Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 8:33 pm
Tábor-Územie elity- M.pyramída
Naiome sedel na jej jaskyni, hrdo vystrená a premýšľajúc. Zrazu začula v jej hlave hlas. Toto nebol Zhrrak, tento hlas ešte nikdy nepočula. Potom však pochopila...
"Zeissani, pôjdem zistiť viac informácii o danej situácii. Prosím aby vedenie svorky zatiaľ prebrali najvyššie posty tu prítomné v Tábore, takže delty, je to na vás."- oznámila všade prítomným. Ľudia sa približovali a Naiome nemohla strácať drahocenný čas. Dúfala, že slová Draka zobudia aj Velethera, ktorý tuho spal. Naiome to vnútorne aj vytáčalo. Okolo nej sa začala tvoriť čierna para, ktorá ju neskôr celú obklopila a Naiome zmizla. Objavila sa na území elitných vlkov. Vedela, že tam budú aj alfy Elloris a na to náladu úplne nemala. Chcela dostať len svoju svorku do bezpečia. Keď sa nachádzala v okolí pyramídy, začala sa rozhliadať s ušami pritisknutými na zátylku. Dúfala, že Velether príde, keď nie asi mu rozbije ňufák.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 8:41 pm
M. Pyramida
Můj pohled upotalo cosi v povzdálí - ano, alfy, ještěže přišly tak rychle. Bylo by nemilé, kdyby neměly teleportaci, ale ony by na něco přišly. Jinak by nebyly alfy, pochopitelně... Rozmáchl jsem křídly a na přítomné jsem se unaveně podíval. Byly silné, plné energie... musely být.
"Alfy," přivítal jsem je lehkým pokývnutím hlavy, "lidé budou útočit. Brzy, velmi brzy... a tentokrát mají více, než my. Ani naše magie nic nezmůže, ne proti strojům, co vrhají oheň na kilometry daleko. Lidé tu chtějí bydlet. A není tu místo pro nás, obávám se..." na chvíli jsem pohlédl na nebe, načež jsem si uvědomil onu úžasnou náhodu. Mohli by... mohli by pomoct i ostatní...
"Vím o místě, kam můžete jít. Vím o místě, kde budete chráněni a lidé nebudou sužovat vaši zem... ale musíte se sjednotit. Cesta bude dlouhá," objasnil jsem lehce nervně. Usmíří se alfy aspoň na jednu cestu?
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 9:09 pm
Mayorská pyramida
Pohlédla jsem na mohutného Draka, jehož jsem pochopitelně teď spatřila poprvé. Mírně jsem se poklonila a vzdala tak úctu k jednomu z našich - prakticky - bohů. Hned poté se tu objevila i Naiome. Poslouchala jsem slova Draka. Možná jsem tomu nedokázala uvěřit. Niwat přeci, proč by tu lidé náhle chtěli bydlet, jak jakože tu není místo pro nás? Ale nemohla jsem dělat už nic. Jen chránit svou smečku a najít pro ni nové místo bezpečí. Při jeho dalších slovech jsem pocítila i menší úlevu. "A... co je to tedy za místo?" Otázala jsem se a popošla pár malými kroky kupřdeu, přičemž jsem otočila hlavu a pohled přesunula k Naiome
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 9:22 pm
MP
Onedlho spatrila onoho Draka. Naiome to však z chladného výrazu nič neubralo. Podišla bližšie k nim a aj k alfám Elloris. Posadila sa a svôj chvost omotala okolo láb. Započúvala sa do slov Draka a nebola z toho nadšená. "Potrebujeme viac informácii o danom mieste. Ak sa to neoplatí, nemienim merať cestu spoločne so sviťákmi, ale vydáme sa inam." - odvrkla chladne. Už bola zmierená s tým, že sa ľudia blížia..."Ľudia sú naozaj hrozbou, videla som to na vlastné oči." - dodala. Nemohkla si však nenechať ujsť pohľad od Jessie. Pozrela jej azurovým pohľadom rovno do jej zlatistých očí. Akoby jej skúmala dušu ostrým pohľadom. Potom sa však znova zamerala na Draka. Hlavne aby to miesto nebolo zužované ľuďmi do budúcna, máme to zaručené? Ľudia sa osídľujú a je ich čím ďalej tým viac." - spýtala sa. Mienila myslieť aj do budúcna ak by mala podniknúť cestu, ktorá oberie viacerých vlkov o ich rodnú zem, ktorú by už nikdy neuvideli.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 9:30 pm
M. Pyramida
"Mohu vám zaručit svým životem, že vlci, kteří dojdou živí na místo, budou žít šťastný život. Nesmím vám říci víc, než je nutné, což je trasa - a stejně tak vám mohu zaručit, že na toto území lidé nedojdou. Pokud však cestu nechceš absolvovat, Naiome, alfo smečky Zeiss, pak hodně štěstí na vlastní pouti," kývl jsem na vlčici a máchl jsem křídly. Neznal jsem odporování, proto si s ní prostě poradím jednoduše - bude-li chtít jinou cestu, pak ať se po ní vydá.
"Pokud ale mohu doporučit, pak bude lepší cestovat za plné síly. Spolu," dodal jsem ještě docela varovně. Cesta bude zlá... moc zlá.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 9:58 pm
Mayorská pyramida
Lehce jsem se zamračila, ale se slovy Naiome jsem souhlasila. Další slova Draka mě však o to víc znepokojila. "Jak potom můžeme mít šťastný život na místě, kam ani nemusíme dojít?" Vyřkla jsem. "Je potom příliš riskantní vydat se na takovou cestu.." , neměla jsem starost o nic jiného, než o členy mé smečky. Obrátila jsem se na Orfeona. Proč nic neříká? Mohla jsem jen doufat, že mu to není lhostejné. Ale že by to přeci jen stálo o uvážení, podstoupit těžkou cestu a společně dokázat ono místo najít?
Velether
Velether
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 513
Datum registrace : 12. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hyde/Lawless
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 22, 2018 10:49 pm
TÁBOR ZEISS >> MAYORSKÁ PYRAMIDA
Rudookému se v hlavě rozezněl hlas, který zajisté nenáležel nikomu z jeho smečky. Ohrnul pysky a pohlédl na Naiome, která se stihla přemístit bez něj. Skvělé, zafrkal a rozeběhl se směrem pryč z území Zeissu. V tuto chvíli by byl velmi vděčný za křídla, která bohužel po svých dračích předcích nepodědil. I tak ale nezabralo zas tak dlouho, než se dostal na místo určení. Naiome tam již čekala, společně z hnědou vlčicí, o které usoudil, že bude Alfou Elloris. No, a samozřejmě nepřehlédl draka. Snad by jej nazval svým příbuzným, ale jeho dračí předci neměli nic společného s mýtickým drakem Osudu. Stáhl uši k hlavě a postavil se po boku Naiome, zatímco věnoval Alfě Svitu pohled a nadzdvihnutý pysk odkrývající tesáky, skoro jakoby chtěl poukázat na fakt, že i když jsou zde náhodou v míru, stejně jsou v převaze. Poté se soustředil převážně jen na draka. "Chceš po nás dost velkou důvěru, aniž bys nám daroval nějakou hmatatelnou záruku," upozornil ho, zatímco hmouřil oči. "Pokud budeme muset v rámci dobra smečky cestovat po boku Elloris, za své vlky ručit nebudu. Pokud budou vlci z Elloris provokovat členy Zeiss a nějaký Zeissan někomu skočí po krku, nehnu proti tomu tlapou," toto upozornění bylo spíše mířené směrem k Jessie, aby to brala v potaz. Nehledě na to, kdyby přišlo na lámání chleba - kdyby nebylo dost vody a potravy, nebál by se uvolit Zeissanům, ať své potřeby naplní ze zásob Elloris, i kdyby jim měli jejich kořist krást. Pohled rudých očí nasměroval k Naiome. Nakonec, ona k tomu jistě také měla co říct, a pokud by se nakonec rozhodla jít se Zeiss vlastní cestou, následoval by ji.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Sep 24, 2018 11:53 am
/Území Elloris -> Mayorská Pyramida/
Doběhl jsem po boku Jessie až k Pyramidě, která se nacházela na území Elitních už tak dlouho, co já pamatuju, načež poslouchám, jak se ostatní baví. Se Zeissany mám sice více než špatnou zkušenost, ale cítím, že se mám chovat zodpovědně. Není čas na problémy. Ne dnes. ,,Ellorisani nebudou provokovat členy Zeiss, to si nedovolí, pokud k tomu nebudou mít důvod," pronesl jsem na odpověď Veletherovi vážně na obhajobu své smečky a pohledem lítal po všech přítomných.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Sep 25, 2018 7:24 am
M. Pyramida
"Výborně tedy!" zanotoval jsem potěšeně a ještě jedniu jsem si prohlédl všechny vlky před sebou. Čekala je zlá doba a cesta, ale věřil jsem, že když jim dám svou sílu, zvládnou to. Zavřel jsem tedy oči a před vlky se zakrśtko zjevily talismany - talismany s vykovaný´ drakem. 
"Jestliže se vám přitíží, můžete mne tím zavolat - ale pouze na Niwatském území. A pokud někoho potkáte, dříve, než se pustíte do bojů, ukažte mu ten talisman. Hodně vám toho usnadní," vysvětlil jsem ještě, než jsem na zem načrtl plánek cesty. 
"Hodně štěstí," s těmito slovy jsem se zase odhmotnil a nechal čtyři silné a odvážné alfy osamotě.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Sep 25, 2018 9:15 pm
/Mayorská Pyramida/
Přikývl jsem drakovi na důkaz poděkování. ,,Děkuji," řekl jsem to i nahlas, kdyby výraz náhodou nestačil a protáhl se. Talisman jsem schoval do neviditelné bezedné brašny a rozhlédl se po ostatních, načež jsem zabořil jako první z nás pohled do plánku cesty na zemi. Hm... to bude zajímavé... pomyslel jsem si a odhodlaně se podíval směrem k hranicím své smečky. ,,Jako první... je třeba s touto zkušeností obeznámit vlky," pravil jsem vážným hlasem a začal zlehka výt.
Invisible
Invisible
Počet příspěvků : 7
Datum registrace : 29. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Sep 26, 2018 5:16 pm
Hranice --> Za hranicemi
Invisible se popásala na žluté trávě poblíž niwatských území. Hodně usilovně přemýšlela, natolik, jak to jen v jejím koňském mozečku šlo. Po dvaceti třech soustech (počítala to) prudce zvedla hlavu, odhodila si ofinu z očí a pevně rozhodnutá se rozeběhla co nejrychleji.
Všechno, co se poslední dobou dělo, ji trochu děsilo. S lidmi měla jen ty nejhorší zkušenosti a v tomhle případě nedůvěřovala ani tak silné skupině vlků, jako byli ti niwatští, že zvládnou situaci. Prostě musela svůj zadek dostat z místa před tím, než se něco špatného stane.
Nebylo to nějak těžké rozhodnutí. Tráva tu beztak byla mizerná a nějaké známosti ji k Niwatu nepoutaly. Invisible se v klusu naposledy ohlédla za sebe a pak už nikdy víc. Doufala, že právě začala nová, hezčí etapa jejího života.
Invisible navždy opustila Niwat.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Sep 26, 2018 5:27 pm
~SMP~
Ke spící vlčici přiletěla vlaštovka a začala jí poskakovat na zádech. Když se Spirit nezvedala, ptáček ji lehce klovl do ucha. "Co se..." Spirit nestačila doříct větu a vlaštovka začala cosi zuřivě štěbetat. Elitní vlčice kývala hlavou a v jednom bodě se zatvářila trochu nejistě. "Ale to snad ne!" zavrtěla hlavou a zamračila se. Velmi pomalu se vyškrábala na nohy - kdyby ji jen pořád nezlobila ta kyčel! - a vážně se zadívala na svého ptačího mazlíčka. "Neyio, co budeme dělat?" povzdechla si Spirit a zadívala se kamsi do dálky. "Je dobře, že jsou alfy informované. Co ale bude s námi? Měly bychom to říct ostatním Elitním?" přemítala nahlas. "Asi ne. Beztak už by to věděli. Jsme přeci Elitní, že," prohlásila a očividně spokojená se svým závěrem se otočila do klubíčka a znovu se položila do trávy, zavřela oči a okamžitě usnula.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Sep 27, 2018 12:34 pm
Seely Gája
Rohaté skály - hranice Zeiss: 
Otevřela jsem oči a rozhledla se: ,, Já spala? " Otazka mi prolétla hlavou a podívala se na otce, který spal: ,, Otče, vstavej." Řeknu a strcim do něj cumakem, ale otec se neprobudil. Pak jsem uslyšela, jak mi zakrucelo v břiše: ,, Musím najít jídlo a vodu." Po myslím si a vydam se nějakým směrem, který mě jako první napadne. Jdu dlouho, přičemž se mi podlamuji nohy, a když začínam ztrácet naději, dorazim k hranicím jiného území, které zvláštně pachne. Prekrocim ho a po pár krocích se mi podlomi nohy a já se svalim na zem. 

// Znova mi bylo dovoleno hrát za Seely. Pokud by byl problém, můžu poslat screen s dovolením.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Fri Sep 28, 2018 2:14 pm
/Cave Glácies -> Rintintinův Les -> Jižní Tábor/
Najednou jsem se zničehonic zase probral, nebo spíše... spíše mě probral ten ukrutný chlad. Trvalo nějakou dobu, než jsem své ztuhlé tělo opět mohl nějak vůlí ovlivnit, než jsem se mohl pohnout. Nejdříve jsem to zpozoroval na ocase. Párkrát jsem s ním zašvihal a poté začal pomaličku, ale jistě, protahovat nohy. Zima ve mě však vyvolala ošlivý třes a mně se zdálo, jakobych snad možná po těch letech i na chvilku viděl. Něco (možná to byl instinkt) mi ukazovalo, kudy se dostat ven. Pootočil jsem i hlavu a střihl ušima. Poté jsem rozpohyboval své tři končetiny trochu více, až jsem si nakonec troufnul se pohnout z místa. Byl jsem celý roztřesený, v ohledu na zimu, která proudila mým tělem. Rozešel jsem se za východem. Měl jsem touhu se zahřát a proto jsem šel za teplem. Zničehonic se kolem mě opravdu oteplilo a já byl najednou jako znovuzrozený. Žil jsem a byl jsem si toho vědom. Docela jsem o tom přestal uvažovat, že bych ještě mohl žít. Ještě jednou jsem se venku pořádně protáhl, užívajíc si o něco málo teplejšího okolí, než jsem měl před chvílí. Poté jsem se natolik, jak mi to moje tři tlapy dovolovaly, rozklusal po té směsce vlčích pachů, které jsem znal i neznal.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Sep 29, 2018 11:05 pm
/Mayorská Pyramida -> Území Elloris/
Ostatní Alfy se k akci neměly, tak jsem se rozhodl, že půjdu napřed. ,,Jessie, jdu uvědomit vlky," oznámil jsem jí krátce v myšlence, která byla poslána výhradně jí, protože jsem Alfám Zeiss stejně příliš nevěřil, naposledy po přítomných loupnul očima a už si to pelášil pěkně rychlejším klusem směrem k hranicím našeho území. Pomalu, ale jistě. Šetřil jsem sílu, věděl jsem, že nás čeká dlouhá a vyčerpávající cesta. Správná volba, Orfeone... správná volba... pochválil mě v myšlence patron a já za běhu pouze na odpověď pokýval hlavou.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Sep 30, 2018 9:21 am
Mayorská pyramida → Území Elloris
Nelíbila se mi slova Alfy Zeiss. Vůdce má za své vlky zodpovídat. Nic jsem ale nenamítala, kdyžu už poté promluvil Orfeon. "Děkujeme.." , vznesla jsem nakonec k vytrácejícímu se Drakovi. Pohled jsem zaměřila na plánek cesty vyrytý do země. Snažila jsem se jej co nejlépe zapamatovat. Bylo to zvláštní. Všechno už bylo jinak, věci se měnily a  nečekaný zvrat přišel tak náhle. Téměř ze dne na den bylo všechno jinak. Ale nezbývalo nic, než jít jen dál, postarat se o bezpečí smečky. Možná jsem se příliš ponořila do myšlenek, na chvíli jako bych přestala vnímat, a pak už i Orfeon byl pryč. Otočila jsem se zády k Mayorské pyramidě, pokývla hlavou s pevným pohledem na Alfy Zeiss, a v zápětí mé tělo pohltilo vzdušné teleportační okno.
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Sep 30, 2018 5:54 pm
MP_Tábor Z
Naiome nečakala. Okolo nej a Velethera sa začala tvoriť čierna para, ktorá ich oboch pohltila. Objavili sa na území Zeiss, v Tábore. Naiome vyskočila na jaskyňu a nahlas zavyla aby upútala pozornosť vlkov, prípadne prizvala vlkov, ktorí neboli v Tábore. Uši mala pri zátylku, hruď majestátne vypnutú a chvost mala dominantne vysoko. Presne tak, ako si každý vždy pamätal temnú královnú Zeissu a zla.
"Všetci vlci svorky Zeiss...nesiem jednu naozaj zlú a jednu dobrú správu. Tou zlou je, že ľudia sa blížia. Sú silnejší a mocnejší než my, vlci. A to nie len ich chápadlami, ale rôznymi strojmi. Niwatské územia takto už niesú chránené a to znamená, že ani bezpečné. Prácou a zodpovednosťou alfy však nieje len rozkazovať a udávať zákony aby daná svorka fungovala. Ale ide aj o neľahké rozhodnutia a nutnosť zachrániť život jej členom. Vám. Preto tou lepšou správou je, že sa máme kam presunúť. Do nového domova, chráneného a bez okolného ľudstva. Je možné tak dostať novú šancu. Ak sa bude chcieť niekto hrať na hrdinu, prosím...Váš život by však takto uhasol zbytočne. Preto všetci členi svorky Zeiss sa pripravia na cestu. Naberte sily, nažerte sa čerstvého mäsa, vezmite si to najnutnejšie. Cesta bude zrejme dlhá a náročná, my sme však tí silní vlci, ktorí tú danú cestu zvládnu. Daná cesta možno aj preverí vašu loajalitu ku mne a k Veletherovi, či vašu osobnosť. Možno si každý dosiahneme až na dno. Pôjdeme spoločne so svitom ako zmiešaná skupina. Za každý čin si beriete sám za seba zodpovednosť. Nezabúdajte však, kým ste a s kým ste vo svorke. Kto je vašou pravou rodinou. A nenechajte sa ničím zaslepiť. Buďte silní, vlci moji. Daná cesta, bude len pre nás ďaľšia prekážka, ktorú spoločne pokoríme. A teraz sa všetci choďte pripraviť, či oznámiť to tým, kto nieje v Tábore."
- vyhlásila rázne aby to každý vlk pobral, že to myslí vážne. "Učni, tým, že ste členmi svorky, platí pre vás to isté a výcvik bude pokračovať." - dodala. "Máme málo času, preto kto sa bude váľať na toho sa nečaká!" - zavrčala na vlkov, aby si to uvedomili. Nieje to príjemné pre nikoho z nás, ale ide teraz o to najdôležitejšie, Zeissani. O vás. - poslala Naiome všetkým myšlienku a po členoch prešla jej ľadovo azurovými očami. Ladno zoskočila z vrchu jej jaskyne. Nevedela, či nechce niečo aj Velether im oznámiť, ona však povedala všetko dôležité. Mohla si odísť sama. - ozval sa chrapľavým hlasom Zhrrak. MLČ! Ja niesom ako môj otec. Niesom ako nikto z mojej rodiny. Každého Zeissana budem chrániť, nech sa deje čokoľvek. - odpovedala mu. Predaa len niečo po niekom máš. Pud tvojej matky. - odvrkol k nej. Naiome len podvihla horný pysk. Nemienila sa k  tomu vyjadrovať. Ale mal zjavne Zhrrak pravdu. Naiome vliezla do jaskyne a začala žrať mäso, ktoré jej tam ešte zostalo. Väčšiu časť nechala Veletherovi. Jej veci si ukryla v čiernej pare. Šla hlbšie do jaskyne, kde zbadala jej starú známu. Púpavu. Z čias ešte keď jej ju daroval William. Presťahovala ju z územia Pampeliškového palúka sem do Tábora Zeiss a teraz sa s ňou bude znova sťahovať. Tá vysušená púpava už má pár rokov. Naiome si len olízala ňufák a vzala ju k svojim veciam. Zobrala aj kožušiny. Vlastne úplne všetko, čo jej patrilo. Mala všetko. Ostatné si musel vziať Velether. Vyšla z jej nory a poobzerala sa navôkol. "Pripravujte sa vlci!" - vyštekla. Jej havran lietal nad táborom a krákala aby tak vlkov popohnal v príprave sa a aby tam nikto nestál.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 03, 2018 3:08 pm
SMP --> Tábor Elloris
Spirit se rozhodla, že se na cestě přidá k Elloris - sama by rozhodně cestovat nechtěla a k Zeiss měla jisté osobní výhrady. Trhalo jí sice srdce, že nechává své Ishimurské vlky osamotě mezi smečkou těch bastardů, ale nakonec se pomalu zvedla a už už se chtěla rozběhnout, když si náhle vzpomněla, že se vlastně může volně teleportovat po celém území. Spokojeně se pousmála, zavřela oči a připravila se na nepříjemný pocit při teleportování. Lusklo to a vlčice zmizela. Strom Moudrých Prapředků vypadal mnohem osamoceněji než doposud.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 08, 2018 6:49 pm
Něco je ve vzduchu. Nepočítejme nyní to příznačné ticho před bouří, ten špatný pocit, který v sobě nosí každý druhý vlk, kdy jsou samotná intuice a šestý smysl v pozoru. K citlivým čenichům přichází zvláštní nasládlá vůně benzinu, uši zaznámenávají rachot motorů a hlavně - pach lidí. Pokud by se nékteré z nezbedných štěnat zatoulalo příliš daleko, na obrysu by ty dvounohé nepřátele skutečně zahlédlo.

Ale i přesto, že osud není na straně niwatských živočichů, nejsou sami. Právě Draci nikdy neztratili ve vlky důvěru. Snad proto, že si vlci dobře uvědomovali jejich moc a sílu, se je teď rozhodl Drak Osudu vzít pod svá ochranná křídla, a proto nyní všichni vlci, ať již jsou kdekoliv, slyší tuto zprávu:
,,Všichni, jež si říkáte vlci niwatští, a jiná stvoření, semkněte se. Jessie a Orfeone, shromážděte svoje vlky na Drsných pláních. To samé učiňte vlci pod vedením Naiome a Velethera. Ani ti nejmoudřejší z vás, Elitní vlci, vás nenechají na holičkách.
Starší buďte po boku nezkušených, silnější ochraňujte slabé. Ať je vlk z vaší nebo cizí smečky, i kdyby byl tulák, odložte své spory stranou."

Brzy na to Drsné pláně zeli prázdnotou. Vlci se vydali na cestu. Kapitola s niwatským územím, jak jsme ho znali doteď, skončila.

Příběh se nyní přesouvá do vlákna za hranicemi~
Naiome
Naiome
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3564
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Oct 08, 2018 7:59 pm
Tábor - Mimo hraníc
Naiome oznámila vlkom všetko najnutnejšie. V tom však začal rozprávať pre ňu známy hlas. Zhlboka sa nadýchla. [b"]Vlci, teraz už nadobro opúšťame naše bývalé územie. Pamätajte na slová, čo som vám predtým povedala a berte to ako slovo sväté. Nečlenov však našej svorky neberieme a už na nikoho nečakáme!"[/b] - vyštekla aby to všetci po príhovore draka počuli a pobrali. Poslednú vetu smerovala na vĺča pri Nire. Bola jej Deltou, a Delty nemajú čas sa flákať s vĺčatami svitu. Pozrela sa na Tenebris ľadovým pohľadom. "Dokážeš mi na novom území, čo zvládneš a či si toho hodná. Zatiaľ však nestrácaj dôveru v sebe samej." - odpovedala jej pred odchodom. Znova zazrela na Niru s vĺčaťom. Prikráčala k nim a s ušami na zátylku zazrela na vĺča a potom na Niru. "Nemienim brať zodpovednosť za túto hračku. Zabi ho, alebo vyžeň, nech kráča so svitom, kam patrí. Inak to spravím ja. Potrebujem ťa Nira aby si mala myseľ pri ceste čistú a nezaťažovalo ťa ľahkomyselné vĺča. Okrem toho nevieme, čo nás čaká a nemôžeme si dovoliť neschopného vlka a hladný krk." - oznámila Nire, že dané vĺča neberie a musia ísť. "Pohni si so svojou prácou a dožeň nás." - prikázala jej s chladným výrazom a znova sa pozrela na vĺča chvíľku na Hato len pozerala než sa temne zaškerila.  Veľa šťastia. - poslala jej do hlavy sarkastickú myšlienku a odkráčala na pomaly vznikajúcu veľkú skupinu vlkov, celej svorky Zeiss. "IDEME! - vyhlásila Naiome dlhým zavitím a začala pokluskom smerovať na Hranice až mimo nej na Drsné pláne.
A tak sa celá svorka Zeiss vydala na cestu na čele s Naiome Dead Demon Princess - pokračovanie na za hranicami.


*Bye územie Zeissu - ukápne slzička*
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 35 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru