obětovala, stále ho však hledala.  Šla už nějakou chvilku a nohy se jí motaly. Párkrát nemotorně zákona,  ale udržela se na packách. Tiše zaskučela když znovu zakopla,  teď už ale tak že zavrtala svůj čumák přímo do země.  Neohrabaně se zvedla že země a ani si neuvědomila že ji po čumáku tečou horké slzy.  Až když pomalu začaly dopadá na zem si jich Sniffl všimla.  Olízla si čumák a dala se znovu do pomalého kroku.  Až teď po dlouho době začala cítit pachy ostatních vlků.  Avšak všechny byly přes sebe a nedalo se rozeznat komu pach patří. Znovu zaskučela jako starý medvěd a rozhlédla se kolem.  Před očima se jí dělali černé skvrny. Možná to bylo z dehydratace nebo jen z vyčerpání.  Netrvalo stejně dlouho a ve svém zorném poli uviděla vlka.  (Dino)  Znovu zaskučela a upadla na zem.  Zavřela oči a zhluboka dýchala.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 01, 2017 1:03 pm
/Vlčí hřbitov/
Zacítil jsem neznámý pach a poté i zaslechl kroky. Prudce jsem se otočil. Na vlčím hřbitově jsou tyto signály poměrně děsivé, ale já se s duchem, ani ničím nadpřirozeným nesetkal. Viděl jsem vlčici - pravou, živou, nefalšovanou. Lehkým, klidným krokem jsem se rozešel k ní. Jakmile však zaskučela, zrychlil jsem. Jakmile jsem k ní došel, sklonil jsem se k ní a přičichl k ní. Ta není zdejší... ta je tady rozhodně nová... ale voní zajímavě. Je v nesnázích. Do prčic, Greenix je v čudu, když jej nejvíc potřebuju... Zamručel jsem sám pro sebe nespokojeně a něžně do vlčky dloubl čumákem. ,,Vnímáš?" zeptal jsem se starostlivě a bylo mi dost jedno, že jsem pro ni cizí. Viděl jsem, že dýchá, tudíž jsem se rozhodl hned jednat. Nebyl jsem si jistý, co s vlčicí je, ale mohl jsem doufat, že to není nic vážného. Zůstal jsem u ní skloněn, ve hlíně jsem hrabal díru, asi půl metru od ní. Vyhrabal jsem malou, avšak dostačující, na můj plán. Zavřel jsem oči a hlavu odvrátil od vlčky, čenich nyní směřoval k jámě. Během chvilinky se díra naplnila čistou vodou. Využíval jsem toho, že země byla ještě lehce zmrzlá, tudíž se voda nemohla příliš zakalit. Pro jistotu jsem jamku o velikosti 30x30x30 centimetrů nechal ještě zespod obrůst listy. Koukl jsem na vlčici. Zvládne se zvednout? Lehce jsem sám pro sebe zavrtěl hlavou a z bezedné neviditelné brašny vytáhl dřevěnou misku a nabral do ni vodu z jamky, poté jsem ji podstrčil vlčici pod nos. ,,Na, napij se.." pobídl jsem ji tichým, klidným hlasem. Možná bych ji mohl vzít někam do doupěte... napadlo mě, načež jsem se začal poohlížet po jejím těle, zda nemá nějaká výraznější vnější zranění.
Sniffl
Sniffl
Počet příspěvků : 144
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sniffl
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 01, 2017 1:13 pm
Vlčí hřbitov
Moc dobře věděla že u ní je onen vlk. Slyšela všechno,  avšak nedokázala odpovědět.  I když by normálně od vlka utekla či na něj začala prskat,  nezmohla se ani na jedno.  Přikrčeně vydechla vzduch z plic,  jakmile k ní znovu vlk promluvil. Pomalinku otevřela svoje uhlíkově šedé oči a podívala se na vlka,  který stál vedle ní.  Hned na to se podívala na misku s vodou a lehce stáhla uši k zátylku.  Nedůvěřivě si čichla k misce s vodou a rychlým pohybem do ní strčila čumák.  Poté se podívala na vlka a věnovala mu jeden z upřímných a děkovných úsměvu a pomalu se zvedla ze země.  Párkrat se jí podlomily packy,  ale vše dokázala ustát.
Dino de Mal
Dino de Mal
Počet příspěvků : 4000
Datum registrace : 03. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tato. Navždy.
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 01, 2017 1:29 pm
/Vlčí hřitov/
Usmál jsem se, když se vody trochu napila. Zajímalo by mě, co má za sebou, že je tak zřízená... ale na hřbitově ji rozhodně umírat nenechám... Začala vstávat, možná až příliš rychle. ,,Pomalu, ano? Měla bys odpočívat. Najdeme nějaké teplejší místo..." šel jsem na ni pomalu. Přišla mi plašší, ale možná to bylo tím jejím stavem. Zachovával jsem chladnou hlavu. ,,Nemusíš se bát... jsem Beta v jedné ze zdejších smeček. Mé jméno je Dino de Mal a jsem ochoten kdykoli s čímkoli pomoct." pravil jsem jí a zavětřil do vzduchu. Mrzí mě, že zde nemám žádné doupě... ale co, je třeba nějaké najít. Zatím jsem stál a čekal na rozhodnutí vlčice.
Aetas Volito
Aetas Volito
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 02, 2017 2:22 pm
Kirigakure - území mimo smeček/Divoké pláně
Hledal jsem Areseu. V Kirigakure nebyla, a tak jsem ji hledal na území mezi Kirigakure a Zeiss v naději, že ji najdu. Chtěl jsem ji zase vidět. Kdepak se mi ztratila? Uvidím ji ještě někdy? Nezbývalo, než hledat a pátrat po ní.
Sniffl
Sniffl
Počet příspěvků : 144
Datum registrace : 30. 09. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Sniffl
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 02, 2017 6:43 pm
Vlčí hřbitov
Nevěděla zda má vlkovi věřit a nebo od něj co nejrychleji utéct. I když věděla že by to nebyl moc dobrý nápad, přemýšlela nad tím že to udělá. Jeho slova jí však uzemnila natolik k zemi že se nedokázala ani pohnout. Jediné na co se zmohla bylo na něj otočit hlavu. Nakonec si tiše odkašlala a pomalu pokývala hlavou. "Jmenuji se Sniffl," Pronesla tiše a lehce se uklonila. I když neměla ve zvyku se vlkům jen tak klanit, nepřemýšlela nad tím co dělá. "Budu ráda za každé teplé místo." Pohodila ocasem ze strany na stranu a sklopila pohled k zemi. Měla plán. Ohřát se a nenápadně zmizet.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 02, 2017 7:35 pm
LNS => Velký vlčí hřbitov
Toulajíc, doputoval jsem až na jakýsi vlčí hřbitov. Nejspíš jsem sem zamířil díky nějaké vnitřní touze, nebo aspoň to jsem usoudil. Pomalu jsem proto začal brouzdat jednou řadou za druhou, hledajíc hrob svého otce. Naposledy jsem ho viděl, když jsem byl pouhá malá chlupatá koule. Počítal jsem tedy s tím, že již nežije. Mé ucho se v podobě stříhnutí pohnulo, když se k němu donesl čísi hlas. Na moment jsem zbystřil, ale brzy se opět začal věnovat svému. Stáhl jsem se také trochu stranou, nerad bych někoho svou přítomností rušil, zejména pak pokud truchlil nad něčí smrtí. Příliš se zajímat by nebylo vhodné.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 20 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru