Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Odkaz na pokračování akce: Klik

Akce & Příběh za Hranicemi

+118
Eldunari
Orisea De La Garmadon
Mitril Avyi Telcontar
Marsie
Aysu Telcontar
Zante
Deep
Electra z rodu Aqua
Xurrilias
Minu
Yungul
Haske
Christopher Criest
Easy
Anemon Virentem
Azrael Virentem
Hexy de Mal
Půlnoc
Hilary
Eito
Rellem
Ergo de Mal
Hato Gája
Invisible
Velether
Jєssiє
Yuki
Aquila Lupus Stella
Miroki
Seely Gaja
Jæha C-81
Asuka de Fëe'neriz
Ashmodeus
Arco Iris Criest
Ra's Al Ghul
Sapha
Argdem Telcontar
Maysie
Jack Ian Snart
Ose Arashi FK
Räqo Contrariorum
Kronakaii
Marshall
Rain
Grafity
Lucas
Zya
Haymitch Fireshadow
Hige
Dračí Potomek
Kalan
Jaqueline "Clown"
Drak Přírody
Spirit
Tario de Ornet
Sauron Gorthaur
Akio
Ragnarok
Zabini Tsuri FK
RitaGája
Issey Arashi Charmer
Demon
Diego [Alfa]
Destiny Aqua
Blix von Joltstein (†)
Sniffl
Dino de Mal
Drak Osudu
Candy
Molly FK
Cäelle
Kay Mayen
Nira
Tamara
Attie
Orfeon Virentem
Suzuhana
Pellka
Liam
Reel Arashi
SinHa
Sarinh
Bastard
Aite
Nicitar
Tiara,
Akimaro
RavenGája
Nox
Aragorn Elessar Telcontar
Fantomas
Aditia
Feam Re Arti
Sasori no Suke
Aetas Volito
Rowєnn Killer
Yllin
Naiome
Akirα Rosє dє Glαcє
Varg Killer
Man'yak
Bodka
Aeonii de Orietr
Thulisile
Awēria
Caendore
IceMoon Majakki
Zeal Argentea Phantasia
Varox
Marf
Akit
Louie
Amir
Befyriel
Zess
Asuna
Lawless
Admin
122 posters
Goto down
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 4:45 pm
/Drsné Pláně/
Docela rychle se mi dostalo odpovědi od Kaisy, tedy od vlka, kterého jsem vlastně ani neznal, přestože jsem ho nedávno oslovil. S úšklebkem jsem sledoval, jak krátce mi odpověděl. ,,Nové území? Jakože opouštíte to staré? Kde je to staré?" zajímal jsem se ihned, jak se na vlče patří. ,,Jo, jsem, s kým bych tu měl být?" trochu nechápavě jsem odpověděl otázkou. ,,Teda... jako, teď už ne, asi jsem se k vám přidal, takže teď už sám nejsem," opět jsem se trochu rozveselil, když jsem pověděl druhou větu, tedy opravu své odpovědi. Byl jsem nadmíru ukecaný a byl jsem na to hrdý. ,,No co, teď už se mě jen tak nezbavíte," dodal jsem se smíchem a stále, neustále vrtět ocáskem.
Zelený vlk, který mně a vlka se mnou komunikujícího viděl, se k nám nějak přiblížil. ,,Zdravíčko, přátelé, jakpak se dnes vede?" prohodil jen tak na nás dva a na mě se tak nějak podezřele podíval. Já to zatím nehodlal nějak řešit, kdyžtak později.
Půlnoc
Půlnoc
Počet příspěvků : 255
Datum registrace : 24. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Beta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 5:26 pm
/ Jižní Tábor - za Orfeonem - Drsné pláně/

Máme opustit území? Kam půjdeme? Vím ale, že je to jediná možnost jak přežít. Podívám se, kde mám vlčata. Azrael už vyrazil na cestu. "Anemon, Arfaeli, musíme jít také." Řeknu jim a vydám se za Azraelem a Orfeonem a ostatními vlky. Hlavou se mi míhají myšlenky na Niwat. Nádherné vzpomínky na Smečku Stříbrného Fénixe. Život v Elloris. Chvílemi se mi chce tiše plakat, ale ovládnu se a jen jsem smutná. Mezi myšlenkami kontroluji svá vlčata i ostatní vlky. Až dojdeme k hranicím smečky Elloris. Území mé smečky... Napadne mě smutně. Tedy, bývalé území... Rozhodnu se ale, že tuto kapitolu života nechám za sebou. Stejně, jako jsem nechala za sebou život mimo území Niwatu kdysi se sourozenci a rodiči. Je to těžké, z nějakého důvodu těžší, než to bylo tenkrát. Dojdu na Drsné pláně s ostatními vlky. Zeiss. Leknu se, když ucítím jejich pach. Poprvé v životě se s nimi setkávám, ale slyšela jsem toho o nich dost. Naštěstí se setkáváme v míru. Alespoň zatím a já doufám, že to tak zůstane.
Jєssiє
Jєssiє
Vedlejší administrátor
Vedlejší administrátor
Počet příspěvků : 4969
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Džusíkový dřez aka Sedž or dYEEPie ♕
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 6:31 pm
Jižní Tábor 
Stála jsem stále na tom jistém místě, s pevným postojem, vypnutou hrudí a pohledem směřujícím do dáli. Tábor byl brzo prázdný. Teď už bylo jen ticho, ten zdánlivý klid. I přes to, že na pohled to bylo stále to svobodné niwatské místo, z dáli už zněl rachot motorů a strojů, lidský pach a pach benzínu se dral do našich čenichů a ubičovával naše pachy k ústupu, dým se přikrádal skrze koruny stromů. Tohle bylo to místo, Niwat, pro jehož nalezení jsem se narodila, pojmenována s nadějí spokojeného života na tomto území vlčího ráje. Roky svého života jsem zasvětila cestě proto, abych Niwat našla, a další dlouhé roky životu v něm. A já to dokázala. Žila jsem ve smečce, posouvala se dál, prožila jsem tolik věcí, našla jsem partnera, spoustu přátel, založila rodinu, která již nebude moct spoznat Niwat takový, jakým byl. A teď jsme tohle všechno museli opustit. Jak ráda bych se ještě zastavila na tolika místech, prošla cestou přes Imaginovu vyhlídku, naposledy spočala v doupěti. Ale na to už bylo příliš pozdě. Naštěstí jsem měla po boku stále svou věrnou mýtickou bytůstku, Espirita, který veškerý obsah doupěte, a vůbec všechny mé věci, shromáždil do bezedné neviditelné brašny a donesl mi ji. V posledních chvílích jsem ještě vzpomínala a nechala plynout dál proud mých myšlenek, když v tom jsem zaslechla hlas volající mé jméno a krátký závan chladu kolem mého těla. Zorničky se mi roztáhly a já okamžitě zpozorněla. Nebyl to ledajaký hlas, tento hlas utkvěl v mé paměti navždy, poznala bych ho kdykoliv, i když už byl dávno mrtvý. Yllin... Srdce mi poskočilo. Cítila jsem její blízkost, právě teď a tady, její letmý dotek. Věděla jsem, že je tady, cítila jsem to snad reálněji, než kdy předtím. "Yllin..?" Špitla jsem a otočila se, pohlížejíc do její tváře, i když jsem jí neviděla. Do očí se mi v mžiku nahrnuly slzy, ale zároveň se na mé tváři objevil šťastný a nadšený úsměv. V mysli mi náhle proběhlo tolik věcí spjatých s touto sněhově bílou vlčicí, přátelství, které nikdy nezemřelo. V mém těle se rázem mísila spousta silných emocí a v mé hlavě pobíhalo nespočet myšlenek. Takže ty jsi tu byla celou tu dobu... Promluvila jsem k ní, aniž bych si vůbec uvědomovala, že to dokážu, a koutky mých úst se stočily do úsměvu. Celou tu dobu stojíc po našem boku, strážíc smečku a dohlížejíc na každého vlka. Mohli jsme cítit tvoji přítomnost, a ty jsi tu opravdu byla, celou tu dobu... V mých silách možná bylo zabíjet, ale nedokázala jsem udržet tolik slz a emocí. Vlastně jsem si to mohla dovolit, když tu teď nikdo nebyl. Jak ráda bych objala svoji kamarádku, kdybych mohla. Já mohla jen stát a cítit její přítomnost. Ale i tak to byl ten nejhřejivější pocit. Mohla jsem si vyčítat všechny ty dny, kdy jsem nezašla ke starému dubu a neposadila se do bílých sněženek vedle křišťálové sochy, i když jsem chtěla. Každou chvíli, kdy jsem mohla cítit její přítomnost a slyšet její hlas. Teď už na to bylo příliš pozdě. Mrzelo mě to, ale přitom jsem se tím tolik nezaobírala. Poslední pohled mých zlatých očí jsem věnovala svému domovu, teď již prázdnému Táboru smečky Kirigakure a Elloris, soše u starého dubu. Setřela jsem si mokré líce, nahodila klidnou tvář s nepatrným úsměvem a vypla hruď. "Teď už je čas jít.. " , vyřkla jsem do prázdna a z nabraných sil jsem vytvořila to největší vzdušné teleportační okno vůbec. V podobě velkého vzdušného proudu se prohnalo celým Táborem a ještě dál, a vzalo s sebou všechny zbývající vlky, kteří se drželi na tlapách, všechny opozdilce.
A já již mohla opustit toto místo navždy, se vší hrdostí a ctností, až nakonec po všem tady zbyl jen poryv větru... 

➡️ Za Hranicemi 
Každý pohlcen teleportačním oknem se teď ocital za hranicemi při smečce Elloris, která se chystala na cestu. V hlavě mi zazněl opět ten známý hlas. Všechna jeho slova jsem brala na vědomí. Začala jsem však pociťovat silné nutkání být zase při své smečce, o to víc opět po boku svého partnera. Znenadání ke mě přiběhl Orfeon. S hlubokým nádechem jsem pokývla hlavou na znamení kladné odpovědi. Má klidná tvář prohlížela na něj a uvědomovala jej o tom, že není nic, co by bylo špatně. Stačil jen nový silný nádech a jít dál. "Je to těžké. Všechna ta tíha leží na mém srdci, ale teď, Orfe, musíme odvést naše vlky do bezpečí a najít pro ně nový domov" , pověděla jsem nakonec odhodlaně. Napřímila jsem se a vypla hruď, koutky úst stočila do nepatrného úsměvu, přesto s pevným a důstojným pohledem. Tak jsem byla připravena ochraňovat svou smečku na cestě a vést ji až k novému světlu na konci noci. "Měli bychom jít" , vyřkla jsem a pokyvnutím hlavy pobídla Orfeona k přesunutí se do čela skupiny našich vlků. "Drsné pláně.." , zamumlala jsem si pro sebe a připomněla si tak nás aktuální směr. Po pár krocích můj pohled však zahlédl onu září zelených očí a šedou srst, tlapy, které se prodíraly davem, možná jen proto, aby se mohly dostat ke mě. Mé oči se rozzářily a já věnovala Orfeonovi jediný pohled, který snad pochopil. Rozběhla jsem se za Riteruem a se vší radostí mu olízla obě líčka a otřela se láskyplně o jeho bok. "Rite... " , vydechla jsem spokojeným hlasem. Pak jsem položila krátce hlavu na jeho krk. "Už jsem tady, už jsem zase s tebou.. ", zašeptala jsem. Riteru si mohl povšimnout mého zvětšeného břicha, ostatně stejná tak jako všichni ostatní. Chvíli jsem jen vydechla a užila si spokojenost spjatou s přítomností opět po boku Riterua. Pak jsem zvedla hlavu. "Půjdeme...? " Pohlédla jsem na něj milým pohledem a pomalu se otáčela, chystajíc se dohnat ostatní.


Naposledy upravil Jєssiє dne Tue Oct 09, 2018 6:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Aquila Lupus Stella
Aquila Lupus Stella
Počet příspěvků : 14
Datum registrace : 04. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Půlnoc
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 6:34 pm
/Jižní Tábor - za davem na Drsné pláně/

Co? Teď jsem přišel a už mám zase odcházet? Nevěřím tomu, co slyším. A že to slyším. Nechápavě se rozhlížím kolem sebe, ale nenacházím toho, komu ten hlas patří. "Kdo... Kdo ke mě mluví? Zeptám se částečně ostatních, částečně sám sebe. Na Zeleného se otočím a řeknu mu: "Nejsem žádné jen tak nějaké vlče!" A odejdu od něho pryč s davem. Jdu s nimi a s nikým se nebavím. A mám z nich i strach. Vždyť mezi nimi je poměrně dost psů. Snažím se od nich držet dál, protože nevím, co mám od nich čekat. Potom si všimnu vlčete, co se drží u jedné rodiny, ale jde za nimi, ne s nimi (Seely Gája). Přijdu za ní. "Ahoj." Pozdravím ji.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 7:18 pm
 - Za davem Drsné pláně
Seděl jsem na hřbetě patronky a začínal se solidne nudit. Když vůdce řekl Azrimu, aby vedl, podíval jsem se na fotříka: ,, Hele fotří- " Nestačil jsem ani domluvit a on si to někam hrnul: ,, No počkat! Já ještě neskončil, vrať se!" Po myslím si v mysli a skocim dolů. Letmě se podívám na Klee, která se teď intenzivně věnuje jiné vlcici, takže si mě určitě nevsimla. Pak jako had se prodiram vlky a snažím se přitom být nezaslapan. Bohužel fotříka ztracim, ale dostávám se ven z proudu vlků. Rozhlednu se, jestli ho někde neuvidim, ale pohled mi zůstane viset na vlcici, která stojí s jinou skupinkou o několik metrů dál: ,, Ouw, to vlcice vypadá jakoby-"  Zarazim se v myslence, protože si vzpomenu, že se tu někteří vlci umí hrabat v hlavě. Zrovna teď si udělat nějaké problémy by mohlo být špatné pro všechny: ,, Zase když se to vezme z uhlu, na který dopadá s tím. Tak nevypadá tak špatně." Řeknu si v mysli, kdyby nahodou se mi chtěla hrabat v hlavě a hodim při chůzi 180 stupňů, přičemž do někoho vrazim: ,, Au! Nemůžeš- Tedy pardon!" Rychle se opravim: ,, Ta slušnost je tak vyčerpávající." Po myslím si s menší mrzutosti a podívám se na vlka, do kterého jsem vrazil. Byl černo-červeno-bily ( Rellem )  a vypadal, že mě každou chvíli hodí tam, odkud jsem přišel: ,, Hustý! Ty máš jedno oko stejně jako já!" Křiknu nadšením a se zájmem si ho za chůze prohlížel.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 7:32 pm
Seely Gája

S davem Drsné pláně:
Celou dobu, co jsme kráčeli, jsem uskakovala mimo zorné pole rohatého vlka. Kdyby nás teď někdo pozoroval, určitě by si myslel, že je to nějaká hra. Což byl i záměr a pro moje krytí nyní výhodné. Byla jsem do uskakování tolik zabraná, že jsem si nevšimla vlcete, které ke mě přišlo a šlo vedle mě. Všimla jsem si ho tehdy, když promluvilo a to mi způsobilo zjezeni srsti, jak moc jsem se lekla. Přestala jsem uskakovat a podívala se na vlce. Nedůvěřivě jsem si ho prohlížela a pak se rozhledla: ,, Jestli se tu teď vyřítí vzteklá mamina, tak rovnou můžu jít zpátky druhé skupině a nechat se zakousnout." Po myslím si a chvíli tiše pozoruji okolí. Žádný vlk se k němu nehlásí, takže usuzuji, že mi nebezpečí nehrozí: ,, Ahoj?" Hlas se mi mírně vyšplhá do otázky, která značí nedůvěru. Výraz je chladný a nic neříkající: ,, Vypadá ztraceně a je z něj cítit nervozita." Po myslím si a pozornost mírně povolí: ,, Když si u něj získám důvěru, budu mít spojence a ten se tu teď bude velice hodit." Začne se mi v hlavě tvořit plán, který hodlám uskutečnit: ,, Jmenuji se Seely a ty?" Řeknu jemně a něžně se na něj usměju.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 7:37 pm
Kaisa
Drsné pláně


Vlček byl zřejmě velice zvědavý. Byl výřečný a hodně ho zajímalo. Já měl také rád společnost a konverzaci, ale byl jsem v této době celkem zmatený. Podívám se do dálky, tam kde se rozkládal celý Niwatský svět. "Tam. To je to území. Jenže přichází dvounozí a zabírají ho," vysvětlil jsem mu. "No.. S rodinou nebo kamarády," mluvím dál. Pak mi vlče vysvětlilo, že on už vlastně sám není, je se smečkou. Sice byl zřejmě tulák jako já, ale vypadal, že to tak nenechá dlouho. Byl zajímavý, třeba bych se s ním mohl skamarádit. "Chceš jít se mnou na nové území? " zeptám se. Najednou se tu zjevil zelený vlk. " Zdravím, ale jo jde to," odpovím a usměju se.
Asuka de Fëe'neriz
Asuka de Fëe'neriz
Počet příspěvků : 157
Datum registrace : 07. 04. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asu
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 8:21 pm
S davem Drsné pláně:
Na můj dotaz se mi bohužel odpověď nedostala a připomínat se mi přišlo blbí, protože se Klee začala bavit s někým ze své rodiny: ,, Tak si popovidame později, až bude víc času." Řeknu s menším úsměvem a uvědomim si, že tu chybí táta: ,, Kam jenom mohl zmizet?" Premyslim a cuknu sebou, když okolo mě proběhne černá chlupatá koule: ,, Bacha! " Zavolam za ním a zakroutim hlavou: ,, Je jak zajíc, který před něčím prchá." Po myslím si a podívám se na Akia, který mě mezitím došel: ,, Ahoj Puňtíku, co to žes přišel?" Řeknu s úšklebkem a trochu si do něj rypnu: ,, Kdo pak byla ta vlčice, s kterou jsi se před chvíli bavil?" Řeknu už normálně a v očích mi je vidět zvědavost: ,, A neviděl si otce? Zase se někam vypařil." Zeptám se ho a rozhlednu se. 

Damiel

S davem Drsné pláně:
Šel jsem mezi posledními vlky a probíral se svými myšlenkami, které mi vždy přerušilo zlověstné šeptání: ,, Jak mám přemýšlet nad dalším plánem do budoucna, když mi furt do toho krafes?!" Už jsem se neudržel a v mysli ho okřikl. Najednou bylo ticho, které nevěstilo nic dobrého. Po dlouhé chvíli se mi v uších začne ozývat bolestné hvízdání. Zaknucim a tlapou si ho marně snažím dostat z hlavy placanim do hlavy: ,, Omlouvam se! Už budu poslušný!" Řeknu poměrně hlasitě a hvízdání nahradí šeptání. Oddechnu si: ,, Daleko lepší." Po myslím si a radši ho neprovokuju. Pak zvednu pohled k vlkum, kteří jdou nedaleko odemne s nervoznim úsměvem a pridam do kroku, abych se ztratil z očí těch, kteří mě slyšeli. Zase zpomalym a posloucham ostatní. Všude je slyšet vystrasene šeptání nebo mrzute vrčení. Ale jeden hlas do tohoto šumu nezapadal. Byl veselý a bezstarostný: ,, Šťastný vlk, který se odchodem netrápí." Po myslím si a šeptání se najednou zdá být veselejší. Tělo se samovolně rozejde za bezstarostným vlkem ( Ergo ) a z pomalý až tehdy, když jde po jeho boku: ,, Wau..wau! Co chceš dělat?!" S obavami se ho ptát, ale odpovědi se mi nedostává. Cítím, jak ztracim kontrolu nad tlamou a ta bez mé vůle mluví: ,, Co takhle to otočit a vrátit se? Ty bys dělal návnadu a ja bych je mezitím trhal na kusu. To je fér ne? " Řeknu hlubším hlasem, který je i chraplavy a nepříjemný na poslech: ,, Jo a když tě čistě nahodou zabijou, až se tvoje tlapy rozletí na všechny světové strany, tak si zabiram tvou duši." Řeknu jen tak naokraj s usklebkem a vrátí se mi cit do tlamy. Výraz se mi rychle změní na nakopnuteho vlka, který neví co by na svou obhajobu řekl: ,, Já... Hmm... se omlouvam. Tak trochu mi to ujelo." Snažím se nějak omluvit a mezitím se mi v hlavě ozývá ten nepříjemně nahánějící hrůzu smích. Za celou dobu, co ho mám v hlavě jsem zjistil, že má velice zvláštní smysl pro humor.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 8:49 pm
/Drsné Pláně/
,,Ano, to přesně musíme, Jess. Ale nesmíme jim ukázat své slabé stránky. Někteří jedinci by si to mohli vzít jako příležitost pro paniku,"
pověděl jsem k Jessie tiše, jí na odpověď. Tak, aby to slyšela jen ona. Když jsem zpozoroval, že se uchýlila k jejímu Riteruovi, tak jsem se na ni už jen povzbudivě usmál a opět pospíchal do čela skupiny, cestou kývnul na Půlnoc, svou partnerku. ,,Díky," pravil jsem. Nyní nebylo moc času ji polaskat, ale slíbil jsem si, že to udělám později. ,,Neboj se, nic ti neudělají. Ne, když jsem tu já," pošeptal jsem jí do ucha a pokračoval ve vedení davu, zaujmul jsem místo hned vedle Azraela. Poté jsem si všiml však velice, možná až příbuzně povědomého, bílo-červeno-černého vlka, který kráčel opodál nás. ,,Rellem!" vydechl jsem užasle. ,,Táta..." zašeptal jsem už spíše pro sebe. Byl jsem překvapen, ale co to šlo, nedával jsem to najevo. Bylo toho na mě nyní až příliš, a toto jsem nechápal, přesto jsem však zachovával chladný klid. ,,Azraeli. Podívej se na jeho barvy," pokynul jsem synovi a hlavou miknul k svému otci. Byl docela dost daleko na to, aby to slyšel, pravděpodobně si mě ještě nevšiml. Toto byl výjimečný případ, kdy mi to ani moc nevadilo.
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 8:57 pm
/Drsné Pláně/
Zelený divný nemlčel. Připadal mi hodně, hodně povědomý, možná už jen fleky, které měl na stejném místě a ve stejném tvaru, jako já. ,,Jak se vede? No... já nevím. Jsi mi hodně hodně povědomý. Koukni na ty kosočtverce a barvu," poukázal jsem na svoje znaky a pak kývl k němu. ,,Máš je taky," dodal jsem. ,,Jo, to je fakt..." odpověděl po chvilce zamyšlení. ,,Mé jméno je Dino de Mal," představil se po chvilce a šibalsky se zazubil. ,,De Mal? Já jsem taky de Mal! Jsem Ergo!" překvapeně jsem řekl a zadíval se mu do očí. Byly podobné těm, které měl táta. Zamrkal jsem a pak se otočil na Kaisu. ,,Určitě, moc rád!" zajásal jsem radostně, vrtíc ocasem. ,,To je opravdu parádní, mám takovou radost!"
Dino se na mě koukal. ,,Počkej. Mám fakt jakože obrovskou rodinu a možná nebudu mít přehled nad mladšími generacemi ale..." řekl pomalým, loudavým hlasem a opět se zamyslel. ,,Jak se jmenoval tvůj otec?" zeptal se nakonec a já na něj pískavě křikl: ,,Sumi Ni!" ...a tak mě zelený Dino přivítal mezi Elloriskými vlky, jakožto můj děda.
Až teď jsem si uvědomoval, že na mě mluví jakýsi... podivín. ,,Víš ty co? Když ti přijde -vrátit se-, jako dobrý nápad, udělej to sám. Já jsem napevno rozhodnutý... hlavně... mám svou hlavu!" prskl jsem na něj a zvedl čenich výše. Ne, že bych se neuměl chovat. Jeho omluvu jsem už nebral v potaz. Upřímnost je něco, čeho jsem si cenil a toto jsem odpouštět opravdu nechtěl. Máma mě učila, že se s urážlivci nemám bavit a vrátit jim to... pomyslel jsem si v domněnce, že to, co jsem teď udělal bylo nejsprávnější, co jsem mohl podniknout.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 9:07 pm
Aura|Cairo|Tenebris
~U tábora -> Krvavý vodopád -> Území Zeiss -> Tábor -> Drsné pláně|Tábor -> Drsné pláně|Zeiss -> Za smečkou -> Drsné pláně~
Aura vyběhla z tábora. Původně plánovala něco ulovit, avšak uvědomovala si, že už jí nezbývá mnoho času a za několik desítek minut se celá smečka vydá pryč. Rozhodla se tedy naposledy se rozloučit s územím, na kterém strávila většinu svého života. Prvně se rozhodla vydat se ke Krvavému vodopádu. Bylo to jedno z "jejich" míst, kde se seznámila s Fantomasem a kde bylo počato její jediné vlče. Též to bylo její asi nejoblíbenější místo na tomto území. Chodívala tam vždy, když byla smutná, nebo když prostě chtěla být sama. Bylo tam nádherně. 
Auře cesta k nedalekému vodopádu trvala sotva pár minut. Slastně se vnořila do chladné vody a povzdechla si. Tohle je zřejmě naposledy v jejím životě, co se koupe v tomto jezírku. Věděla, že tam, kam je Alfa odvede, bude jistě taky mnoho krásných míst, byla si však jistá, že tomuto se nevyrovná žádné. Ponořila čenich do vody a napila se. Do vody kápla jediná slza. Pak Aura vylezla z jezírka, otřepala se a... o něco zakopla. Při blizsim prozkoumání zjistila, že je to brašna. Velmi lehká brašna. Nasadila si ji na záda, a brašna najednou zmizela, po chvíli se však zase objevila. Aura zjistila, že může korigovat, jestli je brašna hmotná, nebo ne. Tu si nechám... Může se hodit. Pomyslela si, brašnou odhmotnila a vzlétla. Rozhodla se se ještě trošku prolétnout po území. Její let trval jen nějakých 10, 20 minut, takže její dobře trénovaná křídla příliš nevyčerpal, avšak za tu dobu se stihla podívat snad na všechny místa na tomto území, které pro ni něco znamenaly. Pak se vrátila do tábora, kde už byli snad všichni seřazeni u Alfy. Jen toho malého - no, teď už dospělého - zmetka Caira nikde neviděla. Však on se někde objeví... A jestli ne - jeho chyba. Pokrčila rameny. Pak se naposledy vydala do doupěte. Rozhodla se vyzkoušet, kolik věcí se do brašny vejde. Jak do ní postupně pokládala všechno svoje vlastnictví - dvě misky, dýku, clony a nakonec i měkký mech, s úžasem zjišťovala, že brašna je snad bezedná. A věci, co si do ní uložila, vůbec nic nevážily! To Auru nadchlo. Opět si brašnu dala na záda a vyšla z doupěte, kterému věnovala poslední, smutný pohled. Pak už obrátila svou pozornost k Alfě. Ani si nevšimla, že se vedle ní objevil její orel.
Když se Alfa zvedla k odchodu, postavila se jen pár stop za ni, mezi další Kappy. Aweril jí seděl na zádech, výjimečně jí to nevadilo. A tak společně se zbytkem smečky dorazila až na nějaké pláně, kde se mezitím shromaždila - Aura znechuceně nakrčila čumák - Elloris. A taky Elitní.
Cairo mezitím se svými mazlíčky - otroky spokojeně lovil. Už společně ulovili dva kusy vysoké, hromadu ryb a pár myší. Lov byl až neobvykle dobrý. Cairo si ale začínal dělat starosti, jak to všechno donese do tábora. Pak ale zaznamenal přítomnost mnoha vlků jen kousek od něj. Nebylo pochyb o tom, že je to smečka. Cairo začal panikařit. Do toho ještě Diablo odletěl. 
Tenebris mezitím čekala na odpověď na svou otázku. Poté kývla a posadila se na kraj tábora. Když se o přibližně hodinu později začali vlci shromažďovat u Alfy, zařadila se taky a přitom myslela na Carol. To, že budou cestovat společně s Elloris, bylo dobré znamení, minimálně pro ni. Aspoň zase uvidí své staré přátele, navíc zase dostane zpět Carol. Věci si balit nepotřebovala, už od svého odchodu z Ishimury měla všechny v brašně na zádech. Když Alfa vyšla z tábora, zařadila se na kraj průvodu. Přeci jen, ještě se necítila úplně jako součást smečky, ačkoliv jí byla už bezmála tři čtvrtě roku. Někteří na ni stále pohlíželi jako na sviťáka.
Když procházeli lesy, zhmotnil se u ní stínový orel. Tenebris v něm poznala Cairova Diabla. Něco se jí snažil říkat, ona mu však nerozuměla. Až pak si všimla, že v průvodu není Cairo a řekla si, že se mu muselo něco stát, no a tak se vydala za orlem, ten by mohl vědět, kde je.
Když se orel za několik okamžiků vrátil k Cairovi, za ním letěla jedna z bývalých sviťaček. Ta, z které cítil jistou autoritu. Tenebris. Jak viděla hromadu kořisti, okamžitě mu nabídla, že kořist vezme do své brašny. S pomocí všech Cairových otroků jim to netrvalo déle než několik málo minut, pak oba bez problémů dohonili smečku, stejně tak Cairovo služebnictvo. Oba pak následovali Alfy k Drsným pláním.
Arco Iris Criest
Arco Iris Criest
Počet příspěvků : 1106
Datum registrace : 27. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 9:09 pm
/Drsné Pláně/
Nepovšimnutě, trochu po straně, jsem uháněl po pachu a hlasech smečky, nedaleko od nich. Do čenichu mě ale praštil ošklivější, mnohem ošklivější pach. Jasně jsem věděl, že se jedná o temnou smečku. O tu, která mně i mým známým způsobila kvanta bolesti po fyzické, ale i psychické stránce. Trochu jsem se přiblížil k vlkům naší smečky v naději, že Orfeonova slova o ochraně platí i na smečkové Omegy. Naivně jsem se držel, jakožto mrzák, poblíž nich. Kdyby mělo dojít na obranu, slepý a chromý bych neubránil sebe, natož tak smečku či Alfu. Zahanbeně, nenápadně a se sklopeným zrakem jsem je proto následoval. Jen tak. Abych si zachránil kožich.
Hexy de Mal
Hexy de Mal
Počet příspěvků : 1512
Datum registrace : 23. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Hilary
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 9:14 pm
Jižní tábor -> Drsné pláně
V mysli se začala loučit s Niwatem, se svým domovem, ale také s těmi, kteří se zde neukázali. Svoje rodiče a sestry brala za mrtvé a nevěděla nic o svých synech. Jeden byl určitě mrtvý a druhý kdoví kde. Nelíbilo se jí, že pár vlčat si z odchodu nic nedělá a trochu jim záviděla, že nemůže být taky tak bezstarostná. Ona si však uvědomila ztráty, které způsobí tenhle odchod, ale zase ví, že takhle to bude pro její nebližší bezpečnější. Sice neznala lidi, protože se narodila krátce po té, co byli vyhnáni, ale dokázala si představit, jakou hrozbou pro ně jsou. Po jejím boku se dostal Lemi a slepá si na záda položila plášť, ve kterém bylo schovaných pár věcí z jejího bývalého doupěte ještě v Ishimuře u jezera Kappa. Věděla, že si pár míst navždy uloží do své paměti pomocí svého vidění díky vibracím. Nakonec se rozešla po boku ostatních pryč ze svého domova, tam, kde se narodila, tam, kde chtěla zemřít, ale nezemře.
Šla mlčky a když cítila první pachy zeisský, tak zvedla hlavu, aby snad ucítila pach svého bratra. Ten ji hodně nedávno zranil, byla na něj naštvaná, odhodlaná se k němu popřípadě chovat chladně, jako by ho vůbec neznala, ale pořád ho milovala sourozeneckou láskou a pořád ji na něm záleželo. A netrvalo dlouho a všimla si ho, ale ignorovala. Místo toho se rozešla za Dinem, který byl u několika vlků. "Ahoj dědo," pozdravila ho, ale pak se zatvářila zmateně. "Kde je Richu?" Zašeptala, když se k němu naklonila, aby to nikdo jiný neslyšel. Nechtěla přijít i oni, to by radši bojovala s kýmkoliv, tedy i s lidmi. Otočila hlavu na nějaké vlče a nahnula hlavu na stranu, protože ho neznala, ale věděla, kam patří. Do rodiny. "Další de Mal? Já jsem Hexy de Mal," představila se mu a pak se otočila i na dalšího. Jeho pach přeci znala, ale nebyla si tím jistá, protože ho nedokázala poznat magií, kterou teď používala jen vždycky na chvilku, aby zjistila situaci svým způsobem. A po pár dlouhých vteřinách ji to docvaklo, vždyť ho nepotkala, když uměla ovládat magii, to byla malá a čistě slepá. "Damiene? Jsi to ty?" Chtěla se ujistit, protože si myslela, že je mrtvý, protože řadu let ho neviděla a ani o něm neslyšela.
Orfeon Virentem
Orfeon Virentem
Počet příspěvků : 2002
Datum registrace : 28. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Alfa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 9:22 pm
/Drsné Pláně/
Nyní jsem sledoval, jak se Zelený dědek z naší smečky vypořádává se stykem s temnými. Ve mně samotném to vyvolávalo značnou nervozitu, kterou se mi však zatím stále dařilo moc nedávat nejvo. Nesměl jsem. Jakožto vůdce jsem musel umět skrývat city a to mi stačilo. Zdálo se, že Dino ještě nezpozoroval, že se scházíme se Zeissem. Anebo už možná ano. Starší de Malovec zavětřil a koukal kolem sebe. Začal se po celém těle lehce chvět, bylo to jen mírné, ale mně to neuniklo. Jakmile přivítal to, pro mě stále cizí vlče mezi Ellorisany, lehce jsem se zamračil. Je strašně naivní. Budu s tím muset něco udělat... ale na druhou stranu, je to jeho rodina... a ta by měla být na prvním místě... pomyslel jsem si.
Když k zelenáčovi přišla Hexy, tiše jsem je poslouchal. ,,Ahoj Hexy!" spokojeně jí odpověděl, střihnul ušima a usmál se na ni. Švihl instinktivně ocasem a olízl si tesáky. ,,Ano, ano... toto je... vnuk můj? Stejně jako ty... takže je to vlastně..." odmlčel se. Jo, tady jsem začínal vidět jeho značně starobně projevující se zapomínavost. ,,Jste příbuzní!" skočil jsem jí do řeči. ,,A s tebou, mrně, mám ještě řeč," pravil jsem Ergovi vážně, jakmile jsem poskočil směrem k nim.
Ergo de Mal
Ergo de Mal
Počet příspěvků : 172
Datum registrace : 27. 07. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dino de Mal
Postavení ve smečce: Nemá smečku

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 9:27 pm
/Drsné Pláně/
Jakmile na mě promluvil ten fialovo bílý, něco mi řeklo, že se mu mám poklonit. A jelikož to za pochodu příliš nešlo, složil jsem mu jen takovou, kratší a mírnější poklonu. S jeho návrhem si popovídat jsem souhlasil a aby to i on věděl, pokývnul jsem. S Dinem se dala do řeči nějaká jiná vlčice, u které jsem po chvilce zjistil, že je další členka mé rodiny. ,,Aha... já jsem... Ergo. Nevíš, kde je zbytek rodiny?" zeptal jsem se zvědavě. ,,Táta Sumi Ni zbaběle utekl z našeho území, máma zemřela, tak jsem se vydal hledat štěstí jinde," přiznal jsem, avšak tvářil jsem se u toho hrdě. Přes to všechno jsem neskryl maličkatou slzičku, kterou jsem vyronil při zmínce o mámě. Tu jsem měl opravdu velice rád. ,,Kdo je Richu?" obrátil jsem se zvědavě ihned na Dina, který by mi to vše snad možná jednou mohl vysvětlit. On se na mě na chvíli nechápavě kouknul, poté zamyšleně přikývnul. ,,Moje partnerka. Láska na stará kolena. Do háje zelenýho, Richu tu není!" štěkl Dino a začal v duchu panikařit. ,,A do druhého háje, co tu chcou ti temní?!" byl zjevně nervní a to trochu i děsilo mě. ,,A co je to láska?" položil jsem nejistě další otázku. Znělo to jako nějaká hodně, hodně nebezpečná zbraň.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Tue Oct 09, 2018 11:41 pm
Maysie|Ceron|Dawano|Rue Shawty
~Jižní tábor -> Drsné pláně|Někde na území býv. Fénixe -> Drsné pláně|Doupě -> Jižní tábor -> Drsné pláně|Někde na severu býv. Kirigakure -> Drsné pláně~
Hned, jak se Maysie vzpamatovala z dlouhého spánku, neušlo jí, že zase spala velmi dlouho. Jen chvíli po probuzení jí v hlavě zaznělo hlášení Draka Osudu a Maysie zbledla. Opustit Niwat? Opustit svůj domov? Zakňučela v duchu. Nechtělo se jí, nejraději by tu zůstala, přesto jí však bylo jasné, že tu zůstat nemůže. Bylo by to příliš nebezpečné. Tak fajn. Jenom si sbalím věci... a... něco sním. To, že ani jednu z věcí nestihne, si uvědomila hned v zápětí. Celá Elloris, vedena Orfeonem, už vyrážela z tábora. Maysie rychle slupla zbytek králíka, který objevila už zřejmě velmi dlouho zapomenutého na kraji tábora, a hned se cítila líp. Tedy... dokud její pohled nezavadil o strom uprostřed tábora. Mami... Zakňučela v duchu. Mami... Půjdeš s námi, že? Ani si neuvědomila, jak to Yllin oslovuje, vždy ji oslovovala jménem. Ale tak, Yllin ji přece vychovala, takže si Maysie mohla dovolit ji takto oslovit. Jen... to ještě nikdy neudělala. Až teď.
Maysie se dotkla květin, které celoročně rostly u Yllinina stromu a pak odvrátila pohled. Přitom si všimla Alfy Jessie, jak něco kouzlí ve vzduchu, vzápětí byla i se všemi zbývajícími vlky přenesena ke zbytku smečky, do Drsných plání. Teď už věděla, že je na všechno, co kdy na tomto území chtěla udělat, pozdě. Nemohla se vrátit ani pro svoje vybavení, ani se jít naposledy rozloučit se svými dětmi, z nichž čtyři byly mrtvé a Rue... tu už nějakou dobu neviděla. Stále ještě neztrácela naději, že její poslední dcera žije, avšak ve skrytu duše věděla, že už musí být mrtvá.
Ceron se mezitím tiše plížil po pláních. Před chvílí krutou smrtí umučením zabil dva králíky a velmi dobře se najedl. Jen si trochu dělal starosti o svou sestru, ale tak... Má svou smečku, tak bude stoprocentně s ní a on se může začít starat sám o sebe. To mu vyhovovalo, avšak... Stýskalo se mu. Alweena mu chyběla, byla to jediné, co měl.
Náhle se mu v hlavě ozval něčí hlas. Nejdříve ho chtěl ignorovat, ten hlas mu poroučel a to se mu nelíbilo, pak mu však došlo, že ten hlas musí být jeden z Draků a draci se musí poslouchat. Nespokojeně zavrčel pár nehezkých nadávek na existenci lidí a pak se klusem vydal na určené místo. Přitom se snažil si cestu co nejvíce užít, však se loučil s místem, kde se narodil a kde prožil celý svůj život. Samotného ho překvapilo, jak mu to tady bude chybět. Ta důvěrně známá krajina, loviště, řeky...
Když dorazil na drsné pláně, byla tam už hromada vlků. Odfrknul si. Zdá se, že Draci svolali opravdu celý Niwat. Pomyslel si a pak se rozhlédl. "Alwe? Jsi tu?" Nikde necítil její přítomnost a to ho znervóznilo.
Dawano zrovna odpočíval v doupěti, když zaslechl vytí svého Alfy. Znělo vzdáleně, no bodejť by ne, však měli Dawano s Grafity doupě na druhém konci území, než byl Jižní tábor, odkud se vytí ozývalo. Dawano vyskočil na nohy a rozběhl se směrem ke svému Alfovi. Přes celé území to byla dlouhá cesta, a protože spěchal, dorazil do tábora celý udýchaný, avšak dorazil a to právě ve chvíli, kdy smečka vyrážela z tábora pryč. Dawano s bolestí pomyslel na své vlčata, které byly Bůh ví kde. Snad o nich ví něco Graphy... Pomyslel si a pak už se věnoval jen smečce, protože si nestihl po dlouhém běhu ani odpočinout, a tak měl co dělat, aby s nimi dokázal udržet krok. Díky tomu se ale nemusel užírat myšlenkami na ztrátu domova a na to, co všechno tu nechává. Když konečně dorazili na místo, rozjasnily se mu oči, všiml si totiž několika příslušníků své rodiny. "Mami! Dědo!" Zvolal a ignorujíc vyčerpání se k nim nadšeně rozběhl. "Strašně dlouho jsem vás neviděl!" V tuto chvíli ho nezajímala dokonce ani přítomnost všech Zeissanů, kteří by ho jinak silně znervózňovali.
Rue Shawty probudilo Drakovo hlášení. Momentálně byla povahově ve fázi "Oermi," takže ji to nijak nevzrušovalo. S úsměvem na tváři vstala a napila se z blízké kaluže. Pak zjistila, že má hlad. No, nebylo čemu se divit, však dlouho spala. Byla vyčerpaná, kost a kůže, a jídlo nutně potřebovala. Začala tedy vetřit a po nějaké době našla pach kořisti. Byl to nějaký hlodavec zřejmě zraněný. Rus si olízla pysky. Pustila se po stopě a za chvíli narazila na už polomrtvého králíka, který se ani nepokusil utéct, když ho chytila za krk, aby mu zlomila vaz. Rue se na něj hladově vrhla a sežrala ho i s kostmi. Když dochroupala poslední kostičku, změnila se u ní náhle osobnost. Teď byla "Aeri". Okamžitě si uvědomila závažnost situace a kolik času už ztratila. Zvedla se na nohy a co nejrychleji - což moc nešlo, vzhledem k její špatně kondici - se vydala na určené místo. Naštěstí, sraz nezmeškala. Teď, když už tu byla, mezi ostatními vlky, mohla si dovolit se naposledy podívat po území. Kde se narodila, vyrůstala, zkrátka - kde prožila celý svůj život. 
Jak tak se rozhlížela, zahlédla v davu sviťáků hnědou srst, která ji připadala povědomá. Současně k ní zavál dobře známý pach. "...mami?" Zakňučela nejistě a vydala se k hnědé vlčici. Že začátku si nebyla jistá, je-li to doopravdy ona, když ji ale uviděla, už o tom nebylo pochyb.
Azrael Virentem
Azrael Virentem
Počet příspěvků : 1384
Datum registrace : 18. 11. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Nira
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 12:12 am
Drsné pláně
Patronka zastavila dost daleko od Zeisské smečky a z jejího hrdla se prodíralo tiché syčení, jenž těžko přirovnatelné ke kočičímu, či hadímu sykotu a v skoro žhnoucích žlutých očích, ji bylo znát, že byla ochotná chránit svého svěřence, jak před Zeisskou smečkou, tak před lidmi, kteří se až nebezpečně blížili. Všiml si, že Hato z Eerwy seskočil a po ohlédnutí zpět spatřil, že se matka dala taky do pohybu, což se mu značně ulevilo. Pohlédl na otce, jenž na něj promluvil, aby se podíval na jednoho vlka. Zvědavě tím směrem otočil hlavu. Pohlédl na starého vlka, jenž byl černý, bílý a červený, vypadá totiž... přesně jako já. Pomyslel si z údivem a ze svého třímetrového výhledu spatřil i znak, jenž měl na zádech a mladý Virentem ho měl na boku, akorát fialové barvy. ''Tati, kdo je to? Proč vypadá jako já?'' Zeptal se ze zvědavostí a údivem v hlase, když Elitního přestal sledoval smaragdovýma očkama. Poté si všiml Hata jak je u něj. Ten je taky všude... Protočil očima nad ním. ''Hádám, že tvůj kamarádíček narazil na tvého příbuzného..'' Ozvala se Eerwa syčivým hlasem a Azrael se na ni nechápavě podíval. ''Já mám ještě nějaké příbuzné o kterých nevím?'' Zeptal se v myšlenkách nechápavě a natočil lehce, nepatrně hlavinku. V jeho mysli se ozvalo tiché Eerwino zasyčení ve stylu, 'No ty blesku.' Azrael nad ní mávl tlapou a seskočil s ní opatrně dolů a pomalu se blížil k Rellemovi, jenž mu byl tak nápaditě podobný a čím blíž byl, tím víc cítil lehký náznak pachu podobnému tomu, jenž patřil otci.

Allweena se nadále ukrývala mezi rohatou rodinou a znechuceně si odfrkla nad tím jak se u rohatých začíná schovávat víc vlků. Přes tu nechutnou směsici všem pachů se k ní dostával, ten jenž měla na světe nejradši. Od jediného vlka, kterému věřila a který ji z celé rodiny zbyl. Hrob Yllin, jejich matky zůstával ve starém Kirigakure. A ji to bylo fuk, alespoň se tak tvářila. Nesnášela ji, ale přesto... stále to byla její matka. Prodírala se davem vlků, k původci onoho pachu. Až ho nakonec bílá zjizvená von Bella spatřila. ''Cerone...'' Vydechla, ale snažila se pořád tvářit, že ji je všechno jedno, jenže to, že Ceron je tu s ní ji na celé téhle sešlosti nejvíc uklidňovalo. Možná ji to pomůže vyjímečně ignorovat tu vlčici, které zazlívala všechno. A přitom ji jen tak tiše záviděla. (//Sama to Gwen říkala, když se o Nira x All bavíme x'd ). Ale nenáviděla ji, jak zničila její tělo, nenáviděla ji, že ona se dokázala všude vecpat a být královskou vlezdoprdelkou. Tak moc si přála ji zabít.
Maysie
Maysie
Počet příspěvků : 856
Datum registrace : 25. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Majkaa :33
Postavení ve smečce: Delta

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 12:36 am
Maysie|Rue Shawty|Ceron
~Drsné pláně~
Maysie se rozšířily oči údivem. "Shawty? Jsi to opravdu ty?" Zeptala se nejistě. Moc se jí nechtělo věřit, že by to byla opravdu její dcera, na druhou stranu, nebylo pochyb o tom, že tahle vlčice nemůže být nikdo jiný než její dcera.
Pak už starší vlčice nezaváhala a mladší objala.
Ceron mezitím hledal v davu Alweenu. Stále nikde nebyla, ale Ceron už mohl díky talismanu vnímat její přítomnost. A opravdu. Za několik okamžiků se mezi ostatními protlačila bílá vlčice a vrhla se k Ceronovi. "Alweeno!" Zvolal nadšeně.
Grafity
Grafity
Počet příspěvků : 1959
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 12:25 pm
Kaisa
Drsné pláně


Sledoval jsem ty dva. Zaslechl jsem jméno vlčete, byl to Ergo. Ten druhý byl Dino. Podle toho co jsem zjistil z jejich rozhovoru, byl Dino Ergův děda. Radši jsem je nechal ať si vše vyřídí, ale. Najednou si mě nikdo nevšímal. "Já jsem Kaisa Airgideon," představil jsem se a upoutal tak trochu pozornosti. Líbilo se mi, že byl Ergo z mé nabídky nadšený, ani já bych nešel sám. Usmál jsem se a když přišel další vlk a nabídl Ergovi se vrátit, počkal jsem co mu řekne. Odbil ho. Tomu jsem se musel zasmát, ovšem já bych to udělal ve vší slušnosti. Vlci se tu vážně dobře znali, dokonce přišla další vlčice, podle toho jak oslovila Dina, patřila také do rodiny. Představila se jako Hexy. Sice si mě nevšímala, ale byla slušnost se představit. "Zdravím. Jsem Kaisa, " řekl jsem s mírným úsměvem. Dozvěděl jsem se i jméno toho, co oslovil Erga aby se vrátil. Damien, Hexy, Ergo, Richu, Dino, jak si mám tohle pamatovat? zamyslel jsem se na chvíli. Alfy Orfeona jsem si všiml až když promluvil. Rychle jsem se uklonil a pozdravil. Čekal jsem, že se bude vyptávat, ale zatím směřoval pozornost k Ergovi. Ten využil nabídky si povídat, tedy, zřejmě ne tak jak to myslel Alfa. Dino pak vysvětloval kdo je Richu a mě se v tom dělal čím dál větší guláš. Když se vlček zeptal co je láska, rozhodl jsem se mu to vysvětlit. "To je věc, kterou k někomu cítíš. Když máš někoho tak rád, že s ním chceš strávit zbytek života, je to láska," pokusím se. Snažil jsem se využít výrazy, které mohl pochopit. Z toho jak tady bylo hodně vlků a čím dál tím víc příbuzných, -ovšem ne mých-, mi hučelo v uších.
Hato Gája
Hato Gája
Počet příspěvků : 156
Datum registrace : 08. 09. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Asuka
Postavení ve smečce: Vlče

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Wed Oct 10, 2018 3:03 pm
Damien

S davem Drsné pláně:
Ulevilo se mi, když nikdo na má slova, která ani nebyla má nereagoval. Ale Jemu  se to nelíbilo a věděl jsem, že vymyslí ještě něco horšího, aby rozdmýchal strach nebo ještě hůř zlobu, která by vedla k potyčce. Poslouchal jsem vlky a dedukoval, o čem mluví. Po chvíli poslouchání jsem zjistil, že se baví o rodokmenu: ,, Docela by mě zajímalo, kam se všichni příbuzní poděli." Po myslím si, i když touha se s nimi setkat vůbec není. Z přemýšlení mě vytrhl hlas nějaké vlčice. Podíval jsem se na ní: ,, Huh? No..." Začal jsem uvažovat, odkud bych jí znal, ale zlovestne šeptání mi to dost znesnadňovalo. Pak mě to nakoplo!: ,, Hexy! Jsi to fakt ty? " Skoro vykriknu nadšením, které pak trochu opadlo: ,, Je to už doba, co jsme se viděli." Poznamenám s neutrální tváří: ,, Co se stalo za tu dobu, co jsme se neviděli?" Zeptám se jí už s milejší tváří.
Sponsored content

Akce & Příběh za Hranicemi - Stránka 37 Empty Re: Akce & Příběh za Hranicemi

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru