Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Anemon Virentem
Anemon Virentem
Počet příspěvků : 594
Datum registrace : 08. 06. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Minor
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 4:15 pm
Jižní tábor -> Drsné pláně
Okolí se pomalu měnilo a mě začínal dost bolet zadek. Sice jsem si vezla tlapky, ale dlouhé sezení taky nebylo nic pro mě. Zavrtěla jsem se proto a zvědavě pohlédla na otce, který se k nám blížil. Očka se mi rozzářila radostí. Žeby přišel za námi?!  Povídat si? Jako každá jiná normální rodina? Pomyslela jsem si, ale když otec jen něco pošeptal Azovi a zase zmizel, smutně jsme sklonila hlavičku a spatřila že se Hato někam vzdaluje a za ním peláší i bráška. Neotálela jsem a šla v jeho stopách. Seskok z velkého Azraelova patrona sice nebylo nic co bych si chtěla zopakovat, ale nějak jsem to ustála. Oba jsem našla až u velkého vlka, který mi někoho lehce připomínal. Také jeho pach byl velice podobný tomu otce. Otočila jsem hlavu na stranu a sedla si před něj. “Kdo jste?” Zeptala jsem se přímo.
Drak Osudu
Drak Osudu
Počet příspěvků : 129
Datum registrace : 30. 12. 16

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 4:40 pm
Pozoroval jsem ten dav, jež se na zemi hemžil jednotným směrem. Vlci, nechávajíce za sebou území jim tolik známé, netušili, co je čeká. Věděl jsem to, někde uvnitř. Kolik z nich cestu nezvládne, kolik zahyne bolestivou smrtí i to, kolik z nich situaci zvládne, aby ve svém novém domově mohli zářit jako hvězdy na noční obloze.
Udělal jsem, co jsem mohl. Co jsem jim říct mohl, to se dozvěděli, ale nyní je život jen v jejich tlapách. Třeba jednou najdou domov, který jim teď chybí.
Moji věrní vlci.

V tento moment všichni vlci opustili území Niwatu a všichni jsou v pohybu. Budete-li psát místo, používejte pouze "cesta". Vlci, kteří se akce nezúčastnili... už více nejsou mezi námi.
Asuna
Asuna
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 306
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Asuna
Postavení ve smečce: Aerel

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 5:23 pm
YUKI
Jen tak tak jsem dobíhal odcházející vlky - a zanedlouho se z opačné strany území ozval výbuch. I přes tu dálku jsem spatřil šedý kouř, který se pomalu linul k odcházející skupině. Rozhodl jsem se neprovokovat a prostě si za pochodu léčit rány, které se mi vytvořily během pochodu od smečky Zeiss a od lidí. Tak nějak jsem doufal, že se mi podaří zapadout k někomu a pak se dostat do jedné ze smeček, protože to mohl být zajímavý život - život... vlků. Vlků ve smečce.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 5:45 pm
~Tábor Elloris --> Cesta~
"Ahoj staříku," zamumlala přátelsky Spirit, když uviděla svého starého přítele Dina. Trochu jí to zvedlo náladu, najednou se ale kolem dvou postarších vlků prohnalo hned několik mladších členů a Dino se Elitní vlčici ztratil v davu. "No nazdar," zamumlala Spirit. Všechno se dělo na starou vlčici až moc rychle a ona brzy zjistila, že je skupina přemisťujících se vlků daleko před ní. "Tak to asi budu muset zapojit svaly," povzdechla si Spirit a podívala se na svoje nohy - kost a kůže. Naštěstí byla v lepší formě, než vypadala - dala se do trochu nevzhledného klusu. "Oh. Proč se vlastně nemůžu teleportovat...?" napadlo ji, s radostí se zastavila a zmizela, aby se následně objevila po boku vedoucích vlků. "Zdravíčko," řekla zadýchaně a pousmála se. Tohle bude ještě něco.

LIAM ARÉS DE LA ELLWEN
~Kdesi na pohraničí --> U skupiny vlků
"Liame. Liame. Vstávej," naléhala Třináctkova patronka.
"Co je?" zabručel rozespale vlko-lišák.
"Něco se děje a myslím, že bys u toho fakticky měl bejt," zamručela Annris.
"Okej, budu ti věřit. Veď mě.," Liam vstal a zavrávoral. Konečky šátku kolem jeho očí zavlály ve větru.
"Možná bude jednodušší, když tě tam donesu," nabídla se Ann.
"No tak to ani náhodou," ohradil se Liam a mávl ocasem. "Ještě nejsem tak starej, abych si tam nemoh' dojít sám." Rozběhl se kamsi dopředu.
"Na druhou stranu, hlupáčku."
Třináctka na to nic neřekl a okamžitě změnil směr, uši naštvaně přitisknuté ke krku. "To od tebe vůbec nebylo hezký."
Po pár minutách cesty se Liam konečně přiblížil ke shluku vlků. Nebyl si jistý, jestli ho tu někdo vůbec zná, ale rozhodl se pro jistotu držet dál.
Tamara
Tamara
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 185
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Tamara di Nocte Verum
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 6:56 pm
Drsné pláně

Počet přítomných vlků pomalu narůstal. Při pohledu na ně se neubránila myšlenkám na ty, které tu neviděla. Byla si jistá, že někteří právě teď někde tiše pochrupují, netušíc, co se na ně žene. Dříve či později je lidé najdou a... kdo ví, co se s nimi stane. Zabijí je? Zotročí? Stejně tak nejasný pro ni však byl i jejich osud. Když se kolem sebe rozhlédla, viděla tu několik starých či stárnoucích vlků a také spoustu vlčat. To nebylo dobré. Pro ně. A taky alfy, u kterých předpokládala, že jim na členech jejich smečky záleží. Ona tyto vlky neznala a její starost také nebyli. Její povinností byla ochrana smeček, ne jedinců. I když, když se nad tím tak vlk zamyslel - těžko říct, co pro jednoho bylo snazší.
Z bloumání ji vyrušil náhlý příchod Spirit. "Zdravím, Spirit. Už jsem si začínala myslet, že se k nám nepřipojíš," pronesla tak trochu... vyčítavě. Spirit znala už dlouho. Převelice dlouho. A i přes všechny ty spory, které mezi sebou dříve měly, a jizvy, které si navzájem způsobily, ji měla svým způsobem ráda a respektovala ji. Možná i díky poutu, které mezi sebou měli jejich patroni. Možná, že mělo vliv i na ně. Kdo ví. Každopádně by ji mrzelo, kdyby ji tu musela nechat zemřít. "Stejně jako ostatní, které jsem tu zatím nezahlédla. Sinha, Attie... neviděla jsi je?" položila jí otázku, která ji pálila na jazyku. Elitní byli poměrně početná skupina, teď tu ale byli přítomní pouze tři z nich. Včetně jí.
Svůj pohled přesunula na alfy obou smeček, Naiome a Orfeona, kteří byli poblíž. "Sjednoťte své smečky. Odcházíme. Všichni, kteří se rozhodli odejít tu jsou. Za hranicemi již žádný pohyb vlků neslyším. To berte jako fakt. Zároveň by bylo na místě, aby ti nejschopnější vlci z každé smečky šli jako poslední a měli tak přehled o tom, zda někteří vlci nezaostávají, případně hlídali vlčata, aby se nezaběhla. Alfy by měly jít v čele celé skupiny." Rozhodla a na každé z alf na chvíli spočinula pohledem. "Nechci vám nic přikazovat, berte to jako radu." Tato slova byla určená především Naiome. Jak ji znala - ať už kdokoli řekl cokoli - stejně si to nakonec udělala po svém. Tak nějak asi doufala, že alfy nově vzniklé smečky by mohly být moudřejší a co nejdříve se dají do pohybu, už je tlačil čas. Výbuch, který se ozval za jejími zády, ji v tom jenom utvrdil. Tmavý kouř kontrastoval se zapadajícím sluncem na opačné straně. Západ byl celý jako v ohni. Východ se již ponořil do tmy a nyní jej halil kouř.
Po slovech, která byla určená pouze alfám, máchla ocasem a sama se vydala za Rellemem, který již skupinu opustil a sám kráčel do neznáma. Jak se dala do pohybu, během chvíle k ní přicupitali i její mazlíčci, kteří doposud byli kdesi mezi všemi těmi vlky. Teď kráčeli po její levici. Privilegium kráčet po její pravici měl nyní Lazarus.
Spirit
Spirit
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 264
Datum registrace : 01. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Spirit
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 7:14 pm
~Drsné pláně~
"Vskutku," povzdechla si Spirit a zadívala se kamsi za horizont. Cosi jí tlačilo hluboko dolů a dělalo každý krok o něco těžší než ten předchozí. Jako by se jí její starý život zachytil za ocas a nechtěl ji nechat jít dál. Na otázku mladší vlčice neodpověděla. Místo toho se jí zadívala hluboko do očí. "Tamaro. Co za vlky to jsme, jak se můžeme nazývat Elitními, když necháváme své milované daleko za sebou?" zašeptala a oči se jí zatřpytily. Stáhla ocas skoro mezi nohy a hlava jí poklesla. Možná jsem se mýlila. Možná to tu nedokážu opustit.
Zůstala potichu. Během těch pár sekund přemýšlela tak intenzivně, že se jí zdálo, jako by se kolem ní zastavil svět. Všechny pohyby byly příliš pomalé a v obří mase rozhodnutí ještě větší masy různých vlků nedávaly vůbec žádný smysl a neměly pražádný význam.
Pootočila hlavu pryč od Tamary - nechtěla se jí podívat do očí, měla pocit, že zklamala zároveň ji a zároveň své milované, svoji rodinu. Kdo z nich přežije? Kdo z nich?! ptala se sama sebe zoufale a vzpomněla si na všechna svá vlčata a na Lucase a Attie a všechny ostatní a najednou nemohla uvěřit, že se tohle všechno děje, tak rychle, tak nevyhnutelně.
V tu chvíli se ve Spirit skutečně něco zlomilo.
Jedna z jejích nejobdivuhodnějších vlastností najednou nestála na ničem. Všechno, pro co celý život bojovala, se změnilo v prach. Jako by se jí propadala půda pod nohama a nehledě na to, jak silná jako jedinec byla, to nemohla zastavit.
A pak se u Spirit projevila ještě jedna velmi ušlechtilá vlastnost.
Statečnost a vůle bojovat, projít životem a po všech bojích se postavit zpět na všechny čtyři a usmát se.
Vysoko zvedla hlavu a narovnala se.
"Tak tedy pojďme," zašeptala a v tom hlase byl cítit ten starý dobrý podtón optimismu.
Aquila Lupus Stella
Aquila Lupus Stella
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 04. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 7:16 pm
/Drsné pláně/

Seely se představí. "Aquila Lupus Stella." Odpovím jí hrdě a dodám, jak mi má říkat: "Aquila." Usměju se pomyslím si. První, koho tady více poznávám... A první vlk, kterého jsem poznal. Kolem necítím žádné pachy, proto usuzuji, že je zřejmě sama. "Jsi tady sama?" Zeptám se jí, ač se bojím, že řekne ne a začne se mě vyptávat na rodinu. Já jí nemám. Nevypadá to ale, že by tady s někým byla. "Nebo tady někoho máš? Dodám. Představa, že přiběhne nějaký pes si jí zkontrolovat mě děsí. Vždyť není pes ani z čsti, tak proč by sem běhal pes? Uklidním se.
Destiny Aqua
Destiny Aqua
Počet příspěvků : 3335
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Strieborná a škvrnitá
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 7:18 pm
Destiny Aqua
Smerom k Južnému táboru-za Orfeonom a ostatnými (Drsné pláne)- Cesta
,,Nemáš za čo,"
venovala dcére posledný úsmev, trochu smutný. Je čas ísť, povzdychla si v duchu. Bol čas opustiť všetko, čo jej bolo tak drahé. Jej domov... znova. ,,Som rada, že vás mám, oboch," ďalší polosmutný úsmev smerom k obidvom jej vĺčatám. Už len Alsafi... ak zaspala... ktovie či sa prebudí. A ak áno, do akého sveta? pomyslela si pochmúrne. No teraz nebol čas. Nebolo cesty späť. Bola Beta, mala povinnosti voči svorke aj obidvom svojim vĺčatám. A tak len mlčky kráčala ďalej. Pripájali sa k nim mnohí vlci ktorých nepoznala, ktorých nikdy nevidela. Ešte aj Elitní. Spiaci sa vracajú... prebehlo jej mysľou. No jej dcéra sa neobjavila. Na chvíľu sklonila hlavu. ,,Musíš byť silná," šepol jej patrón v snahe povzbudiť ju.
Comtessa Aqua
Južný tábor- za ostatnými (Drsné pláne)-Cesta

Spolu so sestrou a ostatnými mierila preč. ,,Vždy máme jedna druhú, Klee. Zase sme na cestách. Trochu mi to chýbalo," mierne sa pousmiala smerom k sestre. Zase sa vraciame na cesty, zase do neznáma, zase s prísľubom lepšej budúcnosti. No vyjde to tentokrát?pomyslela si. A kráčala s davom ako ostatní, ňufák ju štípal od pachov Zeiss i od vzdialených pachov ľudí. Bolo tu veľa vlkov a tak si podvedome pritiahla krídla bližšie k telu.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 7:51 pm
Seely Gája
Cesta: 
Sice čekám delší dobu na jeho představení, ale nakonec se ho dočkám: ,, Jak vznešené jméno." Řeknu s něžným úsměvem a kývnu: ,, Sama?" Zopakuji a rozhlédnu se. Pohled se mi zastaví na černém vlkovi a vedle něj jde vlk, který budí respekt: ,, Koukám, že on přežije i vlastní blbost." Po myslím si, ale v duchu jsem ráda, že je tu: ,, Jednoho příbuzného tu mám." Začnu a pokynu tlapkou k černému vlkovi ( Hatovi ): ,, Támhle ten je můj bratr, který si mě do těd nevšiml." Řeknu a vrítím se pohledem na něj. Všimnu si, že je nervozní: ,, Máš snad obavy, že tě můj bratr přijde odehnat, tak to máme ještě dost času. " Mávnu nad tím tlapkou. Po delší odmlce, při které přemýšlím, o čem bych si s ním povídala, mě něco napadne: ,, Máš nějaké informace o tom, co se děje? " Zeptám se a pak trochu zaváhám, jestli mu mám říct, proč to nevím: ,, Vyhnali mě předtím, než odešli a ani pořádně neřekli, kam jdou." Dodám polohlasně, protže se stydím za svůj neúspěch.
Rellem
Rellem
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 50
Datum registrace : 06. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Rellem Bloodmoon Virentem
Postavení ve smečce: Elitní

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 8:45 pm
CESTA:

Někdo by měl všem těm vlkům vysvětlit že o společnost nestojím. Jakože opravdu, ale opravdu nestojím. Ano, šel jsem s nimi, ano, hodlal jsem bránit ostatní, ano, tohle všechno bylo ano. Ale nechtěl jsem se s nikým bavit. Attie byla nikde a když se rozešel i poslední vlk, už definitivně jsem ztratil naději, že se k nám připojí. Přitom ona byla ta, kdo mi zůstal, ta poslední.
Cítil jsem různé pachy. Poznával jsem Naiome, ale kdybych ji nepoznal podle čichu, sám bych tomu nevěřil. Protože to prostě nebyla ona. Pokývl jsem Tamaře a snad jako kdyby se v mé tváři objevil náznak úsměvu. Byla to dobrá vlčice, spolehlivá.
Na rozdíl ode mě, že jo.
Nějaké vlče (Hato Gája) na mě vypísklo. Jen jsem mu přikývl, protože co si budeme nalhávat, to by poznal i slepý. ,,Ano, mám jen jedno oko," dobře, přeci jen jsem ze sebe vymáčkl. Potlesk.
Jenže pak moji pozornost upoutalo něco jiného. Ten pach. Ten pach, který mi připomínal ji, mojí Nalu. V ten moment jsem otočil hlavou, abych spatřil bílofialového vlka (Orfeon). Můj... můj syn. Můj syn žije. A je alfa.
V ten moment opadl zachmuřený výraz, v oku se konečně zablesklo i něco jiného, než nekonečná rezignace. Žil. A vzhledem k tomu, že se ke mě opatrně blížilo vlče s mým znakem na stehnu (Azrael), očividně sám zplodil potomstvo.
Rád vidím, že pokračuješ v rodinném břemeni být alfa, neodpustil jsem si Orfeonovu poslat myšlenku. Plnou pýchy a radosti.
Až pak jsem si všml malé kuličky. Zase, zase otázky.
,,Jsem Rellem Bloodmoon Virentem. Ty asi budeš... Orfeonovo mladé, že?"


Naposledy upravil Rellem dne Thu Oct 11, 2018 10:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 8:49 pm
Cesta
Strihol som ušami a venoval som ustaraný pohľad na územie za nami. Bol som nabalený a plne vystrojený, svoje drahocenné poklady som si pozorne uskladnil do záhybov svojho plášta. Andúril mi visel po boku a ja som bol rád že ho mám so sebou. Švihol som chvostom a mimovoľne sa mi naježila srsť. Zeiss, ale teraz nie je čas na neštváry, treba sa zjednotiť aj keď je naša mentalita úplne odlišná. pomyslel som si a kráčal som obvykle v zadnom voji dávajúc pozor zo zadu. Bola to už hraničiarska taktika, chcel som aby boli všetci v bezpečí. Zavetril som pach môjho syna, síce bol už zanesený pachom Zeiss, ale tále to bola krv mojej krvi, môj syn, moja rodina. Bol som z toho trochu sklamaný, ale čo sa dalo už robiť. Kdesi som zahliadol Reela držal sa naprostriedku skupiny a vyzeral ozaj vyplašene, uši stiahnuté, úplne mu to zničilo sebavedomie, bol sklesnutý, rebrá a vypelichaná srsť mu trčala na všetky strany, úplná troska, dúfal som že sa z toho mladý vyhrabe, ale kdeže, akoby si všetko stále dával  za vinu, mal by som ho trochu podporiť, ktovie či si teraz nedáva za vinu všetko čo sa stane. A samozrejme, bol osamelý, veď samému mu to nesvedčalo a bez partnerky po boku bol nahratý, s Tenebris tvorili prekrásny pár. Ustarane som si spomenul aj na Haske, dúfam že ju čoskoro nájdem a už sa od seba neodlúčime, nerád by som o ňu prišiel. Kdesi som zacítil aj Bodku takú optimistickú psicu, mal som ju celkom rád, bola vždy taká milá a som rád, že sa k nám pripojila, aspoň bude veselšie.
Sauron Gorthaur
Sauron Gorthaur
Počet příspěvků : 232
Datum registrace : 20. 12. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 8:57 pm
Cesta
Trochu sa mi nepáčila predstav cestovania s tým svitom, ale aspoň sa budem môcť trochu naparovať, ale vždycky sa mi to jnehodilo, napríklad mi teraz vietor doniesol pach Aragorna, toho som nemal rád, stretli sme sa kedysi na cestách, ale čo už dávna história. Pozrel som sa na svoju družku, teda hľadal som ju, okolo seba som mal v dohľade len žijúcu mŕtvolu Northie, ktorá vôbec nedbala o svoj vzhľad ani o nič, taká apatická, akoby už mala čo chvíľa zdochnúť, iba na mňa fľochla tým svojim zeleným pohľadom a radšej som ju nechal tak, rozbroje by nám nepomohli, len uškodili. Ghost, ten mladý náfuka, drzo si to vykračoval, hruď hrdo vypätá, mladý samec nabitý testosterónom, hora svalov ani ždibec rozumu, okrem toho, že bol hlúpy ako taliga, nebol to zlý vlk, len tá mozgová kôra mu chýbala. No čo, niekto sa narodí prostoduchejším. Srihol som ušami Ďalšia mŕtvlnosť. pomyslel som si keď som uzrel toho slepého, Toshiro, alebo tak dajak sa volal, vychudntý a slepý, ani razu som ho nepočul hovoriť, možno sa len hanbí...
Easy
Easy
Počet příspěvků : 712
Datum registrace : 16. 04. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 10:05 pm
Tábor Zeiss -> Cesta
Když vlci dostali pokyn, aby si šli sbalit, co nechtějí ztratit, tak tmavá vlčice zaběhla do svého doupě. Rozhlédla se po své jeskyňce a rozmýšlela, co si vezme. Nakonec si nacpala pod plášť jen potřebné věci, které se jí budou hodit na cestu, protože ona tak přemýšlela. Nemyslela na svůj domov na novém místě, ale na cestu tak, jako by měla jít celý život. Byla docela nad sebou i překvapená, že se nerozmýšlela nad variantou odchodu ze smečky, která ji později napadla, ale to už byla rozhodnutá zůstat členkou Zeiss. Proč odcházet? Takhle se jí povede lépe i na cestě a nechtěla hledat podobnou temnou smečku, prostě chtěla žít svůj život zde. Když spatřila Alfu, jak zakazuje vzít si tu hračku Niře, tak se pobaveně ušklíbla. "No jo, musela by ji dávat papat ze svého...hladový krček na víc... na co myslí?" Ale byla ráda, že ztratila něco, čím se vychloubala. Rozešla se za Alfou a přemýšlela nad tím vším. "Co když tam bude rodina?" Napadlo ji, než se dostali k Elloriským a vůbec se jí to nezamlouvalo. Nelíbilo se jí, že by měli přežít, že by ji měli zatěžovat a nenáviděla sama sebe, že by ji mohla na nich záležet. Ano, měla je v oblibě, ale ráda by se téhle slabosti zbavila. A jak myslela, tak se i stalo, za nějakou chvíli ucítila pach All a Cerona, nad tím jen protočila očima a kráčela dále za svou temnou paní.
Christopher Criest
Christopher Criest
Počet příspěvků : 290
Datum registrace : 11. 03. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 10:16 pm
Jižní tábor -> Cesta
V očí se mu zaleskla starost při pohledu na svého otce a na návrh Ori jen zavrtěl hlavou, protože už museli jít pryč. Byl barevné vlčici za všechny nabídky vděčný, ale teď ho zajímal jeho otec. Nehodlal ho opustit, on mu neudělá to, co udělal on mu. On půjde po jeho boku a udělá všechno, aby se dostal trojnohý vlk na nové území. Věděl, že maso si může vzít ze zásob, takže mu nezbývalo nic jiného než jít. Držel se otce a když ucítil za hranicemi matčin pach, tak byl hnedka klidnější. Sice mu vadilo, že ho oba dva opustili a nezajímali se, co dělá jejich syn, ale nehodlal jim to vyčítat, ale užívat si každé chvíle, kterou může být s nimi. "Mami," zašeptal místo pozdravu k feně a s upřímným úsměvem se jí podíval do tváře. Ano, sice přišel o sourozence, ale byli tu oni, Asuka, Akio a Ori a nad jejich ztrátu ještě nechtěl myslet. On měl ještě naději na jejich záchranu, že ještě uvidí růžovou lišku i své bratry.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 11:28 pm
Acio~Darkside Sword von Bella
~(Bývalé) Doupě Yllin a Acia -> Drsné pláně -> Cesta~
Jak dlouhá doba už uběhla od té doby, co Acio, řečený Darkside Sword, viděl sluneční světlo. Už to bylo snad několik měsíců, či snad let? To nikdo nevěděl a ostatně ani sám Acio. Ovšem, jedno bylo jisté - byl zázrak, a ne malý, že to přežil. Kdyby nebyl v době, kdy ho přepadla spavá nemoc v tak skvělé kondici, samý sval, samá šlacha, asi by se už po dlouhém spánku neprobudil. On se však probudil a až na nesnesitelný hlad, ztuhlé končetiny a obrovskou citlivost na světlo byl víceméně v pořádku.
Tak tedy, Acio se vypotácel ven. Po jeho kondici nebyly ani stopy, avšak, nebyl problém svaly zase nabrat, stačilo jen trošku potrénovat a ulovit pár desítek živočichů. Horší to bylo s jeho citlivostí na světlo způsobenou dlouhým pobytem ve tmě. Sice bylo zataženo, temné mraky sluneční záři téměř nepropouštěly, ale i ta troška paprsků, které se podařilo se přes hradbu z mračen dostat, pálilo Acia jako čert a trvalo dlouhých několikdesítek minut, než si jeho oči na světlo přivykly. Pak se Acio rozhodl porozhlédnout se po něčem k jídlu. Měl tu výhodu, že zrovna začalo jaro, takže zvěře bylo všude dost, obvykle ještě rozespalé že zimního spánku, takže ideální kořist. Aciovi se, navzdory špatné kondici, podařilo ulovit králíka a tři malé, avšak chutné myši, všechno to na místě spořádal. Po vydatném jídle se natáhnul na sluníčku, neměl co na práci a shánět ostatní vlky či hledat Yllin se mu nechtělo. Navíc, Bůh ví, jestli ještě vůbec žije, taky už nebude nejmladší.
V tom se ozval zvuk, který Aciovi rval uši a který ho donutil okamžitě vyskočit na nohy. A brzy se jen několik stovek metrů od něj objevilo obrovské monstrum. Bylo žluté, dělalo strašný rachot, a uvnitř byli... lidé! Dokonce i tak egoistický, namyšlený vlk jako Acio pochopil, že by nemělo cenu snažit se s lidmi bojovat a že má v tuto chvíli jen dvě možnosti - utéct, nebo zemřít. A zemřít on nehodlal. Nejvyšší rychlostí, jakou dokázal vyvinout se tedy rozběhl dolů z kopce, jakoby směrem do tábora. Avšak... Byl prázdný. Bylo však poznat, že ještě před několika hodinami, či snad dokonce minutami tu někdo byl. A všechny stopy vedly jedním směrem, jakoby smečka organizovaně odcházela. Acio se rozběhl za nimi. Zastihl vlky zrovna ve chvíli, kdy se na drsných planích pomalu začala mísit skupina sviťáků ze všech tří sviťáckých smeček a Zeiss. Že by se sviťáci sjednotili? Zřejmě jsem toho zaslal více, než jsem si myslel. 
Yllin nikde neviděl, ale nedělal si o ní starosti. Pravděpodobně bude někde na začátku nové vznikleho průvodu a bude vést svou smečku. Pokud je ještě vůbec Alfou... Pomyslel si. 
Automaticky se přidal k průvodu, konkrétně do zadní části, a spolu s ním se vydal pryč, protože sice nepatřil zrovna mezi nejchytřejší jedince, avšak došlo mu, že všichni niwatští vlci někam odchází a on se musí - je-li mu život milý - přidat k nim.
Jak se tak rozhlížel po průvodu, všiml si několika známých tváří - pár vlků z Kirigakure a pak tři jeho nejpovedenější vlčata, teď už tedy samostatní, dospělí jedinci.
Aragorn Elessar Telcontar
Aragorn Elessar Telcontar
Počet příspěvků : 839
Datum registrace : 02. 06. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Yllin
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Oct 11, 2018 6:17 am
Cesta
Pozeral som sa okolo a vetril, do ňufáka mi udrel významný pach, nebol to však pach mojej rodiny ale pach Acia, s ktorým som musel niečo vyriešiť, Aby som sa stal členom svorky som ho musel zaučiť. zdalo sa mi, že to bolo aspoň pred tisíckami rokov. ,,Yllin je mŕtva." oznámil som mu. Nevedel som ako zareaguje, lebo kedysi bol nesmierne prchký.
Argdem Telcontar
Argdem Telcontar
Počet příspěvků : 1553
Datum registrace : 11. 01. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Argie
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Oct 11, 2018 7:27 am
Cesta
Žíhanému pudy říkaly, že se něco asi děje. A teď nemyslel to, že budou putovat se svitem, i když to s tím souviselo. Cuklo mu v koutcích úst, když ucítil pach otce a hledal černého vlka v tom davu růžově vonících vlků, kteří na chvíli nezavřeli tlamu. Elloris asi neuměla držet tlamu, když se konalo něco důležitého, jak předvídatelné. Skenoval barevným pohledem jejich řady, všímla si každých skupinek vlků. Tímhle způsobem došel až k Aragornovi. Byl viditelnější, dalo se čekat, že bude v zadní linii a bude hlídat smečku. Zamrkal, zamračil se a narovnal hlavu. Nechtěl je vidět. Všechny, kdo zůstali ve svitu, neměl rád. A že jich bylo, těch, které poznal. Díval se otcovým směrem s mírně vyceněnými zuby. Hrozně se za tu dobu změnil..
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Oct 11, 2018 12:32 pm
Aura & Tenebris
~Cesta~
Aura byla původně nejde vzadu, teď se však pomalu, ale jistě probojovávala masou vlků směrem dopředu. Byli tu světlí, temní, malí, velcí, hubení, vykrmení, vlčata i starci... Zkrátka všichni. A hodně z nich byli sviťáci. Aura si znechuceně odfrkla. Jak ráda by zabila alespoň jednoho z nich! Ale nemohla.
Nakonec se jí přes všechnu tu spoustu srsti, zubů a masa podařilo prorvat až k Alfě. Poklonila se jí tak, že byla čumákem jen několik centimetrů od země, zkrátka tak, jak se na Kappu sluší a patří, a pak se v myšlenkách zeptala: "Má paní, mám křídla, napadlo mě, že bych mohla strážit smečku ze vzduchu, přece jenom, tady na zemi je celkem chaos a nikdo by si nevšimnul, kdybychom tu někoho nedopatřením nechali... Co si o tom myslíte?"
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Oct 11, 2018 2:47 pm
Cesta:
Už jsem chtěl pokládat další otázky, abych se s ním více seznámil, ale ucítil jsem, jak k nám jde Azri s Ane. Podíval jsem se na něj a něco v nitru mi šeptalo, že se mám z nějakého důvodu stáhnout: ,, Asi nějaké příbuzenské shledání." Po myslím a kývnu jednookému vlkovi na rozloučenou. Pak jdu zpátky mezi ostatní, přičemž se trochu usmeju. Bylo to tak málo znatelné, že ten kdo by mě neznal by si ho nevšiml. Šel jsem zpátky ke Klee: ,, Proč nemůžu mít také rodinu jako mají ostatní vlci?" Přemýšlel jsem a podíval se na Klee: ,, Klee? Budu mít jednou nějakou rodinu?" Zeptám se jí tichým hlasem a v oku mi je vidět osamění.
Orisea De La Garmadon
Orisea De La Garmadon
Počet příspěvků : 640
Datum registrace : 20. 07. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Tato♡♡♡
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Thu Oct 11, 2018 7:06 pm
Jižní tábor-cesta
Chris jí ignoroval, tak sklopila hlavu a vydala se pomalu jejich směry. Chyběl jí domov, běžně rozesmátá Rin a celá její rodina. Chyběl jí i její nevlastní otec Kuroko, přeci jen to na něj pořád myslela, když chtěla použít svojí magii. Stáhla uši k hlavě a vydala se dále. Před očima viděla všechny jejich tváře, všechny jejich pohledy. Nemohla si pomoc, ale do očí jí to vehnalo slzy. Přes ně prostě neviděla, takže šla jen za pachy. Nakonec se oklepala a použila svojí magii. Musela se dostat od všeho pryč, musela utéct od reality. Křídla si nechávala jako ten nejzazší důvod k úniku. Proběhla okolo Chrise, ještě více se jí udělalo blbě. Musela být pryč. Vzlétla a letěla dále. Později se objevila u ostatních vlků a přistála. Stále však šla se sklopenou hlavou.
RIALTA
Jižní tábor-cesta

Podívala se na něj a olízla mu tvář. Byl čas se vydat na cestu k novým domovům. "Tak se jdeme podívat, kde bude náš nový domov." Podívala se zpátky. Sbohem maminko, která si mě jistě tolik milovala. Sbohem tatínku, který bys za nás položil život. Sbohem má rodino. Sbohem můj domove, který mi vždy byl příjemný. Pomyslela si a vydala se směrem k novým dnům. Pomalu šla vedle Agawa a usmívala se. Neuměla si představit co tam bude, ale rozhodně bude ráda když tam s ní bude hlavně on.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 38 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru