Všichni uživatelé byli smazání ze stránek, nyní již není možná registrace ani přihlášení.

Dotazník: zde
Share
Goto down
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 5:09 pm
??? → Niwat
Rozhlížela se kolem ve svém cupitavém kroku, pár krát se zastavila, aby si čichla ke kytičkám a obdivovala těch pár broučků, co se snažily vyšplhat po stéblech až ke květu, hlavně se zajímala o pavouky, jejich nožičky proklouzly zpod květ. Zajímalo ji, jak tyto odporné kreatury mohou takto lovit, ale asi nějak to šlo, když tak tam dlouho vyčkávala. Teď ji tak z ničeho nic napadlo, že by se určitě nechtěla stát motýlem. Zamrazilo ji to při té myšlence, jak kolem ní ten pavouk obepínal svou pavučinu a chystal se ji sníst zaživa. Okamžitě se z toho rozklepala, avšak se snažila udržet svůj krok a už na to nemyslet, přičemž se ohlížela za strýcem, jenž ji doprovázel. Věnovala mu lehký úsměv, který tak zářil v tomto sluníčku a strašlivém horku. Byla nabita energií a touto pulzující zvědavostí. Aspoň se vrátíme domů! pomyslela si optimisticky naladěna, jako by fakt očekávala, že ji vedl rovnou tam, kde před tím žila. I když vlastně netušila jak to tam vůbec vypadalo, ale to ji ani tak netrápilo. Cítila by se jako doma! Ten pocit nikdy nezažila, ale přesto po něm toužila. Když z ničeho něco strejda vykřikl, tak se zastavila a opět se ohlédla. ,,Co se dě--?" nestačila doříct svou otázku a hned ji hnal, jako by měla ještě více zrychlit tempo. Vždyť byla před ním aspoň tři metry daleko! Pípla, když ji tak šťouchal, ale nijak se nebránila, prostě se snažila šlapat co ji ty malinké nožičky stačily, div se malinká Kronakaii nepřevrátila k zemi jako přistávající tryskáč. ,,Ale já jsem pták!" zaúpěla a zamračila se. A navíc ptáci jsou více kůl než ještěrky, který může kde kdo zašlápnout. řekla si v myšlenkách. Odstrčila se od čumáku strýce a rozběhla se někam dál od nějž, přičemž mu ještě zaházela hlínou před ksichtem, než se vytratila zase do dálky tří metrů.
avatar
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 5:30 pm
Někde poblíž Niwatu
Někdy měl až chuť ji jednu fláknout za ten úsměv, jo bylo fajn že je šťastná - ale nemusela se na něj takhle psychopaticky tlemit od rána do večera. Na to opravdu stavěný nebyl, navíc neměla ani natolik krásný chrup aby ho mohla furt vystavovat. Proto se při jejím dalším úsměvu ještě víc zamračil. Samozřejmě nevěřil tomu, že by ji důvod toho zamračení došel.
Když ji tak tlačil a postrkoval, sem tam mu v tlamě skončila i hlína a pár stébel od toho jak štěně zběsile kopalo. "Nemusíš mě zase zabít, jasný?!" Zavrčel podrážděně a naposledy do ní strčil. Přibližně v podobnou chvíli to ale přestala snášet i Kronakaii, což mělo za následek další velkou mezeru mezi nimi, popošel tedy blíže k ní a na chvíli odvrátil zrak k lesu opodál, jako by uvnitř hledal sílu i na tu pouhou odpověď. ,,Jasně, pták. Tak proč se zdržujeme chůzí? To je u vás nějaký nový trend?" Nadzvedl obočí zvědavě.
,,Počkat, mě to nedošlo! Slepice vlastně neumějí létat!" Vykřikl poté provokativně a pohodil přitom hlavou z jedné strany na druhou. Věděl že tohle mohlo být možná už trochu přes čáru, furt to bylo přecejenom vlče. Ale když on se s ní  někdy tak nudil, že už ani neměl jinou možnost.
,,A když jsi takový samostatný pták, proč si dnes nenajdeš vlastní žrádlo?"
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 5:51 pm
Niwat
S lehkým krokem si to vykročila trošinku opodál od vlka za níž jako známější strýc Marshall. Nikdy netušila, že nějakého strýce má nebo jestli vůbec ho někde viděla, ale usoudila, že když ji povede a bude ji chránit, tak by se to dost vyplatilo. Navíc nikdo jiný ji nehlídal záda, ani ti, co by se prosadili jako její rodiče, vlastně co to byli rodiče? Ani to ji nenapadlo, že by nějaká měla, ale tušila, že se nenarodila jen tak ze země. Opravdu, i na to že byla tak hloupoučká, tak si usoudila jasnou odpověď, že se nevytvořila z ničeho. Jenže furt tolik otázek měla na jazyku, ale nikdy ji to nebylo zodpovězeno řádně ani důkladně. Strýc ji vždycky poslal někam jinam, aby ho neotravovala, i když ona mu očividně nerozuměla a furt se domnívala, že jen chtěl trochu povzbudit a přivést mu úsměv na tváři. Jednou tak zavzpomínala, asi týden zpět ho nechala rozesmát, když se snažila vzlétnout a omylem se praštila do kamene. Nebylo to moc pěkné, ale když se radoval on, tak se dokázala radovat i ona. Což ji celkem těšilo a hřálo u srdce. Jenže teď, když se vrátila do reality tak dokázala jen stáhnout uši a pochodovat. ,,Zas." zamumlala si pod čumáček a přivřela oči. Kdy jsem ho naposledy přizabila? zamyslela se nad tím, ale žádná odpověď ji nepřicházela, jako by ji paměť někam založila do naprostého zapomnění. Vždyť nic špatného neprovedla! Ale přesto věděla, že ty jeho výkyvy nálad nebudou pro nic za nic a Kronakaii se s tím musela jednoduše smířit. Kopla do kamínku před níž, jenž udělal pár skoků a zase přistál někde jinde. Zaradovala se z této maličkosti a povytáhla své před tím mrzuté koutky vzhůru do veselícího úsměvu. Ještě jednou přistoupila ke kameni a kopla do něj mnohem silněji než teda zmizel někde ve vysoké trávě. Nastražila uši vzhůru a šklebila se jako mimino. ,,Protože nemáš křídla." odsekla a otočila se za strýcem, přičemž se uchechtla, ale pak se zamračila s výdechem. ,,Ale umějí, jen se jim nechce." argumentovala nesmysluplně a pohodila ocáskem v této otočce. Vyfoukla další výdech z nozder. ,,Nemám hlad." odsekla rázně a zase se oddálila ke květinám s úsměvem. Opravdu se ji ten výraz měnil tak rychle v takový nevinný úsměv, jako by nestačilo ani mrknout a už ho opět měla.
avatar
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 7:00 pm
Niwat
Vydechl ztrápeně zatímco ona odkopávala šutr. Čirou náhodou si připomněl to jak před chvílí udělal téměř to samé a představa že vlče se po něm třeba i opičí ho kupodivu těšila. Vybavil si tu chvíli, kdy se k němu toto klíště tak silně přisálo a usoudil, že to stále mohl být i větší fagan a se správnou výchovou třeba i přežije. Dobrá, zas tak velký cíle si nedával, její dospělost byla ještě hodně daleko.
Našpulil tlamu uraženě při její reakci a strčil do ní, tentokrát silněji a ze strany. ,,Nebuď drzá!" Štěkl a trochu se oklepal. ,,To co bys ty uletěla za hodinu, já ujdu za deset minut, takže tiško." Uculil se na ni a přidal na kroku, co mu bylo do jejích malých tlap? On už ji pomáhat nebude.
Znovu se k ní otočil až když vysvětlila proč slepice nelétají. Věnoval ji udivený výraz a poté spustil:
,,týjo! Zřejmě jsem žil celou tu dobu ve lži. Tak ukaž, ty kuře! Ukaž jak se létá." Začal ji energicky pobízet, samozřejmě věděl že to ještě neumí, už měl zkušenost s pár pokusy a další by jenom uvítal. Alespoň se taky trochu pobaví. ,,No tak! To zvládneš." Pokračoval a ke konci se dokonce i usmál, věděl že na tom chudinka s chytrostí není zrovna nejlépe. O to víc ho ale bavilo takové "škádlení", dali se tomu tak říkat.
Koneckonců ji vychovával, měl právo se ji smát. On jediný.
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 7:25 pm
Niwat
Skočila na jednu z květin, asi si myslela, že tam přilétl motýlek, ale očividně se mýlila, když ji uletěla z lístku můra, která se jednoduše vyprostila z tlapek bez škrábnutí. Protočila očima, když zahlédla jak kolem proletěla. Grr, škoda. pomyslela si a pootočila se opět ke strýci. ,,Až budu větší tak budu lepší než ty, strejdo Mashalle." prohlásila s velice sebevědomým úsměvem a ohlédla se zas na nějž. To sebevědomí ji opravdu nechybělo, ani ta motivace ji nijak obzvláště neopustila, byla až příliš silná a ani Marshall ten onen pud nemohl jen tak zbořit, i kdyby ji udělal či řekl cokoliv. A tak si nastavila další cíl mezi mnoha dalšími, co se tam skládali a zvyšovali ten počet. Poohlédla se okolo a rozběhla se za dalším květem, na kterém zahlédla další pár bílých křídel. Už se natahovala po páru letících bělásků, než se zastavila a zbrkle se otočila za Marshallem. Zamračila se a vyzývavě se zazubila. Avšak jen co ji začal povzbuzovat tak to vzala doslovně a rozhodla se vypjat křídla podél těla. Začala s nimi zběsile mávat, pár krát rozprášila okolí, ale nezvedla se ze svého místa ani o kousíček. Bylo to namáhavé a složité a dost ji to nešlo. Což ona věděla, ale věřila, že to někdy mohla dokázat. Ale štěstí se na ni dneska opět neusmálo a nechalo ji tvrdnout na zemi. Přivřela oči a snažila se, co jen mohla. Nic se nestalo. jenom udělala čurbes kolem sebe a to bylo tak vše, na co se zmohla. Pak spadla na břicho, vzdávající se. ,,Pffú!" vyfoukla ze sebe vzduch, co se ji hromadil v plicích a znovu se nadechla, otevřela oči a koukla na strýce, co se ji asi už teď vysmíval. Očima spadla ke trávě a zase hledala brouky, než aby se snažila to zkusit znovu. Jednou to zvládnu, ale dneska ne. Přece jsme šlapali tři dny bez nějakých dlouhých přestávek! vymlouvala se v myšlenkách a zírala, jako by ji někdo praštil po hlavě.
avatar
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 8:49 pm
Niwat
Následně už ignoroval její poskakování v trávě a chytání lelků, jeho maličkost byla na toto všechno již tak zvyklá a jistým způsobem už tak znuděná z toho jak často se to opakovalo, že to zkrátka ani neřešil a jen čekal až si jednou něco zlomí. Co se Kronakaii týče, dost si stál za výchovou typu "uč se z vlastních chyb", tudíž by ji zřejmě i nechal skočit ze skály, jenom aby zjistila jaká blbost to je. Proč by ji to on říkal? Stejně by na něj nedala, je to vlče. Z myšlenek ho probrala až její slova, zavrtěl hlavou překvapeně a stejně tak se na ni i podíval. ,,Heh, o tom nepochybuju, pokud se toho teda dožiješ." Mrkl na ní škodolibě a potom se zadíval k lesům. Stačil si všimnout té změny pachů, tady to místo se zdálo rozhodně živější než ta předešlá, otázkou bylo - kam dál? Přešlápl nervózně s očima zabodnutýma mezi stromy, poté sebou lehce cukl a rychle kouknul po vlčeti, doufaje že se mezitím nepřizabilo. Naštěstí jenom začalo zkoušet svá křídla, opět. ,,Říkal jsem, že slepice létat neumí. Tak pojď kuře, možná dostaneš i nějaký zob." Kývl hlavou směrem odkud šlo nejvíc pachů (hranice Ishimury) a pomalu vyrazil. Vlastně ani doteď nepřemýšlel nad setkáním s někým dalším, natož například celou smečkou. Co když někoho bude zajímat kde má rodiče? Měl by se vydávat za jejího rodiče, nebo to nechat být a dát ji na krk někomu jinému? Hlavou se mu motaly nejrůznější otázky, které by mu ti vlezlí otravové mohli položit. Ovšem ty správné odpovědi ne a ne přijít. ,,Hele, pokud by se tu náhodou někdo ukázal, nadechl se a mezitím si v hlavě probral zbytek věty, ,,hlavně buď zticha. Něco cekneš a vlastníma tlapama tě uškrtím." Koukl na ni vážně a trochu svraštil obočí, bylo pro něj vždy trochu obtížné s ní probírat něco důležitého, vždy mu připadalo jako by byla naprosto mimo realitu.
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 19, 2018 9:16 pm
Niwat → Ishimura [hranice]
Po chvíli se s hlasitým výdech vyšvihla na tlapky a díky bohu se na nich ještě nepřizabila, přece jen tušila že byla toho schopna. Jak už se ji vzpomínka připomněla v mysli a zahlédla ji v očích tak se dokázala jenom usmát. Pamatovala si moc dobře, jak se ji strýc snažil pomoci vstávat, ale to byla opravdu o hlavu menším tvorem a ještě hloupějším, i když zrovna ani v této době nebyla nijak veliká ani chytrá. Ale věřila, že jednoho dne bude opravdu chytřejší jak ostatní ptáci a mnohem větší a třeba i půvabnější. Z ošklivého káčátka na bílou labuť! Jo, to si přála a v myšlenkách se nad tím rozplývala, až se ji po bradě točila jedna velká slina, když se tak snila. Avšak co nevidět se opět vzpamatovala a bodla pohled na strejce, protočení oček ji neminulo při jeho slovech. Přiběhla k němu a zapřela se o něj, i když to vypadalo spíš, jako by se o něj otřela. Byla příliš slabá na to, aby ho shodila na zem. ,,Přeperu tě." řekla mu opovážlivě, když se ho snažila shodit nebo hryznout, tak neúspěšně, chodil příliš rychle, a tak nestíhala ani útočit. Jenže zastavila svou činnost, když zaslechla něco o jídle. Olízla si pysk a zahleděla se mu do tváře a těch rudých oček. Samozřejmě při jeho dalších slovech moc mu nejevila pozornost, možná i přeslechla ten kousek, kde se zmínil něco o uškrcení. Ji to nezajímalo, zmínil se o žrádle, a tak nic jiného pro ni nebylo důležité. Jakože měla hlad, i když přiznala slovy, že neměla. Ach, vlčata jsou zvláštní, ale Kronakaii jako ptáče byla ještě zvláštnějším unikátem v této vitríně.
avatar
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Tue Feb 20, 2018 9:46 pm
Niwat
Nadzvedl tlapu s až znechuceným výrazem a upřel rudé oči na malé vlče. Až když promluvila mu nějak došlo o co se tu snaží, celá ta situace se mu v tu chvíli zdála tak absurdní a naivní že se musel zasmát, pěkně od srdce. Chvíli ještě šel a nijak se nevyjadřoval k těm jejím pokusům, dokud tedy už  po několikáté naprázdno nesklapla čelisti poblíž jeho srsti. Zpomalil a podobně jako ona před chvílí, po ni chňapl jako by se ji chtěl zakousnout přímo do čenichu. Samozřejmě si povšimnul jak rychle přestala, když se následně  zmínil o něčem k snědku.
,,Být tebou bych pro nás něco rychle našel, nerad bych měl k svačině nějakého opeřence." Usmál se na ni, doufaje že ji v tom malém mozečku docvaklo na co naráží. Už si stačil poměrně zvyknout na její mírnou opožděnost a místy to byl i jediný způsob zábavy jaký se mu nabízel. Mohl na ni nadávat sebevíc, ovšem její teorie stejně stále patřily mezi jednu z nejvtipnějších věcí co znal. Vtipná doopravdy byla, aniž si to možná vždy přála.
,,A vůbec - měj větší úctu k starším!" Napomenul ji vážně, přičemž s ní zase srovnal krok. ,,Ne, že až někoho potkáme, vyzveš ho na souboj jak v nějakém ačňáku." Zavrtěl hlavou.
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Tue Feb 20, 2018 10:11 pm
Niwat → Ishimura [hranice]
Možná budu mít rybičku k jídlu, mm, už dlouho jsem nejedla rybičky. přemýšlela nad tím, co by ji vpadlo na jazyk, při těch myšlenkách ji tlama obdařila pár slinami, jenž se pomalinku táhly až k její bradě. Oblízla si pysk a přesto se zamračila, když si uvědomila, že žádná ryba před jejím čenichem nebyla, nýbrž nějaké líné saranče co se rozhodlo skočit ze svého místa na jedno z mnohé stébel, které zelenaly tuto krajinu v tomto pulzujícím horku. Okamžitě jej zašlápla a rozhodně ďábelsky se uchechtla, i když to bylo spíš, jako by ji tloukl datel o hlavu. Jednoznačně kousavý tón v jejím hlase se zjevil i s tím typickým kašlem, který na ni přišel hned po tomto ne moc milém smíchu. Opravdu by z ní nebyl příliš dobrý zloduch, prostým kašlem se ji ulevilo od bolesti v krku. Poohlédla se kolem, jestli ji nevpadla další oběť pod tlapky, ale bohužel, nic se ji nenaskytlo, co by ji přitáhlo k zašlapování. Sklesle se podívala na zem, ale potom se ji opět vykouzlil úsměv, který byl mířen ke strýci. Hopsavě se přiblížila k němu a tentokrát poslouchala, co řekl. Když dořekl svá slova, tak pootočila krapet hlavu na stranu v otázce. Nijak nepřemýšlejíc nad tím se rozhodla odpovědět. ,,A já myslela, že budem mít k jídlu rybu!" zkonstatovala hlasitě a poposkočila na místě se svým štěkotem. Avšak po chvíli zamyšlení  ji to došlo, avšak se nijak neobrátila proti tomu, aby se znovu dala do řečí. Jo takdle, opeřence, kterýho? HM..HM?! hodila po něm bojechtivý pohled, jenže jen co ji zase káral, tak se mrkla na zem, jestli tam není něco nového, do čeho by kopla. K její smůle se tam nic neobjevilo. ,,Co je na tom tak špatného? Vždyť aspoň někomu vrazím, když si nebudem rozumět a jsme si kvit." zdůraznila, opravdu se odnaučila lehkým způsobům svého strýce, avšak opravdu těm základním, které tak rád zmiňoval ve svých úvahách nahlas.
avatar
Počet příspěvků : 1004
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Wed Feb 21, 2018 6:18 pm
Draco
IJ
Draco se ještě chvíli cákal ve vodě jako vlče, ale pak vylezl ven. Otřepal se, sedl si vedle Rain a položil hlavu na zem. V pokoji zavřel oči, věděl totiž , že se nemá čeho bát,  protože široko daleko nikdo nebyl. Až na jeho celoživotní lásku,  Rain. Slepou vlčku, která si taky něco prožila. Draco ji miloval prp její jemnost, nevinnost a mírumolovnost.
avatar
Počet příspěvků : 58
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava:
Postavení ve smečce:
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Thu Feb 22, 2018 6:35 pm
Niwat - Ishimura (hranice)
Protočil očima nad její reakcí, někdy ho až udivovala ta její jednoduchost, ale měl vůbec právo si stěžovat? Mohl být rád že s ním vůbec zůstala a dělala mu nějakou společnost, sám by se nejspíš naprosto zbláznil. Zhluboka se nadechl a ležérně pohodil rameny, ,,pokud ji chytíš, můžeme mít." Přikývl ke konci s úsměvem tak roztáhlým a cukavým až se mu nedalo vůbec věřit. O to mu přecejenom i šlo.
Překvapeně natočil hlavu na stranu a se zaujatým výrazem malou modrou vlčku poslouchal, notnou chvíli po jejích slovech ještě zůstal zticha a jenom na ni za chůze koukal jako by si to všechno uvnitř urovnával. ,,Heleď, vím jak je fajn dát někomu po dr*ce. Ale momentálně se budeš muset trochu krotit." Věnoval ji jeden úsměv plný soucitu a potom sebou lehce zavrtěl. ,,Dáme si taková znamení, jasný? Když na tebe kývnu, budeš se držet na uzdě. A pokud-" zamyšleně se zasekl uprostřed věty a švihl ocasem, ,,pokud takhle hnu uchem, vidíš? Takhle!" Názorně střihl ušima a poťouchle se na ni usmál. ,,Tak tomu vlkovi klidně rozhryzej celý ksicht, jasný?" Optal se s nejistým tónem a přitom lehce nadzvedl obočí, uvnitř nijak moc nevěřil v celý tento systém. Nepochyboval o vlčeti a jeho schopnosti vše nějak nevinně poplést a tak ke konci prostě jenom pohodil hlavou jako by to bylo stejně jedno - ačkoliv nebylo - a pomalu aniž by to pořádně tušil přešel hranice smečky.
avatar
Počet příspěvků : 223
Datum registrace : 10. 02. 18

Profil postavy
Hlavní postava: Aeonii
Postavení ve smečce: Nemá smečku
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Thu Feb 22, 2018 6:55 pm
Niwat → Ishimura [hranice]
Teď již si to vykročila vedle nějž a natahovala hlavu do výšin, aby trochu zapůsobila a byla si jista, že tím na sebe nechala spadnout nějaké to světlo, které poukazovalo na její odstíny chrabrosti a nesmírné pýchy, asi to bylo tím, že se cítila jako naprostý boss po těch slovech, co řekla. Nebo se chtěla napodobit po svém strýcovi, jak ji to už bylo zvykem, přece jen nikoho jiného neměla po kom by se mohla opičit a navíc jako bonus byl to její strýc, aneb rodina, ve které viděla svůj idol, nebo-li někoho ke komu vzhlíží z těch výšek. Opravdu, jejich výška byla velice rozdílná, ale to ji nijak nezadrželo od toho, aby se někdy z toho stínu projevila a představila se v jeho světlech. Avšak tento postoj netrval nijak dlouho, co ji zase vrazil argumentem, zašklebila se kysele a prohlédla si jej nabručeně. ,,Jo? Tak já ji chytím, vsaď se." s těmito opovážlivými slovy se na něj zazubila v tom nejzářivějším úsměvu, jaký kdy hodila, chtěla jej přesvědčit, že byla opravdu nějak užitečná a schopná, i když ji bylo kolik? Šest měsíců, či kolik toho mohla napočítat? Jo, opravdu tak malinká, ale přesto hodně soutěživá. Nebylo divu, že ji ucházela ta logika toho, že málo kdy lovila, natož ve vodě! To byl snad vtip, ale on přesto nebyl, ať jste se mohli smát jak chtěli. ,,Hm? Krotit?" to slovo ji nic neříkalo, natož aby ji představilo nějakým omezením. Zakroutila hlavou, aby vymáchala myšlenku toho, že by se měla nějak držet na svém limitu, po pravdě ji to dost smrdělo. Proč nemůžu být sama sebou? rozhlédla se kolem sebe, jak se zdálo, tak krajina kolem nich se změnila, kupodivu ji to překvapilo, jelikož celou svou cestu nedávala jako vůbec pozor, kam vůbec šlapala. Ostatně ji to v jejím věku ani nijak nezajímalo kam šla, hlavně, že následovala svého strejdu, to bylo nejdůležitější. Oči ji spadly do tváře Marshalla, který ji vzorově ukazoval, co by mohla a nemohla po takovém a takovém gestu. Stejnak jim rozpráším kožich, jestli si budou dovolat. pomyslela si a bezmyšlenkovitě se usmála pro sebe pod čumák. Avšak kývla, aby se nezdála nijak podezřelá. ,,Jo, jo kapišto." mrkla na něj sebevědomě. A přitom jako by nic teď přešli hranice, tak si stejně nevšimla žádného odpudivého pachu jiných vlků, vlastně ji to nijak ani nezajímalo, prostě si bezstarostně kráčela a usmívala se jako tajtrdlík.
avatar
Počet příspěvků : 1933
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Thu Feb 22, 2018 8:33 pm
Rain
IJ


Ponořím čumák do vody a fouknu. Okolo čumáku se mi vytvořilo pár bublinek. Zasměju se. Pak na chvilku roztáhnu křídla a ležím na vodě. Křídla hezky nadnášela a já si mohla užívat i slunce i vody. Draco odešel na břeh ale mě se ještě nechtělo. Po dlouhé době jsem prožívala dvě věci naráz. Volnost a radost. Nechtěla jsem se toho jen tak vzdát. Ale pak už mě voda moc nebavila. Vylezu na břeh a odejdu nedaleko na kopec. Posadím se a roztáhnu křídla aby se usušila. Musela jsem vypadat jak posvátná socha.
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Fri Feb 23, 2018 4:37 pm
Zeiss - mimo území smeček

Když jsme byli za hranicemi Zeis, oslovil jsem Areseu, která byla na hřbetě Satey, mé patronky.

Areseo, i já tě miluji. A proto jsem tě tam nemohl nechat. Chci si promluvit, ale oni by mi to nedovolili a když oni nectí čest ani já nemusím uznávat jejich zákony. Koneckonců nejsou to mé zákony a Naiome si už vybrala, co jsem ji dlužil. Vzala mi tě. Jsme si kvit. Areseo, tys... tys opravdu chtěla odejít do Zeiss? Proč? Já na tebe čekal.Jestli se chceš vrátit k nim, nebudu tě držet, ale nenamlouvej si, že já budu žít svůj život šťastně někde bez tebe, protože to se nestane. Já už nikdy nebudu šťastný.Ne bez tebe. Poslal jsem ji myšlenku
avatar
Hlavní administrátor
Hlavní administrátor
Počet příspěvků : 3551
Datum registrace : 02. 11. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Naiome
Postavení ve smečce: Alfa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Fri Feb 23, 2018 9:36 pm
Zeiss- mimo území
ARESEA
Aresea ani netušila, čo sa s ňou vlastne deje. však bola voľná z úponkov. Nabralo ju čosi veľké. Až neskôr zbadala, že to je Drak, a že vedľa letí Aetas. Zatvorila oči a zakňučala, veľmi sa bála výšok. Nemala rada neistotu a nestabilitu nôh na pevnej zemi. Z výšok mala panický strach a krútila sa jej hlava, však dúfala, že to nebude dlho trvať.  Do jej mysli sa dostala Aetasova myšlienka. Ja som tam neodišla z vlastne vôle, Aetas...Zistila som tam viac o mojej rodine. Zistila som, že... tam bol môj otec. - pomyslela si zreteľne. Potom si však niečo uvedomila...Rôznofarebné oči a kožuch jej niekoho pripomínal.Sestra? - Aresei sa zúžili zrenice. Už jej bolo všetko jasné...Myslím si, že členkou Zeiss je aj moja sestra, ale neviem to isto. Nepatrím potom k nim? Niesom zlá?- dodala. Chcem aby si bol šťastný Aetas. Naiome ma nájde a zabije ma. Presne ako môjho otca. S mojou mágiou som cítila, kto to je zač. Jej hriechy mi leteli pred očami... - pre Areseu táto spätná myšlienka bola veľmi ťažká. So sklenenými očami pohliadla na Aetasa. Kde by si chcel žiť? Všade nás môže nájsť a svorku potrebujeme, neviem, či by sme dlho prežili sami...
avatar
Počet příspěvků : 79
Datum registrace : 12. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Rossiel
Postavení ve smečce: Beta
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Mon Feb 26, 2018 2:07 pm
→ Aetas a Aresea → přesun do SH
avatar
Počet příspěvků : 1004
Datum registrace : 31. 12. 16

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí potomek
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Tue Feb 27, 2018 7:35 am
Draco
IJ
Draco koukal zamilovaně na kapičku , jak si suší své křídla na slunci. Draco už jsi neměl, skoro co sušit, byl vypelichaný od hlavy k patě. Protáhnul se a zívnul, i když nebyl vyčerpán. Plavání bez jedné nohy, sice bylo komplikované, ale nic, co by se za ta léta bez nohy Draco nenaučil. Rain ještě vůbec nevypadala na to, že čeká vlčata, třeba nakonec je mít nebude, bylo by to pro ní, ale i pro Draca to nejlepší.
avatar
Počet příspěvků : 1933
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Fri Mar 02, 2018 9:58 pm
Rain
IJ


Cítila jsem jak se má srst suší. Už nebylo takové vedro, teď to bylo super. Líbilo se mi to. Draco a já jsme teď jen tuláci. Svobodní vlci, kteří si mohou dělat co chtějí. Nic jiného jsem ani nechtěla. Spíš jsem teď chtěla něco ztratit. Vlčata. Zatím jsem to nevěděla určitě, ale myslím že pár vlčat asi čekat budu. Najednou mě napadl zákeřný a mě dost nepříjemný nápad. Ale nemohla jsem se ho zbavit. Přišla jsem k Dracovi a nenápadně se ho chtěla na něco zeptat. "Dokázal bys ještě někoho zabít? Nebo mu dost ublížit?" zeptám se. Teď jsem si připadala jako vyhnanec, takové myšlenky mají jen oni. Neznala jsem matku co by zamýšlela ublížit svým vlčatům. No teď to bylo to jediné co mě napadlo.
avatar
Počet příspěvků : 711
Datum registrace : 13. 10. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Dračí Potomek
Postavení ve smečce: Neživý
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Fri Mar 02, 2018 10:14 pm
Draco
IJ

Odpověď na tuhle otázku se možná někomu mohla zdát nepříjemná. Ale Draco nad ní nemusel váhal. Možná se teď choval líp, když byl blízko Rain. Ale nic nemohl zapřít jeho povahu. Nebyl temný, to vůbec ne, ale ani nebyl sviťák. Byl to prostě Draco. A když se ho Rain zeptatala na tuhle ukázku nechtěl lhát. Věděl, že by to dokázal.I v takovéhlém stavu, když by byl na dně. Zvlášť tedy pokud by byl naštvaný, to by k tomu nepotřeboval jediný maličký důvud. A kdyby nebyl naštvaný, stačil by jenom malinký důvud, malinké postrčení. ,,Ano" Odpověděl Draco.
avatar
Počet příspěvků : 1933
Datum registrace : 15. 05. 17

Profil postavy
Hlavní postava: Graphy
Postavení ve smečce: Kappa
Zobrazit informace o autorovi

Re: Akce & Příběh za Hranicemi

za Fri Mar 02, 2018 10:30 pm
Rain
IJ


Draco nepřemýšlel moc dlouho. Ta léta v Zeiss a zabíjení vlků se asi nezapře. I tak jsem nakonec musela trochu zaváhat. Já bych u toho být nechtěla. Bude mě to stát nějaké úsilí a nechtěla bych vidět jak by je kdokoliv zabil, ale byla by to jedna z možností. "I vlčata?" dodám. Teď už mu mohlo docvaknout kam tím mířím. Vlastně jsem chtěla zabít vlčata. Vlastní a téměř bez odporu. Asi už mi opravdu hrabalo. Už nejsem nejmladší, je to jasný... Pomyslím si a u toho se trochu zašklebím. Pak si uvědomím že tu nejsem sama a nahodím normální slepý pohled. Aneb totálně nepřítomný.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru