Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 12:59 pm
Cesta
Demon


Nevedel som či ma moje deti počujú a či nie. Ale strach o ne ma zožieral z vnutra. Bola jedina moja rodina ktorá mi zostala. Ritu som nevidel ako sa čas tiahol rýchlo. V očiach sa mi tvorili male slzi než ma v tomto všetkom prerusil hlas moc znameho vlka Diega. ,,Prepáč Diego ale ja budem kričat kolko len budem mať sil, len aby som našiel svoje deti. Pochop to, je to moja jediná rodina, a ja ich musím nájsť." Prehovorim k nemu a dúfal som že ma bude chápať. Že nechcem zle pre vlkov ale že sa snažim len hladať svojich blizkych, ktorých som svojou vinou stratil. A spomenul som si na to ako boli moje deti roztomile ked boli ako male vlčatká, Načož mi po kraji stiekla slza smutku. Nechcel som sa zastavovať, musel som pokračovať. Než som započul hlas syna. Bol plní hnevu. Čo som moc dobre chápal. Otočil som sa smerom odkial išiel hlas až som ho uvidel. ,,Ani sám neviem synu. Omluvam sa za to všetko." Odpovedal som mu než som započul jeho myšlienky. ,,Nechcel som vás tam nechať, to vážne nie. A je mi to strašne lúto. Chcem aby všetko bolo zasa dobré. Chcem to čo som svojou chxbou stratiť zasa obnoviť. Prosím daj mi šancu. Hato syn môj" Poslal som mu lútostivú myšlienku, lebo som to hovoril už zo svojej bolesty.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:07 pm
Cesta
Po chvilce běhu narazila na podivnou... ne, ona si o někom nemohla myslet, že je podivný, však se jí stačilo jen podívat na sebe a bylo vidět, že ona je tu ta divná. Ona nejspíše bělostná liška(Všichni víme, že myslím tvou postavu Asu) smrděla Zeissem, to byla nejspíše druhá smečka. To tady za tu chvilku stihla pochopit. Chris byl kdesi bůh ví kde a ona se konečně cítila volná, nesvázána okovy toho divného pocitu, který v ní začínal kvést. Jednou jí Kuroko řekl, že tenhle pocit se jmenuje láska, jenže co je to láska? Jen chvilkové pobláznění hormonů. Orisea byla spíše vlčice, co chtěla vše dokazovat svými činy. Však teď se konečně odhodlala hodit vše za hlavu a promluvit na lišku. "Ahoj, vypadáš zvláštně a to se mi líbí." Usmála se na něj mile.
RIALTA
Cesta

Podívala se na svého partnera s nadšením v očích. "Co kdybychom šli společně poznávat nové vlky? Přeci jen k tomu je tahle cesta určená, k poznávání nových či starých tváří. Možná potkáme někoho z mé rodiny." Byla nadšená. "Ale toho s kým se seznámíme vybereš ty!" Řekla se šibalským úsměvem a konečně se rozběhla dál a rychleji. Konečně mohla zahodit celou minulost co zapomněla a přestat se jí trápit. Konečně mohla být volná.
Eldunari
Eldunari
Počet příspěvků : 837
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Eldünarí de Hermes
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:15 pm
... -> Cesta
Naježím se. Je to už nějakou chvíli co jsem tenhle pach cítila, mám ho však pevně zarytý v paměti a dokonce života na něj nezapomenu - lidi. A všude. Byl to docela šok vzbudit se, slyšet děsivé chrčení a klokotání kolem sebe a uvědomit si že všichni niwatčtí vlci jsou pryč. Sice jsem tušila že se něco divného děje - už jen ten návrat a všude prošpikovaný vzduch pachy vlků z jiných smeček - ale tohle jsem naprosto nečekala. Neobratně se zvednu na všechny čtyři, protáhnu se - kosti mi trochu zapraskaly - a pohlédnu na své okřídlené parťáky sedící na vedlejším stromě. Přestože ptáci nemají dobře vyvinutý čich jako my, všichni tři jsme věděli kudy pachy vlků mířili. Že by se chystali území opustit? povzdechnu si. Přestože se mi domov opouštět nechtělo, nic jiného nám nezbývalo. I kývnu na Antonia a Pipa a rozeběhnu se směrem k obzoru, jenž nejen naznačoval konec dobrých časů, ale taky začátek něčeho nového.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:17 pm
Území Elloris => Tábor Elloris
Jak jsme se octli na území smečky potvrdilo se, že byl můj dosavadní neklid oprávněný. Krajinou se neneslo nic, než pouhé ticho. Stříhal jsem ušima na všechny strany, snažíc se zaznamenat nějaký, jakýkoli zvuk jenž by mohl patřit krkům či hlasům vlků. Nic. Cäelle vedle mě se bez většíhl váhání rozběhla k táboru a já ji obratem následoval. Vysoká tráva mi pod tlapami divoce šustila a prořezávala ono až děsivé ticho. V táboře nikdo. Zmateně jsem se rozhlédl a pohledem skenoval všechna doupata a zákoutí v dohledu. Ani noha. Než jsem se ale stihl dobrat ke zjišťování odpovědi na to, kde jen všichni jsou, připlula ke mně sama. Drak vnikl do mé mysli a vše bylo hned jasnější. “Odcházíme?” šeptl jsem rozechvěle. Úplně jsem zkoprněl a jen prázdně zíral před sebe. Lidé se vrátili a opět si brali něco mého. Brali si můj domov.


Naposledy upravil SinHa dne Sun Oct 14, 2018 1:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:23 pm
Cesta
Kráčela jsem davem za Naiome, jenže se zdá mimo svojí kůži. Ani se ji nedivím. Kdo by v téhle situaci taky byl. Jenže následně jsem se trošku přibrzdila a nahlédla na Aysu. Učednici Naiome. Ani nevím proč, doposud jsem si učňů nevšimala a neměla jsem to původně v plánu ani při téhle cestě, ale dlouhá cesta nejednomu změní názor. Začínala noc, byl to můj živel a já noc milovala. "Nazdar." Promluvila jsem na Aysu.

Azrael
"A víš co? Jestli jsi bratr, strýc nebo co, že jsi, vlastně mě to nezajímá." Odfrkl najednou a od Virentemů se vzdálil. Eerwa, jeho třímetrová patronka jej nechápavě následovala. "Co to do tebe vjelo?" Zeptala se syčivým hlasem. "Do mě? To oni mi neodpovídají! Tak proč bych se měl starat!?" Vyštěkl na ní. "Azraeli, okamžitě se uklidni!" Trvala na svém. "A víš co? Mě se nechce, radši někam běž, dost svou výškou upozorňuješ!" Opět vyštěkl zlostně a Eerwa, ačkoliv neochotně se usídlila v jeho hlavě. "Dávej pozor na svá slova budeš jich litovat." Stejně však mluvit nepřestala. "Buď ticho, nechci tě poslouchat." Zavrčel na ní v mysli. Došel k jednomu dalšímu vlkovi. (Haymitch.) Chvíli jej se zachnuřeným výrazem pozoroval. "Zdravíčko." Řekl jakoby předtím nic z toho vůbec neřekl.

Saura
Dračí vlčka pozvedla obočí. "Ach, Yungul." Protočila očima. Ale co, bylo ji to úplně jedno. Vzdálila se od ní a protáhla si dlouhá dračí křídla. Hledala znovu Aysu, ale místo toho se objevila dost blízko Ellorijsanů a vrazila do jednoho vlka. (Damien) Zavrčela. "To nemůžeš dávat na cestu pozor? Dávej pozor kde šlapeš!" Sykla k němu zlověstně.

Diego
Sledoval reakci Demona. Upřímně ho dostala. "Potom všem co jsi provedl, dokážeš i brečet? To co jsi provedl Ishimure a Stříbrnému Fénixi? I po tom všem dokazuješ, že víš co je to mít někoho rád?" Pozvedl obočí, ale i lehký vrčení se objevilo. Odnikud se objevil najednou Hato a byl plný vzteku. "Jak vidíš, tvé vlče není příliš rádo že tě vidí. A co teprve až Kay zjistí, že jsi tady, hm?" Narovnal se a tím převyšul spoustu vlků. Jindy by asi neignoroval slzy, ale zdálo se, že ani Diego není pořádně ve své kůži.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:27 pm
Cesta:
Svým jedním okem jsem na něj zle hleděl: ,, Myslíš, že taková ubohá omluva všechno smaže?! Kdyby neutekl, usnul bych jako ty a sestra! " Dál jsem mu házel vinu a svihal ocasem, který už vypadal jako ocas štíra. Ale když uslyším jeho myšlenky, tak ucítím nutkání mu odpustit: ,, Ale, co když zase usnes? Zůstanu zase sám... Tady mám přátele a někoho kdo se o mě jakž takž stará." Přemýšlím a nemůžu se rozhodnout. Svědomí mě táhne k otci, ale srdce ke smečce, do které sice nepatřím, ale nevyhnali mě: ,, Co mám dělat?" Bezradně se dívám před sebe, jakoby tam stála odpověď.
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:33 pm
Cesta
Podivný vlk až moc dlouho mlčel. Nějak mě to tady přestávalo bavit. Bylo tu tolik vlků a já se končeně mohla seznámit s celou smečkou! Otočila jsem se proto od rodinného příslušníka a zašvihala ocáskem. "Tak... já asi půjdu," pronesla jsem zamyšleně a přejela zrakem všechny přítomné. Tak koho budu otravovat teď... Nakonec ale můj zak připoutal vlk, který se skláněl nad Hatem. A už takhle z dálky jsem tušila, o koho půjde. U koho jiného by asi byla Hato tak naštvaný?! Navíc tenhle vlk docela seděl na Hatův popis. Sice mi ho nepopsal vzhledem, ale povaha stačí. Rozběhla jsem se k oběma vlkům a prudce se zastavila až vedle černého vlčete. "Půjdeš se svým otcem?!" řekla jsem zhrozeně a poté obrátila hlavu i na Demona.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:35 pm
Cesta
Mitch narazil na mladého vlk. ,,Ahoj." Pozdravil ho. Chtěl přidat nějakou přezdívku. Ale zpoměl jsi, že když byl on mladý, že mu vadily ty hrozné přezdívky. Byl rád za společnosti. Žvlášt za vlčecí. Vždycky měl rád vlčata nebo mladší vlky. Dobře si s nimi rozuměl. Mnohem lépe než s vlky jeho věku. ,,Kdo pak jsi?" Zeptal se. Neměl tucha, kdo to vlče je. Pocházelo z Elloris, to vycítil moc dobře. Ale vzhledem k touhle zmatku to asi bylo jedno. Usmál se a pozorně jsi prohlídl vlče. Poznal na něm znaky, a tak zjistil, kdo byl nejspíš jeho otec. Toho ale moc neajímalo.
Seely Gaja
Seely Gaja
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 23. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:41 pm
Damien
Cesta: 
Ani tady jsem neměl úspěch: ,, Do dračího ocasu, jsem snad duch?!" Zavrčím, přičemž se mi v mysli ozve, že i duch je významější jak já, v duchu a trochu sebou zakolísám, když do mě někdo vrazí: ,, Pozor, mohla sis ublížit." Podívám se na vlčici, která není dvakrát příjemná. Takže sotva dořeknu větu, se slova ujme On: ,, Máš pěkná křídla, jsem zvědav, jak dlouho ti je budu muset rvát, než je získám." Řeknu chraplavým hlasem, který patří jemu a ušklíbnu se: ,, Nemůžeš jen tak někomu urvat křídla!" Ozvu se v mysli, když nemůžu mluvit: ,, Jo? Chceš se vsadit?" Řeknu pro sebe a oči bez zornic se zaměří na onu vlčici, přičemž mě už pustí: ,, Pardon, to jsem nebyl tak úplně já." Omluvím se a snažím se vypadat přátelsky. 
Yuki
Yuki
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 02. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna (brzo vlastně Yuki)
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:45 pm
Cesta
Naprosto nezaujatý kýmkoliv a čímkoliv jsem se procházel po boku celého toho houfu - a najednou za mnou došlo... cosi? Nevím, nedokázal jsem si odpovědět, ale to cosi na mne promluvilo, za což jsem byl ostatně docela vděčný. Ono, nikdo by to totiž nečekal. Smrděl jsem lidma a Zeiss, co víc si přát? Proto jsem tedy na vlčici s lehkým úsměvem kývl a přejel jsem jí pohledem.
"Říká vlčice s duhovou hřívou?" Po chvíli soustředění se její hříva změnila na černou - tedy, ne přímo. Jen díky mé magii jsem dokázal světelné paprsky přinutit, aby se barva změnila na černočernou.
Nira
Nira
Počet příspěvků : 6751
Datum registrace : 11. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nirushe❤
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:47 pm
Cesta
Azrael
Víc na něj pohlédl, dost ho převyšoval. Ale i na vlče, už byl Azrael dost vysoký. Nepochybně, bude v dospělosti vysokým. ''Azrael. Azrael Bloodmoon Virentem.'' Představil se s švihl ocasem. ''A ty jsi?'' Zeptal se jednoduše. Najednou v dálce spatřil Hata jak se s někým baví. Vypadal jako on. Hato, doufám, že s ním neodejdeš. To by přece nesedělo k tomu co jsi říkal. Pomyslel si. Ale stejně se dál věnoval černému vlkovi.
Saura
Zamračila se a vytasila tesáky. ''Jen se dotkni mých křídel a uvízneš v kusu ledu.'' Procedila mezi nimi. ''Ty, neTy. Zatarasil jsi mi cestu a ještě si mou chloubu dovoluješ brát do tlamy!'' Sledovala jej s pronikavě žlutýma hadíma očima a praštila do země dlouhým šupinatým ocasem.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 1:58 pm
Cesta
Povzdechla si a protočila očima. "Jestli sis nevšiml, mé celé tělo je duhové a je to díky magii. Lehká rovnice s lehkým řešením. Naopak od šedo-oranžové kombinace jsou barvy duhy příjemná změna." Ušklíbla se na něj a pak se podivila, když se jí vlasy změnily na černou. "Opravdu myslím, že není nutné používat magii." Ušklíbla se. Vzhledem k tomu, že se jí zbytek těla nezměnil soudila, že vlk magii použil nejspíše jen na tohle. "Mimochodem sem Orisea De La Garmadon, kdo si ty?" Zeptala se jej stále mile a s úsměvem. Na co by měla někoho soudit jen kvůli tomu čím smrděl? Ona sama smrděla stále trochu domovem. Jemným zápachem jehličí, vůní mořské soli a nebem. Však nikdo pach nebe necítil, ona jej znala kvůli tomu, že běh po něm byl její život, ale teď zpět do reality.
Yuki
Yuki
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 02. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna (brzo vlastně Yuki)
Postavení ve smečce:

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:04 pm
Cesta
Ušklíbl jsem se a její vlasy jsem opět nechal změnit na duhovou. "Takže magie barev? Světla? Nebo snad stejná, jako ta moje?" zazubil se jsem krátce, ale potom jsem zatřásl hlavou, abych se otravného úsměvu zbavil. Ne, to by mě asi nebavilo, furt se usmívat jak kdovíjakej... 
"Yuki, jméno mé," představil jsem se krátce s 'poklonou' a v očích se mi blýsklo. Yay, už znáš prvního vlka, Yuki, jen tak dál! Seznamuj se, určitě to zvládneš... snad... a opětovně jsem se kvůli svým vlastním myšlenkám musel zarazit a zatřást hlavou.
Seely Gaja
Seely Gaja
Počet příspěvků : 22
Datum registrace : 23. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:05 pm
Damien
Cesta: 
,, Já-" Nestihl jsem doříct a zase nademnou převzal kontrolu On. Očividně se mu její přístup moc zalíbil a tak si chtěl při nejlepším popovídat: ,, Ano? To zní přímo senzačně! Rozpoutáme masakr a nepřestaneme dokud poslední vlče nezakvičí bolestí!" Řekl chraplavým hlasem tak nadšeně, až mě z toho zamrazilo: ,, Nechci tě nějak rušit, ale jsou tu i jiní vlci a já bych rád ještě žil." Řekl jsem v mysli opatrně: ,, Máš pravdu, rušíš mě." Zavrčí, ale o něco se zklidní. Asi by bych mu chyběl, kdyby mě zabili, i když o tom dost pochybuju. Sklonil jsem k ní hlavu, abych jí viděl přímo do očí: ,, Chceš se tu hádat o tom, co komu zatarasil cestu? " Pozvednu obočí a cítím, jak se mi na tlamě formuje úšklebek, který by teď rozhodně neměl být: ,, Nebo jsem ti padnul do oka a chceš se mi zalíbit?" Řekne sebevědomě a vycením zuby do odstrašujícího úsměvu: ,, Ne, ne, ne! Je to Zeissanka! " Bráním se v mysli, ale vím, že ďábel miluje, když si může podmaňit nějakou vlčici. Dalo by se říct, že je to jeho přirozenost. Škoda jen, že ve smlouvě, kterou jsem podepsal, byla tahle podmínka napsána tak malým písmem.
Haymitch Fireshadow
Haymitch Fireshadow
Počet příspěvků : 371
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:20 pm
Cesta
,,Jsem Haymitch Fireshadow. Ale říká se mi Mitch. Moc rád tě poznávám Azraely. Jak se máš? Pověděl příjemně Mitch. Tenhle tón byl od něho vzácnost. Většinou moc příjemně nezněl, ať říkal cokoliv. Takže jeho otce poznal správně. Všiml si, že vlče je na svůj věk docela vysoké, jednou bude velikán. Musí to být trochu zvláštní pro něho to stěhování. Avšak se říká, že vlčata se snadněji přizpůsobí. Haymitch se marně snažil nemyslet na stěhování, protože ho tohle téma pořád rozčilovalo. Nikdy se nevzával. A už ne vůbec nikdy bez boje. Tohle bylo pro něj ztrapnění.
Cäelle
Cäelle
Počet příspěvků : 2245
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Cäelle
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:35 pm
Tábor Elloris
Mlčky jsem zírala před sebe. Vybavil se mi okamžik, kdy jsem se poprvé setkala s lidmi. Tehdy jsme se rozhodli, že se jim budeme bránit. Stálo nás to mnoho, ale věřili jsme , že jsme uspěli. Ale teď bylo jasné, že nad lidmi nelze vyhrát. "Máme snad jinou možnost?" odvětila jsem sotva slyšitelně. Mohla jsem se buď pokusit najít nové místo, kde bych mohla dál žít nebo bezmocně sledovat jak se vše okolo mění v prach a popel. Nelíbila se mi ani jedna z možností, obě byly fyzicky a hlavně psychicky velmi náročné, ale nebyl čas na moje obvyklé dlouhé rozhodování. Kdybych tam v ten okamžik byla sama, nejspíš bych zvolila druhou možnost a jednoduše to vzdala. Ale nakonec jsem se rozhodla jinak. "Máš nějakou představu, kam se všichni rozhodli odejít?" zeptala jsem se.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:35 pm
Cesta

,,Diego ano spáchal so zločiny proti smečkám. Ale nezabudaj že rodičovská laska k svojim detom je silneší než nejaké zlo ktoré som kedy spáchal. Deti sú najvzácnejší dar od draka. To ked stratíme nieje dvôvod byť už štastný." Povedal som zo slzami v očiach, a zrak prehodil na Hata. ,,Hato syn môj už ani ja, ani tvoja sestra nespíme. A neboj nieje to gentické. Tento spánok tu už postihol vela vlkov."
Poviem mu uprimne ,,Synu môj už nemienim usnúť, už nemienim stratiť ani jediný deň svojho života spankom. Chcem vydieť teba a sestru tvoju, ako si najdete rodinu a ja budem mať vnukov. Mienim stáť po vašom boku. Priatelov ty nikdy nebudem odopierať je to predsa tvoj život ale dovol mi byť zasa starajucim odcom, ktorý to chce napraviť." Pošlem mu druhú myšlienku a spravím pár krokov pred. Chcel som zasa mať aspon z časti svoju rodinu zasa pri sebe.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:37 pm
CESTA
Kráčela jsem po boku Riterua rychleji, sotva jsem se nedostala do čela skupiny. Celé to neznámé území, celá ta cesta, to vše teď bylo jen na nás, Alfách. Jen teď jsme museli stát hrdě v čele našich smeček a dokázat svou sílu, pokud budeme schopni dovést vlky niwatské na nové místo bezpečí, najít nový domov. Teprve teď se ukáže loajalita a věrnost, ti, kteří budou kráčet společně až do konce. Silní, kteří pomohou slabým, pokud jeden celek bude držet stále při sobě. Cesty jsou obzvláště těžké pro ty, kteří jimi jdou sami, a proto můžeme tuhle zvládnout jen pokud půjdeme společně. Ale jen Draci ví, co se bude dít. Kdo odejde, čí tlapy projdou nenápadnou skulinou zrádnosti, čí pouta se rozpadnout. Každý vlk, který bude orientován jen na jednu stranu, vzájemná nenávist v jejich mysli. Hlad, žízeň, vyčerpání. Využití těch správných chvíli, kdy se celá situace může obrátit. A jen my tomu můžeme předejít, jestliže dokážeme být natolik silnými vůdci. A takto jsem mohla uvažovat dobrou chvíli, dokud před námi slunce neskrylo své paprsky. Zvedla jsem na chvíli hlavu k tmavé noční obloze. Zaregistrovala jsem i pohled od Naiome, vedle níž jsem kráčela. Její temný úškrn, nemohla jsem si být jistá ničím. Na oplátku jsem ji věnovala jen zastřený pohled mých zlatých očí.
Rowєnn Killer
Rowєnn Killer
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 201
Datum registrace : 13. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Jessie Crystal Eye
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 2:48 pm
Enny


CESTA
Odhodlaně jsem kráčela v závěsu za skupinou vlků. Věděla jsem, že to asi nebude snadné, ale zároveň jsem cítila, že to dobře dopadne. Postupně jsem míjela všechny vlky, a mohla jen tiše poslouchat jejich rozhovory. Až teď jsem si uvědomovala, jak osamělá jsem. Kolik času jsem na Niwatu ztratila. Ale nebyl čas nad tím již přemýšlet. Musel stačit jen silný nádech, a jít prostě dál. Mohla jsem pozvednout hlavu k noční obloze a mezi hvězdami hledat tátu, minulost. To co bylo dobré, ale i to, co jsem musela napravit. A jen v přítomnosti jsem mohla žít. Mé kroky mě zavedly až do blízkosti hnědé vlčice (Eldünarí). Obrátila jsem se na ni a odhodila ofinu ze svých kaštanově hnědých očí. "Eh.. zdravím" , špitla jsem a nenápadně se přisunula do její společnosti.
SinHa
SinHa
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 903
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Sinha
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Oct 14, 2018 3:02 pm
Tábor Elloris
Křečovitě jsem se otočil směrem, jímž se dříve rozkládalo území Ishimury. Mohl jsem to tu jen tak nechat? Mohl jsem tu JE jen tak nechat? Všichni které jsem miloval spali pod zdejší půdou. Všechno co jsem kdy měl bylo zde. Patřil jsem sem. Sem a nikam jinam. Co bych dělal někde jinde? Mohl bych mít své místo někde jinde? Bylo by fér, pokračovat, a sobecky je tu nechat samotné? Bál jsem se. Bál jsem se odejít, ale zároveň tu zůstat. Nechtěl jsem, aby tu zas ostatní nechali mě. Nic mě nikdy neděsilo víc, jak že zůstanu někde úplně sám. Dech se mi zrychlil, nohy rozřásly a zrak zamlžil. Co mám dělat? Co bych měl dělat? Nechtěl jsem se rozhodnout. Měl jsem strach z toho, se rozhodnout. Ze všech těch zoufalých myšlenek mě vytrhla až Cäelle. Krátce jsem k ní pohlédl a pak zas hlavu obrátil nazpět. “Drsné pláně.”
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 42 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru