Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 29, 2018 3:24 pm
Rain
MV

Draco mi připadal o dost milejší. Za chvilku mi došlo že je vlastně jaro. Asi jsem pro něj byla přitažlivější. "Myslíš že by jsme se měli dát dohromady?
Znovu?"
zeptám se ho. Kvůli jeho milému přízvuku jsem nemohla zrovna na nic jiného myslet.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 29, 2018 3:33 pm
Draco
MV
,,Jak chceš ty?"
Řekl Draco,byl znova zamilovaný až po uši. Všechny jejich nešvary, nemohli zkazit jejich lásku. Když byl Draco kdysi zamilovaný do Rain, nemohl ji říct ne, a teď se to dělo zase. Draco ten pocit miloval i nesnášel. Láska k Rain ho okouzlovala, ale on nebyl rád, že za něj rozhoduje nějakej cit, misto něj. Ale ten cit byl tak krásný a opojný.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Jan 29, 2018 7:52 pm
Rain
MV

Usměju se."Ano," řeknu. Olíznu mu čumák. Přisunu se blíže k němu a olíznutí mu ucho. Jemně si položím hlavu na jeho hřbet. "No a co vlčata?" zeptám se opatrně a skoro neslyšně. Trochu jsem se bála že začne šílet, ale to mi bylo jedno. Aspoň dokud byl v klidu.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Jan 30, 2018 10:49 pm
SJ

Pozoroval som Rasa a čakal čo sa bude chcieť pítať ale nakonec jeho odpoved ma trochu zarazila. Nechápavo som nanho pozeral, a videl ako si uthol kus ulovku a isiel o kusok dalej. Pozrel som sa hore a tam stále lietal moj orol Gabriel. Pozrel som sa po okoli a uvidel som aj Eligosa. Nakoniec moj pohlad zasa skoncil na Rasa. Keď sa naješ kludne sa to spitaj a netaj to v sebe, som tu nato aby som ti to tu objasnil sakra. Poslal som jej myslienku, a len cakal.
Jack Ian Snart
Jack Ian Snart
Počet příspěvků : 1084
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Jan 31, 2018 7:07 pm
Draco
MV
,,Jak to myslíš?"
Zeptal se poněkud nechápavě Draco. Nepochopil Raininu narážku. Díval se trochu zmateně.
Ra´s Al Ghul
SJ
,,Vaše smečka má celkem málo členů, neměl by jste nabrat další?"
Zeptal jsem se opatrně. Bylo mi jasné, že pokud má být smečka respektována, musí mít hodně silných členů.  Líbilo se mi, že moje schopnost na vlčici fungovala. S tímhle dokážu ledacos.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Jan 31, 2018 7:21 pm
Rain
MV


Stočím ouška na stranu a chvíli mlčím. Co bych mu měla říct. "Nic," řeknu už trochu hlasitěji. Když nás neměla ráda tamta tak proč by tohle měla být změna.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sat Feb 03, 2018 4:21 pm
SJ

,,Áno to má, to uznávam aj ja. Ale primem kazdeho ktory na to má." Odpovedal som a pozrel som sa na chvilu do diali smerok, kde bili iné smečky. Napoon sa zasa pozrel na Rasa. ,,Ešte máš nejaké otázky na ktoré by som ti mohol odpovedať ? Alebo máš nejaké nápady ?" Spital som sa ho a pozoroval ho
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 3:51 pm
SJ
,,A jak se k nám vlci mají přidat , když o nás neví?  Musíme něco udělat, a pak se k tomu přihlásit jako smečka." Řeknu. Musíme udělat něco,  díky čemu se nás budou bát,  díky čemu nás budou respektovat, tak se proslavíme.
Draco
MV
Draco spokojeně zavrčel .,,Víš, že kdykoliv se mě můžeš na něco zeptat,  nebo cokoliv ti říct.  Já na tebe nebudu zlý,  jsi jediný vlk, na kterého nejsem zlý,  protože tě miluji."
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 4:13 pm
Rain
MV


Vzdychnu. Jediný vlk na kterého nebude zlý. Páni, to bych do Draca neřekla. "Já jen jestli by ti nevadila vlčata," povím tiše. Sice jsem netušila jak mu vysvětlím detaily, ale musela jsem se ho na to opatrně zeptat. Ono by to mohlo vadit hodně vlkům, ale jestli by to vadilo i Dracovi jsem netušila. I když jsem si osobně myslela že mu tím opět zničím život.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 6:13 pm
SJ

,,To máš pravdu ale ja som všade hladany, ja do iných smečok moc nemožem kvoli tomu že by ma čakala smrt. Lebo v jednej som unašal v druhej som podpalil tabor a v tretej som si dovolil na alfu. Kebyže to skusim musel by som byť nenapadny." Poviem mu a pozrel sa na zem, a zasa nanho. ,,A čo take by si chcel spraviť ?" Spitam sa a čakam co ho napadne. Lebo moje meno už vedelo veela vlokov, ktorý somnou malo cesť utkat sa.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 6:20 pm
Draco
MV
"Teď ne, Rain. Sotva jsme utekli od nebezpečí. Pokud je vážně chceš,  počkáš si na ně." Řekl Draco mírně. Nechtěl vlčata, rozhodně ne teď.

Ra's al Ghul
SJ
,,Co třeba kdyby jsme někde donutili alfu, aby se nám uklonila před celou smečku, a uznala nás." Navrhl jsem. Tím by se hned o nás hodně vlků doslechlo.

// Draco, zkus alespoň ty čtyři řádky za každou postavu, prosím. Když tohle vidím, moje literární srdce krvácí. ~ Tamara
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 7:01 pm
SJ

Mal dobrý nápad to som musel uznat. ,,To by sme na seba upútali riadnu pozornosť, a naviše mohli vihlasit aj vojnu. A ešte nebolo by to lahke kvoli tomu že bi ju branilo mnoho vlkov. Ale tvoj nápad sa mi páči." Odpovedal som mu. A na tvare sa mi objavil diabolsky usmev lebo som si to predstavil.
Rain
Rain
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 03. 01. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Grafity
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 7:14 pm
MV

Polknu. "No dobře, ale... Vadilo by ti vychovávat vlčata? Teď?" řeknu ještě opatrněji. Teď jsem si začínala uvědomovat že by mu mohlo vadit že nejsou jeho. "Já je klidně vychován sama aby tě neobtěžovaly, ale nechci tě zase ztratit," dodám rychle a svěsím hlavu.
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 8:07 pm
// Dobře, tak jinak :'D Teď jsem si to tu trochu pročetla a nestačím se divit... Zkuste prosím všichni psát tak ty tři, čtyři řádky. To je prostě minimum. Jednou za čas se dají pochopit i ty dva, když prostě člověk nestíhá, nebo nemá na co reagovat, tak většina z nás nic nevymyslí. Ale teď tu vedete krásnou debatu, máte o čem psát - tak to trochu rozveďte. ~ Tamara
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 8:46 pm
// Strašně moc se omlouvám.  Pospíchala jsem . Teď snad bude vše dobré.
SJ
,,Ne, válku nechceme. Máme málo členů. Musíme nejdříve získat víc člennů, než si něco takového můžem dovolit. Ale nějak na naší existenci upozornit musíme ." Prohlásil srm. Museli jsmr na to chytře a velmi opatrně,  hlavně ne žádné zbrklé tahy. Trpělivost je důležitá. Bez ní nic nedokážeme. Ale já už byl znuděný z nic nedělání. Myslel jsem si, že je na řadě se pohnout.  Udělat další krok. Ale bylo to na alfe. Ale Démon vypadal, že souhlasil s dalším krokem.
Draco
MV
Draco vůbec netušil, co tím myslela. Jako že je těhotná? Nebo chce někoho adoptovat? Ne, proč by chtěla někoho adoptovat, nejspíš ta první varianta. Ale s kým? Ne, to radši nechci vědět. Nemuselo by to s ním dopadnout dobře. Draco byl rozčilený, ale snažil se uklidnit. Nechtěl na Rain vyjet. Byla jediná, na které mu žáleželo. Nadechl se.,,Samozřejmě, že se o ně postarám. Nic jiného nezbývá. Ale je to jisté?" Draco doufal, že z toho nakonec nic nebude. Nebo, že bude mít aspoň čas se na to připravit.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 9:04 pm
//Budu se snažit ale nikdy nevím jak se mi to na tabletu povede, jestli toho bude dost

Rain
MV


Jeho reakce mě docela překvapila. Nebyl si sice jistý ale už i ta jeho ochota mě vyvedla z míry. Otevřela jsem na chvíli udiveně tlamu, ale rychle jsem se vzpamatovala a radostně na něj skočila. "Díky. Jisté to není, není to zas tak dlouho, ale nebylo to dobrovolně. Promiň," povím. Zkusila jsem z toho vyklouznout co nejlépe i když by někomu připadalo že to dobrovolné bylo. I tak se to snad počítalo jako znásilnění (to zní úchylně, radši pomlčím).
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Sun Feb 04, 2018 9:57 pm
Draco
MV
Draca trochu uklidnilo, když zjistil, že to ještě není jisté.  Divil by se kdyby bylo, protože na Rain to nebylo vidět.  Rozčilil ho ještě víc ten fakt, že to nebylo dobrovolně. Kdyby bylo, asi by to přetrpěl, do nedávna spolu dlouho nebyli, a co ona bude dělat, je její rozhodnutí.,,Ublížil ti? Řekni, kdo to je  a já ho vykuchám jak hada." Vypukla u něj zlost. Nidko nebudu ubližovat jemu a Rain. A hlavně je nikdo nebude ponižovat. A tohle pro Draca byko rozhodně ponížení.  A to veliké.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Feb 05, 2018 11:26 am
Rain
MV


U Draca vypukla zlost. "Draco klid. Prosím. To je jedno," povím aby se uklidnil. Hlavně jsem nechtěla aby byl kvůli mě někdo zraněný. Olíznutí Dracovi tlamu a postavím se. "Víš co? Půjdem si najít nějakou jeskyni. Co ty na to?" zkusím změnit téma. Přecejen by jsme si už mohli najít domov. "Co by to mělo být? Jeskyně, nora, nebo něco úplně jiného?" snažím se to co nejlépe zakecat.
Demon
Demon
Počet příspěvků : 263
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Demon
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Feb 05, 2018 12:17 pm
SJ

,,Áno valku nepotrebuje, lebo by nás hned znili. A to nepotrebujeme. Ziskame viac clenov, najlepsie sa ovplivnuju mladi vlci ktorý su pomaly dospeli. alebo este mladší." Odpovedal som mu, a pozrel smerom k smečkam. ,,Aj ked premna to bude rysk, mám nápad že by sme presli všetky svitacke smečky ktoré tu sú. A ti by si siel somnou. Ale ja by som si musel dať pozor lebo ani jedna smečka ma v laske moc nema ak nezabudla čo som im spravil." Poviem mu a postavim sa. Hrdo vipjal hrud a vičkaval na jeho odpoved ,,Ale moc ryskuješ. Ozval sa Diablo. Ja viem. Odpovedal som mu, a trochu som znervoznel.
Ra's Al Ghul
Ra's Al Ghul
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Mon Feb 05, 2018 2:58 pm
SJ
,,Nemusíme chodit přímo do tábora, nebo tu jednu můžeme vynechat, zbydou nám ještě tři smečky. Ale musíme být nenápadný a rychlý." Pokýval jsem hlavou. Hlavně jsme nesměli na sebe přilákat pozornost našich nepřátel. Ale taková malá procházka,  to zas nic moc není.  Hlavně jsme potřebovali členy, a ty stáním na místě nezískáš.
Draco
MV
,,Ne, teď ne, času dost. Že jsi to přeješ, tak to prozatím nechám být, ale jestli třeba za tebou příjde, tak se neznám." Prohlásil Draco naštvaně.  Mračil se a nevypadal spokojeně. Přešlapoval z místa na místo. Co si teď počne? Co když bue mít vlčata? Asi by je dokázal vychovat a mít je rád,  ale měli by oni rádi jeho? Nebo by zase utekli? To Draca znepokojovalo.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 27 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru